NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Goldman kiüli a szezont...
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát mindenkibe bele lehet és bele is magyarázzuk miért lehet jó, aztán valaki az lesz, valaki nem.

Nem Pace az egyetlen, aki rossz döntéseket hoz, nem sikerül a franchiset sikeres pályára állítania. Rengetegen vannak ilyenek. Tudod mi a közös bennük? Kirúgják őket.
tüsi91
Ez még vele is könnyen megtörténhet.
Amúgy a vírus miatt megint nem lesz meg az a próba amit még az előző szezon után vártam, megint lehet majd mire fogni ha sikertelen lesz ez az év.

Ti akartok nézők nélküli szezont? Nekem valahogy az nem okozna örömet, nem biztos hogy ugyanúgy tudnék lelkesedni.
davemayer
Mindenkinek egyenlőek a feltételek, szóval nincs mire fogni. Ha lesz PO nem fogják kirúgni, de ha nem akkor teljesen mindegy miért nem. Én most kirúgtam volna egyébként már.
A vírus arra volt extra, amit én többször hangoztattam, hogy ez a csapat max, nagyon max 2 évig van együtt. Na ha bejön a 175 milliós cap akkor ennyi sem.
Jerry Angelo eredményeket tekintve többet tudott felmutatni.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én igen. Nekem ezek a most futó meccsek is nagy felüdülést jelentenek, és őszintén szólva szükségem is van most ezekre, de ez más kérdés. Nekem egy nézők nélküli idény is jobb, mint egy elmaradó, mert láthatom a kedvenc ligámat, remélhetőleg jó meccseket, emlékezetes megoldásokat. Nekem nagyobb lenne a játék hiánya, mint a nézőké. Persze, jobb lett volna, ha tudunk menni a tervezett túránkra, de ez nyilvánvalóan idén máshogy alakult. Ettől még nekem az a véleményem, hogy legyen meccs, nézzük akkor itthonról, szurkoljunk itthonról, de ne kelljen még egy évet várni. Persze, ez csak akkor, ha biztonságosan megoldható, de itt az alapfelvetés a nézők nélküliség volt

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Hát mindenkibe bele lehet és bele is magyarázzuk miért lehet jó, aztán valaki az lesz, valaki nem.

Nem Pace az egyetlen, aki rossz döntéseket hoz, nem sikerül a franchiset sikeres pályára állítania. Rengetegen vannak ilyenek. Tudod mi a közös bennük? Kirúgják őket.
tüsi91
Ez még vele is könnyen megtörténhet.
Amúgy a vírus miatt megint nem lesz meg az a próba amit még az előző szezon után vártam, megint lehet majd mire fogni ha sikertelen lesz ez az év.

Ti akartok nézők nélküli szezont? Nekem valahogy az nem okozna örömet, nem biztos hogy ugyanúgy tudnék lelkesedni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát mindenkibe bele lehet és bele is magyarázzuk miért lehet jó, aztán valaki az lesz, valaki nem.

Nem Pace az egyetlen, aki rossz döntéseket hoz, nem sikerül a franchiset sikeres pályára állítania. Rengetegen vannak ilyenek. Tudod mi a közös bennük? Kirúgják őket.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Emlékszem voltak itt páran akik ajnározták Shaheent, hogy kisgronk meg egyebek...

Lehet szidni Pacet de azért ne tegyünk már úgy mintha a ligában csak ő lenne ilyen és amúgy tök egyszerű ez az egész. Néha azt érzem hogy ha lenne egy GM akinek mondjuk 80%-ban lennének jó döntései csak a maradék 20ról beszélnénk hiszen a másik 80 az alap.

Csak azért írtam ide mert az Adams trade kapcsán is látszik hogy ez a sport ilyen, sokat kell kockáztatni.

