Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Én is sajnálom Lindsay-t, de sajnos ez ilyen. Jön az új főnök, aki a saját embereit hozza. Nincs benne semmi meglepő sajnos.

Arról nem is beszelve, hogy Lindsay is sokkal jobban járt így. Gordon sajnos fix, mögé pedig ez a srác is megfelel, Lindsay meg tud menni egy olyan helyre, ahol használják is rendesen.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tetszik, hogy míg egyes csapatok tudnak és mernek mozgolodni a piacon mi megint ülünk a semmin és várjuk a jó áras lepattanót. És ez megy évek óta.
FLZOLI
Hát én Bouye-t, Gordont, Graham Glasgow-t, Kareem Jacksont, Jawuan Jamest, stb. sok mindennek nevezném, csak jó áras lepattanóknak nem.

Nem a meréssel van a gond, hanem időnként a célzással... Remélem idén jobban célzunk.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Én a Lindsay move-on kívül nem igazán látok hibát az eddigi történésekben. Az viszont elég komoly. Azt nem gondolom, hogy ide kéne cserélgetni veteránokat komoly pickekért. Hudson nyáron 32 éves lesz. Mire odaérnénk, visszavonul. Darby sokat segített tavaly a Washingtonnak, okkal ő volt az első CB, akiért komoly licit volt. Egy-két korábbi sérülés miatt túlzás halott pénzként tekinteni rá.

Minshew-nál azt a kérdést kell feltenni, hogy jobb-e annyival, mint Trubisky, hogy 3-4. körös picket adjunk érte. Én Turbót választanám, és a statok sem győztek arról, hogy Minshew jobb. Alex Smith-t kedvelem, de ha competitiont akarunk annak értelmezhetetlen, hát még Chase Daniel. Nevetünk Turbón, de a számok azt mutatják, hogy Lock nincs a szintjén (Darnold meg pláne, ha esetlen ő is felmerülne). Ergo, ha adunk Trubinak egy 1 év / 8 milliós szerződést, az azt jelenti, hogy Locknak egy korban fiatalnak számító, nála eddig jobb játékos ellen kellene megtartani a helyét. Ez competition.

Egyébként azt sem gondolom, hogy Trubi vagy Minshew fr QB lenne itt, pont ezért az jöjjön, akiért nem kell értékes picket adni.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jöjjön Bajusz és lealázzuk a ligát. 😊
Heisman
Alex Smith lesz a tuti, utolsó fordulóban a mentor legyőzi a mentoraltat, amivel a KC-t elutjuk a #1-től mi meg szokás szerint kivarazsoljuk magunkat a TOP3 draftcetli közül

#Denveri NostradaMustang

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 712 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Jöjjön Bajusz és lealázzuk a ligát. 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem hiába vagyok én nekikeseredve...
Ezt a csapatot már csak egy földindulás szerű trade mentheti meg a középszerű looser kategóriától... Hosszú évek kemény munkája kellett hozzá de sikerült leépíteni a renomét

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jelzem most pazaroljuk a saját nevelésű tehetségeinket... Csodás hír... Valaki elmagyarázná, amit RB pozícióban az elmúlt 3 évben előadunk ??
Zalán
tremendous job


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Jelzem most pazaroljuk a saját nevelésű tehetségeinket... Csodás hír... Valaki elmagyarázná, amit RB pozícióban az elmúlt 3 évben előadunk ??

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Majd tradeltek Minshewért és minden rendben lesz. A hírek szerint a Denver már februárban is érdeklődött az őket egykor legyőző Bajuszosért.

És Rapapa szerint több csapat érdeklődik íránta a Jagsnél. Gondolom pl. ti is. 3. - 4. kör lehet már elég lenne idehozni.
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Lindsayre sajnáljuk a pénzt, de Vikings 3. számú futója kapott tőlünk 2,6 millió garantáltat (ami több, mint Lindsay RFA tendere)
Cruyffista
Kiről van szó?
Zalán

Cruyffista
Nem hiszem el...
ez a csapat kezd menthetetlenné válni

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Lindsayre sajnáljuk a pénzt, de Vikings 3. számú futója kapott tőlünk 2,6 millió garantáltat (ami több, mint Lindsay RFA tendere)
Cruyffista
Kiről van szó?
Zalán
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Lindsayre sajnáljuk a pénzt, de Vikings 3. számú futója kapott tőlünk 2,6 millió garantáltat (ami több, mint Lindsay RFA tendere)
Cruyffista
Kiről van szó?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Lindsayre sajnáljuk a pénzt, de Vikings 3. számú futója kapott tőlünk 2,6 millió garantáltat (ami több, mint Lindsay RFA tendere)
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Drafting, developing, keeping vs Lindsay orig round tender

attól hogy nem lepett meg, attól még kicsit ellentmond a filozófiának. +30 millió capspace a pályán olyan lesz, mint amikor Ja'Wuan James és Callahan egyszerre vannak ott.
| Semmilyen |

De ezzel most kivételesen nem az FAt ócsárlom, hanem a hangzatos beszédeket. Az érkezőket távozókat lehet értékelni, ami nem történt meg azt még nem. A második hullámban is lehet jó játékosokat hozni, ha meg pl jön Watson, majd találnak egy olyan idézetet is, hogy ha ilyen kvalitású játékost meg tudsz szerezni FAn vagy trade-en, akkor mindent meg kell adni érte, mert így lehet nyerni, ha csak saját draftoltakra alapozol úgy nehéz. vagy valami hasonlót...

a történet amúgy nagyon egyszerű. Jó játékosok kellenek. Mindegy hogy FAn, trade-ből vagy draftról. Illetve draftról 4-5 évig olcsóbb, szóval legalább valamennyi kell onnan is, de egy drafton nem lehet szerezni egyszerre egy Waret egy Talibot egy Sanderst és egy Wardot egyszerre...


Majd meglátjuk hogy needdel megyünk a draftra és elhiteti-e magával Paton, hogy nincs needünk, mint ahogy Jánosunk tette azt tavaly...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Most komolyan milyen vicc ár már ez Hudsonért.. Nem értem a csapatokat. Csak remélem, hogy minket élből lesoport a Raiders mondván csoportrivális és nem sokaltuk ezt az árat vagy gondolják, hogy C-Berry jó lesz majd...

Nem tetszik, hogy míg egyes csapatok tudnak és mernek mozgolodni a piacon mi megint ülünk a semmin és várjuk a jó áras lepattanót. És ez megy évek óta.
A Cardinals pár éve egy roncs csapat volt most meg bazi erős rostert takolnak össze agresszív cserekkel és jó drafttal.
FLZOLI
Szerintem az egyik lehetőség, hogy nem akarunk centert, mert C-Berryvel számol a csapat. Én amúgy emiatt nem vagyok annyira szomorú.
Az szinte holtbiztos, hogy a Raiders nem akar csoportriválist erősíteni.
Én nem vagyok elégedetlen, ha sokat igazolnánk nem maradhatna Von és Shelby, szerintem idén eddig az FA piacon nem csináltunk nagy marhaságot, eddig számomra elmegy.
Mondjuk jó csak akkor lenne, ha Watson nálunk kötne ki, de sokkal rosszabb sokféleképp lehetne (ilyen Dalton, Brisett féle igazolásokkal pl).
Gerichill
Ez oké, engem az zavar hogy nem akar kilepni az FO és a csapat a komfort zónából unorthodox húzásokkal. Hogy legalább próbáljanak kijonni a posvany allovizbol.

Nettó értéken buktunk egy kezdő S-t és CB-t és jött egy CB, aki sosem az egészségéről volt híres. Nem értem mi az elképzelés összességében.

Von, Shelby plussz, Jackson, Lindsay mínusz a szimpátia rangsorban elől lévő játékosokkal kapcsolatban.
FLZOLI
Ehhez elsőként két Paton idézetet fűznék hozzá, mindkettővel maximálisan egyetértek:


Valamint egy fontos stat arról h mi történik akkor ha "megnyered a FA-t":

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Most komolyan milyen vicc ár már ez Hudsonért.. Nem értem a csapatokat. Csak remélem, hogy minket élből lesoport a Raiders mondván csoportrivális és nem sokaltuk ezt az árat vagy gondolják, hogy C-Berry jó lesz majd...

Nem tetszik, hogy míg egyes csapatok tudnak és mernek mozgolodni a piacon mi megint ülünk a semmin és várjuk a jó áras lepattanót. És ez megy évek óta.
A Cardinals pár éve egy roncs csapat volt most meg bazi erős rostert takolnak össze agresszív cserekkel és jó drafttal.
FLZOLI
Szerintem az egyik lehetőség, hogy nem akarunk centert, mert C-Berryvel számol a csapat. Én amúgy emiatt nem vagyok annyira szomorú.
Az szinte holtbiztos, hogy a Raiders nem akar csoportriválist erősíteni.
Én nem vagyok elégedetlen, ha sokat igazolnánk nem maradhatna Von és Shelby, szerintem idén eddig az FA piacon nem csináltunk nagy marhaságot, eddig számomra elmegy.
Mondjuk jó csak akkor lenne, ha Watson nálunk kötne ki, de sokkal rosszabb sokféleképp lehetne (ilyen Dalton, Brisett féle igazolásokkal pl).
Gerichill
Ez oké, engem az zavar hogy nem akar kilepni az FO és a csapat a komfort zónából unorthodox húzásokkal. Hogy legalább próbáljanak kijonni a posvany allovizbol.

Nettó értéken buktunk egy kezdő S-t és CB-t és jött egy CB, aki sosem az egészségéről volt híres. Nem értem mi az elképzelés összességében.

Von, Shelby plussz, Jackson, Lindsay mínusz a szimpátia rangsorban elől lévő játékosokkal kapcsolatban.

több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Most komolyan milyen vicc ár már ez Hudsonért.. Nem értem a csapatokat. Csak remélem, hogy minket élből lesoport a Raiders mondván csoportrivális és nem sokaltuk ezt az árat vagy gondolják, hogy C-Berry jó lesz majd...

Nem tetszik, hogy míg egyes csapatok tudnak és mernek mozgolodni a piacon mi megint ülünk a semmin és várjuk a jó áras lepattanót. És ez megy évek óta.
A Cardinals pár éve egy roncs csapat volt most meg bazi erős rostert takolnak össze agresszív cserekkel és jó drafttal.
FLZOLI
Szerintem az egyik lehetőség, hogy nem akarunk centert, mert C-Berryvel számol a csapat. Én amúgy emiatt nem vagyok annyira szomorú.
Az szinte holtbiztos, hogy a Raiders nem akar csoportriválist erősíteni.
Én nem vagyok elégedetlen, ha sokat igazolnánk nem maradhatna Von és Shelby, szerintem idén eddig az FA piacon nem csináltunk nagy marhaságot, eddig számomra elmegy.
Mondjuk jó csak akkor lenne, ha Watson nálunk kötne ki, de sokkal rosszabb sokféleképp lehetne (ilyen Dalton, Brisett féle igazolásokkal pl).
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Most komolyan milyen vicc ár már ez Hudsonért.. Nem értem a csapatokat. Csak remélem, hogy minket élből lesoport a Raiders mondván csoportrivális és nem sokaltuk ezt az árat vagy gondolják, hogy C-Berry jó lesz majd...

Nem tetszik, hogy míg egyes csapatok tudnak és mernek mozgolodni a piacon mi megint ülünk a semmin és várjuk a jó áras lepattanót. És ez megy évek óta.
A Cardinals pár éve egy roncs csapat volt most meg bazi erős rostert takolnak össze agresszív cserekkel és jó drafttal.

több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Kyle Fullert úgy néz ki elküldi a Bears, vagy cseréli. A Broncos állítólag tegnap is CB-k után loholt. Nem akarok nagy szavakat használni, de ha ez összejönne, hirtelen top secondary-nk lenne a ligában. Simmons, Fuller, Darby, Callahan... acélos lenne. 29 éves lett nemrég, 3 éves contract is bőven korrekt.
Cruyffista
Nevek alapján top, de hogy teljesítményben is az lenne, vagy sem, az erős kérdőjel.
Gerichill
Nem a teljesítménnyel lesz baj, inkább a sérülésekkel. Callahan kizárt, hogy vegigjatszik egy szezont, és ahogy olvasom Darby sem egy acelember.
roberto23
Az meg a másik dolog.
Sokra nem mész olyan játékosokkal, akik nincsenek a pályán, még ha elit játékosok is.
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Kyle Fullert úgy néz ki elküldi a Bears, vagy cseréli. A Broncos állítólag tegnap is CB-k után loholt. Nem akarok nagy szavakat használni, de ha ez összejönne, hirtelen top secondary-nk lenne a ligában. Simmons, Fuller, Darby, Callahan... acélos lenne. 29 éves lett nemrég, 3 éves contract is bőven korrekt.
Cruyffista
Nevek alapján top, de hogy teljesítményben is az lenne, vagy sem, az erős kérdőjel.
Gerichill
Nem a teljesítménnyel lesz baj, inkább a sérülésekkel. Callahan kizárt, hogy vegigjatszik egy szezont, és ahogy olvasom Darby sem egy acelember.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Kyle Fullert úgy néz ki elküldi a Bears, vagy cseréli. A Broncos állítólag tegnap is CB-k után loholt. Nem akarok nagy szavakat használni, de ha ez összejönne, hirtelen top secondary-nk lenne a ligában. Simmons, Fuller, Darby, Callahan... acélos lenne. 29 éves lett nemrég, 3 éves contract is bőven korrekt.
Cruyffista
Nevek alapján top, de hogy teljesítményben is az lenne, vagy sem, az erős kérdőjel.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Fuller ráadásul dolgozott Fangioval.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Kyle Fullert úgy néz ki elküldi a Bears, vagy cseréli. A Broncos állítólag tegnap is CB-k után loholt. Nem akarok nagy szavakat használni, de ha ez összejönne, hirtelen top secondary-nk lenne a ligában. Simmons, Fuller, Darby, Callahan... acélos lenne. 29 éves lett nemrég, 3 éves contract is bőven korrekt.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Több csapat vinné Lindsay-t, köztük a Chiefs is ajánlatot fog tenni.

Watson:
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Hát remélem ezzel a Trent deallel kiesik a 49ers pénzügyileg a Watson run-ból..
FLZOLI
Ha akarják megtudják szerezni. Jimmyt bevonják a cserébe vagy cut és megoldva.
Hope
 www.espn.com/nfl/story/_/id/31079126/lawsuit-filed-deshaun-watson-says-looks-forward-clearing-name
Kíváncsi vagyok, hogy ez a kisebb balhé most Watson körül hogy fog alakulni, mit fog befolyásolni.
Watson magabiztosan állítja, hogy Ő ártatlan, de azért megkavarhatja a dolgokat az eset.
Gerichill
Arra mindenképp elég hogy 3 első és 2 játékosból csak, 2 első és 1 játékos, vagy csam 3 első és így tovább legyen.