Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez a rumor

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 174


Hogy mivan?
RedFive
Én se adnék neki nagy pénzt hosszútávra, ha erről van szó.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés


Hogy mivan?

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Mi ennek a Mock draft simulator oldalnak a neve ha szabad tudni?
FloresR
Tobb is van.
En harmat talaltam ami nekem megfelel, a tobbi nekem nem volt komfortos.

 thedraftnetwork.com/mock-draft-machine

 www.pff.com/draft/nfl-mock-draft-simulator?ref=9a9e078f-141b-4cd6-9028-1a7a00911cd1

 www.nflmockdraftdatabase.com/mock-draft-simulator

(Legutobb ezt hasznaltam)

De Ird be a google keresobe, hatha neked masik jon be:

mock draft simulator

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
FloresR 166
Mi ennek a Mock draft simulator oldalnak a neve ha szabad tudni?
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Screenshot-2022-02-15-13-15-38-1

Eleje (EDGE) es vege (LB) Michigan. Lindstrom center. ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
gedam 5 702

RedFive
nevermore-t akartál írni lamar fiam
meg a nevedet a szerződésre
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Calais Campbell of Baltimore Ravens says he'll return for 15th NFL season

Campbell-NT-Madubuike ( Wolfe )
Jobban néz ki ha így lesz és nagyobb mozgásteret ad minden téren, Campbell remélem nem 10 milliót vár, hanem rámegy a gyűrűre olcsón.

KeyG
Szerintem 10 milla alatt marad es alairhat. Houston is.

10 milla es alatti esetleg meg Charles Harris, Ogbah. Clowney dragabb, Dante Fowler meg dragabb.

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 174
Calais Campbell of Baltimore Ravens says he'll return for 15th NFL season

Campbell-NT-Madubuike ( Wolfe )
Jobban néz ki ha így lesz és nagyobb mozgásteret ad minden téren, Campbell remélem nem 10 milliót vár, hanem rámegy a gyűrűre olcsón.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
gedam 5 702
Volt annyit szidva mar LJ ( sokszor sok mindenben jogosan ), de Burrow fele QB-ra kb nulla eselyunk van ( TB12 szerencsevel) es oszinten fal nelkul nem volt olyan hogy osszehugyozzam magam. Hozott 263 yardot amibol 150 y ket passzbol egy szabalytalansagbol. 20 pontbol 7 ez a szabalytalansagbol ( ez a jatek hozta az ossz yard egy negyedet es az O pont 1/3-t es amugy az O hozott 10 pontot )

Szoval marad LJ megvedese mint esely.
no
a titans ellen konkrétan rosszabb számokat hozott, mint lj a 19-es meccsen. a narratíva a különbség: ha veszítünk, akkor lj szar, ha a bengals veszít és burrow gyengén játszik, akkor gyenge a fal. annyi különbség volt a 2 titans meccs között, hogy tanya belehibázott a meccsbe vagy ha úgy tetszik a bengáliaiak védelme többször interceptálta., így ők mentek tovább, burrow játéka ellenére 4 meccs alatt 5td 2int, ebben benne a facemaskes. ilyen qb teljesítménynél lj-t szétkapták volna és jönnek a norbik, hogy mit jöttök a fallal.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Volt annyit szidva mar LJ ( sokszor sok mindenben jogosan ), de Burrow fele QB-ra kb nulla eselyunk van ( TB12 szerencsevel) es oszinten fal nelkul nem volt olyan hogy osszehugyozzam magam. Hozott 263 yardot amibol 150 y ket passzbol egy szabalytalansagbol. 20 pontbol 7 ez a szabalytalansagbol ( ez a jatek hozta az ossz yard egy negyedet es az O pont 1/3-t es amugy az O hozott 10 pontot )

Szoval marad LJ megvedese mint esely.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Ha mar Michigan, es onnan hoztuk vissza Macdonaldot. Kivancsi leszek pl.milyen benyomast szerzett mint "vedoguru" Linderbaumrol aki ugye center, mert december elejen osszefutottak veluk es elvertek az Iowat mint a ketfeneku dobot. Egy meccs nem meccs, de vmit benyomast csak szerzett a solyomszemek tamadofalarol es benne a centerrol. Meg az is lehet hogy Linderbaum volt az egyetlen akit erdemesnek latott mert kb a Hawkeyesbol amugy nincs tobb prospect kb az elso 200ban rajta kivul. Nem lenne semmi meglepo ha 14re meg bent lenne, csak meg tudjuk-e allni hogy ott rogton kivigyuk? Ill.megalljuk-e? A drafthistory.com adatai szerint 1993 ota nem huzott senki ilyen magasan centert. 29 eve nem szokas, mert nem eri meg. Meg Ryan Kelly is csak 1/18 ra ment ki a Coltsba par eve.

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 174

KeyG
Lassuk.
Jol mutato draft lenne.

Linderbaum magaert beszel, Boze elmegy es a poszt megis magasabb polcra kerul.

Kinnard egy 345 fontos barikad, adom.

Winfrey 3as technika, abbol is top3 a drafton, Calais utodnak kiszemelve, pipa.

Jones a CB class masodvonal elejebol, itt lesz lehetosege a top sec veteranoktol tanulni, adom.

Ridgeway top5os nose tackle, BW utodlas, nagy pipa!! Szamtalan mockom szereploje.

Troy Andersonrol mar olvastam par helyen, nehol meg azt is megkockaztatjak, hogy minden idok legjobb Bobcat-je, jojjon hat!

Farrell helyen lehet hogy mar egy magasabbra rangsorolt EDGE-et huznek, mert Rigdeway utan nem biztos hogy meg egy nose tackle kell a 4.kor kozepen.

A tobbi johet rotalni es fejlodni, Taylort kedvelem, Malone-ra meg kell 20-25 font, es hajra (vagy Farrell helyen korabbi EDGE, pl: Clemons, Barno vagy nagy mazlival Mafe es mar nem is kell "hizlalni" senkit), Stueber meg 2-3 ev es beerhet project, de MacDonald mar latta palyan, ha nem is D ben, viszont info lehet rola boven es mar olvastam is rola "jo fitt a Ravensbe" cikket.

Ez egy igen jo B+ draftnak tunik, nemi EDGE hianyerzettel a reszemrol, de mivel a D# fallal (is) igen komolyan foglalkozik, legyen: A-, hogy jo kezekbe kerulve siman A is lehessen. Az edzoi garda verfrissitese mindenesetre adott, nekem tetszik.
RedFive
Sok minden változhat a drafton, attól függően kik térnek vissza a csapatból. Campbellt és Houstont én is adnám 1 évre még. Boya Mafe-t nagyon adnám 3. körben a Minnesotáról EDGE-nek. Biztos vagyok benne, hogy fogunk húzni a Michiganről valakit.
Ha Bozeman elmegy, nem szeretnék szar C-vel nekimenni, mert még mindig bennem van az esős Patriots elleni meccs, szóval oda kell egy értelmes játékos.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Baltimore Ravens impending free-agent DL Calais Campbell told Sky Sports on Sunday, Feb. 13, that he is ‘definitely not retiring’ this offseason.
.
.
.
.
.
.
Mar csak vissza kell hozni!!!
(Akarcsak Houstont. Kellenek. Meg van a tankban, es az oltozoben is nagyszeru a jelenletuk)

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Aki UFA-kon komolyan el kene gondolkodni: Clowney-ra licitalni, vagy ha mar hozzuk a Miami kocsokat, Emmanuel Ogbah-ra rastartolni.
RedFive
Hustonra van esély szerinted?
Benibácsi
Sztem van. Ot es Campbellt marasztalnam.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Aki UFA-kon komolyan el kene gondolkodni: Clowney-ra licitalni, vagy ha mar hozzuk a Miami kocsokat, Emmanuel Ogbah-ra rastartolni.
RedFive
Hustonra van esély szerinted?
Benibácsi
Én inkább rá mennék Von-ra. Tipikus Ravens húzás lenne. Van még neki a tankba, illetve erős öltözői karakter, inkább ő mint Clowney.
több mint 2 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 709
Aki UFA-kon komolyan el kene gondolkodni: Clowney-ra licitalni, vagy ha mar hozzuk a Miami kocsokat, Emmanuel Ogbah-ra rastartolni.
RedFive
Hustonra van esély szerinted?
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
A Super Bowl-ra visszakanyarodva picit: mekkorat valtozott a vilag szeptember ota. A nyuszitve rohogos kategoria ezzel szembesulni: 😂 Ezt a Cab Callaway klont amugy se birom...burn burn burn 😂😂


Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Aki UFA-kon komolyan el kene gondolkodni: Clowney-ra licitalni, vagy ha mar hozzuk a Miami kocsokat, Emmanuel Ogbah-ra rastartolni.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés

KeyG
Lassuk.
Jol mutato draft lenne.

Linderbaum magaert beszel, Boze elmegy es a poszt megis magasabb polcra kerul.

Kinnard egy 345 fontos barikad, adom.

Winfrey 3as technika, abbol is top3 a drafton, Calais utodnak kiszemelve, pipa.

Jones a CB class masodvonal elejebol, itt lesz lehetosege a top sec veteranoktol tanulni, adom.

Ridgeway top5os nose tackle, BW utodlas, nagy pipa!! Szamtalan mockom szereploje.

Troy Andersonrol mar olvastam par helyen, nehol meg azt is megkockaztatjak, hogy minden idok legjobb Bobcat-je, jojjon hat!

Farrell helyen lehet hogy mar egy magasabbra rangsorolt EDGE-et huznek, mert Rigdeway utan nem biztos hogy meg egy nose tackle kell a 4.kor kozepen.

A tobbi johet rotalni es fejlodni, Taylort kedvelem, Malone-ra meg kell 20-25 font, es hajra (vagy Farrell helyen korabbi EDGE, pl: Clemons, Barno vagy nagy mazlival Mafe es mar nem is kell "hizlalni" senkit), Stueber meg 2-3 ev es beerhet project, de MacDonald mar latta palyan, ha nem is D ben, viszont info lehet rola boven es mar olvastam is rola "jo fitt a Ravensbe" cikket.

Ez egy igen jo B+ draftnak tunik, nemi EDGE hianyerzettel a reszemrol, de mivel a D# fallal (is) igen komolyan foglalkozik, legyen: A-, hogy jo kezekbe kerulve siman A is lehessen. Az edzoi garda verfrissitese mindenesetre adott, nekem tetszik.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
Weddle es Donald. Miattuk huzott a szivem a Rams fele. Kitettek magukert. Ha belegondolok, hogy az utolso Cinci tamado driveban 1&10 nel a 9 yardot hozo Boydot azzal az igen kemeny tackle-lel mar szakadt mellizommal allitotta meg, hogy aztan a maradek 3 kiserletre mar inch-ekkel se jussanak elorebb a bengalok... Eric EPIC Weddle!! Igazi Hollo. Play like a Raven!!! 😊

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Weddlenek sikerült!!! Nagyon örülök neki!
Benibácsi
eric ma biztos vedel
gedam
Most olvasom, hogy meccs elején elszakadt a mellizma és úgy játszotta végig... Ő is igazán megérdemelte a gyűrűt!
több mint 2 éve
gedam 5 702
Weddlenek sikerült!!! Nagyon örülök neki!
Benibácsi
eric ma biztos vedel
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 174

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers