NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Lehet tul optimista voltam, es a pass rush-sal tenyleg gondok lesznek. Carr/Cooper tehetsege ide vagy oda, ez tragikus teljesitmeny volt D oldalon.
Az O resze nem volt "tragikus", de azert az se Steelers/Bengals-szint. Mondjuk ebbol az anyagbol, Trestmannak nincs konnyu dolga.. Hajjaj.. alszom ra egyet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
lucio 323
Az "idénynek ennyi" vészmadárkodásból szerintem annyi igaz, hogy a jövő héten kb. playoff meccset játszunk. Ha kikapunk, akkor utána max az adott napi meccseken izgulhatunk, az idénynek kb lőttek. De ha nyerünk is, jó pár hétig csak a csoportellenfeleink hátát fogjuk nézni, ami pszichésen sem lesz könnyű.
Szerintem vannak tökre eltaktikázott meccseink. Tavaly pl. a Houston ellen voltunk fogalmatlanok, ma pedig a D taktika nem működött.
Emellett a meccs záróképe ugyanaz volt, mint a múlt héten, droppolt Smith passz (bár a mai nehezebben volt fogható).
Jó csapatunk van, de így két meccs után azt érzem, hogy a generációváltás ára az általában 1 TD-vel megnyert meccsek helyett a szűk vereségek lettek. Sok jó játékosunk van, de kevés a klasszisunk. Van potenciál az O-ban, de a végső drive-ban pont egy jó passz hiányzott mindkét héten. A D pedig a múlt héten a Denver utolsó drivejánál 12 perc után engedett TD-t, ma meg láttuk, két perc se kellett az utolsó drive-ban, noha előtte fölénybe kerültek - a döntő drive-ban két meccsből kétszer kaptunk TD-t.
több mint 8 éve
Szacsi Baltimore Ravens 23 — The power of dreams
Szólt valaki a srácoknak, hogy ez már nem az előszezon?!
Valahogy nagyon össze kéne kapni magunkat mert ez is fos. Ha csak kicsit gyúrunk rajta akkor maximum szar lesz. Mert jó lenne nem a sereget hajtani.....

Sárkány ellen sárkányfű. Edgar Allan Poe.
több mint 8 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Győzelem eseten is egy nagy rakas szar lett volna ez a meccs,na de igy : SZÉGYEN !!!!!
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ennyit rólunk... hosszú idény lesz
több mint 8 éve
Aspect 87
Perrimanről lehet tudni mi baja? Meddig nem lesz biztosan? Nagyon kellene. Én elég pesszimistán állok ehhez az évhez. :/ Nem túl meggyőző a helyzet és a Defensből is esnek ki az emberek. Suggs pótolhatatlan. Elkapónk meg egy se. Talán több TE játék kellene...
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Monroe out, megint Hurst fogja terrorizálni Joet. Perriman továbbra sem edz, szintén out. Jernigan, Talia és Forsett probable, sanszosan játszani fognak, ahogyan Babin is bemutatkozhat lilában.
több mint 8 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
Én nem bízok Babinban, azt viszont remélem, hogy Upshaw nem csak futás ellen lesz hasznos, hanem összeszed 8-9 sacket is. Za'Darius Smith-t nem tudom még hova tenni. Kell valamilyen veterán WR, nem értem miért csak most vált egyértelművé a csapatnál...
Voice
Upshaw van minimum 12 kiló plus. Csoda h nem ér oda sose. Én biztam benne 12ben h majd esetleg ö lesz Suggs utodja de ez felejtös, szerintem egy jó run stopper és enyi, elsö köröstöl ez a sack szám nagyon kevés volt! Megkapta új szerzödését most már jó lenne villantani valamit! Babin futás ellen nem a legjobb és ez még enyhe kifejezés de annál jobb pass sietetö. A WR meg nem értem miért nem hoznak valakit ha predator oktoberre várják visza. Jól meghúzodhatott! 😕😕😠
több mint 8 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
És ha valakit esetleg érdekel az okostelóra baba kis Raveses hátlap!
 popshop.hu/nfl/3715-acdc-hatlap.html
a fa és a képen látható műanyag megrendelés, pipa! 😀Ravens
Műanyag istant get 😊
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Én nem bízok Babinban, azt viszont remélem, hogy Upshaw nem csak futás ellen lesz hasznos, hanem összeszed 8-9 sacket is. Za'Darius Smith-t nem tudom még hova tenni. Kell valamilyen veterán WR, nem értem miért csak most vált egyértelművé a csapatnál...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130

A mi új sorozatgyilkosunk! 😊
És ha valakit esetleg érdekel az okostelóra baba kis Raveses hátlap!
 popshop.hu/nfl/3715-acdc-hatlap.html
a fa és a képen látható műanyag megrendelés, pipa! 😀
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kiesett 10 sack, es valszeg Dumervil is gyengebb lesz, de a Jerni, Davis, B-Will, Canty negyes minimum 20+ sacket odatesz majd.. az eleg lesz. Amugy is az up the middle pressure a lenyeg, nem a sackek szama.
En nem aggodok a D miatt.

Vagy van meg a Mosley/Smith es az Arrington/Melvin duo, majd ok is odateszik magukat 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem azért Bwill/Timmeeeee Jernigan + Upshaw elég kell hogy legyen. Babin, meglátjuk.
Az O-tól sokkal több kell, ezen áll v bukik minden.
Igor
Az offenztől nyilván több kell, nem is kapnám le róluk a keresztvizet, de Forsett is gyenge volt a két OT meg egyenesen katasztrófa, viszont a másik dologgal nem értek egyet.
Upshaw nulla mint passrusher, még annyi sem. B-Will amennyire imádom Ő sem passzsiettető. Felfalja a futást középen nevetve, de a qb kergetés nem az ő dolga. JElenleg egy injury prone Jernigan meg egy meccsekre eltűnő Dummervilleünk van. Ez kevés.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A cél/elvárás nem változott - SB win 😛
Lehet vitatkozni, mennyire reális, de ennek a csapatnak a szurkolójaként, ennél nem adhatjuk alább. Punktum.

Suggs 😕 esetleg PO-ra/SB-re visszajön, mint Ray? 😊 Vicc volt.
Szerintem azért Bwill/Timmeeeee Jernigan + Upshaw elég kell hogy legyen. Babin, meglátjuk.

Az O-tól sokkal több kell, ezen áll v bukik minden. Mondjuk Aiken mint no 2 WR, ennyi snappel.. ez hihetetlen, nálam keretbe se biztos hogy befért volna.. nonszensz, bazz. Remélem M. Browndo, Camp es Gilmore több szerepet kap majd...
Ettöl függetlenül az Oaklandet ütni kell, és a játék minöségére nagyon kiváncsi leszek.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Érdekes felvetés Suggs kondija és a sérülés, talán van is benne valami... minden esetre most már mindegy, az soha nem fog számunkra kiderülni, hogy az orvosai összefüggésbe hozták-e a sérülését ezzel.
Babin hozatala szerintem jó döntés, nem Suggs, nem is lesz az, de a mentalitás megvan és egyáltalán nem volt rossz a JEtsben. Sőt... kicsit meglepő, hogy eddig nem talált csapot.
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Suggs kiesésével, kicsit változtak a célok a szezonban, amúgy is gyengébb a front7, mint tavaly és oké hogy a sec meg jobb, de így megint kb annyira lesz képes a védelem mint tavaly, ha Perriman nem épül fel hamarosan, akkor meg a támadósor is gyengült...szóval borúlátó vagyok.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
szerintetek közrejátszott suggs sérüléséhez a kondija? arra gondoltam, hogy az nem lehet véletlen, hogy sokszor olyan játékosok sérülnek meg, akik vmi miatt később kapcsolódnak be a felkészülésbe, nagy súlyfelesleggel kezdik. (lásd még dez példul)
gedam
Elképzelhető, én is erre gondoltam, plusz idősebb játékosoknál gyakoribbak a sérülések.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
gedam 5 694
szerintetek közrejátszott suggs sérüléséhez a kondija? arra gondoltam, hogy az nem lehet véletlen, hogy sokszor olyan játékosok sérülnek meg, akik vmi miatt később kapcsolódnak be a felkészülésbe, nagy súlyfelesleggel kezdik. (lásd még dez példul)
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sztem jo dontes. A fiatalok ele v nelle kell a rutin.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
A passrusher Jason Babin-t leigazoltátok.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Bakker nem elég hogy s no2 csapatom is verességgel kezdett, de Suggs kiesése hatalmas érvágás 😕

