Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 espn.go.com/blog/denver-broncos/post/_/id/18415/peyton-manning-and-boss-john-elway-among-broncos-top-10 Egyetértetek?
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
No, a létszám elég nagy is lehetne a meccsnézésre, akkor már csak a helyszínt kéne kitalálni... 😊

Nem gondoltam, hogy ekkora lesz az érdeklődés... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
 scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/t31.0-8/s960x960/12622055_10207451823308151_8092802599807210534_o.jpg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
puppetm4st3r Denver Broncos 63 — Bronco
A engem is erdekelne a topicos meccsnezes, BP-n 😊
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Közös meccsnézés, hogy áll?
Nekem van legalább két broncosos ismerősöm, aki vmi bárban szeretné nézni a meccset, szal a pesti eseményre instant 3 fő jelen. 😊
Általános Doktor
nekem 2 "koca patses" haverom van meg lehet hogy jönne egy félig koca szurkoló csaj 😀
szal ez +3 fő alsó hangon 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 886 — we almost always almost win
Nyolcadik Super Bowlra készül a csapat. A médiában legtöbbször csak azt mondják, h 3. győzelemre, pedig ez is számít, mert a 8 SB a legtöbb a Dallassal, Pittsburghgel és New Englanddel karöltve. Csak mi lényegesen kevesebbet nyertünk meg közülük. Ennek ellenére szerintem az is siker, ha valaki eljut idáig, úgyh én felidézem a vereségeket is

1977:
Hogy jutottunk el oda:1972-től valami elkezdett épülni a csapatnál, miután bő 1 évtizedig pofozógép voltunk. Sorra érkeztek a jobbnál jobb játékosok a D#-be, Tom "Tombstone" Jackson, Lyle Alzado, Bill Thompson és persze a legnagyobb, Randy Gradishar. Mind All Pro játékosok voltak '77-ben, de Louis Wright és Steve Foley neve se szorul bemutatásra ebben a topicban. Azonban érdekes módon '76-ban a játékosok Ralston menesztését kérték. Az új edző Red Miller pedig Craig Morton személyében hozta az utolsó hiányzó láncszemet egy veterán QB-t.
Mi történ a Super Bowlon: A '70-es évek 3 legjobb csapata állt az utunkban, a Steelers a Raiders és a Cowboys. Az első két akadályt sikerrel vettük, de Morton korábbi csapata ellen nem tudta bizonyítani, h őt kellett volna választani Staubach helyett. Minden idők leggyengébb QB teljesítményét (SB-ban) 4/15 39yard 0TD, 4INT a védelem se tudta ellensúlyozni.
Mi történt utána:: Rövidtávon bejött ugyan az edzőváltás, de hosszabb távon nem. A következő 2 évben visszatértünk a rájátszásba, de meccset nyerni már nem tudtunk ott, Miller 4 év után távozott aztán végül Mortont is utólérte a kor, így Reevesnek a 2. éve után meg kellett nyomnia a resetet....

1986
Hogy jutottunk el oda: Ez a legismerősebb story. '83 draft. Elway nem akar a Baltimore Coltsba menni, a Cotls nem talál vevőt a pickre a draft előtt. A draft első másodpercében küldik a cetlit. Majd az öreg alkesz Irsay összeül ivócimborájával az akkori Broncos elnök Keiserrel és a különösebb piackutatás nélkül idecseréli. A Colts GM meg a Nuggets meccs közvetítésében hallja a hírt. lol. (csak halkan még mögé teszem, h a 12. körben jött egy bizonyos Karl Mecklenburg is a csapatba)
Nos egyébként Hintonból is elég jó játékos lett, Elway pedig nem rögtön váltotta meg a világot. Első évében még csak a benne rejlő lehetőségeket mutatta meg, aztán ezt át tudta ültetni a gyakorlatba is, de '86-ig még nem nyert PO meccset. Aztán egy 4. negyedes fordítás a Pecc ellen, majd A Drive a Browns ellen. Utóbbi máig a Broncos történelmének egyik legszebb pillanata. Sokan nem is tudják, h az "csak" egyenlítő drive volt.
Mi történt a Super Bowlon: A rövid válasz: Lawrence Taylor. Phill Simms közel tökéletes passer ratinggel a meccs MVP-je lett, de ezt a meccset valójában nem kezdtük rosszul. 10-9re mentünk félidőben, de ez lehetett volna több is. Először is miután Karlis berúgta a SB történetének akkori leghosszabb FG-ját, utána kihagyta a legrövidebbet, miután 1st and 1-et nem tudtunk megcsinálni. LT 2 stop a goalline standben. A félidő végére egy sack, majd a 2. elején egy iffy call, és utána csak bámultuk amit Simms csinál...
Mi történt utána: 1987

