NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Na győzött a csapat, erre senki nem is fűz hozzá semmit? 😊 Értem én, hogy szerencsés a sorsolásunk, meg pozitív mérleggel rendelkező csapatok (és a Browns) ellen lefő a kávé, de azért mit meg nem adtunk volna ilyen "apátiáért" éveken keresztül, amikor csak a szopórolleren voltunk...

Ráadásul most az offense is egy használható egység benyomását keltette, ellentétben a ST munkásságával...
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Amúgy teljesen jogos, hogy oltjátok az offenset, én is oltom, de eközben illene azt is észrevenni, hogy milyen alapvető hiányosságok kezdenek kiütközni a defense-ben. Nem lövöm le a pojént, csak annyit segítek, hogy Mekkdermedt regnálása óta létezik, az összes.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
jó kis cikk a miért nem futunk témakörben:

 www.buffalorumblings.com/2019/11/11/20958992/opinion-brian-daboll-buffalo-bills-need-to-stop-relying-on-the-pass-josh-allen?fbclid=IwAR1k7aoK6yhxMyR4mBqGg1_TmUJAEe9snAKT147Dew_zFgoNcrlkLK2m8d4



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
De ha nem ejti el, akkor viszont futáshoz írják a statisztikában jól gondolom?
kristóf17
igen
BillsFan
Nem, ez passzjáték.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
De ha nem ejti el, akkor viszont futáshoz írják a statisztikában jól gondolom?
kristóf17
igen



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
De ha nem ejti el, akkor viszont futáshoz írják a statisztikában jól gondolom?
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Faszom kivan ezzel a csapattal.
Josh Allen nem kezdő szint, de koordinátora, és célpontjai sem NFL szintűek. Elszakadás az nincs
Jó ötlet Allenre 40+ passzt hívni.
Helmut Zimmer
Az elkapókra nem lehet panaszunk idén szerintem , Brown és Beasley mellé hiányzik még egy playmaker az biztos. De a fejétől bűzlik a hal, ha elé,mögé, alá vagy fölé megy a labda akkor nem tudnak mit csinálni. Agyfaszt kapok mikor a wide open elkapóknak 5-10 yarddal hosszabb labdákat dobál. Nem véletlen hogy nem jön ide sztár elkapó..



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
technikailag a birtokolt labda előre mozdult a QB kezéből , ezért



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Elolvastam a kommenteket, rendben, nagyjából én is egyetértek. DE! Miért nem adták meg azt a visszahordott TD-T?
Buffalo Bill
Nem fumble volt, hanem előre passz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Elolvastam a kommenteket, rendben, nagyjából én is egyetértek. DE! Miért nem adták meg azt a visszahordott TD-T?
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Dabolnak egy gondja van, szvsz. Elkepzelt, es kitalalt egy legyozhetetlen tamadogepezetet. Jovan. Ahol a WR is elit kell legyen mind, a HB is a QB is kozel, a TE is, a fal meg atlagon feluli. Na most ilyen nincs. Es o akkor is ezt jatszatja, mert mekkora lenne. A valosag az o nagy ellensege.
ulpianus
Dabollnak az a gondja, hogy sok időt töltött a Patriotsnál, és nem volt rálátása az egészre, csak részekre.
A Billsnem az a baja, hogy nem merjük az árnyékunkat átlépni. Nem merünk bátrak lenni, váratlant húzni. Nincs bajom Szmörével, mert rendes fickó, de ő egy parádés DC, ennél nem sokkal több. Látta Newtont, aki tök jó, de szerintem Newtonban is sokkal több volt, mint amit a Riveráék elértek vele. Kéne ide egy Bruce Arians, vagy egy hasonló gyűröttfejű, sokat látott türelmes csávó.
Allen játéka tele van vadhajtással, ami szörnyű döntésekben csúcsosodik. Ezeket úgy tudod levágni, ha ezerszer beteszed ilyen helyzetekbe, DE egy rájátszásért folytatott küzdelem nem ez a terep....
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Dabolnak egy gondja van, szvsz. Elkepzelt, es kitalalt egy legyozhetetlen tamadogepezetet. Jovan. Ahol a WR is elit kell legyen mind, a HB is a QB is kozel, a TE is, a fal meg atlagon feluli. Na most ilyen nincs. Es o akkor is ezt jatszatja, mert mekkora lenne. A valosag az o nagy ellensege.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Jövőre mehet az összes pick az O-ba, ha a D-t sikerül egyben tartani masszívok lesztek. Sztem Allenben van potenciál, de kéne mellé egy normális QB guru és koordinátor, nem Brian Daboll. Olvasni nem nagyon olvas, de az a karerő és mozgékonyság, volt már nála sokkal rosszabb kezdő QB itt. Hajrá, meglesz az a PO, szar az AFC idén (is) 😀
Joey Tribbiani
Allen balfasz, sohasem lesz belőle irányító NFL szinten.... mindegy Gratu
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Jövőre mehet az összes pick az O-ba, ha a D-t sikerül egyben tartani masszívok lesztek. Sztem Allenben van potenciál, de kéne mellé egy normális QB guru és koordinátor, nem Brian Daboll. Olvasni nem nagyon olvas, de az a karerő és mozgékonyság, volt már nála sokkal rosszabb kezdő QB itt. Hajrá, meglesz az a PO, szar az AFC idén (is) 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Sajnos mostanra beláttam én is, nem vagyunk egy PO-kaliber csapat... Iszonyat mákunk van, hogy az egyik legkönnyebb sorsolás a miénk, és a wild card-aspiránsok pedig körbeverik egymást. Borzasztó a támadósor, és Dabollnak mintha fogalma se lenne róla, hogy mit hív... Ráadásul a meccs végén, időkéréssel a tarsolyunkban no-huddle helyett értékes másodperceket sikerül lepörgetni ahelyett, hogy legalább Hauschkát könnyebb helyzetbe hozzuk egy pár yardos futással...

