Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 854 — Dr Kongó fan
5 Qbs Who deserve Hall of Fame as much as Tony Romo
 www.sportingnews.com/nfl/news/tony-romo-hall-of-fame-quarterbacks-career-phil-simms-mcnair-mcnabb-plunkett/1mbiyq0cnz8ry1t4nnkxbiasni
ozibozi
Ugysem fog beferne, ha csak ezt a generaciot nezed, ebbol siman jon 4-5 first ballot (PM, Brady, Brees, Rodgers), es lehet benyomjak meg Rburgert meg egy ket hasonlo masodikvonalbeli embert is... 😛

McNabbnel anno eleg gyakran szoba kerult, csak o picit oszintebben nyilatkozott, amire erzekeny volt anno a media... sot valaki talan meg McNairnel is felhozta... de hogy Phil Simms, lol.
Igor
Big Ben no question HoF-er.
Sobri Jóska
Gondolom akkor szerinted Eli is a 2 SB-lal... es itt kezd el necces lenni a dolog.

Nem ketlem, hogy BB bekerul (plane a Steelers lobbival, es a mediaimadattal, ami ot ovezi), de szerintem azert nem first tier/first ballot, es messze nem az a szint, mint az elso negy nev akit soroltam.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 413 — #NoStress
5 Qbs Who deserve Hall of Fame as much as Tony Romo
 www.sportingnews.com/nfl/news/tony-romo-hall-of-fame-quarterbacks-career-phil-simms-mcnair-mcnabb-plunkett/1mbiyq0cnz8ry1t4nnkxbiasni
ozibozi
Ugysem fog beferne, ha csak ezt a generaciot nezed, ebbol siman jon 4-5 first ballot (PM, Brady, Brees, Rodgers), es lehet benyomjak meg Rburgert meg egy ket hasonlo masodikvonalbeli embert is... 😛

McNabbnel anno eleg gyakran szoba kerult, csak o picit oszintebben nyilatkozott, amire erzekeny volt anno a media... sot valaki talan meg McNairnel is felhozta... de hogy Phil Simms, lol.
Igor
Big Ben no question HoF-er.

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 854 — Dr Kongó fan
5 Qbs Who deserve Hall of Fame as much as Tony Romo
 www.sportingnews.com/nfl/news/tony-romo-hall-of-fame-quarterbacks-career-phil-simms-mcnair-mcnabb-plunkett/1mbiyq0cnz8ry1t4nnkxbiasni
ozibozi
Ugysem fog beferne, ha csak ezt a generaciot nezed, ebbol siman jon 4-5 first ballot (PM, Brady, Brees, Rodgers), es lehet benyomjak meg Rburgert meg egy ket hasonlo masodikvonalbeli embert is... 😛

McNabbnel anno eleg gyakran szoba kerult, csak o picit oszintebben nyilatkozott, amire erzekeny volt anno a media... sot valaki talan meg McNairnel is felhozta... de hogy Phil Simms, lol.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Romo soha nem lesz HoF. Nem utálom, meg semmi ilyesmi, de két playoff győzelme van. Kettő. Ez különösen egy irányítónál nagyon kevés. Mert mondjuk egy Tony Gonzaleznél mindenki elfogadta, hogy hát ő mindent megtett, a csapatai körülötte meg olyanok voltak amilyenek. De egy QB-nál nem ilyen elnézőek. A csapataik kudarca az ő személyes kudarcuk a média meg a szurkolók szemében, sokkal inkább, mint más játékosok esetén.
Kampman
Nálam már 2007 novemberében HOF-ba került Romo, miután megkefélte Jessicát. Ezek a fontos dolgok, nem az, hogy hány yardot dobál.

több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 527
Romo soha nem lesz HoF. Nem utálom, meg semmi ilyesmi, de két playoff győzelme van. Kettő. Ez különösen egy irányítónál nagyon kevés. Mert mondjuk egy Tony Gonzaleznél mindenki elfogadta, hogy hát ő mindent megtett, a csapatai körülötte meg olyanok voltak amilyenek. De egy QB-nál nem ilyen elnézőek. A csapataik kudarca az ő személyes kudarcuk a média meg a szurkolók szemében, sokkal inkább, mint más játékosok esetén.
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 21 722
5 Qbs Who deserve Hall of Fame as much as Tony Romo
 www.sportingnews.com/nfl/news/tony-romo-hall-of-fame-quarterbacks-career-phil-simms-mcnair-mcnabb-plunkett/1mbiyq0cnz8ry1t4nnkxbiasni

Szerkesztette: ozibozi
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Schefter szerint 2018-as draftot jó eséllyel Dallasban rendezik.
több mint 9 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
10 TNF meccs idén az Amazonon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nagyon természetellenesen néznek ki 😀
 dailysnark.com/someone-created-helmets-every-nfl-team-biggest-rivals-colors/
tenorx
Panthers-Falcons elég badass, ha a sithek focsiznának...😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Nagyon természetellenesen néznek ki 😀
 dailysnark.com/someone-created-helmets-every-nfl-team-biggest-rivals-colors/
tenorx
Vikingsos még egész jó 😊
több mint 9 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Nagyon természetellenesen néznek ki 😀
 dailysnark.com/someone-created-helmets-every-nfl-team-biggest-rivals-colors/
tenorx
Az agyamat teljesen összezavarta. 😀

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 9 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Nagyon természetellenesen néznek ki 😀
 dailysnark.com/someone-created-helmets-every-nfl-team-biggest-rivals-colors/
tenorx
Ezüst-feketében minden jobb.
több mint 9 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Nagyon természetellenesen néznek ki 😀
 dailysnark.com/someone-created-helmets-every-nfl-team-biggest-rivals-colors/
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Goff marha nagy bustnak néz ki

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
La Canfora 7 kategóriába sorolta a jelenlegi kezdő QB-kat, látszik az is, h tavaly ki volt az adott kategóriában:  www.cbssports.com/nfl/news/nfl-qb-tiers-from-franchise-guys-to-just-guys-where-your-likely-starter-ranks/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(a példa szándékoltan sarkított és nem tükrözi a posztoló szexuális érdeklődését) 😉
Húsrágó
szóval inkább néznél egy Putyin-Trump melegpornót?
Borbinho
Melyik van a golden shower melyik végén?
dankodavid
Hát ki a főnök és ki a beosztott avagy ki van (állítólag) kinek a kezében? 😊 😊 😊
iktriad
Honnan tudjuk, melyik részét szereti az úriember?😊
dankodavid
Azt javaslom ne bonyolódjunk bele ebbe a témába. 😊
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
(a példa szándékoltan sarkított és nem tükrözi a posztoló szexuális érdeklődését) 😉
Húsrágó
szóval inkább néznél egy Putyin-Trump melegpornót?
Borbinho
Melyik van a golden shower melyik végén?
dankodavid
Hát ki a főnök és ki a beosztott avagy ki van (állítólag) kinek a kezében? 😊 😊 😊
iktriad
Honnan tudjuk, melyik részét szereti az úriember?😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(a példa szándékoltan sarkított és nem tükrözi a posztoló szexuális érdeklődését) 😉
Húsrágó
szóval inkább néznél egy Putyin-Trump melegpornót?
Borbinho
Melyik van a golden shower melyik végén?
dankodavid
Hát ki a főnök és ki a beosztott avagy ki van (állítólag) kinek a kezében? 😊 😊 😊
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
(a példa szándékoltan sarkított és nem tükrözi a posztoló szexuális érdeklődését) 😉
Húsrágó
szóval inkább néznél egy Putyin-Trump melegpornót?
Borbinho
Melyik van a golden shower melyik végén?

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
(a példa szándékoltan sarkított és nem tükrözi a posztoló szexuális érdeklődését) 😉
Húsrágó
szóval inkább néznél egy Putyin-Trump melegpornót?

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
viszont azt, hogy a Rams /Chargers / Raiders elköltözik, már egy éve megmondta mindenki.
Borbinho
Azért 5 éve a fórumozók fele biztosra vette, hogy a Jaguars elköltözik valahova az L.A. - London tengelyen, gyakorlatilag naponta érkeztek a vonatkozó hozzászólások a topicba...
Húsrágó
Ne aggódj, a kinti internetes trollok ilyenkor mind előjönnek a hibernációból és el akarnak költöztetni minket Londonba/St. Louis-ba/San Diego-ba...
iktriad
Troll, nem troll, miért lenne neked gond, ha a csapat amit szeretsz elköltözne egy másik városba? Hiányozni fog netán az esti légi felvétel a Sport TV közvetítése alatt? Te Jacksonvillet vagy a Jaguarst kedvelted meg? A dolgok rendje a változás és magyar szurkolónak kb. tökmindegy hol veszik felvételre a meccset, mert maga a 4&1 érdekesebb. A Raiders is volt már Los Angelesben, na bumm. Aki belemegy a foci mögötti politikába és emiatt megkeseredik a játéktól az magára vessen, de ne hülyítsük már egymást pozőrködő moralizálással...
gyeek
Az a pozörködés nálad, ha valaki egy hülyeségre (Jags elköltözik X városba) rámutat?
Last night in Sweden. Az alternatív valóságok világában persze nem létezik hülyeség...

Nem minősítette a költözést sehogy, csak magát a beakadt lemezt, miszerint a Jags költözni fog.

Ha azt szajkózzák, hogy Theresa May és Angela Merkelnek közös jelenete lesz egy leszbipornóban és Te azt mondod, hogy szerinted nem, akkor Neked nem a leszbipornó kapcsán vannak erkölcsi aggályaid, hanem egyszerűen nem gondolod azt, hogy ez a konkrét esemény megvalósulna. (a példa szándékoltan sarkított és nem tükrözi a posztoló szexuális érdeklődését) 😉
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
viszont azt, hogy a Rams /Chargers / Raiders elköltözik, már egy éve megmondta mindenki.
Borbinho
Azért 5 éve a fórumozók fele biztosra vette, hogy a Jaguars elköltözik valahova az L.A. - London tengelyen, gyakorlatilag naponta érkeztek a vonatkozó hozzászólások a topicba...
Húsrágó
Ne aggódj, a kinti internetes trollok ilyenkor mind előjönnek a hibernációból és el akarnak költöztetni minket Londonba/St. Louis-ba/San Diego-ba...
iktriad
Troll, nem troll, miért lenne neked gond, ha a csapat amit szeretsz elköltözne egy másik városba? Hiányozni fog netán az esti légi felvétel a Sport TV közvetítése alatt? Te Jacksonvillet vagy a Jaguarst kedvelted meg? A dolgok rendje a változás és magyar szurkolónak kb. tökmindegy hol veszik felvételre a meccset, mert maga a 4&1 érdekesebb. A Raiders is volt már Los Angelesben, na bumm. Aki belemegy a foci mögötti politikába és emiatt megkeseredik a játéktól az magára vessen, de ne hülyítsük már egymást pozőrködő moralizálással...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A legmókásabb az volt, amikor Schefter próbálta beajánlani, hogy Pats–Saints legyen a nyitó meccs, merthogy mekkora sztori a Cooks-trade miatt 😀

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
és még április sincs... 😕




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
viszont azt, hogy a Rams /Chargers / Raiders elköltözik, már egy éve megmondta mindenki.
Borbinho
Azért 5 éve a fórumozók fele biztosra vette, hogy a Jaguars elköltözik valahova az L.A. - London tengelyen, gyakorlatilag naponta érkeztek a vonatkozó hozzászólások a topicba...
Húsrágó
Mondjuk szerintem azért sejted te is, hogy a Jax már réges rég Angliában lenne, hogyha nem kéne átutazni hozzá a fél világot. Ez az, amiért senki sem kér huzamosabb ideig a buliból és leszavaznák. Meg ez szvsz ez az, amiért komolyan elő sem jött az ötlet, hogy nosza, tényleg költöztessünk egy csapatot Pogba szomszédságába.
Stez
Én ezt egyáltalán nem sejtem. A kezdetektől sok száz milliós összegben költ a tulaj a stadionra és környékére. 63 M$ csak az első körben, azóta is látványos ingatlanfejlesztések folynak ott - edzőközpont, kikötői rész stb. Ha költözködni akart volna, akkor nem dobál százmilliós nagyságrendben pénzt egy feledni vágyott helyszínbe. London egy remek lehetőség arra, hogy Amerikán kívül is legyenek Jaguars szurkolók, ezt kihasználja, ennél többet nem kell mögé látni.

Ha az USA-ban lenne még +10 milliós lakosságú város (elővárosokkal) csapat nélkül, a Jags akkor is maradna a seggén. Londonban pont az a jó, hogy messze van és a klasszikus célközönségen (amerikaiak) túl lehet szurkolói bázis építeni. Az amerikai Londonnak ott lett volna L.A., ha ez lett volna a szándék.
Húsrágó
Persze, hogy ennyit költ, mert fel sem vetődik benne London így, hogy komolytalan belegondolni a távolság miatt, az megöli az egész tervet. Khan számára végképp buli lenne amúgy London, hisz a Fulham is az övé.

Pont azt írtam, hogy a Jax akkor lenne Angliában, ha Khan nem tudta volna már az elején, hogy megvalósíthatatlan lenne a költözés. De mivel tudta, mivel ő sem hülye, így kihasználja az évi 1-2 londoni meccset, a franchise-t pedig bővíti az Egyesült Államokban.

Amit írtál, az szvsz nem üti abszolút azt, amit én felvetettem. Ha látna realitást a londoni költözéshez, valószínűleg cselekedne. De nem lát, nem is látott.