Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Kareem Jackson és Kyle Fuller a cél az első hullámra.

Paton lenyilatkozta, hogy Jackson előtt ott az offer, így ha nem talál jobbat, visszajöhet 1 év 10 millióért. QB-kérdésben pedig azt, hogy komoly competitiont akarnak hozni. Szerintem vagy csere lesz, vagy első körös pick. Egyszer nem hangzott még el Paton szájából az n+1. nyilatkozat után sem, hogy a Lock a QB1.

Fuller pedig jönne Fangióhoz, csak miután lehozták az insiderek hogy kirakta a Bears, inkább úgy döntöttek hogy várják érte a csereajánlatokat és nem teszik hivatalossá. De ha nem sikerül elcserélni, valószínűleg ide ír alá.

Szerintem ez egy top3 D lenne nevekre, ha összejön ez a két játékos. Fangión múlik, hogy tényleg így lesz-e.

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Trubisky is off, elment a Billsbe. Remélem megússzuk Minshew-t komoly pickért. Akkor már inkább Mariota ha kirakja a Raiders.

Nincs ezzel baj, de akkor mondjuk ki nyiltan, teljes rebuild. És kezdjük ott, hogy Fangio és Susmus és....
Zalán
Ahhoz már nagyon késő szerintem. Ezek a döntések nem rebuild miatt lettek meghozva, mert akkor nem jött volna sem Shelby, sem Darby. Ez a keret nem alkalmas egy top5 pickre. Ez csak retool, Paton kirakja az ár-érték arányban rossznak vélt játékosokat és nem szart tervez hozni helyettük.

A rebuildet a Texans csinálja perpill, kipécézték a liga 20 legrosszabb játékosát és azokat gyüjtögetik minimum contractokkal.
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Needek: QB, RB, RT, ILB3, CB3, S2, S3, OLB4, IDL4

Még ha utóbbi hármat gyorsan meg is oldjuk Walker, Attaochu, Parks 1 éves szerződésével, a többi nem tudom hogyan fog összeállni minőségben. Még Driskelék (természetesen az ő kivágásával is kétszer annyi pénz szabadítható fel, mint amennyibe Lindsay 2nd round tendere került volna) kivágásával sem.

Egyébként azok után, hogy Vont és Lindsayt a két hónapos találgatások után könnyen kibaszta (volna) Paton, remélem Watsonnal, vagy az első körös előre cserénél is ilyen agresszív és határozott lesz. Mert ugye a harmadik fontos játékos akinek a neve mellett felmerültek a kérdőjelek az Lock volt. És hát Bouyé, Casey, Jackson, Von, Lindsay esete után elég nehéz az alaptalanságban hinni, pláne a Staffordos dolog után.
Cruyffista
Nincs ezzel baj, de akkor mondjuk ki nyiltan, teljes rebuild. És kezdjük ott, hogy Fangio és Susmus és....

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Needek: QB, RB, RT, ILB3, CB3, S2, S3, OLB4, IDL4

Még ha utóbbi hármat gyorsan meg is oldjuk Walker, Attaochu, Parks 1 éves szerződésével, a többi nem tudom hogyan fog összeállni minőségben. Még Driskelék (természetesen az ő kivágásával is kétszer annyi pénz szabadítható fel, mint amennyibe Lindsay 2nd round tendere került volna) kivágásával sem.

Egyébként azok után, hogy Vont és Lindsayt a két hónapos találgatások után könnyen kibaszta (volna) Paton, remélem Watsonnal, vagy az első körös előre cserénél is ilyen agresszív és határozott lesz. Mert ugye a harmadik fontos játékos akinek a neve mellett felmerültek a kérdőjelek az Lock volt. És hát Bouyé, Casey, Jackson, Von, Lindsay esete után elég nehéz az alaptalanságban hinni, pláne a Staffordos dolog után.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
amúgy az egész stroy olyan, mint amikor jött JMD, érthetetlen és értelmetlen módon mellőzte Hillist, aztán eltadeelte pár pick kíséretében Brady Quinnért LOL.
Hillis utána PB szezont tolt, igaz rögtön utána utólérte a madden átok.
Morenot mondjuk aztán később megszerettem

a tenderes spúrkodást eljátszottuk CJ Andersonnal is. Meg értem is én, hogy az ember nem akar sokat fizetni egy RB-nek, csak mi pont kúrvasokat fizetünk Gordonnak, meg most hozunk mögé egy másik nem elhanyagolható árút.

De ez a legjobb a csapatnak baszki. Ez van olyan mondás mint a tremendous job vagy a we've had a great week of pracitice"...

