Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Javítsátok ki, ha tévedek, de az Eagles használta fel messze a legtöbb falembett idén, nem? S talán a legtöbb kombinációt is.
tüsi91
Ezt nem tudom. A Broncos O fala a szezon háromnegyedéig a legrosszabb statisztikákat és értékeléseket produkálta, gyakorlatilag minden rankingban utolsó volt az egység. A végére sikerült kicsit feljebb csúszni a tét nélküli meccseken. Az Eaglesét ahogy látom többnyire középmezőnybe lőtték be. De összesen 3 meccsüket láttam idén, így fogalmam sincs mennyire lehet jogos. Mindenesetre, ha Wentz olyan csapatnál kötne ki ahol gyengébb a fal, és a fizuja bekerülésével nem lehetne azt erősíteni, azzal nem járna jól. Ha valamire nincs szüksége egy ilyen újraépítendő qb-nak, az a nyomás növekedése.

Inkább kifejezetten jól megfogott legyen 😊
Wyatt
Legyen, bár a lényegi részén nem változtat. Elég nagy luxus 13 ponton tartani a Patset és közben kikapni egy SB-n. Goff pedig kulcsszereplő volt ebben. Nálam már csak ezért sem merülne fel a neve, ha kontender csapatot akarok építeni.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Goff McVay-jel volt szar, aki az egész O-t úgy építette fel, hogy Goff gyengéi ne domborodhassanak ki. Egyébként súlyos alapképességbeli gondok vannak nála, például amit a legkisebb nyomás érkeztén is művelni szokott azt nehéz hova tenni. Igaz, legalább nem adja el sokszor, de haladás se lesz belőle. Szerintem ő egy szerencsésebb Mariota és Winston. Utóbbi kettő azért nem kapott hosszabbítást, mert jött egy váratlan lehetőség Tannehillel és Brady-vel, ha ők nincsenek, valószínűleg most is ott vannak. Plusz Goff játszott SB-t, ahol egy kifejezetten gyenge Pats O-t kellett volna túldobnia. Egy éppkézláb drive-ot nem sikerült összerakni. Ez sem néz ki jól az ajánlólevelen.

Wentz overall magasabb szintet mutott valamivel, volt egy mvp szezonja amit sérülés vett el tőle. Ha tavaly kerül piacra valószínűleg elég borsos ára lett volna. De idén valami egészen szánalmas mélységekbe került. Lockkal megegyező statokat hozott, pedig neki ez kvázi a rookie éve volt. És nem Wentz játszott a liga legszarabb fala mögött. Nem tudom, hogy vissza lehet-e őt még hozni. Elég elkeseredettnek kell lenni ahhoz, hogy valaki benne lássa a megoldást a vele járó kockázatok (sérülékenység, rossz szerződés, értékes pickek feladása) miatt. És már tavaly sem volt jó.
Cruyffista
Inkább kifejezetten jól megfogott legyen 😊

Amúgy Wentzben volt potenciál, sokkal több, az tény, hogy ebből még jön-e ki valami, az már kérdésesebb

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
És nem Wentz játszott a liga legszarabb fala mögött.
Cruyffista
Javítsátok ki, ha tévedek, de az Eagles használta fel messze a legtöbb falembett idén, nem? S talán a legtöbb kombinációt is.
tüsi91
Így van gyakorlatilag nem volt két meccsünk egymás után amikor ugyan úgy tudtunk volna felàllni. Mindig megsérült valaki....az már csak Stoutlandnek az OL kócsnak köszönhető hogy a futójátékot még így is vállalhatóan tudták segíteni. A passzjátékot már kevésbé 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
És nem Wentz játszott a liga legszarabb fala mögött.
Cruyffista
Javítsátok ki, ha tévedek, de az Eagles használta fel messze a legtöbb falembett idén, nem? S talán a legtöbb kombinációt is.
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 769 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Goff McVay-jel volt szar, aki az egész O-t úgy építette fel, hogy Goff gyengéi ne domborodhassanak ki. Egyébként súlyos alapképességbeli gondok vannak nála, például amit a legkisebb nyomás érkeztén is művelni szokott azt nehéz hova tenni. Igaz, legalább nem adja el sokszor, de haladás se lesz belőle. Szerintem ő egy szerencsésebb Mariota és Winston. Utóbbi kettő azért nem kapott hosszabbítást, mert jött egy váratlan lehetőség Tannehillel és Brady-vel, ha ők nincsenek, valószínűleg most is ott vannak. Plusz Goff játszott SB-t, ahol egy kifejezetten gyenge Pats O-t kellett volna túldobnia. Egy éppkézláb drive-ot nem sikerült összerakni. Ez sem néz ki jól az ajánlólevelen.

Wentz overall magasabb szintet mutott valamivel, volt egy mvp szezonja amit sérülés vett el tőle. Ha tavaly kerül piacra valószínűleg elég borsos ára lett volna. De idén valami egészen szánalmas mélységekbe került. Lockkal megegyező statokat hozott, pedig neki ez kvázi a rookie éve volt. És nem Wentz játszott a liga legszarabb fala mögött. Nem tudom, hogy vissza lehet-e őt még hozni. Elég elkeseredettnek kell lenni ahhoz, hogy valaki benne lássa a megoldást a vele járó kockázatok (sérülékenység, rossz szerződés, értékes pickek feladása) miatt. És már tavaly sem volt jó.
Cruyffista
Szerintem bőven vissza lehet hozni, és ha rendbeszedik fejben okozhat meg meglepetéseket. Csak nem nálunk, itt nincs meg az a stáb, aki képes lenne rá. Így meg nincs értelme idehozni.

Amúgy én szurkolok neki, hogy valahol szedje össze magát és hozzák ki belőle, ami benne van. Nekem szimpi volt mindig is Wentz.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
. És már tavaly sem volt jó.
Cruyffista
Mármint mikor tavaly? 2019ben? konkrétan a 2. legjobb éve volt. Nehezen indult a belerázódás miatt, de az alapszakasz végére nagyon belejött, az Sandersnek dobott TD a Skins ellen a sarokba felejthetetlen. Ráadásul FR rekordot dobált össze a 4000yard feletti teljesítménnyel. Aztán jött az a fejes a POban a gerincre az első playben s ment minden a levesbe....

A 2018s nem volt az igazi de akkor is sérülésből tért vissza, aztán rásérült.


Van,amikor nemcsak szépít az emlékezet 😊
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Goff McVay-jel volt szar, aki az egész O-t úgy építette fel, hogy Goff gyengéi ne domborodhassanak ki. Egyébként súlyos alapképességbeli gondok vannak nála, például amit a legkisebb nyomás érkeztén is művelni szokott azt nehéz hova tenni. Igaz, legalább nem adja el sokszor, de haladás se lesz belőle. Szerintem ő egy szerencsésebb Mariota és Winston. Utóbbi kettő azért nem kapott hosszabbítást, mert jött egy váratlan lehetőség Tannehillel és Brady-vel, ha ők nincsenek, valószínűleg most is ott vannak. Plusz Goff játszott SB-t, ahol egy kifejezetten gyenge Pats O-t kellett volna túldobnia. Egy éppkézláb drive-ot nem sikerült összerakni. Ez sem néz ki jól az ajánlólevelen.

Wentz overall magasabb szintet mutott valamivel, volt egy mvp szezonja amit sérülés vett el tőle. Ha tavaly kerül piacra valószínűleg elég borsos ára lett volna. De idén valami egészen szánalmas mélységekbe került. Lockkal megegyező statokat hozott, pedig neki ez kvázi a rookie éve volt. És nem Wentz játszott a liga legszarabb fala mögött. Nem tudom, hogy vissza lehet-e őt még hozni. Elég elkeseredettnek kell lenni ahhoz, hogy valaki benne lássa a megoldást a vele járó kockázatok (sérülékenység, rossz szerződés, értékes pickek feladása) miatt. És már tavaly sem volt jó.
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 664 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
amúgy Wentz reputációja miért jobb mint Goffé?
ezt nem tudom hova tenni
Negritis
Super Bowl győztes irányító héló.... 😋

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
amúgy Wentz reputációja miért jobb mint Goffé?
ezt nem tudom hova tenni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 663 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Állítólag Wentzért agresszívabb verseny van, mint Staffordért. Nem vagyok nyugodt. Más se hiányozna, csak az a pumpakarú kókler a csilliárdos szerződésével.
Cruyffista
Úgy néz ki Chicago-ba megy, úgyhogy megússzuk.
roberto23
de akkor meg foles és truby lesz a veszély
Negritis
Chicagoban megcsinálják megint hogy Wentz végigtolja az alapszakaszt és Foles meg a POban behúzza az SB-t

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Állítólag Wentzért agresszívabb verseny van, mint Staffordért. Nem vagyok nyugodt. Más se hiányozna, csak az a pumpakarú kókler a csilliárdos szerződésével.
Cruyffista
Úgy néz ki Chicago-ba megy, úgyhogy megússzuk.
roberto23
de akkor meg foles és truby lesz a veszély

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 769 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Állítólag Wentzért agresszívabb verseny van, mint Staffordért. Nem vagyok nyugodt. Más se hiányozna, csak az a pumpakarú kókler a csilliárdos szerződésével.
Cruyffista
Úgy néz ki Chicago-ba megy, úgyhogy megússzuk.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 664 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Állítólag Wentzért agresszívabb verseny van, mint Staffordért. Nem vagyok nyugodt. Más se hiányozna, csak az a pumpakarú kókler a csilliárdos szerződésével.
Cruyffista
Nagggyon nem kéne..
Lock Lock Lock Lock ........

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Állítólag Wentzért agresszívabb verseny van, mint Staffordért. Nem vagyok nyugodt. Más se hiányozna, csak az a pumpakarú kókler a csilliárdos szerződésével.
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 972 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elvileg az idei első kör mellett Lock-ot is felajánlottuk Stafford-ért, szóval úgy néz ki mégsem Lock miatt hiúsult meg az üzlet.
roberto23
Ez kacsa, 3 hiteles forrás is azt írta h sem Lockot, sem más játékost nem kínáltunk. Pickeket akartunk cserélni azzal, hogy az 1/9-et is felajánlottuk, de kértünk cserébe picket (értékre első kör végét ért volna így a csomag).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elvileg az idei első kör mellett Lock-ot is felajánlottuk Stafford-ért, szóval úgy néz ki mégsem Lock miatt hiúsult meg az üzlet.
roberto23
Vagy de, csak más miatt 😊

több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 769 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Elvileg az idei első kör mellett Lock-ot is felajánlottuk Stafford-ért, szóval úgy néz ki mégsem Lock miatt hiúsult meg az üzlet.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Am Darnold minden pletyka ellenére sztem ilyen 3-4. körért mozdítható, sikítófrászt kapnak tőle akik látták is játszani, csak amiatt van fent ennyire az ára a médiában, mert korai pick volt, meg qva fiatal.
Általános Doktor
Én is így gondolnám, de Schefter szerint 1 kör vége körül van az ára. És ő az az arc aki úgy szokott tippelni, hogy közben tudja a megoldást, hogy aztán megsimogassa magát hogy eltalálta. Harmadikat nem, de negyediket adnék érte. 5. körrel + a 3 hetedik körössel indítanék. 4. kör + 3 hetedik a max amit leraknék érte.

Fitzmagic/Fitztragic 2005 óta profi, ezidő alatt 0 azaz nulla alkalommal jutott be a csapata a playoffba.
A csávó taszítja a rájátszást. 😀
empty taxi
Most simán meglett volna, ha Tua nem kontárkodik bele. 😀

Nálam Alex Smith van legmagasabban mint mentor és szerintem nagyon rá is férne egy ilyen veterán segítség Lockra. Ellenben ő nem menti meg Choker seggét, ha Lock nem javul...
Black_Adder
Neki én is örülnék alapesetben csak nagyon rossz a szerződése. 40 millió még két évre. Ezt átvenni meg inkább csalódás lenne. Ha kiteszi a Washington akkor úgy más, ha jól tudom, pont most fogytak el a garantáltak a szerződésében. Bár nagyon rossz volt WAS meccseket nézni, mindig megijed az ember amikor sackelik.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Egy Fitzmagicből még ki is nézném, hogy kezdőbe kerülés esetén PO-ba vinné a csapatot, ami fontos lenne a negatív rekordok megszakítása és az experience miatt a fiataloknak.
Cruyffista
Fitzmagic/Fitztragic 2005 óta profi, ezidő alatt 0 azaz nulla alkalommal jutott be a csapata a playoffba.
A csávó taszítja a rájátszást. 😀
empty taxi
Leginkább az ugrik be nekem, amikor 2015-ben Jets-el próbált bejutni és nagyon leszerepelt az utolsó fordulóban a Bills ellen. Akkor tényleg bizonyította azt, amit mondasz. 😀
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 664 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Egy Fitzmagicből még ki is nézném, hogy kezdőbe kerülés esetén PO-ba vinné a csapatot, ami fontos lenne a negatív rekordok megszakítása és az experience miatt a fiataloknak.
Cruyffista
Fitzmagic/Fitztragic 2005 óta profi, ezidő alatt 0 azaz nulla alkalommal jutott be a csapata a playoffba.
A csávó taszítja a rájátszást. 😀
empty taxi
Nekünk ez tök jó opció. ez esetben Fangio lapát..

