NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 006
Valaki mutassa, hol irtam olyat, "kurva fos". Egy szovegertesi tanfolyamot nem artana kijarni, ha az megvan, johet a frocli.
Stez
Magasak az elvárásaid.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki mutassa, hol irtam olyat, "kurva fos". Egy szovegertesi tanfolyamot nem artana kijarni, ha az megvan, johet a frocli.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 924 — Csodabogár
Mayfield vagy Barkley lesz a ROTY?
steelwolf
Nagyon meglepodnek ha nem Mayfield lenne.
Elmult 3evben 3W, iden vele 7. Harmadik helyre meg lassan LJ is beerhet.
De Mayfield hozzaadott erteke a csapathoz sztem messze a legnagyobb kozuluk.
Borbinho
Nelsonról hány sacket/ütést/siettetést kapott idén a Colts?
Ha az a gyerek nincs benne a TOP3-ban (függetlenítsünk, hogy nem kirakat poszt) akkor nem tudom mi kell hozzá. 😊 De azért ez a stat érdekelne előtte, hátha valaki utána tud nézni valami spéci fizetős oldalon.
kristóf17
Zack Martin hasonló szezont hozott 2014 ben, all pro is lett, mégsem került szóba a neve...
kapitnono
Realisan senki se varja Nelsont mint OROY-t, de Martin egy kvazi all pro OL-be erkezett es ott hozott jo teljesitmenyt, mig nalunk ev kozben allt ossze az OL. Igaz, Nelson szamai is azota jok, h AC74 visszajott.
Borbinho
McGlinchey > Nelson

csak ennyit szeretnék hozzátenni.

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Szvsz Leonard egy hangyafasznyival nyer LVE elött! (Persze ha lesz PO)
steelwolf
Azt nem tudom, hogy mi lesz az eredmény, de ha LVE előtt nyer a győztes, akkor monnyon le aki kitalálta a díjakat. 😊 És nem azért, mert LVE ne lenne eszméletlen jó, mert az. De idén én három olyan rookie teljesítményt láttam, amilyenre nem emlékszem, hogy valaha is láttam volna korábban. Chubb, James, Leonard. Nálam Chubb a harmadik, de az ő szezonja is jobb, mint bármelyik edge rusheré minimum az elmúlt évtizedből, beleértve Von Millert, Wattot és Macket is (rookie évről van szó). A másik kettő meg kb. a szemünk előtt definiálja újra a posztját, és enged betekintést a jövőbe ... rookieként.

A ROY-t viszont én is Mayfieldnek adnám. A QB poszt ennyire fontos, és Mayfield méltóan játszik a posztja fontosságához. Gondolkodnom kell, hogy kinek volt utoljára ennyire jó rookie szezonja QB-ként. Mivel Mahomes papíron nem rookie, Watsoné túl rövidre sikerült, talán Luck és Newton szezonjai voltak utoljára ennyire jók.
peterk2005
Konkretan Baker 2 td passzra van az all time rookie rekordtol amit P Manning tart...
Ja és ugye 4 meccsen meg padozott is.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezért is írtam Nelsont, mert idén tényleg tudtam nézni a dolgokat, és ez eszméletlen. Nálam páratlan.
Ha Leo még mindig fos coverben, annyira, amennyire gondolom, akkor viszont egyértelműen James felé billenne nálam is a DROY.
kristóf17
Dehogy fos, csak Steznél a minősítési skálán csak a kurva jó és fos létezik. 😀 Leonard kiváló coverage LB. Az egész ligában rá dobják a legtöbb passzt az összes LB közül. A TOP15 LB között akikre a legtöbb passzt dobták, Leonard az egyetlen, aki nem kapott még be TD-t. (Ketten vannak, akik 1 TD-t kaptak - Roquan Smith és J. Brown -, a többiek mind 2-t, de inkább többet. LVE 3TD-t engedett.) Leonard után a legtöbb passzt kapók listájában Bobby Wagner az első akinek nincs bekapott TD-je, ő a 16. helyen jön. Ha ez nem kiváló coverage teljesítmény, akkor nem tudom mi az. 😉

