NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mivel itt Black és peterk miatt mindig olvasmányos elemzéseket lehet találni számokkal alátámasztva, megkérdem, ezt mire alapozod? Kb 15%-al több zsákunk volt alapszakaszban ha jól emlékszem, nyomásban, labdaszerzésben, minden lényeges statisztikában a legjobb lett a védelem.undisputedly
Ezért lehet, hogy én vagyok a bűnös, nekem volt ez a véleményem. 😀

Szó nincs arról, hogy a Hawks front7 valami pushover lenne. Sőt. Valóban, statisztikailag sok tekintetben jobb is, mint a Niners-é. De a statisztika egy dolog, nem mindig mondja el a matchupokról az igazságot. Elég annyit írnom példának, hogy tavaly a Denver defense minden főbb kategóriában top 5, all around pedig #2 helyen végzett a statisztikákban, aztán az első playoff körben rettenetesen megégett, mert megtalálták azt az egy gyengéjét amit ki lehetett használni.

A Niners front7-t azért gondoltam denveri szempontból rosszabb matchupnak, mert 4, sőt olykor 3 emberrel is képesek nagy nyomásra, míg a Seattle inkább az agresszitivitásával éri ezt el, extra embereket küldve az irányítóra. Általában megtehetik, mert a secondary tényleg szenzációs. De itt jön be az irányító minősége, mint faktor. Nem mindegy, hogy ki ellen ilyen agresszívak. A számok törvénye alapján az 5-6 emberes passrushnál marad üres, nem levédekezett ember, a 3-4 emberes passrushnál az első 2-3 másodpercben minden elkapóra jut valaki. Brees borzasztó formát fogott ki ellenetek múlt héten, de így is tudott 300 yardot passzolni, mert kevésbé fogható meg 5-6 emberes passrush-al, mint mondjuk Kaepernick vagy Foles, stb. Pontot alig csináltak belőle, mert ő is és az elkapók közül is többen betliztek, de haladni tudtak, pedig eső volt. Namost, ha Manning is haladhat 300+ yardot, akkor abból pont is lesz ..... kivéve, ha vak oldalon többször sikerül odaérni hozzá, és esetleg fumble-re kényszeríteni. Ez lesz az igazi matchup szerintem, nem a Seattle secondary vs Denver elkapósor.

A másik, hogy ha a két fiatal irányítót - és velük együtt a két offense-t - összevetem, akkor a denveri védelem szempontjából mindkettőben a mozgékonyság és a mély passzok a legveszélyesebbek. Ebben a két faktorban Kaepernicket a Denver számára nehezebb falatnak gondoltam volna, mert ő Wilsonnál is gyorsabb (nem fürgébb, de gyorsabb), és több a mélységi célpontja (ami a Denver #D egyik achilles-ina).

Persze mindez csak "fotelszakértés". 😊 Annyit is ér, azaz gyakorlatilag semmit. 😊peterk2005
A tavalyi Denver D# szerintem azért nem szerencsés mert PM miatt keveset voltak fenn, és a turbó O# miatt beszűkült playbookkal kellett megjátszani a hátrányt az ellenfélnek.
Nálunk pont fordítva van. Az O# 3&out és jön is vissza a D# védekezni, vagy rögtön első playnél labdaeladás és redzone-ból támad az ellen(soha.többé.) 😊

Amit szerintem a nem Hawks fanok nem látnak tisztán az a következő:
Telített nagyon a D-line, viszont a 9ers-szel ellentétben nincs több olyan játékosunk a front7ben, akik képesek futás ellen és siettetésben is kiemelkedőt nyújtani, kivéve Bennett. Mebane és Red a futás megállításban kiemelkedően jók, Avril és Bennette pedig a siettetésben(előbbi mindenben). Viszont: Egy frisco és egy Cardinals vagy egy Panthers ellen nem tudtuk megcsinálni,hogy a Nascar csomagunk van fenn(csak rusherek), mert a power runt nem tudták megfogni. Ti viszont nem vagytok az a tipikus power run team, még akkor sem,ha nagyon jó a falatok. Plusz ugye egy mobilis irányítónál teljesen máshogyan gyakorol nyomást a front7.
Olyankor a lényeg a "záró-hatás", hogy átöleljék a zsebet és úgy nyomják össze, ne legyen lyuk ahol a Qb megindulhat. PM-nél mehet a sima penetration race, azaz aki előbb odaér az kap egy pacsit, nem kell figyelni a zseb állását.
Tehát nem csak,hogy a jobb passrush csomaggal lehetünk fenn többet, de mehet a sima észnélküli rush az abszolút nem mobilis PM-re.

szerk: Ettőlmég persze zárhat majd 40/40-el, de szerintem rosszabb nektek a Hawks Dx nem csak DB-k terén, de allaround téren is, mondjuk ezzel nem mondok sokat,mert ez a védelem tényleg kb minden fontos statban első lett.

szerk2: A Denver D# vs Hawks O# terén nem igen merek rólatok írni,mert nem sokat láttam a védelmeteket.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Engem is meglepett a nyilatkozata, ritkán csinál ilyesmit. Nem tudok másra gondolni, mint arra, hogy vagy tényleg annyira egymás fejébe másztak, hogy nem bírnak ma sem leakadni egymásról, vagy pedig a bostoni sportmédiának dobott egy gumicsontot amit rághatnak, mert arrafelé a sok siker miatt (mind a négy major sportágban tradícionális nagy csapatuk van) a vereségek idején nagyon le tudják szedni a keresztvizet az edzőkről, managementről.peterk2005
Azért BB-nél is elszakadhat a cérna nem ? 😊ThundersNFL
Persze, Csak nála nagyon meglepő. Ha van franchise ahol ultra kontroll alatt van a média, és nem szoktak ilyen megjegyzések nyilvánosságra kerülni, az a Patriots. Ha Jim Irsay tweetelt volna valami hasonlót, egyáltalán nem lennék meglepve. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én arra emlékszem, mindenhol az lett leírva egész szezonban, a Denver Broncos a legerősebb csapat. Aztán persze voltak megnevezve mások is, akkor volt a Denver második, lehet valahol harmadik is, de ennél lejjebb nekem nem rémlik egész szezonban.ulpianus
Szerintem PM_the_sheriff arra gondolhatott, hogy a média a szokásoknak megfelelően a meccs előtt is eljátszotta az "egyik szakértő ide voksol, másik szakértő oda voksol" játékot, hogy érdekesebbé tegye a meccseket. És milyen érveket lehet elpuffogtatni a Denver ellen? Hát a szokásosakat, amik ezerszer elhangzotta, és minden Denver fan bögyében benne vannak. Hogy tavaly is buktak esélyesként, hogy Manning choker a playoffban, hogy a denveri defense a liga leggyengébbjei közé tartozik, stb. Ez folyt a csapból a Bolts ellen és megötszörözve ez folyt a csapból a Pats elleni meccs előtt is, az amerikai médiában, de még a hazaiban is, a Trashtalktól kezdve bármelyik elemzést elolvasva.

Persze ez természetes, hiszen nem is lehetett nagyon mást írni. És ami rosszabb, hogy több-kevesebb igazságtartalmuk volt is ezeknek az érveknek. Nem hiszem, hogy lett volna Denver fan aki abszolút nyugodt lett volna a secondary miatt, vagy ne félt volna egy újabb esélyesként fejreállástól, illetve attól, hogy Manning a szenzációs alapszakasz után belekergeti magát egy döntő pillanatos hibába. Ráadásul a Pats idén egy totális odds gyilkos csapat volt. Ha egy milliót fizetnének érte, akkor se tudnám megmagyarázni, hogy hogyan tudtak 12-4-el végezni és mit kerestek a konf. döntőben. De mégis odakeveredtek valahogy. Ilyen alapon meg miért ne gyilkolhattak volna le még egy oddsot, ugye? 😊

Szóval egyszerűen csak nagy a megkönnyebbülés, hogy bejöttek az oddsok, képes volt a csapat hozni az esélyeket.

(Számomra egyébként tulajdonképpen eddig tartott a "szurkolói idény". Lehet, hogy ha Pats szurkoló lennék, és annyira elkényeztetett volna a sors amennyire őket elkényeztette az elmúlt bő évtizedben, akkor csak a gyűrű számítana, és csalódott lennék, ha nem jönne össze. De mivel nem vagyok ilyen szerencsés, én már amiatt is hálás vagyok, hogy megvan a superbowl, azaz az év utolsó meccsét sem kell semlegesként néznem. Természetesen nagyon szurkolok, hogy a gyűrű is összejöjjön, de számomra ez már a jutalomjáték. Akármi is lesz, emlékezetes év marad az idei. A 2009 is az maradt, pedig a Colts kikapott a döntőben a Saints-től. De minden percére - még a vesztes superbowlra is - jó emlékkel gondolok vissza.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
obraz 170
Remélem jövő héten is itt leszel, miután a NE eltakarított titeket, majd akkor is várjuk a hasonló élelmes mondatokat 😊obraz
Miféléket? Amikkel betámadnak ok nélkül? 😊
Nagy szavak, csak nehogy visszafelé süljön el. 😉 😀Gary21
Nahát, és visszafelé is sült el. 😀
Ezért sem érdemes átkozódni meg szitkozódni. 😀
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Engem is meglepett a nyilatkozata, ritkán csinál ilyesmit. Nem tudok másra gondolni, mint arra, hogy vagy tényleg annyira egymás fejébe másztak, hogy nem bírnak ma sem leakadni egymásról, vagy pedig a bostoni sportmédiának dobott egy gumicsontot amit rághatnak, mert arrafelé a sok siker miatt (mind a négy major sportágban tradícionális nagy csapatuk van) a vereségek idején nagyon le tudják szedni a keresztvizet az edzőkről, managementről.peterk2005
Azért BB-nél is elszakadhat a cérna nem ? 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mivel itt Black és peterk miatt mindig olvasmányos elemzéseket lehet találni számokkal alátámasztva, megkérdem, ezt mire alapozod? Kb 15%-al több zsákunk volt alapszakaszban ha jól emlékszem, nyomásban, labdaszerzésben, minden lényeges statisztikában a legjobb lett a védelem.undisputedly
Ezért lehet, hogy én vagyok a bűnös, nekem volt ez a véleményem. 😀

Szó nincs arról, hogy a Hawks front7 valami pushover lenne. Sőt. Valóban, statisztikailag sok tekintetben jobb is, mint a Niners-é. De a statisztika egy dolog, nem mindig mondja el a matchupokról az igazságot. Elég annyit írnom példának, hogy tavaly a Denver defense minden főbb kategóriában top 5, all around pedig #2 helyen végzett a statisztikákban, aztán az első playoff körben rettenetesen megégett, mert megtalálták azt az egy gyengéjét amit ki lehetett használni.

A Niners front7-t azért gondoltam denveri szempontból rosszabb matchupnak, mert 4, sőt olykor 3 emberrel is képesek nagy nyomásra, míg a Seattle inkább az agresszitivitásával éri ezt el, extra embereket küldve az irányítóra. Általában megtehetik, mert a secondary tényleg szenzációs. De itt jön be az irányító minősége, mint faktor. Nem mindegy, hogy ki ellen ilyen agresszívak. A számok törvénye alapján az 5-6 emberes passrushnál marad üres, nem levédekezett ember, a 3-4 emberes passrushnál az első 2-3 másodpercben minden elkapóra jut valaki. Brees borzasztó formát fogott ki ellenetek múlt héten, de így is tudott 300 yardot passzolni, mert kevésbé fogható meg 5-6 emberes passrush-al, mint mondjuk Kaepernick vagy Foles, stb. Pontot alig csináltak belőle, mert ő is és az elkapók közül is többen betliztek, de haladni tudtak, pedig eső volt. Namost, ha Manning is haladhat 300+ yardot, akkor abból pont is lesz ..... kivéve, ha vak oldalon többször sikerül odaérni hozzá, és esetleg fumble-re kényszeríteni. Ez lesz az igazi matchup szerintem, nem a Seattle secondary vs Denver elkapósor.

A másik, hogy ha a két fiatal irányítót - és velük együtt a két offense-t - összevetem, akkor a denveri védelem szempontjából mindkettőben a mozgékonyság és a mély passzok a legveszélyesebbek. Ebben a két faktorban Kaepernicket a Denver számára nehezebb falatnak gondoltam volna, mert ő Wilsonnál is gyorsabb (nem fürgébb, de gyorsabb), és több a mélységi célpontja (ami a Denver #D egyik achilles-ina).

Persze mindez csak "fotelszakértés". 😊 Annyit is ér, azaz gyakorlatilag semmit. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Moreno és Carter is játékra kész lesz a Super Bowlon!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Engem is meglepett a nyilatkozata, ritkán csinál ilyesmit. Nem tudok másra gondolni, mint arra, hogy vagy tényleg annyira egymás fejébe másztak, hogy nem bírnak ma sem leakadni egymásról, vagy pedig a bostoni sportmédiának dobott egy gumicsontot amit rághatnak, mert arrafelé a sok siker miatt (mind a négy major sportágban tradícionális nagy csapatuk van) a vereségek idején nagyon le tudják szedni a keresztvizet az edzőkről, managementről.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Belichick nincs nagyon hozzászokva a vereségekhez, nem nagyon tudja hogyan kell.............
 www.nfl.com/videos/new-england-patriots

Mondjuk kíváncsi lennék, h szerinte mi a különbség a 2 között:
 www.nfl.com/videos/new-england-patriots/0ap2000000315025/Aqib-Talib-leaves-game-with-injury
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000315009/Rodgers-Cromartie-injured

Sajnálatos Talib sérülése és szerencse, h nálunk DRC tudta folytatni, de ez ritka antipatikus nyilatkozat. És akkor most máris nem attól lesz hangos a világ, h mi vagyunk az AFC bajnokai, hanem h mekkora egy csaló csapat vagyunk? Hmm.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Én arra emlékszem, mindenhol az lett leírva egész szezonban, a Denver Broncos a legerősebb csapat. Aztán persze voltak megnevezve mások is, akkor volt a Denver második, lehet valahol harmadik is, de ennél lejjebb nekem nem rémlik egész szezonban.

A gyenge sorsolás igaz. Az AFC South és az NFC East jutott idénre az amerikai nyugatnak, és bizony ez két gyenge csoport volt. E nélkül azért nem megy 3 csapat rájátszásba innen.
Ellenben a csoport erős volt. Szezon előtt ment az oltás, ám tényleg évekig ez igaz volt, el lehetett fogadni. Aztán már mást írtak.

Az NFLben a bajnokságot is a támadók nyerik. Vagy a Seahawks.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
obraz 170
Van rajta / nincs rajta sapka tipikus esete. 😀
Bezzeg egy vereség esetén hogy zúdult volna a "na, én előre megmondtam mennyit is ér ez a csapat" kommentáradat. 😀
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Hej de jó érzés most Broncos drukkernek lenni. Egész évben azt kell hallgatni hogy úgy sem fog összejönni, mert gyenge a sorsolás, gyenge a csoport, PM nem bírja fejben, agyonhypeolt csapat vagyunk, a bajnokságot a védelmek nyerik stb. A héten is ezer helyen olvastam hogy még ennek a meccsnek is a Pats az esélyese, több helyen ilyen 10 pontos vereséget vizionáltak nekünk. Erre tessék. SB. De k. hosszú két hét lesz.

Így elsőre egyébként jobb matchupnak tűnik a hawks sokkal mint a 49ers. Lehet hogy jobb a secondary de a frisco front 7 azért büntet rendesen, nem vagyok benne biztos hogy így meg tudták volna védeni PM-et. Akkor inkább rajta múljon mint a támadófalon.PM_the_sheriff
Hol olvastál ilyeneket,hogy a Patriots az esélyesebb?Én vagy 4-5 helyen mindenhol min 6 pontos favoritnak olvastam a Denvert+akikkel beszéltem,ők is értetlenül álltak a fogadóirodák által kínált 5-5,5-ös hendi előtt,mondván,hogy ez elég kicsi.Hát be is jött.Három ember, három féle hendit mondott nekem,hogy mi lenne a megfelelő:8-8,5-10.
Ne akard már úgy beállítani,mint ha a szezon és az előző meccsek alapján akkora hőstett lett volna legyőzni ezt a Patriotst...

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hej de jó érzés most Broncos drukkernek lenni. Egész évben azt kell hallgatni hogy úgy sem fog összejönni, mert gyenge a sorsolás, gyenge a csoport, PM nem bírja fejben, agyonhypeolt csapat vagyunk, a bajnokságot a védelmek nyerik stb. A héten is ezer helyen olvastam hogy még ennek a meccsnek is a Pats az esélyese, több helyen ilyen 10 pontos vereséget vizionáltak nekünk. Erre tessék. SB. De k. hosszú két hét lesz.

Így elsőre egyébként jobb matchupnak tűnik a hawks sokkal mint a 49ers. Lehet hogy jobb a secondary de a frisco front 7 azért büntet rendesen, nem vagyok benne biztos hogy így meg tudták volna védeni PM-et. Akkor inkább rajta múljon mint a támadófalon.PM_the_sheriff
Mivel itt Black és peterk miatt mindig olvasmányos elemzéseket lehet találni számokkal alátámasztva, megkérdem, ezt mire alapozod?
Kb 15%-al több zsákunk volt alapszakaszban ha jól emlékszem, nyomásban, labdaszerzésben, minden lényeges statisztikában a legjobb lett a védelem.
Ez a frisco védelem tényleg jó, de nem a passz ellen kiemelkedő,hanem a futást tudják nagyon jól fogni főleg. A sec összehasonlíthatatlnul jobb nálunk, és mint írtam, nyomásban is jobbak vagyunk.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Nem egész évben, a győzelmek után kussolt a hatertábor, csak a vereségeknél ragadták meg az alkalmat, h ócsároljanak, Nagy a kísértés h visszaolvassam és felhánytorgassam őket, de az túl kicsinyes lenne 😊, meg akkor is leírtam róla a véleményemet, ami azóta se változott, legfeljebb néhányat igazolt az idő.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Hej de jó érzés most Broncos drukkernek lenni. Egész évben azt kell hallgatni hogy úgy sem fog összejönni, mert gyenge a sorsolás, gyenge a csoport, PM nem bírja fejben, agyonhypeolt csapat vagyunk, a bajnokságot a védelmek nyerik stb. A héten is ezer helyen olvastam hogy még ennek a meccsnek is a Pats az esélyese, több helyen ilyen 10 pontos vereséget vizionáltak nekünk. Erre tessék. SB. De k. hosszú két hét lesz.

Így elsőre egyébként jobb matchupnak tűnik a hawks sokkal mint a 49ers. Lehet hogy jobb a secondary de a frisco front 7 azért büntet rendesen, nem vagyok benne biztos hogy így meg tudták volna védeni PM-et. Akkor inkább rajta múljon mint a támadófalon.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
obraz 170
1,90/1,90ről indult még hajnalban.
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Denver 1.8
Seattle 2.05
Bukiknál mi vagyunk hangyaf---nyival esélyesebbek.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
7. Super Bowlja a csapatnak, de ez lesz az első amiben élőben nézhetem őket! Össze se tudom szedni igazán a gondolataimat annyira boldog vagyok.Black_Adder
Grat! És valami hihetetlenül szórakoztató most visszaolvasni a 2012. március 19-i kommenteket 😊 Különösen érdekes az is, hogy ugye a Titansszel PM-ért folytatott versenyfutásban többen is megjegyezték, hogy mindkét csapat "mindent vagy semmit"-re játszik, és így is lett: míg a Broncos szűk 2 évvel később Super Bowlozik, addig a Tennessee-nél már új menedzsmenttel készülnek...

Na meg persze fontos megjegyezni, hogy összejött a JC6 Bowl xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
7. Super Bowlja a csapatnak, de ez lesz az első amiben élőben nézhetem őket! Össze se tudom szedni igazán a gondolataimat annyira boldog vagyok.

Wilson ellen hiányozni fog Miller nagyon, neki egyik specialitása a "futkározós" QBk összecsomagolása, de van helyette egy Trevathan ő is jó matchup ellene, akár egész meccsen spyoltatnám, ha nélküle is meg tudjuk állítani beastmode-ot. Kiegyensúlyozott összecsapás a mi támadósorunk nagyjából egy szinten van az ő védelmükkel, és a mi védelmünk nagyjából egy szinten van az ő támadó sorukkal. utóbbi párharcban szerintem mi jobbak vagyunk, és miért ne gondoljam így, ebben a szezonban a pesszimizmust optimizmusra cseréltem és bejött, most bizakodóan várom a Super Bowlt is, hajár Broncos!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Összejött az "álomdöntő"? Number one offense vs number one defense 😊
Pozitív irányba "csalódtam" a PM gépezettel kapcsolatban.
Ember legyen a talpán aki esélyeket tud latolgatni. Érdekes lesz a meccs, lévén még nem találkozott idén a két csapat, ellentétben az utolsó kb4 ellenfelünkkel, akikkel már 2. vagy akár 3. alkalommal játszottunk, szóval elég diverz playbookra számítok 😊
Egyrészt örülök,hogy egy ennyire domináns csapattal játszunk, másrészt szerintem PM ellen nincs olyan csapat, aki nyugodt szívvel fut ki 😊
Shermant kérdezték a tegnapi meccs végén,hogy a Jimmy-Rákfa kettőshöz hasonlóan megpróbálunk-e PM fejébe is belemászni. Válasz: Megpróbálhatod,de biztos vagyok benne,hogy eltévedsz 😀 Szóval azért mindenki tudja,hogy Ő nem egy nyeretlen 2 éves.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként Carternek ha nem is hit meccse volt, de korrekt teljesítményt nyújtott. 😊

Csak az SB-ben is hozza majd magát. (Már ha nem sérült le ő is....)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 702 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok a teljesen megérdemelt győzelemhez és az AFC trófeához.
Bailey a legszimpatikusabb számomra a jelenlegi Denverből, megérdemelné a gyűrűt, ami hiányzik a pályafutásából.Bruschi85
Azért gondolom, ha már bejutott, Welkertől sem sajnálnátok egy gyűrűt. 😀 Vita ide, fura elválás oda, a Patriots franchise történetének egyik meghatározó alakja volt, és mindig is az marad.peterk2005
Nyilván nem Westől sem, de, hogy ki számomra a legszimpatikusabb denveri jelenleg, és ki az egykori kedvenc abban nálam most van különbség.
De ez Wes korábbi érdemeiből nem von le semmit.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Tiger Woods ‏@TigerWoods 4 p

Nothing like watching the greatest of all time play. Congrats Peyton.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Na, kit akarunk ellenfélnek? 😀Tomifinn
Ezen már én is gondolkoztam. 😊 Lehet, hogy fura, de én azt hiszem a Seattle jobb lenne. A Niners offense explozívabb, veszélyesebb. És bár összességében a Seattle defense jobb, mint a Niners, de a Niners defense a front7-ben nagyon király. Peytonnak szerintem ez kevésbé fekszik, mint egy olyan defense ahol a secondary nagyon király, de kisebb rajta a nyomás. Annak idején a Chicago is úgy ért be a SB-ba, hogy állat, liga legjobb defense, és sikerült nyerni ellenük, mert az offense nem volt hozzá annyira potens. És 2009-ben a Jets secondary a Revis Island-el is volt legalább olyan, mint a Seattle secondary, és Peyton azt is szétszedte, mert nem tudták szétszedni az oline-t, volt ideje.

Szóval én azt hiszem inkább a Seattle. De mindegy, azt kell megverni aki szembe jön, a legjobbat. 😊peterk2005
Hát, ha a 9ers nyer azzal csak annyi lenne a baj, h nagyon sokat lenne emlegetve az 55-10
Egyszer leültem és végigszenvedtem (a Redskins elleni igazából rosszabb volt szvsz), de a felelevenítések annyira nem hiányoznának...

De az is igaz, h egy esetleges győzelemmel feledtethetnénk a múltat 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear