NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 661 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Szerintem ne kezdjünk el számolgatni VJ-vel. Maradjunk annyiban, ha Ben apó nem passzolja el a végét, lepörgette volna az órát, miközben akár másfél percet is hagyhatott volna a csapatnak, hogy egy fg-ig eljusson, megnyerve a meccset. Három időkéréssel tátott szájjal nézte ez a bamba fasz, ahogy végigmasírozik a Steelers a pályán. Szóval csak dőlj hátra, élvezd ha nyer a csapat, élvezd azt is, ha veszít, élvezd Lindsay futásait, Von-Chubb- Barett sackjaiet, élvezd, hogy idén semmi nem számít. Számolgatni pedig ráérünk a Chargers ellen a harmadik negyed után, ha úgy alakul, addig bármi megtörténhet...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 249
Elvileg nem lesz Dalton hétvégén, viszont Green felépül. Amúgy ha nyerünk, és utána behúzzuk a maradék 4 kevésbé nehéz meccsünket (a Chargers már rotálni fog ellenünk sztem), akkor is nehéz lesz odaérni a 6. helyre. A Ravens elhasalhat a Falcons-Chiefs-Chargers trióban, de a Coltsnak elég gyenge sorsolása van.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/NFLRT/status/1067033750624702465

😀 imadom

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 021 — The Mathematician
Ezzel zárunk: Bengals, Browns, 49ers, Raiders, Chargers.

Elő fog belőlem jönni a lelkes szurkoló, ha a Cincy meglesz... 😀
Cruyffista
Ránézésre és ha nem balfaszkodtok akkor ez akár 4:1 vagy 5:0
ThundersNFL
vj és a nem balfaszkodás? 😀
haha

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
Ezzel zárunk: Bengals, Browns, 49ers, Raiders, Chargers.

Elő fog belőlem jönni a lelkes szurkoló, ha a Cincy meglesz... 😀
Cruyffista
Ránézésre és ha nem balfaszkodtok akkor ez akár 4:1 vagy 5:0

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 249
Ezzel zárunk: Bengals, Browns, 49ers, Raiders, Chargers.

Elő fog belőlem jönni a lelkes szurkoló, ha a Cincy meglesz... 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Az elsők között voltam, akik megvették. A nyelvezete kicsit vulgáris, de amikor az egérrel harcolt, konkrétan sírtam a röhögéstől. Ajánlós.
több mint 5 éve
Foresz Denver Broncos 466 — Broncos
Holnap délig - azaz csütörtök délig - kedvezményesen rendelhető könyvek...A Barton féle könyv sem lehet piskóta,ámde a Nate Jackson-os kötelező olvasmány. 😉
@  cserkiado.hu/48-ora-1245?fbclid=IwAR0Yz6vcUh12BSmckQfzqI5sUJzEJAao-bajJDaZCYek7aQhx466PkdDEd8
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
VJ egyébként tudja, hogy az a piros zászló mire való ott a zsebében? Vagy annyira beszart, hogy korábban volt pár rossz challenge-e, hogy már nem meri bedobni? A 4&3-as Lindsay futás simán megvolt, meg a 2-point is, egyikre se dobta be. Utóbbit talán annyiban meg tudnám magyarázni, hogy azt gondolhatta, kelleni fog még az az időkérés, de ez nem mentesíti a gyávaság alól nálam...
StormST
A Lindsay futásra (amúgy 4&1) azt mondták közvetítés alatt, hogy automatic review kellett hogy legyen. Hogy volt-e azt nem tudom, mert pickup reklámot adtak helyette...

De szerintem mostanra nyilvánvaló, hogy annyira érzi hogy mikor kell bedobni a zászlót, mint a gameplant, vagy hogy mennyire jók az edzések.
Vagy előszedték őt a 8 yardos elkapásra dobott piros miatt, úgyhogy egy 2 yardos futásért nem meri dobni...

Szánalmas ez az ember, de komolyan gondolom, hogy jól jártunk azzal hogy nem adták meg. - 22-22nél kizért hogy ugyanígy összerakjuk azt a driveot. Vagy ha a LAC nem csak időt akar ölni, lehet elmennek FG-ig, bár a vesztük így is az lett, hogy 1st down akartak a végén, de egyszer nekünk is lehet szerencsénk csak ne mentse meg VJt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
VJ egyébként tudja, hogy az a piros zászló mire való ott a zsebében? Vagy annyira beszart, hogy korábban volt pár rossz challenge-e, hogy már nem meri bedobni? A 4&3-as Lindsay futás simán megvolt, meg a 2-point is, egyikre se dobta be. Utóbbit talán annyiban meg tudnám magyarázni, hogy azt gondolhatta, kelleni fog még az az időkérés, de ez nem mentesíti a gyávaság alól nálam...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Tartok egyébként attól, hogy 8-8 körül zárjuk a szezont, ami se top10 pickre, se a rájátszásra nem lesz elég.

Egyébként unpopular opinion: én azt gondolom, hogy egy jó edző stábbal (ami egyenlő a jobb hívásokkal, szervezettebb csapategységekkel) és egy-egy minőségi cornerrel és safetyvel (vagy legalábbis, nem Roby és Simmons szintű inkonzisztens arcokkal) jelenleg a PO-ért lennénk harcban. A Texans, otthoni Chiefs és Rams elleni meccs mind a hívásokon ment el érzésem szerint, és egy kicsit pontosabb játékkal mind a hármat hozni lehetett volna.

+ A Keenum kérdés is érdekes, meccsről meccsre jobban és pontosabban játszik. Nyilván hosszútávon nem vele terveznék, de azt se mondanám, hogy nem építenék köré csapatot a következő szezonra. Szóval ilyen szempontból problémás a rebuild, mert van a csapatban kakaó amit kisebb foltozásokkal és egy kompetens edzővel meg lehetne mutatni. Egyébként én Harbaughnak örülnék.
Cruyffista
Szerintem nem unpopular.

A KC és Rams elleni meccset VJ sajátkezűleg vesztette el (a Rams ellen szeirntem csak garbage timeban jöttünk vissza és sokkal nagyobb volt a különbség, ellenben a Jets ellen nagyon nem volt szoros, de az edzőbát kérdezném hogy hol volt a csapat, mert tuti hogy nem New Yorkban), persze ez a mostani meg ajándék a maga nemében, a sikertelen 2 pontos nélkül vagy pontszerzésért támad a Bolts vagy mi térdeljük hosszabbításra és akkor ki tudja mi lesz, az utolsó Chargers drive-ot mi se csinálhattuk volna szebben, de akárhogy is, PO csapatokkal vagyunk pariban borzalmas coachinggal. Pont ez a coaching válasz el minket a 6-4től és wild card helytől és van helyette 4-6.
Azt mondjuk, hogy Roby ennyire szar, azt nem gondoltam volna, korábban is ő volt a leginkonzisztensebb, de egészen megfordult a jó és szar meccseinek aránya, Simmons is jobb volt tavaly de ő szvsz még menthető, előbb kezelném Peko, Marshall, Stewart kiöregedését. Mindhármukat szeretem, de ideje hogy Shelby Harris, Jewell és hát valami új safety átvegye a helyüket. Bár Jewell elsőre azért kicsit mintha lepattant volna a nagyobb szerepkörről...

Keenumot nagyon nem jól használjuk. Ő egy gamemenedzser QB, annak jó. Egy KC jó tudott lenni Alex Smithszel mi nem tudnánk. A playbook nem az erősségeire épít, hanem Musgrave támadó felfogására, amihez Keenum nem jó vagy nem elég jó. Ennek eredménye a hosszas szenvedések, kilátástalanságok, de olykor mint egy szikra, mint most a 4. negyedben. Amúgy röhej hogy szoros meccseket játsszunk, talán a legdinamikuabb futó duóval, egy futáshoz mindenki kapaszkodjon meg, de JÓ fallal, és Keenum passer ratingje 70-ről 100 fölé ugrik play actioból, ehhez képest hanygoljuk a futást és a playactiont, cserébe a fal pass protectionben, most nem kell megkpaszkodni mert nagyon szar.
Ellenben míg Keenum statisztikailag kb egy Siemian szezon tol, az a 3 game winning drive elválasztja őt tőle és igazából a KC ellen is egy passzon múlt neki, azt pont ő dobta szarul, de azért ott is helyzetbe hozta magát. Ez tök jó lenne, ha mondjuk egy 1/5ös QB ott csücsülne mögötte, ahogy Mahomes ült és jegyzetelt Kovács Sanyi mögött. Nahát most már nem lesz egyszerű Mahomes találni, de Keenumra még azt mondanám elégséges. Bár nem egyszer küldtem már el annyába idén szerintem...

Az egyetlen amivel nem értek egyet az Harbaugh. Fiatal újító szellemű szakemberek kellenek az offense-be és defensebe is. Ez lehet az OC és DC is, de HC-nak könnyebb hozni egyet mint koordinátornak. Amúgy Kubiak támadó felfogása is elavult volt 2015-ben vagy csak több idő keleltt volna míg összeáll, de HCként pont hozzá tudta adni azt, amit Fox nem. Hogy Harbaugh képes-e erre azt nem tudom. Nekem ez egy ilyen seggféltős lépés lenne, mert VJnél egészen biztosan jobb lenne, de kicsit úgy érezném, hogy akkor kimaradunk ebből az NFL reformból amit most pl a KC éppen lovagol. Aztán lehet kihal mint a wildcat, de én most az ismeretlenben jobban tudnék bízni, mint valakiben aki egy megfáradt kapcsolat után érkezne és vagy megújulna vagy nem.
Amúgy a VJ bukás egyik oka hogy zöldfülű DCt és kiégett OCt kapott. A másik oka mondjuk önmaga, de én azért azt a másik tanulságot is levonnám és HC helyett HC-OC-DC hármasban gondolkodnék januárban... | Persze már a HCban gondolkodás is meghaladja a tudásomat |

A draftpozíciónál viszont most vannak fontosabb dolgok számomra
- Bowlen ne egy vesztes szezonban menjen be a HOF-ba, legalább mentsük ami menthető
- 72 óta nem volt back2back losing season, egyike a 2 sorozatnak amit nem baszott tönkre VJ
- A fiatal játékosok ne veszíteni tanuljanak meg. Sok vereség és játszani mennek ki nem győzni. A két rangidős Von Miller és Chris Harris 2011 óta vannak itt, azóta csak tavaly volt losing season. A winning culture-t már leromboltuk legalább ne építsünk losing culture-t a helyére. Top 5 draft pick már úgyse lesz, 1/10 helyett inkább legyen akár 1/19 és 8-9 győzelem. persze úgy se lesz, a roster hiába képes rá, VJ nem, mindig új módját találjuk a vereségnek, most vasárnap is kikaptunk legalább 2× (be nem dobott challenge a 2 pontosra (akkor is ha szerintem szerencséen jöttünk ki belőle az edzői hiba volt), és a punt az utolsó előtti drive-ban. Simán lezárhatta volna a Chargers az utolsó labdabirtoklásával és 2 WTF play a drive végére vissza adta nekünk az esélyt), csak chokerségben is jobb nálunk a Chargers

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 249
Tartok egyébként attól, hogy 8-8 körül zárjuk a szezont, ami se top10 pickre, se a rájátszásra nem lesz elég.

Egyébként unpopular opinion: én azt gondolom, hogy egy jó edző stábbal (ami egyenlő a jobb hívásokkal, szervezettebb csapategységekkel) és egy-egy minőségi cornerrel és safetyvel (vagy legalábbis, nem Roby és Simmons szintű inkonzisztens arcokkal) jelenleg a PO-ért lennénk harcban. A Texans, otthoni Chiefs és Rams elleni meccs mind a hívásokon ment el érzésem szerint, és egy kicsit pontosabb játékkal mind a hármat hozni lehetett volna.

+ A Keenum kérdés is érdekes, meccsről meccsre jobban és pontosabban játszik. Nyilván hosszútávon nem vele terveznék, de azt se mondanám, hogy nem építenék köré csapatot a következő szezonra. Szóval ilyen szempontból problémás a rebuild, mert van a csapatban kakaó amit kisebb foltozásokkal és egy kompetens edzővel meg lehetne mutatni. Egyébként én Harbaughnak örülnék.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
VJ küldhet Rivers-nek valami fajintos a ajándékot, mert közünk nem volt Miller majdnem pick6-jéig a meccshez.
Amit leművelt a végén, sírtam😂
Kösz Philip!
több mint 5 éve
OmahaST18 Denver Broncos 11
Nagyon kellett már ez a csapatnak. Sok szoros meccs volt idén amit mindig elbuktunk a 1-1 rossz drive vagy playhivas, végre a f*sznak a jó végére kerültünk 😊
több mint 5 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
csak nem megvertük a chargerst... 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Tippelni könnyű, a billentyűzet bevesz bármit... 😀
StormST
 www.youtube.com/watch?v=D_2okLcSWAg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 827 — SB 50 Champion @ Grund
Tippelni könnyű, a billentyűzet bevesz bármit... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 249
ESPN-en azt tippelik, hogy Harbaugh lesz az új HC, és Will Grier lesz az első körös pickünk.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/MostlyFBShow/status/1059248124697370624
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
szárkapocscsontja tört el. Nem hinném hogy látjuk még idén. Aztán márciusban FA. Mondjuk én rebuild mellett is visszahoznám. Nem tudom milyen a szárkapocscsont-törésből a felépülési ráta. Clady-t egy lisenfranc törés tette tönkre...

Black_Adder
Pár adat az elmúlt évek szárkapocscsont töréseiről:
- Odell Beckham Jr. (Giants WR) tavaly az 5. héten szedett össze hasonló sérülést, neki annyi volt az a szezon, de azóta újra a régi
- Derek Carr (Raiders QB) 2016. dec. 28-án sérült meg, visszatért, azóta is nyögi fejben.
- Thomas Rawls 2016-ban a 2. játékhéten szenvedett szárkapocscsont törést, azóta ő sem a régi.

Szal van pozitív és negatív példa is, maga a fizikai felépülési idő annyira nem hosszú, idén pl. az 5. játékhéten Laurent Duvernay-Tardif (Chiefs OG) szenvedett hasonló sérülést, Reid azt nyilatkozta, hogyha minden igaz legkésőbb a playoffra fel fog épülni.
empty taxi
Azért a center egy kicsit másképp használja a lábát mint egy WR...
Ha szalagok nem sérültek, a csonttörés egy viszonylag "jó" sérülés, amiből simán fel lehet épülni.
flzoli
Másképp, de nem kap kisebb terhelést.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
szárkapocscsontja tört el. Nem hinném hogy látjuk még idén. Aztán márciusban FA. Mondjuk én rebuild mellett is visszahoznám. Nem tudom milyen a szárkapocscsont-törésből a felépülési ráta. Clady-t egy lisenfranc törés tette tönkre...

Black_Adder
Pár adat az elmúlt évek szárkapocscsont töréseiről:
- Odell Beckham Jr. (Giants WR) tavaly az 5. héten szedett össze hasonló sérülést, neki annyi volt az a szezon, de azóta újra a régi
- Derek Carr (Raiders QB) 2016. dec. 28-án sérült meg, visszatért, azóta is nyögi fejben.
- Thomas Rawls 2016-ban a 2. játékhéten szenvedett szárkapocscsont törést, azóta ő sem a régi.

Szal van pozitív és negatív példa is, maga a fizikai felépülési idő annyira nem hosszú, idén pl. az 5. játékhéten Laurent Duvernay-Tardif (Chiefs OG) szenvedett hasonló sérülést, Reid azt nyilatkozta, hogyha minden igaz legkésőbb a playoffra fel fog épülni.
empty taxi
Azért a center egy kicsit másképp használja a lábát mint egy WR...
Ha szalagok nem sérültek, a csonttörés egy viszonylag "jó" sérülés, amiből simán fel lehet épülni.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 021 — The Mathematician
Botrány.
Nem hiszem el, hogy van még egy ilyen szerencsétlen edzői stáb, mint a miénk. Egész egyszerűen hihetetlen. De én is hülye vagyok, hogy hajnal 1-kor még a fűtetlen dolgozóban idegeskedek a laptop előtt egy HOU elleni hazai meccsen, amikor szinte előre borítékolható volt, hogy "sima" L. Közben meg 5-kor kelek... de neeem, bronco vagyok, nézni kell.

VJ bazzeg, akkora arca van mint az ólajtó, de a teljesítmény? Sima elkapásra dob piros zászlót, időt kér az ellen rúgása előtt, amikor 99.9% volt, hogy a gyerek kihagyja, hát persze hogy utána beverte! Time-menedzsment? Az mi? Mintha nem is létezne, lásd utolsó 2 perc. Az idióta playcall-ról már nem is beszélve... hetek óta.. múlthéten is 3&8-ra futás, középen... agyam eldobom...

De tényleg én vagyok a hülye, hogy állandóan esélyt kap... pedig ez a keret TOP10. Nem tudom meddig nézik el neki ezt a szerencsétlenkedést, tavaly is totálisan látható volt, hogy alkalmatlan a HC posztra.

Elway mikor mond le?
#JC6
Meg elotte bejelenti, hogy Jeff Fisher lesz az uj HC, olyan szerzodessel, mint amit Gruden kapott a Raiderstol.
Stez
fisher gm
hue hc
20 évre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Botrány.
Nem hiszem el, hogy van még egy ilyen szerencsétlen edzői stáb, mint a miénk. Egész egyszerűen hihetetlen. De én is hülye vagyok, hogy hajnal 1-kor még a fűtetlen dolgozóban idegeskedek a laptop előtt egy HOU elleni hazai meccsen, amikor szinte előre borítékolható volt, hogy "sima" L. Közben meg 5-kor kelek... de neeem, bronco vagyok, nézni kell.

VJ bazzeg, akkora arca van mint az ólajtó, de a teljesítmény? Sima elkapásra dob piros zászlót, időt kér az ellen rúgása előtt, amikor 99.9% volt, hogy a gyerek kihagyja, hát persze hogy utána beverte! Time-menedzsment? Az mi? Mintha nem is létezne, lásd utolsó 2 perc. Az idióta playcall-ról már nem is beszélve... hetek óta.. múlthéten is 3&8-ra futás, középen... agyam eldobom...

De tényleg én vagyok a hülye, hogy állandóan esélyt kap... pedig ez a keret TOP10. Nem tudom meddig nézik el neki ezt a szerencsétlenkedést, tavaly is totálisan látható volt, hogy alkalmatlan a HC posztra.

Elway mikor mond le?
#JC6
Meg elotte bejelenti, hogy Jeff Fisher lesz az uj HC, olyan szerzodessel, mint amit Gruden kapott a Raiderstol.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Botrány.
Nem hiszem el, hogy van még egy ilyen szerencsétlen edzői stáb, mint a miénk. Egész egyszerűen hihetetlen. De én is hülye vagyok, hogy hajnal 1-kor még a fűtetlen dolgozóban idegeskedek a laptop előtt egy HOU elleni hazai meccsen, amikor szinte előre borítékolható volt, hogy "sima" L. Közben meg 5-kor kelek... de neeem, bronco vagyok, nézni kell.

VJ bazzeg, akkora arca van mint az ólajtó, de a teljesítmény? Sima elkapásra dob piros zászlót, időt kér az ellen rúgása előtt, amikor 99.9% volt, hogy a gyerek kihagyja, hát persze hogy utána beverte! Time-menedzsment? Az mi? Mintha nem is létezne, lásd utolsó 2 perc. Az idióta playcall-ról már nem is beszélve... hetek óta.. múlthéten is 3&8-ra futás, középen... agyam eldobom...

De tényleg én vagyok a hülye, hogy állandóan esélyt kap... pedig ez a keret TOP10. Nem tudom meddig nézik el neki ezt a szerencsétlenkedést, tavaly is totálisan látható volt, hogy alkalmatlan a HC posztra.

Elway mikor mond le?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
szárkapocscsontja tört el. Nem hinném hogy látjuk még idén. Aztán márciusban FA. Mondjuk én rebuild mellett is visszahoznám. Nem tudom milyen a szárkapocscsont-törésből a felépülési ráta. Clady-t egy lisenfranc törés tette tönkre...

Black_Adder
Pár adat az elmúlt évek szárkapocscsont töréseiről:
- Odell Beckham Jr. (Giants WR) tavaly az 5. héten szedett össze hasonló sérülést, neki annyi volt az a szezon, de azóta újra a régi
- Derek Carr (Raiders QB) 2016. dec. 28-án sérült meg, visszatért, azóta is nyögi fejben.
- Thomas Rawls 2016-ban a 2. játékhéten szenvedett szárkapocscsont törést, azóta ő sem a régi.

Szal van pozitív és negatív példa is, maga a fizikai felépülési idő annyira nem hosszú, idén pl. az 5. játékhéten Laurent Duvernay-Tardif (Chiefs OG) szenvedett hasonló sérülést, Reid azt nyilatkozta, hogyha minden igaz legkésőbb a playoffra fel fog épülni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...