NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 260
Illetve jobban átgondolva: Ha Flacco lesérül, vagy ilyen Osweiler szintet hoz, vagy a csapat lesz úgy szar ahogy van, akkor sem logikus a Mullens-trade. Ilyen sorsolással körbe kell pofoztatni magunkat Hogannel, és rámenni egy top3-as cetlire. Tavaly ezt azért tartottam szar opciónak, mert borzalmas volt a QB-class, ellenben a 2020-as nagyon rendben lesz.

Az idális forgatókönyv mindenképp az lenne, hogy vagy PO-közelben legyünk, vagy legyünk nagyon szarok. Ha úgy vagyunk szarok, hogy Flacco jó, és mondjuk 5-6. helyen húzunk akkor sincs nagy baj, Jerry Jeudy legalább akkora korszakos tehetség, mint amilyen pl Julio Jones volt. Sajnos ha QB-t akarunk, ahhoz viszont muszáj a top3, mert első körre, vagy körökre lesz szükség, ha oda be akarunk cserélni. A legszarabb forgatókönyv nyilván az, ha ugyanolyan langyos középszer szezont hozunk, mint tavaly, és se eredmény, se jó pick.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 260
Én ezt a Mullens dolgot úgy olvastam, hogy valami szakértő vetette fel, hogy trade-elni kéne érte egy pickért, ha a 49ers Garoppolóval tervez hosszútávon. Szerintem nincs túl sok alapja, most a Colts-szal is nagyon pörgetik, ahogy valószínűleg mindig olyan csapattal fogják, ahol QB-need van vagy lehet. Ez természetes.

Ha Flacco nagyon szar lesz vagy megsérül, lehet elgondolkodnék Mullensen, de egyrészt nagyon odébb van ez még, és szerintem Flacco nem lesz rossz. Ellenben ha van bármi esély Bollesnál jobbat hozni, aki hosszútávon is értelmes lehet, azt viszont magasabb pickért is csinálni kéne, mert ez lesz a kulcsa a báró működésének.
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 764 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hát ezt a tegnapi szenvedést képtelen voltam végignézni. Engem őszintén Rypien sem győzött meg. Sőt.

De ahogy hallom Elway-t se, mert lehet tradelni fogunk Beathard/Mullens duoert. Bár az nem volt tiszta, hogy vagy-vagy, vagy esetleg és kombóban jönnének.
roberto23
Tradeeltünk Flaccoért, hoztunk a 2. körben egy bakcup QBét, de szükségét érezzük trade-elni még 1-2 backup QBért?
Biztató...
Black_Adder
Ráadásul a Beathard/Mullens komboert. Velük aztán sokkal jobb lenne a helyzet, mint Hogan-el.

Bár gondolom Scangarello miatt jönnének ők ketten...

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Hát ezt a tegnapi szenvedést képtelen voltam végignézni. Engem őszintén Rypien sem győzött meg. Sőt.

De ahogy hallom Elway-t se, mert lehet tradelni fogunk Beathard/Mullens duoert. Bár az nem volt tiszta, hogy vagy-vagy, vagy esetleg és kombóban jönnének.
roberto23
Tradeeltünk Flaccoért, hoztunk a 2. körben egy bakcup QBét, de szükségét érezzük trade-elni még 1-2 backup QBért?
Biztató...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 764 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hát ezt a tegnapi szenvedést képtelen voltam végignézni. Engem őszintén Rypien sem győzött meg. Sőt.

De ahogy hallom Elway-t se, mert lehet tradelni fogunk Beathard/Mullens duoert. Bár az nem volt tiszta, hogy vagy-vagy, vagy esetleg és kombóban jönnének.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
A játékban lenne jó előre lépni idén. Elsősorban offense-ben, de még jobb, ha a labda mindkét oldalán. A defense megtette a magáét az elmúlt években is, de tavalyra a nagyon jó álloményhoz képest azért már időnként és bizonyos dolgokban akadtak problémák (főle futás ellen és TE ellen ill. a a pálya közepén). Fangio miatt tőlük is várok valamennyi javulást. Offense oldalon pedig egyelőre hiszek a csodában, hogy a Scangarello a Shanahan féle rendszernek nem csak papíron az ismerője, hanem kész is saját erőből - ha nem is ugyanazon a szinten, de - hasonlóra.

