Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000059649/Colts-pick-six-touchdown

Cutlerrel már megvan rég az összeszokottság 😊

(2012 week 1, | ti nyertetek, Bandi 1.meccse | )

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Mariani is visszajött harcolni a roster helyért. Csipem nagyon. Lemondtak róla mindenhol, de tavaly offenseben is hozzátett egy keveset.
tüsi91
Én is így vagyok vele... Kritikus helyzetekben hozott sok 1st downt, miután mindenki kidőlt ő volt az akiben Cutler megbízott, nem volt drága, jó hogy megtartottuk...

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mariani is visszajött harcolni a roster helyért. Csipem nagyon. Lemondtak róla mindenhol, de tavaly offenseben is hozzátett egy keveset.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Freeman amikor nálunk sérült volt, azt észre lehetett venni egyből. Korrekt deal

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Freeman is jött 3 évre. Nem egy ász, de Trevathan mellé kell egy decens run stopper. Jó igazolás, leggyengébb poszt megoldva. Cserének Timu maradhat.

3 év, 12 millió, 6 garantált.

------------

Tavaly kellemes meglepetés volt Unrein. Vissza is jött 2 évre. Depthnek megfelelő. Már csak tényleg a kezdők hiányoznak.
tüsi91
Jaja. Attól eltekintve, hogy Freeman nem decens run stopper, nem rossz. (8
Ő olyan tipikusan inkonzisztens játékos, aki 4-5 hetente brutál nagyot játszik, de közben képes eltünedezni. Persze szerelések számában ezt nem veszed észre feltétlenül, csak a szereléssel kitörölheti a popóját. Mondjuk évi négy millióért abszolút megéri véleményem szerint, nem is értem, hogy a Coltsnak miért nem ért meg ennyit, hogy megtartsa.

Sosem lesz a védelem vezére, inkább egy csöndesebb munkás. Összességében szvsz jól jártatok vele.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Van még 2-3 éve legalább, 29 év egy ILB-nél nem vészes abszolút, főleg úgy,hogy ő sokat nem is játszott a ligában a kora ellenére. Ettől még lehet depthet húzni drafton, de nincs kényszer. Short term megoldás, de abból az egyik legjobb.

CB draft sztem, nincs már olyan CB a piacon aki megérné. Kell egy fiatal, aki rögtön használható. Hickset megnéztem pár vágott felvételen a szezonból. Abszolút nem rossz, de az elittől messze van. Jenkinsnél messze jobb.. Érdekes lenne, mert méretileg kb Goldman. Futás ellen jó, pass rush átlagos. Lehetne base felállásoknál Goldmant pihenteni többet, neki a pass rush úgy is az erőssége. Persze a classic 5 tech DE nem Hicks lenne. Arra meg kellene találni a saját emberünket.
tüsi91
Hicks messze a legjobb D line man aki elérhető... Viszont Drafton Buckner nagyon kéne, nekem ő a top pick... Ha kimenne tán Robinson akit el tudok képzelni 5 techben...

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Van még 2-3 éve legalább, 29 év egy ILB-nél nem vészes abszolút, főleg úgy,hogy ő sokat nem is játszott a ligában a kora ellenére. Ettől még lehet depthet húzni drafton, de nincs kényszer. Short term megoldás, de abból az egyik legjobb.

CB draft sztem, nincs már olyan CB a piacon aki megérné. Kell egy fiatal, aki rögtön használható. Hickset megnéztem pár vágott felvételen a szezonból. Abszolút nem rossz, de az elittől messze van. Jenkinsnél messze jobb.. Érdekes lenne, mert méretileg kb Goldman. Futás ellen jó, pass rush átlagos. Lehetne base felállásoknál Goldmant pihenteni többet, neki a pass rush úgy is az erőssége. Persze a classic 5 tech DE nem Hicks lenne. Arra meg kellene találni a saját emberünket.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Freeman is jött 3 évre. Nem egy ász, de Trevathan mellé kell egy decens run stopper. Jó igazolás, leggyengébb poszt megoldva. Cserének Timu maradhat.

3 év, 12 millió, 6 garantált.

------------

Tavaly kellemes meglepetés volt Unrein. Vissza is jött 2 évre. Depthnek megfelelő. Már csak tényleg a kezdők hiányoznak.
tüsi91
Az egyetlen bajom Freemannel hogy 30 éves lesz szezon közben...Tetszett hogy eddig fiatalokat próbáltunk hozni...Minden esetre upgrade az ilyen Meki félékhez képest és nagyon drága se volt...Még egy közepes CB-t kukázunk szerintem. Drafton így nagyobb a variációs lehetőség, mehet a bpa amit Pace szeret...Remélem rámegyünk a falakra...