1987
Hogy jutottunk el oda:: A vereség nem hagyott túl mély sebet a csapatban. 1,5 meccs előnnyel nyertük a divíziót a wildcardos Hox előtt bucira vertük az Oilers, majd a Browns elleni visszavágón, ezúttal Denverben megint mi voltunk a clutch csapat. Egy klasszikus QB shotoutot 5 pontos előnynél a védelem döntött el, miután a 2 yardoson fumble-t force-olva és szerezve tettek pontot a meccs végére. Az NFL történelemben The Fumble néven keresendő az egyébént szintén emlékezetes meccs.
Mi történt a Super Bowlon: Van meccs, amikor vkinek minden bejön. 10-zel mentünk, lesérült Doug Williams, de visszajött. A 2. negyedben, egyetlen negyedben 35 pontot kaptunk. Williams 340 yard, 4 TD, ha Simms messze élete legjobb meccsét játszotta, akkor ő is. És ki még? Timmy Smith, 22 futás 204 yard 2 TD...Rookiként. Nem sokkal később ligában se volt
Mi történt utána: A nagy verés, és a szinórban 2 elvesztett döntő már jobban meglátszott a csapaton, lemaradtunk a rájátszásról

1989
Hogy jutottunk el oda:: Kellett egy kis vérfrissítés. Az egyébként kiváló védelembe (ami a SB-on rendre betlizett) Mecklenburg, Simon Fletcher, Braxton és Dennis Smith mellé érkezett a Rookie of the Year Atwater, aki utána sokáig a liga rettegett safety párosát lakotta Dennis Smith-szel. Támadó oldalon meg a supplemental drafton adtunk első kört Bobby Humphreyért, aki jelentős előrelépés volt Sammy Winderhez képest. Divízió behúzva, 4. negyedes fordítás a Steelers ellen pipa (1 pontos különbséggel nyertünk), Browns az AFC döntőben pipa. Utóbbin az izgalmak ezúttal elmaradtak.
Mi történt a Super Bowlon: '86-ban elvesztettük a 2. félidőben. '87-ben a 2. negyedben. '89-ben mielőtt pályára léptünk volna. Joe Montana a csúcson úgy sacc/kb 3-4 másik HOFerrel. Megkaptunk LT-t a csúcson, aztán a Redskins úgy játszott ahogy csak egyszer tudott, aztán megkaptuk Montana-t a csúcson. 55-10. Az egyetlen TD-nket Elway futotta, akkor csak 10 ember volt fent a 49ers védelmében...
Mi történt utána: Az Elwayjel jóban lévő OC Mike Shanahan Raiders HC lett. Elmérgesedett a viszony Reeves és Elway között. Shanny megbukott a Raidersszel visszajött OC-nak, az Elway - Reeves vitában Elway mellé állt, mennie kellett, Super Bowlt nyert a 49ersszel, Elway kért egy WR-t az első körben Reevestől, kapott egy QB-t Tommy Maddox személyében. Maddox bust lett, Reeves belebukott a helyzetbe, a csapatot átvette a DC Wade Phillips. Ő nagyjából egyben tartotta a csapatot amíg jött Shanny HC-nak...

1997
Hogy jutottunk el oda:: Reevesnél azt volt az alapvető filozófia, h majd Elway egyedül megoldja a támadást. Rakjuk össze a védelmet. Shanny ezzel szemben azt mondta, ne vesszen kárba Elway tehetsége, adjunk neki játszótársakat. Jött Rod Smith, Eddie Mac és Shannon Sharpe célpontoknak, Terrel Davis futónak, és egy korát megelőző ZBS fal Zimmermannal, Schlerethszel és Nalannel. Elsőre még nem sikerült, sokkoló vereség a PO-ban a Jaxtől, de '97-ben újra próbálta a csapat. Wild Cardon bejutva, bosszút álltunk a Jaxen (42-17), majd jött a "kötelező" 4. negyedes fordítás a KC ellen (Marcus Allent 37 yardon tartottuk), egy mondhatni "szokásos" Pittsburgh elleni csörte és ott is voltunk a Super Bowlon, újra underdogként, újra egy korszakos szeni ellen. A címvédő Packers soraiban többek között Favre, Reggie White és Leroy Butler.
Mi történt a Super Bowlon: This one's for John. Terrell Davis 30 futásból 157 yard 3 TD, MVP. Mindezt úgy h migrén miatt kihagta a 2. negyedet. Elway futott TD-jénél beküldtük úgy h konkrétan nem látott, csak h el tudjuk hitetni, h ő fog futni. Aztán ott van a csapat talán legemlékezetesebb pillanata, Elway 7 yardos futása a "helikopterrel", egyetlen play ami egy egész pályafutást jellemez. Az igazi hős nálam mégis Atwater, aki gyakorlatilag felszántotta a pályát keresztül-kasul, az utolsó előtti playben pedig egy ütközéssel 2 embert ütött ki (meg magát...)
Mi történt utána: 1999

1998
Hogy jutottunk el oda:: Leesett a nagy teher a vállakról. Elwaynek meg lett végre a gyűrű, ami már nagyon járt neki, egyben maradt a csapat, minden adott volt az ismétléshez. Ennek megfelelően 13-0-val kezdtünk, Davis útban volt a 2000 yardhoz, Elwaynek meg lett az 50 000 és közelített a 300. TD-hez, annak ellenére h sérülés miatt 4 meccset ki kellett hagnia. Aztán a Giants megálltotta a menetelést, a Dolphins ellen katasztrófálisan játszottunk. Aztán a Hox ellen csak meglett minden. TD 2000 yard és MVP, Elway 300 TD. #1 seed. Rögtön vissza is vághattunk Dolphinsnek, Marinoékat 38-3-mal küldtük haza, a Jets ellen kicsit nehezebben indult, de a vége annak is sima lett, jöhetett a döntőben némi meglepetésre nem a Vikes, hanem Dan Reeves és az dirty birds.
Mi történt a Super Bowlon: Pont került az Elway - Reeves vita végére. Elway 300+ passzolt yard, passzolt és futott TD-vel MVP lett és azóta is kísértheti Reeveset a Lombardival. 31-6-ra is vezettünk, a vége 34-19 lett.
Mi történt utána: Elway visszavonult, Sharpe a Ravensbe ment, nyert egy 3. gyűrűt, majd visszajött majd visszavonult, Atwater a Jetsbe ment 1 évre majd visszavonult, Terrell Davis lesérült, majd rásérült és soha nem volt többé a régi. A Broncos egy évtizedig a PO peremén táncolt, aztán végül Bowlen megköszönte Shannynek a munkáját.

2013
Hogy jutottunk el oda:: JMD ritkn látható pusztítását kevesebb mint 2 év alatt elégelte meg Bowlen. Az újjáépítéshez de facto GM posztra kinevezte Elwayt. HC-nak jött Fox. A könnyű sorsolásnak köszönhetően már első évükben újra PO-ban voltak Tebow-val megtámogatva Von Millerrel a drafton, de aztán elérhetővé vált minden idők talán legjobb irányítója Peyton Manning. Nem sokat gondolkozott Elway Tebow beáldozásán DT és Decker Pro Bowl elkapókká nőtték ki magukat, jött melléjük Welker az FA-ról és egy végre egészséges Julius Thomas, és voilá rekorddöntő offense. A csapat azt is elviselte, h a védelméből a végére hiányzott Von Miller, Chris Harris és Derek Wolfe és egész szezonban sérülésekkel küszködött Champ Bailey illetve az OL-ből Clady. A valósághoz hozzátartozik, h 2012-ben kiegyensúlyozottabb csapat voltunk, de akkor nyert pozícióból kikaptunk a Ravens ellen.
Mi történt a Super Bowlon: Nem az első snap döntötte el, de ha 1 playjel kéne összefoglalni, az az. A védelem egy darabig tartotta magát, a sok shortfieldet FG-ra mentette, de így se kerültük el a szokásos KO-t.
Mi történt utána: Fox egy újabb sikertelen rájátszás után annak ellenére repült h 4-ből 4× nyerte az AFCW-estet.

2015
Hogy jutottunk el oda:: Jött a régi barát Kubiak, aki csere QBként 3 vesztes SB-on volt, OC-ként pedig 2 győztesen, meg még egy régi ismerős, Wade Phillips és hirtelen #1 offense helyett #1defense. A keret nem sokat változott. Visszajöttek a sérültek és máris újra egy jó védelmünk lett. Érkezett bele még Ware, Talib és Ward, illetve továbbra is a D# be érkezett az első pick (Miller, Wolfe, Sly Williams, Roby, Ray) de alapvetően nem a kezdőbe draftolunk. Kiöregedett Welker, ment Decker jött Sanders, átalakult az OL, szóval azért több dolog történt mint egy átlagos csapattal 2 év alatt, de h #1 offenseből #1 defense lett az nem akkora felfordulással járt, mint ez sugallja. És az okok szerintem egészen prózaiak: Manning formahanyatlása/sérülése és egészségesebb védelem. De tény h így állunk és nem mellesleg újabb klasszikussal gazdagodott a történelmünk.
Mi várok a Super Bowltól: Újra underdogok vagyunk. A Skins ellen nem tudom, h azok voltunk-e, de a Dallasi Doom's Day Defense ellen biztos, LT Giantse ellen biztos, a Montana-s Frisco ellenit kár is volt lejátszani, a Packers ellen Elway anyja már nem is örült, h fia bejutott a döntőbe, s most újra underdogok vagyunk. Szeritnem egy elit O-nak semmivel se rosszabbak az esélyei, mint egy elit D#-nek, Ráadásul most az O, nincs olyan szinten, mint 2 éve a D#. Az idei csapat útja sokkal rögösebb volt, mint a 2 évvel ezelőttié. 11 meccset nyertünk 7 vagy annál kisebb különbséggel (köztük 3-mat hosszabbításban). Ezáltal talán kevésbé meggyőző a csapat, viszont harcedzettebb. Nem esik pánikba, ha kapaszkodnia kell az eredmény után. A Vasas ellen szinte végig hátrányban játszottunk, nem izgultuk el. A Patriots megcsinálta a TD-t, de nem roppantunk össze ennek a súlya alatt, hanem kivédekeztük a 2 pontost, ebben lehet bízni. Ahogy '97-ben az egész csapat küzdött, h meglegyen Elwaynek a győzelem, úgy most Manningért és Wareért fognak. Vannak akik a 2 évvel ezelőtt történtek miatt akarnak bizonyítani (ez mondjuk a '80as évek végén annyira nem jött be), Miller, Harris és Wolfe pedig most végre a pályán is tehetnek a sikerért.
Defense wins championship? Én ezt mndig is úgy értelmeztem, h egy adott meccset látszólag az offense nyeri meg, de ahhoz h egy évben sok meccset nyerj és ezáltal döntőt, ehhez kell a védelem is. És ez fordítva is igaz, csak ritkábban tűnik úgy h egy meccset a védelem nyert meg, de nálunk idén lehet így értelmezni, h a védelem sorra nyeri a meccseket, de a championshiphez kell az O is. Egy kiegyensúlyozott teljesítmény tőlük, ha jól játszik a Panthers talán több is.
Ha valamit megtanultam 2013-ból, hogy nem az számít, h egy O vagy egy D# mennyire erős, mennyire jó, hanem hogy azon az 1 meccsen hogyan játszik. Lehet nézegetni matchupokat, fogom is, ha jut rá idő, de két éve nem azért volt KO, mert ekkora különbség volt a 2 csapat között, hanem mert ők ennyivel közelebb játszottak a legjobbukhoz, mint mi.
Mi jöhet utána: PM visszavonul, ez egyre valószínűbb. Ha meg nem, mi akkor is Oszival megyünk tovább szvsz, tehát a Broncosnál egy éra végetér. De ahogy a D# játszott, Oszival se lett volna lehetetlen a Super Bowl run, úgyh akár vele is maradhatunk az elitben. Ugyanakkor a védelemben lesz pár nagy távozó. Millerrel hosszabbítunk ez szinte biztos, kérdés viszont h mi lesz Ware-rel (még 1 év hátra van neki, de meg van az utódja és kérdés meddig bírja még), Malik Jacksonnal és Trevathannel. Bármelyik elvesztése megérződne a védelmen. Illetve ahogy lesz egyre több videó róla, úgy lesznek egyre felkésültebbek belőle az ellenflek. JDR 2012-es védelme top5 volt minden kategóriában, 2013-ban jöttek a sérülések, 2014-ben egészséges volt, én továbbra is azt mondom, h jó is volt, de azért nem az újdonság erejével élő top5ös 2012-es. Anderson a szezon második felére megint magára talált, kell mellé egy másik kiegészítő ember Hillman helyett, ez akár lehet Bibbs is, vagy a draft 3. napján vki. A fal belseje is alakul, Paradis és Garcia még sokáig itt lehetnek. Mathisszel nem tudunk hosszabbítani, Vasqueznek nem fekszik a ZBS, de azért elmegy oda. A szélekre viszont katasztrófaturizmust lehetne vezetni. Schofield felejtős, Clady 3 évből 2-t kihagyott, kizárt h régi formájában térjen vissza, szerintem cap casuality lesz, Sambrailo nagyon gyenge volt, mind pass protectionben mind futásblokkolásban. Utóbbi miatt a jobb oldalon se lenne jobb szvsz. Fejlődhet még, de ha szintet lép is csak egy T van...
Szóval nehéz lesz egyben tartani a csapatot és vele párhuzamosan fejleszteni a hiányosságait, közben a KC szépen stabilizálta a helyét a PO környékén Reiddel, a Raiders szépen fejlődik, a Chargers meg továbbra se rossz csapat, akik most gazdagodhatnak egy top3-mas prospekttel. Láttuk mire képes egy 1/2-es Von Miller vagy egy 1/5ös Mack egy védelemmel. Ennek ellenére maradunk szerintem a team to beat az AFCW-ben, Bradyékkel szemben viszont nehéz lesz megvédeni a trónt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 970 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Közös meccsnézés, hogy áll?
Nekem van legalább két broncosos ismerősöm, aki vmi bárban szeretné nézni a meccset, szal a pesti eseményre instant 3 fő jelen. 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Ki honnan szokott?
beresrobi
Nálunk az asszony évente egyszer az NFL.com-ról vásárol be, több (4-5) tétel esetén már kb elhanyagolható a járulékos költség.
Lecsó
NFL.com-ról simán kihozza hozzánk (Mo.)?
Mert én amazon.comról szoktam de idén már nem szállít a magyar címre, csak az amazon.de dupla áron. 😕
sirarcheer
Eddig mindig ideért.
Van UK oldal is, ott nincs vám, kicsit olcsóbb, viszont nincs minden, ami usában. 15 körül van a postaköltség.
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
 www.milehighreport.com/2016/1/29/10866546/super-bowl-grounds-crew-painted-two-broncos-end-zones-on-accident

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
amazon.co.uk-t is nézd meg az is szállít ide én onnan szoktam rendelni
amúgy nfl/nba .com elvileg szállít mindenhova csak megkéri az árát
Negritis
Köszi, megnéztem de semmi méret nem volt.
NFL.comon tetsztik hogy vannak AFC champion feliratok. Megvárom a Super Bowl végét ha lesz SB L Winner akkor olyat fogok rendelni, ha nem akkor AFC bajnokosat.
A pittsburghi és újenglandi szurkoló kollégák láthassák 1 évig 😉 (Nekik mindegy hogy melyiket nézik.)

Szerkesztette: sirarcheer

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Ki honnan szokott?
beresrobi
Nálunk az asszony évente egyszer az NFL.com-ról vásárol be, több (4-5) tétel esetén már kb elhanyagolható a járulékos költség.
Lecsó
NFL.com-ról simán kihozza hozzánk (Mo.)?
Mert én amazon.comról szoktam de idén már nem szállít a magyar címre, csak az amazon.de dupla áron. 😕
sirarcheer
amazon.co.uk-t is nézd meg az is szállít ide én onnan szoktam rendelni
amúgy nfl/nba .com elvileg szállít mindenhova csak megkéri az árát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Ki honnan szokott?
beresrobi
Nálunk az asszony évente egyszer az NFL.com-ról vásárol be, több (4-5) tétel esetén már kb elhanyagolható a járulékos költség.
Lecsó
NFL.com-ról simán kihozza hozzánk (Mo.)?
Mert én amazon.comról szoktam de idén már nem szállít a magyar címre, csak az amazon.de dupla áron. 😕

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
Meh, a sok tutista.... Osweiler mezt kell rendelni most, az az igazi gambler lépés. Ha bejön, lehet villogni, hogy nekem már ilyenkor megvolt a mez. Ha nem jön be, a Cutler meznél még mindig jobb 😀
peterk2005
én a draft pillanata óta szeretem Wolfe-t 😀
szündörsz (remélem van aki vágja 😀) pedig mindent megtesz hogy szerethessük

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meh, a sok tutista.... Osweiler mezt kell rendelni most, az az igazi gambler lépés. Ha bejön, lehet villogni, hogy nekem már ilyenkor megvolt a mez. Ha nem jön be, a Cutler meznél még mindig jobb 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Ki honnan szokott?
beresrobi
Nálunk az asszony évente egyszer az NFL.com-ról vásárol be, több (4-5) tétel esetén már kb elhanyagolható a járulékos költség.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
imádom Millert, de én vagy Wolfe vagy Sanders mezt rendelnék 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Nekem is kék mezem van, tervezek rendelni egy narancssárgát, de nyárnál előbb nem nagyon hiszem, hogy megtörténne a dolog, meg még a számot-feliratot is ki kéne választanom, akkoriban Champ volt a kedvenc nagy előnnyel, most nem tudnék könnyen választani... 😊
StormST
Alap hogy Von Miller! Nagyot csalódnék mindkét fél részéről ha nem lesz hosszabbítás. Caldwell se rossz ötlet egyébként de szerintem mi nem érdemeltük ki még hogy az ő mezét viselhessük. 😉
Nálam egyértelmű Miller(narancs), Miller(fehér), Miller(kék), Ward, Wolfe, Marshall, Trevathan lenne a sorrend ha minden héten vennék 1 mezt.... De nem sírnék akkor se ha vki meglepne egy Ray vagy D. Thomas mezzel... 😀

De ha rendelsz lengesd be ide a fórumra hátha társulna más is csomagba.

Ki honnan szokott?
beresrobi
Én régebben még itt a fórumon rendeltem, most egy olyan cégnél dolgozom, ahol pár havonta utazik általában valaki az USA-Magyarország viszonylatban, így ha rendelek, akkor valahogy ezt felhasználva fogok szerintem... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Nekem is kék mezem van, tervezek rendelni egy narancssárgát, de nyárnál előbb nem nagyon hiszem, hogy megtörténne a dolog, meg még a számot-feliratot is ki kéne választanom, akkoriban Champ volt a kedvenc nagy előnnyel, most nem tudnék könnyen választani... 😊
StormST
Alap hogy Von Miller! Nagyot csalódnék mindkét fél részéről ha nem lesz hosszabbítás. Caldwell se rossz ötlet egyébként de szerintem mi nem érdemeltük ki még hogy az ő mezét viselhessük. 😉
Nálam egyértelmű Miller(narancs), Miller(fehér), Miller(kék), Ward, Wolfe, Marshall, Trevathan lenne a sorrend ha minden héten vennék 1 mezt.... De nem sírnék akkor se ha vki meglepne egy Ray vagy D. Thomas mezzel... 😀

De ha rendelsz lengesd be ide a fórumra hátha társulna más is csomagba.

Ki honnan szokott?

Szerkesztette: beresrobi
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, ha az "against the odds" érvényesülne továbbra is, akkor a két elit védelem egymásnak feszüléséből, a dual threat, legnehezebben levédekezhető QB + elit futás + megy a szekér vs leginkább már semennyire se threat + küszködő futás + épp annyit csinál amennyi elég offense-ek csatájából az jönne ki, hogy váratlanul utóbbi támad fel, és előbbi megy falnak. Nem teljesen kizárt, de tényleg eléggé "against the odds". Ettől lenne szép. És igazából ebben az idei idényben annyi minden történt már fel is, le is, hogy már semmi se tűnik lehetetlennek. Egy újabb teljes fejreállás se sajnos, de valahogy nem érzem, hogy idén megtörténne.

A Manning sztorira visszatérve, szerintem - azon kívül, hogy mindketten az AFC-be kerültek, és egymás torkát harapdálták konfon belül 15 évig, ahelyett, hogy külön konfban királykodtak volna - Peyton legacy problémáiért Archie a felelős. Rossebnek kellett 3 gyereket is csinálnia.... Így eloszlottak a gének. Peyton kapta az football IQ és tehetség többségét, Eli meg a magic ending képesség és playoff szerencse nagy részét. Egy gyerek, összegyúrva e két apai örökséget, bevehette volna Türosz is 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 662 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A mez témához még:az amerikai közvéleményben ugye nagyon menő a "Team of destiny" megnevezés, és ez idén messzemenőkig érvényes a Denverre.
Az egyik legnagyobb QB, Manning last ride "bejelentése" hasonlatos az egyik legjobb LB, Ray Lewis bejelentéséhez, ismerjük a végét, elképesztő erőt adhat ez a csapattagoknak.
A mód, ahogy idén eljutottak a döntőbe, varázslatos, szó szerint:a Steelers elleni győzelem mikéntje (fumble), hozzávéve a Pitts balszerencsés-szerencsés sérüléseit, a történelem egyik legjobb rúgója kihagyja az extra pontot a Patsnél, aztán most az ellenfél védelmének kb második legfontosabb tagja sérül meg...

Defense wins championships, és bár egyértelműen a két legjobb védelem került be, melyek közül a Panthersé is egekig magasztalható, a Denveré viszont egyszerűen csak ennél is jobb.
Na meg ugye a keretes befejezés is tipikus amcsi sztori lenne, és az irónia, hogy Manning legrosszabb évében nyerje meg a hőn áhított másodikat, és egálba kerüljön a sokak által leszólt kistesóval.
nfl_lover
Próféta 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
nfl_lover 912
A mez témához még:az amerikai közvéleményben ugye nagyon menő a "Team of destiny" megnevezés, és ez idén messzemenőkig érvényes a Denverre.
Az egyik legnagyobb QB, Manning last ride "bejelentése" hasonlatos az egyik legjobb LB, Ray Lewis bejelentéséhez, ismerjük a végét, elképesztő erőt adhat ez a csapattagoknak.
A mód, ahogy idén eljutottak a döntőbe, varázslatos, szó szerint:a Steelers elleni győzelem mikéntje (fumble), hozzávéve a Pitts balszerencsés-szerencsés sérüléseit, a történelem egyik legjobb rúgója kihagyja az extra pontot a Patsnél, aztán most az ellenfél védelmének kb második legfontosabb tagja sérül meg...

Defense wins championships, és bár egyértelműen a két legjobb védelem került be, melyek közül a Panthersé is egekig magasztalható, a Denveré viszont egyszerűen csak ennél is jobb.
Na meg ugye a keretes befejezés is tipikus amcsi sztori lenne, és az irónia, hogy Manning legrosszabb évében nyerje meg a hőn áhított másodikat, és egálba kerüljön a sokak által leszólt kistesóval.

Szerkesztette: nfl_lover
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Nekem is voltak babonáim, amikor még versenyszerűen sportoltam, szerintem nagyon sok sportolónak vannak, általában vagy valamilyen rendszert ad és ezáltal elvonja a figyelmet, vagy valamilyen állandóságot nyújt, ami a változások elviselésében segíthet. Persze vannak extrém és túlzásba vitt esetek is, de azért általánosabb szerintem az, hogy apróbb dolgokban merül ki a babona... 😊

Sajnos nekem a mostani albérletemben nincs túl jó netem egyelőre, így maradok a magyar kommentárnál, ha itthonról nézem, bízom benne, hogy Ricsiék korrekten, a részrehajlást minél inkább kerülve fogják lehozni a közvetítést... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Utálni a babonát annyi, mint hinni benne. Mert ha utálod, vagy zavar, az azért van, mert úgy érzed, hogy befolyásol. Ha nem hiszel benne, akkor teljesen hidegen hagy maga a babona. 😉
Én imádom a hamburger reklámokat, mindig jókat zabálok SB alatt.
Sajnos az én szomszédom macskája nem az autóm alá bújik, hanem az kertembe és az ablakom alá szarik. Bárcsak az autó alá bújna... Biztos nem nézegetnék alá, hanem....
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egy körkérdés, még elég messze vagyunk a meccstől, hogy lehessen szervezni:

Egy közös Super Bowl nézéshez ki hogyan viszonyulna? 😊
StormST
sajnos nem jó 😕, de ilyen többször is lehetne majd 😀
Heisman Trophy
Super Bowl vagy meccsnézés? 😀
StormST
a Közös meccsnézés, ugyan is a szabadnap már megvan, de a faternak kell majd magyarázni pl. mi a büntetés, és miért, mert ezek a sporttv-sek mint tudjuk nem jók 😀
Majd az eredményközvetítőn tartom a frontot 😀
Heisman Trophy
Hát hozd el a fatert is. Gondolom briganti ő is.
Zalán
1. Seahawks drukker
2. nem jó ötlet, hangulat gyilkos lesz, szolgáltat sportv-s kérdésekkel minden meccs alatt
majd jövőre 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 662 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nekem mondod? Én is utálom a babonákat, sose hittem bennük. Azt viszont valamiért rohadtul utálom, hogy a szomszédnak van egy fekete macskája, amelyik állandóan nálunk hesszel kajára lesve, és nyáron a kocsi alá, ősszel meg a motorháztetőre kuporodik le pihenni. Nem is tudom miért, de egy ideje benézek az autó alá, és körbejárom mielőtt beülök és elindítom. Mondjam, hogy milyen hülyén néz ki ez egy bevásárlóközpont parkolójában? 😊

SB nézés nálam sajna esélytelen, messze vagyok Pesttől, és nálam sajnos a hétfői szabi nem játszik, ahhoz meg már nem vagyok elég suhanc, hogy hajnalig igyak, aztán másnap észnél legyek alvás nélkül 😊

Aki gép mellett lesz, annak egyébként ajánlom a Sky Sports streamjét. Ez brit csatorna, és én jobban szeretem nézni, mint az amerikai ESPN/NFC közvetítéseket, mert szakmailag minimum olyan jó - náluk van pénz és a nyelv se probléma, hogy komoly szakértőket hívjanak meg, - és harmad annyi a reklám. Kb. olyan mint a magyar közvetítés, csak nem Sanyi és Ricsi elemez, hanem a helyszínről ugyanúgy adják az amerikai stream elemzőit (Gruden, Sims, és a többiek), plusz a londoni stúdióban neves volt edzők, játékosok elemeznek, és ezen felül még nekik is van saját helyszíni tudósítójuk, akit a pálya mellett kapcsolnak (aki szintén általában neves volt játékos, edző, stb.) Szóval kb. olyan, mint a megszokott stream, csak fél órával kevesebb hamburger reklám, és fél órával több elemzés.
peterk2005
Téged amúgy is a Colts/Broncos/49ers triptichonasztalhoz ültetnénk. 😊 (hülyülök, jó ezzel ugratni)
Én a fotográfiai méhsejttel világított hamburgerek, olvadt műanyagként nyúló sajtok látványától nyugszom meg két játék között – jobb ha tudod. Maradok, Gamepassal dolgozom tovább... 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”