Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ha Billy nem is, de RG3 és Kaep biztosan talál magának kezdő munkát valahol, rengeteg a QB hiányos csapat, lesz rájuk kereslet.
Én továbbra is egy Ortonhoz hasonló jellegű backupot szeretnék, több elhivatottsággal természetesen 😊
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Bob The Turd? Johnny Highball?
mondjuk az idei backupoknál nem tudnának sokkal kevesebbet mutatni, meg abban is biztos vagyok, hogy ha Jerruh le is igazolná őket, akkor azok erőteljesen incentive-heavy szerződések lennének.

egyébként meg olyan szempontból mindenképpen előnyös lehetne, hogy mindkettő lényegében tekszaszi kölök, hátha az otthon közelsége lenyugtatná őket.

de én is alapvetően csak csatlakozni tudok rva véleményéhez, nem kell hagyni, hogy Tony megsérüljön, vagy legalábbis évenkénti egy meccsben kell korlátozni a hiányzásainak a számát - elvileg legközelebb 2020-ra esik a következő IR-esélyes sérülése...
slowmotion
Nagyon bízol Tony-ban. Én sajna már szeptikus vagyok. 36 éves és már nem lesz fiatalabb.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A 3. legalább texaszi, meg egyszer mintha be is szólt volna Romo-nak a kezdő évében....muhaha.
János is, de ő függő, olyat meg ép eszű ember nem igazol le.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Bob The Turd? Johnny Highball?
mondjuk az idei backupoknál nem tudnának sokkal kevesebbet mutatni, meg abban is biztos vagyok, hogy ha Jerruh le is igazolná őket, akkor azok erőteljesen incentive-heavy szerződések lennének.

egyébként meg olyan szempontból mindenképpen előnyös lehetne, hogy mindkettő lényegében tekszaszi kölök, hátha az otthon közelsége lenyugtatná őket.

de én is alapvetően csak csatlakozni tudok rva véleményéhez, nem kell hagyni, hogy Tony megsérüljön, vagy legalábbis évenkénti egy meccsben kell korlátozni a hiányzásainak a számát - elvileg legközelebb 2020-ra esik a következő IR-esélyes sérülése...
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
már mindenki RG3-at, Manziel-t és Kaepernicket vizionálja ide, legalább 10 cikket tudok mutatni 😊
Igazán egyiknek sem örülnék, de ha kellene választani a háromból, akkor inkább RG3 (úgy, hogy nincs más lehetőség, és kötelező választani)
ő is törékeny, meg mentális problémái (önbizalomhiány?) is vannak, de talán ő a legtehetségesebb az összes közül, és a fizikuma is meglenne.

remélem azonban, hogy nem kell ezzel komolyan foglalkozni, és hogy Romo sérülésmentesen levezényel egy következő szezont.
rva
RG3 fizikumában ne bízz... Ha már fizikum, akkor Kaepernick. Egyébként én is részben azért linkeltem, mert "apa kezdődik"... Másrészt úgy rémlik, hogy a jó öreg Jerrah hajlamos néha egy-két "bold move"-ra és akkor viszont tényleg részvétem. FociJani és Hínárhajú Róbert is az a típus, hogy ha pályára sem lép, akkor is képes pervatvart előidézve elvonni a csapat figyelmét a lényegről. Bár Griffin alázatból talán idén jó leckét kapott...
nexion218
az azért kemény volt, ahogy meccs közben mutatták, hogy próbált beszélgetni stábtagokkal, erre azok olyan arckifejezést vágtak kb, hogy "fogd már be baszki..."
több mint 8 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
már mindenki RG3-at, Manziel-t és Kaepernicket vizionálja ide, legalább 10 cikket tudok mutatni 😊
Igazán egyiknek sem örülnék, de ha kellene választani a háromból, akkor inkább RG3 (úgy, hogy nincs más lehetőség, és kötelező választani)
ő is törékeny, meg mentális problémái (önbizalomhiány?) is vannak, de talán ő a legtehetségesebb az összes közül, és a fizikuma is meglenne.

remélem azonban, hogy nem kell ezzel komolyan foglalkozni, és hogy Romo sérülésmentesen levezényel egy következő szezont.
rva
RG3 fizikumában ne bízz... Ha már fizikum, akkor Kaepernick. Egyébként én is részben azért linkeltem, mert "apa kezdődik"... Másrészt úgy rémlik, hogy a jó öreg Jerrah hajlamos néha egy-két "bold move"-ra és akkor viszont tényleg részvétem. FociJani és Hínárhajú Róbert is az a típus, hogy ha pályára sem lép, akkor is képes pervatvart előidézve elvonni a csapat figyelmét a lényegről. Bár Griffin alázatból talán idén jó leckét kapott...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
már mindenki RG3-at, Manziel-t és Kaepernicket vizionálja ide, legalább 10 cikket tudok mutatni 😊
Igazán egyiknek sem örülnék, de ha kellene választani a háromból, akkor inkább RG3 (úgy, hogy nincs más lehetőség, és kötelező választani)
ő is törékeny, meg mentális problémái (önbizalomhiány?) is vannak, de talán ő a legtehetségesebb az összes közül, és a fizikuma is meglenne.

