NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az igazi erőegyensúly az lenne, ha a kisebbségi edző/GM-ért kapott pickből kizárólag fehér WR-t vagy CB-t lehetne választani.

Problem solved
Willie Parker
Vagy ázsiai falembert, néger kickert/puntert, vörhenyes futót 😊

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Az igazi erőegyensúly az lenne, ha a kisebbségi edző/GM-ért kapott pickből kizárólag fehér WR-t vagy CB-t lehetne választani.

Problem solved

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem tudom miért törtölted a hozzászólásod, szerencsére Rózsa Sanyi megőrizte a múltnak.

Tudom az én IQ nem vetekszik a tieddel , de próbáld meg a rasszizmus definícióját értelmezni. Segítek, kiemelem a fontos részeket.

rasszizmus (főnév): Politikai eszmerendszer és gyakorlat, amely az embereket külső tulajdonságaik alapján különbözteti meg egymástól. Ez egyben egy önkényes rangsort is jelent, ami faji üldözések, népirtások ürügyeként szolgál. Célja az önkényesen kiválasztott jegyekkel rendelkezők kiemelése, és mások alárendelése vagy jogfosztása.
Nomac
Add fel. Nekifutottam én már vagy két tucatszor annak, hogy definíció alapján a pozitív diszkrimináció nem lehet rasszista, de reménytelen. Még némelyik értelmes fórumtársnak is egyik fülén be a másikon ki. 😊 Elfogadja, aztán 3 hónap múlva újra rasszistázik ugyanígy valami hasonló miatt. Ez mán csak ilyen.

Aki nem akar definíciókkal kockázni, annak javaslom azt a megközelítést, hogy azért mert a negatív diszkrimináció nem jó, a pozitív megkülönböztetés még lehet jó. Az alacsony keresetű családból származó gyerek le-csórógecizése nem jó, de ha ingyenesen tanulhat a felsőoktatásban az meg jó. Ha egy gyerekét nevelő anya nem kapja meg az állást, mert kockázatosabb mint egy gyermektelen férfi, az nem jó. De ha CSOK keretében lakás támogatást kap, az meg jó. Nem olyan bonyolult ez.

Mondjuk az más kérdés, hogy van-e értelme draft picket osztogatni ilyesmiért. Szerintem semmi. De nem azért, mert rasszista. 😀

Fun fact, a Jaguars fanok redditen arra buzdítják az embereket, hogy szavazzák be Ngakoue-t a Pro Bowlba, mert így a pick amit kapnak érte a Vikingstól 4. kör lesz.tenorx
Valami célja mindenkinek kell, hogy legyen az életben. Nekik mi más lehetne jelenleg? Lawrence-hez még ők is túl jók, minden máshoz túl gyengék.
peterk2005
Egyetértek a rasszista résszel, fogalomzavarban vannak páran.

Szerintem az a lényeg, és ezt nem értik meg sokan a liberális oldalon (most direkt általánosan egy nagy inhomogen masszát mondtam), hogy az, hogy valakit a borszine, vallása... alapján pozitívan megkülönböztetetnek az ugyan úgy káros mint a negatív, mert felboritja az egyensúlyt azzal, hogy kiemel egy réteget (fordított esetben meg ugye elnyom)

Anyagi javakat és szociális hátteret nem szabad ide venni, azokban valóban lehet és kell is támogatni a raszorulokat még akár a szerencsésebbek kárára is.

Ennyi erővel szerintem kevés a kopasz, a női vagy a 2 méter magas szőke kékszemű zsidó edző az NFL-ben, őket mert nem támogatja senki? Mért van ennyire kihegyezve az egész a borszinre? Mért kell arcedulat rakni és bearazni az olyan veleszületett adottságokat mint a borszin? Ez egy sehova se vezető tévútra visz, amiből sosem lesz érdemi fejlődés és diverzifikáció

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom miért törtölted a hozzászólásod, szerencsére Rózsa Sanyi megőrizte a múltnak.

