NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Volt edzoje: Tennessee (kontender)
Testverei: Pittsburgh (kontender)
Felesege: Chicago
Szarmazas: Green Bay (kontender)

Keri, hogy engedjek el, mert mar nincs annyi ideje, hogy egy rebuildet kivarjon, es leigazol a Cardinalsba, amelyik iden a 9ers es Rams mogott a Seahawks-szal fog a 3. helyert versenyezni 😀

Az igen. Okos gyerek ez a JJ.
undisputedly
1. Ezek a csapatok tettek neki ajánlatot?
2. A Steelers csak nálam nem kontender?
Bazzani
hogy zuhanhacc egyből a pokol legmélyére?
sutianap
Detroit és Újpest szurkolóként hova má? (bocsíí 😉)
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Volt edzoje: Tennessee (kontender)
Testverei: Pittsburgh (kontender)
Felesege: Chicago
Szarmazas: Green Bay (kontender)

Keri, hogy engedjek el, mert mar nincs annyi ideje, hogy egy rebuildet kivarjon, es leigazol a Cardinalsba, amelyik iden a 9ers es Rams mogott a Seahawks-szal fog a 3. helyert versenyezni 😀

Az igen. Okos gyerek ez a JJ.
undisputedly
1. Ezek a csapatok tettek neki ajánlatot?
2. A Steelers csak nálam nem kontender?
Bazzani
hogy zuhanhacc egyből a pokol legmélyére?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Volt edzoje: Tennessee (kontender)
Testverei: Pittsburgh (kontender)
Felesege: Chicago
Szarmazas: Green Bay (kontender)

Keri, hogy engedjek el, mert mar nincs annyi ideje, hogy egy rebuildet kivarjon, es leigazol a Cardinalsba, amelyik iden a 9ers es Rams mogott a Seahawks-szal fog a 3. helyert versenyezni 😀

Az igen. Okos gyerek ez a JJ.
undisputedly
1. Ezek a csapatok tettek neki ajánlatot?
2. A Steelers csak nálam nem kontender?

több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Volt edzoje: Tennessee (kontender)
Testverei: Pittsburgh (kontender)
Felesege: Chicago
Szarmazas: Green Bay (kontender)

Keri, hogy engedjek el, mert mar nincs annyi ideje, hogy egy rebuildet kivarjon, es leigazol a Cardinalsba, amelyik iden a 9ers es Rams mogott a Seahawks-szal fog a 3. helyert versenyezni 😀

Az igen. Okos gyerek ez a JJ.
undisputedly
Mélységesen gáz, hogy a Chicago sort üresen hagytad...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
All in all, Wattnak nyilván fontos a gyűrű, de az sehol nem garantált, és vannak egyéb fontos prioritások is amiknek a rangsorát egyén válogatja. Ilyen például az anyagi és szakmai megbecsülés. Nem mindegy, hogy Watt úgy nyer gyűrűt vagy ér el egyéb aláhúzandó sikert, hogy ő a védelem arca, vagy úgy, hogy beáll mondjuk a Steelers vagy a Bucs klasszisokkal tömött elit védelmébe sokadik figurának. Utóbbi az, amit 2 év múlva is megtehet az éppen aktuális trendingelő csapatnál, most még mint láthatjuk az ajánlatokon is, ennél sokkal többre tartották a csapatok, és ezek szerint ő is magát. Egyszerűen baromi nagy különbség van a Cardinals ajánlata és a GB, TB, Steelers potenciális ajánalata között szakmailag és anyagilag is. Gyere a konterség küszöbén állunk, vedd a hátadra a védelmet sztárfizuért vs gyere állj be n+1 all pro, pro bowler védő mellé évi 4 millióért.

Nyilván a szurkoló azt szeretné látni, hogy az ilyen játékosok gyűrűvel vonuljanak vissza és zavaró ha ilyen karrierek anélkül érnek véget.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Volt edzoje: Tennessee (kontender)
Testverei: Pittsburgh (kontender)
Felesege: Chicago
Szarmazas: Green Bay (kontender)

Keri, hogy engedjek el, mert mar nincs annyi ideje, hogy egy rebuildet kivarjon, es leigazol a Cardinalsba, amelyik iden a 9ers es Rams mogott a Seahawks-szal fog a 3. helyert versenyezni 😀

Az igen. Okos gyerek ez a JJ.
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Persze sérült listán és csereként is nyerhet, de egy ilyen kaliberű játékos nyilván kezdőként szeretne.

Amúgy én nem érzem a történetet sárdobálásnak, valaki arra számított, hogy akár jóval kevesebb pénzért egy készebb csapatba igazol, ez nem jelenti azt hogy bárki elítélné a döntéséért. Bár kétségkívül nem olvastam végig minden véleményt, még itt sem, annál meg okosabb vagyok hogy twitter huszárok véleményével bosszantsam magam, valószínűleg Watt is.

Contender, nem contender én sajnálom hogy vancejoseph csapatába megy, de állítólag imádják a játékosok, nem tudom egy db coach mennyit dolgozik együtt egy passz siettetővel, milyen véleménnyel van róla, de ha őt nem zavarja hogy egy kóklerrel kell együtt dolgoznia, akkor ez van. Ő jobbat érdemelne, vj rosszabbat.

Watt és Fitzgerald nagyon megérdemelnék a gyűrűt, egyelőre nem teljesen esélytelen.
Hogy contender lesz-e a Cards, azt nem tudom, de most más se tudja, teljes offseason előttünk van, majd FA első hullám után lehet újraértékelni, aztán PS után, aztán az első néhány foruduló után. 8-8ról nem kell sok hogy bejussanak a PO-ba, a Bears 8-8cal volt bent tavaly. Ha meg bent vannak, ki mondja meg most, hogy ki hogy kapja ott el a fonalat. Nyilván vannak most esélyesebbek, de jövő télen nem ez fog számítani, sérülések, pillanatnyi forma, momentum. 15ben nem Ware volt a főszereplő a Broncosban, mégis nehezen elképzelhető, hogy az ő vezetése nélkül összeállt volna úgy a védelem ahogy. Valami hasonlóra Watt is képes lehet, akkor is ha CJ viszi földre gyakrabban az ellenfelet. Ahogy Fitzgerald sem feltétlen első számú elkapó már mégsem lehet túlbecsülni fontosságát az offenseben Hopkins mellett sem.

Én nem irigylem a szerződését, megérdemli. A gyűrűért meg ő tud tenni, mi csak szurkolni tudunk neki vagy ellene, de én pont hogy úgy érzem, sok szurkoló "másik kedvence" lesz a Cardinals idén, akinek szurkol a saját kedvence mellett vagy miután az kiesett, nem pedig a sárdobálás célpontja. Kurt Warnerrel nem sikerült, hátha most...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 923 — I like the Texans, I like who we are
Ja de hány szezont is játszott ő amúgy végig sérülés nélkül?
r.baggio
7et
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Ja de hány szezont is játszott ő amúgy végig sérülés nélkül?
r.baggio
Sérültlistán vagy csereként is nyerhet gyűrűt, plusz minimum contracton fél lábon is keresett játékos lesz a leadership, eladhatóság és egyebek miatt. A Cardinals edzői stábja szerintem gyenge, nálam ez az egyetlen szempont ami kérdőjeles ez a move. Gyakorlatilag az NFC Texansa. A keret minőségében megvan az bajnoki potenciál.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Ja de hány szezont is játszott ő amúgy végig sérülés nélkül?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Azt hagyjátok ki a képletből, hogy Watt 32 lesz, nem 40. Miután letelik a szerződése is 34 lesz. Az még pont az a kor, ahol elkezdhet alárni 1-1 évekre olcsóért kontenderekhez. Akár elmehet Green Baybe, akár elmehet az öcskösökhöz. Nem lesz valami nehéz ezt összehozni, mivel az egyik eleve minimum contracton játszik.

