NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Scot McCloughan iszik mint a gödény, kelleni is fog ide az itóka hogy bírja ezt a toxikus közeget.
P@trik
speciel jó munkát végez, ha tud dolgozni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Lassan én is alkoholista leszek, pedig még csak nem is vagyok helyi :/
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Kyle Shanahan is igen csak sietve távozott innen anno, és akkor is azt hitte mindenki, hogy ő döntött rosszul. Most összehasonlítanám az ő és a browns győzelmei számát azóta...

Szerintem ez a Haslam brigád a steelers-ravens-bengals trió ügynöke és szándékosan züllesztik a legmélyebbre a csapatot, hogy mindegyiküknek legyen évi biztos két win 😀 😀 😀

Ha lesz iszákos gm-ünk, akkor jöhet vissza johhny is, gordon már a fedélzeten. Játékos értekezlet az olyan lesz mint itthon, mindig egy kocsmában leülünk és megnézzük a Mátra tévén az összefoglalót, ha Jolika megtalálja rajta a Sport2-t.

Szégyen ami itt megy.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
 cdn.thinglink.me/api/image/589500313354895362/1240/10/scaletowidth

Ancient Regime
Helmut Zimmer
ez remélem mindenkinek megvolt, szenzációs könyv 😊
 moly.hu/konyvek/szerb-antal-a-kiralyne-nyaklanca


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
 cdn.thinglink.me/api/image/589500313354895362/1240/10/scaletowidth

Ancient Regime
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Egy dologban bízhatunk, h. az új GM szabad kezet kap és megköszöni Huenak a mások fúrását, a médiának szivárogtatást és az 1-31-es mérleget és elköszön tőle.

Persze amíg Haslam itt van, addig teljesen mindegy.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 938 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az újabb GM kirúgásának apropóján végignéztem, hogy a momentán NFL keretben lévőkből hogy nézne ki a Browns kezdőcsapat, ha nem igazolt volna el senki.

QB: Josh McCown, Brian Hoyer
RB: Terrance West, Dion Lewis, Fozzy Whittaker
WR: Josh Gordon, Travis Benjamin, Taylor Gabriel, Terrelle Pryor
TE: Ben Watson
LT: Joe Thomas
LG: Kevin Zeitler, Shawn Lauvao
C: Alex Mack
RG: Joel Bitonio
RT: Mitchell Schwartz

DE: Myles Garrett, Emmanuel Ogbah
NT: Ahtyba Rubin
DT: Danny Shelton
DE: Jabaal Sheard
OLB: Jamie Collins
OLB: Craig Robertson, Christian Kirksey
ILB: Demario Davis, Karlos Dansby

SS: Mike Adams, Jordan Poyer
FS: Tashaun Gipson, TJ Ward
CB: Joe Haden
CB: Jason McCourty, Pierre Desir

K: Phil Dawson
P: Andy Lee
Höri
Ennek a leggyengébb pontja még mindig a QB poszt 😛 azzal együtt h McCown most egész elfogadható szezont fut.
dande
Lehetne egy Wentzük vagy egy Watsonuk, de nem kellett egyik se...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
az újabb GM kirúgásának apropóján végignéztem, hogy a momentán NFL keretben lévőkből hogy nézne ki a Browns kezdőcsapat, ha nem igazolt volna el senki.

QB: Josh McCown, Brian Hoyer
RB: Terrance West, Dion Lewis, Fozzy Whittaker
WR: Josh Gordon, Travis Benjamin, Taylor Gabriel, Terrelle Pryor
TE: Ben Watson
LT: Joe Thomas
LG: Kevin Zeitler, Shawn Lauvao
C: Alex Mack
RG: Joel Bitonio
RT: Mitchell Schwartz

DE: Myles Garrett, Emmanuel Ogbah
NT: Ahtyba Rubin
DT: Danny Shelton
DE: Jabaal Sheard
OLB: Jamie Collins
OLB: Craig Robertson, Christian Kirksey
ILB: Demario Davis, Karlos Dansby

SS: Mike Adams, Jordan Poyer
FS: Tashaun Gipson, TJ Ward
CB: Joe Haden
CB: Jason McCourty, Pierre Desir

K: Phil Dawson
P: Andy Lee
Höri
Ennek a leggyengébb pontja még mindig a QB poszt 😛 azzal együtt h McCown most egész elfogadható szezont fut.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Browns owners Dee and Jimmy Haslam are expected to interview GM candidates as early as this week, per sources, though they also already could have spoken with former NFL general managers Dave Gettleman, John Dorsey and Scot McCloughan without any permission or any restrictions.
Drip
 twitter.com/mlombardiNFL/status/938795736535314439


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Hát azért Brown is csinált kellő mennyiségű faszságot.
Az ő kivágását megértem, Hue maradását már nem.
Bazzani
Nyilván nem az iránta érzett szimpátia miatt megy a nagy felhördülés, elég csak visszagondolni, hogy már a kinevezésekor milyen negatív reakciók voltak, de ez esetben is ott tartunk, mint a qb helyzetnél: ki tudna a jelen körülmények között valami értékelhetőt felmutatni? Mikor x, y, aztán z modell is csúfosan megbukik, akkor nem kell szakértőnek lenni hozzá, hogy világos legyen, az egész szervezeti kultúra haslamékkal az élen az, ami a legfőbb oka a történelmi mélységeknek. Még outsiderként is szomorú látni, hogy ezt valaki bármiféle retorzió nélkül megteheti. Számomra külön vicc az egészben, hogy ez a csodálatos família már egyetemi szinten, a Tennessee-nél se bír magával és ott is közröhej tárgyává züllesztették a csapatot, ami már tényleg bravúr a maga nemében.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát azért Brown is csinált kellő mennyiségű faszságot.
Az ő kivágását megértem, Hue maradását már nem.

több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
újra borzalmas irányba állt a Browns hajója, kíváncsi leszek mikor éri el a jéghegyet

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az újabb GM kirúgásának apropóján végignéztem, hogy a momentán NFL keretben lévőkből hogy nézne ki a Browns kezdőcsapat, ha nem igazolt volna el senki.

QB: Josh McCown, Brian Hoyer
RB: Terrance West, Dion Lewis, Fozzy Whittaker
WR: Josh Gordon, Travis Benjamin, Taylor Gabriel, Terrelle Pryor
TE: Ben Watson
LT: Joe Thomas
LG: Kevin Zeitler, Shawn Lauvao
C: Alex Mack
RG: Joel Bitonio
RT: Mitchell Schwartz

DE: Myles Garrett, Emmanuel Ogbah
NT: Ahtyba Rubin
DT: Danny Shelton
DE: Jabaal Sheard
OLB: Jamie Collins
OLB: Craig Robertson, Christian Kirksey
ILB: Demario Davis, Karlos Dansby

SS: Mike Adams, Jordan Poyer
FS: Tashaun Gipson, TJ Ward
CB: Joe Haden
CB: Jason McCourty, Pierre Desir

K: Phil Dawson
P: Andy Lee

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 347
kár, hogy nem kényszeríthetnek rá egy tulajt a csapat eladására, mert ennek így tényleg semmi értelme
baggio
Szerintem lehetne, ha mondjuk Haslamék nyilatkoznának valami rasszista dolgot, vagy ilyesmit.
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Scot McCloughan iszik mint a gödény
Jah... Csak kéne olyan tulaj a palinak aki megmondja az edzőknek meg a játékosoknak hogy bármennyit iszik nem rúgják ki 😀. Mert amugy nagytudású az ürge.
Szivacs
Gordonnak pont ő kell....
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Scot McCloughan iszik mint a gödény
Jah... Csak kéne olyan tulaj a palinak aki megmondja az edzőknek meg a játékosoknak hogy bármennyit iszik nem rúgják ki 😀. Mert amugy nagytudású az ürge.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Egyszerre vagyok csalodott es elegedett. Nem fogom megerteni, hogy nincs-van turelem jatekot egy csapat ilyen szintre tudja emelni. Elegedett csak azert vagyok mert bejott a joslatom, hogy nem birjak ki a seggukon.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 612 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Scot McCloughan iszik mint a gödény, kelleni is fog ide az itóka hogy bírja ezt a toxikus közeget.
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Browns owners Dee and Jimmy Haslam are expected to interview GM candidates as early as this week, per sources, though they also already could have spoken with former NFL general managers Dave Gettleman, John Dorsey and Scot McCloughan without any permission or any restrictions.

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 612 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Őszintén szólva én vele sokkal jobban megvoltam elégedve mint Hue világtalan fejetlenségeivel.
Draftjai jó voltak aránylag, annak meg hogy nem jött McCarron én örültem például.

Kíváncsian várjuk ki lesz a kövi "áldozat" a GM poszton.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Én befejeztem ezt, tényleg a legalja, innen nincs visszaút. Azért jó volt itt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
akkora egy szánalom ez a franchise, hogy csodálom, nem írtak még róla bestseller könyvet... tanítanivaló a "hogyan ne" kategóriában, amit a Browns művel, minden egyes lépésük rosszabb az előzőnél

kár, hogy nem kényszeríthetnek rá egy tulajt a csapat eladására, mert ennek így tényleg semmi értelme

Plusz Schefter szerint Hue Jackson perpill biztonságban érezheti magát.
Beki
a bowl.hu twitter a hírrel egy perccel még Scheftert is megelőzte 😀

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Plusz Schefter szerint Hue Jackson perpill biztonságban érezheti magát.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Sashi Brown kirúgva.

#Browns have been looking at "football guys" to replace Brown. (Think McCloughan, Dorsey)
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Közben Isten éltesse a félisten Joe Thomast 😊
zsutu
elfogult sajat szurkolokent adj neki nagyobb szamot a felnel mert tolem nagyobbat kap. O az aki a tehetsege es annak kiteljesitesevel a jateka alapjan HOF lesz. De o az aki a szemelyisegevel is 1st ballot egy nagyobb jatszoteren.