Szánalmas franchise lettünk pár év alatt, Bowlen forog a sírjában, de legalább Ellistől nem sokára megszabadulunk, utána rövid távon tisztázódnia kell a tulajdonosi kérdésnek. Nem biztos hogy jó tulajunk lesz, de legalább lesz. Akkor legalább esély lesz rá, hogy valaki ránézzen erre a csapatra, és azt mondja hogy mindenki takaroggyon akinek köze van a jelenlegi a csapat történelméhez méltatlan állapothoz...

de Lindsayt, CHJt, Wofle-ot senki nem hozza vissza. És Von Millerrel se biztos hogy marad az opciós év után, majd megtalálja a módját a vén demes fasz, hogy megint 1 számjegyű sackje legyen egész évben, és el lehessen küldeni, egy "ez a legjobb neki is a csapatnak is" szöveggel...
Black_Adder
Épp nemrég olvastam erről egy cikket:
 www.milehighreport.com/2021/3/12/22326245/peyton-manning-denver-broncos-ownership

Tudom, tudom, bilibelóg a kezem, de én mindenben próbálom a jót keresni, pl.: a tulajdonosi helyzetben egy PFM kifejezetten a jót jelentené.
Általános Doktor
Az igen, álom forgatókönyv lenne 😊

több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
amúgy az egész stroy olyan, mint amikor jött JMD, érthetetlen és értelmetlen módon mellőzte Hillist, aztán eltadeelte pár pick kíséretében Brady Quinnért LOL.
Hillis utána PB szezont tolt, igaz rögtön utána utólérte a madden átok.
Morenot mondjuk aztán később megszerettem

a tenderes spúrkodást eljátszottuk CJ Andersonnal is. Meg értem is én, hogy az ember nem akar sokat fizetni egy RB-nek, csak mi pont kúrvasokat fizetünk Gordonnak, meg most hozunk mögé egy másik nem elhanyagolható árút.

De ez a legjobb a csapatnak baszki. Ez van olyan mondás mint a tremendous job vagy a we've had a great week of pracitice"...

Szánalmas franchise lettünk pár év alatt, Bowlen forog a sírjában, de legalább Ellistől nem sokára megszabadulunk, utána rövid távon tisztázódnia kell a tulajdonosi kérdésnek. Nem biztos hogy jó tulajunk lesz, de legalább lesz. Akkor legalább esély lesz rá, hogy valaki ránézzen erre a csapatra, és azt mondja hogy mindenki takaroggyon akinek köze van a jelenlegi a csapat történelméhez méltatlan állapothoz...

de Lindsayt, CHJt, Wofle-ot senki nem hozza vissza. És Von Millerrel se biztos hogy marad az opciós év után, majd megtalálja a módját a vén demes fasz, hogy megint 1 számjegyű sackje legyen egész évben, és el lehessen küldeni, egy "ez a legjobb neki is a csapatnak is" szöveggel...
Black_Adder
Épp nemrég olvastam erről egy cikket:
 www.milehighreport.com/2021/3/12/22326245/peyton-manning-denver-broncos-ownership

Tudom, tudom, bilibelóg a kezem, de én mindenben próbálom a jót keresni, pl.: a tulajdonosi helyzetben egy PFM kifejezetten a jót jelentené.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
amúgy az egész stroy olyan, mint amikor jött JMD, érthetetlen és értelmetlen módon mellőzte Hillist, aztán eltadeelte pár pick kíséretében Brady Quinnért LOL.
Hillis utána PB szezont tolt, igaz rögtön utána utólérte a madden átok.
Morenot mondjuk aztán később megszerettem

a tenderes spúrkodást eljátszottuk CJ Andersonnal is. Meg értem is én, hogy az ember nem akar sokat fizetni egy RB-nek, csak mi pont kúrvasokat fizetünk Gordonnak, meg most hozunk mögé egy másik nem elhanyagolható árút.

De ez a legjobb a csapatnak baszki. Ez van olyan mondás mint a tremendous job vagy a we've had a great week of pracitice"...

Szánalmas franchise lettünk pár év alatt, Bowlen forog a sírjában, de legalább Ellistől nem sokára megszabadulunk, utána rövid távon tisztázódnia kell a tulajdonosi kérdésnek. Nem biztos hogy jó tulajunk lesz, de legalább lesz. Akkor legalább esély lesz rá, hogy valaki ránézzen erre a csapatra, és azt mondja hogy mindenki takaroggyon akinek köze van a jelenlegi a csapat történelméhez méltatlan állapothoz...

de Lindsayt, CHJt, Wofle-ot senki nem hozza vissza. És Von Millerrel se biztos hogy marad az opciós év után, majd megtalálja a módját a vén demes fasz, hogy megint 1 számjegyű sackje legyen egész évben, és el lehessen küldeni, egy "ez a legjobb neki is a csapatnak is" szöveggel...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Az első-második körös futó picket nem teljesen értem miért jönne.
Gerichill
Már tavaly is azért jött Gordon, mert nem akartuk a második körünket futóra ellőni. Jövőre lejár mindenki, és ha van poszt amit nem akarsz FA-ról megoldani, az a futó.

Az idei classnak az eleje erős, de nem mély. Tavaly mély volt, mégis jött egy második körös rb-rush és a kiment a 3-4. körbe projektált rb-k nagy része is.

Ha nem QB jön az első körben, hátramozgással Najee Harris első körös pickjére nagy esélyt látok. Előnye, hogy 3 down back, Barkley óta a legjobb futóprospectnek mondják. De több második körös rb-vel is volt már interjú.
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Alapvetően nekem nincs bajom Gordonnal, nem volt ő olyan rossz tavaly, de Lindsay kipaterolásához szimplán kreténnek kell lenni. Nem top fizetésért kuncsorgott, a pénz se kell itt éppen, ez így debil megoldás.

Én már letettem erről a brigádról, ha jön Watson idén oké minden, ha nem akkor húzzon mindenki amerre lát és jöjjön egy teljesen új FO és coaching staff.
FLZOLI
Paton tuti nem megy 1 év után.

Mondtam már hogy abszolút értelmetlen és teljes hülyeség megerősíteni a kókler HC-t (a kókler koordinátoraival) a posztján mielőtt új GM-et hozol?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Egy emlékezetes mozzanat.


A jelenet mozgóképpel.

több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ráadásul így elkönyvelhető, hogy futópick lesz az 1 vagy 2. körben.

Shumur egy többször megbukott kókler, akinek sikerült szabad kezet adni, ezért jött Gordon, ezért távozik most Lindsay. Hisz rengeteget passzoltunk rb-nek, meg rengeteget profitáltunk abból, hogy nagydarab.

Tényleg nem tudom, hogy miért fájt volna annyira egy normális tender + 1 millióért. Kompenzációs pickekben is a béka segge alatt leszünk, mégcsak innen sem lehet megfogni a dolgot.
Cruyffista
Az első-második körös futó picket nem teljesen értem miért jönne.
Gerichill
Gordon és Freeman (ha egyáltalán keretre kerül) is lejár jövőre, fixen jönni fog egy futó a drafton, más kérdés h lehet h csak 3-4 körben, de legkésőbb ott biztosan.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Ráadásul így elkönyvelhető, hogy futópick lesz az 1 vagy 2. körben.

Shumur egy többször megbukott kókler, akinek sikerült szabad kezet adni, ezért jött Gordon, ezért távozik most Lindsay. Hisz rengeteget passzoltunk rb-nek, meg rengeteget profitáltunk abból, hogy nagydarab.

Tényleg nem tudom, hogy miért fájt volna annyira egy normális tender + 1 millióért. Kompenzációs pickekben is a béka segge alatt leszünk, mégcsak innen sem lehet megfogni a dolgot.
Cruyffista
Az első-második körös futó picket nem teljesen értem miért jönne.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Ráadásul így elkönyvelhető, hogy futópick lesz az 1 vagy 2. körben.

Shumur egy többször megbukott kókler, akinek sikerült szabad kezet adni, ezért jött Gordon, ezért távozik most Lindsay. Hisz rengeteget passzoltunk rb-nek, meg rengeteget profitáltunk abból, hogy nagydarab.

Tényleg nem tudom, hogy miért fájt volna annyira egy normális tender + 1 millióért. Kompenzációs pickekben is a béka segge alatt leszünk, mégcsak innen sem lehet megfogni a dolgot.
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Hát igen, az ember az ilyen közönségkedvencek távozását könnyebben dolgozza fel, ha a serpenyő másik felében ott van egy olyan szerződés amit már objektíve nem ér az illető.

Itt az a 3.5 M belefért volna h egy új gárda döntsön róla majd jövőre, más kérdés h az idei edzői staff nem így gondolkodik, hanem all int mondanának a jövő évre.

Remélem h van benne egy olyan, hogy holdoutolt volna ha a | akár a nagyobb | tag alatt kell játszania, vagy valami más, mert ez elég soványka így.

Én ettől függetlenül inkább azt kívánom h nekünk legyen igazunk utóbb, mintsem h ő toljon Pro bowler szezont a KC-ben...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Alapvetően nekem nincs bajom Gordonnal, nem volt ő olyan rossz tavaly, de Lindsay kipaterolásához szimplán kreténnek kell lenni. Nem top fizetésért kuncsorgott, a pénz se kell itt éppen, ez így debil megoldás.

Én már letettem erről a brigádról, ha jön Watson idén oké minden, ha nem akkor húzzon mindenki amerre lát és jöjjön egy teljesen új FO és coaching staff.