Egyébként volt jobb ajánlata állítólag, szóval nem csak a pénz döntött. De mivel Watt most is térdig érő hóban nyaralt két hónapot, azt is nehéz elképzelni, hogy a hidegtől menekült.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 926 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ebbol a 192.5-bol hany sack volt a PO-ban amugy?
rokaur
Wattnak? Én úgy látom, 101 sack-je van, plusz playoffban nyolc meccsen hat.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
rokaur 864
Ebbol a 192.5-bol hany sack volt a PO-ban amugy?
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sokat erősödött a Cards Wattal. Még egy HC és egy QB és már contenderek is lehetnek.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Két év 31 millió? Ezt én nem nevezném "elment a pénzért"-nek Watt esetén. Akkor nevezném annak, ha 2 év 40-ért írt volna alá. Az már tényleg a pénzről szólt volna, ez nem. Tizenöt és felet még egy 70%-os Watt is simán megér - kifejezetten baráti -, ha azt veszem, hogy egy Brandon Graham 13.5-ért játszik, Justin Houston két éve 12.5-ért írt alá a Coltshoz (több hasonló sérült év után, mint Watt).

Hogy miért éppen a Cardinals az ettől függetlenül érdekes. Én sem érzem őket potenciális contendernek. De egy jól formálódó alakulat, a Bucs-t sem éreztem kifejezett contendernek, csak egy hasonlóan jól formálódó, ígéretes csapatnak egy éve. Lehet, hogy tud valamit, amit mi nem. És abba se látunk bele, hogy kitől milyen ajánlatot és ígéreteket kapott.

Ha nem is nyer gyűrűt, valószínűleg jól fogja magát érezni Arizona-ban. Ott most jól hangulat van, az öltöző is valószínűleg hangulatos, jó hely. És a körülmények is lényegesen kellemesebbek, mint mondjuk Green Bay-ben szétfagyni. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 923 — I like the Texans, I like who we are
Ő mondta h contender csapatba akar menni, nem a paraszt magyar találta ki a fotelből!
steelwolf
Az a csapat lesz contender, ahova ő megy 😃
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igazi magyar virtus /is/ basztatni egy olyan embert, aki egész életében mind a pályán mind a pályán kívül úgy élt, edzett mint egy igazi példakép, de azonnal lefikázzuk a fotelból mert úgy döntött ahogy ő akart, nem pedig ahogy elvárták tőle.
ozibozi
amúgy a twitteren, amcsi júzerektől is ugyanúgy megy a fikázás, hogy miért nem a Billsbe/Packersbe/random contender csapatba igazolt
Löfli
És ők is tévednek.
Random contender csapatba igazolt.
A 49ersnél érdemben nincs irányító, a Seahawksnál lehet, hogy egy hét múlva nem lesz, Stafford meg a Ramsnél vagy bejön vagy nem. És ezek csak az irányítok.
Azt nem lehet mondani, hogy a Cardinals tuti nem jut be a PO-ba, tuti nem lesz a konferencia 7 legjobb csapata között. Ott meg csak 3-4 jó meccs kell.
Ezzel a logikával Brady se undisputed contenderhez igazolt tavaly.
De aztán csinált belőlük egyet.
Ez Watt-nak is összejöhet.
Sobri Jóska
Biztos voltam benne, hogy valaki felhozza Bradyt. Csak azt nem számolja bele, mennyi hozzaadott értéke van neki iranyitokent, és mennyi Wattnak vedokent. Nem véletlenül nem ő lett az MVP, hanem Rodgers, mert hiába tolta le mindenidok egyik legjobb vedoteljesitmenyet, playoffra sem volt elég. Hiába volt tavaly egész jó, vele együtt is 1/3 volt a csapata. Vele mondjuk egy-két meccs talán bejon pluszban ahhoz képest, ami nélküle lenne, ettől a Cardinals meg nem lesz contender.

Az igazán magyaros hozzaallas pedig ez: nem értjük, mit ír a másik, de lefikazzuk, hogy ő itthonról maradjon szépen csendben. Én nem fikazom Wattot, egyik kedvenc jatekosom, már csak a személyisége miatt is. Ha elment volna egy gyurure esélyes csapatba, meg szurkoltam is volna neki kicsit, hogy legyen még neki. Szerintem most már nincs annyi benne, hogy a személye miatt legyen egy max közepes csapatból elit, és kuzdhessen a bajnoki címért, ahhoz irányító- és edzőposzton kellene nagy elorelepes, a többiről nem is beszélve. Engem ami zavar, hogy elmehetett volna egy valóban contender csapathoz közepes fizuért, mert elhittem azt, hogy neki tényleg a gyűrű kell és keresett már eleget a pályafutása során. Én úgy gondoltam, tényleg ez lesz a befolyásoló tényező végső soron. Ezzel a döntéssel sincs baj, csak nekem ez eléggé wtf így ebben a formában, és inkább csalódott vagyok, nem pedig fikazom

Remélem, rám tud cáfolni, és tényleg hozzá tud tenni annyit a csapatához, hogy legyen esély, végső soron Ariansban sem volt benne, hogy SB-hez érdemben hozzá tud tenni edzőként, szóval hátha.

több mint 3 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Ő mondta h contender csapatba akar menni, nem a paraszt magyar találta ki a fotelből!
steelwolf
Nem mondta. Vagyis én nem emlékszem hogy ezt így pontosan mondta volna. Ezt is már az internet népe gyártotta és most ez miatt megy a sárdobálás.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Igazi magyar virtus /is/ basztatni egy olyan embert, aki egész életében mind a pályán mind a pályán kívül úgy élt, edzett mint egy igazi példakép, de azonnal lefikázzuk a fotelból mert úgy döntött ahogy ő akart, nem pedig ahogy elvárták tőle.
ozibozi
amúgy a twitteren, amcsi júzerektől is ugyanúgy megy a fikázás, hogy miért nem a Billsbe/Packersbe/random contender csapatba igazolt
Löfli
És ők is tévednek.
Random contender csapatba igazolt.
A 49ersnél érdemben nincs irányító, a Seahawksnál lehet, hogy egy hét múlva nem lesz, Stafford meg a Ramsnél vagy bejön vagy nem. És ezek csak az irányítok.
Azt nem lehet mondani, hogy a Cardinals tuti nem jut be a PO-ba, tuti nem lesz a konferencia 7 legjobb csapata között. Ott meg csak 3-4 jó meccs kell.
Ezzel a logikával Brady se undisputed contenderhez igazolt tavaly.
De aztán csinált belőlük egyet.
Ez Watt-nak is összejöhet.

több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
2 éve 1/1 volt a Cardinals, azót megvan a franchise QB, tavaly már majdnem megvolt a playoff, Murray sérülése és HC impotenssége miatt nem lett meg. Van egy Jones-Watt duó, a seconderyt erősítik FA-n és drafton. Ha nem lesz playoff HC cut, de a nagyon erős alapok megmaradnak. Pénz is áll a házhoz,eg esély is megvan hogy valamit elérjen. Lehetett volna sokkal erősebb csapatba is menni de ott se garantált a gyűrű, pláne nem a Steelersben vagy a Saintsben ahol QB sincs.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ő mondta h contender csapatba akar menni, nem a paraszt magyar találta ki a fotelből!
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Igazi magyar virtus /is/ basztatni egy olyan embert, aki egész életében mind a pályán mind a pályán kívül úgy élt, edzett mint egy igazi példakép, de azonnal lefikázzuk a fotelból mert úgy döntött ahogy ő akart, nem pedig ahogy elvárták tőle.
ozibozi
amúgy a twitteren, amcsi júzerektől is ugyanúgy megy a fikázás, hogy miért nem a Billsbe/Packersbe/random contender csapatba igazolt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 458
Igazi magyar virtus /is/ basztatni egy olyan embert, aki egész életében mind a pályán mind a pályán kívül úgy élt, edzett mint egy igazi példakép, de azonnal lefikázzuk a fotelból mert úgy döntött ahogy ő akart, nem pedig ahogy elvárták tőle.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 686 — Amerikai sportok rajongója
Szerintem a Cardinals sima contender lesz jövőre.
tenorx
Contender? Abban a csoportban? Lehet playoffba se jutnak Watt ide vagy oda. Én biztos nem oda mentem volna gyűrű esélyre ennyi év reménytelenség után.

Szerkesztette: zavi27
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, Borbinho már a 2020as idényre is mondta, de nem hiszem, hogy a 16 millás Watt miatt az lesz. Pedig neki tudnék szurkolni, hogy nyerjen valahol, csak ez elég meh