Tudom az én IQ nem vetekszik a tieddel , de próbáld meg a rasszizmus definícióját értelmezni. Segítek, kiemelem a fontos részeket.

rasszizmus (főnév): Politikai eszmerendszer és gyakorlat, amely az embereket külső tulajdonságaik alapján különbözteti meg egymástól. Ez egyben egy önkényes rangsort is jelent, ami faji üldözések, népirtások ürügyeként szolgál. Célja az önkényesen kiválasztott jegyekkel rendelkezők kiemelése, és mások alárendelése vagy jogfosztása.
Nomac
Add fel. Nekifutottam én már vagy két tucatszor annak, hogy definíció alapján a pozitív diszkrimináció nem lehet rasszista, de reménytelen. Még némelyik értelmes fórumtársnak is egyik fülén be a másikon ki. 😊 Elfogadja, aztán 3 hónap múlva újra rasszistázik ugyanígy valami hasonló miatt. Ez mán csak ilyen.

Aki nem akar definíciókkal kockázni, annak javaslom azt a megközelítést, hogy azért mert a negatív diszkrimináció nem jó, a pozitív megkülönböztetés még lehet jó. Az alacsony keresetű családból származó gyerek le-csórógecizése nem jó, de ha ingyenesen tanulhat a felsőoktatásban az meg jó. Ha egy gyerekét nevelő anya nem kapja meg az állást, mert kockázatosabb mint egy gyermektelen férfi, az nem jó. De ha CSOK keretében lakás támogatást kap, az meg jó. Nem olyan bonyolult ez.

Mondjuk az más kérdés, hogy van-e értelme draft picket osztogatni ilyesmiért. Szerintem semmi. De nem azért, mert rasszista. 😀

Fun fact, a Jaguars fanok redditen arra buzdítják az embereket, hogy szavazzák be Ngakoue-t a Pro Bowlba, mert így a pick amit kapnak érte a Vikingstól 4. kör lesz.tenorx
Valami célja mindenkinek kell, hogy legyen az életben. Nekik mi más lehetne jelenleg? Lawrence-hez még ők is túl jók, minden máshoz túl gyengék.
peterk2005
Neharagudj de nem értem mit akartál írni ezzel a kommentel 🤔
Légyszíves fogalmazd meg úgy hogy én is értsem persze csak ha kérhetem.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
definíció alapján a pozitív diszkrimináció nem lehet rasszista, de reménytelen.
peterk2005
De, lehet.
Ha rasszjegyek alapján pozitívan diszkriminálsz egy fehéret egy fekete kárára, az rasszizmus.
Ha rasszjegyek alapján pozitívan diszkriminálsz egy feketét egy fehér kárára, az is rasszizmus.
Ilyen egyszerű ez.
De ne add fel, egyszer tuti megérted.

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom miért törtölted a hozzászólásod, szerencsére Rózsa Sanyi megőrizte a múltnak.

Tudom az én IQ nem vetekszik a tieddel , de próbáld meg a rasszizmus definícióját értelmezni. Segítek, kiemelem a fontos részeket.

rasszizmus (főnév): Politikai eszmerendszer és gyakorlat, amely az embereket külső tulajdonságaik alapján különbözteti meg egymástól. Ez egyben egy önkényes rangsort is jelent, ami faji üldözések, népirtások ürügyeként szolgál. Célja az önkényesen kiválasztott jegyekkel rendelkezők kiemelése, és mások alárendelése vagy jogfosztása.
Nomac
Add fel. Nekifutottam én már vagy két tucatszor annak, hogy definíció alapján a pozitív diszkrimináció nem lehet rasszista, de reménytelen. Még némelyik értelmes fórumtársnak is egyik fülén be a másikon ki. 😊 Elfogadja, aztán 3 hónap múlva újra rasszistázik ugyanígy valami hasonló miatt. Ez mán csak ilyen.

Aki nem akar definíciókkal kockázni, annak javaslom azt a megközelítést, hogy azért mert a negatív diszkrimináció nem jó, a pozitív megkülönböztetés még lehet jó. Az alacsony keresetű családból származó gyerek le-csórógecizése nem jó, de ha ingyenesen tanulhat a felsőoktatásban az meg jó. Ha egy gyerekét nevelő anya nem kapja meg az állást, mert kockázatosabb mint egy gyermektelen férfi, az nem jó. De ha CSOK keretében lakás támogatást kap, az meg jó. Nem olyan bonyolult ez.

Mondjuk az más kérdés, hogy van-e értelme draft picket osztogatni ilyesmiért. Szerintem semmi. De nem azért, mert rasszista. 😀

Fun fact, a Jaguars fanok redditen arra buzdítják az embereket, hogy szavazzák be Ngakoue-t a Pro Bowlba, mert így a pick amit kapnak érte a Vikingstól 4. kör lesz.tenorx
Valami célja mindenkinek kell, hogy legyen az életben. Nekik mi más lehetne jelenleg? Lawrence-hez még ők is túl jók, minden máshoz túl gyengék.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fun fact, a Jaguars fanok redditen arra buzdítják az embereket, hogy szavazzák be Ngakoue-t a Pro Bowlba, mert így a pick amit kapnak érte a Vikingstól 4. kör lesz.

 old.reddit.com/r/nfl/comments/jw91h5/there_is_currently_an_ongoing_operation_within/
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 633 — balazs.t85@gmail.com
Nem tudom miért törtölted a hozzászólásod, szerencsére Rózsa Sanyi megőrizte a múltnak.

Tudom az én IQ nem vetekszik a tieddel , de próbáld meg a rasszizmus definícióját értelmezni. Segítek, kiemelem a fontos részeket.

rasszizmus (főnév): Politikai eszmerendszer és gyakorlat, amely az embereket külső tulajdonságaik alapján különbözteti meg egymástól. Ez egyben egy önkényes rangsort is jelent, ami faji üldözések, népirtások ürügyeként szolgál. Célja az önkényesen kiválasztott jegyekkel rendelkezők kiemelése, és mások alárendelése vagy jogfosztása.
Nomac
akkor azt ha "önkényesen kiválasztott jegyekkel rendelkező" emberek csak azért "emelik ki" a szerintük alárendelt embereket, hogy mindenki lássa ők milyen nagyvonalúak azért, hogy ezt megteszik - azt hogy hívnád?
Adirotor
Politikának.

Szerkesztette: Nomac
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nem tudom miért törtölted a hozzászólásod, szerencsére Rózsa Sanyi megőrizte a múltnak.

Tudom az én IQ nem vetekszik a tieddel , de próbáld meg a rasszizmus definícióját értelmezni. Segítek, kiemelem a fontos részeket.

rasszizmus (főnév): Politikai eszmerendszer és gyakorlat, amely az embereket külső tulajdonságaik alapján különbözteti meg egymástól. Ez egyben egy önkényes rangsort is jelent, ami faji üldözések, népirtások ürügyeként szolgál. Célja az önkényesen kiválasztott jegyekkel rendelkezők kiemelése, és mások alárendelése vagy jogfosztása.
Nomac
akkor azt ha "önkényesen kiválasztott jegyekkel rendelkező" emberek csak azért "emelik ki" a szerintük alárendelt embereket, hogy mindenki lássa ők milyen nagyvonalúak azért, hogy ezt megteszik - azt hogy hívnád?

Szerkesztette: Adirotor
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 633 — balazs.t85@gmail.com
Nem tudom miért törtölted a hozzászólásod, szerencsére Rózsa Sanyi megőrizte a múltnak.

Tudom az én IQ nem vetekszik a tieddel , de próbáld meg a rasszizmus definícióját értelmezni. Segítek, kiemelem a fontos részeket.

rasszizmus (főnév): Politikai eszmerendszer és gyakorlat, amely az embereket külső tulajdonságaik alapján különbözteti meg egymástól. Ez egyben egy önkényes rangsort is jelent, ami faji üldözések, népirtások ürügyeként szolgál. Célja az önkényesen kiválasztott jegyekkel rendelkezők kiemelése, és mások alárendelése vagy jogfosztása.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Most azért jár nekik a díj mert jó edzők vagy mert feketék. Szerintem az előbbi. Ellenben Lewisszal, Lynnel vagy Vance Josephel szemben. Szerintem edzői kvalitásai miatt legyen edző, ne azért mert fekete. Sőt nincs sokkal több jó edző akivel elégedettek és fehér.
Miért jobb egy kókler fekete edző mint egy kókler fehér? Nekem Joseph ugyanolyan fos mint Fangio.
Vagy hány fekete edző lenne a megfelelő?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Az oké hogy Amerikában vevők erre, de szerinted kit érdekel itt Magyarországon hogy fekete, indián, ázsiai egy GM?
Szememben ezek a kommentek semmivel sem különbek, mint az ha valaki niggerezik, egy szinten van a kettő..
Nomac
Téged szemmel láthatóan nem 😊 Némíts le ha zavar. Ha valaki megjegyzi, hogy el vannak nyomva a feketék (színes bőrűek) egy profi (munka)környezetben, akkor az egyenértékű azzal, hogy niggerezik? 😀 Kérlek ezt fejtsd ki, bár valószínűleg túl magas az IQ-m, hogy megértsem a gondolkodásod...😕

Egészen addig fogom ezeket ide belinkelni, amíg nem lesz változás a témában. Utána is fogom, de utána már úgy, hogy "na látjátok, végre történt valami!" 😊

Lassan eljön, hogy a WR route futó skillhez hasonlóan lesz majd egy root forerunner skill is a GM poszton, amikor a családfában kell minnél több elnyomott kisebbséghez tartozó embert találni.
FLZOLI
Mondod ezt úgy, hogy van 2 db? Vagy hogy érted, hogy lassan? 100 év múlva? Mert akkor életszerű a példád
Borbinho
"Sot, ez az uj rendszer, hogy ha kisebbsegi edzot nevelgetsz, kapsz plusz draft cetlit, egyenesen RASSZISTA!!!"
☝☝☝☝☝☝
SZERINTEM INKÁBB EZ A BAJ AMIT UNDI TOPICTÁRS IS ÍRT!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 891 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az ezzel a baj, hogy a pozitív diszkrimináció is diszkrimináció.
Már ki lett tárgyalva, hogy az nfl edzőség problémája a belterjesség.

Amúgy nem azért kéne valakinek valamilyen pozícióba kerülnie, mert fekete, vagy meleg, vagy nő, hanem mert ért hozzá, jó benne, alkalmasabb a posztra mint a többi jelentkező.
Lehet mindenféle kvótát előírni, csak nem leszünk vele előrébb.
De esetleg a szénbányászok 20%-a is lehetne kötelezően nő, vagy a műkörmösök 20%-a férfi. Esetleg az asztrofizikusok negyede meleg, vagy ilyesmi.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az oké hogy Amerikában vevők erre, de szerinted kit érdekel itt Magyarországon hogy fekete, indián, ázsiai egy GM?
Szememben ezek a kommentek semmivel sem különbek, mint az ha valaki niggerezik, egy szinten van a kettő..
Nomac
Sot, ez az uj rendszer, hogy ha kisebbsegi edzot nevelgetsz, kapsz plusz draft cetlit, egyenesen rasszista.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az oké hogy Amerikában vevők erre, de szerinted kit érdekel itt Magyarországon hogy fekete, indián, ázsiai egy GM?
Szememben ezek a kommentek semmivel sem különbek, mint az ha valaki niggerezik, egy szinten van a kettő..
Nomac
Lassan eljön, hogy a WR route futó skillhez hasonlóan lesz majd egy root forerunner skill is a GM poszton, amikor a családfában kell minnél több elnyomott kisebbséghez tartozó embert találni.

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Az oké hogy Amerikában vevők erre, de szerinted kit érdekel itt Magyarországon hogy fekete, indián, ázsiai egy GM?
Szememben ezek a kommentek semmivel sem különbek, mint az ha valaki niggerezik, egy szinten van a kettő..
Nomac
nekem mindegy milyen színű, csak ne nő legyen!!!!!

😀
briareos
 philadelphiaweekly.com/wp-content/uploads/2020/01/DragEric-scaled.jpg
sutianap
támadófalhoz tuti ért, vagy inkább wide recieverekhez?

több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Az oké hogy Amerikában vevők erre, de szerinted kit érdekel itt Magyarországon hogy fekete, indián, ázsiai egy GM?
Szememben ezek a kommentek semmivel sem különbek, mint az ha valaki niggerezik, egy szinten van a kettő..
Nomac
nekem mindegy milyen színű, csak ne nő legyen!!!!!

