NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért ha megnézed, mit csinált a Browns Mayfielddel Hue Jacksonnal és nélküle, kapsz egy olyan durva eltérést, hogy totál egyértelművé teszi a versenyt, ami nem is verseny.
Wyatt
Fixed that for you...
Igor
Igen, én is ilyesmire akartam célozgatni itt alább 😊
tenorx
Lehet célozgatni, nyilván van benne ez is, de azért ne próbáljuk már meg elbagatellizálni azt, milyen hatalmas szerepe van a felemelkedésben. Pedig én aztán tuti, hogy nem őt húztam volna, mert tőle fáztam a legjobban
Wyatt
Nyilván, de talán azért másnak is volt szerepe benne, nem egymaga húzza ki a Brownst a gödörből.
tenorx
Ha van egy vezér, akit lehet követni, akkor sokkal könnyebb. Ebben pedig neki van a legnagyobb szerepe. Szóval ha azt vesszük, hogy azonosan kurva jók voltak, akkor is a csapatra gyakorolt hatása lényegesen nagyobb.

több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azért ha megnézed, mit csinált a Browns Mayfielddel Hue Jacksonnal és nélküle, kapsz egy olyan durva eltérést, hogy totál egyértelművé teszi a versenyt, ami nem is verseny.
Wyatt
Fixed that for you...
Igor
Igen, én is ilyesmire akartam célozgatni itt alább 😊
tenorx
Lehet célozgatni, nyilván van benne ez is, de azért ne próbáljuk már meg elbagatellizálni azt, milyen hatalmas szerepe van a felemelkedésben. Pedig én aztán tuti, hogy nem őt húztam volna, mert tőle fáztam a legjobban
Wyatt
Nyilván, de talán azért másnak is volt szerepe benne, nem egymaga húzza ki a Brownst a gödörből.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért ha megnézed, mit csinált a Browns Mayfielddel Hue Jacksonnal és nélküle, kapsz egy olyan durva eltérést, hogy totál egyértelművé teszi a versenyt, ami nem is verseny.
Wyatt
Fixed that for you...
Igor
Igen, én is ilyesmire akartam célozgatni itt alább 😊
tenorx
Lehet célozgatni, nyilván van benne ez is, de azért ne próbáljuk már meg elbagatellizálni azt, milyen hatalmas szerepe van a felemelkedésben. Pedig én aztán tuti, hogy nem őt húztam volna, mert tőle fáztam a legjobban

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként ez azért is érdekes kérdés így, mert ahogy katonadani is írta, nem Most Valuable Rookie-ról van szó, hanem egyszerűen a legjobbról. Itt nem feltétlen kell figyelembe venni azt, hogy ki mekkora hatással van a csapatra szvsz. Nálam is Barkley.
dugo93
De en ezzel kapcsolatban valtozatlanul Mayfieldet berakom Barkley ele. Szamomra az o teljesitmenye egyszeruen tobb es kulonlegesebb.

Ha iderak elem valaki egy listat, hogy hujujuj, Barkley miket dontott meg, akkor en meg ramutatok, hogy Mayfield meg azzal egyutt dontott meg nem epp szar rekordokat (peldaul Manninget es Wilsonet), hogy ket es fel meccsel kevesebb alapszakasz-meccset nyomott.

Mindketto megerdemli a maga nemeben egyebkent, de ha itt kozottuk agyalok, akkor nem igazan latom, hogy nalam Barkley a nyero Mayfielddel szemben. Es akkor nem mentem bele a ket jatekos csapatra es eredmenyekre gyakorolt hatasat.
Stez
az NFLben (vagy NBAben) hogy minden egyes díj érv csak és kizárólag statisztákkal szerint lehet megítélni?
az hogy Barkley úgy játszotta idén a RB posztot mint talán az elmult pár évben évben senki az kit érdekel.
braxa88
Mondjuk ezzel nem ertek egyet, Gurley, Zeke, de nalam meg Bell is jatszott nem egyszer igy. Sot, iden is ravagom Gurleyt, de meg McCaffreyt is, akik a poszton hoztak azt.

De pont ez az, hogy te is statokra mutogatsz, amikor Barkleyt mondod. En Mayfieldre mutatok. De ha a statjait nem nezem, akkor sem tudok masra mutogatni, mert a faszi playmaker volt, kis tulzassal egyszer hibazott olyan helyzetben, amikor clutchnak kellett lenni, az most volt az utolso forduloban.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nagyhoz:
Trubiskyvel mit tett? speciálisat? az mi? nem hagyja hogy elveszítse a meccseket kb 😀 Nagy egy nagyszerű offense elme, de én nem a Bears offenseben semmi különlegeset, sőt. A Bears a D miatt annyira jó, ami Fangio műve.
Wilson feljavulása? ha a tavalyi 34 TDhez képest az idei 35 feljavulás akkor igen 😀 vagy ha te is PO-t és 10Wt vártál a Seahawkstól és nem a 3-5 körülit akkor oké 😛

Watt: tavalyelőtt 3 majd tavaly 5 meccset játszott a sérülései előtt. azok előtt DPOY díjak. Majd most megint all-pro szezon. Ha ez nem elengendő az "eligible"-hez akkor semmi)

Kittle:
persze all-pro szezon volt ez, de nekem a másik kettő jobb. inkább a flex 2.csapatra gondolkoztam h betegyem.
-Kittle sokszor volt légüres térben, Shanahan zseni. ezért (meg a gyorsasága missed tackle kiharcolása miatt) annyira sok YAC
-aktuálus 49ers QBnek semmi más célpontja nem volt., ezért jött a sok yard.


ezek mind nüanszok.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
vitaindítónak írtam egy all-pro keretet (1-2.csapatos), és díjazottak:braxa88
Nálam az MVP idén is flukey díj, mert ilyen szezon után nem lehet nem Mahomesnek adni. De nem tudom eldönteni, hogy ebben mennyi a rendszer és mennyi a srác. Akkor se, ha minden arra utal, hogy Mahomes egy korszakos zseni lehet. Persze "rendszer nélkül" senki se dob 50TD-t, Manning és Brady se dobott volna, ha nem áll össze nekik is minden. De akkor is. Lamarr Jackson is szinte verhetetlenné tette a Ravenst idén azzal, hogy ez a college foci off guard érte a ligát. És akkor most ő mennyire jó? A Panthers SB évében ez volt a dilemmám Newtonnal. Tőle sem lehetett elvitatni a díjat, de ott se voltam róla meggyőződve, hogy a rendszer állt-e össze körülötte éppen optimálisra, vagy valóban Newton lépett szintet. Na mindegy, úgyis Mahomes lesz, és nem tudom azt mondani, hogy nem érdemli meg.

- Az OROY nálam is Mayfield
- TE poszton nálam is Kittle az első. Ő ráadásul blokkolásban is jó, komplettebb TE.
- COY: Nálam Matt Nagy. Szép dolog, hogy Carroll nem engedte széthullani a csapatot, de azért önmagában nem jár díj. A Hawks-t a futás meglendítése és vele Wilson feljavulása vitte playoffba, az sem ér díjat, hogy végre volt mersze kivágni Kábelt. 😊 A védelem pedig ugyan nem esett szét, de nem is jobb, mint ami azokból a nevekből egyébként elvárhatóan össze is rakható egy védő szakember számára. Nagy viszont speciálisat művelt Trubiskyvel.
- Nálam Barkley helyett Kamara van 1st teamben. Barkley olyan amilyennek írjátok, élmény nézni, de egyszer csinál 200 yardot, aztán a következő két meccsen 30-at, aztán megint 200 yard, aztán megint 40. Kamara meg csak azért nem hoz olyan számokat (bár TD-ben többet is hoz), mert nem egyedül van, nincs annyi snapje. És ő konzisztensen mindig teljesít és lassan fontosabb, mint Brees abban a Saints offense-ben - amelyik szét is nyeri magát vele.
- Comeback: Luck. Watt éve is remek, de neki ez nem igazán comeback év szerintem sem. A tavalyi lett volna az, pechjére belesérült. (Ha Luck idén félidőben kiesett volna, de játszott volna fél idényt, jövőre ő sem lenne nálam eligible a díjra.)

All pro:
- Calais Campbell over Daniell Hunter
- Shaq Mason over DeCastro
- Nálam Chris Jones first team, Hick second team
- LVE over Blake Martinez
- CB: nálam Kareem Jackson, King, Ward is előbbre van, mint Haden, de sorrendet nem tudok mondani, túl sok az egyforma. 😊
- Derwin James first team, Adams second

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azért ha megnézed, mit csinált a Browns Mayfielddel Hue Jacksonnal és nélküle, kapsz egy olyan durva eltérést, hogy totál egyértelművé teszi a versenyt, ami nem is verseny.
Wyatt
Fixed that for you...
Igor
Igen, én is ilyesmire akartam célozgatni itt alább 😊
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért ha megnézed, mit csinált a Browns Mayfielddel Hue Jacksonnal és nélküle, kapsz egy olyan durva eltérést, hogy totál egyértelművé teszi a versenyt, ami nem is verseny.
Wyatt
Fixed that for you...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi alapján hasonlítasz össze különböző posztú játékosokat egymással? A legjobb akkor legyen egy punter, ha minden puntja inside 5 mondjuk?

Látod, hogy mire ment a Giants Barkley remek játékával és mire a Browns Mayfieldével.

Wyatt
ezzel az erővel akkor már Josh Allen is Barkley előtt van...
braxa88
Josh Allentől azt a remek játékot azért még nem látom

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egyébként ez azért is érdekes kérdés így, mert ahogy katonadani is írta, nem Most Valuable Rookie-ról van szó, hanem egyszerűen a legjobbról. Itt nem feltétlen kell figyelembe venni azt, hogy ki mekkora hatással van a csapatra szvsz. Nálam is Barkley.
dugo93
De en ezzel kapcsolatban valtozatlanul Mayfieldet berakom Barkley ele. Szamomra az o teljesitmenye egyszeruen tobb es kulonlegesebb.

Ha iderak elem valaki egy listat, hogy hujujuj, Barkley miket dontott meg, akkor en meg ramutatok, hogy Mayfield meg azzal egyutt dontott meg nem epp szar rekordokat (peldaul Manninget es Wilsonet), hogy ket es fel meccsel kevesebb alapszakasz-meccset nyomott.

Mindketto megerdemli a maga nemeben egyebkent, de ha itt kozottuk agyalok, akkor nem igazan latom, hogy nalam Barkley a nyero Mayfielddel szemben. Es akkor nem mentem bele a ket jatekos csapatra es eredmenyekre gyakorolt hatasat.
Stez
az NFLben (vagy NBAben) hogy minden egyes díj érv csak és kizárólag statisztákkal szerint lehet megítélni?
az hogy Barkley úgy játszotta idén a RB posztot mint talán az elmult pár évben évben senki az kit érdekel.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mi alapján hasonlítasz össze különböző posztú játékosokat egymással? A legjobb akkor legyen egy punter, ha minden puntja inside 5 mondjuk?

Látod, hogy mire ment a Giants Barkley remek játékával és mire a Browns Mayfieldével.

Wyatt
ezzel az erővel akkor már Josh Allen is Barkley előtt van...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként ez azért is érdekes kérdés így, mert ahogy katonadani is írta, nem Most Valuable Rookie-ról van szó, hanem egyszerűen a legjobbról. Itt nem feltétlen kell figyelembe venni azt, hogy ki mekkora hatással van a csapatra szvsz. Nálam is Barkley.
dugo93
De en ezzel kapcsolatban valtozatlanul Mayfieldet berakom Barkley ele. Szamomra az o teljesitmenye egyszeruen tobb es kulonlegesebb.

Ha iderak elem valaki egy listat, hogy hujujuj, Barkley miket dontott meg, akkor en meg ramutatok, hogy Mayfield meg azzal egyutt dontott meg nem epp szar rekordokat (peldaul Manninget es Wilsonet), hogy ket es fel meccsel kevesebb alapszakasz-meccset nyomott.

Mindketto megerdemli a maga nemeben egyebkent, de ha itt kozottuk agyalok, akkor nem igazan latom, hogy nalam Barkley a nyero Mayfielddel szemben. Es akkor nem mentem bele a ket jatekos csapatra es eredmenyekre gyakorolt hatasat.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi alapján hasonlítasz össze különböző posztú játékosokat egymással? A legjobb akkor legyen egy punter, ha minden puntja inside 5 mondjuk?

Látod, hogy mire ment a Giants Barkley remek játékával és mire a Browns Mayfieldével.

De hogy homer legyen, Shaq Masont a csapatba^^

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Egyébként ez azért is érdekes kérdés így, mert ahogy katonadani is írta, nem Most Valuable Rookie-ról van szó, hanem egyszerűen a legjobbról. Itt nem feltétlen kell figyelembe venni azt, hogy ki mekkora hatással van a csapatra szvsz. Nálam is Barkley.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ettol meg jo jatekos, csak Mayfield meg felelmetes hatassal volt a csapatara.
Stez
Honnan tudod, hogy a Browns jobb szereplése Mayfield hatása?
Hogy tudod mérni, hogy a Giants milyen lett volna Barkley nélkül?
tenorx
Azért ha megnézed, mit csinált a Browns Mayfielddel és nélküle, kapsz egy olyan durva eltérést, hogy totál egyértelművé teszi a versenyt, ami nem is verseny. Egyszerűen Mayfielddel egy 1–31-es csapatból majdnem playoffos lett, Barkleyval pedig egy masszívan alul teljesítés miatt 1/2-es csapat szerzett 5 győzelmet. Ég és föld a különbség a két játékos csapatra gyakorolt hatását illetően, már csak ezért is és a poszt miatt is Mayfield lesz az ORoY szerintem is

És pont ezért sanszos sajnos Luck díja is, pedig Watt legalább annyira megérdemelné, gyakorlatilag 2.5 év után tért vissza és a liga egyik legjobbja lett ismét.

De hát Donald sem fog nyerni, pedig ő is kurva nagy állat volt, de hát a QB-poszt, az QB-poszt

Szóval
Mayfield
Luck
Mahomes, Brees – majd Donald, Rivers, talán Luck

több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ettol meg jo jatekos, csak Mayfield meg felelmetes hatassal volt a csapatara.
Stez
Honnan tudod, hogy a Browns jobb szereplése Mayfield hatása?
Hogy tudod mérni, hogy a Giants milyen lett volna Barkley nélkül?
tenorx
Jozan esz?
Borbinho
Jaa hát úgy könnyű.
De akkor gondolom a HC/OC váltásnak, Chubbnak meg a többieknek nincs köze hozzá, csak Mayfield?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ettol meg jo jatekos, csak Mayfield meg felelmetes hatassal volt a csapatara.
Stez
Honnan tudod, hogy a Browns jobb szereplése Mayfield hatása?
Hogy tudod mérni, hogy a Giants milyen lett volna Barkley nélkül?
tenorx
Jozan esz?
Borbinho
Steznél? még az ész is erősen megkérdőjelezett, de hogy józan az konkrétan esélytelen 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ettol meg jo jatekos, csak Mayfield meg felelmetes hatassal volt a csapatara.
Stez
Honnan tudod, hogy a Browns jobb szereplése Mayfield hatása?
Hogy tudod mérni, hogy a Giants milyen lett volna Barkley nélkül?
tenorx
Jozan esz?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ettol meg jo jatekos, csak Mayfield meg felelmetes hatassal volt a csapatara.
Stez
Honnan tudod, hogy a Browns jobb szereplése Mayfield hatása?
Hogy tudod mérni, hogy a Giants milyen lett volna Barkley nélkül?
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
azt lehet tudni, hogy Hue Jackson-t miért akarják alkalmazni fontos pozícióba még igazi NFL csapatok?
shawnka
Ha OC-nak jött volna vissza Cincinnatibe, még meg is tapsoltam volna.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
vitaindítónak írtam egy all-pro keretet (1-2.csapatos), és díjazottak
braxa88
Sztem kvázi mindegyik választás védhető, nekem pár személyes preferenciám:

TE: George Kittle. vetélytársaihoz képest sokkal rosszabb QBktól kapott el több yardot mint bárki, legtöbb YAC bármely posztot figyelembe véve és run blockban is magasan jobb Ertznél és Kelcenél

katonadani
Pont őt akartam írni, megelőztél. 😊

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
vitaindítónak írtam egy all-pro keretet (1-2.csapatos), és díjazottak
braxa88
Sztem kvázi mindegyik választás védhető, nekem pár személyes preferenciám:

TE: George Kittle. vetélytársaihoz képest sokkal rosszabb QBktól kapott el több yardot mint bárki, legtöbb YAC bármely posztot figyelembe véve és run blockban is magasan jobb Ertznél és Kelcenél
OT: Nálam sérülések miatt Armstead csak második csapatos, Bakhtiari LT és Schwartz RT az első csapatos az én listámon.
LB: Kuechly over Leonard és Martinez helyett LVE
CB: Byron Jones over Xavien Howard és Haden helyett Patrick Peterson
S: Derwin over Eddie

COY: Matt Nagy nálam, de Carroll és Reich is védhető
OROY: Ez azért nehéz kérdés, mert ha Most Valuable Rookie lenne akkor egyértelmű Baker szerintem, így hogy legjobb védhető a Barkley teljesen.

btw nekünk is jön ma estére egy konszenzus All-Pro az oldalon 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nalam nem Barkley, de en igazabol ezeknel a dijazasoknal azt is nezem, hogy hosunk milyen hatassal volt a csapatara. Ebben pedig Mayfield verhetetlen, mig Barkley kis tulzassal kitorolheti a popojat a szep szamokkal, mert hat a Giants sok meccset sajnos nem nyert ezekkel.

Ettol meg jo jatekos, csak Mayfield meg felelmetes hatassal volt a csapatara.

Es Luck fele is ezert hajlok, mert a Houston Watt nelkul is ment PO-ba, de a Colts meg Luck nelkul egy nulla.

Illetve Wattnal olyan teren volt lihegve ez a visszavonulos tema, hogy o neki a nagyon sulyos serulese az meg az ez elotti, a hatserulese, de abbol o visszatert, jatszott is az elozo szezonban ot meccsen, ami szerintem nagyon nem mindegy. Neki a terdeben tort el egy csont legutobb, de arra abszolut azt irtak, hogy hosszu tavon nem valoszinu, hogy tenyezo lesz, csak hat annyit serult szerencsetlen, hogy ennek szolt a karogas, hogy jaj, visszavonulhat lassan, mert neki annyi.

Luck kozvetlenul a sulyos vallserulese utan van.

De egyebkent barmelyik kapja a dijat, abszolut megerdemli es raszolgalt, ettol fuggetlenul nalam egyertelmuen Lucke a dij. Az MVP az Brees lesz szvsz, de en Mahomesnek adnam.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
-LVE: adom simán beférne.
-Armstead annyira jó volt így is, hogy nem lehetett lejebb rakni. Whitworth nem volt nálam annyira jó hogy közelben legyen
-Kelcet sztem nem lehet nem első helyre rakni
-Mahomest nem kapja meg mindkét díjat, de most minek rakjam be oda Breest ha nem ő volt a legjobb offensive játékos idén. Mahomes lehet nem a legértékesebb játékos, de az biztos hogy az év legjobb támadójátékosa.
-Luck: teljesen kétesélyes, akár megosztott is lehetne. Azért tettem Wattra, mert ő is félvisszavonulásból tért vissza, lett az év legjobb DE-je, és a liga legnagyobb védőneve.
-Barkley videokat minden forduló után linkelgettem haveroknak mert nem hittük el mit művel hétrőlhétre. Extraklasszis. Baker is király, de itt nekem 100%ig Barkley a OROY.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szamomra erthetetlen, hogy nem Luck a comeback player. Nem azert, mert Watt nem erdemli meg, nagyon is megerdemli, csak Luck egyreszt MVP-idenyt nyomott, masreszt lattuk, hogy a Colts nelkule mennyit er, harmadreszt 550 napig labda sem volt a kezeben, a fel vilag mar visszavonultatta.

Csattanos valaszt adott.

De Barkley sem OROY Mayfield elott nalam.

Szerkesztette: Stez