remélem azonban, hogy nem kell ezzel komolyan foglalkozni, és hogy Romo sérülésmentesen levezényel egy következő szezont.
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Akkor innentől indul a számláló. Draftig vajon hányszor és hányan fogják ezt a két nevet minden zugfirkász első megnyilvánulása után linkelni?
Akkor 1.
több mint 8 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
 www.csnmidatlantic.com/redskinsblog/report-rg3-wants-join-cowboys-and-so-does-johnny-football-jerry-jones-robert-griffin-manziel

Részvétem...😕

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Szimpatikus niylatkozat Romotól:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/05/tony-romo-has-talked-to-jerry-jones-is-cool-with-drafting-a-qb/related/
empty taxi
3rd string túlélőből nőtte ki magát egy évtizede franchise QBvá, nem ismeretlen neki a versengés, sőt, még jót is tehet. Mindeközben az esetleges újonc rengeteget tanulhat tőle. Romot lehet utálnia bárkinek, de azt nem mondhatja rá, hogy nem klasszis.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
 www.bloggingtheboys.com/2016/1/4/10707260/four-compensatory-picks-give-cowboys-nine-total-picks-in-2016-nfl

Kapunk 4 kompenzációs picket is! Tehát a drafton 9 választásunk lesz, 1,2,3,4,4,6,6,6,6 körökben. Remélem a szerencse is velünk lesz! 😊
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
"Dallas Cowboys finished with the worst record in the NFC at 4-12. So they will get first shot to coach one of the teams at the Senior Bowl."

Ez sem lesz hátrány!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Szimpatikus niylatkozat Romotól:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/05/tony-romo-has-talked-to-jerry-jones-is-cool-with-drafting-a-qb/related/
empty taxi
szimpatikus, persze. de igazából nem is nagyon tudnak vele mit csinálni, mert lényegében még két évig érinthetetlen, még ha a világ valaha volt legjobb rookie QB-jét sikerülne is kihalászni.
Romo cap hitjei elbocsátás esetén (pre/post June 1/következő év):
2016: 31,9M/12,3M/19,6M
2017: 19,6M/12,7M/6,9M
2018: 8,9M/5,7M/4,2M
2019: 3,2M/3,2M/0M

