Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem rebuild vagy cap gondok miatt Gilmore, Lattimore, Hayward is mozdítható például értük simán lehetne tradelni.

De ha már FA, szerintem alapvetően gond a győztes mentálitás hiánya az öltözőben, szóval én Shermant esetleg Petersont hoznám arról a listáról
FLZOLI
peterson mond már el mit nyert ...
Negritis
A győztes mentálitás és a győzelem nem jár kéz a kézben. Lásd Cam Jordan mondjuk a Saintsből. Szerintem a sok ifjonc corner mellé pont a dörzsölt öregek kellenek.

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 273
A védelembe szerintem talent alapján kell játékost hozni, oda nem kell leader. Ez maximum az O-nál lehet szempont.

Azért az elmúlt években láttuk, hogy veterán minimumos Pekók is képesek hangadók lenni az első naptól. Vagy Casey is olyan volt, aki szezon elején sokat beszélt a snapek előtt és mindenki figyelt rá. Simmons, Von, AJ, Shelby, Purcell... oda megvagyunk szerintem hang terén.

Peterson és Sherman sajnos már nem valami jó játékosok, pláne Cb1 szerepre. Folyamatosan őket égetnék. Rendes lockdown CB1 kell.
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Nekem van egy teóriám.

Ha mindenki jobban jobban játszik, mint azt vártuk, akkor beszélünk winning cultureről, mindegy mi alapján fogalmazzuk meg.
Sok jó játékos között mindenki jobban játszik.
El kell érni a kritikus tömeget és utána minden könnyebben megy.

Sajnos a másik irányban is igaz, lehet itt mindenki leader of men, ha szar a csapat frusztrálttá válik, és nem tudja kihozni magából a maxot, akkor beszélünk losing cultureről
Sok szar játékos között mindenki elveszti a hitet.
Ha meg van a kritikus tömeg a semmirekellőkből, akkor nehéz onnan kitörni, minden sokkal nehezebben megy.

Vannak még dolgok, amiket a kultúrához szoktak kapcsolni, pl játékos fejlesztés, nevelés, etc.
Egy nagyon egyszerű kérdés, kitől tanuljon a sok fiatal, ha nincs megbízható veterán a csapatban? Hatalmas ötlet volt elzavarni CHJ-t, és Wolfe-ot, de nézzünk rá az offensere, ki az az ember PFM óta, akinek meg vannak az eredményei, és ami mégfontosabb meg van a karizmája ahhoz, hogy a fiatalok felnézzenek rá, és tanuljanak tőle? Talán DT és Sanders. Mindkettőt eltrade-eltük, de csak hogy kicsit visszacsatoljak a kultúrához, vajon miért kért Sandes cserét?
Most? Senki. Képesek voltunk neki vágni egy szezonnak kibaszott Siemian, Lynch, Osweiler hármassal. 10 éve nem vagy alig hosszabbítottunk veteránokkal, akik utána tovább adnák a tudást.
Az emberi evolúció során nagyon fontos lépés volt, amikor, nem is a homo sapiens, hanem tán már annak ősei, nem hagyták magára a falka öreg és gyenge tagjait, hanem gondozták törődtek velük amikor azok egyedül már nem tudták elejteni a mamutot meg a kardfogú tigrist. Cserébe azok átadhatták életük tapasztalatait a fiataloknak.
A Denver Broncos ezzel az elmélettel szembe ment. Saját nevelt játékosokat nem becsült meg, veteránokat kívülről hozott, amivel nincs baj, amíg azok szava is ér valamit, még jó is, ha más kultúrából áthoznak értékes elemeket. De ha olyanokat hozol akiknek a játéka nincs meg hozzá, akiknek a szavuk semmit nem ér, az teljes tragéidához vezet. És ez nem feltételes mód. Sok féle képpen lehet építeni győztes kultúrát és lerombolni azt, mi bemutattuk az egyik módját.

Mi most losing culture vagyunk.
5-11, 6-10, 7-9, 5-11 nekem senki ne akraja beadni az ellenkezőjét.
A hosszú sérült listáról húzzuk ki Bouyét, annyira hiányzott, hogy most kibasztuk. Spoiler alert, nem ő lesz az egyetlen. Nem a sérültek miatt nem ment, hanem mert nagyon kevés a jó játékos a csapatban.
Most ha én egy fiatal játékos lennék 2 évet végigküzdöttem volna, mit érne számomra Ju'Wuan James tanácsa?
Akik 2015 óta jöttek FAn felőlem mind mehet a picsába. Accauntable playerek kellenek.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 770 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Szerintem rebuild vagy cap gondok miatt Gilmore, Lattimore, Hayward is mozdítható például értük simán lehetne tradelni.

De ha már FA, szerintem alapvetően gond a győztes mentálitás hiánya az öltözőben, szóval én Shermant esetleg Petersont hoznám arról a listáról
FLZOLI
Szerintem túl van kicsit gondolva ez a győztes mentalitás. Hozhatsz akárhány játékost “győztes” kultúrából, attól nem leszünk jobbak. Olyan edzői stáb kell, aki kihozza a játékosokból, ami bennük van, és máris meglesz a győztes mentalitás, lásd Browns. Plusz azért ha valakinek győztes mentalitása van, az szerintem pont Miller. 😊

Amúgy én nem hoznék most veteránt nagy loveert több évre. Fangio jó eséllyel év végén repül, akkor pedig nagytakarítás úgy is. Ne hozzuk az új stábot rögtön kényszerpályára kivághatatlan játékosok tömkelegével. Nyilván egy top qb más, de én Sherman, Petterson kalibert biztos nem hoznék most. Nem egy top CB-re vagyunk az SB run-tol.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 094 — The Mathematician
Szerintem rebuild vagy cap gondok miatt Gilmore, Lattimore, Hayward is mozdítható például értük simán lehetne tradelni.

De ha már FA, szerintem alapvetően gond a győztes mentálitás hiánya az öltözőben, szóval én Shermant esetleg Petersont hoznám arról a listáról
FLZOLI
peterson mond már el mit nyert ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem rebuild vagy cap gondok miatt Gilmore, Lattimore, Hayward is mozdítható például értük simán lehetne tradelni.

De ha már FA, szerintem alapvetően gond a győztes mentálitás hiánya az öltözőben, szóval én Shermant esetleg Petersont hoznám arról a listáról

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 094 — The Mathematician
 twitter.com/Broncos/status/1359980966471606273?s=19

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 972 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér

Cruyffista
Elway parkolóhelyén áll, nekem ez már jel h átadta a fáklyát 😊

Szimpi hozzáállás, remélem az eredményeit is viszontlátjuk.

Más: Nem vagyunk versenyben Wentzért, nekem qva unszimpatikus, szal remélem így is marad.


Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 273
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 273
Azért erről a listáról nagyítóval kell keresni azokat, akik jobbak Bouyénál, de még a legjobbnak sem adnék innen nagy szerződést. Aztán a 30 év körülieknél meg az is szempont, hogy maximum egy éves contractot szabadna eléjük tolni az építkezés logikája miatt, de egy Rhodes pl biztosan fog annál sokkal jobb offereket kapni. Ojemudia, Callahan, Bassey közel senki sem CB1, így olyan kell, aki jó annyira, hogy az ő munkájával a többiek is jók legyenek. Nálam a két topnak nevezhető Griffin és Awuzie nem ez a kaliber.

Szóval én draft vagy rookie szerződés végén járó bizonyított cornerért trade párti vagyok.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 094 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Kezdődik a nagytakarítás! Remélem az új seprű jól seper

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bouye viszont pá pá
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 273
Hoppá, AJ Bouye cut.

11,7 millió szabadul fel, nincs halott pénz.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 972 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
"Jelenleg még tart a rendőrségi eljárás vele szemben" ?? <---- nagyon lemaradtam valamiről. felhomályosítatok ??
avabroncos
 www.espn.com/nfl/story/_/id/30718487/police-colorado-investigating-denver-broncos-lb-von-miller
volt vmi ügye hogy abortuszra akart kényszeríteni valakit, de tudtommal facebook vagy insta üzenetnél tovább nem jutott
Negritis
Jaja, nem volt tettlegesség, de a vita olyan súlyú volt h rendőrséig ügy van belőle, ami még mindig tart. Valszeg nem lesz érdemi dolog belől, de ettől még az NFL eltilthatja 3-6 meccsre, mert csak.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 094 — The Mathematician
"Jelenleg még tart a rendőrségi eljárás vele szemben" ?? <---- nagyon lemaradtam valamiről. felhomályosítatok ??
avabroncos
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F0911%2Fr744020_1296x729_16-9.jpg
Broncos LB Miller subject of police investigation
Police in the southeast suburb of Denver confirmed Friday that Miller is under investigation, saying that "if the investigation determines a crime has occurred charges will be submitted to the DA's office for their review."

volt vmi ügye hogy abortuszra akart kényszeríteni valakit, de tudtommal facebook vagy insta üzenetnél tovább nem jutott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
avabroncos Denver Broncos 13 — avabroncos
"Jelenleg még tart a rendőrségi eljárás vele szemben" ?? <---- nagyon lemaradtam valamiről. felhomályosítatok ??
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Na végre felpörög a szezon a lúzerek számára is 😊
Kiváncsi vagyok mekkora aktivitásunk lesz az FA piacon. Új GM van, jó lenne ha próbálná megvetni a lábát.
Von-ról mit lehet tudni, belemenne egy olcsó szerződésbe? (=10 millió körül)
FLZOLI
Ő pont az a játékos, aki szerintem inkább ingyen játszana itt, mint 15 millióért máshol.
Bozontron
Azért holdoutolt az előző szerződésekor

btw, lehívjuk a team optiont hosszabbítani szerintem nem fogunk vele a TC előtt. Majd ha kiderül hogy van a bokaszalagja meg mi ez a rendőrségi ügy, akkor hosszabbítunk vele vagy nem
Ill ha valami nagyon negatívra számítunk valamelyik kapcsán, akkor csak nem hívjuk le az optiont. A hosszabbítás szerintem nincs terítéken. Most Simmons az akinek a jövője aktuálisabb. És a vele folytatott tárgyalás pl befolyásolhatja Jackson opcióját is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Na végre felpörög a szezon a lúzerek számára is 😊
Kiváncsi vagyok mekkora aktivitásunk lesz az FA piacon. Új GM van, jó lenne ha próbálná megvetni a lábát.
Von-ról mit lehet tudni, belemenne egy olcsó szerződésbe? (=10 millió körül)
FLZOLI
Ő pont az a játékos, aki szerintem inkább ingyen játszana itt, mint 15 millióért máshol.
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 972 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Na végre felpörög a szezon a lúzerek számára is 😊
Kiváncsi vagyok mekkora aktivitásunk lesz az FA piacon. Új GM van, jó lenne ha próbálná megvetni a lábát.
Von-ról mit lehet tudni, belemenne egy olcsó szerződésbe? (=10 millió körül)

FLZOLI
Jelenleg még tart a rendőrségi eljárás vele szemben, nyilatkozatok szintjén itt akar nyugdíjba menni, mi meg azt akarjuk h innen menjen nyugdíjba, a szerződésééről még nem volt konkrét infó.

Tekintve h 31 éves, sérülésből jön vissza, rendőrséig ügye van, a sapka 180M körül lesz (ha ennyi lenne, akkor nekünk rolloverrel kb 20 millánk lenne, amivel a felső harmadba tartoznánk). Szal mindent egybevetve én nem látom realitását h lehívjuk az opcióját, ellenben reménykedek egy 3 éves szerződéshosszabbításban, ilyen 10-12M / év körül.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na végre felpörög a szezon a lúzerek számára is 😊
Kiváncsi vagyok mekkora aktivitásunk lesz az FA piacon. Új GM van, jó lenne ha próbálná megvetni a lábát.
Von-ról mit lehet tudni, belemenne egy olcsó szerződésbe? (=10 millió körül)

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebben a ligában két módon lehet olyan QB-hoz jutni, aki alkalmas rá, hogy SB-t nyerjen a csapatnak. Szerencsével vagy agressziv döntéssel.Cruyffista
Korrekció a két mód így néz ki:
1. Bűnrossz vagy és szerencsés
2. Nagyon agresszív vagy és szerencsés


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 273
Akármi is lesz a döntés QB téren, én egy dolgot szeretnék. Legyünk tökösek, és álljunk bele a döntésbe páros lábbal. Ebben a ligában két módon lehet olyan QB-hoz jutni, aki alkalmas rá, hogy SB-t nyerjen a csapatnak. Szerencsével vagy agressziv döntéssel. Elwaynek valamit tényleg fel lehet róni, ez pedig az, hogy Manning után mindig is maszatolt az utolsó évéig QB poszton. Sokáig nem állt bele egy döntésébe, projektjébe. Lock első meccsei viszont annyira megvettek mindenkit, hogy kénytelen volt az egész offseasont úgy megcsinálni, hogy Locknak minél jobb legyen. Viszont Lock sem úgy indult, mint egy beleállós projekt. Ha az lett volna, nem második körben vesszük ki, ráadásul Risnert is elé helyezve, és nem hozzuk ide Flaccót QB1-nek 3 éves viszonylag drága szerződéssel.

Szerintem például Carr vagy Cousins jó QB-k. Garoppolo kicsit gyengébb, de ő is jó példa. Ha köréjük teszel egy erős falat, egy jó védelmet és edzőket, akkor hosszú évekig playoff focit tudsz játszani, mert megütnek egy bizonyos szintet. A probléma az, hogy 1-2 győzelemnél ott viszont nincs több bennük. Mert jön egy Mahomes, egy Brady, vagy az éppen aktuális király, és vége, kijönnek a korlátaik. Ezért lenne fontos lehetőleg olyan QB projektbe beleállni, akinél nem a playoffot látják plafonnak a scoutok és Paton, hanem a gyűrűt.

A kérdés amit fel kell tenniük, hogy Lock tud-e jobb lenni mint az említett játékosok annyival, hogy gyűrűt nyerjen vele a csapat. Van-e akkora plafonja, hogy elérje ezt a szintet.

Ha nincs, akkor az összes felmerülő QB-nál ugyanezt a kérdést kell feltenni. Addig, amíg valakinél úgy gondolják, hogy igen a válasz. Idén.
több mint 3 éve
Zalán Denver Broncos 3 665 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...

peterk2005
Büszkék lehetünk rá, hogy nálunk kapta meg, és arra is h ennyire szívébe zárta a franchiset és a francihse is őt. <3
Általános Doktor
És azok is vagyunk... 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 972 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér

peterk2005
Büszkék lehetünk rá, hogy nálunk kapta meg, és arra is h ennyire szívébe zárta a franchiset és a francihse is őt. <3

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'