Az persze igaz, hogy nem a coverage miatt került a highlightokba, hanem azzal, hogy emellett övé a legtöbb tackle, a (asszem) 2. legtöbb stop, topX (pontosan nem tudom most) tackle for loss. És 7(!) sack, 4 forced fumble, ésatöbbi. Ezért is gondolom, hogy James és Leonard emelkednek ki, mert mindketten - amellett, hogy a saját posztjukon is alapból pro-bowl/all-pro statokat produkálnak - "poszton kívül" is elképesztő amit művelnek. (Hadd ne szedjem össze James statjait is most, de az ővé is hasonló ... és hasonlóan "éppen csak TD-ket nem passzol" 😊 )

Komolyan azt gondolom, hogy mindkettő újradefiniálja a posztját. Ők ennek az új szabályokkal játszott, támadókat védő, flag focira hajazó új időknek a prototípus-előszelei. Ilyen játékosokkal lesz tele a liga a következő 10 évben, mindenki az ilyeneket fogja keresni.

(Nelson - bár én is nyilván imádom amit csinál - nincs ezen a szinten. Persze az a "nincs ezen a szinten" is egy rookie of the month-ot jelent, amit még guard sosem kapott meg. De nála is - hasonlóan LVE-hez - a nagy publicitás is szerepet játszik a teljesítményen felül. LVE-nél az amerika csapata és az, hogy a dallasi védelem fantasztikusan játszik, ráadásul 1-2-szer főműsoridőben történt. Nelsonnál meg a heti pancake highlightokra cuppant rá a közönség nagyon. De reálisan nézve ők ketten "csak" simán kurva jók, ha Stez skálájához ragaszkodom. 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mayfield vagy Barkley lesz a ROTY?
steelwolf
Nagyon meglepodnek ha nem Mayfield lenne.
Elmult 3evben 3W, iden vele 7. Harmadik helyre meg lassan LJ is beerhet.
De Mayfield hozzaadott erteke a csapathoz sztem messze a legnagyobb kozuluk.
Borbinho
Nelsonról hány sacket/ütést/siettetést kapott idén a Colts?
Ha az a gyerek nincs benne a TOP3-ban (függetlenítsünk, hogy nem kirakat poszt) akkor nem tudom mi kell hozzá. 😊 De azért ez a stat érdekelne előtte, hátha valaki utána tud nézni valami spéci fizetős oldalon.
kristóf17
Zack Martin hasonló szezont hozott 2014 ben, all pro is lett, mégsem került szóba a neve...
kapitnono
Realisan senki se varja Nelsont mint OROY-t, de Martin egy kvazi all pro OL-be erkezett es ott hozott jo teljesitmenyt, mig nalunk ev kozben allt ossze az OL. Igaz, Nelson szamai is azota jok, h AC74 visszajott.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Mayfield vagy Barkley lesz a ROTY?
steelwolf
Nagyon meglepodnek ha nem Mayfield lenne.
Elmult 3evben 3W, iden vele 7. Harmadik helyre meg lassan LJ is beerhet.
De Mayfield hozzaadott erteke a csapathoz sztem messze a legnagyobb kozuluk.
Borbinho
Nelsonról hány sacket/ütést/siettetést kapott idén a Colts?
Ha az a gyerek nincs benne a TOP3-ban (függetlenítsünk, hogy nem kirakat poszt) akkor nem tudom mi kell hozzá. 😊 De azért ez a stat érdekelne előtte, hátha valaki utána tud nézni valami spéci fizetős oldalon.
kristóf17
Zack Martin hasonló szezont hozott 2014 ben, all pro is lett, mégsem került szóba a neve...


több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Ezért is írtam Nelsont, mert idén tényleg tudtam nézni a dolgokat, és ez eszméletlen. Nálam páratlan.
Ha Leo még mindig fos coverben, annyira, amennyire gondolom, akkor viszont egyértelműen James felé billenne nálam is a DROY.
több mint 5 éve
KRSTF20K 2
Leo is megérdemelné és James is, de a Dallasi "amerika csapata" hatás miatt LVE fogja kapni. Aki egyébként szintén remek rookie éven van túl, sőt több az egy meccsre levetitett szerelése mint Leonak, de Dariusnak több playmaker megmozdulása van. 7 sack pl. Óriási LVE fan vagyok és örülnék is ha tényleg megkapná, de Leonard is teljesen megérdemelné. Sőt!
alatriste
Itt nem tudom hogy jott ki a meccsre levetittett szereles, max a snapre levetitettben jobb egy minimalisan LVE.
Aki ugye minden meccsen jatszott, csak az elejen beugrokent, Leonard meg week 1.tol minden snapen palyan van.

LVE 131/15= 8.73 (vagy 748 snap es 131 tackle, 5.7 snapenkent 1 tackle)
Leonard 155/14= 11 (vagy 907 snap es 155 tackle, azaz minden 5.85 snapenkent 1 tackle)

Szvsz ha LVE kapja, akkor Prescott is megerdemli az MVP-t.
Borbinho
Azért ez a Prescottos hasonlat több mint túlzás 😂 tényleg van differencia a kettő között de itt kettő kiemelkedő teljesítményről van szó nem pedig egy jó és egy kiemelkeden jo között (prescott esetében)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nalam James az ev ujonc vedoje, Leonard masodik, harmadik helyen nem tudok donteni Chubb es LVE kozott.

De James playmaker, vezer, kurva okosan jatszik, a Chargers vedelme pedig ennyi serulttel es Bosa nelkul is eleg jol elvakeralt, az meg, hogy rajatszas... Chubb Denvere nem jutott po-ba, es neko nagyobb helye van Miller masik oldalan, Leonard meg coverben olykor siralmas tud lenni, es most a hetvege megmutatta, hogy neki kell Walker is. Voltak szar meccsei, sok missed tackle onmagahoz kepest. De hajszalnyival van nalam James mogott.

A tamadoknal egyertelmu Mayfield, jol beszopta a liga, a piac miatt Barkley kapta volna szvsz kerdes nelkul, amig nem jottek a Browns eredmenyei .

Nelsonnal egyebkent nem a szamok a fontosak, hanem meg kell ot nezni minden playnel. Elkepeszto intelligensen jatszik, minden meccsen olyan elkepesztoen valt ki es veszi fel a blitzeket, hogy az valami felelmetes. Minden mozzanatot nyalazva figyel a vedelemtol, es egybol rohan besegiteni a tarsaknak vagy epp a Luckra erkezo vedonek nekivagja magat. Rengeteg olyan blokkja van, ami nem az elore megirt jatek, hanem egyszeruen latja, mi fog tortenni, rogtonoz es plusz blokkal elzarja a vedo elott a savot.

Kivetel nelkul minden egyes Colts-meccs utan visszaneztem minden playnel, tenyleg elkepeszto, amit muvel. Es mindenzt ujonckent.

Szoval baromi jonak tunik egy ev utan ez a 2018-as class, offense es defense oldalon is.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Leo is megérdemelné és James is, de a Dallasi "amerika csapata" hatás miatt LVE fogja kapni. Aki egyébként szintén remek rookie éven van túl, sőt több az egy meccsre levetitett szerelése mint Leonak, de Dariusnak több playmaker megmozdulása van. 7 sack pl. Óriási LVE fan vagyok és örülnék is ha tényleg megkapná, de Leonard is teljesen megérdemelné. Sőt!
alatriste
Itt nem tudom hogy jott ki a meccsre levetittett szereles, max a snapre levetitettben jobb egy minimalisan LVE.
Aki ugye minden meccsen jatszott, csak az elejen beugrokent, Leonard meg week 1.tol minden snapen palyan van.

LVE 131/15= 8.73 (vagy 748 snap es 131 tackle, 5.7 snapenkent 1 tackle)
Leonard 155/14= 11 (vagy 907 snap es 155 tackle, azaz minden 5.85 snapenkent 1 tackle)

Szvsz ha LVE kapja, akkor Prescott is megerdemli az MVP-t.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Leo is megérdemelné és James is, de a Dallasi "amerika csapata" hatás miatt LVE fogja kapni. Aki egyébként szintén remek rookie éven van túl, sőt több az egy meccsre levetitett szerelése mint Leonak, de Dariusnak több playmaker megmozdulása van. 7 sack pl. Óriási LVE fan vagyok és örülnék is ha tényleg megkapná, de Leonard is teljesen megérdemelné. Sőt!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bosa kb. Chubb számait hozta rookieként (annyi h ugye Bosa 12 meccsen játszott rookieként).
Leonardnál LVE még jobb coverben btw eddig.empty taxi
Igen, talán Bosa rookie éve volt hasonló mint Chubbé. Csak az a 4 meccs az elején és a contract vita őt nem segítette.

(Szerintem nincs egyértelmű különbség a kettő között coverage-ben, csak Leonard-al ugyanaz a szitu. mint Nelsonnal, hogy ő az első pillanattól kezdve kezdő volt, LVE meg elkezdhette Lee mögött csereként, így az első meccsek "hely keresése" feltűnőbb volt Leonardnál. Az első hetek alapján egyébként nálam még James, Denzel Ward volt a két befutó, de aztán Ward picit "beszürkült". Idézőjelesen, mert még így is remek szezonja volt neki is.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
McGlinchey számait is letudnad légyszi írni? Másik amit még hozzátennek a tiszta lelkiismeret miatt az csak annyi hogy McGlinchey > Nelson
KRSTF20K
4 sack, 10 hit, 21 hurry, összesen tehát 35 pressure
több mint 5 éve
KRSTF20K 2
McGlinchey számait is letudnad légyszi írni? Másik amit még hozzátennek a tiszta lelkiismeret miatt az csak annyi hogy McGlinchey > Nelson
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Mayfield vagy Barkley lesz a ROTY?
steelwolf
Nagyon meglepodnek ha nem Mayfield lenne.
Elmult 3evben 3W, iden vele 7. Harmadik helyre meg lassan LJ is beerhet.
De Mayfield hozzaadott erteke a csapathoz sztem messze a legnagyobb kozuluk.
Borbinho
Nelsonról hány sacket/ütést/siettetést kapott idén a Colts?
Ha az a gyerek nincs benne a TOP3-ban (függetlenítsünk, hogy nem kirakat poszt) akkor nem tudom mi kell hozzá. 😊 De azért ez a stat érdekelne előtte, hátha valaki utána tud nézni valami spéci fizetős oldalon.
kristóf17
2 sack, 4 hit, 16 hurry, így összesen 22 pressure.
A minimum 50%ot pályán lévő guardok közt ez a 21. helyre elég a nyomásokat nézve. 80%-os snap rátánál a 10. helyre

Ha teljes támadófalat nézünk, akkor 80%-os snap rátánál 26. helyre.
katonadani
Köszönöm szépen! Nagyon tetszik, de a többi poszton játszó srác űrszámához képest talán tényleg eggyel visszább van összességében. Még, ha ezt meccsek alapján meg nem mondanám. Bár elvileg minden snappet a pályán volt, akár ezzel is érdemes pluszba számolni nála.
kristóf17
kicsit jobban belemélyedtem: a 22 pressure-ből egyébként 13 az első 5 héten jött

6. hét óta Nelson 4. a 80%-os snap rátások közül G poszton, teljes támadófalat nézve 8.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Ha valaki szeret számolgatni, itt vannak az AFC kiemelési lehetőségek a POra az utolsó kör eredményeinek fényében, nem egyszerű:
 fuzovelkifele.com/2018/12/hihetetlenul-bonyolult-az-afc-rajatszas/

Van NFC is, de az nem olyan érdekes 😀
( fuzovelkifele.com/2018/12/pofonegyszeru-az-nfc-rajatszas/ )

Szerkesztette: katonadani
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Szvsz Leonard egy hangyafasznyival nyer LVE elött! (Persze ha lesz PO)
steelwolf
Azt nem tudom, hogy mi lesz az eredmény, de ha LVE előtt nyer a győztes, akkor monnyon le aki kitalálta a díjakat. 😊 És nem azért, mert LVE ne lenne eszméletlen jó, mert az. De idén én három olyan rookie teljesítményt láttam, amilyenre nem emlékszem, hogy valaha is láttam volna korábban. Chubb, James, Leonard. Nálam Chubb a harmadik, de az ő szezonja is jobb, mint bármelyik edge rusheré minimum az elmúlt évtizedből, beleértve Von Millert, Wattot és Macket is (rookie évről van szó). A másik kettő meg kb. a szemünk előtt definiálja újra a posztját, és enged betekintést a jövőbe ... rookieként.

A ROY-t viszont én is Mayfieldnek adnám. A QB poszt ennyire fontos, és Mayfield méltóan játszik a posztja fontosságához. Gondolkodnom kell, hogy kinek volt utoljára ennyire jó rookie szezonja QB-ként. Mivel Mahomes papíron nem rookie, Watsoné túl rövidre sikerült, talán Luck és Newton szezonjai voltak utoljára ennyire jók.
peterk2005
Bosa kb. Chubb számait hozta rookieként (annyi h ugye Bosa 12 meccsen játszott rookieként).
Leonardnál LVE még jobb coverben btw eddig.
Ettől függetlenül sztem is Leonard vagy James fog nyerni, lehet egyébként az lesz a döntő h a Colts bejut-e a rájátszásba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Mayfield vagy Barkley lesz a ROTY?
steelwolf
Nagyon meglepodnek ha nem Mayfield lenne.
Elmult 3evben 3W, iden vele 7. Harmadik helyre meg lassan LJ is beerhet.
De Mayfield hozzaadott erteke a csapathoz sztem messze a legnagyobb kozuluk.
Borbinho
Nelsonról hány sacket/ütést/siettetést kapott idén a Colts?
Ha az a gyerek nincs benne a TOP3-ban (függetlenítsünk, hogy nem kirakat poszt) akkor nem tudom mi kell hozzá. 😊 De azért ez a stat érdekelne előtte, hátha valaki utána tud nézni valami spéci fizetős oldalon.
kristóf17
2 sack, 4 hit, 16 hurry, így összesen 22 pressure.
A minimum 50%ot pályán lévő guardok közt ez a 21. helyre elég a nyomásokat nézve. 80%-os snap rátánál a 10. helyre

Ha teljes támadófalat nézünk, akkor 80%-os snap rátánál 26. helyre.
katonadani
Köszönöm szépen! Nagyon tetszik, de a többi poszton játszó srác űrszámához képest talán tényleg eggyel visszább van összességében. Még, ha ezt meccsek alapján meg nem mondanám. Bár elvileg minden snappet a pályán volt, akár ezzel is érdemes pluszba számolni nála.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Új logó, valami elindult! 😁
steelwolf
Asztali gépen a jobb menüsávot is érdemes csekkolni 😊

Közben visszakerült helyére a teljes gépház részleg (az off témák alá), várjuk az ötleteket, észrevételeket!

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Mayfield vagy Barkley lesz a ROTY?
steelwolf
Nagyon meglepodnek ha nem Mayfield lenne.
Elmult 3evben 3W, iden vele 7. Harmadik helyre meg lassan LJ is beerhet.
De Mayfield hozzaadott erteke a csapathoz sztem messze a legnagyobb kozuluk.
Borbinho
Nelsonról hány sacket/ütést/siettetést kapott idén a Colts?
Ha az a gyerek nincs benne a TOP3-ban (függetlenítsünk, hogy nem kirakat poszt) akkor nem tudom mi kell hozzá. 😊 De azért ez a stat érdekelne előtte, hátha valaki utána tud nézni valami spéci fizetős oldalon.
kristóf17
2 sack, 4 hit, 16 hurry, így összesen 22 pressure.
A minimum 50%ot pályán lévő guardok közt ez a 21. helyre elég a nyomásokat nézve. 80%-os snap rátánál a 10. helyre

Ha teljes támadófalat nézünk, akkor 80%-os snap rátánál 26. helyre.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 893 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Új logó, valami elindult! 😁
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Philip Lindsay vagy Maniac nálam.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szvsz Leonard egy hangyafasznyival nyer LVE elött! (Persze ha lesz PO)
steelwolf
Azt nem tudom, hogy mi lesz az eredmény, de ha LVE előtt nyer a győztes, akkor monnyon le aki kitalálta a díjakat. 😊 És nem azért, mert LVE ne lenne eszméletlen jó, mert az. De idén én három olyan rookie teljesítményt láttam, amilyenre nem emlékszem, hogy valaha is láttam volna korábban. Chubb, James, Leonard. Nálam Chubb a harmadik, de az ő szezonja is jobb, mint bármelyik edge rusheré minimum az elmúlt évtizedből, beleértve Von Millert, Wattot és Macket is (rookie évről van szó). A másik kettő meg kb. a szemünk előtt definiálja újra a posztját, és enged betekintést a jövőbe ... rookieként.

A ROY-t viszont én is Mayfieldnek adnám. A QB poszt ennyire fontos, és Mayfield méltóan játszik a posztja fontosságához. Gondolkodnom kell, hogy kinek volt utoljára ennyire jó rookie szezonja QB-ként. Mivel Mahomes papíron nem rookie, Watsoné túl rövidre sikerült, talán Luck és Newton szezonjai voltak utoljára ennyire jók.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)