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Szánalmas.
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Komolyan.. Valaki árulja már el, mi az a kibaszott überfasza awsome sémánk, ami oly sok győzelmet és parádés játékot hoz, amibe a Lindsay nem illeszkedik fit bele? MIlyen séma ez egyáltalán???? Ki, Fangio vagy Suska sémázgat itten? Kibaszott ideges vagyok. Nem érdekel, hogy ilyen a business. Nem ilyen. Freemant magasan húzták, ugyanakkor jött a tasmán kisgyerek. Freeman teljesen szürke, átlagos RB. Lindsay UDFA-ként kétszer tolt ebben az ótvar csapatban, ótvar fal mögött 1000 yardot és hozott elképesztő játékokat mérkezőséenként. Semmivel nem sérülékenyebb mint más RB. Amúgy sem. Fiatal játékos, tele perspektívával és nem nagy dohánnyal. Ha ez az újjáépítés, akkor itt be is fejezhetjük. Browns, Jets, Jaguars, Broncos. Szép volt a Super Bowl, meg minden. De az Manning volt és Pat Bowlen. Ami most van, azt kb. a NER szakértelmével tudom összehasonlítani. Asszem egy időre feladom... Jobban fáj ez most mint Tebow száműzése...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 889 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lindsay FA, Denver FAsz?
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 723 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Tremendous job geci.... vicc franchise lettünk tényleg...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Aki ezt a döntést hozta az egy kapitális idióta. Remélem Lindsay villant valahol egy gecinagyot.

több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ez a legjobb a csapatnak........
ja. azért mert... ....mert.... ...mert így még több fumblet kaphat Gordon? Mert így egy drágább csere RB-t nem használunk majd? Mert így eggyel kevesebb ok, hogy kimenjenek az emberek nézni a meccseket? Mert így valaki aki a csapat egyik legjobbja lehetne nem lesz itt akkor se, ha új rezsim érkezik?

Nagyon elegem van már a csapatkommunikációból...

Nagyon remélem, hogy fejjel beleállunk a földbe ezek után, míg Lindsay tol egy Pro Bowl szezont, az se érdekel ha div riválisként...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 201 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gordonnal nincs más baj, csak annyi, hogy egy 4.1 yardos karrier átlagot tudó running back, aki feature back-ként 1 ezer yardos szezont tud felmutatni, az nem ér 9 milliót.

Legalább kihasználnánk, hogy receiverként is használható, de erről szinte el is felejtkeztünk.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Gordon rosszabb, mint Lindsay volt 18-ban, megkockáztatom rosszabb, mint Lindsay volt 19-ben. Ellenben drága. Miért szeressük? Vagy miért sajnáljuk ha dollárban többet keres, mint sokan forintban?

Az alapelvárás, hogy aki magára ölti az orange&blue-t az szívét-lelkét tegye ki, a szeretet szükséges, de messze nem elégséges feltétele...

Amúgy szerintem nem igaz, hogy Lindsay nem system fit. Bármilyen felrajzolt futást ki tud vitelezni, nem fél bemenni a darálóba. Ha az elkapások és a passz blokkolás a probléma, nekem abban sem tűnt reménytelennek. + Gordonra se hívtunk bonyolult passz koncepciót, check down meg tervezett screen, ezek nem igényelnek nagy tudást, amíg a labda meg nem érkezik hozzád. Labdával a kezében láttuk mire képes lIndsay, ha meg az a probléma, hogy félünk hogy elejti, akkor mi a faszt keres itt még Jeudy pl?

De tfh hogy nem system fit, egészen pontosan miért is ragaszkodunk Susmus sémájához, amivel várhatóan jövőre tovább áll máshova? És miért fontosabb az az 1-2 millió cap space, mint egy pro bowler játékos, aki 3-ból 2 systemben fit volt?

Én úgy érzem, hogy még nagyon mély és súlyos sebeket fog okozni, hogy tremendous job maradt. Évek múlva szerintem úgy fogok emlékezni majd erre, mint Elway legrosszabb döntésére, ami sokat elmond... Márcsak azért is, mert lelépsz a szarból amit magad mögött hagysz, akkor had döntse már el az új arc, hogy ragaszkodik-e hozzá vagy sem...
Nyilván Lindsay tragédiája jelentéktelen fejezet a franchise történetében, de
1.) nem érdekel, hogy jelentéktelen-e. nem érdekel, mennyit számít vagy sem egy RB
2.) nem Lindsay az egyetlen játékos akinek a karrierje sérül esetleg kettétörik a Choker és szolgálói miatt... Csak ő az, akit gyászolok...
Most ha ő az ára, hogy végre kompetens csapat épüljön, ne kifogások, akkor ám legyen, de az még minimum 1 év, nagyon nehéz lesz nézni így ezt a - remélhetőleg utolsó - év szenvedést...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear