GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 852
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
en elhoztam vna taxi helyeben stormtol t-mobilet 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amúgy Tarvaris Jackson eladó! 2011-ben annyi meccsen volt kezdő, mint Kolb 5 éves karrierje alatt összesen, és harmadannyit keres. Ráadásul 2012-ben is a seahawks day1 startere lesz.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
és mi van ha nem jön be empty taxinak? max jó tanulópénz. én egyáltalán nem bánom (sőt), hogy Grantet hoztam el 1+2-ért, mint Bush-t 5./6. körért, mert sokkal inkább megtanultam helyén kezelni az értékeimet ami hosszútávon biztosan a franchise javára válik. már rég beláttam, hogy ez a trade nem jött be, így jártam, majd máshol javítok.
sztem ez legyen empty taxi dolga, és sztem megérte neki, ha nem akkor max így járt, és?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Szerintem Kolb kezdő lesz idén. Még egy lehetőséget fog kapni. Arról mondjuk nem tehet, hogy rettentő gyenge a Cards OL, ezért gyakran azt se tudja hová nézzen, aztán már a földön van. (9 meccs, 30 sack - tudom, hogy benne van ő is, de akkor is rengeteg). És így hozott le 81.1-es ratinget (tudom, a rating semmit nem jelent.) Fitzpatrick: 16 meccs, 22 sack allowed, 79.1-es rating, csak hogy legyen mihez viszonyítani. Tudom, hogy Kolb nem nyert meccseket, de azért egy esélyt talán még megérdemel. Mennyivel jobb lenne, ha Fitznek adna 7.7 M-t taxi, vagy Lockert elhozná jövő évi 1. körösért?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem tudom min megy a hiszti, 3,5ért kezdő QB, akkor is, ha az Kolb szerintem jobban megéri, mint mondjuk a 7,2es Fitz. És ne legyen már az a kép, hogy mindenkit próbálok elsózni, Kolbot komolyan megtartottam volna, ha senkinek nem kell, a cutolandó játékosokat cutolom (lásd a köcsög Williamsek).tenorx
Azon megy a hiszti, hogy Kolb csak szerinted meg max Deny szerint kezdő QB 😉 És így már csak neked meg max Denynek érné meg ez a biznic 😉

A mondat többi részét meg felesleges leírnod, mert maximum az újoncok hiszik még ezt el, mert nem hallgatták még végig az elmúlt pár évben a GM-ek felétől ezt a hülyeséget, miután kirakták volna 😊 Pedig mindenki olyan magabiztosan, meggyőzően elmondta miért is nem fog bekövetkezni az a cut, ami aztán pár hétre rá végbement... (hacsak nem találtak valaki balekot)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A hiszti itt azon megy sokaknál, hogy megéri-e egyáltalán bármit adni egy gyenge képességű Kolbért.
Bár én nem szólok bele más tradjebe, ha neki megérte lelke rajta, vagy jobban tud valamit mint én, vagy nem ártana tanácsot kérnie másoktól.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
nem, már én sem nagyon bírom 😀
pedig minden évben van pár ilyen játékosom, de eddig mindig túl is tudtam adni a sokat kereső öreg szarjaimon 😀
idén nem is érdekel, kb. 2-3 embernek ajánlgattam Benzinéket, mert úgy szóba került, hogy need a posztjuk, de sosem hittem el, hogy tényleg el is adhatom őket 😀
már nem fáradozom ezzelStez
Na látod, akkor már tényleg egyértelmű a szitu 😀
Én már meg sem hirdetem ezeket, úgyse veszi meg senki... Illetve hát McMinit igen, de csakmert legalább nem szar, csak túlfizetett 😀 ÉS hát őt valami idióta el isvitte 😛fetomy
CiniMini nem szar, ez a kulcsa a mondandódnak. Illetve hogy nekem need volt az OL szélére, olcsón kaptam meg, vígan befér a sapper alá, így miért ne?
Erre az 1-2 évre tökéletes megoldás CiniMini.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem tudom min megy a hiszti, 3,5ért kezdő QB, akkor is, ha az Kolb szerintem jobban megéri, mint mondjuk a 7,2es Fitz. És ne legyen már az a kép, hogy mindenkit próbálok elsózni, Kolbot komolyan megtartottam volna, ha senkinek nem kell, a cutolandó játékosokat cutolom (lásd a köcsög Williamsek).
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt a mondatot amúgy van még valaki aki elhiszi? 😊 Vagy aki röhögés nélkül képes leírni? 😊
(nem-csak- Kolb kapcsán hanem általában)fetomy
nem, már én sem nagyon bírom 😀
pedig minden évben van pár ilyen játékosom, de eddig mindig túl is tudtam adni a sokat kereső öreg szarjaimon 😀
idén nem is érdekel, kb. 2-3 embernek ajánlgattam Benzinéket, mert úgy szóba került, hogy need a posztjuk, de sosem hittem el, hogy tényleg el is adhatom őket 😀
már nem fáradozom ezzelStez
Mintha nem próbálnád Steint eladni. Bár tényleg, csak 6,5 M-t keres és jó.szaba
Most külön betűzzem le neked azt a mondatot, hogy már csak kb. 2-3 embernek ajánlgattam Steinbachot és Bensont, mert annyira nem érdekel, hogy eladom-e Őket vagy kivágom, vagy esetleg még szövegértelmezel?
És mint mondtam, ez idén volt így, mert alapból nem is foglalkoztam az egésszel.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem, már én sem nagyon bírom 😀
pedig minden évben van pár ilyen játékosom, de eddig mindig túl is tudtam adni a sokat kereső öreg szarjaimon 😀
idén nem is érdekel, kb. 2-3 embernek ajánlgattam Benzinéket, mert úgy szóba került, hogy need a posztjuk, de sosem hittem el, hogy tényleg el is adhatom őket 😀
már nem fáradozom ezzelStez
Na látod, akkor már tényleg egyértelmű a szitu 😀
Én már meg sem hirdetem ezeket, úgyse veszi meg senki... Illetve hát McMinit igen, de csakmert legalább nem szar, csak túlfizetett 😀 ÉS hát őt valami idióta el isvitte 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Nem basztam volna ki, még mindig elférek cappel.tenorx
Ezt a mondatot amúgy van még valaki aki elhiszi? 😊 Vagy aki röhögés nélkül képes leírni? 😊
(nem-csak- Kolb kapcsán hanem általában)fetomy
nem, már én sem nagyon bírom 😀
pedig minden évben van pár ilyen játékosom, de eddig mindig túl is tudtam adni a sokat kereső öreg szarjaimon 😀
idén nem is érdekel, kb. 2-3 embernek ajánlgattam Benzinéket, mert úgy szóba került, hogy need a posztjuk, de sosem hittem el, hogy tényleg el is adhatom őket 😀
már nem fáradozom ezzelStez
Mintha nem próbálnád Steint eladni. Bár tényleg, csak 6,5 M-t keres és jó.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha nem taxi viszi el 3. körért, más 4.-ért. Most neked az miért jobb?szaba
Ki mondta, hogy jobb lenne nekem? Vagy hogy nekem most rossz?

Nem azért magyarázok (zunk) itt, hogy nekem jobb legyen, hanem hogy legközelebb legalább kérjen tanácsot aki nem biztos a dolgában, hogy ne csináljon hülyeséget. Ha Moore-t a 600kjával elhozza 3-4. körért nem szólnék egy szót sem, de így adott ajándékba egy 3. kört tenorxnak, és kapott egy drága backup QB-t. Henne vagy Vince young ennyi erővel jóval kevesebb pénzért behúzható lett volna FA-ról, és azok se szarabbak.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem basztam volna ki, még mindig elférek cappel.tenorx
Ezt a mondatot amúgy van még valaki aki elhiszi? 😊 Vagy aki röhögés nélkül képes leírni? 😊
(nem-csak- Kolb kapcsán hanem általában)fetomy
nem, már én sem nagyon bírom 😀
pedig minden évben van pár ilyen játékosom, de eddig mindig túl is tudtam adni a sokat kereső öreg szarjaimon 😀
idén nem is érdekel, kb. 2-3 embernek ajánlgattam Benzinéket, mert úgy szóba került, hogy need a posztjuk, de sosem hittem el, hogy tényleg el is adhatom őket 😀
már nem fáradozom ezzel

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Höri, az OL meg a DB kört nem lehetne véletlenül megcserélni? [tudom hogy nem, de hátha...]
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
csak semmi szükséged nem volt már rá 😊 ezért nehéz eladni a sokat reklámozott játékosokat, bár egy-két varázslónak mindig sikerüljjncaa
Tévedsz, nagy szüksége volt rá, tuti nem cutoltavolna. 10 milla Eli, 600k Moore és 1 milla locker. Hülye lenne cutolni a 3.5 millás játékost, aki négyük közül kb. a legkevésbé valószínű, hogy starter marad 😊fetomy
Ha nem taxi viszi el 3. körért, más 4.-ért. Most neked az miért jobb?szaba
es az bolcs dolog vna ? inkabb hagytak vna a nyakanrohadni ahelyett h egymassal elkezdenek versenyezni ...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Nem basztam volna ki, még mindig elférek cappel.tenorx
csak semmi szükséged nem volt már rá 😊 ezért nehéz eladni a sokat reklámozott játékosokat, bár egy-két varázslónak mindig sikerüljjncaa
Tévedsz, nagy szüksége volt rá, tuti nem cutoltavolna. 10 milla Eli, 600k Moore és 1 milla locker. Hülye lenne cutolni a 3.5 millás játékost, aki négyük közül kb. a legkevésbé valószínű, hogy starter marad 😊fetomy
Ha nem taxi viszi el 3. körért, más 4.-ért. Most neked az miért jobb?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem basztam volna ki, még mindig elférek cappel.tenorx
csak semmi szükséged nem volt már rá 😊 ezért nehéz eladni a sokat reklámozott játékosokat, bár egy-két varázslónak mindig sikerüljjncaa
Tévedsz, nagy szüksége volt rá, tuti nem cutoltavolna. 10 milla Eli, 600k Moore és 1 milla locker. Hülye lenne cutolni a 3.5 millás játékost, aki négyük közül kb. a legkevésbé valószínű, hogy starter marad 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az lesz a legjobb mikor a Bills megszerzi Tebowt aztán Fitzmagic a padon varázsol tovább 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem basztam volna ki, még mindig elférek cappel.tenorx
Ezt a mondatot amúgy van még valaki aki elhiszi? 😊 Vagy aki röhögés nélkül képes leírni? 😊
(nem-csak- Kolb kapcsán hanem általában)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Nem basztam volna ki, még mindig elférek cappel.tenorx
csak semmi szükséged nem volt már rá 😊 ezért nehéz eladni a sokat reklámozott játékosokat, bár egy-két varázslónak mindig sikerül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem basztam volna ki, még mindig elférek cappel.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
es ha megvarja h kibassza a gecibe ? csak kerdem bar tudom h teged ilyen tenyek nem zavarnak meg a nagy eszmefuttatasban ...Fake
És ha volt 3-4 másik ajánlat? És nem kamuzott tenorx, tudom.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
atyaég, a végén még elhisszük tenorx, hogy még te voltál a kegyes és nagy arc, hogy egy szánalmas senkiházi fos 3. körért odaadtad azistenkolbászt 😀Stez
Ez így van , igazabol 2 1.kort er
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem teljesen értem hogy függ össze, hogy ha igazol egy sokat kereső szar QB-t,akkor tud majd védelmet csinálni, de oké 😊

Egyébként meg ha úgy vesszük Kolb 3.5 millával még mindig barátibb,mint VinceYoung 15 milláért Tocánál... 😂


Ja, egyébként személy szerint azért fejeztem ki azon véleményemet, hogy egy 3. körös pick többet ér, mint egy sokat kereső csere QB, akit valószínű cutolnak itt is és IRL is, hogy az újoncok kapjanak visszajelzést a trade-jeikről, mit lehetne legközelebb máshogy. Sorry ha valakit megbántottam ezzel ;P

Többet ért volna pl. ha a jövő évi 3. körért kér mondjuk egy idei 4+5-öt, vagy két 4-et...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
es ha megvarja h kibassza a gecibe ? csak kerdem bar tudom h teged ilyen tenyek nem zavarnak meg a nagy eszmefuttatasban ...