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nem hiszem,hogy Z.Smith készen állna,Upshaw egy jó runstopper de a passrush limitált nála.úgyhogy a depth de főleg vet leadership miatt is hoznám be Freeneyt.nem tudom mennyit kérhet,állítólag 3millánk van,IR után valamivel több.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 504 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gyógyulást!!!
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Suggs kiesésével azt hiszem visszavehetünk az elvárásainkon, nem csak egy pass rusher, de a liga legjobb futás elleni 3-4es olb-je akit screen és reverse játékokkal is nehéz hülyére venni. Ezt pedig McPhee sem pótolhatta volna, de főleg nem tudja majd sem Smith sem bárki akit hozunk helyette. Ez van.

Ami a meccset illeti féltem, ha Pees hozza a konzervatív f*szkolódását akkor egy nudlikezű Manning is szétszed minket, viszont leszámítva azt, hogy kellett vagy 4-5 benyelt 3. down, hogy leszokjon a 3 man rushról Pees jó meccset hívott. B-Will egészen addig a pontig amíg elfogyott a gáz a tankból egyszemélyben megölte kb a Broncos belső futásait, és a blitzek során jöttek a sackek és a pick six is. Viszont az nem túl jó jel, hogy Doom nem volt túl veszélyes ha hozzávesszük, hogy milyen kaliberű játékost kellett volna megvernie. Most Suggs kiesésével nem fér bele az, hogy 2 meccset átalszom, majd a harmadikon hozok 3 sacket ahogy tavaly csinálta.
A tavalyi vis maior sechez képest volt előrelépés, de itt is a kérdés, hogy meddig marad így egyben a hátsó alakulat. Sugg kiesésével itt már hatványozottan fog fájni egy egy kieső.
Nem nagy igazság, de nem a D-n múlott a meccs, pedig féltem, hogy milyen lesz nézni a Rex féle Bills D után a miénket, de szerencsére ez rendben volt, az, hogy elfogyott a nafta a végére az pedig borítékolható volt.

Támadó oldalon nehéz bármi pozitívumot találni azon túl, hogy nem fogunk minden héten egy ennyire jó D ellen játszani, Azt sejthettük, ha a támadófal és a futás nem fog szuperálni akkor hosszú esténk lesz, mert Talib és Harris rohadt jó kornerek, velük szemben nem lesz a skillplayereinknek keresni valója. És sajnos ez a scenario valósult meg. Nem tudom Hurst vagy Wagner volt a rosszabb, (talán azonos mércével Hurst, de ha hozzávesszük mik lehetnek az elvárásaink a két játékossal szemben akkor Wagner) de gyakorlatilag az ellenállás nyomát sem tudták felmutatni és ez együtt azzal, hogy a denveri CB-k mennyivel nagyobb játékerőt képviselnek a mi WR-inknél ezt eredményezte. Szomorú, de ez van. Nem érdemes temetni meg savazni Trestmant, Flaccot, vagy a támadókat úgy alles zusammen, várjuk meg mi lesz ha kevesebb tűzerővel rendelkező védelemmel nézünk szembe. Talán ami fájó, hogy így is volt esélyünk a győzelemre, de végül üres kézzel mehetünk San Joséba.
több mint 8 éve
Szacsi Baltimore Ravens 23 — The power of dreams
Suggs out for season. Elszakadt az Achillese.
Soldados
Na neeeeeeee!
Ez sokkal nagyobb gond, mint a tegnapi bénázások.

Sárkány ellen sárkányfű. Edgar Allan Poe.