Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Kezdődik a nagytakarítás! Remélem az új seprű jól seper

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bouye viszont pá pá
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Hoppá, AJ Bouye cut.

11,7 millió szabadul fel, nincs halott pénz.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
"Jelenleg még tart a rendőrségi eljárás vele szemben" ?? <---- nagyon lemaradtam valamiről. felhomályosítatok ??
avabroncos
 www.espn.com/nfl/story/_/id/30718487/police-colorado-investigating-denver-broncos-lb-von-miller
volt vmi ügye hogy abortuszra akart kényszeríteni valakit, de tudtommal facebook vagy insta üzenetnél tovább nem jutott
Negritis
Jaja, nem volt tettlegesség, de a vita olyan súlyú volt h rendőrséig ügy van belőle, ami még mindig tart. Valszeg nem lesz érdemi dolog belől, de ettől még az NFL eltilthatja 3-6 meccsre, mert csak.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
"Jelenleg még tart a rendőrségi eljárás vele szemben" ?? <---- nagyon lemaradtam valamiről. felhomályosítatok ??
avabroncos
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F0911%2Fr744020_1296x729_16-9.jpg
Broncos LB Miller subject of police investigation
Police in the southeast suburb of Denver confirmed Friday that Miller is under investigation, saying that "if the investigation determines a crime has occurred charges will be submitted to the DA's office for their review."

volt vmi ügye hogy abortuszra akart kényszeríteni valakit, de tudtommal facebook vagy insta üzenetnél tovább nem jutott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
avabroncos Denver Broncos 13 — avabroncos
"Jelenleg még tart a rendőrségi eljárás vele szemben" ?? <---- nagyon lemaradtam valamiről. felhomályosítatok ??
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na végre felpörög a szezon a lúzerek számára is 😊
Kiváncsi vagyok mekkora aktivitásunk lesz az FA piacon. Új GM van, jó lenne ha próbálná megvetni a lábát.
Von-ról mit lehet tudni, belemenne egy olcsó szerződésbe? (=10 millió körül)
FLZOLI
Ő pont az a játékos, aki szerintem inkább ingyen játszana itt, mint 15 millióért máshol.
Bozontron
Azért holdoutolt az előző szerződésekor

btw, lehívjuk a team optiont hosszabbítani szerintem nem fogunk vele a TC előtt. Majd ha kiderül hogy van a bokaszalagja meg mi ez a rendőrségi ügy, akkor hosszabbítunk vele vagy nem
Ill ha valami nagyon negatívra számítunk valamelyik kapcsán, akkor csak nem hívjuk le az optiont. A hosszabbítás szerintem nincs terítéken. Most Simmons az akinek a jövője aktuálisabb. És a vele folytatott tárgyalás pl befolyásolhatja Jackson opcióját is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Na végre felpörög a szezon a lúzerek számára is 😊
Kiváncsi vagyok mekkora aktivitásunk lesz az FA piacon. Új GM van, jó lenne ha próbálná megvetni a lábát.
Von-ról mit lehet tudni, belemenne egy olcsó szerződésbe? (=10 millió körül)
FLZOLI
Ő pont az a játékos, aki szerintem inkább ingyen játszana itt, mint 15 millióért máshol.
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Na végre felpörög a szezon a lúzerek számára is 😊
Kiváncsi vagyok mekkora aktivitásunk lesz az FA piacon. Új GM van, jó lenne ha próbálná megvetni a lábát.
Von-ról mit lehet tudni, belemenne egy olcsó szerződésbe? (=10 millió körül)

FLZOLI
Jelenleg még tart a rendőrségi eljárás vele szemben, nyilatkozatok szintjén itt akar nyugdíjba menni, mi meg azt akarjuk h innen menjen nyugdíjba, a szerződésééről még nem volt konkrét infó.

Tekintve h 31 éves, sérülésből jön vissza, rendőrséig ügye van, a sapka 180M körül lesz (ha ennyi lenne, akkor nekünk rolloverrel kb 20 millánk lenne, amivel a felső harmadba tartoznánk). Szal mindent egybevetve én nem látom realitását h lehívjuk az opcióját, ellenben reménykedek egy 3 éves szerződéshosszabbításban, ilyen 10-12M / év körül.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 850 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na végre felpörög a szezon a lúzerek számára is 😊
Kiváncsi vagyok mekkora aktivitásunk lesz az FA piacon. Új GM van, jó lenne ha próbálná megvetni a lábát.
Von-ról mit lehet tudni, belemenne egy olcsó szerződésbe? (=10 millió körül)

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebben a ligában két módon lehet olyan QB-hoz jutni, aki alkalmas rá, hogy SB-t nyerjen a csapatnak. Szerencsével vagy agressziv döntéssel.Cruyffista
Korrekció a két mód így néz ki:
1. Bűnrossz vagy és szerencsés
2. Nagyon agresszív vagy és szerencsés


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Akármi is lesz a döntés QB téren, én egy dolgot szeretnék. Legyünk tökösek, és álljunk bele a döntésbe páros lábbal. Ebben a ligában két módon lehet olyan QB-hoz jutni, aki alkalmas rá, hogy SB-t nyerjen a csapatnak. Szerencsével vagy agressziv döntéssel. Elwaynek valamit tényleg fel lehet róni, ez pedig az, hogy Manning után mindig is maszatolt az utolsó évéig QB poszton. Sokáig nem állt bele egy döntésébe, projektjébe. Lock első meccsei viszont annyira megvettek mindenkit, hogy kénytelen volt az egész offseasont úgy megcsinálni, hogy Locknak minél jobb legyen. Viszont Lock sem úgy indult, mint egy beleállós projekt. Ha az lett volna, nem második körben vesszük ki, ráadásul Risnert is elé helyezve, és nem hozzuk ide Flaccót QB1-nek 3 éves viszonylag drága szerződéssel.

Szerintem például Carr vagy Cousins jó QB-k. Garoppolo kicsit gyengébb, de ő is jó példa. Ha köréjük teszel egy erős falat, egy jó védelmet és edzőket, akkor hosszú évekig playoff focit tudsz játszani, mert megütnek egy bizonyos szintet. A probléma az, hogy 1-2 győzelemnél ott viszont nincs több bennük. Mert jön egy Mahomes, egy Brady, vagy az éppen aktuális király, és vége, kijönnek a korlátaik. Ezért lenne fontos lehetőleg olyan QB projektbe beleállni, akinél nem a playoffot látják plafonnak a scoutok és Paton, hanem a gyűrűt.

A kérdés amit fel kell tenniük, hogy Lock tud-e jobb lenni mint az említett játékosok annyival, hogy gyűrűt nyerjen vele a csapat. Van-e akkora plafonja, hogy elérje ezt a szintet.

Ha nincs, akkor az összes felmerülő QB-nál ugyanezt a kérdést kell feltenni. Addig, amíg valakinél úgy gondolják, hogy igen a válasz. Idén.
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...

peterk2005
Büszkék lehetünk rá, hogy nálunk kapta meg, és arra is h ennyire szívébe zárta a franchiset és a francihse is őt. <3
Általános Doktor
És azok is vagyunk... 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér

peterk2005
Büszkék lehetünk rá, hogy nálunk kapta meg, és arra is h ennyire szívébe zárta a franchiset és a francihse is őt. <3

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician


remélem se wentz se darnold nem ide jön

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Azért jó lett volna, ha PM esetében csak később jár le az öt év, mert eleve később kezdődött volna...
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Hajnalban hírdetik ki a szezon legjobbjait. Kíváncsi leszek Lock megkapja-e az MVP-címet.
Cruyffista
Elcsalták, jellemző.

De legalább Lynch és PFM HOF.




Szerkesztette: Cruyffista
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Hajnalban hírdetik ki a szezon legjobbjait. Kíváncsi leszek Lock megkapja-e az MVP-címet.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Javítsátok ki, ha tévedek, de az Eagles használta fel messze a legtöbb falembett idén, nem? S talán a legtöbb kombinációt is.
tüsi91
Ezt nem tudom. A Broncos O fala a szezon háromnegyedéig a legrosszabb statisztikákat és értékeléseket produkálta, gyakorlatilag minden rankingban utolsó volt az egység. A végére sikerült kicsit feljebb csúszni a tét nélküli meccseken. Az Eaglesét ahogy látom többnyire középmezőnybe lőtték be. De összesen 3 meccsüket láttam idén, így fogalmam sincs mennyire lehet jogos. Mindenesetre, ha Wentz olyan csapatnál kötne ki ahol gyengébb a fal, és a fizuja bekerülésével nem lehetne azt erősíteni, azzal nem járna jól. Ha valamire nincs szüksége egy ilyen újraépítendő qb-nak, az a nyomás növekedése.

Inkább kifejezetten jól megfogott legyen 😊
Wyatt
Legyen, bár a lényegi részén nem változtat. Elég nagy luxus 13 ponton tartani a Patset és közben kikapni egy SB-n. Goff pedig kulcsszereplő volt ebben. Nálam már csak ezért sem merülne fel a neve, ha kontender csapatot akarok építeni.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Goff McVay-jel volt szar, aki az egész O-t úgy építette fel, hogy Goff gyengéi ne domborodhassanak ki. Egyébként súlyos alapképességbeli gondok vannak nála, például amit a legkisebb nyomás érkeztén is művelni szokott azt nehéz hova tenni. Igaz, legalább nem adja el sokszor, de haladás se lesz belőle. Szerintem ő egy szerencsésebb Mariota és Winston. Utóbbi kettő azért nem kapott hosszabbítást, mert jött egy váratlan lehetőség Tannehillel és Brady-vel, ha ők nincsenek, valószínűleg most is ott vannak. Plusz Goff játszott SB-t, ahol egy kifejezetten gyenge Pats O-t kellett volna túldobnia. Egy éppkézláb drive-ot nem sikerült összerakni. Ez sem néz ki jól az ajánlólevelen.

Wentz overall magasabb szintet mutott valamivel, volt egy mvp szezonja amit sérülés vett el tőle. Ha tavaly kerül piacra valószínűleg elég borsos ára lett volna. De idén valami egészen szánalmas mélységekbe került. Lockkal megegyező statokat hozott, pedig neki ez kvázi a rookie éve volt. És nem Wentz játszott a liga legszarabb fala mögött. Nem tudom, hogy vissza lehet-e őt még hozni. Elég elkeseredettnek kell lenni ahhoz, hogy valaki benne lássa a megoldást a vele járó kockázatok (sérülékenység, rossz szerződés, értékes pickek feladása) miatt. És már tavaly sem volt jó.
Cruyffista
Inkább kifejezetten jól megfogott legyen 😊

Amúgy Wentzben volt potenciál, sokkal több, az tény, hogy ebből még jön-e ki valami, az már kérdésesebb

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
És nem Wentz játszott a liga legszarabb fala mögött.
Cruyffista
Javítsátok ki, ha tévedek, de az Eagles használta fel messze a legtöbb falembett idén, nem? S talán a legtöbb kombinációt is.
tüsi91
Így van gyakorlatilag nem volt két meccsünk egymás után amikor ugyan úgy tudtunk volna felàllni. Mindig megsérült valaki....az már csak Stoutlandnek az OL kócsnak köszönhető hogy a futójátékot még így is vállalhatóan tudták segíteni. A passzjátékot már kevésbé 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
És nem Wentz játszott a liga legszarabb fala mögött.
Cruyffista
Javítsátok ki, ha tévedek, de az Eagles használta fel messze a legtöbb falembett idén, nem? S talán a legtöbb kombinációt is.
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 787 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Goff McVay-jel volt szar, aki az egész O-t úgy építette fel, hogy Goff gyengéi ne domborodhassanak ki. Egyébként súlyos alapképességbeli gondok vannak nála, például amit a legkisebb nyomás érkeztén is művelni szokott azt nehéz hova tenni. Igaz, legalább nem adja el sokszor, de haladás se lesz belőle. Szerintem ő egy szerencsésebb Mariota és Winston. Utóbbi kettő azért nem kapott hosszabbítást, mert jött egy váratlan lehetőség Tannehillel és Brady-vel, ha ők nincsenek, valószínűleg most is ott vannak. Plusz Goff játszott SB-t, ahol egy kifejezetten gyenge Pats O-t kellett volna túldobnia. Egy éppkézláb drive-ot nem sikerült összerakni. Ez sem néz ki jól az ajánlólevelen.

Wentz overall magasabb szintet mutott valamivel, volt egy mvp szezonja amit sérülés vett el tőle. Ha tavaly kerül piacra valószínűleg elég borsos ára lett volna. De idén valami egészen szánalmas mélységekbe került. Lockkal megegyező statokat hozott, pedig neki ez kvázi a rookie éve volt. És nem Wentz játszott a liga legszarabb fala mögött. Nem tudom, hogy vissza lehet-e őt még hozni. Elég elkeseredettnek kell lenni ahhoz, hogy valaki benne lássa a megoldást a vele járó kockázatok (sérülékenység, rossz szerződés, értékes pickek feladása) miatt. És már tavaly sem volt jó.
Cruyffista
Szerintem bőven vissza lehet hozni, és ha rendbeszedik fejben okozhat meg meglepetéseket. Csak nem nálunk, itt nincs meg az a stáb, aki képes lenne rá. Így meg nincs értelme idehozni.

Amúgy én szurkolok neki, hogy valahol szedje össze magát és hozzák ki belőle, ami benne van. Nekem szimpi volt mindig is Wentz.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
. És már tavaly sem volt jó.
Cruyffista
Mármint mikor tavaly? 2019ben? konkrétan a 2. legjobb éve volt. Nehezen indult a belerázódás miatt, de az alapszakasz végére nagyon belejött, az Sandersnek dobott TD a Skins ellen a sarokba felejthetetlen. Ráadásul FR rekordot dobált össze a 4000yard feletti teljesítménnyel. Aztán jött az a fejes a POban a gerincre az első playben s ment minden a levesbe....

A 2018s nem volt az igazi de akkor is sérülésből tért vissza, aztán rásérült.


Van,amikor nemcsak szépít az emlékezet 😊