Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A szezon vége óta negatívabb vagyok Lockkal, mint a szezon közben voltam játékelemzések és statok miatt, de hogy a mérleg másik oldalában is legyen valami.. Néha tényleg képes úgy dobálni, mintha Mahomes és Rodgers szerelemgyereke lenne.


Cruyffista
Sokszor leírtam már, én látom benne azokat a plusz dolgokat, amit egy Macskában, vagy Lynchben sose láttam (utóbbiba mondjuk a sima dolgokat se). HA ő marad/kiharcolja h ő maradjon a kezdő QB, akkor jövőre lesz egy Suttonja is: sztem nagyon nagyon sokat számít, ha van egy igazi no1 elkapód, aki a 50-50 labdákat fixen behúzza, és fixen számíthatsz rá 3rd downoknál/RZ-ben.

A konzisztens jó teljesítmény ugyanakkor már elvárás lesz tőle.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
A szezon vége óta negatívabb vagyok Lockkal, mint a szezon közben voltam játékelemzések és statok miatt, de hogy a mérleg másik oldalában is legyen valami.. Néha tényleg képes úgy dobálni, mintha Mahomes és Rodgers szerelemgyereke lenne.

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hú, akkor az előző idényben nem nagyon figyelgettél, mert kb hetente előjött mindenhol 😀
Pont ezért is volt kb esélytelenebbnek tartva a Bucs végig mindenkinél. Aztán marha nagy szerencsére éppen a PO-ra érkezett meg
Wyatt
Figyeltem, mert én is a kórus tagja voltam. 😊 Nem ismétlem meg amit leírtam, ott van az előző postomban, hogy miért.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt is értem h nálatok Vic és az edzői team már menthetetlen, de sokan ezt mondták Ariansra is... Általános Doktor
Arians playoffba ment többször is Carson Palmerrel is korábban. Én nem emlékszem olyan véleményre vele kapcsolatban, hogy rossz HC. Olyan véleményeket olvastam, hogy jó HC, csak a támadó felfogása irányító gyilkos, és nem SB kaliber. Utóbbi kettő ma is igaz rá szerintem. Jim Caldwell is superbowlba jutott Peyton Manninggel, szóval az, hogy nyert most egyet, nem ír felül minden korábbit. De nem is negligálja, Arians Brady nélkül is jó volt.

Fangio viszont nem tud mit kezdeni a rábízott csapattal. Szerintem. Hiába rakjuk ki az asztalon a nevekből a csapatot, ez nem madden. Nem nevek és ratingek nyerik a meccseket, hanem game plan, és a játékosokból kihozott maximum, amihez a pályán kell behívni a megfelelő játékot a megfelelő pillanatban. És belenyúlni a meccsbe, ha valami nem működik, stb.

És lehet hüledezni, de ha visszajön Jackson, akkor egy QB-ra vagyunk a contender csapat léttől, mert az O# igenis televan fegyverekkel, amit illene kihasznáni, ez a D# pedig egy zsák majommal az edzői székben is top10 lesz jövőre, Viccel pedig minimum top 5, (sztem minimum top 3, de ez már az én szokásos rózsaszín buborékom).Általános Doktor
Attól függ milyen QB-ra gondolsz. Rodgers, Manning, a fénykorában játszó Brady (Brees?) félével igen, de velül elég nagy a tól-ig roster minőségben, amivel contender tud lenni a csapatuk. Egy Deshaun Watsonnak azért már kell egy jó edző és egy korrekt, jó csapat is, hogy contender legyen. Pedig marha jó irányító. Csak nem korszakos.

A másik oldalon meg, jó rosterekkel a jó edzők még irányító nélkül is jellemzően playoffért küzdenek (időnként be is jutnak), nem pedig a top10-ben húznak. (Kivéve a kis Shanahant. 😀 De ő vagy direkt csinálja, vagy rohadt nagy pechje van. 😊 )
peterk2005
Hú, akkor az előző idényben nem nagyon figyelgettél, mert kb hetente előjött mindenhol 😀

Pont ezért is volt kb esélytelenebbnek tartva a Bucs végig mindenkinél. Aztán marha nagy szerencsére éppen a PO-ra érkezett meg

több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Azt is értem h nálatok Vic és az edzői team már menthetetlen, de sokan ezt mondták Ariansra is... Általános Doktor
Arians playoffba ment többször is Carson Palmerrel is korábban. Én nem emlékszem olyan véleményre vele kapcsolatban, hogy rossz HC. Olyan véleményeket olvastam, hogy jó HC, csak a támadó felfogása irányító gyilkos, és nem SB kaliber. Utóbbi kettő ma is igaz rá szerintem. Jim Caldwell is superbowlba jutott Peyton Manninggel.

Fangio viszont nem tud mit kezdeni a rábízott csapattal. Szerintem. Hiába rakjuk ki az asztalon a nevekből a csapatot, ez nem madden. Nem nevek és ratingek nyerik a meccseket, hanem game plan, és a játékosokból kihozott maximum, amihez a pályán kell behívni a megfelelő játékot a megfelelő pillanatban. És belenyúlni a meccsbe, ha valami nem működik, stb.

És lehet hüledezni, de ha visszajön Jackson, akkor egy QB-ra vagyunk a contender csapat léttől, mert az O# igenis televan fegyverekkel, amit illene kihasznáni, ez a D# pedig egy zsák majommal az edzői székben is top10 lesz jövőre, Viccel pedig minimum top 5, (sztem minimum top 3, de ez már az én szokásos rózsaszín buborékom).Általános Doktor
Attól függ milyen QB-ra gondolsz. Rodgers, Manning, a fénykorában játszó Brady (Brees?) félével igen, de velül elég nagy a tól-ig roster minőségben, amivel contender tud lenni a csapatuk. Egy Deshaun Watsonnak azért már kell egy jó edző és egy korrekt, jó csapat is, hogy contender legyen. Pedig marha jó irányító. Csak nem korszakos.

A másik oldalon meg, jó rosterekkel a jó edzők még irányító nélkül is jellemzően playoffért küzdenek (időnként be is jutnak), nem pedig a top10-ben húznak. (Kivéve a kis Shanahant. 😀 De ő vagy direkt csinálja, vagy rohadt nagy pechje van. 😊 )
peterk2005
Watsonra gondoltam, vagy egy új Watsonra a draftról, vagy egy allenes ugráson átesett Lockra. Sztem ha egy ilyen QB-nk lenne, akkor maga a keret az SB contender.

Vic engem sem győzött meg eddig arról h jó HC lenne, de ha fejreállok is, akkor is maradni fog még egy évet. Maga a játékoskeret -papíron- rendben lesz, a labda mindkét oldalán, bízom abban h Vic elit védelmet rak össze (most már mindene meglesz hozzá), valamint h az O# potenciáljából végre konstans látunk vmit, nem pedig csak felvillanásokat.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt is értem h nálatok Vic és az edzői team már menthetetlen, de sokan ezt mondták Ariansra is... Általános Doktor
Arians playoffba ment többször is Carson Palmerrel is korábban. Én nem emlékszem olyan véleményre vele kapcsolatban, hogy rossz HC. Olyan véleményeket olvastam, hogy jó HC, csak a támadó felfogása irányító gyilkos, és nem SB kaliber. Utóbbi kettő ma is igaz rá szerintem. Jim Caldwell is superbowlba jutott Peyton Manninggel, szóval az, hogy nyert most egyet, nem ír felül minden korábbit. De nem is negligálja, Arians Brady nélkül is jó volt.

Fangio viszont nem tud mit kezdeni a rábízott csapattal. Szerintem. Hiába rakjuk ki az asztalon a nevekből a csapatot, ez nem madden. Nem nevek és ratingek nyerik a meccseket, hanem game plan, és a játékosokból kihozott maximum, amihez a pályán kell behívni a megfelelő játékot a megfelelő pillanatban. És belenyúlni a meccsbe, ha valami nem működik, stb.

És lehet hüledezni, de ha visszajön Jackson, akkor egy QB-ra vagyunk a contender csapat léttől, mert az O# igenis televan fegyverekkel, amit illene kihasznáni, ez a D# pedig egy zsák majommal az edzői székben is top10 lesz jövőre, Viccel pedig minimum top 5, (sztem minimum top 3, de ez már az én szokásos rózsaszín buborékom).Általános Doktor
Attól függ milyen QB-ra gondolsz. Rodgers, Manning, a fénykorában játszó Brady (Brees?) félével igen, de velül elég nagy a tól-ig roster minőségben, amivel contender tud lenni a csapatuk. Egy Deshaun Watsonnak azért már kell egy jó edző és egy korrekt, jó csapat is, hogy contender legyen. Pedig marha jó irányító. Csak nem korszakos.

A másik oldalon meg, jó rosterekkel a jó edzők még irányító nélkül is jellemzően playoffért küzdenek (időnként be is jutnak), nem pedig a top10-ben húznak. (Kivéve a kis Shanahant. 😀 De ő vagy direkt csinálja, vagy rohadt nagy pechje van. 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Am sztem ti sem gondolhatjátok komolyan h amit Paton csinál az az FA-ról építkezés, ez a jetses hasonlat meg egyenesen megmosolyogtató.

Eddig az van amit mondott, itt tartjuk azokat a saját játékosokat akikre építeni lehet (Shelby, Simmons, Von), egy-két FA-val megtámogatjuk a gépezetet ott ahol kell (Darby, Boone), és lecsapunk a kínálkozó lehetőségekre (Fuller).

Innen nézve egyedül Lindsay a kivétel, de valójában látszik h a komplett liga másként látja őt mint mi...

Azt is értem h nálatok Vic és az edzői team már menthetetlen, de sokan ezt mondták Ariansra is...

És lehet hüledezni, de ha visszajön Jackson, akkor egy QB-ra vagyunk a contender csapat léttől, mert az O# igenis televan fegyverekkel, amit illene kihasznáni, ez a D# pedig egy zsák majommal az edzői székben is top10 lesz jövőre, Viccel pedig minimum top 5, (sztem minimum top 3, de ez már az én szokásos rózsaszín buborékom).
Általános Doktor
Nem is tudom mikor olvastam utoljára ilyen optimsita hozzászólásokat offseasonben. ...Várj, mégis tudom... Tavaly.
Black_Adder
Tiszta lap, tavasz, új remények, superbowl or bust.

Aztán legrosszabb esetben kidurran majd a rózsaszín lufi és az ember csalódott pár hétig, de ha meg mégis egyben maradna, akkor egy teljes év reményekkel és örömökkel telt.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Am sztem ti sem gondolhatjátok komolyan h amit Paton csinál az az FA-ról építkezés, ez a jetses hasonlat meg egyenesen megmosolyogtató.

Eddig az van amit mondott, itt tartjuk azokat a saját játékosokat akikre építeni lehet (Shelby, Simmons, Von), egy-két FA-val megtámogatjuk a gépezetet ott ahol kell (Darby, Boone), és lecsapunk a kínálkozó lehetőségekre (Fuller).

Innen nézve egyedül Lindsay a kivétel, de valójában látszik h a komplett liga másként látja őt mint mi...

Azt is értem h nálatok Vic és az edzői team már menthetetlen, de sokan ezt mondták Ariansra is...

És lehet hüledezni, de ha visszajön Jackson, akkor egy QB-ra vagyunk a contender csapat léttől, mert az O# igenis televan fegyverekkel, amit illene kihasznáni, ez a D# pedig egy zsák majommal az edzői székben is top10 lesz jövőre, Viccel pedig minimum top 5, (sztem minimum top 3, de ez már az én szokásos rózsaszín buborékom).
Általános Doktor
Nem is tudom mikor olvastam utoljára ilyen optimsita hozzászólásokat offseasonben. ...Várj, mégis tudom... Tavaly.
Black_Adder
1991, nyár – Szombathely, Savaria Gépesített Lövészdandár. Parancsnoki épület, a törzs bezárkózva egy hétre az előadóban. Hatalmas makettasztalon tologatják a piros agresszor, és a kék saját hadtestek műanyagfiguráit. Ebédszünet. A sok aranyvállapos kirajzik a folyosókra... Cigiszünet. Egy-egy házilag csomagolt szendvics. Gondterhelt arcok. Súlyos levegő, mozdulatlan csend... Kisvarga főhadnagy közelít az ezredirnokok, térképeszek, kiszolgálók raja felé... – Hogy állunk főhadnagy úr? – Jelentőségteljes szippantás a bagóból és füstkifujás... phűűűűűűű.... – Vannak veszteségeink, de papíron még soha sem vesztettünk....
😊

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Am sztem ti sem gondolhatjátok komolyan h amit Paton csinál az az FA-ról építkezés, ez a jetses hasonlat meg egyenesen megmosolyogtató.

Eddig az van amit mondott, itt tartjuk azokat a saját játékosokat akikre építeni lehet (Shelby, Simmons, Von), egy-két FA-val megtámogatjuk a gépezetet ott ahol kell (Darby, Boone), és lecsapunk a kínálkozó lehetőségekre (Fuller).

Innen nézve egyedül Lindsay a kivétel, de valójában látszik h a komplett liga másként látja őt mint mi...

Azt is értem h nálatok Vic és az edzői team már menthetetlen, de sokan ezt mondták Ariansra is...

És lehet hüledezni, de ha visszajön Jackson, akkor egy QB-ra vagyunk a contender csapat léttől, mert az O# igenis televan fegyverekkel, amit illene kihasznáni, ez a D# pedig egy zsák majommal az edzői székben is top10 lesz jövőre, Viccel pedig minimum top 5, (sztem minimum top 3, de ez már az én szokásos rózsaszín buborékom).
Általános Doktor
Nem is tudom mikor olvastam utoljára ilyen optimsita hozzászólásokat offseasonben. ...Várj, mégis tudom... Tavaly.
Black_Adder
Az elején még felbassza magát ezen az ember szó szerint. Amióta ennyi ideje szar minden megszokja az ember, és próbál álmodni. Én tudom. Arsenal szurkoló vagyok...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Am sztem ti sem gondolhatjátok komolyan h amit Paton csinál az az FA-ról építkezés, ez a jetses hasonlat meg egyenesen megmosolyogtató.

Eddig az van amit mondott, itt tartjuk azokat a saját játékosokat akikre építeni lehet (Shelby, Simmons, Von), egy-két FA-val megtámogatjuk a gépezetet ott ahol kell (Darby, Boone), és lecsapunk a kínálkozó lehetőségekre (Fuller).

Innen nézve egyedül Lindsay a kivétel, de valójában látszik h a komplett liga másként látja őt mint mi...

Azt is értem h nálatok Vic és az edzői team már menthetetlen, de sokan ezt mondták Ariansra is...

És lehet hüledezni, de ha visszajön Jackson, akkor egy QB-ra vagyunk a contender csapat léttől, mert az O# igenis televan fegyverekkel, amit illene kihasznáni, ez a D# pedig egy zsák majommal az edzői székben is top10 lesz jövőre, Viccel pedig minimum top 5, (sztem minimum top 3, de ez már az én szokásos rózsaszín buborékom).
Általános Doktor
Nem is tudom mikor olvastam utoljára ilyen optimsita hozzászólásokat offseasonben. ...Várj, mégis tudom... Tavaly.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ha nem cserélünk előre QB-ért (amivel felhasználjuk a második kört), akkor én nagyon kevés esélyt látok rá, hogy Gordon lesz az RB1. A második körben (vagy hátracsere esetén az első kör végén) szinte biztosan futót fogunk húzni. Ezért is ment Lindsay szerintem, mert csak RB3 lett volna. Az már más kérdés, hogy miért pont a Texansba ahol Mark Ingram és David Johnson duó várja.
Cruyffista
Ez miért ilyen biztos? Gordon, Freeman, Viking senki, Bellamy van a rosteren. Utóbbi csókában is volt spiritusz. Nekem csak tetézné a csalódottságomat Lindsay után ha még az első második kört is RB-re pazaroljuk. Falat kellene építeni, LB sort, S, nem beszélve a tight endekről.. 😳
Zalán
Sztem is várható az első három körben RB, és én is húznék a helyükben.

RT poszttal ők nem számolnak kezdő needként (én sem tenném a helyükben), James mozdíthatatlan, nemigen tudsz mást csinálni mint h imádkozol h játszon és h jól játszon. Papíron megoldott a poszt, gyakrolatban tudjuk h nem az, de idén meg van kötve a kezed. Ha leesik második-harmadik körben olyan OT akiben látnak kezdő potenciált azt ki fogják kapni, de sztem elsősorban a középső körökben keresnek majd fejlesztendő gyémántokat.

LB az valós need, ahogy az S is, ide én várok még egy FA-t, meg egy korai picket.

TE-t azt gondolom poénból írtad.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
Az már más kérdés, hogy miért pont a Texansba ahol Mark Ingram és David Johnson duó várja.
Cruyffista
mert simán benne van hogy DJ nem tudja végigtolni a szezont és akkor lehet elsőszámú futó
és ingramnél meg lehet jobb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Ez miért ilyen biztos? Gordon, Freeman, Viking senki, Bellamy van a rosteren. Utóbbi csókában is volt spiritusz. Nekem csak tetézné a csalódottságomat Lindsay után ha még az első második kört is RB-re pazaroljuk. Falat kellene építeni, LB sort, S, nem beszélve a tight endekről.. 😳
Zalán
S: Ojemudia + FA igazolás
ILB: Jewell, AJ (de megadom, hogy még egy minőségi ILB a D talán utolsó needje, de nem fontosabb, mint az RB)
OLB: Chubb, Von, Reed..

Falban igazad van, egy második körös RT nagy plusz lenne, de egy klasszis RB többet ér, mint egy klasszis RT.

Én azért gondolom egyébként ezt, mert a Vikingsnél Dalvin Cook volt az utóbbi időszak legfontosabb játékosa, és őt is második körben húzták. Ahogy Justin Jeffersonba is belenyúltak, aki mellett állítólag pont Paton lobbizott. Szerintem ő ki akar választani egy RB1 futót, de lehet rosszul látom. (+szerk: ugye jövőre minden rb lejár, és 2. körös rb prospectekkel voltak már interjúk)

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ha nem cserélünk előre QB-ért (amivel felhasználjuk a második kört), akkor én nagyon kevés esélyt látok rá, hogy Gordon lesz az RB1. A második körben (vagy hátracsere esetén az első kör végén) szinte biztosan futót fogunk húzni. Ezért is ment Lindsay szerintem, mert csak RB3 lett volna. Az már más kérdés, hogy miért pont a Texansba ahol Mark Ingram és David Johnson duó várja.
Cruyffista
Ez miért ilyen biztos? Gordon, Freeman, Viking senki, Bellamy van a rosteren. Utóbbi csókában is volt spiritusz. Nekem csak tetézné a csalódottságomat Lindsay után ha még az első második kört is RB-re pazaroljuk. Falat kellene építeni, LB sort, S, nem beszélve a tight endekről.. 😳

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Ha nem cserélünk előre QB-ért (amivel felhasználjuk a második kört), akkor én nagyon kevés esélyt látok rá, hogy Gordon lesz az RB1. A második körben (vagy hátracsere esetén az első kör végén) szinte biztosan futót fogunk húzni. Ezért is ment Lindsay szerintem, mert csak RB3 lett volna. Az már más kérdés, hogy miért pont a Texansba ahol Mark Ingram és David Johnson duó várja.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
Lindsay-hez: nem tudom, hogy Munchak vagy Susmus hibája, de nem tudunk rendes külső futásokat összerakni mostanában, nincsenek meg a blokkok rendesen vagy a figura szar, de a lényeg, hogy középre futunk inkább jól, arra meg Lindsay nem jó, kicsi és könnyű hozzá.

Én nagyon sajnálom, hogy elment, de amíg az edzői stáb marad, addig neki nem volt igazán maradása...

Ha Gordon abbahagyja a labdaeldobálást, ahogy azért a szezon második felében tette, akkor nem lesz ő rossz a mostani felálláshoz, még ha drága is.
StormST
sztem de, összetudjuk rakni, csak nem hívjuk be őket
ha meg hívjuk sztem egész jó arányban működött

bár erről megnéznék egy statisztikát, lehet az eye test csal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Lindsay-hez: nem tudom, hogy Munchak vagy Susmus hibája, de nem tudunk rendes külső futásokat összerakni mostanában, nincsenek meg a blokkok rendesen vagy a figura szar, de a lényeg, hogy középre futunk inkább jól, arra meg Lindsay nem jó, kicsi és könnyű hozzá.

Én nagyon sajnálom, hogy elment, de amíg az edzői stáb marad, addig neki nem volt igazán maradása...

Ha Gordon abbahagyja a labdaeldobálást, ahogy azért a szezon második felében tette, akkor nem lesz ő rossz a mostani felálláshoz, még ha drága is.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Innen nézve egyedül Lindsay a kivétel, de valójában látszik h a komplett liga másként látja őt mint mi...

Általános Doktor
sztem Lindsay kicsit alul lett fizetve, de nem túlságosan
viszont Gordon mocskosul túl lett fizetve
Negritis
Maximálisan egyetértek ezzel, akkor és ott sem rajongtam érte, még ha érteni véltem is a "pakoljunk mindent Lock alá/köré elvet".

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician
Innen nézve egyedül Lindsay a kivétel, de valójában látszik h a komplett liga másként látja őt mint mi...

Általános Doktor
sztem Lindsay kicsit alul lett fizetve, de nem túlságosan
viszont Gordon mocskosul túl lett fizetve

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Am sztem ti sem gondolhatjátok komolyan h amit Paton csinál az az FA-ról építkezés, ez a jetses hasonlat meg egyenesen megmosolyogtató.

Eddig az van amit mondott, itt tartjuk azokat a saját játékosokat akikre építeni lehet (Shelby, Simmons, Von), egy-két FA-val megtámogatjuk a gépezetet ott ahol kell (Darby, Boone), és lecsapunk a kínálkozó lehetőségekre (Fuller).

Innen nézve egyedül Lindsay a kivétel, de valójában látszik h a komplett liga másként látja őt mint mi...

Azt is értem h nálatok Vic és az edzői team már menthetetlen, de sokan ezt mondták Ariansra is...

És lehet hüledezni, de ha visszajön Jackson, akkor egy QB-ra vagyunk a contender csapat léttől, mert az O# igenis televan fegyverekkel, amit illene kihasznáni, ez a D# pedig egy zsák majommal az edzői székben is top10 lesz jövőre, Viccel pedig minimum top 5, (sztem minimum top 3, de ez már az én szokásos rózsaszín buborékom).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Ezt egy elég fontos listának tartom. Lock helyzete a 2011 óta ligába kerülő QB-khoz képest az első két szezonjukban.

A Lockkal egy szinten lévő, vagy rosszabb statot produkáló játékosok közül összesen két játékosból lett franchise QB. Carr és Josh Allen. És bár a zöld tartományban is lettek végül bustok, szemmel is érzékelhető a szintkülönbség mennyiségre, minőségre.

Darnold és Minshew helyezése jól mutatja, hogy miért értelmetlenebb a 2. vagy 3. kört elpostázni értük, mint első körben QB-t húzni.
több mint 3 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Most csapatépítésről beszélünk vagy draftról építkezésről? Építettek egy jó csapatot, lecsaptak a kínálkozó lehetőségre, amit Brady piacra kerülése adott, mindennel, ami és aki vele járt. Lett is vele egy SB, elismerés jár érte szerintem.

De itt draftról építkezésről volt szó, abban meg a Bucs, már bocsánat, de szerintem szar. Ha nem az lenne; akkor nem kellett volt minden skill pozit megturbózni 1 offseason alatt a támadó oldalon és nem jönne a sack-ek nagy része a JPP-Shaq duótól, meg a nyomás Suh-tól. Meg akkor nem jutottak volna évek óta max 7-9-ig a saját pick-ekkel. Egy draftról jól építkező csapat nem 1 pozitív és 0 PO szezont hoz 10 év alatt.

2013-ban pont azt ismerte fel Elway, hogy az addigi építkezésünk nem jött be, váltottunk, teleraktuk a védelmet Von, Wolfe, Malik és CH mellé Talib, Ware és Ward szintű FA-kal, meg behoztuk Sanderst elkapni biztos targetnek, Vasquezt és Mathis-t G-ba, lett nekünk is egy SB belőle, csak nekünk se draftról.

Nincs azzal semmi baj, ha egy csapat FA-ből építkezik, csak másféle FO és scouting kell hozzá, csak ne keverjük össze a draftról építkezéssel, ennyi. A draftról építkező csapat nem nagy lyukakat töm be FA-ről, hanem a kisebbeket és nem hirtelen lesz jó, hanem fokozatosan...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy meccs az annyit is ér Storm. A 2013-as Broncosban a Superbowl kedzőben volt (és 70-100% snapszámot játszott) Duke Ihenacho, Shaun Philips, Malik Jackson (aki akkor még sokadik volt a depth charton, a nevét is csak ízlelgettük), Sly Williams, Tony Carter, Nate Irving. Támadó oldalon Chris Clark. És a támadó elkapott yardok 40%-át nem nevelt játékos szerezte. Ettől még a csapat alapjátékosai nem Ihenacho, Philips, stb. voltak, hanem Von Miller, Derek Wolfe, Wickerson, Rahim Moore, Mike Adams, Chris Harris, Ryan Clady. A Bucsban sem lett Fournette kezdő azért, mert a playoffban ő maradt egészséges, és volt 3 jó meccse.

Természetesen a Bucsban is voltak, vannak és lesznek máshonnan érkezett játékosok. Jó játékosok is. Minden csapatban vannak. Ettől még a Bucs csapatépítési filozófiája olyan messze van a Ramsétól, mint Makó Jeruzsálemtől. Ha te nem így gondolod, akkor nem így gondolod, én igen.

(Egyébként ez változik is folyamatosan, ahogy egymásnak adják a kilincset a vezetések, vagy változik a hozzáállás. A Bucs az NFL egyik legnagyobb FA költője volt sokáig. Fejből nem tudok neked mondani statisztikát, nem mostanában olvastam őket, de biztos vagyok benne, hogy a 2010-es években összesítve a Bucs még simán top10-es a FA költéseket tekintve. Amit az időszak első fele nyomott meg rettenetesen, ahol top3 is voltak. Rakatnyi játékost igazoltak szezononként. Vincent Jackson, Alterraun Verner, Carl Nicks, Collins, stb. jut hirtelen eszembe, Még 3 v. 4 éve is DJax például. Azóta szemléletváltás történt, és volt 1-2 jobb draftjuk is.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Hogy hol néztem? NLF.com game book (jelezném egyből, hogy én nem a szezonról beszéltem, hanem a SB LV-ről):

Kezdők:
QB Brady - Pats
WR Evans - Bucs
TE Gronk - Pats
LT D Smith - Bucs
LG Marpet - Bucs
C Jensen - Ravens
RG Stinnie - Titans
RT Wirfs - Bucs
WR Miller - Bucs
WR Godwin - Bucs
RB Fournette - Jags
11/6

De ha nem csak darabra nézzük, akkor vegyük mondjuk ugyanazon a meccsen a statisztikákat:
Futás: 145 yard-ból 58 yard a Bucs draftoltak
Elkapás: 201-ből 66 yard

Nyilván lehet mondani, hogy a csapat gerincét a Bucs drafoltak adják, csak akkor nekem az jön le, hogy annak a gerincnek kellett egy jó adag platina erősítés, hiszen minden skill pozícióra hoztak egy nagy nevű veteránt FA-ról, akik nélkül előtte 2008 óta PO-ban se volt a csapat, most meg hirtelen SB.

A védelem is tele van van veterán FA-kkal, de ott legalább nem idénre volt a nagy bevásárlás, ott lehet valamilyen szinten építkezésről beszélni, meg ott tavaly egy csomó pick is jött. Viszont ahhoz képest, hogy az elmúlt 4 évben 29-ből 18 pick ment a védelembe, ahhoz képest a 11/6 kezdő a szezon végén a saját draft-os, az annyira nem tűnik jó draft-ról építkezésnek nekem...

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A 22 Super Bowl LV kezdőből 12 saját draftos (és a K, P és LS se az), ha Antonio Brown-t is odatesszük, aki helyett az egyébként labdát se kapó Miller volt a hivatalos kezdő, akkor még rosszabb az arány. StormST
Ezt hol nézted?
Pro football reference:  www.pro-football-reference.com/teams/tam/2020_roster.htm
Támadó oldalon a 11 kezdőből 8-at a Bucs draftolt. Brady, Gronk és a center Jensen jött free agentként máshonnan. Ha "bővebb" kezdőt (a heveny rotációan játszókat), akkor Fournette és Brown jön hozzá, az egyik szeptemberi, a másik idény közbeni lepottyanó felszedése, nem márciusi "nagy igazolás". A védő oldalon sem nagyon más a helyzet, gyakorlatilag a teljes secondary saját draftolt vagy udfa, a LB sorban a két sztár belső LB saját, a két OLB és a fal közepén Suh és Nunez-Roches nem az.

Nem mintha sok értelmét látnám darabszámra számolgatni, ahol a long snapper meg punter ugyanúgy egynek számít, mint Evans, Godwin, Donovan Smith (meg az egész oline kivéve center), Ronald Jones, Lavonte David, Devin White, Jamel Dean vagy Winfield/Whitehead, stb.

A Bucs alapvetően draftról (amibe beleértem az UDFA-t és a waiver kukázást is) építkező csapat. A csapat gerincét, sztárjainak döntő részét az így nevelt játékosok adják. A Coltsnál kevés draftról (UDFA-ról, waiverről, kukázgatva) építkező csapat van, és csak azért van több saját igazolásuk a kezdőben, mert a kicker, punter és long snapper is saját. Nem ettől lesz draftról építkező egy csapat, hanem a mentalitástól, szemlélettől. A Bucs is draftolj először, nevelj UDFA-kat, keresgélj a free agency mélyén kotorászva, óvatosan és megfontolva tradelj és ritkán igazolj egy-egy nagyobbat, ha szükséges stílusban üzemel. Teljesen más filozófiával működnek, mint mondjuk a Rams, a Raiders, Saints, (Niners, Jets, Titans, tavalyig Jaguars, idéntől meglátjuk). Ők a Steelers, Colts, Packers (idei év előtti Patriots) vonalba sokkal inkább passzolnak.

FLZOLI-nak csak annyit szerettem volna mondani, hogy ha azt nézi, hogy egy jó csapatba hogyan, honnan jön össze a talent, akkor nem csak a Saints vagy Rams útja létezik. A roster menedzsment 11 hónapig tart, és sokféle forrásból érkezhet meghatározó játékos, nem március közepén egy héten dől ez el. Az idei offseason tevékenységünk még éppen csak elkezdődött. Bőven megtörténhet, hogy az offseason 2-3 - vagy akár még több - legsikeresebb erősítése még a csapatnál sincs, hanem majd a draftról, UDFA-ról, vagy nyáron, olcsón érkeznek.
peterk2005
Mivel alapvetően úgy gondoljuk legtöbben, hogy itt egy inkompetens, sőt sok esetben káros edzői mag dolgozik így azt hiszem a long term development Itt annyira nem lesz tényező 😊

Amúgy ha évekig vagy kókler és elől húzól törvényszerű hogy előbb utóbb betalálsz elit szintű emberekbe. Még a Jets (Adams), Jags (Ramsey) féle lúzereknek is összejött ez. Én továbbra is azt mondom, hogy amíg nincs meghatározó szintű QB a csapatodban tök mindegy hosszú távon milyen rostert építesz, max felvillanásaid lehetnek, ha a vedelmed all-pro szintre kapcsol.

Én az nfl-ben, a csúcs ligában nem akarok egyetemi szintű jellem és karakter formalast vagy alap szintű nevelést, fejlesztgetest nézni évekig. Profi mindenki, az a dolga, hogy hétről hétre csúcs teljesítményt tegyen le az asztalra. Akinek ez rendszeresen megy ok a sztárok, akiknek néha ők a jó játékosok. Erre a két kategóriára kell koncentrálni és minnél többet begyujteni belőlük 😊