NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Egy ilyen katarzist átélni csak egy módon lehet, a titanic zenéjével:

 twitter.com/twitter/statuses/1042982469442699264

Remek belépő volt ez a meccs Bakertől, kíváncsi leszek a folytatásra. Baker egyetemi meccseiből nem láttam sokat, de a pontossága és az önbizalma miatt remek választásnak gondoltam. Ezt a kettőt nem lehet tanítani.

Szerkesztette: Csiriba
több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
A győzelemre!


 twitter.com/Gil_Brandt/status/1043188505873080320

Szerkesztette: xrace77
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
O playeket ki hívja nálatok, Haley vagy Hue?
Abból ahogy beszállt Mayfield, Haleyre tippelnék.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Nagy pacsi a fanoknak, de még nagyobb Bakernek 😊
Csak miatta lettem Oklahoma drukker, amíg ott játszott, akkora király volt.
A legtöbben fáztak tőle, blabla...egyetemen is magasan a legpontosabb QB volt és egy zseni a csóka. Ráadásul igazi vezér!
Én mondtam, hogy faja lesz és vele győzni fog a Browns 😛
Persze fél meccsből nem kell gyorsan leszűrni, hogy akkor PO lesz, de csilliárd év után végre van Fr QB Clevelandben.
Most miatta Browns szurker (is) lettem a draft óta 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
TT egy szarógalambnak tűnt csak keresi a big playt aztán 3and out...
Baker olvasta a védelmet talált üres elkapókat nem is egyet bejátszotta a pálya minden szegletét.
Janek
Azért ha megfigyeled TT-nél sokkal nagyobb volt a nyomás és a hiba az OL-ben.
Nem megkérdezhető, hogy ki a jobb QB, de ennek ennyire nem szabadott volna látszani. Hiába mondta a Jets HC, hogy készültek belőle, rohadt nagy kamu volt. Szerintem abszolút nem foglalkoztak Mayfield játékával. Persze rövid héten az lett volna a meglepő, ha fel tudnak erre is készülni.
Klaci79
A nagy nyomást az is generalta hogy TT lassan lát és még lassabban dob...
Janek
Teljesen egyetértek, a sport tv-és közvetítés alatt mondták is, hogy a statisztikák szerint Taylor szabadul a legkésőbb a labdától, a labdái meg kb egy döglött bálna sebességével szállnak.

Szerkesztette: Bad 31


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
OTT VAAAAAAN

Legutoljára 28-3-nál voltam ennyire eufórikus állapotban.
shawnka
Ne szomorítsd már el az itteni szurkolókat 😀

több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
Baker amint beállt olyan aurát hozott magával, hogy még innen szegedről felvételről nézve is éreztem. Megőrűlt a csapat, megőrűltek a szurkolók és beindult a buli. Ez a srác erre született, hogy vezesse a csapatát. Tebow jutott róla eszembe, de bakert rohadtul komál9m mióta láttam egy-két egyetemi meccsét. Hajrá hajrá. Amúgy hue elég fasza meccset rakott össze miután qb-ja os volt, ezt is illik megemlíteni a sok szídás mellett.
peach
Ez igaz, na de a kérdés felé részemről inkább az lenne, hogy akkor is jött volna-e Baker, ha nem sérül le TT. Sztem nem és akkor most 0-1-2. Sajna sose tudjuk meg a választ.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
OTT VAAAAAAN

Legutoljára 28-3-nál voltam ennyire eufórikus állapotban.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
TT egy szarógalambnak tűnt csak keresi a big playt aztán 3and out...
Baker olvasta a védelmet talált üres elkapókat nem is egyet bejátszotta a pálya minden szegletét.
Janek
Azért ha megfigyeled TT-nél sokkal nagyobb volt a nyomás és a hiba az OL-ben.
Nem megkérdezhető, hogy ki a jobb QB, de ennek ennyire nem szabadott volna látszani. Hiába mondta a Jets HC, hogy készültek belőle, rohadt nagy kamu volt. Szerintem abszolút nem foglalkoztak Mayfield játékával. Persze rövid héten az lett volna a meglepő, ha fel tudnak erre is készülni.
Klaci79
A nagy nyomást az is generalta hogy TT lassan lát és még lassabban dob...

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
TT egy szarógalambnak tűnt csak keresi a big playt aztán 3and out...
Baker olvasta a védelmet talált üres elkapókat nem is egyet bejátszotta a pálya minden szegletét.
Janek
Azért ha megfigyeled TT-nél sokkal nagyobb volt a nyomás és a hiba az OL-ben.
Nem megkérdezhető, hogy ki a jobb QB, de ennek ennyire nem szabadott volna látszani. Hiába mondta a Jets HC, hogy készültek belőle, rohadt nagy kamu volt. Szerintem abszolút nem foglalkoztak Mayfield játékával. Persze rövid héten az lett volna a meglepő, ha fel tudnak erre is készülni.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Baker amint beállt olyan aurát hozott magával, hogy még innen szegedről felvételről nézve is éreztem. Megőrűlt a csapat, megőrűltek a szurkolók és beindult a buli. Ez a srác erre született, hogy vezesse a csapatát. Tebow jutott róla eszembe, de bakert rohadtul komál9m mióta láttam egy-két egyetemi meccsét. Hajrá hajrá. Amúgy hue elég fasza meccset rakott össze miután qb-ja os volt, ezt is illik megemlíteni a sok szídás mellett.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
Gratulálok a győzelemhez srácok, baromira megérdemeltétek már, sajnálatos hogy ezt pont mi ellenünk kellett összehoznotok, de szerintem nem mi leszünk az egyetlenek akik idén fejet fognak hajtani a Brownsnak. 😀 Mayfield pedig úgy játszott ahogy vártam, én nálam anno a drafton ő volt a No. 1 QB akit szeretnék a Jetshez. Egyszerűen egy győztes típus a srác, baromi jó mentalitással, már most az egyik kedvenc játékosom a ligában. Szóval nagyon ajánlom, hogy jövő héten ő kezdjen! 😀 Remélhetőleg azért a közel jövőben látunk majd jó Sam vs Baker meccseket, akár a PO-ban! 😀
Apex
Hát őőőő...
Speaking after Thursday's win over the Jets, Browns coach Hue Jackson said he would have to "watch the tape" before naming his Week 4 starter.
empty taxi
ezt csak azért mondja (remélhetőleg), mert személyesen akarja elmondani a két QBnak a hírt. Ha nem, akkor lehet venni a fejét.
katonadani
mert enélkül olyan hatalmas lenne a bizalmi tőkéje? 😀
ZERO_L
az a baj, h Jackson magától nem cserélte volna Taylort... az az ember egy loser. persze saját meglátásom szerint...
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Bravo, bravo! Jó kis meccs volt ez!
Mayfieldet meghagyom nektek, dicsérjétek ti (jól tolta amúgy), de hagy jegyezzem meg, ebben a védelemben van potenciál! Néha kicsit dadog még, de időnként kimondottan penge. Bocs ha nyilvánvaló dolgot mondok, első Browns meccsem volt idén. Gratula még egyszer!
Szabolcs_76
Ez szerintem nem nyílvánvaló a Brownsnál. De idén nagyon jó a defense: tavaly 13 labdaszerzésük volt, idén már 11.
több mint 5 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Bravo, bravo! Jó kis meccs volt ez!
Mayfieldet meghagyom nektek, dicsérjétek ti (jól tolta amúgy), de hagy jegyezzem meg, ebben a védelemben van potenciál! Néha kicsit dadog még, de időnként kimondottan penge. Bocs ha nyilvánvaló dolgot mondok, első Browns meccsem volt idén. Gratula még egyszer!
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Srácok most hogy végre nyertetek kell valami jó ómen, valami vidám dolog! Nos a csöcsök már foglaltak... DE!!!!

 giphy.com/gifs/best-post-7v7lc0skV3do4

Tradíciót teremtek! A Browns győzelmek után jöjjenek a seggek!!! 😀 Na meg hogy Drip a Browns topikot se tudja pörgetni melóba 😀 Drip dolgozzá 😊
Tomcsik
szabin vagyok ma, úgyhogy nincs gáz 😀

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
Gratulálok a győzelemhez srácok, baromira megérdemeltétek már, sajnálatos hogy ezt pont mi ellenünk kellett összehoznotok, de szerintem nem mi leszünk az egyetlenek akik idén fejet fognak hajtani a Brownsnak. 😀 Mayfield pedig úgy játszott ahogy vártam, én nálam anno a drafton ő volt a No. 1 QB akit szeretnék a Jetshez. Egyszerűen egy győztes típus a srác, baromi jó mentalitással, már most az egyik kedvenc játékosom a ligában. Szóval nagyon ajánlom, hogy jövő héten ő kezdjen! 😀 Remélhetőleg azért a közel jövőben látunk majd jó Sam vs Baker meccseket, akár a PO-ban! 😀
Apex
Hát őőőő...
Speaking after Thursday's win over the Jets, Browns coach Hue Jackson said he would have to "watch the tape" before naming his Week 4 starter.
empty taxi
ezt csak azért mondja (remélhetőleg), mert személyesen akarja elmondani a két QBnak a hírt. Ha nem, akkor lehet venni a fejét.
katonadani
mert enélkül olyan hatalmas lenne a bizalmi tőkéje? 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Azert az 1-1-1 allas sem mindennapi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Most akkor Tylor meg se várta a félidőt és visszavonult?
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
TT egy szarógalambnak tűnt csak keresi a big playt aztán 3and out...
Baker olvasta a védelmet talált üres elkapókat nem is egyet bejátszotta a pálya minden szegletét.

több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Gratula srácok! Outsiderként is nagyon drukkoltam, hogy minél előbb összejöjjön végre 😊
Csak az összefoglalót láttam, de az alapján bíztatónak tűnt az offense Mayfield-del.
Szóval hajrá!

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Gratulálok a győzelemhez srácok, baromira megérdemeltétek már, sajnálatos hogy ezt pont mi ellenünk kellett összehoznotok, de szerintem nem mi leszünk az egyetlenek akik idén fejet fognak hajtani a Brownsnak. 😀 Mayfield pedig úgy játszott ahogy vártam, én nálam anno a drafton ő volt a No. 1 QB akit szeretnék a Jetshez. Egyszerűen egy győztes típus a srác, baromi jó mentalitással, már most az egyik kedvenc játékosom a ligában. Szóval nagyon ajánlom, hogy jövő héten ő kezdjen! 😀 Remélhetőleg azért a közel jövőben látunk majd jó Sam vs Baker meccseket, akár a PO-ban! 😀
Apex
Hát őőőő...
Speaking after Thursday's win over the Jets, Browns coach Hue Jackson said he would have to "watch the tape" before naming his Week 4 starter.
empty taxi
ezt csak azért mondja (remélhetőleg), mert személyesen akarja elmondani a két QBnak a hírt. Ha nem, akkor lehet venni a fejét.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Srácok most hogy végre nyertetek kell valami jó ómen, valami vidám dolog! Nos a csöcsök már foglaltak... DE!!!!



Tradíciót teremtek! A Browns győzelmek után jöjjenek a seggek!!! 😀 Na meg hogy Drip a Browns topikot se tudja pörgetni melóba 😀 Drip dolgozzá 😊

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Gratulálok a győzelemhez srácok, baromira megérdemeltétek már, sajnálatos hogy ezt pont mi ellenünk kellett összehoznotok, de szerintem nem mi leszünk az egyetlenek akik idén fejet fognak hajtani a Brownsnak. 😀 Mayfield pedig úgy játszott ahogy vártam, én nálam anno a drafton ő volt a No. 1 QB akit szeretnék a Jetshez. Egyszerűen egy győztes típus a srác, baromi jó mentalitással, már most az egyik kedvenc játékosom a ligában. Szóval nagyon ajánlom, hogy jövő héten ő kezdjen! 😀 Remélhetőleg azért a közel jövőben látunk majd jó Sam vs Baker meccseket, akár a PO-ban! 😀
Apex
Hát őőőő...
Speaking after Thursday's win over the Jets, Browns coach Hue Jackson said he would have to "watch the tape" before naming his Week 4 starter.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 935
Gratulálok a győzelemhez srácok, baromira megérdemeltétek már, sajnálatos hogy ezt pont mi ellenünk kellett összehoznotok, de szerintem nem mi leszünk az egyetlenek akik idén fejet fognak hajtani a Brownsnak. 😀 Mayfield pedig úgy játszott ahogy vártam, én nálam anno a drafton ő volt a No. 1 QB akit szeretnék a Jetshez. Egyszerűen egy győztes típus a srác, baromi jó mentalitással, már most az egyik kedvenc játékosom a ligában. Szóval nagyon ajánlom, hogy jövő héten ő kezdjen! 😀 Remélhetőleg azért a közel jövőben látunk majd jó Sam vs Baker meccseket, akár a PO-ban! 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
hááát, sztem Mayfield egyáltalán nem ready... de végülis mindegy, győzelem, az győzelem, Grat!

(én sajnálom Taylort, mert az első két meccs, simán lehetett volna 2w, nem rajta múlt igazán!)
nhm
itt a Jets ellen Callowaynak csak TT gyenge dobása miatt nem lett 60+ yardos TD-je, ezek azok a dolgok, melyek nem férnek bele egy profi irányítónál... én is bírom Taylort, de abszolút nem kezdő szint, ergo teljesen felesleges őt játszatni, mikor ott van mellette az 1/1


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal