Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
Az rendben van, hogy elment a szezon. De Jerryék pont Lee-n spórolnak? Nagyon nem fair. Egy meccsen múlott, hogy forintra átszámítva 600 millióval többet keressen idén. Véletlen, hogy pont nem játszott?
Wong
olvass már vissza lefelé 3 kommentet pls
több mint 8 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Az rendben van, hogy elment a szezon. De Jerryék pont Lee-n spórolnak? Nagyon nem fair. Egy meccsen múlott, hogy forintra átszámítva 600 millióval többet keressen idén. Véletlen, hogy pont nem játszott?
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Fura ez a QB kérdés. 1/4 vagyunk. A Browns biztosan QB-t húz, új GM és HC lesz náluk, JF sokadszorra játssza el a bizalmat, szóval ez nem kérdés.
A kérdés az, hogy az idei class QB-k között van-e olyan, akit minden játékos közül a legjobb ötbe értékelnek a scoutok? Ha jól tudom egyelőre Goff talán ilyen, Lynch tuti nem. Kell a backup/future kezdő QB, de nem létkérdés még. Nem kell meggondolatlanságot csinálni.
Szerintem: 1. Titans--Bosa
2.Browns--Goff
3. Chargers--Tunsil (?)

Ezen a három játékoson kívül bárkit választhatsz. Ramsey, Treadmill...Arról nem is beszélve, hogy ha át akarod ugrani a Brownst, és ahhoz elég lenne egy 2. kör (amit nem hiszek), szintén egy korai választásról mondazs le.
Ergo én azt mondom, hogy 1/4 BPA needre (ha Goff az, és bent van még, legyen), QB-t meg lehet értelmeset találni a másodikban vagy később is, jöjjön valami értelmes FA.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Peter King szerint focis Dzsoni akar is hozzátok menni, és sanszos, (csak ha nem vlm egyetemi edzője kerül oda)
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
"Cowboys' Sean Lee: It was my decision to sit and miss $2 million bonus" azért még mindig a legjobb és legértelmesebb játékosunk !
100yard
Na EZ az érdekes. Persze csak annak aki tényleg foglalkozik a szituációval, nem csak a szittya Adam Schefterként pozőrködik.

Sean Lee gives up $2 million because playing injured wasn't fair to his team
Cowboys' Sean Lee: It was my decision to sit and miss $2 million bonus

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Ha tényleg QB-t akarunk draftolni akkor a Chargers helye mindegy.
Egyébként igen jöjjön egy 2-3 éves projekt Romo mögé.
Blevi
A csere szempontjából nem lenne mindegy, mint írtam. Ha a FO tutira akarna menni és átugranák a Brownst, akkor az 1/4 egy potenciális második körös pickkel ér többet a Titansnek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ha tényleg QB-t akarunk draftolni akkor a Chargers helye mindegy.
Egyébként igen jöjjön egy 2-3 éves projekt Romo mögé.

Szerkesztette: Blevi
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Rivers bunda 1/3at ér a Chargersnek. :]

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
ha a Chargers nyer akkor 1/3 ha nem akkor 1/4, a 49ers mindenképp mögöttünk húz
speeedy1
Nem voltam benne biztos, köszi. Mindenesetre a Chargers szépet küzd, nagyon dícséretes. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
ha a Chargers nyer akkor 1/3 ha nem akkor 1/4, a 49ers mindenképp mögöttünk húz
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
"Cowboys' Sean Lee: It was my decision to sit and miss $2 million bonus" azért még mindig a legjobb és legértelmesebb játékosunk !
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 553
mai meccsen
We were not expecting to see RGIII COWBOYS jerseys today in Dallas.


Szerkesztette: ozibozi
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
Ha nem tudunk húzni értelmes QB az első körben akkor kell hozni a free agencyről értelmes backupokat. A Colts ma éppen a csere cseréjének a cseréjével nyert meccset.
Kellen Moore viszont nem opció az látszott ma. 😕
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
és ti QB-t szeretnétek 1. körben?
GiantsMLBhunter
Én igen, rva nem. 😊 Igazából második körben is lehet jó kezdőt találni, az egész a scoutok képességein és Stephen Jones golyóin múlik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
@gyeek: inkább 1/4 lesz az az 1/3 szerintem
rva
A két pozíció között kb egy 2. körös pick a különbség. Amúgy a 49ers épp vezet, a Chargers pedig labdát szerzett, lehet bármi. 1/3mal könnyebb lenne, ennyit akartam csak írni, de a potenciális franchise QB megér szerintem egy ilyen manővert.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
és ti QB-t szeretnétek 1. körben?
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 020 — Me for President!
Ez a szezon hatalmas okádék volt,időbe fog telni, mir ekiheverem. Goffot meg szerintem felejtsétek el, a Browns vagy a Niners kiviszi előlünk.
gorbel
szerinted ilyen hamar feladják a Johnny Football projektet?
azt értem, hogy nem lett megváltó, de az off-field problémáit levéve azért annyira nem kutyaütő (erős átlagos)

@gyeek: inkább 1/4 lesz az az 1/3 szerintem

Szerkesztette: rva
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Goffot meg szerintem felejtsétek el, a Browns vagy a Niners kiviszi előlünk.
gorbel
Ha a Cowboys 1/3 lesz, akkor át lehet egy kevésbé brutális csere során ugrani a Brownst az 1/1ért.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ez a szezon hatalmas okádék volt,időbe fog telni, mir ekiheverem. Goffot meg szerintem felejtsétek el, a Browns vagy a Niners kiviszi előlünk.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Engem az is érdekelne, ki repül a stábból, a csapatból.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Na akkor mostantól draft! Mi lesz ez, 1/4 vagy 1/3?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
na, akkor ennek a szezonnak is vége. sajnos túl hosszúra sikeredett...
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
na jelenleg 4-11 SF, 4-12 DAL, 3-12 CLE, 3-12 TEN, 4-11 SD.
ebből mi cumi, Cleveland cumi, Tenessee 50-50 de ők nem húznak QB-t, San Diego Denverbe játszik tuti cumi, 49ers STL ellen sztem cummantó.

Akkor lesz elvileg két 3-13, a Cleveland és a Tennessee és lesz három 4-12, Mi, SD, SF.
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Van egy olyan érzésem, hogy a cseréink gálázni fognak a WAS cseréivel szemben...
speeedy1
XD XD XD XD XD hááháháháháááááá de megéreztem XD
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 020 — Me for President!
4-6 hely tűnik reálisnak most.
rva
azt olvastam, ha kikapunk - márpedig most már biztos - akkor első négybe húzunk tutira
speeedy1
de ha nyerünk... 😀