NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
kövessétek be twitteren mamit, pár perc és kirakja a Redzone-t

 twitter.com/GrandmaStreams_
gamerkr
azt írta amég nem lesz kijavítva a fizetős linkje addig nem fogad el follow kérelmeket

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Segítség: melyik 7 órás meccset nézzem?
nagylaza
Najó. Maradt a RZ.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Segítség: melyik 7 órás meccset nézzem?
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
kövessétek be twitteren mamit, pár perc és kirakja a Redzone-t

 twitter.com/GrandmaStreams_

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy működő RZ youtube linket szeretnék kérni ma is, PMben is jöhet, köszi. 😀
Beki
Szerintem jöhetne ide a csevegőbe is, igény lenne rá! 😀 Ha mégse lehetne ide tenni nekem is küldjétk pls.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Egy működő RZ youtube linket szeretnék kérni ma is, PMben is jöhet, köszi. 😀
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
bebaszott
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0502%2Fr79382_1296x729_16-9.jpg
Pa. clarifies edict, masks not required on field
Pitt and Virginia Tech will no longer be required to wear face coverings during Saturday's game after Pennsylvania Gov. Tom Wolf clarified an edict to say wearing masks during games "would likely create a medical issue."

Heintz, Lincoln mivanmégott, jaólösz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Létezik, hogy a Jets lemaradhat a PO-ról?
 fuzovelkifele.com/2020/11/kezdodhet-a-szamolgatas-a-jets-mar-ezen-a-heten-elbukhatja-a-rajatszast/?fbclid=IwAR3FheGcnLyZCXDgAxjErDVGP3Y4ZeVKHOOQo65PuQYD5XP0CAJGEqHcb_o
nagylaza
De még az 1/1-ről is 😛
dande

Kampman
Lásd még!
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Létezik, hogy a Jets lemaradhat a PO-ról?
 fuzovelkifele.com/2020/11/kezdodhet-a-szamolgatas-a-jets-mar-ezen-a-heten-elbukhatja-a-rajatszast/?fbclid=IwAR3FheGcnLyZCXDgAxjErDVGP3Y4ZeVKHOOQo65PuQYD5XP0CAJGEqHcb_o
nagylaza
De még az 1/1-ről is 😛
dande
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Eleve: senkit nem lehet lenémítani.
Sobri Jóska

Kampman
És akkor én leszek a néma, és nem tudok írni, vagy te leszel a vaksi, és te nem látod amit írok?
Attól, hogy a tyúkot zsiráfnak hívod az még tyúk.
Sobri Jóska
Mindenki a saját valóságából indul ki. Ha nem látom, hogy mondasz valamit, az olyan, mintha elnémultál volna.
Kampman
Tudom, a strucc is így gondolja, ha bedugja a fejét a homokba, akkor jól elbújt. Ő se lát senkit, őt se látják.
Sobri Jóska
Valójában nem dugja a fejét a homokba, hanem a hallószervét a homokra hajtja, hogy jobban hallja a közelgő lépteket és időben elmenekülhessen veszély esetén. Ez evolúcióilag hatásosabb védekezének bizonyult, mintha tényleg homokba dugta volna a fejét...

