NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
köszi 😊
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem tudjátok véletlenül hogy a 2014-es meccseket hol lehetne visszanézni?Adirotor
noonkickempty taxi
de ott csak NCAA van nem?Adirotor
Bocs, ezt akartam.http://sport-video.org.ua/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nem tudjátok véletlenül hogy a 2014-es meccseket hol lehetne visszanézni?Adirotor
noonkickempty taxi
de ott csak NCAA van nem?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem tudjátok véletlenül hogy a 2014-es meccseket hol lehetne visszanézni?Adirotor
noonkick


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nem tudjátok véletlenül hogy a 2014-es meccseket hol lehetne visszanézni?
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A 4-7. körök mikor kezdődnek?Lucifer
18:00-korSchleck
Húbasszus azt hittem 18.30.
Köszi.

több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
A 4-7. körök mikor kezdődnek?Lucifer
18:00-korSchleck
Kössz

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A 4-7. körök mikor kezdődnek?Lucifer
18:00-kor

több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
A 4-7. körök mikor kezdődnek?

GO JETS!!!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az elmúlt 13 évben nem volt valami jó ötlet felcserélni a Top 10be/top 10ben....
iktriad
2011 Falcons- Julio Jones? Nem volt jó ötlet? Szerintem az egyik legjobb döntés volt számukra.Coolearie
Trendet erősítő kivétel Sammy Watkinsszal együtt.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
Az elmúlt 13 évben nem volt valami jó ötlet felcserélni a Top 10be/top 10ben..iktriad
2011 Falcons- Julio Jones? Nem volt jó ötlet? Szerintem az egyik legjobb döntés volt számukra.Coolearie
Ne kötözködj... 😀😀😀
Amikor nem sérült tényleg egész elfogadhatóan nyomja!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Az elmúlt 13 évben nem volt valami jó ötlet felcserélni a Top 10be/top 10ben....
iktriad
2011 Falcons- Julio Jones? Nem volt jó ötlet? Szerintem az egyik legjobb döntés volt számukra.

több mint 9 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valaki rendelt már innét? [orosz oldal!?]
 www.replicasnapbacks.ru/
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az elmúlt 13 évben nem volt valami jó ötlet felcserélni a Top 10be/top 10ben....
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
A két OT még azért játszik.(1-2)
a két sérült még jó lehet.
de nem volt parádé az fix

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért 2 szezon elteltével a 2013as draft Top 10e elég borzasztó látványt nyújt, tisztelet a kivételnek (főleg Ansahára és Lanere gondolok itt):

Azt hiszem a kurvagyenge a megfelelő jelző erre. 😀 😥
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Király. Most már mehet amerre akar. Bár eddig sem sok vizet zavart.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dion Jordant egy évre elmeszelte a liga.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Kissé off, de valaki nem tudja, hol találok Étel/Itallapot, árakat az End Zone Pubba?
Honlapjukon semmi, facebookon semmi, és máshol sem leltem rá a nagy titokra egyelőre.Stez
ezt még nekem se sikerült kideríteni, pedig külön kértem tőlük, viszont a Klauzál téri árakhoz képest szerintem nagy változás nem lehet
 hovamenjek.hu/budapest-vii-kerulet/endzone-bbq--pubbaggio
remélem a Vick-burgert nem kutyából gyártják.Amadeus91
😀😀😀

Hol marad a 49ers menü? (Patrick Willis+hasábburgonya....?)Coolearie
Visszavonultatták.
Btw köszi a linket.Stez
Hmm..Fura mert a Ray papás még ott van😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mivel a draft és annak 1. köre itt van a nyakunkon, érdemes megnézni, hogy melyik hány Pro Bowlert draftolt az 1. köröseivel az elmúlt 12 évben (2003-2014)

Arizona 4
Atlanta 4
Baltimore 4
Buffalo 5
Carolina 5
Chicago 3
Cincinnati 4
Cleveland 5
Dallas 8
Denver 4
Detroit 4
Green Bay 3
Houston 6
Indianapolis 3
Jacksonville 1
Kansas City 6
Miami 4
Minnesota 6
New England 5
New Orleans 3
Mew York Giants 3
New York Jets 5
Oakland 1
Philadelphia 1
Pittsburgh 5
San Diego 4
San Francisco 7
Seattle 3
St. Louis 3
Tampa Bay 4
Tennessee 3
Washington 7
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kissé off, de valaki nem tudja, hol találok Étel/Itallapot, árakat az End Zone Pubba?
Honlapjukon semmi, facebookon semmi, és máshol sem leltem rá a nagy titokra egyelőre.Stez
ezt még nekem se sikerült kideríteni, pedig külön kértem tőlük, viszont a Klauzál téri árakhoz képest szerintem nagy változás nem lehet
 hovamenjek.hu/budapest-vii-kerulet/endzone-bbq--pubbaggio
remélem a Vick-burgert nem kutyából gyártják.Amadeus91
😀😀😀

Hol marad a 49ers menü? (Patrick Willis+hasábburgonya....?)Coolearie
Visszavonultatták.
Btw köszi a linket.

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Kissé off, de valaki nem tudja, hol találok Étel/Itallapot, árakat az End Zone Pubba?
Honlapjukon semmi, facebookon semmi, és máshol sem leltem rá a nagy titokra egyelőre.Stez
ezt még nekem se sikerült kideríteni, pedig külön kértem tőlük, viszont a Klauzál téri árakhoz képest szerintem nagy változás nem lehet
 hovamenjek.hu/budapest-vii-kerulet/endzone-bbq--pubbaggio
remélem a Vick-burgert nem kutyából gyártják.Amadeus91
😀😀😀

Hol marad a 49ers menü? (Patrick Willis+hasábburgonya....?)

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Kissé off, de valaki nem tudja, hol találok Étel/Itallapot, árakat az End Zone Pubba?
Honlapjukon semmi, facebookon semmi, és máshol sem leltem rá a nagy titokra egyelőre.Stez
ezt még nekem se sikerült kideríteni, pedig külön kértem tőlük, viszont a Klauzál téri árakhoz képest szerintem nagy változás nem lehet
 hovamenjek.hu/budapest-vii-kerulet/endzone-bbq--pubbaggio
remélem a Vick-burgert nem kutyából gyártják.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Kissé off, de valaki nem tudja, hol találok Étel/Itallapot, árakat az End Zone Pubba?
Honlapjukon semmi, facebookon semmi, és máshol sem leltem rá a nagy titokra egyelőre.Stez
ezt még nekem se sikerült kideríteni, pedig külön kértem tőlük, viszont a Klauzál téri árakhoz képest szerintem nagy változás nem lehet
 hovamenjek.hu/budapest-vii-kerulet/endzone-bbq--pub


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kissé off, de valaki nem tudja, hol találok Étel/Itallapot, árakat az End Zone Pubba?
Honlapjukon semmi, facebookon semmi, és máshol sem leltem rá a nagy titokra egyelőre.