A rekord számomra egyelőre másodlagos, mert nem látok a playoffra sok esélyt ilyen Chiefs és Chargers mellett. De fejlődni, jó meccseket játszani, lehet úgy is, hogy a rekord (egyelőre) nem sokat, esetleg egyáltalán nem javul. Én is az a fajta szurkoló vagyok, akinek a remény is elég. 😊 Csak az tud eltávolítani, érdektelenné tenni, ha a reményt sem látom.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 260
Oké, hogy pre season, de a pre season a korábbi években is pre season volt, és akkor rendre meg voltak azok a játékosok, akik 100%-ot nyújtottak a második harmadik csapattal, beküzdve magukat az 53-ba (45-be), kiérdemelve a helyüket, és utána ők alkották a special team szívét lelkét.
Most semmi. Senki.

és az egy dolog, hogy nekem a tavaly év végi íz maradt a számban, ami igen fanyar, de Fangio, CHJ meg casually elég sokan aggodalmukat fejezték ki a nagyon gyatra ST teljesítmény miatt.
És ezeknek a játékosoknak kéne majd előrelépniük sérülések után.

Persze akár pár pont is dönthet 6-10 és 10-6 között a jósolhatatlan pillanatnyi formáról nem is beszélve, szóval lehet nagyot álmodni, de én most ittam meg az ebéd utáni kávét, nem vagyok épp álmos...
Black_Adder
Szerintem is wishful thinking bármilyen PO-esély, de ahova a többség várja most a csapatot, az ugyanaz a szint, mint tavaly. Nem akarom elhinni, hogy egy jóval komolyabbnak tűnő szakmai stábbal, jobb irányítóval, és valamivel jobb kerettel ugyanannyi lesz kihozva a szezonból.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Simán jó lesz ez az év. Ha nem reménytelen és gyötrelmes meccseket játszunk már sokkal jobb idényünk lesz mint tavaly

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
HB
 twitter.com/Broncos/status/1164571168998772737

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Oké, hogy pre season, de a pre season a korábbi években is pre season volt, és akkor rendre meg voltak azok a játékosok, akik 100%-ot nyújtottak a második harmadik csapattal, beküzdve magukat az 53-ba (45-be), kiérdemelve a helyüket, és utána ők alkották a special team szívét lelkét.
Most semmi. Senki.

és az egy dolog, hogy nekem a tavaly év végi íz maradt a számban, ami igen fanyar, de Fangio, CHJ meg casually elég sokan aggodalmukat fejezték ki a nagyon gyatra ST teljesítmény miatt.
És ezeknek a játékosoknak kéne majd előrelépniük sérülések után.

Persze akár pár pont is dönthet 6-10 és 10-6 között a jósolhatatlan pillanatnyi formáról nem is beszélve, szóval lehet nagyot álmodni, de én most ittam meg az ebéd utáni kávét, nem vagyok épp álmos...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 260
Szerintem sem kell messzemenő következtetéseket levonni ezekből a meccsekből. Az előző meccsen az elején nagyon ment a csapatnak amíg a kezdők voltak bent, aztán persze a második sor összeesett, de ez semmit nem jelent.

Pozitívum:
- Flacco sokkal jobb, mint amennyire a közvélemény tartja.
- A Sanders-Sutton-Hamilton kezdő WR-sor nagyon jól mozgott.
- Jó elkapó TE-k terén elég nagy a merítés, csak nem sérül le mindenki.
- A védelem elképesztően erős lesz, Chubbról nagyon sokan mondják hogy komoly fejlődésen ment át, ahogy a secondary-t is sokan dícsérik.
- A játékosok szeretik Fangiót, és hallgatnak rá, annak ellenére, hogy hozott egy kis szigort. Más csapatoknál gyakran van ilyenekből baj az öltözőben, itt még semmi ilyesmit nem olvastam.

Negatívum:
- Futás elleni védekezés
- Támadófal Bolles oldalán
- McManus kivételével a ST

Szerintem komoly harcban lesz a csapat a PO-ért. Azt nem hiszem, hogy bejutunk... Szerintem a Browns, Chiefs, Colts/Texans és Pats simán viszi a saját csoportjait, a maradékból pedig a Colts/Texans, Steelers/Ravens, Chargers pedig mind esélyesebb, mint a Denver. De ott leszünk a közelükben. Aztán persze még az is lehet, hogy valaki idén is komoly visszaesést produkál, mint tavaly a biztos PO-ba várt Jags. Erre szükség is lenne, mert piszok nehéz a sorsolás, még a szokásosabbnál is ijesztőbbnek tűnik.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A preseason meccsekből az ég világon nem lehet semmire következtetni.
peterk2005
Már hogyan ne lehetne?

Nézd csak meg, ha a Pats simán nyer: bajnokok leszünk. Ha nem: áhh inkább le sem írom 😀

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valaki öntsön lelket belém és mondja el h mi változott. Tudom ez előszezon meg minden de konkrétan ugyanazt láttam mint tavaly meg tavalyelőtt.Leonidasz007
A preseason meccsekből az ég világon nem lehet semmire következtetni. Vígasztaljon a tudat, hogy a többi meccs ugyanennyire nézhetetlenül sz*r volt eddig. 😊

Nem is csak az a baj, hogy nincs gameplan és a playhívásban is a láda legmélyére dugják az edzők a lőlapjaikat, nehogy valaki levegye mire készülnek, de az is, hogy rengeteg játékos lép pályára. Egy rendes éles NFL meccs az első negyedben még éppen csak elkezdődik. Sokszor arra megy el az idő, hogy az ellenfelek kiismerjék egymást, mindennapos, hogy befullad 2-3 drive az elején (vagy éppen fordítva, nagyon beüt, aztán viszont befékezés jön). Ha meccselni is akarnának az edzők, nem tudnának, mert mire kiderülne, hogy miért fulladt be az előző 2 drive, teljesen más emberek vannak a pályán, akiknek más lesz a problémájuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Végre volt alkalmam végignézni az eddig 3 preseason meccset (40 perces condensed verzioban igy lehet hogy vmi fontos kimaradt 😀) de továbbra is csa pesszimistan tudok hozzáállni.

Valaki öntsön lelket belém és mondja el h mi változott. Tidom ez előszezon meg minden de konkrétan ugyanazt láttam mint tavaly meg tavalyelőtt.

Van pár szép játék, jo megmozdulás de utanna rogton gyonron rugjuk magunkat egy total ertelmetlen minusz yardos jatekkal hogy jojjon egy 1 yardos futast aztan Flacco ugyanugy nem fogja megoldanin 3. Es hosszut mint senki az elmult evekben. Red zone-ban ugyanugy megall a tudomany. Falrol nehez velemenyt mondani, de egyelore pozitivat se tudok nagyon.

A special team most is szereti jo helyzetbe hozni az ellent hogy aztan a vedelem szenvedjen. A D egyebkent jol nez ki de azert befigyel egyket megmagyarazhatatlan 8+ yardos ebgedett futas.

Egyetlen pozitivum higy azon keves idoben amug palyan volt addig Flaccon nem azt lattam hogy szarik bele hanem h akar. De ez már kevés a lelkesedésemhez. Na mindegy lehet az előszezon nem a legjobb, hogy visszahozza a lelkesedésem, de legalabb le se töri egy hülye vereség.
Leonidasz007
Szerintem...

A problémák az OLnél kezdődnek és az ST-nél végződnek.
Azt mondja mindenki, hogy azért nem megy a futás, mert Vanilla offense, azért nem megy a RZ offense, mert elő se vettük az RZ offense-t. Na ezzel csak az a baj, hogy az ellenfél meg Vanilla Defense-zel volt fent, szóval a szar továbbra is szar marad, mindegy milyen körettel tálalod.

De szóval az OL szar, hiába Munchak. Bolles máris regular season formában van Holdingok terén, ezen kívül gyenge
 twitter.com/BSNUnChained/status/1163840445052411905
 twitter.com/BrandonThornNFL/status/1163803120746582016
McChesney egyébként, a Buffaloesban OL játékos volt (NFLben gyakorlatilag semmire sem vitte), most OL játékosok felkészítésében segédkezik. Offseasonben a teljes Broncos OL az ő konditermében edz, a teljes Broncos OL minusz Bolles.
Tehát Bolles különcködik, McChesney viszont vádolható elfogultsággal, és ez csak 1 play kiemelve.
Sajnos az én szemtesztemen se ment át, amúgy Ja'Wuan se...

Az ST probléma visszavezethető oda, hogy szar a depth. Majdnem mindnhol. A depth játszana alapvetően az special teamben, de ők nem csak O-ban D-ben szarok, hanem ST-ben se.
 twitter.com/IanStClair/status/1164277804931932161
Flacco egyébként nem nyomja a bullshitet, nem ajnároz mindenkit, és megmondja a rosszat arról aki rossz, de ez a nyilatkozat, tőle is sokat sejtető:
 twitter.com/NickiJhabvala/status/1163677818208886785

A pozitívum, az a kezdő D#. Itt egy kis lélekmelengítő:
 twitter.com/BaldyNFL/status/1163821541915877376
Tartok tőle, hogy amit most mutatott a 9ers, attól még jön szembe majd jobb is, de ezen a teljesítményen nincs nagyon mit magyarázni.
| Sajnos, amikor a pontszerző driveuk volt, akkor Flakon szőrös arcát kellett nézni, így nem tudom kik voltak akkor még fent. Ha jól láttam Csabiék már nem, de a faszom sem érti, hogy miért nem elég Flacco selymes hangja miközben a játékot mutatják, miért kell átváltani rá... |
Csak ez semmi új. Az elmúlt években se a kezdő védelemmel volt gond, Leszámítva amikor Roby elveszett.

