NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
 www.rotoworld.com/articles/nfl/61907/57/nfls-best-gms-2016?ls=roto:nfl:gnav


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 235


Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Cam készül az olimpiára

Höri
 www.instagram.com/p/BEJs5a7G0O0/
😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 856 — Deion Sanders for president!
Cam készül az olimpiáraHöri
Ott "legálisan" mogyorózhat!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=tingsDxNdBY

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azért centernek nem állítanám be, 15mp alatt letépnék a tökét 😊
ZERO_L
arra ott van Kalil

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
azért centernek nem állítanám be, 15mp alatt letépnék a tökét 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Cam készül az olimpiára

Höri
nyílván sose láttam vizilabdázni, de sztem beférne az olimpiai keretek nagyrészébe 😀
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cam készül az olimpiára

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
 www.reuters.com/article/us-nfl-games-london-idUSKCN0X81SP


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ennek a Terron Beckhamnek van valami focis múltja? Én nem találtam sehol, és hát rengeteg jó képességű atléta van amerikában, attól még nem lesz jó focista. Lehet az első edzésen úgy elverik hogy elmegy a kedve az egésztől, mert nekem nagyon úgy tűnik hogy csak Odell farvizén akar beevezni a ligába.
samu09
játszott a gimiben, aztán a Tyler JC csapatában ( | ami azon a szinten nem rossz | ) lesérült próbajáték közben.

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ennek a Terron Beckhamnek van valami focis múltja? Én nem találtam sehol, és hát rengeteg jó képességű atléta van amerikában, attól még nem lesz jó focista. Lehet az első edzésen úgy elverik hogy elmegy a kedve az egésztől, mert nekem nagyon úgy tűnik hogy csak Odell farvizén akar beevezni a ligába.
samu09
egy gyorsléptű testépítő.
több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 914 — I like the Texans, I like who we are
Ennek a Terron Beckhamnek van valami focis múltja? Én nem találtam sehol, és hát rengeteg jó képességű atléta van amerikában, attól még nem lesz jó focista. Lehet az első edzésen úgy elverik hogy elmegy a kedve az egésztől, mert nekem nagyon úgy tűnik hogy csak Odell farvizén akar beevezni a ligába.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Off

Üdv Deny, újra köztünk, hiányoznak az értékes hszid az Eagles topicból 😉

On
több mint 8 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Volt olyanra példa, hogy egy adott csapatnál, nem amerikai szakembert választottak GM-nek?

Illetve GM hogyan lesz valakiből? Kapcsolatok, játékos múlt, vagy leginkább mindkettő?

Nem konkrétan NFL részről, az összes major sport érdekel.
Zolee23
Sacramento Kingsnél Vlade Divac most "papíron" GM, ő ugye szerb, igaz, volt egy-kettő emlékezetes NBA idénye.
Deny
Masai Ujirinek viszont nem volt, ő most a Raptors-t viszi.
Höri
És talán liga legjobb GM már denveri éve óta. BTW, szerintem NBA folyamat egyre inkább európai scouting fejeseket fog megtenni GM-nek, ahogy egyre több Greek Freeket kell kiszúrni 😊
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Volt olyanra példa, hogy egy adott csapatnál, nem amerikai szakembert választottak GM-nek?

Illetve GM hogyan lesz valakiből? Kapcsolatok, játékos múlt, vagy leginkább mindkettő?

Nem konkrétan NFL részről, az összes major sport érdekel.
Zolee23
Sacramento Kingsnél Vlade Divac most "papíron" GM, ő ugye szerb, igaz, volt egy-kettő emlékezetes NBA idénye.
Deny
Masai Ujirinek viszont nem volt, ő most a Raptors-t viszi.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Volt olyanra példa, hogy egy adott csapatnál, nem amerikai szakembert választottak GM-nek?

Illetve GM hogyan lesz valakiből? Kapcsolatok, játékos múlt, vagy leginkább mindkettő?

Nem konkrétan NFL részről, az összes major sport érdekel.
Zolee23
Sacramento Kingsnél Vlade Divac most "papíron" GM, ő ugye szerb, igaz, volt egy-kettő emlékezetes NBA idénye.
Deny
Illetve az NHL-ben meg a Blue Jacketsnél dolgozik Jarmo Kekäläinen, mondjuk ő is játszott 3 idényt a tengeren túl.
Mondjuk Európában meg a tengeren túl is rakott le ezt-azt az asztalra különböző FO-tisztségekben mielőtt GM lett.
Ilyen sz@r arcokat draftolt a hatására az akkori GM mint Marian Hossa, Martin Havlat, Ray Emery, Alex Pietrangelo, T.J. Oshie, Patrik Berglund, David Perron, David Backes...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Volt olyanra példa, hogy egy adott csapatnál, nem amerikai szakembert választottak GM-nek?

Illetve GM hogyan lesz valakiből? Kapcsolatok, játékos múlt, vagy leginkább mindkettő?

Nem konkrétan NFL részről, az összes major sport érdekel.
Zolee23
Sacramento Kingsnél Vlade Divac most "papíron" GM, ő ugye szerb, igaz, volt egy-kettő emlékezetes NBA idénye.
több mint 8 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Volt olyanra példa, hogy egy adott csapatnál, nem amerikai szakembert választottak GM-nek?

Illetve GM hogyan lesz valakiből? Kapcsolatok, játékos múlt, vagy leginkább mindkettő?

Nem konkrétan NFL részről, az összes major sport érdekel.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
wow

 twitter.com/NFL/status/717334798709219330
baggio
lehet tudni, hogy a Facebook miért lépett vissza?

szerk:
lehet,  www.esquire.com/sports/news/a43595/facebook-nfl-streaming/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
wow

 twitter.com/NFL/status/717334798709219330


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 411
Igen
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Hát ez egy igazi gyöngyszem :'D

Breaking: Colin Kaepernick looks signed Al-Quaeda instead broncos

[...] The terrorist regime now seems to be reaching its recruiting radius all the way to the United States, willing to pay Kaepernick the 4.9 million after a new oil well found outside a camp. Scheftur noted Al-Qaeda will have to cut a few members to stay under the salary cap.

A United States translator allowed the media to speak with the recruiting manager of the group:
“Kaepernick is the type of fighter we look for. Good endurance, mobile, explosive, and can throw bombs. He’s the complete package.”

 dailysnark.com/breaking-colin-kaepnerick-looks-signed-al-qaeda-instead-broncos/
Borbinho
És ez vicces?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hát ez egy igazi gyöngyszem :'D

Breaking: Colin Kaepernick looks signed Al-Quaeda instead broncos

[...] The terrorist regime now seems to be reaching its recruiting radius all the way to the United States, willing to pay Kaepernick the 4.9 million after a new oil well found outside a camp. Scheftur noted Al-Qaeda will have to cut a few members to stay under the salary cap.

A United States translator allowed the media to speak with the recruiting manager of the group:
“Kaepernick is the type of fighter we look for. Good endurance, mobile, explosive, and can throw bombs. He’s the complete package.”

 dailysnark.com/breaking-colin-kaepnerick-looks-signed-al-qaeda-instead-broncos/

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 887 — we almost always almost win
Top 10 draft class of All Time
 www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap3000000650115/Top-10-NFL-draft-classes-of-all-time
Black_Adder
Oké, tényleg elég szexi tényleg ez a 83-as class, de hol van Dan Marino, John Elway és Jim Kelly a 2011-es class elsőkörös Jake Locker, Christian Ponder, Blaine Gabbert triójához képest?
mustaine
Ott van, csak a 10. helyen, mert Newtonék lerontják 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear