NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Én egyébként a Browns helyében esélyt adnék Gregg Williams-nek. Oké, emberileg lehet geci a bountygate miatt; de nem bontanám meg a chemistry-t. A nagy kapkodásban odavisznek valakit, akinek megint hoz egy új szisztémát, látásmódot + a keretet sem ismeri.

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
120 Yard: Ma reggel már az a szóbeszéd járta, hogy ha Hue Jackson nem kapná meg az állást a Bengalsnál, akkor Mike Zimmer szívesen látná a Vikings egyik edzőjeként Jacksont.

Egyszerűen elképesztő ez a faszi.
jamaicababa
OC-nek gondolom, azzal szenvedtek iden. Oda meg jo is lehet, a Bengalsnak voltak is egyutt Marvin Lewis alatt (Hue mint special team majd RB coach, Zimmer mint DC).
Offensive coordinatornak meg jo lehetne nagyon, egy brutalis kerethez (mondjuk az OL ergya).
Zimmernek meg ugye tobbszor is gond volt az egeszsegevel, szeme is mutve volt, meg azt is kinezem, h Hue-nak is megfelelne, par ev koordinatorkodas ujra, aztan lehet ott HC ha jol mennek a dolgok.
Persze Hue azt nyilatkozta, h o HC szeretne lenni, ha vhol kap lehetoseget, sztem el is fogadna...
Borbinho
Én is OC-nek gondoltam.
A Vikingsnak pedig az O-Line a gyenge pontja. Minden más poszton gyakorlatilag elit játékosok vannak. Ha azt meg tudnák erősíteni, újra SB contenderek lehetnének.

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha mcdaniels lelép, remélem a Pats Hue-t nevezi ki OC-nek. 😀
Tony Adams
nanana, JMD csak maradjon ahol van. latni akarom, ahogy beleallitja a Pats-et a foldbe egy offseason alatt | (igaz kizartnak tartom, h Kraft kinevezne barmikor is HC-nak) |

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Ha mcdaniels lelép, remélem a Pats Hue-t nevezi ki OC-nek. 😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
120 Yard: Ma reggel már az a szóbeszéd járta, hogy ha Hue Jackson nem kapná meg az állást a Bengalsnál, akkor Mike Zimmer szívesen látná a Vikings egyik edzőjeként Jacksont.

Egyszerűen elképesztő ez a faszi.
jamaicababa
OC-nek gondolom, azzal szenvedtek iden. Oda meg jo is lehet, a Bengalsnak voltak is egyutt Marvin Lewis alatt (Hue mint special team majd RB coach, Zimmer mint DC).
Offensive coordinatornak meg jo lehetne nagyon, egy brutalis kerethez (mondjuk az OL ergya).
Zimmernek meg ugye tobbszor is gond volt az egeszsegevel, szeme is mutve volt, meg azt is kinezem, h Hue-nak is megfelelne, par ev koordinatorkodas ujra, aztan lehet ott HC ha jol mennek a dolgok.
Persze Hue azt nyilatkozta, h o HC szeretne lenni, ha vhol kap lehetoseget, sztem el is fogadna...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
120 Yard: Ma reggel már az a szóbeszéd járta, hogy ha Hue Jackson nem kapná meg az állást a Bengalsnál, akkor Mike Zimmer szívesen látná a Vikings egyik edzőjeként Jacksont.

Egyszerűen elképesztő ez a faszi.

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sajnálom hogy elolvastam ezt a hosszú kommentet, mert azok után hogy látom Wagner nem 1.csapatban van minden előző okosság kukába megy.


Curtis Riley?!

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Mayfield sokkal jobban kitűnik a rookie class irányítói közül, mint Mayfield a futók közül
...
A Colts Luckkal jobban túlszárnyalta az elvárásaimat, mint a Texans Luckkal.
Black_Adder
😀
tenorx
Mindkét mondat helytálló így is 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mayfield sokkal jobban kitűnik a rookie class irányítói közül, mint Mayfield a futók közül
...
A Colts Luckkal jobban túlszárnyalta az elvárásaimat, mint a Texans Luckkal.
Black_Adder
😀
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Mahomes Valuable Player
OPoY szintén Mahomes. Ritka amikor megosztják a 2 díjat 2 ember között. Mahomesnek statisztikailag jobb szezonja van mint Breesnek, és nyert 12 meccset, ez mindkettő címhez elég lesz neki.
Donald Player of the Year

ORoY: Mayfield //nem is értem mi a vita tárgya. fr. QB vs akármi más. Még ha nem RB lenne, amit bármelyik bokorban találni... De ha nem egyértelmű leírom, Mayfield sokkal jobban kitűnik a rookie class irányítói közül, mint Mayfield Barkley a futók közül, ahol a Cleveland és a Denver is köszöni szépen elégedettek azzal ami nekik jutott. Mayfield játéka konkrétan győzelmekben mutatkozik meg, egy olyan csapatban ami előtte 2 év alatt gyűjtött ezekből 1-et... Mayfield hatása a csapatra egyszreűen összermérhetetlen Barkleyéval. De ugyanezt elmondanám Chubbra és Lindsayre is, ha ők is 16 meccsen nyújtják a legjobbjukat... Barkley nélkül 1/1 lenne a Giants? Mayfield nélkül mi lenne a Cleveland? És nekik 1 kört kellett várni hogy meglegyen a running bakcjük, a Giantsnek hány év lesz mire megtalálják Manning utódját? Persze 1 év távlatából kell értékelni, és Barkley valóban nagyon jó játékos, 1 év alapján jobb választás volt mint Darnold lett volna, de Mayfieldhez hasonlítjuk, boccs... A rookie csapatba Mayfieldnek unanimous választásnak kell lennie, Barkley kezdő futó ugyanebben a csapatban de legalább honorable mentiont érdemel Lindsay és Chubb is.
Még két dologra szeretnék rávilágítani, Prescott lett ORoY Elliott előtt. Ha akkor így volt, most egyértelműen Mayfield...
A ligában a szurkolók szerint van 2-3 legjobb fal és 25-30 legszarabb fal. There's no middleground.
DRoY: Derwin James //talán fontosabb láncszem mint Leonard. Persze Chubb játszik a legfontosabb poszotn mégis úgy érzem az ő hiánya látszott volna meg legkevésbé hármójuk közül. Őket érzem amúgy frontrunnernek, de Da'Shawn Handnek és Vander Eschnek is több köze van a DRoYhoz mint Mayfielden kívül bárkinek az ORoYhoz szerintem.
CBPoY: Luck // de felőlem lehet Watt is... A legizgaságosabb az lenne, ha megosztva kapják, de nincs igazság. A Colts Luckkal jobban túlszárnyalta az elvárásaimat, mint a Texans Luckkal Wattal. Előbbitől semmit nem vártam, utóbbitól hogy harcban legyen a POért. De ha Watt kapja se lázadok...

QB: Mahomes (KC), Brees (NO)
RB: Gurley (LAR), Elliott (DAL)
FLEX: Barkley (NYG), McCaffrey (CAR)
WR: Hopkins (HOU), Julio Jones (ATL), Thielen (MIN), Michael Thomas (NO)
TE: Kittle (SF), Kelce (KC)
OT: David Bakhtiari (GB), Mitchell Schwartz (KC), Whitworth (LAR), Ryan Ramczyk (NO)
OG: Zack Martin (DAL), Shaq Mason (NE), Nelson (IND), Yanda (BAL)
C: Jason Kelce (PHI), Rodney Hudson (OAK)

DI: Donald (LAR), Chris Jones (KC), Cox (PHI), Akiem Hicks (CHI)
EDGE: JJ Watt (HOU), Von Miller (DEN), Garrett (CLE), Mack (CHI),
LB: Leonard (IND), Keuchly (CAR), Wagner (HOX), Jayon Brown (TEN)
CB: Xavien Howard (MIA), Chris Harris Jr (DEN), Kyle Fuller (CHI), Minkah Fitzpatrick (MIA), Brandon Carr (BAL), Kareem Jackson (HOU)
S: Curtis Riley (NYG), Eddie Jackson (CHI), Derwin James (LAC), Kevin Byard (TEN)

Na innen biztos sok kedvencet kihagytam, mindet nem védem, de a 2 denveriből nem engedek egy tapodtat se. Talán Harris szorul nagyobb magyarázatra. Ő 747 snappet játszott, ez összesen 58cal kevesebb mint Howard, és 400 snap felett övé a második legalacsonyabb Defensive Passer Rating 63,6-tal... (Fuller 66,6, Gilmore 71,8, Fitz 69,0, Carr 69,8, Ramsey 73,8, Ward 70,7, Kareem Jackson 75,2 viszont ő (és Carr) nem engedett egyetlen TD-t sem. Haden 81,0, Patrick Peterson 82,5...) Azt már nem is mondom, hogy Chris Harris slotban is játszik nem csak szélen...
Botrány hogy nem Pro Bowler és botrány hogy várhatóan az APnál nem lesz 1st team All Pro, de nálam az...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 562
A liga egyik legrosszabb támadófala mögött, értelmes Playbook nélkül játszott végig egy idényt, amivel viszont elérte hogy sajnos surmurék simán kapnak még időt, mert ahelyett hogy nélküle 1/1-ért mentünk volna, most bele tudják magyarázni, hogy csak 2 falemberre, meg pár védőre meg 1 egészséges OBJ re vagyunk egy csoportgyőzelemhez stb (Pedig lehet hogy nem is így van) elég nagy hatás ez egy csapatra.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagyhoz: Trubiskyvel mit tett? speciálisat? az mi? nem hagyja hogy elveszítse a meccseket kb 😀 Nagy egy nagyszerű offense elme, de én nem a Bears offenseben semmi különlegeset, sőt. A Bears a D miatt annyira jó, ami Fangio műve. Wilson feljavulása? ha a tavalyi 34 TDhez képest az idei 35 feljavulás akkor igen 😀 vagy ha te is PO-t és 10Wt vártál a Seahawkstól és nem a 3-5 körülit akkor oké 😛braxa88
Oké, akkor COY: Frank Reich. Megfelel? 😀

Bár bele lehet kötni, mert Luck tavaly 0, idén 39 TD-t dobott, egy végtelenszeresére javuló QB-val meg a hülye is képes nyerni. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
MVP-vita 2.0


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De te mondtad, ne dobalozzak statisztikaval, erre azzal jossz. En viszont a statok mogott elbujva nem ket meccsen lattam Mayfieldnek olyan villanasokat, amikrol te beszeltel. Es amiket te Barkleynal lattal. Playmaker volt es clutch. Nyert nem egyszer kulcspillanatokban es nem egyszeru dobasokat oldott meg, nem az volt a dolga, hogy odadobott egy screent, aztan az elkapo beszaladt a labdaval. Es igen, akkor ehhez meg mar parosul az is, hogy o mit adott a csapatanak es hogy Barkley szamai mit adtak. Mert igenis szamit ez is. Nem a gyozelmen van a hangsuly itt feltetlenul. Onnantol, hogy Mayfield beallt, nem nagyon volt meccse, ahol ne lett volna faktor.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azért ha megnézed, mit csinált a Browns Mayfielddel Hue Jacksonnal és nélküle, kapsz egy olyan durva eltérést, hogy totál egyértelművé teszi a versenyt, ami nem is verseny.
Wyatt
Fixed that for you...
Igor
Igen, én is ilyesmire akartam célozgatni itt alább 😊
tenorx
Lehet célozgatni, nyilván van benne ez is, de azért ne próbáljuk már meg elbagatellizálni azt, milyen hatalmas szerepe van a felemelkedésben. Pedig én aztán tuti, hogy nem őt húztam volna, mert tőle fáztam a legjobban
Wyatt
Nyilván, de talán azért másnak is volt szerepe benne, nem egymaga húzza ki a Brownst a gödörből.
tenorx
Ha van egy vezér, akit lehet követni, akkor sokkal könnyebb. Ebben pedig neki van a legnagyobb szerepe. Szóval ha azt vesszük, hogy azonosan kurva jók voltak, akkor is a csapatra gyakorolt hatása lényegesen nagyobb.
Wyatt
de nem voltak azonosan kurva jók.
Barkley kurva jó volt,
Mayfield jó volt, sok hibával.
braxa88
Ha szerinted Mayfield nem volt kurva jo, es te nem lattal tole bravuros dobasokat, playeket es megoldasokat es huzasokat, amik utan te azt mondod, o csak ujonc szinten volt jo, akkor nincs is tobb kerdesen. Innentol ez pont az a vita, amirol beszelgethetunk barmilyen szamokkal, videofelvetelekkel es egyebekkel, akkor sem jutunk dulore.

Te nem lattad Mayfieldnel a bravuros megoldasokat, en viszont lattam. Puff. Majd a kibaszottul hozzaertok eldontik, ki kapja a dijat.
Stez
27 TD 14INT nem kurvajó szezon. vagyis igen rookie szinten. nem rookie szinten egy jó szezon.
Barkley teljesítménye all-pro kaliber.
de ezt már leírtam.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Igazabol kar is ezen vitazni, barki megmondhassa aki erti a focsit, hogy Big Q az OROY.
Mer' 4 ember-t huzott fel maga mellett a mentalitasaval eleg komoly szintre, miatta ment a futas, miatta ep Luck is, raadasul mindig hozza a meccsenkenti 5+ teabag-et 😀
Borbinho
Hagyjad, nem értenek meg minket úgysem.😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Igazabol kar is ezen vitazni, barki megmondhassa aki erti a focsit, hogy Big Q az OROY.
Mer' 4 ember-t huzott fel maga mellett a mentalitasaval eleg komoly szintre, miatta ment a futas, miatta ep Luck is, raadasul mindig hozza a meccsenkenti 5+ teabag-et 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Barkley 2000 scrimmage yard ->kurva jó. És szemre is olyan playek megoldások, futásban, kb minden playben missed tackle. egykezes elkapások, stb
Mayfield 27 TD, 14 INT, 93,7rating -> jó szezon, sok hibával. Megtanította a Brownst nyerni,

Barkley szezonja all-pro kaliber. Mayfield? rookie szinten volt király.

de hát ilyen ez ha egy RB-t akarunk megvesenyeztetni a QB-val, mivel a QB az QB, neki sokkal nagyobb a hatása, így mindig lehet mellette érvelni
braxa88
Mayfield azért 14 meccsen dobott annyi td-t mint rookie-ként még senki, valamint összehozott egy majdnem pozitív szezont egy olyan csapatnál, ahol évek óta 0,1,2 győzelmek voltak.
Barkley jó szezont tolt, de a csapatára ez nem volt hatással, mert nem segítette annyi győzelemhez hozzá mint Mayfield.
kapitnono
Mondjuk a passzstatok inflálódása és egy másodéves Mahomes mellett ennek annyira azért nem kéne ütnie szerintem...

S annyit még hozzáteszek, hogy Derek Anderson 2007... ő is megtanította a Brownst nyerni (ő valóban pozitív mérleget csinált 😛)
Mi lett a vége?

Nem tagadom, hogy Mayfieldnek ígéretes éve volt, de ha a győzelmek számítanak, kis túlzással Lamart előrébb kéne rakni, mert ő meg 6-1 a Ravens-szel... 😛

Barkley, uff.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért ha megnézed, mit csinált a Browns Mayfielddel Hue Jacksonnal és nélküle, kapsz egy olyan durva eltérést, hogy totál egyértelművé teszi a versenyt, ami nem is verseny.
Wyatt
Fixed that for you...
Igor
Igen, én is ilyesmire akartam célozgatni itt alább 😊
tenorx
Lehet célozgatni, nyilván van benne ez is, de azért ne próbáljuk már meg elbagatellizálni azt, milyen hatalmas szerepe van a felemelkedésben. Pedig én aztán tuti, hogy nem őt húztam volna, mert tőle fáztam a legjobban
Wyatt
Nyilván, de talán azért másnak is volt szerepe benne, nem egymaga húzza ki a Brownst a gödörből.
tenorx
Ha van egy vezér, akit lehet követni, akkor sokkal könnyebb. Ebben pedig neki van a legnagyobb szerepe. Szóval ha azt vesszük, hogy azonosan kurva jók voltak, akkor is a csapatra gyakorolt hatása lényegesen nagyobb.
Wyatt
de nem voltak azonosan kurva jók.
Barkley kurva jó volt,
Mayfield jó volt, sok hibával.
braxa88
Ha szerinted Mayfield nem volt kurva jo, es te nem lattal tole bravuros dobasokat, playeket es megoldasokat es huzasokat, amik utan te azt mondod, o csak ujonc szinten volt jo, akkor nincs is tobb kerdesen. Innentol ez pont az a vita, amirol beszelgethetunk barmilyen szamokkal, videofelvetelekkel es egyebekkel, akkor sem jutunk dulore.

Te nem lattad Mayfieldnel a bravuros megoldasokat, en viszont lattam. Puff. Majd a kibaszottul hozzaertok eldontik, ki kapja a dijat.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Barkley 2000 scrimmage yard ->kurva jó. És szemre is olyan playek megoldások, futásban, kb minden playben missed tackle. egykezes elkapások, stb
Mayfield 27 TD, 14 INT, 93,7rating -> jó szezon, sok hibával. Megtanította a Brownst nyerni,

Barkley szezonja all-pro kaliber. Mayfield? rookie szinten volt király.

de hát ilyen ez ha egy RB-t akarunk megvesenyeztetni a QB-val, mivel a QB az QB, neki sokkal nagyobb a hatása, így mindig lehet mellette érvelni
braxa88
Mayfield azért 14 meccsen dobott annyi td-t mint rookie-ként még senki, valamint összehozott egy majdnem pozitív szezont egy olyan csapatnál, ahol évek óta 0,1,2 győzelmek voltak.
Barkley jó szezont tolt, de a csapatára ez nem volt hatással, mert nem segítette annyi győzelemhez hozzá mint Mayfield.


több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Mi alapján hasonlítasz össze különböző posztú játékosokat egymással? A legjobb akkor legyen egy punter, ha minden puntja inside 5 mondjuk?

Látod, hogy mire ment a Giants Barkley remek játékával és mire a Browns Mayfieldével.

Wyatt
ezzel az erővel akkor már Josh Allen is Barkley előtt van...
braxa88
Josh Allentől azt a remek játékot azért még nem látom
Wyatt
Nézzél Kentucky meccseket vissza ebből az idényből 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Mayfield a Texans ellen sok hibával játszott, illetve a Broncos ellen volt rosszabb meccse Hue Jackson kirúgása óta (ennyi azért volt Barkley-nak is). A többin viszont top szinten játszott és egyértelműen hatalmas érdeme van a Browns kiváló teljesítményében. Hue-t meg nyilván el kellett távolítani az egyenletből 😀

(A PFF-nél konkrétan a 4. legjobb értékelést kapta a QB-k közt a 10. játékhéttől kezdődően)
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Barkley 2000 scrimmage yard ->kurva jó. És szemre is olyan playek megoldások, futásban, kb minden playben missed tackle. egykezes elkapások, stb
Mayfield 27 TD, 14 INT, 93,7rating -> jó szezon, sok hibával. Megtanította a Brownst nyerni,

Barkley szezonja all-pro kaliber. Mayfield? rookie szinten volt király.

de hát ilyen ez ha egy RB-t akarunk megvesenyeztetni a QB-val, mivel a QB az QB, neki sokkal nagyobb a hatása, így mindig lehet mellette érvelni
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért ha megnézed, mit csinált a Browns Mayfielddel Hue Jacksonnal és nélküle, kapsz egy olyan durva eltérést, hogy totál egyértelművé teszi a versenyt, ami nem is verseny.
Wyatt
Fixed that for you...
Igor
Igen, én is ilyesmire akartam célozgatni itt alább 😊
tenorx
Lehet célozgatni, nyilván van benne ez is, de azért ne próbáljuk már meg elbagatellizálni azt, milyen hatalmas szerepe van a felemelkedésben. Pedig én aztán tuti, hogy nem őt húztam volna, mert tőle fáztam a legjobban
Wyatt
Nyilván, de talán azért másnak is volt szerepe benne, nem egymaga húzza ki a Brownst a gödörből.
tenorx
Ha van egy vezér, akit lehet követni, akkor sokkal könnyebb. Ebben pedig neki van a legnagyobb szerepe. Szóval ha azt vesszük, hogy azonosan kurva jók voltak, akkor is a csapatra gyakorolt hatása lényegesen nagyobb.
Wyatt
de nem voltak azonosan kurva jók.
Barkley kurva jó volt,
Mayfield jó volt, sok hibával.
braxa88
Szerinted nem.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azért ha megnézed, mit csinált a Browns Mayfielddel Hue Jacksonnal és nélküle, kapsz egy olyan durva eltérést, hogy totál egyértelművé teszi a versenyt, ami nem is verseny.
Wyatt
Fixed that for you...
Igor
Igen, én is ilyesmire akartam célozgatni itt alább 😊
tenorx
Lehet célozgatni, nyilván van benne ez is, de azért ne próbáljuk már meg elbagatellizálni azt, milyen hatalmas szerepe van a felemelkedésben. Pedig én aztán tuti, hogy nem őt húztam volna, mert tőle fáztam a legjobban
Wyatt
Nyilván, de talán azért másnak is volt szerepe benne, nem egymaga húzza ki a Brownst a gödörből.
tenorx
Ha van egy vezér, akit lehet követni, akkor sokkal könnyebb. Ebben pedig neki van a legnagyobb szerepe. Szóval ha azt vesszük, hogy azonosan kurva jók voltak, akkor is a csapatra gyakorolt hatása lényegesen nagyobb.
Wyatt
de nem voltak azonosan kurva jók.
Barkley kurva jó volt,
Mayfield jó volt, sok hibával.