Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Inkább nem mondok semmit.
Cruyffista
Mert? Miről maradtam le?
roberto23
firsco feltrade a miamival
aztán a miami visszajött az eagles pickért

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 802 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Inkább nem mondok semmit.
Cruyffista
Mert? Miről maradtam le?

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Inkább nem mondok semmit.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=BA3GY21fV44
Black_Adder
nemtom itt említettem-e, de Chadwick Boseman alakítja őt a The Express-ben egy kis ideig
 www.imdb.com/title/tt0469903/?ref_=nm_flmg_act_27
a film is egész jó sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Lance után Jaycee Horn a második játékos, akit Paton élőben néz meg.
Cruyffista
Micah Parsons a harmadik, Zach Wilson a negyedik.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Lance után Jaycee Horn a második játékos, akit Paton élőben néz meg. Én azért nem örülnék most már CB-nek, mert nem játszana. Persze Fuller jövőre lejár, de jó teljesítmény esetén egy 2 éves hosszabbítás simán benne van.. 29 éves. Mondjuk szerintem a CB BPA és need szempontból is nehezen fog kijönni.
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Állítólag még mindig 20 millió felett vagyunk, és nem nagyon tervezünk több move-ot csinálni második hullámos kisebb igazolásokon túl. Szóval át lehet már görgetni valamennyit szezon végén.

Draft szempontból eléggé lecsökkentek a potenciális célpontok. Szerintem 1/9-en (de ez felcserével is ül, lecserével nem) 6 játékos van benne a pakliban
Cruyffista
Egész pontosan ~27 milla hely van még idén (Bolles, Shelby, Simmons, Darby összesen 18,75M-et foglal idén, cserébe 60 millát jövőre), ez sztem a potenciális Watson tradenek idekészített hely, így ha szükséges akkor tudunk durrantani, ha nem, akkor meg nincs semmi veszve, mert átgörgetjük jövőre.

Én nehezen tudom elképzelni most h a helyünkön maradjunk, vagy feltrade egy olyan QB-ért akibe szerelembe estek, vagy letrade és pickgyűjtés.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Állítólag még mindig 20 millió felett vagyunk, és nem nagyon tervezünk több move-ot csinálni második hullámos kisebb igazolásokon túl. Szóval át lehet már görgetni valamennyit szezon végén.

Draft szempontból eléggé lecsökkentek a potenciális célpontok. Szerintem 1/9-en (de ez felcserével is ül, lecserével nem) 6 játékos van benne a pakliban:

- QB: Fields, Lance és Mac Jones. Ha úgy számolunk, hogy az 1/1 és 1/2 nem eladó, ahol Lawrence és Zach Wilson megy majd ki, akkor akár felcserével, akár "maradékként" ez a három játékos jöhet szóba irányítóként.

- ILB: Micah Parsons. Az utolsó puzzle lenne a védelembe, lényegében minden poszton elit tehetség/játékos játszana a D-ben.

- A legjobb elérhető LT, aki tud és akar is RT-t játszani. JaWuan James jövőre valószínűleg cutolva lesz, és sérülékeny, így pedig a minőségi helyettese is meglenne rövid és hosszútávon.

- RB: Najee Harris. A class legjobb futója, és talán a top10 legjobb prospectbe sem túlzás betenni. Ettől függetlenül talán ez a legvalószínűtlenebb a 6 felsorolt játékos közül, de nálam egy extrás 3 down futó hasonló értékkel bír, mint egy elit talent ILB.

Érdekesség, hogy tegnap volt az Alabama első pro day-e, és Paton nem volt jelen. Najee Harris nem csinált gyakorlatokat, de Mac Jones igen. Lesz még egy, de az pont egy időben lesz Fieldsével. Itt kulcsfontosságú lesz, hogy melyikre fog elmenni, mert jó eséllyel az az irányító van előrébb a kívánságlistán. Lance-én ott volt.
Cruyffista
remélem nem hozunk első körben futót ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Ez a Jackson nevű emberke bem fogadta el a tízmillióra csökkentett ajánlatunkat, ment egy kört és visszajött ötért? Ez a sztori?
Zalán
Igen. Top 5 SS a ligában, eleg nagy makk, hogy ez így összejött. Bajnokesélyesekhez szoktak ennyiért aláírni ilyen kaliberek.
Cruyffista
tavalyi Shelby 2.0

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Állítólag még mindig 20 millió felett vagyunk, és nem nagyon tervezünk több move-ot csinálni második hullámos kisebb igazolásokon túl. Szóval át lehet már görgetni valamennyit szezon végén.

Draft szempontból eléggé lecsökkentek a potenciális célpontok. Szerintem 1/9-en (de ez felcserével is ül, lecserével nem) 6 játékos van benne a pakliban:

- QB: Fields, Lance és Mac Jones. Ha úgy számolunk, hogy az 1/1 és 1/2 nem eladó, ahol Lawrence és Zach Wilson megy majd ki, akkor akár felcserével, akár "maradékként" ez a három játékos jöhet szóba irányítóként.

- ILB: Micah Parsons. Az utolsó puzzle lenne a védelembe, lényegében minden poszton elit tehetség/játékos játszana a D-ben.

- A legjobb elérhető LT, aki tud és akar is RT-t játszani. JaWuan James jövőre valószínűleg cutolva lesz, és sérülékeny, így pedig a minőségi helyettese is meglenne rövid és hosszútávon.

- RB: Najee Harris. A class legjobb futója, és talán a top10 legjobb prospectbe sem túlzás betenni. Ettől függetlenül talán ez a legvalószínűtlenebb a 6 felsorolt játékos közül, de nálam egy extrás 3 down futó hasonló értékkel bír, mint egy elit talent ILB.

Érdekesség, hogy tegnap volt az Alabama első pro day-e, és Paton nem volt jelen. Najee Harris nem csinált gyakorlatokat, de Mac Jones igen. Lesz még egy, de az pont egy időben lesz Fieldsével. Itt kulcsfontosságú lesz, hogy melyikre fog elmenni, mert jó eséllyel az az irányító van előrébb a kívánságlistán. Lance-én ott volt.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Ez a Jackson nevű emberke bem fogadta el a tízmillióra csökkentett ajánlatunkat, ment egy kört és visszajött ötért? Ez a sztori?
Zalán
Igen. Top 5 SS a ligában, eleg nagy makk, hogy ez így összejött. Bajnokesélyesekhez szoktak ennyiért aláírni ilyen kaliberek.
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ez a Jackson nevű emberke bem fogadta el a tízmillióra csökkentett ajánlatunkat, ment egy kört és visszajött ötért? Ez a sztori?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Vannettet elküldtük
Heisman
Vótmá 😊
Zalán
Bár nekem másodjára olvasva is örömteli. 😀
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Vannettet elküldtük
Heisman
Vótmá 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Vannettet elküldtük

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ha van akibe szerelmes az FO és nem Lawrence a neve végtelen draftcetliért akkor irány fel és hozzák el.
Felőlem bármelyik QB lehet az, nem monitoroztam őket, hogy dönteni tudjak.

több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Kareem Jackson újraigazolva 1 év/5 millióért.

Nekem eddig tetszik ez az offseason.
roberto23
kicsit olyant mintha puntoltuk volna ezt az offseasont
de az 1 yardosra esett, aztán meglátjuk sikerül-e kivédekezni
Negritis
Kár, hogy Lindsay feje volt a tojáslabda.. A többi stimt..

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Kareem Jackson újraigazolva 1 év/5 millióért.

Nekem eddig tetszik ez az offseason.
roberto23
kicsit olyant mintha puntoltuk volna ezt az offseasont
de az 1 yardosra esett, aztán meglátjuk sikerül-e kivédekezni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 802 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Kareem Jackson újraigazolva 1 év/5 millióért.

Nekem eddig tetszik ez az offseason.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A szezon vége óta negatívabb vagyok Lockkal, mint a szezon közben voltam játékelemzések és statok miatt, de hogy a mérleg másik oldalában is legyen valami.. Néha tényleg képes úgy dobálni, mintha Mahomes és Rodgers szerelemgyereke lenne.


Cruyffista
Sokszor leírtam már, én látom benne azokat a plusz dolgokat, amit egy Macskában, vagy Lynchben sose láttam (utóbbiba mondjuk a sima dolgokat se). HA ő marad/kiharcolja h ő maradjon a kezdő QB, akkor jövőre lesz egy Suttonja is: sztem nagyon nagyon sokat számít, ha van egy igazi no1 elkapód, aki a 50-50 labdákat fixen behúzza, és fixen számíthatsz rá 3rd downoknál/RZ-ben.

A konzisztens jó teljesítmény ugyanakkor már elvárás lesz tőle.
Általános Doktor
Doki,
Te a kétlábonjáró örök optimizmus vagy itt a fórumon, ami remek dolog és remekül lehet belőle építkezni. De fikció. Mi van akkor?
Ha nem lesz Watson... Márpedig nem lesz. Nem lesz RB draft sem az első körben, mert Patonnak sokkal jobb ötlete támad. Mondjuk az, hogy ugrojunk fel pár emeletet, vagy hozzuk el a helyünkön az iksz csávót a draftról, aki történetesen qb. Mert kell neki is egy qb a kereten. És kezdődjön a rivalizálás... Mindegy ez most ki. A number one és two arc biztosan nem. A többi pedig mind olyan, akiről most bizony mind lehet kritikusan közelíteni. De tudjuk, hogyan működik a szurkolói lélektan a draft napjaiban. A kihúzás perceiben nyafogunk, miért nem ezt, miért nem azt. Mi innen sokkal jobban látjuk. Aztán másnap megérkezik Denverbe, fejére nyomnak egy bézbólsapkát, kap egy mezt, ez még az a mez, a hátán a sorszám, hogy hanyadiknak húzták. Méregetjük, méregetjük. Kibaszott ütős highlightokat nézünk. Közben jönnek róla az elemzések és az okosok a fórumról mindenfelé utánaolvasnak. Barátkozunk, majd harmadnapra már rendszer fit szupersztárocskának látjuk, beleszeretünk, akivel megindulunk, csak még egy kicsit kell kihúzni, amíg összeszokik Suttonnal, Jeudyval és Okweakárkivel... És egy hét múlva van két kurvára szerethető és sokra, nagyon sokra hivatott fiatal qb-nk, ha .... A ha az a körülmények, amelyek mostanában nem felénk fordultak, de majd most. Eljött a mi időnk.
Akkor mi van? Akkor ki lesz a favoritod? És akkor minek drukkolunk? Hogy az egyik jöjjön be, az nem jó válasz. Itt most színt kell vallani. 😊
Zalán
Még mindig lusta voltam átnézni az idei QB felhozatalt, az pedig nem árt ha véleményt akarok formálni róluk...

Ha jön egy korai QB pick, akkor nem tudok mást tenni, mint szurkolni h váljon be. Nálam Lock lesz a man to beat, ő nekem kellően szimpatikus ehhez h neki szurkoljak, de ha egy éles TC-n egy rookie lenyomja, akkor áldásom rá.

Az fix h az O# oldalon már most megvan az a mennyiségű fegyver, amivel bárkinek illene alkotnia jövőre.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 802 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Vannett közben lapát.

Hát nem mondom, hogy hiányozni fog a keretből.
roberto23
Végremár. Érik az a harmadik körös TE pick 😊
Zalán
Hat ha Patton tanul is vmit Elway-tol, remelem nem a 3. koros fix TE pick lesz az. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Vannett közben lapát.

Hát nem mondom, hogy hiányozni fog a keretből.
roberto23
Végremár. Érik az a harmadik körös TE pick 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 802 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Vannett közben lapát.

Hát nem mondom, hogy hiányozni fog a keretből.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A szezon vége óta negatívabb vagyok Lockkal, mint a szezon közben voltam játékelemzések és statok miatt, de hogy a mérleg másik oldalában is legyen valami.. Néha tényleg képes úgy dobálni, mintha Mahomes és Rodgers szerelemgyereke lenne.


Cruyffista
Sokszor leírtam már, én látom benne azokat a plusz dolgokat, amit egy Macskában, vagy Lynchben sose láttam (utóbbiba mondjuk a sima dolgokat se). HA ő marad/kiharcolja h ő maradjon a kezdő QB, akkor jövőre lesz egy Suttonja is: sztem nagyon nagyon sokat számít, ha van egy igazi no1 elkapód, aki a 50-50 labdákat fixen behúzza, és fixen számíthatsz rá 3rd downoknál/RZ-ben.

A konzisztens jó teljesítmény ugyanakkor már elvárás lesz tőle.
Általános Doktor
Doki,
Te a kétlábonjáró örök optimizmus vagy itt a fórumon, ami remek dolog és remekül lehet belőle építkezni. De fikció. Mi van akkor?
Ha nem lesz Watson... Márpedig nem lesz. Nem lesz RB draft sem az első körben, mert Patonnak sokkal jobb ötlete támad. Mondjuk az, hogy ugrojunk fel pár emeletet, vagy hozzuk el a helyünkön az iksz csávót a draftról, aki történetesen qb. Mert kell neki is egy qb a kereten. És kezdődjön a rivalizálás... Mindegy ez most ki. A number one és two arc biztosan nem. A többi pedig mind olyan, akiről most bizony mind lehet kritikusan közelíteni. De tudjuk, hogyan működik a szurkolói lélektan a draft napjaiban. A kihúzás perceiben nyafogunk, miért nem ezt, miért nem azt. Mi innen sokkal jobban látjuk. Aztán másnap megérkezik Denverbe, fejére nyomnak egy bézbólsapkát, kap egy mezt, ez még az a mez, a hátán a sorszám, hogy hanyadiknak húzták. Méregetjük, méregetjük. Kibaszott ütős highlightokat nézünk. Közben jönnek róla az elemzések és az okosok a fórumról mindenfelé utánaolvasnak. Barátkozunk, majd harmadnapra már rendszer fit szupersztárocskának látjuk, beleszeretünk, akivel megindulunk, csak még egy kicsit kell kihúzni, amíg összeszokik Suttonnal, Jeudyval és Okweakárkivel... És egy hét múlva van két kurvára szerethető és sokra, nagyon sokra hivatott fiatal qb-nk, ha .... A ha az a körülmények, amelyek mostanában nem felénk fordultak, de majd most. Eljött a mi időnk.
Akkor mi van? Akkor ki lesz a favoritod? És akkor minek drukkolunk? Hogy az egyik jöjjön be, az nem jó válasz. Itt most színt kell vallani. 😊

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”