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Egy Fitzmagicből még ki is nézném, hogy kezdőbe kerülés esetén PO-ba vinné a csapatot, ami fontos lenne a negatív rekordok megszakítása és az experience miatt a fiataloknak.
Cruyffista
Fitzmagic/Fitztragic 2005 óta profi, ezidő alatt 0 azaz nulla alkalommal jutott be a csapata a playoffba.
A csávó taszítja a rájátszást. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Ha jön egy ilyen meg is bukott meg nem is, van is upside-ja meg nem is QB, mint a Mátyás király mesékben, az azt jelenti, hogy nagyon melegnek érzi a segge alatt a padot a vén fasz és akar egy B tervet, ha Lock ott kezdi ahol tavaly is kezdte...
Szerintem fog is jönni valaki, nem is lesz lefutva a kezdő QB, de Lock előnyből kezdi majd a TC-t. Nyilván más ha Watson, Prescott vagy 1/2 jön, de ezekkel még nem tervezek.

Nem örülnék neki, és semmi értelme: Wentz, Goff, Cousins, Garoppolo, Newton, Foles, Taylor, Mac Jones féle reach projekt QB drafton, Alex Smith, Bridgewater, Mariota, Rosen, mindenki más aki elérhető és nem szerepel feljebb

Nem örülnék neki, de lenne legalább egy pro érv: Darnold, Dalton, Minshew, Trubisky, Winston

Örülnék neki, de kevés a pro: Fitzpatrick, Justin Fields vagy Trey Lance felcserével

Örülnék neki, és adná is magát: Watson, Zach Wlson felcserével, Prescott
Cruyffista
Nálam Alex Smith van legmagasabban mint mentor és szerintem nagyon rá is férne egy ilyen veterán segítség Lockra. Ellenben ő nem menti meg Choker seggét, ha Lock nem javul...

Nekem van a
- Watson, Prescott, 1/2, amire lecserélném Lockot, nyilván függ az ártól is. (Watsonnak biztos örülnék a többinek még nem tudom. 1/2 alatt a 2. legjobb QB-t értem felőlem jöhet 1/9en is, de ha a Jets hülye és mégse QBt húz, akkor valakivel cserél, vagy költözzön az egész csapat Clevelandbe...)
- Aztán akinek örülnék Lock mellé: Alex Smith, 2nd day QB from draft (ennek nem tudom örülnék-e, majd áprilisban derül ki, de a többi draft opcióhoz képest itt a helye)
- Akinek nem örülnék, de 2021-et nézve van értelme: Winston, Mariota, Fitzmagic, 1/9 (vagy 3., 4. QB a classból)
- A többi számomra mind teljesen felejtős.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 972 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nekem az a bajom ezekkel a nevekkel, hogy nem jobbak, vagy reményteljesebbek, mint Lock. Álrivalizálás lenne, mert ezek nem olyan arcok, akikért leülteted, és valszeg véget vetsz a fiatal QB-d karrierjének. Ezt a pénzt inkább adjuk oda Lindsaynek valami öt éves hosszabbításhoz, aminek idén lepörög a nagy része garantáltan, hogy aztán évekig szotyiért játsszon. Vagy használjuk fel Patrick vagy Shelby hosszabbításához. Egy Fitzmagicből még ki is nézném, hogy kezdőbe kerülés esetén PO-ba vinné a csapatot, ami fontos lenne a negatív rekordok megszakítása és az experience miatt a fiataloknak. Ellenben ha Lock megsérül vagy akármi, és beáll mondjuk Winston/Dalton, mi lesz? Semmi, ugyanúgy nem tudja majd kormányozni a csapatot, mint Rypien.

Darnold más tészta némileg, szar volt nagyon az edzője, kevés a minta, fiatal még. Csak hát ugye második kör körül van az ára. Az is legalább annyira sok, mint Fitz évi 15-20 millája.

Szóval én Lock-Rypien párti vagyok az ilyen megoldások helyett. Inkább kapja meg a pénzt és a picket a többi poszt, ha nem a minőséget választjuk. Na jó, ha tényleg aláírna ilyen 5 alatti pénzért Winston, jöjjön, de ennyit azért még talán a Saints is tud neki adni, és ott nagyobb esélye is van kezdeni.
Cruyffista
Am Darnold minden pletyka ellenére sztem ilyen 3-4. körért mozdítható, sikítófrászt kapnak tőle akik látták is játszani, csak amiatt van fent ennyire az ára a médiában, mert korai pick volt, meg qva fiatal.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Nekem az a bajom ezekkel a nevekkel, hogy nem jobbak, vagy reményteljesebbek, mint Lock. Álrivalizálás lenne, mert ezek nem olyan arcok, akikért leülteted, és valszeg véget vetsz a fiatal QB-d karrierjének. Ezt a pénzt inkább adjuk oda Lindsaynek valami öt éves hosszabbításhoz, aminek idén lepörög a nagy része garantáltan, hogy aztán évekig szotyiért játsszon. Vagy használjuk fel Patrick vagy Shelby hosszabbításához. Egy Fitzmagicből még ki is nézném, hogy kezdőbe kerülés esetén PO-ba vinné a csapatot, ami fontos lenne a negatív rekordok megszakítása és az experience miatt a fiataloknak. Ellenben ha Lock megsérül vagy akármi, és beáll mondjuk Winston/Dalton, mi lesz? Semmi, ugyanúgy nem tudja majd kormányozni a csapatot, mint Rypien.

Darnold más tészta némileg, szar volt nagyon az edzője, kevés a minta, fiatal még. Csak hát ugye második kör körül van az ára. Az is legalább annyira sok, mint Fitz évi 15-20 millája.

Szóval én Lock-Rypien párti vagyok az ilyen megoldások helyett. Inkább kapja meg a pénzt és a picket a többi poszt, ha nem a minőséget választjuk. Na jó, ha tényleg aláírna ilyen 5 alatti pénzért Winston, jöjjön, de ennyit azért még talán a Saints is tud neki adni, és ott nagyobb esélye is van kezdeni.
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 972 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Trubisky b+ oké, no comment
Negritis
olcsó, aláírna egy 1 éves prove contractot, idén meglepően jó advanced statokat produkált és 67%-kkal passzolt

ugyanazt tudja, mint 80 intes winston. semmit. látszatpróbálkozás

nálam fitz lenne a legjobb és kb egyetlen értelmes backup rivális Locknak, de ő el fog kérni 15-20 milliót egy évre, azaz 1-1 fasza védőt ki kell vágni, hogy ide lehessen hozni. annyit nem ér, mert 1-2 év van még benne
Cruyffista
Winstonban egy fokkal többet látok
és Trubi tuti nem ír alá 1 éves prove-itet
sztem őt a Bears kitömi a faszba
Negritis
Winston a kedvenc prospectem volt a drafton, imádnám, de ugyanez elmondható Jhonny Footballról is 😀 szal ez önmagában sokat nem jelent.


"...and I know, I am better than you."
Én imádom az ilyen arcokat QB-nak, örülnék ha jönne (5M alatt), de nem várnék csodát tőle.

És valóban 88 INTet dobott, de a kosárba hoz azért 130+TD-t is (25+ TD; 17+ INT; 4000+ yard/év átlagban), ezek azért nem szar számok, nemúgy mint pl. Trubinál, vagy Darnoldnál.

Fiatalnak is fiatal, de persze simán lehet h már nem fejlődik, megmarad TO gyárnak, ami pont arra jó h az esélyt megadja és el is vegye minden meccen.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'