Feltette Trubira az egészet - ok, és anno ki nem nézett ki a srácból minimum egy közepes szintet? 1 red flag volt mellette az az hogy csak 1 évet volt kezdő, ennyi.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az Adams trade fényében is akkora lúzer még mindig Pace a Mack trade miatt? Persze tudom hogy nem szabad összehasonlítani a dolgokat de akkor is.
davemayer
Pace nem a Mack trade miatt van basztatva, hanem hogy az offense a mágikus 20 pontos álomhatárt néha átlépi, de inkább nem. Neki volt egy víziója, csak Mitch választásával kiherélte a franchiset. Ha Mitch nem olyan kalapszar QB, mint amilyen egyébként, hanem mondjuk egy liga közepe, netán jobb, akkor megérte volna a Mack trade. De Mitch nem az, hanem a liga alja, s Mack sokat hozzátesz, de egy pass rusher legyen bármilyen jó is, s emelje egy szinttel feljebb a védelmet, vagy kettővel, sohasem fog akkora impactot nyújtani. S nem QB-ért, ha a csapatod nem abszolút bajnokeselyes ennyit feladni blődség. 2018-ban Pace úgy gondolta, hogy Turbó olyan QB, akivel lehet nyerni. Nem az.
S ha a védelem nem játszik TOP1 színvonalon, ahogy tette 2018ban, akkor Trubiskyvel, a jelenlegi Trubiskyvel nem fogsz nyerni. Nem superbowlt, hanem egy jó GB ellen csoportot sem. De nem én hoztam ide Nick Folest egyébként.
Szóval a Mack trade alapötletét értem, de játékos kiértékelésben 2017 tavaszán elbuktak, 2018 offseasonben elbuktak.

Shaheenért minden ajándék, offense draftolásban is kiváló munka folyik itt, s akkor a Ryan Pace által elherdált milliókról teljesen haszontalan játékosokra nem is térek ki. Dehát nem én nyertem 5 év alatt 0 playoff meccset. Illetve de, ezt én is pontosan elértem.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 193
Shaheen Dolphins-ban. 2021-es 6. kör jön erte. Igazan jo 2. körös pick volt... ja nem.
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 193
Az Adams trade fényében is akkora lúzer még mindig Pace a Mack trade miatt? Persze tudom hogy nem szabad összehasonlítani a dolgokat de akkor is.
davemayer
Mack Pace egyetlen jo huzasa volt kb. Minden mas kuka. Nem hiszem el, hogy lehet meg itt.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Az Adams trade fényében is akkora lúzer még mindig Pace a Mack trade miatt? Persze tudom hogy nem szabad összehasonlítani a dolgokat de akkor is.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Nem akarom elkiabálni, de eddig tökéletes az off season...Még senkit se csuktak le tőlünk 😀
Tomcsik
Lehet jobb lenne, ha Trubot lecsuknák 😛
Toca
Úgyse ő kezd majd szóval mind egy 😊

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Nem akarom elkiabálni, de eddig tökéletes az off season...Még senkit se csuktak le tőlünk 😀
Tomcsik
Lehet jobb lenne, ha Trubot lecsuknák 😛
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Nem akarom elkiabálni, de eddig tökéletes az off season...Még senkit se csuktak le tőlünk 😀

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Állítólag érdeklődünk Warford
ricsiii83
Ex Saints érdekes lenne ha nem 😊 Meg vagy másik 6 csapat is érdeklődik akiknek több léje van mint nekünk így nem fűzök hozzá nagy reményeket. Illetve a blokkolási sémánkba annyira nem illik. Ettől függetlenül persze 100x jobb játékos mint Ifedi meg Coward együttvéve 😊
Tomcsik
Na jelenleg állitólag csapatbarát szerződésr akar évi 7milkóért, az, hogy ennek mennyire van valóság alapja
ricsiii83
Van, ezzel lebegteti be, hogy hahó contender csapatok gyűrűt akarok!
több mint 3 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Állítólag érdeklődünk Warford
ricsiii83
Ex Saints érdekes lenne ha nem 😊 Meg vagy másik 6 csapat is érdeklődik akiknek több léje van mint nekünk így nem fűzök hozzá nagy reményeket. Illetve a blokkolási sémánkba annyira nem illik. Ettől függetlenül persze 100x jobb játékos mint Ifedi meg Coward együttvéve 😊
Tomcsik
Na jelenleg állitólag csapatbarát szerződésr akar évi 7milkóért, az, hogy ennek mennyire van valóság alapja

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Állítólag érdeklődünk Warford
ricsiii83
Ex Saints érdekes lenne ha nem 😊 Meg vagy másik 6 csapat is érdeklődik akiknek több léje van mint nekünk így nem fűzök hozzá nagy reményeket. Illetve a blokkolási sémánkba annyira nem illik. Ettől függetlenül persze 100x jobb játékos mint Ifeidi meg Coward együttvéve 😊
Tomcsik
Na Germain Ifedi kérem nem bántani 😊
Ő itt nagyon jo lesz ebben merek fogadni.
Nálunk a rendszer nem volt jó neki.
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Állítólag érdeklődünk Warford
ricsiii83
Ex Saints érdekes lenne ha nem 😊 Meg vagy másik 6 csapat is érdeklődik akiknek több léje van mint nekünk így nem fűzök hozzá nagy reményeket. Illetve a blokkolási sémánkba annyira nem illik. Ettől függetlenül persze 100x jobb játékos mint Ifedi meg Coward együttvéve 😊

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 3 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Állítólag érdeklődünk Warford

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Menetrend
 twitter.com/ChicagoBears/status/1258549919188570115
Prime time (=tuti Sport Tvs) meccsek
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Érdekes, mert én Bears részről meg az 1. hetet olvastam. S az is lenne a logikus.
De Lionstól szivárgott hírek alapján viszont Lions vs Bears az első hét.

NFL SCHEDULE LEAKS #Bears

Week 1: at Lions
Week 5: Brady and Bucs at home
Week 7: MNF at Rams
Week 10: MNF v Vikings
SNF after Thanksgiving at GB
Week 17: home v Green Bay

Arra mondjuk felteszek bármit, hogy a Packers idegenben főműsoridő.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik a 16. héten lesz a nagy Minshew - Foles csata Jacksonvilleben (HLSZ - ha lesz szezon).
 twitter.com/E_Dilla/status/1258405572531179523
Kérdés, hogy Foles akkor már IR-en lesz, vagy akkor jön vissza belőle (BDN 2012 óta van az NFL-ben, még sose játszott 16 alapszakasz meccset...).
iktriad
Newton sztem már mindenhova elmenne apróért . Trubot kikell vágni , helyette elhozzni Newtont és a két sérülékeny QB csak összehozzna egy teljes szezont 😂😂
Hightower94
Newtont a zuhanyhíradó újabban a Vasassal boronálja össze. A Pittsburghivel, nem az angyalföldivel persze. 😊
iktriad
Pedig a legjobb a Jax-be lenne.☝️
Ott ugy is csak egy igen gyenge QB van 😛

Tipp:2 furdolo utan csoda bajusz kihullik mint a pinty es a Jags QB-ja újra Bortles lesz 😊
Rózsa Sándor (betyár)
Kevered Folesszal. 😊 És javítva a beugró QB neve. 😊
És ha Minshew tényleg megsérülne, akkor majd kiadjuk az ukázt a mostani csere QB-nak: "Dobbs egy hatost!" 😊 😊 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Úgy tűnik a 16. héten lesz a nagy Minshew - Foles csata Jacksonvilleben (HLSZ - ha lesz szezon).
 twitter.com/E_Dilla/status/1258405572531179523
Kérdés, hogy Foles akkor már IR-en lesz, vagy akkor jön vissza belőle (BDN 2012 óta van az NFL-ben, még sose játszott 16 alapszakasz meccset...).
iktriad
Newton sztem már mindenhova elmenne apróért . Trubot kikell vágni , helyette elhozzni Newtont és a két sérülékeny QB csak összehozzna egy teljes szezont 😂😂
Hightower94
Newtont a zuhanyhíradó újabban a Vasassal boronálja össze. A Pittsburghivel, nem az angyalföldivel persze. 😊
iktriad
Pedig a legjobb a Jax-be lenne.☝️
Ott ugy is csak egy igen gyenge QB van 😛

Tipp:2 furdolo utan csoda bajusz kihullik mint a pinty es a Jags QB-ja Newton lesz 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik a 16. héten lesz a nagy Minshew - Foles csata Jacksonvilleben (HLSZ - ha lesz szezon).
 twitter.com/E_Dilla/status/1258405572531179523
Kérdés, hogy Foles akkor már IR-en lesz, vagy akkor jön vissza belőle (BDN 2012 óta van az NFL-ben, még sose játszott 16 alapszakasz meccset...).
iktriad
Newton sztem már mindenhova elmenne apróért . Trubot kikell vágni , helyette elhozzni Newtont és a két sérülékeny QB csak összehozzna egy teljes szezont 😂😂
Hightower94
Newtont a zuhanyhíradó újabban a Vasassal boronálja össze. A Pittsburghivel, nem az angyalföldivel persze. 😊
több mint 3 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Úgy tűnik a 16. héten lesz a nagy Minshew - Foles csata Jacksonvilleben (HLSZ - ha lesz szezon).
 twitter.com/E_Dilla/status/1258405572531179523
Kérdés, hogy Foles akkor már IR-en lesz, vagy akkor jön vissza belőle (BDN 2012 óta van az NFL-ben, még sose játszott 16 alapszakasz meccset...).
iktriad
Newton sztem már mindenhova elmenne apróért . Trubot kikell vágni , helyette elhozzni Newtont és a két sérülékeny QB csak összehozzna egy teljes szezont 😂😂