NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Majd amikor sóval szórják be a Gillette-et.Wyatt
Az az igazi fertőtlenítő borotválkozás 😀empty taxi
Timsóval, teeeesutianap
???

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Majd amikor sóval szórják be a Gillette-et.Wyatt
Az az igazi fertőtlenítő borotválkozás 😀empty taxi
Timsóval, teeee


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Majd amikor sóval szórják be a Gillette-et.Wyatt
Az az igazi fertőtlenítő borotválkozás 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ó, ennyi nem elég őfelségének. Majd amikor sóval szórják be a Gillette-et. Na talán akkor

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Brady az első négy meccsen nem játszhat, a Patstől elvették a '16-os első és '17-es 4. kört + 1 millió dollárt kell csengetniük. Ez lett a deflategateből...Lucifer
Robiluma visszatér.... 😀peach
Maybe baby


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Brady az első négy meccsen nem játszhat, a Patstől elvették a '16-os első és '17-es 4. kört + 1 millió dollárt kell csengetniük. Ez lett a deflategateből...Lucifer
Robiluma visszatér.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Brady az első négy meccsen nem játszhat, a Patstől elvették a '16-os első és '17-es 4. kört + 1 millió dollárt kell csengetniük. Ez lett a deflategateből...

GO JETS!!!
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Főhajtás a katonák hősiessége előtt, a védelmi minisztérium támogatásával...
 www.sbnation.com/2015/5/8/8573341/national-guard-paying-nfl-teams-jetsbaggio

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Főhajtás a katonák hősiessége előtt, a védelmi minisztérium támogatásával...

 www.sbnation.com/2015/5/8/8573341/national-guard-paying-nfl-teams-jetsbaggio
itt találtam ezt is:

 thedailyshow.cc.com/videos/yyhnyn/the-fresh-prince-of-ball-air
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Főhajtás a katonák hősiessége előtt, a védelmi minisztérium támogatásával...

 www.sbnation.com/2015/5/8/8573341/national-guard-paying-nfl-teams-jets


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Shawnka tavaly közvetítte nekem skype-on a MetLife-ból a Jets-Oakland meccset. A hangulat nagyon faszán átjött és én teljes mértékben élveztem a műsort 😊 Nyilván nem tudtam nyomonkövetni pontosan, hogy ki szerelt/kapott el az adott playben, de fasza volt látni "élőben" is meccset 😊


JT Daniels fan
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
OFF de talán annyira mégse 😀
Internetes streamek keresése helyett, és hogy utazás nélkül ott lehessünk egy NFL meccsen😀
 index.hu/tech/2015/05/08/en_vagyok_a_cnn/dande
Lehet, hogy én vagyok már túl fanyalgó, de hogy ez mit tud egy NFL meccs hangulatából jobban átadni, mint akár a profi közvetítés, azt nem tudom. A képminőség alkalmatlan a meccs követésére, max. abból kap az ember némi benyomást, hogy milyen az ott levő közvetlen környezetében a hangulat. Azt meg millió youtube videon is meg lehet nézni utólag, normálisabb minőségben is.

Esetleg a tailgating lehet érdekes így élőben - még, ha a kolbászsütés és grillparty illata nem is jön át a kamerán. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Eddig is kerültek fel helyszíni videók, max. nem élőben nézhetted, hanem felvételről, és mégis hány ilyenre kerestél rá? Tényleg egy telefon kameráján keresztül akarsz meccset nézni?

Amúgy bármilyen jól hangzik, ezt is el fogja nyelni a bulvár, mert az HBO pl. már most perli a streamelőket, aztán figyelheted rajta, ahogy Kardashian reggelizik...baggio
Attól függ mit eszik és miben van (nincs). 😀

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Azt hittem evi masfelet kap...
Sorry

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Eddig is kerültek fel helyszíni videók, max. nem élőben nézhetted, hanem felvételről, és mégis hány ilyenre kerestél rá? Tényleg egy telefon kameráján keresztül akarsz meccset nézni?

Amúgy bármilyen jól hangzik, ezt is el fogja nyelni a bulvár, mert az HBO pl. már most perli a streamelőket, aztán figyelheted rajta, ahogy Kardashian reggelizik...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
OFF de talán annyira mégse 😀

Internetes streamek keresése helyett, és hogy utazás nélkül ott lehessünk egy NFL meccsen😀


 index.hu/tech/2015/05/08/en_vagyok_a_cnn/
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
3 évre ennyi a veteránminimum

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Én nég nem olvastam 1.5 millios udfa szerződésről eddig...

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
De elméleti síkon egy UDFA kaphatna többet is mint egy 1.körös rookie?Janek
Nem. Az új CBA óta eléggé korlátozva vannak a rookie szerződések, gyakorlatilag a draftpozíció határozza meg a fizetést, apró mozgástérrel.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
De elméleti síkon egy UDFA kaphatna többet is mint egy 1.körös rookie?

több mint 8 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Csak nem ez volt az én kérdésem 😊 hanem hogy működne a liga, ha nem draft lenne, hanem recruitingbaggio
Lehet nem nézném 😀Höri
Lenne ott is egy barca-real
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csak nem ez volt az én kérdésem 😊 hanem hogy működne a liga, ha nem draft lenne, hanem recruitingbaggio
Lehet nem nézném 😀

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Csak nem ez volt az én kérdésem 😊 hanem hogy működne a liga, ha nem draft lenne, hanem recruiting, de a Cowboys rövidre vágta a témátbaggio
jogos, én emlékeztem rosszul...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Csak nem ez volt az én kérdésem 😊 hanem hogy működne a liga, ha nem draft lenne, hanem recruiting, de a Cowboys rövidre vágta a témát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
@RapSheet

The #Cowboys are signing #LSU OL La’El Collins, source said.ZERO_L
Na ott nem fog megsérülni a meccseken 😊Höri
@AdamSchefter
Here's the deal on La'el Collins deal with Dallas: Cowboys fully guaranteed the 3-year, $1.65 million deal, per source. Fully guaranteed.

inkább a biztos pénzt választotta?

mert akkor megvan baggio "mi lenne ha nem lenne sapka" kérdésére a válasz



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/