Farnehéz csapattal sajnos nehéz várni a hétvégéket.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Faszom kivan ezzel a csapattal.
Josh Allen nem kezdő szint, de koordinátora, és célpontjai sem NFL szintűek. Elszakadás az nincs
Jó ötlet Allenre 40+ passzt hívni.
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 922
Akkor Smitht kivagni, ennyi büntetést a wiszkis nem szedett össze mint ez a mamlasz.
Miért nem futottunk többet? Singletary 8 futás összesen, kevés nagyon. Hauschka első Fg- ért kár, azt be kellett volna rúgnia..Daboll ... Hagyjuk is, úgyis minden fasza vele.
Mindegy Jovoheten Dolphins, elvileg nyerhető meccs, reméljük Fitzmagic nem fog varázsolni.
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Végigszenvedtem a meccset. Kaptam 17 lájkot. A csapat 16 pontot szerzett. 17>16. Hol a szerződésem, Pegula?!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Nézem a sorsolásunkat, nem lehetetlen még három győzelmet összehozni, de még akármi is lehet. Ezzel a győzelemmel PO közelbe kerültünk. A hiányosságaink egyre nyilvánvalóbbak. Lehet építkezni.
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Erről a mai meccsről még én se tudok semmit írni, pedig nagy rizsabajnok vagyok. Szerintem örüljünk a győzelemnek, és annak, hogy 1993 után ismét 6-2-vel állunk 😊
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Esélylatolgatás? Valaki?
Buffalo Bill
Easy win. Ja várjunk, ez a Bills...

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Esélylatolgatás? Valaki?
Buffalo Bill
Hajrá Bills mag minden, csak kb Schwartz wide 9-ese óta semmi érdekes nem történik a csapattal. Ahhoz meg, hogy mit írt a p(a)ff én nem kellek.
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Esélylatolgatás? Valaki?
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Szánalmas vergődés volt. Mondjuk nem is a Phil ellen kell hozni a kötelező győzelmeket, maradt még kraft bennük az SB után. Kiegyeznék abban, hogy ez volt a védelem, az offens és Allen mélypontja. Ha ebből csak kettő bejönne, már azzal is elégedett lennék.
Ne temessük a csapatot, még semmi sincs veszve. Eddig ligaelitek voltunk az eredményünk alapján, ám ez a realitás.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért amikor –18-nál kb csak futást sikerült összehozni, egy picit felhúztam a szemöldököm. És nem feltétlenül azért, mert minimum 60 yardot vártam Browntól. Mindenesetre így legalább van két meccs előnyünk