NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Fantasy Football

17 feliratkozó

több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Rashad Jenningssel mi van? Tudtok róla valamit? Játszani fog?Stylee
Game-time decision. A héten csak tegnap edzett, akkor is limitáltan, szóval szerintem ha aktív is lesz, akkor se lesz túl sokat a pályán.Shilkor
Oké, köszi
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 630 — balazs.t85@gmail.com
Rivers a Pats sec ellen vagy Dalton a Steelers ellen?
Egyikben sem bízom..ha nem a Pats ellen játszana Rivers, egyértelmű kezdő lenne...

Akár még az is elképzelhető, hogy Ryan Fitzpatrick a jaguárok ellen?
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Rashad Jenningssel mi van? Tudtok róla valamit? Játszani fog?Stylee
Game-time decision. A héten csak tegnap edzett, akkor is limitáltan, szóval szerintem ha aktív is lesz, akkor se lesz túl sokat a pályán.
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Rashad Jenningssel mi van? Tudtok róla valamit? Játszani fog?
több mint 9 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
csatlakoznék én is, ha lehet 😀


több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 702 — Patriots és Kaposvári KK fan
Playoff time!! 😊

Nem tudom ki hol játszik fantasy-t, de engem idén kilóra megvett az ESPN-s. Ti hol játszatok? A bH_league-n kívül van még magyar ESPN csapat ahol lesz jövőre hely? 😊Nomac
Na ennek őszintén örülök, remélem jövőre is jössz a Bh-s ligánkba! 😊
Jók az NFL-sek is, persze, ha IDP-sek, azokat jobban kedvelem, nemcsak kinézetben, sebességben, főleg draft idején nagy létszámnál, plusz előrejelzésben sokkal használhatóbb az ESPN-es, mint az NFL-es.
De lehet közrejátszik az is, hogy pl. NBA, NHL Fantasy-t is ott játszom. 😊Bruschi85
Természetesen, az lenne szép ha bajnokként nem vennék részt benne 😛Nomac
Remek, fő az önbizalom, de azért lesz pár komoly vetélytárs. 😉Bruschi85
Nah, összegyűlik itten a bh ligás bagázs, látom. Én feliratkozok a vetélytársak listájára..mondjuk 3136,5 ponttal másodiknak lenni is csak én tudok 😀 😕
Majd a második bhs szezonban csakazelsőhely! 😊bogec7
Gratulálok!
Még simán meg lehet az első hely neked is, de többen is pályáznak rá. 😉
Viszont örülök annak, hogy úgy néz, hogy te is jössz jövőre, miután aktiválom a ligát, azért jelzek, ha esetleg változna az elérhetőség.
Ha lesz üresedés, létszámgondok, akkor újra meg fogom hirdetni, bárki csatlakozhat.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
bogjosi New England Patriots 1 171
Playoff time!! 😊

Nem tudom ki hol játszik fantasy-t, de engem idén kilóra megvett az ESPN-s. Ti hol játszatok? A bH_league-n kívül van még magyar ESPN csapat ahol lesz jövőre hely? 😊Nomac
Na ennek őszintén örülök, remélem jövőre is jössz a Bh-s ligánkba! 😊
Jók az NFL-sek is, persze, ha IDP-sek, azokat jobban kedvelem, nemcsak kinézetben, sebességben, főleg draft idején nagy létszámnál, plusz előrejelzésben sokkal használhatóbb az ESPN-es, mint az NFL-es.
De lehet közrejátszik az is, hogy pl. NBA, NHL Fantasy-t is ott játszom. 😊Bruschi85
Természetesen, az lenne szép ha bajnokként nem vennék részt benne 😛Nomac
Remek, fő az önbizalom, de azért lesz pár komoly vetélytárs. 😉Bruschi85
Nah, összegyűlik itten a bh ligás bagázs, látom. Én feliratkozok a vetélytársak listájára..mondjuk 3136,5 ponttal másodiknak lenni is csak én tudok 😀 😕
Majd a második bhs szezonban csakazelsőhely! 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 630 — balazs.t85@gmail.com
Playoff time!! 😊

Nem tudom ki hol játszik fantasy-t, de engem idén kilóra megvett az ESPN-s. Ti hol játszatok? A bH_league-n kívül van még magyar ESPN csapat ahol lesz jövőre hely? 😊Nomac
Én NFL.com. De csak ilyen random ligákban, mert ez az első évem + 4. hét környékén kezdtem. Jövőre jó lenne valami rendes bajnokság is, itt a 60% inaktív, így alig van vetélytárs és nem izzaszt meg.Szamár
Nekem is van 3 NFL-s ligám, de a 3. hét után rájuk sem néztem.
Az ESPN-s után, olyan mintha csak fél csapatot kellene irányítani. Sokkal nehezebb megtalálni a megfelelő azokat védőjátékosokat akik hétről-hétre szállítják a pontokat.
Ha lesz szabad hely a BH ligában, szívesen ajánlom. 14/13 aktív játékos. Így mégis nagyobb az élvezet 😉
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Playoff time!! 😊

Nem tudom ki hol játszik fantasy-t, de engem idén kilóra megvett az ESPN-s. Ti hol játszatok? A bH_league-n kívül van még magyar ESPN csapat ahol lesz jövőre hely? 😊Nomac
Én NFL.com. De csak ilyen random ligákban, mert ez az első évem + 4. hét környékén kezdtem. Jövőre jó lenne valami rendes bajnokság is, itt a 60% inaktív, így alig van vetélytárs és nem izzaszt meg.
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 702 — Patriots és Kaposvári KK fan
Playoff time!! 😊

Nem tudom ki hol játszik fantasy-t, de engem idén kilóra megvett az ESPN-s. Ti hol játszatok? A bH_league-n kívül van még magyar ESPN csapat ahol lesz jövőre hely? 😊Nomac
Na ennek őszintén örülök, remélem jövőre is jössz a Bh-s ligánkba! 😊
Jók az NFL-sek is, persze, ha IDP-sek, azokat jobban kedvelem, nemcsak kinézetben, sebességben, főleg draft idején nagy létszámnál, plusz előrejelzésben sokkal használhatóbb az ESPN-es, mint az NFL-es.
De lehet közrejátszik az is, hogy pl. NBA, NHL Fantasy-t is ott játszom. 😊Bruschi85
Természetesen, az lenne szép ha bajnokként nem vennék részt benne 😛Nomac
Remek, fő az önbizalom, de azért lesz pár komoly vetélytárs. 😉



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 630 — balazs.t85@gmail.com
Playoff time!! 😊

Nem tudom ki hol játszik fantasy-t, de engem idén kilóra megvett az ESPN-s. Ti hol játszatok? A bH_league-n kívül van még magyar ESPN csapat ahol lesz jövőre hely? 😊Nomac
Na ennek őszintén örülök, remélem jövőre is jössz a Bh-s ligánkba! 😊
Jók az NFL-sek is, persze, ha IDP-sek, azokat jobban kedvelem, nemcsak kinézetben, sebességben, főleg draft idején nagy létszámnál, plusz előrejelzésben sokkal használhatóbb az ESPN-es, mint az NFL-es.
De lehet közrejátszik az is, hogy pl. NBA, NHL Fantasy-t is ott játszom. 😊Bruschi85
Természetesen, az lenne szép ha bajnokként nem vennék részt benne 😛
több mint 9 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 702 — Patriots és Kaposvári KK fan
Playoff time!! 😊

Nem tudom ki hol játszik fantasy-t, de engem idén kilóra megvett az ESPN-s. Ti hol játszatok? A bH_league-n kívül van még magyar ESPN csapat ahol lesz jövőre hely? 😊Nomac
Na ennek őszintén örülök, remélem jövőre is jössz a Bh-s ligánkba! 😊
Jók az NFL-sek is, persze, ha IDP-sek, azokat jobban kedvelem, nemcsak kinézetben, sebességben, főleg draft idején nagy létszámnál, plusz előrejelzésben sokkal használhatóbb az ESPN-es, mint az NFL-es.
De lehet közrejátszik az is, hogy pl. NBA, NHL Fantasy-t is ott játszom. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 630 — balazs.t85@gmail.com
Playoff time!! 😊

Nem tudom ki hol játszik fantasy-t, de engem idén kilóra megvett az ESPN-s. Ti hol játszatok? A bH_league-n kívül van még magyar ESPN csapat ahol lesz jövőre hely? 😊Nomac
A hivatalos bowl.hu ligák is az ESPN-en zajlanak.empty taxi
Kicsit beleolvastam a topocba (Miért van annyira lent? Eddig fel sem tűnt😊). Jövőre én is az indulók között leszek! (Y)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Playoff time!! 😊

Nem tudom ki hol játszik fantasy-t, de engem idén kilóra megvett az ESPN-s. Ti hol játszatok? A bH_league-n kívül van még magyar ESPN csapat ahol lesz jövőre hely? 😊Nomac
A hivatalos bowl.hu ligák is az ESPN-en zajlanak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 233
Playoff time!! 😊

Nem tudom ki hol játszik fantasy-t, de engem idén kilóra megvett az ESPN-s. Ti hol játszatok? A bH_league-n kívül van még magyar ESPN csapat ahol lesz jövőre hely? 😊Nomac
Nekem az app jön be nagyon ESPN-nél, valahogy jobban meg van csinálva mint az NFL.com-os. Így nekem is jobban bejön. Szerintem max privát baráti körök, de pl én benne vagyok egy NFC South-os ligában is, ami itt a bowl.hu fórumán szervezödött...
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 233
Von Miller (vs Buf ) vagy Aldon Smith ( vs Oak ) legyen a kezdő vasárnap?Jack Zoltán
Mivel az Oakland sztem többet fog passzolni és gyengébb az O-Line így Aldon-t mondanám, de ö meg még nincs annyira formában...
több mint 9 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Von Miller (vs Buf ) vagy Aldon Smith ( vs Oak ) legyen a kezdő vasárnap?
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 630 — balazs.t85@gmail.com
Playoff time!! 😊

Nem tudom ki hol játszik fantasy-t, de engem idén kilóra megvett az ESPN-s. Ti hol játszatok? A bH_league-n kívül van még magyar ESPN csapat ahol lesz jövőre hely? 😊
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Panthers ellen még nem volt QB, aki kevesebb mint 14 pontot szerzett volna. Teddy a biztosabb, sztem kb. 15 pontja lesz. Az Arizona védelme viszont nagyon veszélyes, és Ryannek eddig nem volt túl jó éve. Benne van a pakliban, hogy 10 alatt tartják. Én Teddy-re szavazok.Szamár
Nah, jó döntés volt a Forte+Teddy padoztatás végül 😀 😊bogec7
Viszont a 15 pontos tipp bejött: 14.72 :d
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
ha ez megnyugtat én is rengeteg pontot hagytam a padon, ki is kaptam 😕Dexxter Tailor
én csak C.J. Andersont hagytam a padon, gondolva, hogy a KC úgyis alig enged rush TD-t. még nem kaptam ki (4 játékos vissza van), de benne van a pakliban és akkor a playoff is úszik abban a csoportomban.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Súlyos dilemmák a hétvégére.
RB poszton egy helyre kéne döntenem a Forte-R. Matthews-Crowell trióból. Forte nagyon szépen szállítja a pontokat idáig, de Detroitban neccesnek érzem a kolibrit. A Cincys Hillt mindenképpen kezdőnek raknám.
Valamint WR posztra vacillálok Lafell és M. Bryant (PIT) között. Az utóbbi felé hajlok, mert a Saints jobb matchup, de a NE-nél meg sosem tudhatod, kinek lesz 2-3-4 TD-s meccse.gorbel
Forte mindig jó egy TD-re, a másik kettő is jó futás védelem ellen játszik, inkább Crowell
+ Martavis BryantDexxter Tailor
Forte-Hill duóval kezdtem, 5.80 ill 5.20 pontért, padon Matthews 10.6
M. Bryant a kezdőben 2.30, LaFell a padon 15.80
4 ponttal szoptam ki.
:cool:gorbel
ha ez megnyugtat én is rengeteg pontot hagytam a padon, ki is kaptam 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 630 — balazs.t85@gmail.com
220 pont táblán és 91 a padon ... nem vagyok büszke magamra a lineup miatt, de a win megvan. (Y)
több mint 9 éve
bogjosi New England Patriots 1 171
M.Ryan vs ARI vagy Teddy vs CAR
Elgondolkodnék Teddy-n, viszont az ellen két kezdő WRje Julio és Douglas, így szerintem maradok Mattynél... vagy szerintetek?!
Jah, leültettem Forte-t 😀bogec7
Panthers ellen még nem volt QB, aki kevesebb mint 14 pontot szerzett volna. Teddy a biztosabb, sztem kb. 15 pontja lesz. Az Arizona védelme viszont nagyon veszélyes, és Ryannek eddig nem volt túl jó éve. Benne van a pakliban, hogy 10 alatt tartják. Én Teddy-re szavazok.Szamár
Nah, jó döntés volt a Forte+Teddy padoztatás végül 😀 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Súlyos dilemmák a hétvégére.
RB poszton egy helyre kéne döntenem a Forte-R. Matthews-Crowell trióból. Forte nagyon szépen szállítja a pontokat idáig, de Detroitban neccesnek érzem a kolibrit. A Cincys Hillt mindenképpen kezdőnek raknám.
Valamint WR posztra vacillálok Lafell és M. Bryant (PIT) között. Az utóbbi felé hajlok, mert a Saints jobb matchup, de a NE-nél meg sosem tudhatod, kinek lesz 2-3-4 TD-s meccse.gorbel
Forte mindig jó egy TD-re, a másik kettő is jó futás védelem ellen játszik, inkább Crowell
+ Martavis BryantDexxter Tailor
Forte-Hill duóval kezdtem, 5.80 ill 5.20 pontért, padon Matthews 10.6
M. Bryant a kezdőben 2.30, LaFell a padon 15.80
4 ponttal szoptam ki.
:cool:
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Scott Chandler vagy Heath Miller?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018