Amúgy Észak-Koreában, Kínában meg néhány helyen megoldották a némítás funkciót. Sőt mondhatni hatékonyabban működik ez náluk, mint a liberális nyugaton a - meglátásom szerint - meglehetősen kontraproduktív pozitív diszkrimináció...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Akkor innentől visszatérünk a jól bevált sok sárga mérkőzésekhez?😊
False startok, off holdingok jönnek ezerrel?😊
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Létezik, hogy a Jets lemaradhat a PO-ról?
 fuzovelkifele.com/2020/11/kezdodhet-a-szamolgatas-a-jets-mar-ezen-a-heten-elbukhatja-a-rajatszast/?fbclid=IwAR3FheGcnLyZCXDgAxjErDVGP3Y4ZeVKHOOQo65PuQYD5XP0CAJGEqHcb_o
nagylaza
Kizárt, mert kombinációban megraktam a Chargerst, ráadásul a bowl.hu fantasyban beraktam a Chargers HC-t a kezdőbe. Meglesz az első W.
peterk2005
Oszt' a Packers ellen mit tettél?😊
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Létezik, hogy a Jets lemaradhat a PO-ról?
 fuzovelkifele.com/2020/11/kezdodhet-a-szamolgatas-a-jets-mar-ezen-a-heten-elbukhatja-a-rajatszast/?fbclid=IwAR3FheGcnLyZCXDgAxjErDVGP3Y4ZeVKHOOQo65PuQYD5XP0CAJGEqHcb_o
nagylaza
Kizárt, mert kombinációban megraktam a Chargerst, ráadásul a bowl.hu fantasyban beraktam a Chargers HC-t a kezdőbe. Meglesz az első W.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Létezik, hogy a Jets lemaradhat a PO-ról?
 fuzovelkifele.com/2020/11/kezdodhet-a-szamolgatas-a-jets-mar-ezen-a-heten-elbukhatja-a-rajatszast/?fbclid=IwAR3FheGcnLyZCXDgAxjErDVGP3Y4ZeVKHOOQo65PuQYD5XP0CAJGEqHcb_o
nagylaza
De még az 1/1-ről is 😛
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Létezik, hogy a Jets lemaradhat a PO-ról?
 fuzovelkifele.com/2020/11/kezdodhet-a-szamolgatas-a-jets-mar-ezen-a-heten-elbukhatja-a-rajatszast/?fbclid=IwAR3FheGcnLyZCXDgAxjErDVGP3Y4ZeVKHOOQo65PuQYD5XP0CAJGEqHcb_o
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
A kisegér meg úgy gondolja, hogy ha nagyot dobbant, ő okozza a dübörgést. Mondjunk még pár ilyen hasznos okosságot egymásnak, úgy látszik nagyon unatkozunk. 😀
peterk2005
Vagy csak szeretünk beszélgetni, és mivel nem jött érdemi ellenérv a kiinduló állításomra, miszerint
Ha rasszjegyek alapján pozitívan diszkriminálsz egy fehéret egy fekete kárára, az rasszizmus.
Ha rasszjegyek alapján pozitívan diszkriminálsz egy feketét egy fehér kárára, az is rasszizmus.

így ezen a szinten tudunk diskurálni.
Sobri Jóska
de csak egy faj van a sapiens, sapiens

a raccista külön fajtákba sorol

a pozitív diszkrimináció nem sorol külön fajtákba

nos ebből kifordítani a rasszizmust, miszerint kvázi azt gondoljuk, hogy a pozitív diszkrimiációba tulajdonképp negatív diszkrimináció történik

ezt a genezist én is meg tudom csinálni, miszerint a rasszizmus tulajdonképpen egy kisebbrendűségi komplexus kivetítése, hogy állandóan bizonygatni kell, mert máshogy nem tudom mer állandóan fölibém kerekednek

a budai álmoskönyvek szerint a álladó kényszeres bizonyíthatnék az alacsony férfiak és a kispöcsűek sajáttya

megakisbajszúaké, sori...
sutianap
Én amúgy egyet értek Sobrival, ez a kapsz draft picket, ha feketét alkalmazol dolog egy baromság és rasszizmus, de legalábbis kivételezés és megalázás.

Inkább tegyék kötelezővé, hogy a megfelelő létszámon felül X kisebbségit alkalmaznod kell X pozícióba mint asszisztenst, gyakornokot, edzőt és tanítanod kell a szakmára.
Persze a kiválasztásnál lennie kellene szakmai kritériumoknak is és mérhető potenciálnak, nem csak felvenni valakit.
Aztán félévente értékelni a fejlődését és ha úgy alakul, akkor pozícióra pályázhat.
Hirdessenek ösztöndíjat vagy valamilyen tehetséggondozó/felkaroló programot.

Amúgy ez egy érdekes kérdés, hogy miért ilyen kevés a fekete edző az NFL-ben vagy lehet az NCAA-ben és alsóbb osztályokban, hisz nem gondolom, hogy tehetségtelenebbek lennének vagy valami olyasféle extra követelmény lenne, aminek ne tudnának megfelelni.

Főleg azt figyelembe véve, hogy a játékosok nagy része is kisebbségi ezáltal pályafutásuk után, már csak a tapasztalatuk miatt is, esélyük lehetne edzőnek állni.

Ha meg ez ilyen intézményesült rasszizmus miatt lenne, az ellen meg a draftpick se jó megoldás, hisz gyakorlatilag modern kori rabszolgaságot jelentene, ahol egy kisebbségi edző értékét nem feltétlenül a tudása jelentené, hanem a draftpick.
Ami módszer meg ahelyett, hogy segítené őket, még pluszban hátráltatná is, mert ki lenne az a hülye, aki mondjuk a Patsnek plusz draftpicket adna, csak azért mert Florest elvitte a Miami főedzőnek.

Szóval szerintem ez a rendszer így egy nagy baromság, nem jobb, hanem rosszabb mint az elődje

több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
A kisegér meg úgy gondolja, hogy ha nagyot dobbant, ő okozza a dübörgést. Mondjunk még pár ilyen hasznos okosságot egymásnak, úgy látszik nagyon unatkozunk. 😀
peterk2005
Vagy csak szeretünk beszélgetni, és mivel nem jött érdemi ellenérv a kiinduló állításomra, miszerint
Ha rasszjegyek alapján pozitívan diszkriminálsz egy fehéret egy fekete kárára, az rasszizmus.
Ha rasszjegyek alapján pozitívan diszkriminálsz egy feketét egy fehér kárára, az is rasszizmus.

így ezen a szinten tudunk diskurálni.
Sobri Jóska
de csak egy faj van a sapiens, sapiens

a raccista külön fajtákba sorol

a pozitív diszkrimináció nem sorol külön fajtákba

nos ebből kifordítani a rasszizmust, miszerint kvázi azt gondoljuk, hogy a pozitív diszkrimiációba tulajdonképp negatív diszkrimináció történik

ezt a genezist én is meg tudom csinálni, miszerint a rasszizmus tulajdonképpen egy kisebbrendűségi komplexus kivetítése, hogy állandóan bizonygatni kell, mert máshogy nem tudom mer állandóan fölibém kerekednek

a budai álmoskönyvek szerint a álladó kényszeres bizonyíthatnék az alacsony férfiak és a kispöcsűek sajáttya

megakisbajszúaké, sori...
sutianap
Nagyrasszokró teccete hallani?
warr_b
nem szokunk rá semmire se kicsire, se nagyra


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 891 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A kisegér meg úgy gondolja, hogy ha nagyot dobbant, ő okozza a dübörgést. Mondjunk még pár ilyen hasznos okosságot egymásnak, úgy látszik nagyon unatkozunk. 😀
peterk2005
Vagy csak szeretünk beszélgetni, és mivel nem jött érdemi ellenérv a kiinduló állításomra, miszerint
Ha rasszjegyek alapján pozitívan diszkriminálsz egy fehéret egy fekete kárára, az rasszizmus.
Ha rasszjegyek alapján pozitívan diszkriminálsz egy feketét egy fehér kárára, az is rasszizmus.

így ezen a szinten tudunk diskurálni.
Sobri Jóska
de csak egy faj van a sapiens, sapiens

a raccista külön fajtákba sorol

a pozitív diszkrimináció nem sorol külön fajtákba

nos ebből kifordítani a rasszizmust, miszerint kvázi azt gondoljuk, hogy a pozitív diszkrimiációba tulajdonképp negatív diszkrimináció történik

ezt a genezist én is meg tudom csinálni, miszerint a rasszizmus tulajdonképpen egy kisebbrendűségi komplexus kivetítése, hogy állandóan bizonygatni kell, mert máshogy nem tudom mer állandóan fölibém kerekednek

a budai álmoskönyvek szerint a álladó kényszeres bizonyíthatnék az alacsony férfiak és a kispöcsűek sajáttya

megakisbajszúaké, sori...
sutianap
Nagyrasszokró teccete hallani?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
A kisegér meg úgy gondolja, hogy ha nagyot dobbant, ő okozza a dübörgést. Mondjunk még pár ilyen hasznos okosságot egymásnak, úgy látszik nagyon unatkozunk. 😀
peterk2005
Vagy csak szeretünk beszélgetni, és mivel nem jött érdemi ellenérv a kiinduló állításomra, miszerint
Ha rasszjegyek alapján pozitívan diszkriminálsz egy fehéret egy fekete kárára, az rasszizmus.
Ha rasszjegyek alapján pozitívan diszkriminálsz egy feketét egy fehér kárára, az is rasszizmus.

így ezen a szinten tudunk diskurálni.
Sobri Jóska
de csak egy faj van a sapiens, sapiens

a raccista külön fajtákba sorol

a pozitív diszkrimináció nem sorol külön fajtákba

nos ebből kifordítani a rasszizmust, miszerint kvázi azt gondoljuk, hogy a pozitív diszkrimiációba tulajdonképp negatív diszkrimináció történik

ezt a genezist én is meg tudom csinálni, miszerint a rasszizmus tulajdonképpen egy kisebbrendűségi komplexus kivetítése, hogy állandóan bizonygatni kell, mert máshogy nem tudom mer állandóan fölibém kerekednek

a budai álmoskönyvek szerint a álladó kényszeres bizonyíthatnék az alacsony férfiak és a kispöcsűek sajáttya

megakisbajszúaké, sori...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
A kisegér meg úgy gondolja, hogy ha nagyot dobbant, ő okozza a dübörgést. Mondjunk még pár ilyen hasznos okosságot egymásnak, úgy látszik nagyon unatkozunk. 😀
peterk2005
Vagy csak szeretünk beszélgetni, és mivel nem jött érdemi ellenérv a kiinduló állításomra, miszerint
Ha rasszjegyek alapján pozitívan diszkriminálsz egy fehéret egy fekete kárára, az rasszizmus.
Ha rasszjegyek alapján pozitívan diszkriminálsz egy feketét egy fehér kárára, az is rasszizmus.

így ezen a szinten tudunk diskurálni.

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Eleve: senkit nem lehet lenémítani.
Sobri Jóska

Kampman
És akkor én leszek a néma, és nem tudok írni, vagy te leszel a vaksi, és te nem látod amit írok?
Attól, hogy a tyúkot zsiráfnak hívod az még tyúk.
Sobri Jóska
Mindenki a saját valóságából indul ki. Ha nem látom, hogy mondasz valamit, az olyan, mintha elnémultál volna.
Kampman
Tudom, a strucc is így gondolja, ha bedugja a fejét a homokba, akkor jól elbújt. Ő se lát senkit, őt se látják.
Sobri Jóska
A kisegér meg úgy gondolja, hogy ha nagyot dobbant, ő okozza a dübörgést. Mondjunk még pár ilyen hasznos okosságot egymásnak, úgy látszik nagyon unatkozunk. 😀


Csak egy eszrevetel arrol, mennyire belterjes az NFL es a szakmedia: David Carr, ex-NFL iranyito es jelenleg NFL.COM szakerto, a jelenlegi Raiders QB, Derek Carr testvere tegnap kijott egy "A liga 15 legjobb tamado fegyvere" listaval, ahol a sajat testveret 6. helyre hozta 😀

Meg QB-k kozott sincs ott, nem hogy minden posztot figyelembe veve. 😀 Ezen jot rohogtem, gondotlam emgosztom veletek is.
undisputedly
Valaki (bocs, nem emlékszem, hogy ki volt) pár napja linkelt egy nfl.com-os szavazást arról, hogy éppen ki az MVP verseny esélyese. Carr abban is a tesójára szavazott. Szóval tulajdonképpen javul a helyzet ezzel a 6. hellyel. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Eleve: senkit nem lehet lenémítani.
Sobri Jóska

Kampman
És akkor én leszek a néma, és nem tudok írni, vagy te leszel a vaksi, és te nem látod amit írok?
Attól, hogy a tyúkot zsiráfnak hívod az még tyúk.
Sobri Jóska
Mindenki a saját valóságából indul ki. Ha nem látom, hogy mondasz valamit, az olyan, mintha elnémultál volna.
Kampman
Tudom, a strucc is így gondolja, ha bedugja a fejét a homokba, akkor jól elbújt. Ő se lát senkit, őt se látják.

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Eleve: senkit nem lehet lenémítani.
Sobri Jóska

Kampman
És akkor én leszek a néma, és nem tudok írni, vagy te leszel a vaksi, és te nem látod amit írok?
Attól, hogy a tyúkot zsiráfnak hívod az még tyúk.
Sobri Jóska
Mindenki a saját valóságából indul ki. Ha nem látom, hogy mondasz valamit, az olyan, mintha elnémultál volna.

De ez az NFL csevegő, beszélgessünk inkább arról, hogy miért rendeznek virtuális Pro Bowlt, és ha már úgy rendezik, miért a virtuális Lambeau Fielden kéne rendezni, virtuális hóviharban.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Eleve: senkit nem lehet lenémítani.
Sobri Jóska

Kampman
És akkor én leszek a néma, és nem tudok írni, vagy te leszel a vaksi, és te nem látod amit írok?
Attól, hogy a tyúkot zsiráfnak hívod az még tyúk.

több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Ez az NFL szabály nem azért nem jó, mert pozitívan diszkriminálja színesbőrű edzőket, hanem azért, mert egyszerűen nem jó.
peterk2005
Ez a csodálatos érvelés megtetszett.
Alkalmazom is:
Nem azért hülyeség amit a rasszizmusról írsz, mert a pozitív diszkrimináció is nyilvánvalóan rasszizmus, bárhogy is nevezzük, hanem mert egyszerűen hülyeség.
Sobri Jóska
Nem Jóska. Fogd fel úgy a fenti mondatot, hogy néhányan nem azért némítanak le téged, mert negatívan akarnak diszkriminálni, hanem egyszerűen azért, mert az agyukra mész. És mindjárt érteni fogod. 😊
peterk2005
Pedig nem.
Eleve: senkit nem lehet lenémítani.
Legfeljebb valamit nem olvasol, de azzal magadat vakíthatod meg, nem a másikat némítod el.
Ez önkéntes információvesztés.
Valamint ha nem tudom ki csukja be a szemét ha írok, és ez rám nincs hatással, akkor semmiféle diszkrimináció nem ér.
Sobri Jóska
Simicska most nem ért egyet veled... 😉

Szerkesztette: Pari