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Freeman is jött 3 évre. Nem egy ász, de Trevathan mellé kell egy decens run stopper. Jó igazolás, leggyengébb poszt megoldva. Cserének Timu maradhat.

3 év, 12 millió, 6 garantált.

------------

Tavaly kellemes meglepetés volt Unrein. Vissza is jött 2 évre. Depthnek megfelelő. Már csak tényleg a kezdők hiányoznak.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Provizórikusan, bazmeg..... még csak 2 napja van Türkmenisztánban, vagy miféle baráti országban, erre ilyen szavakkal dobálózik a lelkem!
füligjimmy
OFF: Legalább ragadt rám valami a koszon kívül. De baszod én nem láttam egy jó nőt sem. Igaz, hogy egy nyugger tanyának megfelelő üdülőövezetben voltunk elszállásolva, de komolyan lementünk a városba és nem láttam egy jó nőt sem. Szóval Katinkával kapcsolatban változott a véleményem.
tüsi91
A hugi esküvőjén volt ott egy rakás jókiállású német gyerek (Németország azért még mindig tele van németekkel), meg egy hszonévesen kopaszodó kis nyomi, és bazzeg, Berlin legjobb nője volt az ővé, még nálunk is lenne a csaj egy erős hetes, ott sima kilenc (Claudia Schiffer a tökéletes 10). Szóval meg lehet ott is találni. Csak ne legyél szélesvállú, magas, szőke, meg jóképű, ezeket úgy látom unják arrafelé.

A hosszú hétvégén próbálom megnézni Massie-t a Vikings, Packers elleni PO, és Panthers elleni PO meccsen. Aztán vagy revideálom* az álláspontomat, vagy nem.

*jelentése: átvizsgál, felülbírál.
füligjimmy
Kérlek írd le mindenképp, mire jutottál, de fenntarthatjuk a jogot maguknak, hogy álláspontodat negligáljuk (ignoráljuk)?
😊
csi77
Gondoltam képekkel illusztrálom a mondanivalómat, aztán vagy hisz valaki a saját szemének, vagy elvakítja a migránsválság, de akkora nímand fos RT ez a gyerek, hogy a Packers elleni 3. drive-ban meguntam az egészet.
füligjimmy
Srácok disztingváljatok màr... Annyi idegen szó repked itt hogy Kazinczy nyalogatná a szája szélét a topikunk láttán 😀

több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Provizórikusan, bazmeg..... még csak 2 napja van Türkmenisztánban, vagy miféle baráti országban, erre ilyen szavakkal dobálózik a lelkem!
füligjimmy
OFF: Legalább ragadt rám valami a koszon kívül. De baszod én nem láttam egy jó nőt sem. Igaz, hogy egy nyugger tanyának megfelelő üdülőövezetben voltunk elszállásolva, de komolyan lementünk a városba és nem láttam egy jó nőt sem. Szóval Katinkával kapcsolatban változott a véleményem.
tüsi91
A hugi esküvőjén volt ott egy rakás jókiállású német gyerek (Németország azért még mindig tele van németekkel), meg egy hszonévesen kopaszodó kis nyomi, és bazzeg, Berlin legjobb nője volt az ővé, még nálunk is lenne a csaj egy erős hetes, ott sima kilenc (Claudia Schiffer a tökéletes 10). Szóval meg lehet ott is találni. Csak ne legyél szélesvállú, magas, szőke, meg jóképű, ezeket úgy látom unják arrafelé.

A hosszú hétvégén próbálom megnézni Massie-t a Vikings, Packers elleni PO, és Panthers elleni PO meccsen. Aztán vagy revideálom* az álláspontomat, vagy nem.

*jelentése: átvizsgál, felülbírál.
füligjimmy
Kérlek írd le mindenképp, mire jutottál, de fenntarthatjuk a jogot maguknak, hogy álláspontodat negligáljuk (ignoráljuk)?
😊
csi77
Gondoltam képekkel illusztrálom a mondanivalómat, aztán vagy hisz valaki a saját szemének, vagy elvakítja a migránsválság, de akkora nímand fos RT ez a gyerek, hogy a Packers elleni 3. drive-ban meguntam az egészet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Provizórikusan, bazmeg..... még csak 2 napja van Türkmenisztánban, vagy miféle baráti országban, erre ilyen szavakkal dobálózik a lelkem!
füligjimmy
OFF: Legalább ragadt rám valami a koszon kívül. De baszod én nem láttam egy jó nőt sem. Igaz, hogy egy nyugger tanyának megfelelő üdülőövezetben voltunk elszállásolva, de komolyan lementünk a városba és nem láttam egy jó nőt sem. Szóval Katinkával kapcsolatban változott a véleményem.
tüsi91
A hugi esküvőjén volt ott egy rakás jókiállású német gyerek (Németország azért még mindig tele van németekkel), meg egy hszonévesen kopaszodó kis nyomi, és bazzeg, Berlin legjobb nője volt az ővé, még nálunk is lenne a csaj egy erős hetes, ott sima kilenc (Claudia Schiffer a tökéletes 10). Szóval meg lehet ott is találni. Csak ne legyél szélesvállú, magas, szőke, meg jóképű, ezeket úgy látom unják arrafelé.

A hosszú hétvégén próbálom megnézni Massie-t a Vikings, Packers elleni PO, és Panthers elleni PO meccsen. Aztán vagy revideálom* az álláspontomat, vagy nem.

*jelentése: átvizsgál, felülbírál.
füligjimmy
Kérlek írd le mindenképp, mire jutottál, de fenntarthatjuk a jogot maguknak, hogy álláspontodat negligáljuk (ignoráljuk)?
😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Provizórikusan, bazmeg..... még csak 2 napja van Türkmenisztánban, vagy miféle baráti országban, erre ilyen szavakkal dobálózik a lelkem!
füligjimmy
OFF: Legalább ragadt rám valami a koszon kívül. De baszod én nem láttam egy jó nőt sem. Igaz, hogy egy nyugger tanyának megfelelő üdülőövezetben voltunk elszállásolva, de komolyan lementünk a városba és nem láttam egy jó nőt sem. Szóval Katinkával kapcsolatban változott a véleményem.
tüsi91
A hugi esküvőjén volt ott egy rakás jókiállású német gyerek (Németország azért még mindig tele van németekkel), meg egy hszonévesen kopaszodó kis nyomi, és bazzeg, Berlin legjobb nője volt az ővé, még nálunk is lenne a csaj egy erős hetes, ott sima kilenc (Claudia Schiffer a tökéletes 10). Szóval meg lehet ott is találni. Csak ne legyél szélesvállú, magas, szőke, meg jóképű, ezeket úgy látom unják arrafelé.

A hosszú hétvégén próbálom megnézni Massie-t a Vikings, Packers elleni PO, és Panthers elleni PO meccsen. Aztán vagy revideálom* az álláspontomat, vagy nem.

*jelentése: átvizsgál, felülbírál.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Közben Jenkins elment a Jetsbe, legalábbis néhány olyan firkász szerint, akik elszokták időnként találni az eseményeket. 3 év, 6 millió. Teljesen korrekt pénz ez egy rotációs játékosért. Nálunk ilyen van Ferguson, s ha visszahozzák Unrein vagy Gaston. Suttonból egy NT matéria lett, semmi több, annak sem valami erős. Igazából kell Goldman oldalaira két kezdő. Massie érkeztével egyre jobban adja magát, hogy az első körben jön egy DE, aki rögtön kezdő is lehet. A másik oldalra megküzdhet Ego valakivel, ha tényleg leigazolják Hicket, akkor vele. Nem egy dream scenario, de ha találnak Trevathan mellé egy használható ILB-t, akkor papíron még azt is mondhatnánk, hogy összeállni látszik a front seven. Ahogy egyébként vártam a safety posztot magasról leszarják,lehet elhozzák olcsón Brutont, aki akciót is látott tavaly a Broncosban, fiatal és Rollenál jobb lehet. Annak nem örülök, hogy cornert viszont nem hoztak. Portert szerződése alapján jövőre ki lehet szinte DM nélkül rúgni, valószínűleg idén jön az 1-3. körben valaki, aki már idén is megküzdhet a kezdőért. Bár Callahan felüdülés volt McManis után, egyenlőre egy lightosabb DJ Moore a srác.
tüsi91
Hmm ezen meglepődtem...Azt hittem Jenkinst visszahozzuk...Ha jön Hicks ha nem, olyan mély a DL a drafton hogy lehet akár 2 is jön 1-4 körig...Úgy látszik CB poszton bíznak a meglévő emberekben és nem tartják prioritásnak...

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Közben Jenkins elment a Jetsbe, legalábbis néhány olyan firkász szerint, akik elszokták időnként találni az eseményeket. 3 év, 6 millió. Teljesen korrekt pénz ez egy rotációs játékosért. Nálunk ilyen van Ferguson, s ha visszahozzák Unrein vagy Gaston. Suttonból egy NT matéria lett, semmi több, annak sem valami erős. Igazából kell Goldman oldalaira két kezdő. Massie érkeztével egyre jobban adja magát, hogy az első körben jön egy DE, aki rögtön kezdő is lehet. A másik oldalra megküzdhet Ego valakivel, ha tényleg leigazolják Hicket, akkor vele. Nem egy dream scenario, de ha találnak Trevathan mellé egy használható ILB-t, akkor papíron még azt is mondhatnánk, hogy összeállni látszik a front seven. Ahogy egyébként vártam a safety posztot magasról leszarják,lehet elhozzák olcsón Brutont, aki akciót is látott tavaly a Broncosban, fiatal és Rollenál jobb lehet. Annak nem örülök, hogy cornert viszont nem hoztak. Portert szerződése alapján jövőre ki lehet szinte DM nélkül rúgni, valószínűleg idén jön az 1-3. körben valaki, aki már idén is megküzdhet a kezdőért. Bár Callahan felüdülés volt McManis után, egyenlőre egy lightosabb DJ Moore a srác.
több mint 8 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
vicces ember ez a Trevathan.... olyanokat nyilatkozik, h örült volna ha a Packers hívja, de mivel nem, hát itt van Chicagoban
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Ja asszem még Jimmy is szentté avatta volna Pacet ha ezt összehozza 😀

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pedig ez elég ütős trade lenne 😊
undisputedly
Meg is állt bennem az ütő, hogy miért ekkora marha a Jets.

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pedig ez elég ütős trade lenne 😊
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/Domcosentin0/status/708372946679701509
Sixo
Fake.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 029 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/Domcosentin0/status/708372946679701509

több mint 8 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Egy egészen jó kis cikk arról, hogy miért nem akartuk Malik Jacksont:

 dabearsblog.com/2016/bears-wise-to-pass-on-malik-jackson

Egyet is lehet érteni vele szerintem, de majd az idő dönti el úgyis.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Provizórikusan, bazmeg..... még csak 2 napja van Türkmenisztánban, vagy miféle baráti országban, erre ilyen szavakkal dobálózik a lelkem!
füligjimmy
OFF: Legalább ragadt rám valami a koszon kívül. De baszod én nem láttam egy jó nőt sem. Igaz, hogy egy nyugger tanyának megfelelő üdülőövezetben voltunk elszállásolva, de komolyan lementünk a városba és nem láttam egy jó nőt sem. Szóval Katinkával kapcsolatban változott a véleményem.

ON: Jön ma vizitre Jarrell Freeman ex-Colt LB. Nem egy fénykorában lévő Ray Lewis ő sem, nem is egy géniusz, de messze komplettebb játékos, mint a McClellin, Jones, Anderson, Timu 4-es.
tüsi91
Ő is olyan nyugger üdülős övezetből jön mint ahol te voltál 😀 (Colts) Hátha rá is ragadt valami a koszon kívül 😊 Nekem csak a kora a bajom amúgy nem rossz játékos...

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Provizórikusan, bazmeg..... még csak 2 napja van Türkmenisztánban, vagy miféle baráti országban, erre ilyen szavakkal dobálózik a lelkem!
füligjimmy
OFF: Legalább ragadt rám valami a koszon kívül. De baszod én nem láttam egy jó nőt sem. Igaz, hogy egy nyugger tanyának megfelelő üdülőövezetben voltunk elszállásolva, de komolyan lementünk a városba és nem láttam egy jó nőt sem. Szóval Katinkával kapcsolatban változott a véleményem.

ON: Jön ma vizitre Jarrell Freeman ex-Colt LB. Nem egy fénykorában lévő Ray Lewis ő sem, nem is egy géniusz, de messze komplettebb játékos, mint a McClellin, Jones, Anderson, Timu 4-es.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Ki nem találjátok: Pernell McPhee, Alan Ball tán ismét sikerült leigazolni a PFF Secret Superstar rovatának egyik alanyát. Komolyon összepiszkítom a nadrágomat.

 www.profootballfocus.com/blog/2013/05/13/secret-superstar-bobbie-massie/
füligjimmy
Valszeg secret weapon secret superstar rovatokat böngészik és így találja az igazolásokat 😊 McPhee azért nem rossz reménykedjünk hogy osmét bejön...