Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Dez IR-en. Műteni kell. Továbbra is azt gondolom, hogy az Ő gyengébb teljesítménye mögött is az áll hogy nem gyógyult meg teljesen. Ahogy Romo is azert sérült rá a kulcscsontjara.
Blevi
Khm, kiült offseason, khm, Jay-Z, hisztikirály khm.
gorbel
Ez mind igaz, de az is hogy lókukit nem ér a passzjáték egy egészséges Dez nélkül,
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Dez IR-en. Műteni kell. Továbbra is azt gondolom, hogy az Ő gyengébb teljesítménye mögött is az áll hogy nem gyógyult meg teljesen. Ahogy Romo is azert sérült rá a kulcscsontjara.
Blevi
Khm, kiült offseason, khm, Jay-Z, hisztikirály khm.
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Dez IR-en. Műteni kell. Továbbra is azt gondolom, hogy az Ő gyengébb teljesítménye mögött is az áll hogy nem gyógyult meg teljesen. Ahogy Romo is azert sérült rá a kulcscsontjara.
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Azert McCoy is szenvedett a fal mögött. Lehet hogy Murray all pro back, de fal is kell hozzá, és az Eaglesnel nincs most megfelelő.
Blevi
Murray jó RB, de azért az All Pro státusz igen messze áll tőle szerintem.
gorbel
Amare felvetésére reagáltam. Alapvetően azt mondom a falunkkal együtt all pro szezont tolt. Ezek a feltételek nincsenek meg az Eagles-ben. Van egy centerük (Kelce) meg egy Lane Johnson-uk akik stabil NFL kezdőnek mondhatóak. Nálunk azért jobbak az alapfeltételek. Mondjuk ezért nem lett megfizetve sem.... 😊
Blevi
meg Peters, amikor egészséges.
slowmotion
Peterst azért nem írtam ide mert szerintem jövőre nem lesz már Eagle.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Azert McCoy is szenvedett a fal mögött. Lehet hogy Murray all pro back, de fal is kell hozzá, és az Eaglesnel nincs most megfelelő.Blevi
persze hogy szenvedett, mert nem invesztáltak annyit a falba, mint mi.
Danny Watkins, vagy hogy is hívták azt a favágó csávót? lol...

hiába legalább negyven éves bölcsesség, hogy a meccsek a lövészárokban dőlnek el, azért még mindig nem sikerül mindig szem előtt tartani ezt. legalább Garrett meg McClay sokat Maddenezett, mert az öreg mindig elmondta 😊
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Azert McCoy is szenvedett a fal mögött. Lehet hogy Murray all pro back, de fal is kell hozzá, és az Eaglesnel nincs most megfelelő.
Blevi
Murray jó RB, de azért az All Pro státusz igen messze áll tőle szerintem.
gorbel
Amare felvetésére reagáltam. Alapvetően azt mondom a falunkkal együtt all pro szezont tolt. Ezek a feltételek nincsenek meg az Eagles-ben. Van egy centerük (Kelce) meg egy Lane Johnson-uk akik stabil NFL kezdőnek mondhatóak. Nálunk azért jobbak az alapfeltételek. Mondjuk ezért nem lett megfizetve sem.... 😊
Blevi
meg Peters, amikor egészséges.
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Azert McCoy is szenvedett a fal mögött. Lehet hogy Murray all pro back, de fal is kell hozzá, és az Eaglesnel nincs most megfelelő.
Blevi
Murray jó RB, de azért az All Pro státusz igen messze áll tőle szerintem.
gorbel
Amare felvetésére reagáltam. Alapvetően azt mondom a falunkkal együtt all pro szezont tolt. Ezek a feltételek nincsenek meg az Eagles-ben. Van egy centerük (Kelce) meg egy Lane Johnson-uk akik stabil NFL kezdőnek mondhatóak. Nálunk azért jobbak az alapfeltételek. Mondjuk ezért nem lett megfizetve sem.... 😊
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Azert McCoy is szenvedett a fal mögött. Lehet hogy Murray all pro back, de fal is kell hozzá, és az Eaglesnel nincs most megfelelő.
Blevi
Murray jó RB, de azért az All Pro státusz igen messze áll tőle szerintem.
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Azért ne menjünk el szó nélkül amellett, hogy a szomszédvár elküldte a reformert, azt aki majd mindenkit megleckéztet, az istenkirályt a megváltót, aka Chipet. Egy trollingthenationt össze lehetne állítani a 3 évvel ezelőtti ajnározó kommentekből.
Ami miatt nekünk ez érdekes az az Eaglesnél Chip által odavitt emberek jövője így Murray-é is. Lesz vajon az új rezsimben egy ilyen drága futónak hely? Persze gondolom drágább lenne kirakniuk, de a padon főleg nem ér ennyit. Tradepartnert nem hiszem hogy találnak ilyen fizuval.
Blevi
Szerintem ezzel lett Murray helyzete biztosabb. Elküldeni drága, és az új edző hülye lenne ha nem használná. Még mindig az egyik legkomplettebb back a ligában. Ha nem padoztatják akkor simán hoz egy 1000 yardos szezont, elkapni is tud, passz blokkban meg egész kiemelkedő.
Ami viszont befolyásolhat bennünket az az irányító kérdés. Eddig is azt gondoltam, hogy a Philly irányítót fog draftolni, de most már egész biztos, és ha így lesz akkor lesz jó néhány minőségi backup QB a piacon, Bradford, RGIII, talán Sanchez és Kaepernick is, és még a hírek szerint Brees is lehet hogy lapátra kerül.
100yard
Ezen mondjuk nagyon meglepődnék.
De a Murrayis résszel egyet értek. Nagy valószínűleg az uj edzőnek lesz annyi esze, hogy ki is használja az All Pro running backjét. Sajnos.
Amare
Azert McCoy is szenvedett a fal mögött. Lehet hogy Murray all pro back, de fal is kell hozzá, és az Eaglesnel nincs most megfelelő.
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Azért ne menjünk el szó nélkül amellett, hogy a szomszédvár elküldte a reformert, azt aki majd mindenkit megleckéztet, az istenkirályt a megváltót, aka Chipet. Egy trollingthenationt össze lehetne állítani a 3 évvel ezelőtti ajnározó kommentekből.
Ami miatt nekünk ez érdekes az az Eaglesnél Chip által odavitt emberek jövője így Murray-é is. Lesz vajon az új rezsimben egy ilyen drága futónak hely? Persze gondolom drágább lenne kirakniuk, de a padon főleg nem ér ennyit. Tradepartnert nem hiszem hogy találnak ilyen fizuval.
Blevi
Szerintem ezzel lett Murray helyzete biztosabb. Elküldeni drága, és az új edző hülye lenne ha nem használná. Még mindig az egyik legkomplettebb back a ligában. Ha nem padoztatják akkor simán hoz egy 1000 yardos szezont, elkapni is tud, passz blokkban meg egész kiemelkedő.
Ami viszont befolyásolhat bennünket az az irányító kérdés. Eddig is azt gondoltam, hogy a Philly irányítót fog draftolni, de most már egész biztos, és ha így lesz akkor lesz jó néhány minőségi backup QB a piacon, Bradford, RGIII, talán Sanchez és Kaepernick is, és még a hírek szerint Brees is lehet hogy lapátra kerül.
100yard
Ezen mondjuk nagyon meglepődnék.
De a Murrayis résszel egyet értek. Nagy valószínűleg az uj edzőnek lesz annyi esze, hogy ki is használja az All Pro running backjét. Sajnos.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Azért ne menjünk el szó nélkül amellett, hogy a szomszédvár elküldte a reformert, azt aki majd mindenkit megleckéztet, az istenkirályt a megváltót, aka Chipet. Egy trollingthenationt össze lehetne állítani a 3 évvel ezelőtti ajnározó kommentekből.
Ami miatt nekünk ez érdekes az az Eaglesnél Chip által odavitt emberek jövője így Murray-é is. Lesz vajon az új rezsimben egy ilyen drága futónak hely? Persze gondolom drágább lenne kirakniuk, de a padon főleg nem ér ennyit. Tradepartnert nem hiszem hogy találnak ilyen fizuval.
Blevi
Szerintem ezzel lett Murray helyzete biztosabb. Elküldeni drága, és az új edző hülye lenne ha nem használná. Még mindig az egyik legkomplettebb back a ligában. Ha nem padoztatják akkor simán hoz egy 1000 yardos szezont, elkapni is tud, passz blokkban meg egész kiemelkedő.
Ami viszont befolyásolhat bennünket az az irányító kérdés. Eddig is azt gondoltam, hogy a Philly irányítót fog draftolni, de most már egész biztos, és ha így lesz akkor lesz jó néhány minőségi backup QB a piacon, Bradford, RGIII, talán Sanchez és Kaepernick is, és még a hírek szerint Brees is lehet hogy lapátra kerül.
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Azért ne menjünk el szó nélkül amellett, hogy a szomszédvár elküldte a reformert, azt aki majd mindenkit megleckéztet, az istenkirályt a megváltót, aka Chipet. Egy trollingthenationt össze lehetne állítani a 3 évvel ezelőtti ajnározó kommentekből.
Ami miatt nekünk ez érdekes az az Eaglesnél Chip által odavitt emberek jövője így Murray-é is. Lesz vajon az új rezsimben egy ilyen drága futónak hely? Persze gondolom drágább lenne kirakniuk, de a padon főleg nem ér ennyit. Tradepartnert nem hiszem hogy találnak ilyen fizuval.
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Hát, ez a Goff gyerek ma valami bowl-on nyomott 6 TD-t, 467 yardot, és - biztos rosszul látom - de 227-es rat-et.
Nem láttam, az ellen fél is biztos olyan volt, de azért mégis, na.
Charlie Firpo
Egyet kivéve, az összes meccsen így játszott. Nem a legacélosabb védelem ellen hozta össze ezeket a számokat, de kb. esélytelenek voltak a DB-k, minden passza jó helyre ment.
Egyébként, (szinte) minden dobáshoz megvan a karja, szépen végig tud menni a progression-ön, ha kell, fel tud lépni a zsebben, egész komplett kis irányító. A fal előtte kifejezetten szar, de a menekülései elárulják, hogy Romo-n nőtt fel 😊
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Én megnéztem. Jó volt. Pontos jó ütemben dobott labdákkal.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hát, ez a Goff gyerek ma valami bowl-on nyomott 6 TD-t, 467 yardot, és - biztos rosszul látom - de 227-es rat-et.
Nem láttam, az ellen fél is biztos olyan volt, de azért mégis, na.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Weeden is és Cassel is a rendszer miatt volt sz*r és ez egyre inkább Linehan-t dicséri...
rva
Értem én, hogy passzolnia kell a rendszerhez az adott játékosnak, de az számomra teljes meglepetés, hogy Weeden hosszú ideig tanulhatta a rendszert és 10 értelmes passzt nem tudott bemutatni. Ha volt Bryant ha nem. Aztán átmegy Houstonba, ahol olyan QB cserélgetés volt amit Houdini is megirigyel és a rájátszás kapujába kerül. Meddig is tanulhatta a rendszert és az elkapó útvonalakat? Amit Cassel nálunk még mindig tanul?!

Nem értem. Hörinek is feldobtam a kérdést live, sms-ben, 2x is elküldtem, de biztos úgy ítélték meg, hogy kár foglalkozni a témával (vagy az smsemmel). 😛
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Persze, nem erre gondoltam. De te - mivel figyeled az egyetemit is - előnyben vagy, én csak néha-néha nézek bele, és hagyatkozom. Én azt látom, hogy mivel nagyon gyengék (az NFL-hez képest) a védelmek az egyetemi szinten, ezért igen nehéz lehet megítélni egy irányítót, pl. csak a statjai alapján.
Charlie Firpo
Statjai alapján az NFL-ben is elég nehéz megítélni egy játékost 😊 Ennek ellenére sokan csinálják 😛

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Weeden is és Cassel is a rendszer miatt volt sz*r és ez egyre inkább Linehan-t dicséri...
Moore-t megtartják, még egy draftolt irányító a 4-ik körben azért, hogy Moore-nak legyen TC alatt kivel versenyeznie, és akkor jöhet a WR akinek nagyobb upside-ja van, mint Williams (és konzisztensebben szakad el a cornerektől, nem droppol, és nem 100% body catcher) első körben
futás ellen szerintem nem DT kell hanem egy jobb linebacker, aki stabilan minusz yardon állítja meg a futást, hogy elmenjen a kedvük tőle. egy adamantium csontos Lee2
rva
mondjuk engem érdekelne, hogy Weeden mit tudott volna alkotni egy Dezzel, mert ugye ő nemigen volt neki.
ha mást nem, feldobhatta volna neki (neki legalább a karereje megvolt hozzá), de hát ugye még a Dez-pótlék Butler is szanaszét sérült, múlt héten játszotta az első értelmes (teljes) meccsét.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Miből gondolod, hogy az 1. körben fr alapanyag QB-t tudsz hozni? Weeden is első körös volt.. Ha Romo egészséges akkor nyitva van a champ.window. Nem leépíteni kell hanem strukturálni a fizuját és megerősíteni a keretet. Az O falatok Továbbra is elit, ott inkább már motivációs és coaching problémák voltak idén. Én a helyetekben a drafton erősíteném a védelmet és hoznék az első két kör valamelyikében egy leendő feature backet .QB-t csak bpa alapon hoznék. Erős ez a csapat de annyira még nem, hogy a fr.QB kiesését elbírja. Vele viszont akár SB contender.
Sorry az "okoskodásért"😊
gordon
Azt nem tudom csak azt hogy az első körben nagyobb rá az esély mint a hatodikban. 😊
Tony cap hit-je 2016-ben 20 millio és az az utáni években 25,24,24. Ezen sok mindent nem lehet strukturálni. És azt az elit O falat is meg kell fizetni lassanként.
Ettől persze az is egy valós és jó alternatíva amit Te írsz.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Miből gondolod, hogy az 1. körben fr alapanyag QB-t tudsz hozni? Weeden is első körös volt.. Ha Romo egészséges akkor nyitva van a champ.window. Nem leépíteni kell hanem strukturálni a fizuját és megerősíteni a keretet. Az O falatok Továbbra is elit, ott inkább már motivációs és coaching problémák voltak idén. Én a helyetekben a drafton erősíteném a védelmet és hoznék az első két kör valamelyikében egy leendő feature backet .QB-t csak bpa alapon hoznék. Erős ez a csapat de annyira még nem, hogy a fr.QB kiesését elbírja. Vele viszont akár SB contender.
Sorry az "okoskodásért"😊
gordon
Weeden úgy volt első körös, mint Timmy vagy Tany, épeszű ember 3. kör előtt rá sem nézett volna.
Amadeus91
Mindig volt, van és lesz, hogy a QB needes csapatok "bereachelnek" valakit 2016ban is lesz ezért írtam itt, hogy akkor hoznék qb-t ha bpa de ez már itt off.
Charlie, szerintem a scout szakma semmit sem fejlődött, elég csak megnézni a hátsó körös vagy udfa futókat, wr-eket...
Én szeretem Romo játékát és szurkolok neki, hogy nyomjon le még legalább két jó évet nálatok de nagyon kíváncsi vagyok, hogy az FO , hogy próbálja majd megoldani a backup QB kérdését.
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Miből gondolod, hogy az 1. körben fr alapanyag QB-t tudsz hozni? Weeden is első körös volt.. Ha Romo egészséges akkor nyitva van a champ.window. Nem leépíteni kell hanem strukturálni a fizuját és megerősíteni a keretet. Az O falatok Továbbra is elit, ott inkább már motivációs és coaching problémák voltak idén. Én a helyetekben a drafton erősíteném a védelmet és hoznék az első két kör valamelyikében egy leendő feature backet .QB-t csak bpa alapon hoznék. Erős ez a csapat de annyira még nem, hogy a fr.QB kiesését elbírja. Vele viszont akár SB contender.
Sorry az "okoskodásért"😊
gordon
Weeden úgy volt első körös, mint Timmy vagy Tany, épeszű ember 3. kör előtt rá sem nézett volna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
És akkor még egy szentségtörés !
És előre kell bocsássam én imádom Tony játékát mert miatta lettem Dallas szurkoló vagy tíz éve, imádom a "meneküléseit" amikben mindig benn van egy nagy play lehetősége. Vele született ösztöne van a D játékosok kikerüléséhez, és emiatt szerintem az egyik legizgalmasabb QB az NFL-ben. Meg rengeteget tett a csapatért, gyakran sérülten is játszott, szerintem ezért megérdemelne már egy SB-t.
Ami miatt szentségtörés, hogy egyre inkább úgy érzem már csak ballaszt a csapatnak. Rengeteg helyet foglal el a fizetési sapkában, emiatt szinte egyáltalán nem tudunk mozogni a szabad ügynök piacon. Illetve minden évben tologatjuk a QB draft-tot, mert nekünk itt van Tony. És valóban itt van ha egészséges, de ahogy öregszik egyre kevésbé egészséges.
Ezért gondolom hogy elsőre feltétlen QB-t kell húzni.
Most viszonylag elöl tudnánk egy új franchise QB-t hozni akit fel lehetne építeni vagy bedobni a mély vízbe ha valami szerencsétlenség történik , Tony-t meg egy-két év alatt le tudnánk építeni - ha ugyan le nem épül magától, lásd PM -. Sajnos ezzel is számolni kell szerintem.
100yard
Akkor ketten törjük a szentséget, mintha magam írtam volna! Én is szertetem Tony játékát, csak amikor letámogatják, azt nem.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Miből gondolod, hogy az 1. körben fr alapanyag QB-t tudsz hozni? Weeden is első körös volt.. Ha Romo egészséges akkor nyitva van a champ.window. Nem leépíteni kell hanem strukturálni a fizuját és megerősíteni a keretet. Az O falatok Továbbra is elit, ott inkább már motivációs és coaching problémák voltak idén. Én a helyetekben a drafton erősíteném a védelmet és hoznék az első két kör valamelyikében egy leendő feature backet .QB-t csak bpa alapon hoznék. Erős ez a csapat de annyira még nem, hogy a fr.QB kiesését elbírja. Vele viszont akár SB contender.
Sorry az "okoskodásért"😊
gordon
Én azért hoznék az első körben qb-t, mert őt jó eséllyel be lehet lökni a mély vízbe. Ahogy figyelem a tendenciákat, a hátsóbb körös játékosokkal valami alkati-taktikai hiba van, vagy alacsonyak (Arkansas-i érzelmi favorit), vagy gyenge a karjuk, vagy sérülékenyek vagy nem látnak a pályán. Értem én, hogy te Brady-ből indulsz ki, a legendás hátsó köréből. mi persze mondhatnánk, hogy Tony is UDFA volt. Asszem a scout szakma fejlődött annyit, hogy ezek a legendás bejutások azért ritkák, meg ráadásul ott van a csapat edzői gárdája, mit kezd a draftolttal, hogy kezeli (lásd footballjános esete).
Tony meg minden évben átstrukturálja a szerződését, ezen nem múlik. Idénre ahogy emlékszem kifut szerencsére a sok ballaszt (Austin, Retliff, stb.), azt hiszem, a cap helyzetünk nem lesz rossz.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Miből gondolod, hogy az 1. körben fr alapanyag QB-t tudsz hozni? Weeden is első körös volt.. Ha Romo egészséges akkor nyitva van a champ.window. Nem leépíteni kell hanem strukturálni a fizuját és megerősíteni a keretet. Az O falatok Továbbra is elit, ott inkább már motivációs és coaching problémák voltak idén. Én a helyetekben a drafton erősíteném a védelmet és hoznék az első két kör valamelyikében egy leendő feature backet .QB-t csak bpa alapon hoznék. Erős ez a csapat de annyira még nem, hogy a fr.QB kiesését elbírja. Vele viszont akár SB contender.
Sorry az "okoskodásért"😊
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
És akkor még egy szentségtörés !
És előre kell bocsássam én imádom Tony játékát mert miatta lettem Dallas szurkoló vagy tíz éve, imádom a "meneküléseit" amikben mindig benn van egy nagy play lehetősége. Vele született ösztöne van a D játékosok kikerüléséhez, és emiatt szerintem az egyik legizgalmasabb QB az NFL-ben. Meg rengeteget tett a csapatért, gyakran sérülten is játszott, szerintem ezért megérdemelne már egy SB-t.
Ami miatt szentségtörés, hogy egyre inkább úgy érzem már csak ballaszt a csapatnak. Rengeteg helyet foglal el a fizetési sapkában, emiatt szinte egyáltalán nem tudunk mozogni a szabad ügynök piacon. Illetve minden évben tologatjuk a QB draft-tot, mert nekünk itt van Tony. És valóban itt van ha egészséges, de ahogy öregszik egyre kevésbé egészséges.
Ezért gondolom hogy elsőre feltétlen QB-t kell húzni.
Most viszonylag elöl tudnánk egy új franchise QB-t hozni akit fel lehetne építeni vagy bedobni a mély vízbe ha valami szerencsétlenség történik , Tony-t meg egy-két év alatt le tudnánk építeni - ha ugyan le nem épül magától, lásd PM -. Sajnos ezzel is számolni kell szerintem.