😀
briareos


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Az oké hogy Amerikában vevők erre, de szerinted kit érdekel itt Magyarországon hogy fekete, indián, ázsiai egy GM?
Szememben ezek a kommentek semmivel sem különbek, mint az ha valaki niggerezik, egy szinten van a kettő..
Nomac
nekem mindegy milyen színű, csak ne nő legyen!!!!!

😀

több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 633 — balazs.t85@gmail.com
Az oké hogy Amerikában vevők erre, de szerinted kit érdekel itt Magyarországon hogy fekete, indián, ázsiai egy GM?
Szememben ezek a kommentek semmivel sem különbek, mint az ha valaki niggerezik, egy szinten van a kettő..
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan




"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
ó az ártatlanság vélelme ugye

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/126016651_10157261569086431_3894151113397224574_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=L7bBmtiXiwkQ7kNvgFoSJBR&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDQdWtsXu_Q3rPrNReu7lsITh9wrwo5k_vZl5q7M3BicA&oe=665316DD
Fűzővel kifelé!
Minden vádat ejtettek DeAndre Baker, a Giants korábbi első körös cornerbackje ellen, aki állítólag fegyveres rablást követett el egy sütögetéses bulin. Ellenben letartóztatták a Bakert vádlók...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
ESPN néha tök érdekes
 i.imgur.com/JsiVDgd.png
Peszinter Ferenc
tipikus példája annak amikor egy csapat saját magát veri meg

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Azt láttátok, hogy az NFL.com kirakta az award predictionjüket félidőnél, és MVP-re mindenki Wilsont vagy Mahomest tippeli, kivéve egy ember, aki Derek Carrt 😀
tenorx
De hogy kerül Kamara (vagy bárki) Cook elé...
Jakehomer
Kamara ha ilyen ütemben folytatja 2000+ scrimmage yardja lesz, gondolom így
kapitnono
Cook egy meccsel kevesebbet játszott, és még így is több yardja van, ráadásul egy RB-nél mondjuk nem árt, ha futott yardokban jobb 😊 A TD-kről ne is beszéljünk...
Jakehomer
Én azt nem írtam ki érdemelné meg jobban, csak annyit, hogy gondolom ezért merült fel a neve sokaknál. Meg ameddig a Vikings nem lesz nagyon jobb, nem hinném, hogy odaadnák neki. Elmúlt években is jópár játékos azért nem kapta meg szerintem, mert nem volt elég csak az egyéni teljesítmény.
Idén meg szerintem Wilson fogja kapni, nem nagyon lesz kérdés, ha így folytatja
kapitnono
hát wilson szerintem kiszállt az mvp raceből

több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
ESPN néha tök érdekes
 i.imgur.com/JsiVDgd.png
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Azt láttátok, hogy az NFL.com kirakta az award predictionjüket félidőnél, és MVP-re mindenki Wilsont vagy Mahomest tippeli, kivéve egy ember, aki Derek Carrt 😀
tenorx
De hogy kerül Kamara (vagy bárki) Cook elé...
Jakehomer
Kamara ha ilyen ütemben folytatja 2000+ scrimmage yardja lesz, gondolom így
kapitnono
Cook egy meccsel kevesebbet játszott, és még így is több yardja van, ráadásul egy RB-nél mondjuk nem árt, ha futott yardokban jobb 😊 A TD-kről ne is beszéljünk...
Jakehomer
Én azt nem írtam ki érdemelné meg jobban, csak annyit, hogy gondolom ezért merült fel a neve sokaknál. Meg ameddig a Vikings nem lesz nagyon jobb, nem hinném, hogy odaadnák neki. Elmúlt években is jópár játékos azért nem kapta meg szerintem, mert nem volt elég csak az egyéni teljesítmény.
Idén meg szerintem Wilson fogja kapni, nem nagyon lesz kérdés, ha így folytatja
kapitnono
Értem, miért merül fel a neve, csak azt nem, hogy kerül Cook elé. 😊 De amúgy igen, valami extrém kell a nem qb-któl, ami faszság, de hát ez van.

Perception is reality.