2018 márciusáig innen valszeg csak akkor megy, ha visszavonul

Szerkesztette: slowmotion
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Nem kérek nagy FA igazolást, főleg nem cornert. (Volt már olyan corner aki élete szerződése utan kiemelkedően játszott az új csapatában? Höri? Ha valaki, teneked tudni kell 😀)
rva
hát mindenki kedvenc szagértője (lásd még Prime Time), aki első FA évében gyűrűt nyert a Ninersszel, aztán második FA évében gyűrűt nyert... velünk 😊
slowmotion
Bakker tényleg, Sanders... De ő egy SuperHuman, nem ember 😊
rva
| az ember, akinek az esze meg a tehetsége fordítottan arányos egymással 😊 |
slowmotion
nem az esze segítette a 4.20-as 40 yardhoz a combine-ján 😀 (állítólag 7 pontja lett a Wonderlic teszten, szóval még a 4 pontos Claiborne-ból is lehet szakértő 😀 - a 4 pont azt hiszem a valaha mért legalacsonyabb érték az 50-ből a liga történelmében)
rva
Mo megmondta kerek-perec, hogy azért nem törte magát a Wonderlic teszten, mert annak a focitudáshoz semmilyen köze nincs.
slowmotion
Gondolom így van. Tudja hogy számít, nem véletlenül csináltatják. Erre leszarja ? Szerintem csak egyszerűen stupid. 😊
100yard
az is, persze. de ha okos vagy, attól még nem csináltad meg a tackle-t.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Nem kérek nagy FA igazolást, főleg nem cornert. (Volt már olyan corner aki élete szerződése utan kiemelkedően játszott az új csapatában? Höri? Ha valaki, teneked tudni kell 😀)
rva
hát mindenki kedvenc szagértője (lásd még Prime Time), aki első FA évében gyűrűt nyert a Ninersszel, aztán második FA évében gyűrűt nyert... velünk 😊
slowmotion
Bakker tényleg, Sanders... De ő egy SuperHuman, nem ember 😊
rva
| az ember, akinek az esze meg a tehetsége fordítottan arányos egymással 😊 |
slowmotion
nem az esze segítette a 4.20-as 40 yardhoz a combine-ján 😀 (állítólag 7 pontja lett a Wonderlic teszten, szóval még a 4 pontos Claiborne-ból is lehet szakértő 😀 - a 4 pont azt hiszem a valaha mért legalacsonyabb érték az 50-ből a liga történelmében)
rva
Mo megmondta kerek-perec, hogy azért nem törte magát a Wonderlic teszten, mert annak a focitudáshoz semmilyen köze nincs.
slowmotion
Gondolom így van. Tudja hogy számít, nem véletlenül csináltatják. Erre leszarja ? Szerintem csak egyszerűen stupid. 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Szimpatikus niylatkozat Romotól:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/05/tony-romo-has-talked-to-jerry-jones-is-cool-with-drafting-a-qb/related/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Mo megmondta kerek-perec, hogy azért nem törte magát a Wonderlic teszten, mert annak a focitudáshoz semmilyen köze nincs.
slowmotion
állítólag tanulási problémája is van (ez olyasmi, mint a diszlexia)
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem kérek nagy FA igazolást, főleg nem cornert. (Volt már olyan corner aki élete szerződése utan kiemelkedően játszott az új csapatában? Höri? Ha valaki, teneked tudni kell 😀)
rva
hát mindenki kedvenc szagértője (lásd még Prime Time), aki első FA évében gyűrűt nyert a Ninersszel, aztán második FA évében gyűrűt nyert... velünk 😊
slowmotion
Bakker tényleg, Sanders... De ő egy SuperHuman, nem ember 😊
rva
| az ember, akinek az esze meg a tehetsége fordítottan arányos egymással 😊 |
slowmotion
nem az esze segítette a 4.20-as 40 yardhoz a combine-ján 😀 (állítólag 7 pontja lett a Wonderlic teszten, szóval még a 4 pontos Claiborne-ból is lehet szakértő 😀 - a 4 pont azt hiszem a valaha mért legalacsonyabb érték az 50-ből a liga történelmében)
rva
Mo megmondta kerek-perec, hogy azért nem törte magát a Wonderlic teszten, mert annak a focitudáshoz semmilyen köze nincs.
slowmotion
Sajnos az 1/6hoz neki sem sok...
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Nem kérek nagy FA igazolást, főleg nem cornert. (Volt már olyan corner aki élete szerződése utan kiemelkedően játszott az új csapatában? Höri? Ha valaki, teneked tudni kell 😀)
rva
hát mindenki kedvenc szagértője (lásd még Prime Time), aki első FA évében gyűrűt nyert a Ninersszel, aztán második FA évében gyűrűt nyert... velünk 😊
slowmotion
Bakker tényleg, Sanders... De ő egy SuperHuman, nem ember 😊
rva
| az ember, akinek az esze meg a tehetsége fordítottan arányos egymással 😊 |
slowmotion
nem az esze segítette a 4.20-as 40 yardhoz a combine-ján 😀 (állítólag 7 pontja lett a Wonderlic teszten, szóval még a 4 pontos Claiborne-ból is lehet szakértő 😀 - a 4 pont azt hiszem a valaha mért legalacsonyabb érték az 50-ből a liga történelmében)
rva
Mo megmondta kerek-perec, hogy azért nem törte magát a Wonderlic teszten, mert annak a focitudáshoz semmilyen köze nincs.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Nem kérek nagy FA igazolást, főleg nem cornert. (Volt már olyan corner aki élete szerződése utan kiemelkedően játszott az új csapatában? Höri? Ha valaki, teneked tudni kell 😀)
rva
hát mindenki kedvenc szagértője (lásd még Prime Time), aki első FA évében gyűrűt nyert a Ninersszel, aztán második FA évében gyűrűt nyert... velünk 😊
slowmotion
Bakker tényleg, Sanders... De ő egy SuperHuman, nem ember 😊
rva
| az ember, akinek az esze meg a tehetsége fordítottan arányos egymással 😊 |
slowmotion
nem az esze segítette a 4.20-as 40 yardhoz a combine-ján 😀 (állítólag 7 pontja lett a Wonderlic teszten, szóval még a 4 pontos Claiborne-ból is lehet szakértő 😀 - a 4 pont azt hiszem a valaha mért legalacsonyabb érték az 50-ből a liga történelmében)
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
...
Amare
én igazából azon gondolkoztam tegnap meccs alatt, hogy vajon Butlernek van-e esélye beparkolni Williams elé a depth charton.
ha igen, akkor 1-2-4-re megfelelnek, 3-nak meg ott van Beasley. Street meg megy az utcára, pedig mennyire reménykedtek benne...
slowmotion
Nem láttam az utolsó meccset csak az összefoglalót, de Williams nekem is nagy csalódás volt idén, Dez nélkül teljesen eltünt. Pedig második körösvolt anno 2013ban ha jól emlékszem. Nem tudom egy ilyen 4ik számú elkapóba való lefokozás csak még rontana az amugy se acélos önbizalmának. Streetről nem is beszélve, amióta ide került egy kezemen meg tudom számolni hány értelmes megmozdulása volt.
Butleről nem tudok nyilatkozni nagyon keveset láttam belőle.
Amare
harmadik körös volt.
az 1/18-ért (ami Eric Reid lett) kaptuk a Ninerstől az 1/31-et (Frederick) és a 3/12 (74)-et (Williams).

és megtanulhatna a kezével elkapni, nem pedig a páncélmellénnyel levenni a labdát.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Nem kérek nagy FA igazolást, főleg nem cornert. (Volt már olyan corner aki élete szerződése utan kiemelkedően játszott az új csapatában? Höri? Ha valaki, teneked tudni kell 😀)
rva
hát mindenki kedvenc szagértője (lásd még Prime Time), aki első FA évében gyűrűt nyert a Ninersszel, aztán második FA évében gyűrűt nyert... velünk 😊
slowmotion
Bakker tényleg, Sanders... De ő egy SuperHuman, nem ember 😊
rva
| az ember, akinek az esze meg a tehetsége fordítottan arányos egymással 😊 |
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
...
Amare
én igazából azon gondolkoztam tegnap meccs alatt, hogy vajon Butlernek van-e esélye beparkolni Williams elé a depth charton.
ha igen, akkor 1-2-4-re megfelelnek, 3-nak meg ott van Beasley. Street meg megy az utcára, pedig mennyire reménykedtek benne...
slowmotion
Nem láttam az utolsó meccset csak az összefoglalót, de Williams nekem is nagy csalódás volt idén, Dez nélkül teljesen eltünt. Pedig második körösvolt anno 2013ban ha jól emlékszem. Nem tudom egy ilyen 4ik számú elkapóba való lefokozás csak még rontana az amugy se acélos önbizalmának. Streetről nem is beszélve, amióta ide került egy kezemen meg tudom számolni hány értelmes megmozdulása volt.
Butleről nem tudok nyilatkozni nagyon keveset láttam belőle.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Nem kérek nagy FA igazolást, főleg nem cornert. (Volt már olyan corner aki élete szerződése utan kiemelkedően játszott az új csapatában? Höri? Ha valaki, teneked tudni kell 😀)
rva
hát mindenki kedvenc szagértője (lásd még Prime Time), aki első FA évében gyűrűt nyert a Ninersszel, aztán második FA évében gyűrűt nyert... velünk 😊
slowmotion
Bakker tényleg, Sanders... De ő egy SuperHuman, nem ember 😊
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Azért ha a 4-12 után nem lesz edzői változás, az azért egyet biztos jelenteni fog: iszonyat a bizalom Garrett-ben. Ha ez így lesz, akkor ezzel élni is kell majd neki.
Amare, jól foglaltad össze,
de bele is írtad, hogy miért lehet(ne) pl. elküldeni a HC-t.
1. rossz személyi döntések - sorolva lent.
2. motivációs vákuum - egyszerűen le(meg)merevedett!
3. a QB kérdés kezelése - úgy, hogy ő is az volt. És itt nem csak a - szerintem - kapkodó pótmegoldásokra gondolok, hanem az alapszitura: nem lóghat ennyire egy szálon a csapat.
4. inkonzisztencia - korábban fegyelmezetlenségek jogos azonnali megtorlása, most meg azért kiderült, Hardy ha akart edzett, ha nem akart, akkor vakart (szerintem pedig rva-val ellentétben: mehet, inkább lelkes középszerű (Selvie?) mint a bomlasztó).

Én az emberanyag - edzők - körülmények hármas együtthatója alapján vagyok nagyon csalódott. Profi sportemberek ilyen edzőkkel ilyen körülmények között nem rogyhatnak be ilyen látványosan. Mert sajna majd mindenki hozzátette a magáét.

Hozzáteszem, a szezon nagy részében nézhetetlen volt a játékunk, és ez volt a legfájóbb.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.