Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Mi az elit stat nálad? Inkább egy erős közepes az ami el mondható. Serulekeny kurvara, 2 idejyt jatszott vegig (de mi nyilvan szeretjuk ha vki az uj szerzodesebol csak 2 meccset jatdzik)ha 2 éve jon azt mondom probaljuk be, így pedig azt h reméljük. 3 év 30 nálam az sok pont neki.
Leonidasz007
Volt egy szezonja, amikor top10 volt a pff-nél, bár nem tudom mennyire releváns. Ahogy olvasom a WFT-s szakírókat, szomorúak hogy távozik mert rendszerfit (az athleticnél csontra ezt jósolták neki februárban, 3év/30m), de igazából inkonzisztensnek tartják. Övé volt a ligában a legtöbb forced incompletions 2020-ban, cserébe azért átlagon felül meg tudták égetni olykor. A Redskins secondary-t mondjuk top10-be írták mindenhol ahogy nézem és ennek Darby volt a vezére.

Szóval szerintem ez rendszerigazolás, túlfizetéssel. Ha Von Miler opciója ezért nem lesz lehívva, vagy Lindsay ezért lesz elküldve, az nonszensz.
több mint 3 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Ronald Darby jön 3 évre. Egykoron elit statokat hozott, tavaly prove it dealen volt Washingtonban. Korban perfect.
Cruyffista
Mi az elit stat nálad? Inkább egy erős közepes az ami el mondható. Serulekeny kurvara, 2 idejyt jatszott vegig (de mi nyilvan szeretjuk ha vki az uj szerzodesebol csak 2 meccset jatdzik)ha 2 éve jon azt mondom probaljuk be, így pedig azt h reméljük. 3 év 30 nálam az sok pont neki.

Szerkesztette: Patrik007
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Ronald Darby jön 3 évre. Egykoron elit statokat hozott, tavaly prove it dealen volt Washingtonban. Korban perfect.

30 millió, 19,5 millió garantált. Ami zavar, hogy már van gyűrűje az Eaglesszel, így nem biztos hogy a legéhesebb. 2011-ban ifjúsági világbajnok volt 400 méter váltóban, és bronzérmes 200 méter sprinten. Hillre rá lehet tenni.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Csak jó kérdés, hogy azért az 1 millió dollárbeli különbségért ami egy sima tender és egy 2. körös tender között lenne, megkockáztatod-e hogy elvigyék az egyik pro bowleredet, miközben baromi kevés a minőségi futó, és annál több a cap space a ligában pont amiatt, mert sokan spurkodnak. Nagyon meglepne, ha pl egy Dolphins, Jets vagy valami hasonló csapat ahol nincs RB1 de van rengeteg pénz, nem vinnék el másodpercek alatt. Rá kell tenni a 2nd roundot és akkor fix marad, ilyen egyszerű.
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Shelby jó deal keretében marad, örülök neki.

Az RFA-knál azt is vegyétek figyelembe, hogy idén a valaha volt legszarabb FA piac van a szabadügynökök szemével, ergo most kisebb dealt kap bárki, mint normál esetben. Ilyen szempontból nem biztos h akkora hülyeség engedni h licitáljanak az RFA-inkra, mint volt pl CJ-nél, mert nekünk van pénzünk matchelni, ellenben sokaknak nincs komoly dealeket adni.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Demarcus Walkert visszahoznánk olcsón és Mike Hiltonért érdeklődünk.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 197 — The Mathematician
nah röplabdában már nyertünk 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 197 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
3 év 27 millió
noflyzone
ráadásul ebből csak 15 millió garantált, hatalmas steal
Cruyffista

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
3 év 27 millió
noflyzone
ráadásul ebből csak 15 millió garantált, hatalmas steal
több mint 3 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
3 év 27 millió

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Shelby marad az ügynöke szerint! 😊
Cruyffista
Szuper hír, van minek örülni! 😊
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Shelby marad az ügynöke szerint! 😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 197 — The Mathematician
Paton egyelőre sajnálja a második körös tendert Lindsayre így bizonytalan a jövője.

Ajánlatot tett a csapat Brett Jonesnak, a Vikings centerének.
Cruyffista
Lindasyvel amúgy mi a faszom baja van itt mindenkinek lassan, aki nem szurkoló??
Zalán
az hogy Gordon még itt van és neki van rendes fizetése
sajnos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
ajánlatot tettünk DL Roy Robertson-Harrisnek, akit a Jags vitt 3 év 24 millióért

ha ezt az árat Shelby-ért is sajnálni fogjuk, aki legalább 1-2 polccal jobb játékos, akkor nem igen fogunk labdába rúgni. remélhetőleg rotációs embernek volt kinézve
Cruyffista
Eddig jó a tevékenysèg 32 millión csücsülve.. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
ajánlatot tettünk DL Roy Robertson-Harrisnek, akit a Jags vitt 3 év 24 millióért

ha ezt az árat Shelby-ért is sajnálni fogjuk, aki legalább 1-2 polccal jobb játékos, akkor nem igen fogunk labdába rúgni. remélhetőleg rotációs embernek volt kinézve
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Paton egyelőre sajnálja a második körös tendert Lindsayre így bizonytalan a jövője.

Ajánlatot tett a csapat Brett Jonesnak, a Vikings centerének.
Cruyffista
Vikings OL lepattanója az vajon milyen szintű erősítés?
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Paton egyelőre sajnálja a második körös tendert Lindsayre így bizonytalan a jövője.

Ajánlatot tett a csapat Brett Jonesnak, a Vikings centerének.
Cruyffista
Lindasyvel amúgy mi a faszom baja van itt mindenkinek lassan, aki nem szurkoló??

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Paton egyelőre sajnálja a második körös tendert Lindsayre így bizonytalan a jövője.

Ajánlatot tett a csapat Brett Jonesnak, a Vikings centerének.
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
"I expect the Broncos to be one of the teams that talks Dalton. I bet they talk to Brissett too among others."

Cruyffista
Beszélgetni beszélgessenek nyugodtan felőlem, csak pénzt ne adjunk nekik. 😀
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 417
Amúgy tényleg csak poénként írtam 😊

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
"I expect the Broncos to be one of the teams that talks Dalton. I bet they talk to Brissett too among others."
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Bocsánat ha már másnak is eszébe jutott korábban, de:
Tudjátok, hogy miért ragaszkodnak Denverben Drew Lockhoz?
Mert hátha nem csak a nevében hasonlít AnDrew Luckhoz..
Solymi
Ki ragaszkodik hozzá? Vagy mikor ragaszkodott hozzá?

Amit tudunk, hogy volt egy ajánlatunk Staffordért, ami messze elmaradt ugyan a kérttől, és nem mentünk tovább
Illetve udvarolunk a Houstonnak Watsonért
Kerülő választokat adunk a QB draftot illetően
Ez nem épp ragaszkodás.

Ha a szurkolók ragaszkodására gondolsz, ott max megosztottságról lehet beszélni, de az érvek mellette
- Manning óta ő a legjobb (legkevésbé szar) QBnk. Persze Siemiannek volt egy jó éve 16-ban, de azóta volt egy 17-es szezont
- Lock nem jó, de vannak jó játékai, még évente 1-1 jó meccsre is futja belőle, ergo a képessége meg van rá. Ahhoz nem mindenkinél mutatott eleget hogy kapjon még egy évet, de vannak örök optimisták. És egyébként van Locknak egy (nem túl meredek) fejlődési görbéje.
- Amúgy sok szurkoló osztja a pff véleményét, hogy a worst case scenario, hogy jövőre is ő kezd. DE, én pl azt várom hogy a vén fasz bukjon meg a picsába, és építsünk egy új csapatot, ennek a romhalomnak a helyére. Ha már Luckot hoztad, ha egy olyan szintű QB-val, hoznánk a 8-8-kat és maradna még Choker, nekem az a Worst Case Scenario

Hogy Paton mit akar, azt nem tudni pontosan. Egyértelműen nem zárkózik el attól, hogy upgrade-elje a posztot, de az is egyértelmű, hogy nem kapkod kétségbeesetten a QBk után
A szurkolók Watsont akarják, ha ő nem jön össze, akkor a legtöbben QB draftot, én azt hogy álljunk a földbe Lockkal, de úgy HCnyaktörősen és vannak akik még egy évet adnak Locknak, tekintettel arra, hogy úgy is esélyes a jövő évi rebuild.
Itt soksz panaszkodtam már, hogy utolsó lórúgásként az inkompetens vén demens faszt megerősítették a posztján még 1 évre, ezért nem lehet elkezdeni a rebuildet, ez meg a QB kérdésnek is ad egy pofont, nehéz most kitalálni mit kéne csinálni 2021-re. A HC inkompetens bármilyen QB-val is, black monday óta szerintem kérdés nélkül és messze ő a legrosszabb ingame menedzser. Érted, ha FG-lal nyer az ellenfél, és FG távolságban van, és van 3 időkérésed de a HC-d elfelejti kikérni őket, akkor mindegy hogy Lockkal vagy Luckkal nem maradt időd egy fordítódrive-ra. Ha 9mpvel a vége előtt nem indít el egy playt, inkább rúgat egy 60+ yardos FG-t, akkor mindegy hogy Lock vagy Luck szurkol a kispadról. Nem sorolom végig, mert ezek nagyon fájó sebek, ezek mellett 2-3 Lock INT meg se kottyan nekem.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Bocsánat ha már másnak is eszébe jutott korábban, de:
Tudjátok, hogy miért ragaszkodnak Denverben Drew Lockhoz?
Mert hátha nem csak a nevében hasonlít AnDrew Luckhoz..
Solymi
elég sokat beszéltünk itt már erről, valamennyi fejlődés van benne
nem volt rendes offseasonje még mint kezdő qb
a potenciálja nem olyan alacsony, az edzők szarok, ...

valamint kire mennél rá helyette? nem csak a QB a gondja a csapatnak
szóval ha vmi drága de top10 környéki QB jön akkor se pénz se eredmény nem lenne

most hozni egy új rk QB-t mikor Fangionak kifelé áll a szénája nem lenne túl okos

kapja meg a teljes évet, rendes felkészüléssel, 2 év ugyanazzal az OC-val
Negritis
Én poénnak vettem Solymi írását, annak nekem tetszett. 😀
Egyébként én is azon a párton vagyok, hogy maradjon Lock egy évre (vagy a csoda Watson trade, de az nem túl esélyes).

Más:
Befejeztem a szezon visszanézését...
Hát nem volt egyszerű, gyorsan kellett egy 50. SB és Tebow playoff win megnézése sebtapasznak.

Amúgy furcsa, hogy nemsokára nyit a piac, és nem tudnék mondani egy konkrét nevet, akit szeretném ha leigazolnánk. Ti hogy vagytok ezzel?
Gerichill
Watson..
Shelby

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Bocsánat ha már másnak is eszébe jutott korábban, de:
Tudjátok, hogy miért ragaszkodnak Denverben Drew Lockhoz?
Mert hátha nem csak a nevében hasonlít AnDrew Luckhoz..
Solymi
elég sokat beszéltünk itt már erről, valamennyi fejlődés van benne
nem volt rendes offseasonje még mint kezdő qb
a potenciálja nem olyan alacsony, az edzők szarok, ...

valamint kire mennél rá helyette? nem csak a QB a gondja a csapatnak
szóval ha vmi drága de top10 környéki QB jön akkor se pénz se eredmény nem lenne

most hozni egy új rk QB-t mikor Fangionak kifelé áll a szénája nem lenne túl okos

kapja meg a teljes évet, rendes felkészüléssel, 2 év ugyanazzal az OC-val
Negritis
Én poénnak vettem Solymi írását, annak nekem tetszett. 😀
Egyébként én is azon a párton vagyok, hogy maradjon Lock egy évre (vagy a csoda Watson trade, de az nem túl esélyes).

Más:
Befejeztem a szezon visszanézését...
Hát nem volt egyszerű, gyorsan kellett egy 50. SB és Tebow playoff win megnézése sebtapasznak.

Amúgy furcsa, hogy nemsokára nyit a piac, és nem tudnék mondani egy konkrét nevet, akit szeretném ha leigazolnánk. Ti hogy vagytok ezzel?