A DB depth kriminális, egy-két sérülés és Dymonte meg Sharknado között válogathatunk, hogy ki ugorjon be. Nem mintha Cravens ne lett volna szar tavaly. ILB poszton a kezdő is gyengébb mint tavaly, amit nehéz volt összehozni. Amikor azt mondtam ideje elküldeni Marshallt úgy gondoltam hozunk a helyére valakit. kb vet minimumért írt alá Oaklandba, annyiért nálunk is beférne a rosterre Bierria és Josh Watson elé.

Szerintem vagy egy csomót fogunk kukázni keretszűkítés után vagy a maddennel generáltatunk random neveket, nem akarom elfogadni, hogy ilyen Cracraftokkal vágjunk neki a szezonnak.

Pedig az első sérülésig még jól is nézhetünk ki, csak az a baj, hogy nem az a kérdés, hogy lesz-e, hanem hogy mikor lesz és ki az első... A védelemben meg még rotálni se ártana.

A másik pozitívum, nem tudom csak hitegetem-e magam, de mintha Flacco eggyel jobb lenne, mint Keenum vagy Siemian(2017). Fangio+Scangarello majd még kiderül élesben, de a VJ+McCoy/Musgrave párosok alulmúlhatatlanok.
Az OL-nek idő kell még összeáll, meg nincs Leary, mondjuk statisztikai alapon nem is lesz sokat. A szezonnyitó rámehet arra, hogy még nem állunk készen, de én bízok egy felfutásban, amíg a sérülések ki nem nyírják a szezont, mert nem lesz next man up. Elég lehet, hogy ne legyen újabb losing season, ennyi most az elvárás.
Aztán, hogy merre billenünk .500ról az a szerencsétől is függ....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Végre volt alkalmam végignézni az eddigi 3 preseason meccset (40 perces condensed verzioban igy lehet hogy vmi fontos kimaradt 😀) de továbbra is csak pesszimistan tudok hozzáállni.

Valaki öntsön lelket belém és mondja el h mi változott. Tudom ez előszezon meg minden de konkrétan ugyanazt láttam mint tavaly meg tavalyelőtt.

Van pár szép játék, jo megmozdulás de utana rogton gyomrom rugjuk magunkat egy total ertelmetlen minusz yardos jatekkal hogy jojjon egy 1 yardos futast aztan Flacco ugyanugy nem fogja megoldani a 3. Es hosszut mint senki az elmult evekben. Red zone-ban ugyanugy megall a tudomany. Falrol nehez velemenyt mondani, de egyelore pozitivat se tudok nagyon.

A special team most is szereti jo helyzetbe hozni az ellent hogy aztan a vedelem szenvedjen. A D egyebkent jol nez ki de azert befigyel egyket megmagyarazhatatlan 8+ yardos engedett futas.

Egyetlen pozitivum hogy azon keves idoben amig palyan volt addig Flaccon nem azt lattam hogy szarik bele hanem h akar. De ez már kevés a lelkesedésemhez. Na mindegy lehet az előszezon nem a legjobb, hogy visszahozza a lelkesedésem, de legalabb le se töri egy hülye vereség.

Szerkesztette: Patrik007
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na hát érdekes meccs volt. Az első vonal
mind támadó, mind védő oldalon bíztató eddig. Főleg a védelem tűnik ütősnek. A 49ers-t és a Seattle-t is sikerült viszonylag kevés ponton tartani. A támadók sem tűnnek teljesen elveszettnek, Sanders pedig továbbra is állat. Jó volt újra a pályán látni.

Irányító fronton Flacco-bol továbbra sem láttunk sokat, de Keenum-hoz képest szvsz mindenképpen előrelépés. Aztán majd meglátjuk tétmeccsen hogy megy majd neki. Lock nem kezdett rosszul, az első csapattal mutatott biztató dolgokat, de aztán elővette a HoF énjét. Plusz még meg is sérült (bár ahogy olvasom se neki, se Fant-nek nem komoly). Hogan pedig full homály. Egyre inkább úgy érzem 2 qb lesz roster-en, meg talán Rypien ps-en.

A TE pozíció pedig úgy látszik megoldhatatlan feladat nálunk. Oke, hogy Fant alig volt eddig pályán, de engem nem nyűgözött eddig le. Nagyon kíváncsi leszek, hogy a következő DC-en megelőzi-e Heuerman-t. A többiről nagyon beszélni se érdemes.

WR poszton viszont nem állunk rosszul. A Sanders-Sutton duo ütős lesz, plusz mögötte Hamilton/Patrick/Cracraft/Winfree(?) vonal is vállalható.

A védelem elemezgetesebe inkább nem megyek bele, de a CB posztot is talán sikerült megoldani. Ahogy olvasgattam Jackson valószínűleg safety lesz, szóval marad a CHJ, Callahan, Yiadom, Bausby (?) vonal, ami már vállalható kategória talán. Persze lehet csak a rózsaszín szemcsi miatt tűnik minden szépnek és jónak eddig 😀

Na meg persze arra is kíváncsi vagyok, hogy a nálam jobban hozzáértők eddig hogy vélekednek a látottakról. 😀
roberto23
a kezdő DL, részleges LB és DB sor nem játszott nálunk, a kezdő OL meg csere C/RG.
Flacco meg hozta a kötelezőt amit meg kell dobni azt megtette, de így is csak 3 pontot raktak fel.
Fangio meg szerintem király védelmet fog itt összerakni majd, kérdés hogy az O oldalon mire mentek majd.
petey
Köszi a kiegészítést! 😊

Na igen, Flacco és az offense lesz a kulcs. Flacco amúgy szvsz nem panaszkodhat, próbálták a falat is alakítani előtte, fegyvert is kapott bőven, úgyhogy kíváncsian várom mire megy a csődör.
roberto23
25+td 4000+yard
gedam
Ámen. 😀
roberto23
ezt csak a playoffban fogja

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Na hát érdekes meccs volt. Az első vonal
mind támadó, mind védő oldalon bíztató eddig. Főleg a védelem tűnik ütősnek. A 49ers-t és a Seattle-t is sikerült viszonylag kevés ponton tartani. A támadók sem tűnnek teljesen elveszettnek, Sanders pedig továbbra is állat. Jó volt újra a pályán látni.

Irányító fronton Flacco-bol továbbra sem láttunk sokat, de Keenum-hoz képest szvsz mindenképpen előrelépés. Aztán majd meglátjuk tétmeccsen hogy megy majd neki. Lock nem kezdett rosszul, az első csapattal mutatott biztató dolgokat, de aztán elővette a HoF énjét. Plusz még meg is sérült (bár ahogy olvasom se neki, se Fant-nek nem komoly). Hogan pedig full homály. Egyre inkább úgy érzem 2 qb lesz roster-en, meg talán Rypien ps-en.

A TE pozíció pedig úgy látszik megoldhatatlan feladat nálunk. Oke, hogy Fant alig volt eddig pályán, de engem nem nyűgözött eddig le. Nagyon kíváncsi leszek, hogy a következő DC-en megelőzi-e Heuerman-t. A többiről nagyon beszélni se érdemes.

WR poszton viszont nem állunk rosszul. A Sanders-Sutton duo ütős lesz, plusz mögötte Hamilton/Patrick/Cracraft/Winfree(?) vonal is vállalható.

A védelem elemezgetesebe inkább nem megyek bele, de a CB posztot is talán sikerült megoldani. Ahogy olvasgattam Jackson valószínűleg safety lesz, szóval marad a CHJ, Callahan, Yiadom, Bausby (?) vonal, ami már vállalható kategória talán. Persze lehet csak a rózsaszín szemcsi miatt tűnik minden szépnek és jónak eddig 😀

Na meg persze arra is kíváncsi vagyok, hogy a nálam jobban hozzáértők eddig hogy vélekednek a látottakról. 😀
roberto23
a kezdő DL, részleges LB és DB sor nem játszott nálunk, a kezdő OL meg csere C/RG.
Flacco meg hozta a kötelezőt amit meg kell dobni azt megtette, de így is csak 3 pontot raktak fel.
Fangio meg szerintem király védelmet fog itt összerakni majd, kérdés hogy az O oldalon mire mentek majd.
petey
Köszi a kiegészítést! 😊

Na igen, Flacco és az offense lesz a kulcs. Flacco amúgy szvsz nem panaszkodhat, próbálták a falat is alakítani előtte, fegyvert is kapott bőven, úgyhogy kíváncsian várom mire megy a csődör.
roberto23
25+td 4000+yard
gedam
És ez csak a futott
Leonidasz007
Hát remélem hogy nem puntbol jön majd össze az a 4000,ha már vegigszenvedtuk az előző éveket 😊
flzoli
Áhh, az Wadmannal esélytelen

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na hát érdekes meccs volt. Az első vonal
mind támadó, mind védő oldalon bíztató eddig. Főleg a védelem tűnik ütősnek. A 49ers-t és a Seattle-t is sikerült viszonylag kevés ponton tartani. A támadók sem tűnnek teljesen elveszettnek, Sanders pedig továbbra is állat. Jó volt újra a pályán látni.

Irányító fronton Flacco-bol továbbra sem láttunk sokat, de Keenum-hoz képest szvsz mindenképpen előrelépés. Aztán majd meglátjuk tétmeccsen hogy megy majd neki. Lock nem kezdett rosszul, az első csapattal mutatott biztató dolgokat, de aztán elővette a HoF énjét. Plusz még meg is sérült (bár ahogy olvasom se neki, se Fant-nek nem komoly). Hogan pedig full homály. Egyre inkább úgy érzem 2 qb lesz roster-en, meg talán Rypien ps-en.

A TE pozíció pedig úgy látszik megoldhatatlan feladat nálunk. Oke, hogy Fant alig volt eddig pályán, de engem nem nyűgözött eddig le. Nagyon kíváncsi leszek, hogy a következő DC-en megelőzi-e Heuerman-t. A többiről nagyon beszélni se érdemes.

WR poszton viszont nem állunk rosszul. A Sanders-Sutton duo ütős lesz, plusz mögötte Hamilton/Patrick/Cracraft/Winfree(?) vonal is vállalható.

A védelem elemezgetesebe inkább nem megyek bele, de a CB posztot is talán sikerült megoldani. Ahogy olvasgattam Jackson valószínűleg safety lesz, szóval marad a CHJ, Callahan, Yiadom, Bausby (?) vonal, ami már vállalható kategória talán. Persze lehet csak a rózsaszín szemcsi miatt tűnik minden szépnek és jónak eddig 😀

Na meg persze arra is kíváncsi vagyok, hogy a nálam jobban hozzáértők eddig hogy vélekednek a látottakról. 😀
roberto23
a kezdő DL, részleges LB és DB sor nem játszott nálunk, a kezdő OL meg csere C/RG.
Flacco meg hozta a kötelezőt amit meg kell dobni azt megtette, de így is csak 3 pontot raktak fel.
Fangio meg szerintem király védelmet fog itt összerakni majd, kérdés hogy az O oldalon mire mentek majd.
petey
Köszi a kiegészítést! 😊

Na igen, Flacco és az offense lesz a kulcs. Flacco amúgy szvsz nem panaszkodhat, próbálták a falat is alakítani előtte, fegyvert is kapott bőven, úgyhogy kíváncsian várom mire megy a csődör.
roberto23
25+td 4000+yard
gedam
És ez csak a futott
Leonidasz007
Hát remélem hogy nem puntbol jön majd össze az a 4000,ha már vegigszenvedtuk az előző éveket 😊

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 764 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Na hát érdekes meccs volt. Az első vonal
mind támadó, mind védő oldalon bíztató eddig. Főleg a védelem tűnik ütősnek. A 49ers-t és a Seattle-t is sikerült viszonylag kevés ponton tartani. A támadók sem tűnnek teljesen elveszettnek, Sanders pedig továbbra is állat. Jó volt újra a pályán látni.

Irányító fronton Flacco-bol továbbra sem láttunk sokat, de Keenum-hoz képest szvsz mindenképpen előrelépés. Aztán majd meglátjuk tétmeccsen hogy megy majd neki. Lock nem kezdett rosszul, az első csapattal mutatott biztató dolgokat, de aztán elővette a HoF énjét. Plusz még meg is sérült (bár ahogy olvasom se neki, se Fant-nek nem komoly). Hogan pedig full homály. Egyre inkább úgy érzem 2 qb lesz roster-en, meg talán Rypien ps-en.

A TE pozíció pedig úgy látszik megoldhatatlan feladat nálunk. Oke, hogy Fant alig volt eddig pályán, de engem nem nyűgözött eddig le. Nagyon kíváncsi leszek, hogy a következő DC-en megelőzi-e Heuerman-t. A többiről nagyon beszélni se érdemes.

WR poszton viszont nem állunk rosszul. A Sanders-Sutton duo ütős lesz, plusz mögötte Hamilton/Patrick/Cracraft/Winfree(?) vonal is vállalható.

