Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Weeden is és Cassel is a rendszer miatt volt sz*r és ez egyre inkább Linehan-t dicséri...
Moore-t megtartják, még egy draftolt irányító a 4-ik körben azért, hogy Moore-nak legyen TC alatt kivel versenyeznie, és akkor jöhet a WR akinek nagyobb upside-ja van, mint Williams (és konzisztensebben szakad el a cornerektől, nem droppol, és nem 100% body catcher) első körben
futás ellen szerintem nem DT kell hanem egy jobb linebacker, aki stabilan minusz yardon állítja meg a futást, hogy elmenjen a kedvük tőle. egy adamantium csontos Lee2
rva
Továbbra is azt gondolom, hogy nem értek nagyon a focihoz, és hát itthonról a karosszékből nem is annyira könnyű megítélni egy játékos képességeit. Azt viszont gondolom, hogy akik ott vannak a csapat körül edzők, scoutok csak konyítanak valamicskét hozzá, ezért azt elfogadni, hogy két rendszerbe nem illő veteránt hoztak nem nagyon tudom. Meg volt minden lehetőségük hogy megítéljék ezeknek a játékosoknak az adottságait, meg tudtak róluk nézni milliónyi kazettát, látták élőben játszani őket, stb. Hogy a francba tudtak akkor két rendszerbe nem illő QB-t hozni - akik közül Weeden-t már itt dédelgetjük két éve, Casselt még csak el tudnám valamennyire fogadni mert az már némiképp kényszerhelyzet volt - ? Számomra ez elfogadhatatlan.
DT szerintem igenis kell. 4-3 védelemnél alap hogy legyen egy domináns falad, egyébként se nyomást nem tudsz gyakorolni - pláne Marinelli rendszerében ahol csak sátoros ünnepnap van egy-egy blitz -, se a futást nem tudod fogni.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Weeden is és Cassel is a rendszer miatt volt sz*r és ez egyre inkább Linehan-t dicséri...
Moore-t megtartják, még egy draftolt irányító a 4-ik körben azért, hogy Moore-nak legyen TC alatt kivel versenyeznie, és akkor jöhet a WR akinek nagyobb upside-ja van, mint Williams (és konzisztensebben szakad el a cornerektől, nem droppol, és nem 100% body catcher) első körben
futás ellen szerintem nem DT kell hanem egy jobb linebacker, aki stabilan minusz yardon állítja meg a futást, hogy elmenjen a kedvük tőle. egy adamantium csontos Lee2
rva
Szia!
Ez mindaddig, míg Tony fent van, tökéletes stratégia. Akkor viszont megint támadó falember kéne, mert ha megsérül, vége a szezonnak. Persze lehet 4. körben is jó irányítót találni, kétségtelen.
Én a WR-ek visszaesését nem nagyon értem, egyébként egy jó futó kiegyensúlyozná őket, a védők jobban fellépnének, ergó több helyük maradna az elszakadásra. Mondom ezt úgy, hogy a hülye tv-közvetítések miatt nem látjuk, mi megy a los-on kívül.
A Negodzsa meg lehet a 'szegény ember Lee'-je. De jöhet persze lb, az mindig elfér. Én RoMac-et nem értem, mármint hogy mi van vele.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Weeden is és Cassel is a rendszer miatt volt sz*r és ez egyre inkább Linehan-t dicséri...
Moore-t megtartják, még egy draftolt irányító a 4-ik körben azért, hogy Moore-nak legyen TC alatt kivel versenyeznie, és akkor jöhet a WR akinek nagyobb upside-ja van, mint Williams (és konzisztensebben szakad el a cornerektől, nem droppol, és nem 100% body catcher) első körben
futás ellen szerintem nem DT kell hanem egy jobb linebacker, aki stabilan minusz yardon állítja meg a futást, hogy elmenjen a kedvük tőle. egy adamantium csontos Lee2
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Nehéz kérdés. Meg lehet próbálni egy veterán használható és egy középső körös draftolt project QB-val. A komoly kérdés és probléma amihez nekem nincs elég tudásom, hogy a papíron megfelelőnek látszó idei backup QB-k miért voltak ennyire szarok nálunk. Azért Weeden is hozott kettőből két nyert meccset Houstonban, nálunk meg teljesen fogalmatlan volt, a győzelem legkisebb esélye nélkül.
Azért én önző módon a QB húzásra szavaznék, mert semmi kedvem még egy ilyen évet végig nézni ha ne adj isten bármi történne Romoval megint.
És azt se hagyjuk figyelmen kívül hogy a Philly nem sokkal mögöttünk fog húzni és ha rájuk hagyunk egy ütőképes QB-t akkor lehet évekig el fogják vinni a csoportot, mert szerintem ők most többé-kevésé egy QB-ra vannak egy stabil PO csapattól.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Az a baj, hogy túl nagy a szakadék az NFL és az egyetemi között, nehéz meglátni, ki válik be.
Charlie Firpo
Mármint nagy a szakadék az nfl krémje és az nfl középmezőnye és alja között.

Amúgy Goff kedd 20 órától, Lynch szerda 18-től játszik bowlt, ha valaki qb-t akar scoutolni.
baggio
Persze, nem erre gondoltam. De te - mivel figyeled az egyetemit is - előnyben vagy, én csak néha-néha nézek bele, és hagyatkozom. Én azt látom, hogy mivel nagyon gyengék (az NFL-hez képest) a védelmek az egyetemi szinten, ezért igen nehéz lehet megítélni egy irányítót, pl. csak a statjai alapján. Én bízom a scoutok-ban, főleg a mi csapatunknál elég mostanában jól muzsikálnak, a skót-fekete elég jól érzi, ki válhat be. Remélem
Charlie Firpo
Vannak azért egyetemen is domináns védelmek, Cook például pont az utóbbi évek egyik legbrutálisabb d#-ével találkozik csütörtökön (Michigan State vs Alabama lesz ugye a Cotton Bowlon JerryWorldben). De az tény, hogy a szezonra vonatkozó statok semmit jelentenek a nagy szintkülönbségek miatt, az NFL-ben a top32 játszhat egymással, az NCAA-ben meg csak az első osztályban van 128 csapat és néha összefutnak második vonalas gárdákkal is.
baggio
Akkor Cook szokhatja a légkört 😊 !
Kösz az ajánlót, de a szilveszter az buli!
Charlie Firpo
Ismétlés is van a világon 😊 (noonkick.com)
Amúgy tavaly is a Cotton Bowlon játszott Cook az MSU-val, ha esetleg nem tudnád az eredményt, erősen ajánlom, hogy nézd vissza azt a meccset mielőbb (bár annak ismeretében is érdemes lehet)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Az a baj, hogy túl nagy a szakadék az NFL és az egyetemi között, nehéz meglátni, ki válik be.
Charlie Firpo
Mármint nagy a szakadék az nfl krémje és az nfl középmezőnye és alja között.

Amúgy Goff kedd 20 órától, Lynch szerda 18-től játszik bowlt, ha valaki qb-t akar scoutolni.
baggio
Persze, nem erre gondoltam. De te - mivel figyeled az egyetemit is - előnyben vagy, én csak néha-néha nézek bele, és hagyatkozom. Én azt látom, hogy mivel nagyon gyengék (az NFL-hez képest) a védelmek az egyetemi szinten, ezért igen nehéz lehet megítélni egy irányítót, pl. csak a statjai alapján. Én bízom a scoutok-ban, főleg a mi csapatunknál elég mostanában jól muzsikálnak, a skót-fekete elég jól érzi, ki válhat be. Remélem
Charlie Firpo
Vannak azért egyetemen is domináns védelmek, Cook például pont az utóbbi évek egyik legbrutálisabb d#-ével találkozik csütörtökön (Michigan State vs Alabama lesz ugye a Cotton Bowlon JerryWorldben). De az tény, hogy a szezonra vonatkozó statok semmit jelentenek a nagy szintkülönbségek miatt, az NFL-ben a top32 játszhat egymással, az NCAA-ben meg csak az első osztályban van 128 csapat és néha összefutnak második vonalas gárdákkal is.
baggio
Akkor Cook szokhatja a légkört 😊 !
Kösz az ajánlót, de a szilveszter az buli!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Az a baj, hogy túl nagy a szakadék az NFL és az egyetemi között, nehéz meglátni, ki válik be.
Charlie Firpo
Mármint nagy a szakadék az nfl krémje és az nfl középmezőnye és alja között.

Amúgy Goff kedd 20 órától, Lynch szerda 18-től játszik bowlt, ha valaki qb-t akar scoutolni.
baggio
Persze, nem erre gondoltam. De te - mivel figyeled az egyetemit is - előnyben vagy, én csak néha-néha nézek bele, és hagyatkozom. Én azt látom, hogy mivel nagyon gyengék (az NFL-hez képest) a védelmek az egyetemi szinten, ezért igen nehéz lehet megítélni egy irányítót, pl. csak a statjai alapján. Én bízom a scoutok-ban, főleg a mi csapatunknál elég mostanában jól muzsikálnak, a skót-fekete elég jól érzi, ki válhat be. Remélem
Charlie Firpo
Vannak azért egyetemen is domináns védelmek, Cook például pont az utóbbi évek egyik legbrutálisabb d#-ével találkozik csütörtökön (Michigan State vs Alabama lesz ugye a Cotton Bowlon JerryWorldben). De az tény, hogy a szezonra vonatkozó statok semmit jelentenek a nagy szintkülönbségek miatt, az NFL-ben a top32 játszhat egymással, az NCAA-ben meg csak az első osztályban van 128 csapat és néha összefutnak második vonalas gárdákkal is.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Az a baj, hogy túl nagy a szakadék az NFL és az egyetemi között, nehéz meglátni, ki válik be.
Charlie Firpo
Mármint nagy a szakadék az nfl krémje és az nfl középmezőnye és alja között.

Amúgy Goff kedd 20 órától, Lynch szerda 18-től játszik bowlt, ha valaki qb-t akar scoutolni.
baggio
Persze, nem erre gondoltam. De te - mivel figyeled az egyetemit is - előnyben vagy, én csak néha-néha nézek bele, és hagyatkozom. Én azt látom, hogy mivel nagyon gyengék (az NFL-hez képest) a védelmek az egyetemi szinten, ezért igen nehéz lehet megítélni egy irányítót, pl. csak a statjai alapján. Én bízom a scoutok-ban, főleg a mi csapatunknál elég mostanában jól muzsikálnak, a skót-fekete elég jól érzi, ki válhat be. Remélem

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Az a baj, hogy túl nagy a szakadék az NFL és az egyetemi között, nehéz meglátni, ki válik be.
Charlie Firpo
Mármint nagy a szakadék az nfl krémje és az nfl középmezőnye és alja között.

Amúgy Goff kedd 20 órától, Lynch szerda 18-től játszik bowlt, ha valaki qb-t akar scoutolni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én ennél egyszerűbb vagyok, jelenleg Tony-ban látom a legnagyobb rizikót, ezért csőlátásom van. Bár ne lenne!
Charlie Firpo
Teljesen jogos az aggályod, de én bízom abban, hogy az idei katasztrófából okulva találnak valami megoldást a backup QB kérdésre 😊
gorbel
Legyen úgy!

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Én ennél egyszerűbb vagyok, jelenleg Tony-ban látom a legnagyobb rizikót, ezért csőlátásom van. Bár ne lenne!
Charlie Firpo
Teljesen jogos az aggályod, de én bízom abban, hogy az idei katasztrófából okulva találnak valami megoldást a backup QB kérdésre 😊
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én inkább úgy fogalmaznék, pontosítanék: ha nincs Tony mögött jó csere qb, akkor meglépik-e. A draftig vagy a TC-ig elviekben hozhatunk jó cserét.
Én most úgy érzem, 3 qb-val fogunk nekimenni a szezonnak, egy jó tapasztalt cserével és egy Cook-kal vagy a fent nevezettek egyikével. Minimálisra kéne csökkenteni a kockázatot, és ez még mindig jobb, mint akármi más, beleértve a jó CB-t, aki (mint Mo) jó eséllyel meg is sérülhet az NFL edzések fokozott terhelése alatt. Most még van egy évünk (remélem), amíg edződhet-tanulhat egy jó fiatal Tony mögött. És elvileg ez hosszú távú befektetés, a védőkben én ezt nem érzem. De ez az én hülyeségem. Az a baj, hogy túl nagy a szakadék az NFL és az egyetemi között, nehéz meglátni, ki válik be.
Charlie Firpo
Persze, rizikó mindig van, poszttól függetlenül ugyanúgy húzhatunk bust WR-t vagy CB-t és QB-t is. Viszont én úgy érzem, hogy ha már projektet választunk úgy is, nem kell feltétlenül ezt a ritka magas első kört ellőni rá. Nem vagyok tisztában annyira az idei QB class jobb játékosaival, de ha jól tévedek, egyiket sem mondják Luck-féle safe picknek. Mert ha benn lenne egy olyan, akkor én is azt mondanám, hogy ide vele. Viszont így inkább egy olyat választanék, akiről azt gondolom, hogy az első évében már segíthet visszakerülni a PO-ba.
gorbel
Én ennél egyszerűbb vagyok, jelenleg Tony-ban látom a legnagyobb rizikót, ezért csőlátásom van. Bár ne lenne!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Én inkább úgy fogalmaznék, pontosítanék: ha nincs Tony mögött jó csere qb, akkor meglépik-e. A draftig vagy a TC-ig elviekben hozhatunk jó cserét.
Én most úgy érzem, 3 qb-val fogunk nekimenni a szezonnak, egy jó tapasztalt cserével és egy Cook-kal vagy a fent nevezettek egyikével. Minimálisra kéne csökkenteni a kockázatot, és ez még mindig jobb, mint akármi más, beleértve a jó CB-t, aki (mint Mo) jó eséllyel meg is sérülhet az NFL edzések fokozott terhelése alatt. Most még van egy évünk (remélem), amíg edződhet-tanulhat egy jó fiatal Tony mögött. És elvileg ez hosszú távú befektetés, a védőkben én ezt nem érzem. De ez az én hülyeségem. Az a baj, hogy túl nagy a szakadék az NFL és az egyetemi között, nehéz meglátni, ki válik be.
Charlie Firpo
Persze, rizikó mindig van, poszttól függetlenül ugyanúgy húzhatunk bust WR-t vagy CB-t és QB-t is. Viszont én úgy érzem, hogy ha már projektet választunk úgy is, nem kell feltétlenül ezt a ritka magas első kört ellőni rá. Nem vagyok tisztában annyira az idei QB class jobb játékosaival, de ha jól tévedek, egyiket sem mondják Luck-féle safe picknek. Mert ha benn lenne egy olyan, akkor én is azt mondanám, hogy ide vele. Viszont így inkább egy olyat választanék, akiről azt gondolom, hogy az első évében már segíthet visszakerülni a PO-ba.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha bent lesz (márpedig bent lesz) egy jó qb, azt elengednétek???
CB, DT is lesz még lejjebb is, de jó qb, hát.
Charlie Firpo
Ez jó kérdés. Nyilván kell Romo utódja, és szerencsés lenne, ha egy Goff/Lynch kaliberű emberke még tanulhatna is 1-2 évet Tony mögött. De ha mondjuk a scoutok draft bordján van CB, S, DT vagy bármi más, akit jóval a 2 QB fölé rangsorolnak, akkor szerintem őt kell behúzni. Ugyanis az idei szezon ellenére még mindig nyitva van a championship window (legalábbis én szeretném azt hinni), ezért inkább kellene egy olyan játékos, aki egyből impakt és hiányposztra jön, mintsem egy projekt QB. Az egyik legfontosabb az lesz az idei holtszezonban, hogy az FO ne reagálja túl ezt az idei évet, nem kell még rebuilding módba kapcsolni.
gorbel
Én inkább úgy fogalmaznék, pontosítanék: ha nincs Tony mögött jó csere qb, akkor meglépik-e. A draftig vagy a TC-ig elviekben hozhatunk jó cserét.
Én most úgy érzem, 3 qb-val fogunk nekimenni a szezonnak, egy jó tapasztalt cserével és egy Cook-kal vagy a fent nevezettek egyikével. Minimálisra kéne csökkenteni a kockázatot, és ez még mindig jobb, mint akármi más, beleértve a jó CB-t, aki (mint Mo) jó eséllyel meg is sérülhet az NFL edzések fokozott terhelése alatt. Most még van egy évünk (remélem), amíg edződhet-tanulhat egy jó fiatal Tony mögött. És elvileg ez hosszú távú befektetés, a védőkben én ezt nem érzem. De ez az én hülyeségem. Az a baj, hogy túl nagy a szakadék az NFL és az egyetemi között, nehéz meglátni, ki válik be.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ha bent lesz (márpedig bent lesz) egy jó qb, azt elengednétek???
CB, DT is lesz még lejjebb is, de jó qb, hát.
Charlie Firpo
Ez jó kérdés. Nyilván kell Romo utódja, és szerencsés lenne, ha egy Goff/Lynch kaliberű emberke még tanulhatna is 1-2 évet Tony mögött. De ha mondjuk a scoutok draft bordján van CB, S, DT vagy bármi más, akit jóval a 2 QB fölé rangsorolnak, akkor szerintem őt kell behúzni. Ugyanis az idei szezon ellenére még mindig nyitva van a championship window (legalábbis én szeretném azt hinni), ezért inkább kellene egy olyan játékos, aki egyből impakt és hiányposztra jön, mintsem egy projekt QB. Az egyik legfontosabb az lesz az idei holtszezonban, hogy az FO ne reagálja túl ezt az idei évet, nem kell még rebuilding módba kapcsolni.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Pedig a statisztikák ezt mutatják. 15 TD kaptunk csak a levegőben az idén. Ennél kevesebbet csak a Seattle kapott. Futás ellen sokkal gyengébbek voltunk. Azon pedig csak a D-line erősítése segít. Nem azt mondtam, hogy a sec-re nem férne rá az erősítés, de ha választani kell akkor én DT-t húznék.
100yard
Ha a drafton 1/4-5-6 akármennyire benn lesz a class legjobb cornere/safetyje és 1-tech DT-je , akkor én is az utóbbira voksolok. Viszont jelenleg a secondary szerintem gyengébb, mint a D-line, ezért gondolom, hogy az jobban rászorul az orvoslásra.
gorbel
Ha bent lesz (márpedig bent lesz) egy jó qb, azt elengednétek???
CB, DT is lesz még lejjebb is, de jó qb, hát.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Pedig a statisztikák ezt mutatják. 15 TD kaptunk csak a levegőben az idén. Ennél kevesebbet csak a Seattle kapott. Futás ellen sokkal gyengébbek voltunk. Azon pedig csak a D-line erősítése segít. Nem azt mondtam, hogy a sec-re nem férne rá az erősítés, de ha választani kell akkor én DT-t húznék.
100yard
Ha a drafton 1/4-5-6 akármennyire benn lesz a class legjobb cornere/safetyje és 1-tech DT-je , akkor én is az utóbbira voksolok. Viszont jelenleg a secondary szerintem gyengébb, mint a D-line, ezért gondolom, hogy az jobban rászorul az orvoslásra.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Ezt nem mondjátok, hogy a secondary nem akkora need 😊 Az egyetlen értékelhető safetynk egy újonc, akit CB-nek draftoltunk. CB poszton van egy lejáró szerződésű, sérülékeny gigabustunk, egy túlfizetett veterán, akinek a legnagyobb erőssége, hogy egészséges (de legalább szar), egy Scandrick, aki MCL-ACL szakadásból jön vissza, Mitchell és Olatoye. persze, értem én, hogy egy jó pass rush mellett elég a közepes secondary is, de ez még a közepestől is messze van szerintem.
gorbel
Pedig a statisztikák ezt mutatják. 15 TD kaptunk csak a levegőben az idén. Ennél kevesebbet csak a Seattle kapott. Futás ellen sokkal gyengébbek voltunk. Azon pedig csak a D-line erősítése segít. Nem azt mondtam, hogy a sec-re nem férne rá az erősítés, de ha választani kell akkor én DT-t húznék.
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ezt nem mondjátok, hogy a secondary nem akkora need 😊 Az egyetlen értékelhető safetynk egy újonc, akit CB-nek draftoltunk. CB poszton van egy lejáró szerződésű, sérülékeny gigabustunk, egy túlfizetett veterán, akinek a legnagyobb erőssége, hogy egészséges (de legalább szar), egy Scandrick, aki MCL-ACL szakadásból jön vissza, Mitchell és Olatoye. persze, értem én, hogy egy jó pass rush mellett elég a közepes secondary is, de ez még a közepestől is messze van szerintem.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Na megint jövök akkor az örök optimizmusommal.... 😊

Nincs itt olyan nagy baj, főleg nem rengeteg need. Secondarybe max 2 kezdő szint kéne CB1 Scandrick és FS Jones mellé, tehát 1 CB meg 1 SS de Church-öt hagyni fogják tuti. Igaz ebben a szezonban külön miss tackle bajnokságot tartottak Wilcox-al. LB kell az nem vitás de ha RoMac-et megtartják akkor ott sincs vész. DT is kell, pontosan egy nagy koca, ezzel is egyetértek, viszont Hardy a kutyának sem fog kelleni és szerintem meg is tartjuk óccsóóééé 😊 (olcsóbbért) Backup QB de bizony, hogy kell de én csak akkor látom, hogy elsőre húzunk ha Jerryék beleszerelmesednek valamelyikbe. WR helyzetet én teljesen másként látom és nem ítélnék a helyetekben egy Romo mentes szezon után, 4. körig tuti nem húznék. Az örök dilemma Witten "hanyatlása", nos szeretnék én úgy hanyatlani mint ő, hogy egy kezdő irányító nélküli vaktyúk brigádtól elkapok 71x (többet mint Gronk). Swaimet is megnézném mit tud de kétség nem fér hozzá, hogy visszatér Escobar is. Jövőre még tuti Free lesz a RT de én is reménykedem, hogy idény vége felé át tudja venni Green a stafétát. RB kéne nagyon de, hogy melyik körben? Most is van 1 körös csalódás és hátsó körös iszonyat jó...

Beltazorral értek egyet DT-CB-LB/RB kivéve ha kihúzzák Romo utódját de arra garanciát kééérek!! 😊
speeedy1
Én a secondary-t olyan nagy neednek nem látom. Az idei évben - úgy hogy a védelem rengeteget volt fenn az offense töketlensége miatt - ötödik a csapat a pass elleni védekezésben. Jövőre visszajön Scandrick, maximum egy későbbi körös kornert húznék, vagy hoznék egy elfogadhatót a szabad piacról. Én is a falat érzem legnagyobb gyengeségnek. Én húznék DT-t legalább kettőt a falba. Ezzel a nyomást is fokoznánk, a DE-k is jobban tudnának érvényesülni, és talán a secondary és javulna tőle.
Futó egy középső körös mindenképp kellene, és kellene QB is mert Moore nem megoldás.
Nálam a sorrend : QB, DT, DT, RB
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Vöröskéhez nem fognak hozzányúlni. Ez az első negatív mérlegű szezonja, így is 50% fölött marad a recordja, a jövő év lesz a vízválasztó nála.
Scott bá könnyen lehet, hogy lapát, de szerintem sokkal inkább fogják elővenni Wade Wilsont, Pollackot, Dooley-t.

Szerkesztette: gorbel
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Azért ott van még a legjobb CB-nk (Scandrick), sérülten, jövőre bevethetően.
Én abból indulnék ki, hogy egy ilyen év után, és főleg az elmúlt időszak draftjai után idén a támadó oldal felé fog billenni a mérleg.

Ja, és a kedvencem, talán vágyam is:
Garrett leadja a szögre, átmegy OC-nek, Scott-bá megy. Egy ilyen szezon után én indokoltnak látnám.
Jön SP, na nem az, hanem a Payton a szentektől főedzőnek.
Vélemények?

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Na megint jövök akkor az örök optimizmusommal.... 😊

Nincs itt olyan nagy baj, főleg nem rengeteg need. Secondarybe max 2 kezdő szint kéne CB1 Scandrick és FS Jones mellé, tehát 1 CB meg 1 SS de Church-öt hagyni fogják tuti. Igaz ebben a szezonban külön miss tackle bajnokságot tartottak Wilcox-al. LB kell az nem vitás de ha RoMac-et megtartják akkor ott sincs vész. DT is kell, pontosan egy nagy koca, ezzel is egyetértek, viszont Hardy a kutyának sem fog kelleni és szerintem meg is tartjuk óccsóóééé 😊 (olcsóbbért) Backup QB de bizony, hogy kell de én csak akkor látom, hogy elsőre húzunk ha Jerryék beleszerelmesednek valamelyikbe. WR helyzetet én teljesen másként látom és nem ítélnék a helyetekben egy Romo mentes szezon után, 4. körig tuti nem húznék. Az örök dilemma Witten "hanyatlása", nos szeretnék én úgy hanyatlani mint ő, hogy egy kezdő irányító nélküli vaktyúk brigádtól elkapok 71x (többet mint Gronk). Swaimet is megnézném mit tud de kétség nem fér hozzá, hogy visszatér Escobar is. Jövőre még tuti Free lesz a RT de én is reménykedem, hogy idény vége felé át tudja venni Green a stafétát. RB kéne nagyon de, hogy melyik körben? Most is van 1 körös csalódás és hátsó körös iszonyat jó...

Beltazorral értek egyet DT-CB-LB/RB kivéve ha kihúzzák Romo utódját de arra garanciát kééérek!! 😊
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Szerintem most elértünk oda, hogy több needünk van, mint nem. Secondarybe gyakorlatilag 3-4 kezdő szintű ember kéne, a linebackerekkel is vitatkoznék, Lee sérülésmentes éve kisebb csoda, RoMac borzasztó inkonzisztens, Hitchens orbitálisat sophmore slumppol, a többiekkel meg csak többen vagyunk. A DT-vel kapcsolatban egyetértek, kéne egy rendes 1-tech koca, a két szélére egy kis depth, Hardyt nem tudjuk megtartani.
O oldalon ugye backup QB és RB evidens, egy olyan 2. WR, akinek magasabban van a palfonja, mint Williamsnek, TE is kéne, Escobar sztem ezzel a sérüléssel végképp kuka, Witten is sajnos kifelé megy már. RT-ben meg kéne nézni Chaz Greent, mert Free is nagyon visszaesett.
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
szerintem need sorrendben: wide receiver, corner, linebacker, DT
az első kettő sorrendjén hajlandó vagyok vitatkozni 😊
rva
Nálam a lista: qb - qb - qb - safety (Wilcox 😕( ) - Rb - DT
Csak hogy vitatkozzam is.
Charlie Firpo
én meg azon az elven vagyok, hogy építsünk két elit falat, így nálam:
DT/DE - CB - LB