GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Nem utállak , miért utálnálak ? 😊Toca
Azért mert ez a játék lényege. Vagy utálod, vagy szar GM vagy. 😛

Laut meg addide!fetomy
Gondlkoztal volna ezen Flyn gigaszerzodese elott 😀
Lau baszott draga lesz de minden ajanlatot meghallgatok PMben 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem utállak , miért utálnálak ? 😊Toca
Azért mert ez a játék lényege. Vagy utálod, vagy szar GM vagy. 😛

Laut meg addide!fetomy
Neked csönd van Börfikt.
Még jössz nekem egy 2. körrel Benzinért és Steinbachért.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem utállak , miért utálnálak ? 😊Toca
Azért mert ez a játék lényege. Vagy utálod, vagy szar GM vagy. 😛

Laut meg addide!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Nem utállak , miért utálnálak ? 😊 Történt egy véleménycsere , lehet kicsit heves hangulatba na puff 😀 Csak nem szeretem amikor felronak egy olyan dolgot aminek lehet olyan kovetkezmenye amivel többet nyerek 😊 , ha meg nem akkor majd berakjuk a többi fail közé amit a következő időkben elfogok követni , ezekbol tanul az ember 😊

Fetomy: egyetértek 2 év múlva mikor mar az én kezjegyemet sínyli majd a csapat nalam is befog ferni most meg nem feltetlen. Mellesleg maradhatott volna Eli csak túl jó volt az ajánlat 😊

Szegecs: én mindig a főmuftitól kértem és kaptam az engedélyt
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Egyébként az újoncok tradjeit ki hagyta jóvá?


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na mindegy, én szeretem a kockázatot, mert abból lehet robbantani, a caphit az esetleges bukó után meg úgyis csak jobbá teszi a játékot, mert többet kell agyalni.

Amúgy lehet, hogy egy 18 millás játékos már tényleg azt jelentené, hogy több egység megsínyli, de szvsz ilyen 10-13 milláért egy valóban kiváló játékos még kicsit sem jelenti ezt. Legalábbis ha megnézem, hogy 10 milla a büntim, Flynn nélkül most 20 milla space-em lenne, akkor abból látszik, hogy akár csak fele büntivel és egy 18 millás brees-el is lenne még 7(10-11 igazából) misi úgy, hogy egyedül csak a safety posztom az, amire azt mondom, hogy a liga alsó részében van.

Mondjuk az kétségkívül kell hozzá, hogy az ember jól draftoljon, ami nálam elég szépen megvolt, de akkoris, sztem közel sem lehetetlen dolog beszorítani elit játékost úgy, hogy nem szenvedi meg a csapat.


editke: Fitz 7.2?? srsly??
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem aztán nem is érdekel, mi van a Denverrel. 😂
Senki sem kérte, hogy magyarázkodj, én elmondtam a magam véleményét, mint ahogy Te is elmondhatod a sajátod és el is mondod, ha akarod.
Hogy ez most kinek tetszik és kinek nem, az már más tészta, de utálni lehet ezért. Eddig is sokan utáltak, most akkor lesz +1 fő. 😀
És hidd el tudom, miylen az, amikor nem PO csapatot kapsz kézhez..

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
1.Nem erdekel 2. Leis szarom hogy sajnalsz es nem is szorulok ra . Clausen bustot nem róttam fel poenkodtam vele egyet mint te Eli eladasaval , szuszaz egyet es ne stresszelj annyit 😊
Ez egy jatek en ugy dontottem eladom mert nekem draga QB,és elég jó árat kaptam,és mivel a csapatom sanszosan nem kovetkezo evben lesz jó ( ha valaha az lesz 😀)Eli pedig szerintem nem sokaig lesz toppon .Én így tervezem felépíteni a csapatot és nem is igazán értem mért magyarazkodom , mert tok jol allok azon kivul hogy nem szamitottam ekkora tulfizetesre QBknal 😊 Abból főzök ami van nyilvan ha IRL playoff csapatot hagytak volna rám messze nem Eli kirobbantasaval kezdeném ez egy másfajta kihivas úgy oldom meg ahogy nekem teszik 😊
Fitz 7.2 szep 😀
Frissült a kekim.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Fetomy, akkor sem adnék Flynnéknek ilyen pénzt, ha nem lenne nálam az 1/1 és nem jönne vele az IRL Indy QB.
Fitzpatrickban alapból nem látok én sem franchise QB potenciált, de Flynnbe sem bízom. Egyedül annyi van, hogy tudom, hogy Ő biztosan kezdő lesz 1-2 évig, semmi több. Ezért jobb csak mondjuk egy Moorenál nálam, aki meg azért a Dolphinsnál nem volt olyan kurva szar egyáltalán, de mégsem marad kezdő.
Ha nem lett volna meg az 1/1 vagy az 1/2, akkor inkább várnék egy évet, mint hogy 6-7 millát odadobjak valakinek. Jó, én mondjuk meg is tehetem, mert ráfoghatom, hogy MoJo elviszi a hátán a csapatot addig is egy közepes QB-val. Tény, hogy aki kurva szar helyzetben van, kénytelen berántani valamelyik starter QB-t, de mondjuk szerintem aki Fitzpatrickot elviszi majd, az maga sem hiszi el, hogy Fitz tényleg franchise QB lehet, max csak reménykedik benne. 😊Stez
Örülök , hogy az én felfogasom sem annyira rossz 😊 Mondjuk lehet hogy az alap hogy eladtam Elit hiba volt, de akkora fizu mellett nem lattam eselyet felhozni a tobbi egyseget. Nalam Flynn/Fitz duora szamoltam kb 5 millat ami szinten tulfizetes de a 7 az mar geci sok 😊 mondjuk tavaly is megvoltam iranyito nelkul , addig epitgetem a tobbi reszt aztan majd jovore robbantunk 😊 Bar igy Manningham fizuja nem érte meg , de hát kell a tanuló penz es talan olcsobb mint egy Clausen bust 😛Toca
Milyen fizetéssel?
Eli alulról karcolja Brady, Rodgers, de akár Big Ben fizetését kb.
De ahogy látom, ezen csapatok GM-jeinek akkora kihívást nem okoz pénzügyileg, hogy felhozzák a csapat többi részét, ahogy azt Te mondtad.
A Clausen bustot meg hiába emlegeted, egyrészt mondjuk talán nem kellene osztanod, mert a közelben sem voltál akkor, másrészt pedig az a Clausen bust történetesen nem volt drága abszolút, ha utánanézel. Már maga az 1/1 sem volt emlélkeim szerint gázos, arról meg nem is beszélek, hogy mennyire nem baszott meg úgy sem pickügyileg, sem pénzügyileg az 1/1-es bust.
Sőt, azóta még kb. drágábban jött egy Vick is, aki azóta elment. Az sem bukós trade sem húzta vissza a csapatom, szvsz legalábbis.
Még most sem lennék szarban abszolút, ha Luck is bust lenne, de akkor meg már kibaszottul ideges lennék, de főleg azért, mert az IRL kedvenc csapatom baszna rá arra, nagyon. 😊
Ettől függetlenül tény, hogy mondjuk olcsóbb egy FA QB, mint egy picket megszerezni, de itt most abszolut nem erről volt szó.
Neked megvolt a QB-d, az egyik legjobb ráadásul, innentől meg egyszerűen nem tudlak sajnálni a QB gondod miatt. 😊
Én örülnék, ha az elit QB-m 10-11 millákat keresne, Brees keres 15-t.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Fetomy, akkor sem adnék Flynnéknek ilyen pénzt, ha nem lenne nálam az 1/1 és nem jönne vele az IRL Indy QB.
Fitzpatrickban alapból nem látok én sem franchise QB potenciált, de Flynnbe sem bízom. Egyedül annyi van, hogy tudom, hogy Ő biztosan kezdő lesz 1-2 évig, semmi több. Ezért jobb csak mondjuk egy Moorenál nálam, aki meg azért a Dolphinsnál nem volt olyan kurva szar egyáltalán, de mégsem marad kezdő.
Ha nem lett volna meg az 1/1 vagy az 1/2, akkor inkább várnék egy évet, mint hogy 6-7 millát odadobjak valakinek. Jó, én mondjuk meg is tehetem, mert ráfoghatom, hogy MoJo elviszi a hátán a csapatot addig is egy közepes QB-val. Tény, hogy aki kurva szar helyzetben van, kénytelen berántani valamelyik starter QB-t, de mondjuk szerintem aki Fitzpatrickot elviszi majd, az maga sem hiszi el, hogy Fitz tényleg franchise QB lehet, max csak reménykedik benne. 😊Stez
Örülök , hogy az én felfogasom sem annyira rossz 😊 Mondjuk lehet hogy az alap hogy eladtam Elit hiba volt, de akkora fizu mellett nem lattam eselyet felhozni a tobbi egyseget. Nalam Flynn/Fitz duora szamoltam kb 5 millat ami szinten tulfizetes de a 7 az mar geci sok 😊 mondjuk tavaly is megvoltam iranyito nelkul , addig epitgetem a tobbi reszt aztan majd jovore robbantunk 😊 Bar igy Manningham fizuja nem érte meg , de hát kell a tanuló penz es talan olcsobb mint egy Clausen bust 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
van rá pénz McDonaldsból 😛

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
7,2-ért....
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
de jo h cutlert nem engedtem ki a piacra 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Fetomy, akkor sem adnék Flynnéknek ilyen pénzt, ha nem lenne nálam az 1/1 és nem jönne vele az IRL Indy QB.
Fitzpatrickban alapból nem látok én sem franchise QB potenciált, de Flynnbe sem bízom. Egyedül annyi van, hogy tudom, hogy Ő biztosan kezdő lesz 1-2 évig, semmi több. Ezért jobb csak mondjuk egy Moorenál nálam, aki meg azért a Dolphinsnál nem volt olyan kurva szar egyáltalán, de mégsem marad kezdő.
Ha nem lett volna meg az 1/1 vagy az 1/2, akkor inkább várnék egy évet, mint hogy 6-7 millát odadobjak valakinek. Jó, én mondjuk meg is tehetem, mert ráfoghatom, hogy MoJo elviszi a hátán a csapatot addig is egy közepes QB-val. Tény, hogy aki kurva szar helyzetben van, kénytelen berántani valamelyik starter QB-t, de mondjuk szerintem aki Fitzpatrickot elviszi majd, az maga sem hiszi el, hogy Fitz tényleg franchise QB lehet, max csak reménykedik benne. 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most épp leszarja a kiberteret

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Philly blogos facebook csoportba kb. egy hete azt írta hogy most nem fog írni egy darabig egyéb teendői miatt... Itt a fórumon is 15.-én írt utoljára, de gondolom ezt nézted 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És hagyjátok Delhomme-ot porosodni, szemetekWyatt
Én megvettem volna két első körért, de hát lecsúsztál róla mert elfogyott 😕

Denyről amúgy nem tudja valaki, hogy merre van? Már vagy 1.5 hete írtam neki de meg se kapta még
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És hagyjátok Delhomme-ot porosodni, szemetek

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kolb csak 3,5öt keres.tenorx
Tarvaris meg 1.2-t, de jó 😛
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kolb csak 3,5öt keres.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De csezd meg Stez ha az enyém lenne az 1/1 vagy 1/2, vagy a fél csapatomnál kevesebbért megvehetném vmelyiket, akkor szerinted rábasznék Flynnre 6 millát? 😀

Potenciál amúgy lehet Luckban is meg RG3ban is, nagyon sok mindenkiben van, de semmivel nem biztosabb, hogyLuck mondjuk 5.5-ért jobb választás mint Flynn 6.5ért 😛 Mindegyik marhanagy cap kockázat. Különben meg Flynn hypenak 1 meccs miatt nem ülsz fel, de 0 meccsel a háta mögött Luck hypenak igen? 😀 Mindenki körül hype van, tök mindegy melyiknek ülsz fel, egyik sem garantál semmit sem. (Amúgy Flynnt már a lions meccs előtt is hájpolták csak akkor még nem mindenki)

Del: amúgy megmondom, hogy ha Flynn elment volna pl. Friscoba vagy Jaxbe vagy máshova, nem is biztos, hogy megadok neki ennyi pénzt, csak mivel a Seahawksba ment, ráadásul PC kezei alá (és a future hof Tarvaris elé nyilván), ezért már mindenképpen akartam 😊

Cap meg... ennyiért meg fogja érni ha jó kezdő lesz, ha nem akkor meg bukok 1.4 millát pár évig, nagy kunszt. Azok után, hogy 4 millával voltam idén a cap fölött, az FA kezdete elején meg voltam kb. 30-al alatta, pedig hatalmas minőségi romlás sem mutatkozott miatta, már az ilyen 1.4 milla bukása bőven megéri, ha azt nézem, hogy annyira szar az irányítóm, hogy legszívesebben a fejét raknám oda a rúgóknak gyakorolni...

gabo 3. körét meg leszarom 😀 Szívesen "vesem meg tőle" olyan 3. körért flynnt amit nem én fizetek ki 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Én azért meglepődtem hogy ennyiért vitték őket, főleg Fitzmagicet, de így van ez jól.Delonso_
Fitzen én is. Jó Flynnnek is sok ez a pénz, de egy top5 picken se keresne sokkal kevesebbet egy húzott QB, és az sem biztosabb egyáltalán,sőt még inkább kevésbé az mint Flynn. Számítottam rá, hogy felér 6-ig.

Fitznél max egy 4-et tippeltem volna, de már az is kicsit sok ahhoz, hogy igazából ő is csak ilyen áthidalásnak jó 1-2 szezonra míg nem talál az ember mást. LEgalábbis szerintem egyáltalán nem franchise QB és nincs is meg benne a potenciál hozzá.fetomy
jó, na pont ezért nekem sosem fogja megmagyarázni senki sem, hogy piacozzak egy Flynnt vagy főleg egy Fitzpatrickot 5-6 milláért, akármelyiknél nagyobb potenciált látok akár Luckban, akár RG3-ban, hasonló fizetéssel
és kettejük közül bármelyiket biztosabbnak vélem, mint a Flynn-Fitzpartick duó akármelyikét
a Flynn hypera sem adok, amilyen csapat köré volt rakva.. ráadásul egy Lions védelem ellen kellett dobálnia és egy, vagy két meccsre meg nem alapoznék, de ez meg már teljesen a magam véleménye
egy biztos, gabo jól jár, beesik egy bónusz 3. kör jövőre 😊

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Persze, kockáztatni megéri, csak kicsit drága kockázat.
Én sem vennék olyat akiről tudom teljesen alkalmatlan de háthamégistaláncsaklehet....

Amúgy mighty Pitnél jó helyre került szerintem. Nála nagyobb motivátor kevés van az NFL-ben.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én is 4-re tippeltem Fitzet, Flynnben nekem nem tetszik, hogy anno 7-ik kör volt de 4-5 IRL meccs után többet tudunk (tudom Brady meg 6.)Delonso_
Őszintén szólva abszolút nem mozgatott engem,hogy hányadik körös, 3 éve a ligában van, így már igazándiból mindegy a kör, sokkal többet számít, hogy milyen tapasztalata van és mit tanult. Én azért mertem rákockáztatni, mert jó helyről jött, jó nyilván az a lions meccs is számított, de jobban az, hogy remélem nem teljesen ok nélküli az a nagy hájp. főleg, hogy már a lions meccs előtt is sokat hallottam, hogy jó QB lesz. Meg hát olyan QB-t akartam, akiben van potenciál. Vagy kijön vagy nem, de most olyanQB-ra minek menjek aki kb. biztos, hogy ilyen top20-ba se lesz ott sose. 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én is 4-re tippeltem Fitzet, Flynnben nekem nem tetszik, hogy anno 7-ik kör volt de 4-5 IRL meccs után többet tudunk (tudom Brady meg 6.)