A védelem elemezgetesebe inkább nem megyek bele, de a CB posztot is talán sikerült megoldani. Ahogy olvasgattam Jackson valószínűleg safety lesz, szóval marad a CHJ, Callahan, Yiadom, Bausby (?) vonal, ami már vállalható kategória talán. Persze lehet csak a rózsaszín szemcsi miatt tűnik minden szépnek és jónak eddig 😀

Na meg persze arra is kíváncsi vagyok, hogy a nálam jobban hozzáértők eddig hogy vélekednek a látottakról. 😀
roberto23
a kezdő DL, részleges LB és DB sor nem játszott nálunk, a kezdő OL meg csere C/RG.
Flacco meg hozta a kötelezőt amit meg kell dobni azt megtette, de így is csak 3 pontot raktak fel.
Fangio meg szerintem király védelmet fog itt összerakni majd, kérdés hogy az O oldalon mire mentek majd.
petey
Köszi a kiegészítést! 😊

Na igen, Flacco és az offense lesz a kulcs. Flacco amúgy szvsz nem panaszkodhat, próbálták a falat is alakítani előtte, fegyvert is kapott bőven, úgyhogy kíváncsian várom mire megy a csődör.
roberto23
25+td 4000+yard
gedam
Ámen. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Na hát érdekes meccs volt. Az első vonal
mind támadó, mind védő oldalon bíztató eddig. Főleg a védelem tűnik ütősnek. A 49ers-t és a Seattle-t is sikerült viszonylag kevés ponton tartani. A támadók sem tűnnek teljesen elveszettnek, Sanders pedig továbbra is állat. Jó volt újra a pályán látni.

Irányító fronton Flacco-bol továbbra sem láttunk sokat, de Keenum-hoz képest szvsz mindenképpen előrelépés. Aztán majd meglátjuk tétmeccsen hogy megy majd neki. Lock nem kezdett rosszul, az első csapattal mutatott biztató dolgokat, de aztán elővette a HoF énjét. Plusz még meg is sérült (bár ahogy olvasom se neki, se Fant-nek nem komoly). Hogan pedig full homály. Egyre inkább úgy érzem 2 qb lesz roster-en, meg talán Rypien ps-en.

A TE pozíció pedig úgy látszik megoldhatatlan feladat nálunk. Oke, hogy Fant alig volt eddig pályán, de engem nem nyűgözött eddig le. Nagyon kíváncsi leszek, hogy a következő DC-en megelőzi-e Heuerman-t. A többiről nagyon beszélni se érdemes.

WR poszton viszont nem állunk rosszul. A Sanders-Sutton duo ütős lesz, plusz mögötte Hamilton/Patrick/Cracraft/Winfree(?) vonal is vállalható.

A védelem elemezgetesebe inkább nem megyek bele, de a CB posztot is talán sikerült megoldani. Ahogy olvasgattam Jackson valószínűleg safety lesz, szóval marad a CHJ, Callahan, Yiadom, Bausby (?) vonal, ami már vállalható kategória talán. Persze lehet csak a rózsaszín szemcsi miatt tűnik minden szépnek és jónak eddig 😀

Na meg persze arra is kíváncsi vagyok, hogy a nálam jobban hozzáértők eddig hogy vélekednek a látottakról. 😀
roberto23
a kezdő DL, részleges LB és DB sor nem játszott nálunk, a kezdő OL meg csere C/RG.
Flacco meg hozta a kötelezőt amit meg kell dobni azt megtette, de így is csak 3 pontot raktak fel.
Fangio meg szerintem király védelmet fog itt összerakni majd, kérdés hogy az O oldalon mire mentek majd.
petey
Köszi a kiegészítést! 😊

Na igen, Flacco és az offense lesz a kulcs. Flacco amúgy szvsz nem panaszkodhat, próbálták a falat is alakítani előtte, fegyvert is kapott bőven, úgyhogy kíváncsian várom mire megy a csődör.
roberto23
25+td 4000+yard
gedam
És ez csak a futott
több mint 4 éve
gedam 5 695
Na hát érdekes meccs volt. Az első vonal
mind támadó, mind védő oldalon bíztató eddig. Főleg a védelem tűnik ütősnek. A 49ers-t és a Seattle-t is sikerült viszonylag kevés ponton tartani. A támadók sem tűnnek teljesen elveszettnek, Sanders pedig továbbra is állat. Jó volt újra a pályán látni.

Irányító fronton Flacco-bol továbbra sem láttunk sokat, de Keenum-hoz képest szvsz mindenképpen előrelépés. Aztán majd meglátjuk tétmeccsen hogy megy majd neki. Lock nem kezdett rosszul, az első csapattal mutatott biztató dolgokat, de aztán elővette a HoF énjét. Plusz még meg is sérült (bár ahogy olvasom se neki, se Fant-nek nem komoly). Hogan pedig full homály. Egyre inkább úgy érzem 2 qb lesz roster-en, meg talán Rypien ps-en.

A TE pozíció pedig úgy látszik megoldhatatlan feladat nálunk. Oke, hogy Fant alig volt eddig pályán, de engem nem nyűgözött eddig le. Nagyon kíváncsi leszek, hogy a következő DC-en megelőzi-e Heuerman-t. A többiről nagyon beszélni se érdemes.

WR poszton viszont nem állunk rosszul. A Sanders-Sutton duo ütős lesz, plusz mögötte Hamilton/Patrick/Cracraft/Winfree(?) vonal is vállalható.

A védelem elemezgetesebe inkább nem megyek bele, de a CB posztot is talán sikerült megoldani. Ahogy olvasgattam Jackson valószínűleg safety lesz, szóval marad a CHJ, Callahan, Yiadom, Bausby (?) vonal, ami már vállalható kategória talán. Persze lehet csak a rózsaszín szemcsi miatt tűnik minden szépnek és jónak eddig 😀

Na meg persze arra is kíváncsi vagyok, hogy a nálam jobban hozzáértők eddig hogy vélekednek a látottakról. 😀
roberto23
a kezdő DL, részleges LB és DB sor nem játszott nálunk, a kezdő OL meg csere C/RG.
Flacco meg hozta a kötelezőt amit meg kell dobni azt megtette, de így is csak 3 pontot raktak fel.
Fangio meg szerintem király védelmet fog itt összerakni majd, kérdés hogy az O oldalon mire mentek majd.
petey
Köszi a kiegészítést! 😊

Na igen, Flacco és az offense lesz a kulcs. Flacco amúgy szvsz nem panaszkodhat, próbálták a falat is alakítani előtte, fegyvert is kapott bőven, úgyhogy kíváncsian várom mire megy a csődör.
roberto23
25+td 4000+yard
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 764 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Közben érkezett Orson Charles TE/FB. Lehet ő rögtön be is kavar a roster tervembe. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/ryanohalloran/status/1163926440703696896
Black_Adder
Ehh, 5-6 hét még Bill O'Brian-nél vagy Dirk Koetternél is belefért volna a kezdő QB-nak. Mire Flaccot kikövetelik a csapatból, Lock rendben lesz. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 764 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Én meg közben unalmas, melóban töltött óráim alatt összedobtam egy 53-as roster prediction-t. Túl sok szakmaiságot nem tartalmaz, inkább megérzés és tippelés. Igazából csak saját magam szórakoztatására csináltam, de gondoltam megosztom, legalább ezzel is telik az idő az alapszakaszig. 😀

Offense (26 fő):
QB: Flacco, Lock, Hogan (alapből azzal számoltam, hogy csak 2 qb-t viszünk rosterre, de Lock sérülése kicsit bekavart a sztoriba)
RB: Lindsay, Freeman, Booker, Riddick, Janovich (FB), Aston (FB) (Muhammad és Booker között vacilláltam itt, de szvsz inkább előbbi lesz rosteren, Aston-t pedig Janovich sérülése miatt tettem be)
WR: Sanders, Sutton, Hamilton, Patrick, Winfree, Cracraft (feltéve, ha Cracraft marad a punt returner, a többi szerintem viszonylag egyértelmű)
TE: Fant, Heuerman, Fumagalli (szerintem Butt felejtős lesz)
OT: Ja'Wuan James, Bolles, Wilkinson
OG: Risner, Leary, Barclay
C: McGovern, Jake Brendel

Defense (24 fő):
DE: Wolfe, Dre'Mont Jones, Gotsis, DeShawn Williams (itt Williams és Walker között vacilláltam, de én most inkább az előbbire fogadnék)
NT: Shelby Harris, Kerr
OLB: Miller, Chubb, Justin Hollins, Malik Reed (utóbbi kettőra különösen kíváncsi leszek)
ILB: Todd Davis, Jewell, Joseph Jones, Bierria, Josh Watson (Bierria és Watson teljesen random tipp)
CB: CHJ, Callahan, Yiadom, Bausby
FS: Justin Simmons, Cravens, Dymonte Thomas
SS: Jackson, Parks (feltéve, ha Jackson valóban safety lesz)

Special team (3 fő):
P: Wadman (bár én őt kivágnám, és jöhetne akár Ryan a Pats-ből)
K: McManus
LS: Kreiter

Kb ennyi. Kíváncsi vagyok, mennyit találok majd el. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
 twitter.com/ryanohalloran/status/1163926440703696896
 twitter.com/MikeKlis/status/1163912032636112896

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear