Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Amiket én kiolvasok (vannak azért ellentmondások a hírekben):

- Akarunk QB-t, de a Lock projektből nem mindenáron szállnánk ki. Na most ez Stafford megszerzésével nehezen összeegyeztethető, mert ha egy év lenne vissza még oké, Locknak amúgy is hiányzik nagyon az a bizonyos tanulóév, amikor a kezdőbe állásáig nem is edzett, mert sérült volt. De a kettőt már nehezen táblázod be.

- Ebből kiindulva én azt gondolom, hogy csak egy bizonyos ár alatt akartuk Staffordot, mert számolunk azzal, hogy Watson, Prescott, vagy a felcsere sokkal drágább lesz. Ezek szerint Stafford a küszöb felett volt nálunk, de a lista végén. Nagyjából ez is a reális a kora miatt. A Rams készebb csapat.

- Szerintem a 1st + 3rd + player nem lehet igaz. Kivéve ha a player JaWuan James, mert a két pick önmagában is minimum versenyképes a Rams ajánlatával, nem hogy jócskán alatta marad. Ha a player Lock, az meg egyenesen üti, de ugye ő kérdőjellel van jelen eleve a tweetben, Klis meg azt állítja, hogy Lockot akarta a Lions, de nem kapták meg.

Szóval innentől kezdve nem csak találgatás, hogy a top QB-k piacán vagyunk, hanem tény. Az én értelmezésem szerint. Lock maradása pedig azon múlik, hogy ki jön össze, ha összejön egyáltalán valaki, mert ugye az akaratból nem következik a fix végeredmény. Szerintem ha Watson jön, Lock nem marad. Ha Prescott, talán akkor sem, de ott még kérdéses lenne. Ha egy top QB pick jön, akkor viszont maradni fog. Remélem ennél nem adjuk lejjebb, ha a most felsoroltakból senki nem jön, én nem szeretnék senkit itt látni QB igazolásként. Talán Fitz ha aláír egy 10-esért, azt tudnám szeretni. Dalton, Minshew, Foles és a többiek ezt a helyet kerüljék el.
Cruyffista
Én úgy értelmezem, hogy az 1+3+játékost a Lions kérte volna, mi meg nem adtuk. Sőt ehhez az árhoz közel sem voltunk...

Az meg gyakorlatilag tény, hogy egy bizonyos ár alatt akartuk Staffordot. Watsonról, Prescottról és feltraderől még nincsenek tények, de szerintem jelenleg minden opció be van árazva, ahogy Stafford. Ha drágább az opció, akkor elengedjük. Ha mindegyik túl drága akkor marad Lock. Az árat nyilván az (is) befolyásolja, hogy mennyire bízunk Lockban. Minél jobban, annál kisebb előrelépést várnánk az új QB-tól annál kevesebbet költenénk rá.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 301
Amiket én kiolvasok (vannak azért ellentmondások a hírekben):

- Akarunk QB-t, de a Lock projektből nem mindenáron szállnánk ki. Na most ez Stafford megszerzésével nehezen összeegyeztethető, mert ha egy év lenne vissza még oké, Locknak amúgy is hiányzik nagyon az a bizonyos tanulóév, amikor a kezdőbe állásáig nem is edzett, mert sérült volt. De a kettőt már nehezen táblázod be.

- Ebből kiindulva én azt gondolom, hogy csak egy bizonyos ár alatt akartuk Staffordot, mert számolunk azzal, hogy Watson, Prescott, vagy a felcsere sokkal drágább lesz. Ezek szerint Stafford a küszöb felett volt nálunk, de a lista végén. Nagyjából ez is a reális a kora miatt. A Rams készebb csapat.

- Szerintem a 1st + 3rd + player nem lehet igaz. Kivéve ha a player JaWuan James, mert a két pick önmagában is minimum versenyképes a Rams ajánlatával, nem hogy jócskán alatta marad. Ha a player Lock, az meg egyenesen üti, de ugye ő kérdőjellel van jelen eleve a tweetben, Klis meg azt állítja, hogy Lockot akarta a Lions, de nem kapták meg.

Szóval innentől kezdve nem csak találgatás, hogy a top QB-k piacán vagyunk, hanem tény. Az én értelmezésem szerint. Lock maradása pedig azon múlik, hogy ki jön össze, ha összejön egyáltalán valaki, mert ugye az akaratból nem következik a fix végeredmény. Szerintem ha Watson jön, Lock nem marad. Ha Prescott, talán akkor sem, de ott még kérdéses lenne. Ha egy top QB pick jön, akkor viszont maradni fog. Remélem ennél nem adjuk lejjebb, ha a most felsoroltakból senki nem jön, én nem szeretnék senkit itt látni QB igazolásként. Talán Fitz ha aláír egy 10-esért, azt tudnám szeretni. Dalton, Minshew, Foles és a többiek ezt a helyet kerüljék el.
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Step 2: X

2 elsőt, egy harmadikat, és Goffot adta a Rams Staffordért. Annyira nem bánom, hogy ebbe a licitbe végül nem szálltunk be, ez tényleg sok. Ha a Lions Goffot kezdőnek gondolja, mi extrán jól jártunk ha QB-t akarunk pickelni, mert akkor előlünk egy csapat off. Ha nem, akkor már nem fest olyan jól a sztori, kivéve ha elkapót visznek.

Update: Tett a Broncos ajánlatot Staffordért, de állítólag nem volt benne első körös, és Lock sem. Akit a Lions szeretett volna a csomagban, de Paton leszögezte, hogy sem Lockot, sem más fiatalt nem ad. Tehát tulajdonképpen nem akarta.
Cruyffista
Szerintem a tradeben Goffnak negatív értéke van, és semmit nem akar vele a Lions. Ha tetszik nekik egy QB prospekt rádobnak az 1/7re egyet a jövő évi 1. körökből és felmennek érte, ha tudnak. Legfeljebb 1 évig padozik Goff mögött.

Amúgy azt írja a feed itt jobb oldalon, hogy 8 csapat adott volna 1. körös picket, köztük a Broncos. Forrás nélkül. Máshol nem láttam ezt. De az 1. kör lehet akár 2022es 1. kör is, nem feltétlen az 1/9 ennyiből.
Az insiderek tweetjeiből azt rakom össze, hogy tettünk ajánlatot, de nem voltunk közel. A Lions többet akart, mi meg nem akartunk közel sem annyit adni.



Azért ha valóban többek között Lock miatt hiúsult meg a trade, akkor nem fogadnék nagy összegben egy korai QB pickre. Azt mondjuk nem értem, miért ragaszkodnánk Lockhoz ha ide trade-elnénk Staffordot. A csere padra akartuk őt hozni?
Én úgy érzem, hogy nem volt igazán komoly a szándékunk, volt egy lehetőség, kiértékelték mennyit érne meg, ment egy ajánlat, közelébe nem volt másokéhoz, úgyhogy el is engedtük. Csak ez a Stafford mellé még Lockot is akarjuk dolog nem áll össze a történetben. Mondjuk nem is baj, ha számunkra kiderül mit akarunk Lockkal a draft előtt, akkor a többi GM számára is, az sosem jó.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Step 2: X

2 elsőt, egy harmadikat, és Goffot adta a Rams Staffordért. Annyira nem bánom, hogy ebbe a licitbe végül nem szálltunk be, ez tényleg sok. Ha a Lions Goffot kezdőnek gondolja, mi extrán jól jártunk ha QB-t akarunk pickelni, mert akkor előlünk egy csapat off. Ha nem, akkor már nem fest olyan jól a sztori, kivéve ha elkapót visznek.

Update: Tett a Broncos ajánlatot Staffordért, de állítólag nem volt benne első körös, és Lock sem. Akit a Lions szeretett volna a csomagban, de Paton leszögezte, hogy sem Lockot, sem más fiatalt nem ad. Tehát tulajdonképpen nem akarta.

+ note: A Senior Bowlon az OT-kat scoutlja a csapat a reportok szerint. Többségében azok vannak ott, akiket második napra prediktálnak. Ez jó irány, innentől pedig rá is lehet feküdni a Wilson - Fields - Lance trió monitorozására ezerrel, meg nézni a homokórát Watson kapcsán.
Cruyffista
Miután Goffnak hulladék szerződése van kb az egyik első kör annak kompenzálására ment. Nem örülök, hogy megint megy az okoskodás meg a keménykedés a tárgyalóasztalnál, mintha itt bármi is rendbe lenne...

Szerintem a Lock + jövő évi első kör mondjuk simán megérte volna. De mindegy, ez már történelem,a Rams jól járt és pörgeti tovább a win now üzemmódot

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 301
Step 2: X

2 elsőt, egy harmadikat, és Goffot adta a Rams Staffordért. Annyira nem bánom, hogy ebbe a licitbe végül nem szálltunk be, ez tényleg sok. Ha a Lions Goffot kezdőnek gondolja, mi extrán jól jártunk ha QB-t akarunk pickelni, mert akkor előlünk egy csapat off. Ha nem, akkor már nem fest olyan jól a sztori, kivéve ha elkapót visznek.

Update: Tett a Broncos ajánlatot Staffordért, de állítólag nem volt benne első körös, és Lock sem. Akit a Lions szeretett volna a csomagban, de Paton leszögezte, hogy sem Lockot, sem más fiatalt nem ad. Tehát tulajdonképpen nem akarta.

+ note: A Senior Bowlon az OT-kat scoutlja a csapat a reportok szerint. Többségében azok vannak ott, akiket második napra prediktálnak. Ez jó irány, innentől pedig rá is lehet feküdni a Wilson - Fields - Lance trió monitorozására ezerrel, meg nézni a homokórát Watson kapcsán.
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Egyszer minden jó véget ér, egyszer minden elmúlik, minden korszak lezárul. Lindsay levágatta a haját

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem Watsonért egy csapat van egyértelműen jobb pozícióban, mint mi. A 49ers. Utána azon csapatok között, akik megtehetik, hogy cseréljenek Watsonért, semmivel nem képvisel nagyobb erőt a többi csapat.
Tier 1: 49ers, (Rams?)
Cruyffista
Csak egy megérzés, de szerintem Shanahannek nem kell Watson, ha nagyon drága. Ha Stafford lényegesen olcsóbban elérhető, akkor őt fogja vinni. Shanny programozott focit játszik, neki bőven elég egy Stafford is ahhoz, amit játszani akar. Az ezen felüli extrára se mond persze nemet, de csak ha nem kerül egy vagyonba.

Hamarosan kiderül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Csóri Lock-ot nem irigylem mostanában, felkel reggelente és a kávé mellé böngészgeti a lapokat meg az oldalakat hogy épp kit várnak tárt karokkal a helyére. (Elé, mögé, mellé.......)
Én alapjában bírom a kisfickót. És még mindig azt érzem, ha visszatér Sutton, az ifjak az öltözőben hagyják a dropkesztyűt, költünk kicsit a támadófalra, meg mondjuk feleennyi INT-t dob, lehet még benne örömünk.
dreadman
cserébe tavaly irigyelték, amikor kapott egy 1. körös WRt, egy 2. körös WRt, egy egyetemi cimbi TE-et, egy probowler futót és pár új támadófalember.

Most akiket nem irigyelnek még, azok a szegény Broncos fanok, akik sorozatban a 4. losing seasont ülték végig.

Szerintm nem véletlenül foglalkozik ezzel a média, és nem baj, hogy foglalkozik vele. Kívánom hogy szedje össze magát Lock, érzem hogy nagyon tudnék neki szurkolni, ha menne, de ha a tavalyi szezon után nem történik semmi változás, nem teszünk semmi lépést, annak 2 üzenete lehet, elég nekünk ez a 5-11/7-9 tremendous job vagy akkora szar van hogy máris beáldoztuk 2021-et. Hozzáteszem, ha akkora szar van, akkor áldozzuk is be 2021-et és törjük derékba Lock karrierjét, és akkor még a sajnálatra is rászolgál, egyelőre azért dobott volna több TD-t és kevesebb INTet

Egyébként most úgy érzem Lock + veterán lesz a felállás. Watson és Stfford váratlan események, ha valamelyiket meg tudjuk szerezni meg fogjuk, de azért maradt Susmus hogy végigvigyük a projektet. Ha földbeáll, szerintem Elway nem marad az új pozíciójában sem és Paton nagy takarítást rendez. Ha beérik, akár hosszabbíthat Elway is, és akkor ha Lock mellett eredmény is van, sajnos marad Choker is. 2021 lesz a válaszút.
Egyébként serintem Susmus nem volt annyira szar, mint amilyennek látszott, bőven voltak jó playek rosszul kivitelezve, simán lehet hogy Locktól függetlenül szakmai alapon maradt, de gyanús hogy az ST coachhoz sem nyúltunk

Deezcsak érzés. Hogyy mit akarok, még mindig nem tudom. Mármint Watsont. Deha az nem jön össze, akkor még nem tudom.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
dreadman Denver Broncos 153
Csóri Lock-ot nem irigylem mostanában, felkel reggelente és a kávé mellé böngészgeti a lapokat meg az oldalakat hogy épp kit várnak tárt karokkal a helyére. (Elé, mögé, mellé.......)
Én alapjában bírom a kisfickót. És még mindig azt érzem, ha visszatér Sutton, az ifjak az öltözőben hagyják a dropkesztyűt, költünk kicsit a támadófalra, meg mondjuk feleennyi INT-t dob, lehet még benne örömünk.

Positive Vibration
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Szerintem Watson nem akar nyerni egyből, hanem királyként akar bevonulni valahova hogy aztán körülötte forogjon a világ. Minnél jobban simogatja egy ajánlat az egojat annál inkább hajlik majd arra a tradere. Emiatt szerintem a Miami vagy a New York ugyan úgy vagy még inkább esélyes mint a papíron jóval erősebb 49ers mondjuk.
FLZOLI
Szerintem egyáltalán nem erről van szó, láttam több meccs utáni nyilatkozatát, konkrétan szoktam keresni ha eszemben van, ennyira intelligens a csávó. Nem akarom lemosni róla az egoista primadonna képet, de rám korábban más benyomást tett.
Most igértek neki valamit, amit nem tartottak be és megsértődött. Csúnya story, de ha nem akarod bevonni a fr.QB-t a döntésekbe informálás szinten se, akkor ne ígérd me neki. Másrészt, ha van egy fr.QB-d, akkor hozzá keresd a HC-t, akár még interjúra is elhívtam volna Watsont, mert egyetlen új HC sem éri meg annak a kockáztatását, hogy tol egy JMD-t a fr.QB-ra. A GM kicsit más téma, az eggyel feljebb van, de annyira egyszerű lett volna felhívni és megbeszélni vele a bejelentés előtt.
A másik meg, ki akar abban a csapatban maradni, ahol 4 év után se a nevén nevezi a tulaj, hanem Number Fournak.

Megfogjuk tudni melyik csapatot preferálja, hogy milyen okokból, azt nem. Dönthet éghajlattól kezdve adózási feltételeken át a BLM mozgalom erősségéig bármi alapján, de ha siker elcseréltetnie magát, bárhol köt ki az elején ő lesz a liga legmotiváltabb játékosa, hogy megmutassa mennyire elbaszták ezt Houstonban.
Én mondjuk a helyében valami offense mastermind csapatába mennék ha tehetném, Rams, 9ers comes to mind,
Viszont nem hinném hogy akár a Jetset is kizárná, akárhova megy, az utána FA mágnessé válhat, akár 1 év alatt képes lehet megfordítani egy csapat szerencséjét, de ha jó a projekt 2. évre mindenképp PO csapatnak kéne lennie, azzal igazából már is ott tartana, mint a Texans BoB fénykorában....
Amúgy nincs olyan sok csapat, ami meg tudja őt fizetni, a Texans meg nem biztos hogy elcseréli csak mert meg van sértődve. Az egyetlen eszköz Watson kezében, a holdout, az nem mindig a leghatékonyabb. Ha hosszú szerződése van, magának többet árt vele...
Én személyesen remélem hogy egy jó csapat kimenekíti őt onnan, neki Mahomesszal kéne küzdenie az MVP címekért az ő rivalizálásuknak kéne lennie az új PM vs Bradynek, nagyon szomorú lenne ha ezzel a Culley-vel lekerülne a térképről 2-3 évre, szegényebb lenne általa az NFL...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 824
Szerintem Watsonért egy csapat van egyértelműen jobb pozícióban, mint mi. A 49ers. Utána azon csapatok között, akik megtehetik, hogy cseréljenek Watsonért, semmivel nem képvisel nagyobb erőt a többi csapat.
Tier 1: 49ers, (Rams?)
Tier 2: Broncos, Dolphins, Raiders, Washington, Carolina, Giants
Tier 3: Patriots, Bears, Jets
Tier 4: Lions

A Rams lehetne még ilyen, de nekik első körük sincs, és Goff szerződésével ilyen cap helyzettel nem tudom mit tudnának varázsolni.

Kizárva:
Csoportriválisok: Colts, Jax, Titans
Nem tudják megoldani: Saints, Steelers, Eagles, Falcons, (Rams?)

Szóval Patonék menjenek rá, próbáljanak túllicitálni mindenkit, aztán meglátjuk Watson hol akar játszani valójában. Az, hogy a média a nagy piacos, éppen trendi csapatokat tolja, az természetes, ettől még sok alapja nem lesz. Ha meg mégis, így jártunk.
Cruyffista
Szerintem Watson nem akar nyerni egyből, hanem királyként akar bevonulni valahova hogy aztán körülötte forogjon a világ. Minnél jobban simogatja egy ajánlat az egojat annál inkább hajlik majd arra a tradere. Emiatt szerintem a Miami vagy a New York ugyan úgy vagy még inkább esélyes mint a papíron jóval erősebb 49ers mondjuk.
FLZOLI
Gondolj bele, mekkora egovesztés lesz, ha eltradelik egy baromi erős csapatba és beég. Mert szerintem aki a csillagokat odaadja érte és neki, az elvárja, hogy legalább championship döntőzzön vele a csapat 1-2 éven belül.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem Watsonért egy csapat van egyértelműen jobb pozícióban, mint mi. A 49ers. Utána azon csapatok között, akik megtehetik, hogy cseréljenek Watsonért, semmivel nem képvisel nagyobb erőt a többi csapat.
Tier 1: 49ers, (Rams?)
Tier 2: Broncos, Dolphins, Raiders, Washington, Carolina, Giants
Tier 3: Patriots, Bears, Jets
Tier 4: Lions

A Rams lehetne még ilyen, de nekik első körük sincs, és Goff szerződésével ilyen cap helyzettel nem tudom mit tudnának varázsolni.

Kizárva:
Csoportriválisok: Colts, Jax, Titans
Nem tudják megoldani: Saints, Steelers, Eagles, Falcons, (Rams?)

Szóval Patonék menjenek rá, próbáljanak túllicitálni mindenkit, aztán meglátjuk Watson hol akar játszani valójában. Az, hogy a média a nagy piacos, éppen trendi csapatokat tolja, az természetes, ettől még sok alapja nem lesz. Ha meg mégis, így jártunk.
Cruyffista
Szerintem Watson nem akar nyerni egyből, hanem királyként akar bevonulni valahova hogy aztán körülötte forogjon a világ. Minnél jobban simogatja egy ajánlat az egojat annál inkább hajlik majd arra a tradere. Emiatt szerintem a Miami vagy a New York ugyan úgy vagy még inkább esélyes mint a papíron jóval erősebb 49ers mondjuk.

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 301
Szerintem Watsonért egy csapat van egyértelműen jobb pozícióban, mint mi. A 49ers. Utána azon csapatok között, akik megtehetik, hogy cseréljenek Watsonért, semmivel nem képvisel nagyobb erőt a többi csapat.
Tier 1: 49ers, (Rams?)
Tier 2: Broncos, Dolphins, Raiders, Washington, Carolina, Giants
Tier 3: Patriots, Bears, Jets
Tier 4: Lions

A Rams lehetne még ilyen, de nekik első körük sincs, és Goff szerződésével ilyen cap helyzettel nem tudom mit tudnának varázsolni.

Nehezen elképzelhető:
Csoportriválisok: Colts, Jax, Titans
Nem tudják megoldani: Saints, Steelers, Eagles, Falcons, Vikings, (Rams?)

Szóval Patonék menjenek rá, próbáljanak túllicitálni mindenkit, aztán meglátjuk Watson hol akar játszani valójában. Az, hogy a média a nagy piacos, éppen trendi csapatokat tolja, az természetes, ettől még sok alapja nem lesz. Ha meg mégis, így jártunk.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Csak option alapon nézve (kor, talent, fizetés, poszt...) alapján Watson szintű ember 10, Stafford szerű mondjuk 3 évente kerül a piacra. Annál mélyebben vagyunk hogy kis lépésekkel tudjunk előre haladni és várjuk a beteljesülést.

3 év múlva mondjuk jó eséllyel ez a csapat Von, Jackson, Casey és Sutton nélkül fog működni, és akkor még lehet Chubb, Simmons, Fant, Lindsay se itt hosszabbít. Mit akarunk itt akkor megvédeni, amit kár lenne feláldozni egy blockbuster keretében?

több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ha most 2022 eleje lenne, és érkezne az új stáb, akkor viszont egyértelműen amellett voksolnék, hogy döntse el az új HC/OC és a GM, hogy kell-e nekik Stafford, és ha igen a válasz, mehet egy első kör is, de ha éppen annyi az ár akkor a kettő se sok.
peterk2005
Én is azért ódzkodok a Stafford tradetől, mert most van egy nem meggyőző stáb és egy projekt QB, akiben benne van a lehetőség.
Lock szempontjából fontos h maradjon a stáb, én az ő fejlődését szem előtt tartva látom értelmét a folytonosságnak.

Stafford nálam nem illik bele a képbe, valószínűleg én kicsit alulértékelem őt, de azért a trackrecordja elég egyértelmű: szar edzők mellett nem tud egymaga csodát tenni. Fangioék jelenleg azért küzdenek h átlagos jelzőt kiérdemeljék, nem látom h nálunk annyira nagy előrelépés lenne -mint pl Watson-, főleg ha sokat kell adni érte.

De azt még mindig tartom h kis ellenérték mellett, új szerződés nélkül jól járnánk vele, de nem látom h ez akár a Lionsnak, akár Staffordnak az érdeke lenne.

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Szal az egyik serpenyőben van 2 első körös + 20/30M értékű játékos minuszban + Stafford
Míg a másikban ezek -a jelenleg nem behatárolható értékű játékosok- + Lock

Általános Doktor
Jogos, a fizetésről nem beszéltem.
De Az első körös rookie fizetése azért nem kerekítési hiba. Nem találok 2021-es rookie salary capet, de szerintem egy annual 5-5 milliót nyugodtan rá lehet számolni, függ persze attól is, hogy hol húzod, Csabinak pl majdnem 7 millió volt a fizetésének az éves átlaga. Jeudynak 3.8. Az 1/9 valahol a 2 között, bár az 1/5 inflálódott azóta, akkor is ha pont most esetleg lejjebb mennek az árak a sapkával karöltve, a 3 évvel ezelőttiig azért nem hinném hogy visszaesik. + ha a caphez mérten csökkennek a rookie árak, akkor a veterán árak is.
De 10/20M-t is el lehet értelmesen költeni, leginkább azért nem foglalkoztam vele, mert caphellt még nem éltünk át, és az hogy lett volna rá pénz még nem tartott vissza minket, hogy elengedjünk pótolhatatlan játékosokat. Az amúgy pozitív hogy pénzügyi jellegű problémával nem nagyon szembesültünk, csak ugye lehet jobb lenne cap problémákkal küzdeni a Super Bowlra készülve, mint hetek óta az offseason találgatni.

Egyébként hivatalosan is érdeklődünk Stafford iránt. ez még nem feltétlen jelent komoly trade szándékot, lehet mögötte egyszerű értékfelmérés is. Bár én magam írtam, hogy hülyeség lenne 2 első kör alatt eladniuk, így hogy gyakorlatilag ők kínálják szerintem olcsóbb lesz annál.
De hipotetikus cserét felesleges értékelni, ha ide jön, megtudjuk az árát, meglátjuk örülünk-e vagy sem. Sőt, ha az ár 1/9+Lock, akkor függ majd attól is, hogy mire viszi Lock, mire megyünk Stafforddal.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy játékos ára a piactól is függ, nehéz fixen kijelenteni, hogy X picket még megér, Y-t már nem. Sokféleképpen lehet ezt nézni. Ha úgy nézem, hogy Mack és Ramsey két első kört értek, ha Tunsil két első kört ért akkor Stafford három kört is megér, mert még egy 32 éves top10 környékére képes irányító is röhögve nagyobb impact egy csapatban, mint egy akármilyen all pro corner vagy rusher. Ha azt nézem, hogy mekkora Stafford piaca, kik lehetnek a kérők, mennyit ajánlhatnak fel, kik lehetnek még esetleg elérhetők az idei offseasonban szintén trade, esetleg szabadügynökként, akkor viszont lehet, hogy túl sok.

Szerintem nekünk most egyszerűen nem éri meg a trade, legyen akármi az ára. Na jó, akármi nyilván nem, egy hatodik körért nyilván jöjjön, de ez úgysem opció. Egyszerűen most rossz időben jön a lehetőség. Én abban bízom, hogy már csak egy Fangio év van hátra, aztán FO söprés jön. Ez nekem most mindennél - Staffordnál, Watsonnál is - fontosabb, mert ha nem jön, jöhet ide akkor Watson is, nem leszünk kint a vízből. Ha pedig jövőre új stáb jön, akkor én megadnám nekik a lehetőséget, hogy építkezzenek. Döntsék el - akkor már 3 év alapján -, hogy mi legyen Lockkal, és hogy merre megyünk. Igazolunk-e veteránt, vagy új fiatalra megyünk. Stafford szintű irányító nem biztos, hogy elérhető lesz, de azért tavaly is volt Brady, Rivers, Bridgewater, előtte Garoppolo, Cousins, stb. Lesz azért elérhető jelölt minden évben. Ha nem Garoppolo akkor Tua vagy Goff, vagy Wentz (írtam hármat, akik ha nem idén, akkor jövőre például simán piacon lehetnek) lesz elérhető. A jó csapat, jó edzőkkel Garoppoloval, Wentz-el is SB-ba jut, Bridgewaterrel is sokat nyer (Saints), a gyengébbek Stafforddal se tudját megcsinálni ezt.

Szóval én az új stábnak tartanám meg a lehetőséget. Döntsék el ők, hogy Lock-e az ő játékosuk, esetleg egy veterán FA, vagy esetleg feltrade egy új fiatalért. (Akiért azzal a pickkel amit most Staffordért adunk, fel lehet esetleg tradelni is jövőre.) Idén inkább takarítsuk ki a rostert. Küldjünk el minden drágább játékost aki már nem tudja hozni a jó ár/érték arányt, maxoljuk ki a draftot, hogy a jövő évben a lehető legjobb cap és pick szituációval kapja meg az új stáb a csapatot. Minél jobb a helyzet, annál könnyebb lesz a jobb jelöltek közül idecsábítani valakit. Egy bekötött, pénzügyileg is nehéz helyzettel a HC keresést is megnehezítenénk magunknak.

Ha most 2022 eleje lenne, és érkezne az új stáb, akkor viszont egyértelműen amellett voksolnék, hogy döntse el az új HC/OC és a GM, hogy kell-e nekik Stafford, és ha igen a válasz, mehet egy első kör is, de ha éppen annyi az ár akkor a kettő se sok.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Stafford képes meccseket nyerni, Dalton nem, ő egy game menedzser QB, aki képes nem elveszteni meccseket.
Staisztikában nem látszik, de nálam megítélésben végtelen különbség, egyik a fr.QB skála a másik a game manager skála, egyszerűen más dimenzióban vannak, más skálán. De a klasszis se PMnél kezdődik, ha egy skálára erőszakoljuk őket, akkor Big Benhez, Ryanhez, Rivershez nézzük a távolságot, nálam közelebb van oda, mint Daltonhoz...


A kérdés valójában nem az h Stafford jobb-e mint bárki PM óta, mert szerintem is jobb. A kérdés az h milyen áron jönne, és h azon az áron megéri-e.
Általános Doktor
Nagyon egyszerű kérdés

Wolfe
Sly Williams
Roby
Ray
Lynch
Holding
Chubb
Fant
Jeudy

Melyik párost adnád érte, melyiket nem, ha Stafford az idei Stafford, ők meg épp most kezdik NFL pályafutásukat?

Von Miller nincs a listában, ő 1/2 volt, akár Csabit is kihagyhatnám, 1/5ös érték sem fog gazdát cserélni, de őt bent hagyom mert eddig nem úgy játszik, mint egy 1/5től reméltük (felé ugye magasabb elvárások kellenek mit egy 1/10 vagy 1/20 felé...)

Közülük a legjobb eddig számomra egyértelműen Wolfe (aki amúgy nem 1. körös, de 1. körös pickkel tradeltünk hátra, btw ne feledjük hogy hiába konzisztens és jó, nem pro bowler, a listában Chubb az egyetlen Pro Bowler), úgyhogy elsősorban vele párosítva nézem a 2 első kört
Wolfeot nagyon szeretem, Caseyre lehet nem cseréltem volna, de az elmúlt évek QB kálváriája után
Wolfe+Sly: azonnal
Wolfe+Roby: Volt idő, amikor nemet mondtam volna, most igen
Wolfe+Ray: Azonnal
Wolfe+Lynch: Azonnal
Wolfe+Holding: Trükkös kérdés, volt idő amikor azt mondtam volna azonnal, most az mondom igen, pár év múlva lehet azt mondanám, hogy nem
Wolfe+Chubb: Amíg Choker az edző, mehet, legfeljebb jól járna vele a Lions
Wolfe+Fant: Itt ugye egyre több a kérdőjel a 2. nevet illetően, Fantnek talán a legígéretesebb fiatal, de egy QBért most bedobnám
Wolfe+Jeudy: Túl korai megítélni, de akkor is igent mondtam volna, amikor még Judit nem teljesített a várakozások alatt

Néhány további nehéz párosítás
Holding+Chubb: Hasonlóan nehéz mint a Wolfe+Holding vagy Wolfe+Chubb kérdés. De jelenleg semmit nem ér a védelmünk Chubbal sem, és semmit nem ér az O-line Holdinggal. Nem ideális falbontással hozni riányítót, de inkább irányító legyen, mint fal
Chubb+Fant: Hasonló okokból adnám őket párban
Fant+Jeudy: Az ultimate lottery. Simán lehet , hogy 2 future Pro Bowlerről beszélünk és rögtön megfosztanánk az irányítót 2 sokra tartott célponttól, de inkább a biztosat választanám a lottery helyett... Akkor is, ha Stafford csak 5 év.

És akkor ezek voltak a nehezek. Simán lehet hogy egy Sly+Lynch páros menne érte... És Chubb ugye 1/5 volt, most 1/9ünk van, akár őt is kihagyhattom volna a listából, mert Stafforddal se leszünk 1/5, vagy ha igen, akkor amiatt nem érné meg a trade...

Én egyébként szándékosan próbálok szigorú lenni a kerettel, de elmondom a szörnyű igazságot, még így is én is felülértékelem. Én voltam a negatív hullám tavaly azzal, hogy 6-10/7-9-et vártam, utólag nem pesszimista voltam, nem is realista, hanem túlzottan optimista. Akármilyen mélyre teszem a lécet, akármilyen szigorú vagyok, a valóság mélyebb és szigorúbb. Aligha van ez máshogy, amikor a fenti emberek értékét becslem.
Épp ezért hasznosabb info lehhet, hogy egy Lions drukker adná-e Staffordot valamelyik 2-ért rookie korában.
Black_Adder
Ezek abszolút valid érvek, de azt is vedd bele a számításba h Stafford ideális esetben is 20M/év, ha hosszabbítást kér, akkor a 30+M/év sem elrugaszkodott, tekintve h még az is csak top10 QB pénz.

Szal a kérdés valójában az h az általad választott két fiatal, | -akik közül valóban szinte minden párosításnál jobban megérné- | + 30M, ideális esetben 20 M értékű játékos értékét megéri-e.

Itt is lehet mondani h az nem sok, lásd James + Gordon | (ha <20M veszek alapnak, meg a két legkevésbé szexi nevet), | de lássuk be 20-30 millát azért hasznosan is el lehet költeni.

Szal az egyik serpenyőben van 2 első körös + 20/30M értékű játékos minuszban + Stafford
Míg a másikban ezek -a jelenleg nem behatárolható értékű játékosok- + Lock

Itt lehet mondani h Stafford a biztos pont az egyenletben, ő stabil top 15-ös QB játékot tud, ami köré egy korrekt csapattal reális esélyed van a PO-ra. Míg Lock luri, ha nem fejlődik, akkor egyenesen rossz döntés, mert a biztos jót (minusz a megmaradt pickek és játékosok) veszni hagytunk egy projektért.

De azért lássuk be h Stafford lehet akármilyen stabil top15-ös irányító, össz-vissz 3x volt PO-ban és a mérlege 0-3. Én utálom azt azokat a statokat amik egy játékos értékét a csapatként elért eredményeivel akarják pro-contra alátámasztani - főleg ha a GB a csoport riválisod-, de az h Dalton többet járt a PO-ban -egy szintén tradicionálisan erős csoportból- az azért nem azt támasztja alá, hogy köztük ég és föld lenne a difi. | itt teszem hozzá h sztem is jobb mint Dalton |

Arról nem beszélve h ha Lock nem válik be, akkor több-mint valószínű h jövőre ismét nagyon erős pickünk lesz.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Stafford képes meccseket nyerni, Dalton nem, ő egy game menedzser QB, aki képes nem elveszteni meccseket.
Staisztikában nem látszik, de nálam megítélésben végtelen különbség, egyik a fr.QB skála a másik a game manager skála, egyszerűen más dimenzióban vannak, más skálán. De a klasszis se PMnél kezdődik, ha egy skálára erőszakoljuk őket, akkor Big Benhez, Ryanhez, Rivershez nézzük a távolságot, nálam közelebb van oda, mint Daltonhoz...


A kérdés valójában nem az h Stafford jobb-e mint bárki PM óta, mert szerintem is jobb. A kérdés az h milyen áron jönne, és h azon az áron megéri-e.
Általános Doktor
Nagyon egyszerű kérdés

Wolfe
Sly Williams
Roby
Ray
Lynch
Holding
Chubb
Fant
Jeudy

Melyik párost adnád érte, melyiket nem, ha Stafford az idei Stafford, ők meg épp most kezdik NFL pályafutásukat?

Von Miller nincs a listában, ő 1/2 volt, akár Csabit is kihagyhatnám, 1/5ös érték sem fog gazdát cserélni, de őt bent hagyom mert eddig nem úgy játszik, mint egy 1/5től reméltük (felé ugye magasabb elvárások kellenek mit egy 1/10 vagy 1/20 felé...)

Közülük a legjobb eddig számomra egyértelműen Wolfe (aki amúgy nem 1. körös, de 1. körös pickkel tradeltünk hátra, btw ne feledjük hogy hiába konzisztens és jó, nem pro bowler, a listában Chubb az egyetlen Pro Bowler), úgyhogy elsősorban vele párosítva nézem a 2 első kört
Wolfeot nagyon szeretem, Caseyre lehet nem cseréltem volna, de az elmúlt évek QB kálváriája után
Wolfe+Sly: azonnal
Wolfe+Roby: Volt idő, amikor nemet mondtam volna, most igen
Wolfe+Ray: Azonnal
Wolfe+Lynch: Azonnal
Wolfe+Holding: Trükkös kérdés, volt idő amikor azt mondtam volna azonnal, most az mondom igen, pár év múlva lehet azt mondanám, hogy nem
Wolfe+Chubb: Amíg Choker az edző, mehet, legfeljebb jól járna vele a Lions
Wolfe+Fant: Itt ugye egyre több a kérdőjel a 2. nevet illetően, Fantnek talán a legígéretesebb fiatal, de egy QBért most bedobnám
Wolfe+Jeudy: Túl korai megítélni, de akkor is igent mondtam volna, amikor még Judit nem teljesített a várakozások alatt

Néhány további nehéz párosítás
Holding+Chubb: Hasonlóan nehéz mint a Wolfe+Holding vagy Wolfe+Chubb kérdés. De jelenleg semmit nem ér a védelmünk Chubbal sem, és semmit nem ér az O-line Holdinggal. Nem ideális falbontással hozni riányítót, de inkább irányító legyen, mint fal
Chubb+Fant: Hasonló okokból adnám őket párban
Fant+Jeudy: Az ultimate lottery. Simán lehet , hogy 2 future Pro Bowlerről beszélünk és rögtön megfosztanánk az irányítót 2 sokra tartott célponttól, de inkább a biztosat választanám a lottery helyett... Akkor is, ha Stafford csak 5 év.

És akkor ezek voltak a nehezek. Simán lehet hogy egy Sly+Lynch páros menne érte... És Chubb ugye 1/5 volt, most 1/9ünk van, akár őt is kihagyhattom volna a listából, mert Stafforddal se leszünk 1/5, vagy ha igen, akkor amiatt nem érné meg a trade...

Én egyébként szándékosan próbálok szigorú lenni a kerettel, de elmondom a szörnyű igazságot, még így is én is felülértékelem. Én voltam a negatív hullám tavaly azzal, hogy 6-10/7-9-et vártam, utólag nem pesszimista voltam, nem is realista, hanem túlzottan optimista. Akármilyen mélyre teszem a lécet, akármilyen szigorú vagyok, a valóság mélyebb és szigorúbb. Aligha van ez máshogy, amikor a fenti emberek értékét becslem.
Épp ezért hasznosabb info lehhet, hogy egy Lions drukker adná-e Staffordot valamelyik 2-ért rookie korában.
Black_Adder
Érdekes meglátás, de a történelmi párhuzam és mi lett volna ha történet nem kell bele mert túl fantasy szagú az egész 😊

A jelenlegi rosteren a Sutton, Jeudy, Fant, Lindsay, Bolles, Simmons, Chub, Lock érhet valamit egy másik csapatnak. AJ, Callahan, Reed.... max szotyiért menne el. Közülük is ugye max akkor ha jó szerződéssel bírnak hosszú távra (Simmons ebből kilőve, szerintem itt nem fog top safety fizetést kapni)

több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Stafford képes meccseket nyerni, Dalton nem, ő egy game menedzser QB, aki képes nem elveszteni meccseket.
Staisztikában nem látszik, de nálam megítélésben végtelen különbség, egyik a fr.QB skála a másik a game manager skála, egyszerűen más dimenzióban vannak, más skálán. De a klasszis se PMnél kezdődik, ha egy skálára erőszakoljuk őket, akkor Big Benhez, Ryanhez, Rivershez nézzük a távolságot, nálam közelebb van oda, mint Daltonhoz...


A kérdés valójában nem az h Stafford jobb-e mint bárki PM óta, mert szerintem is jobb. A kérdés az h milyen áron jönne, és h azon az áron megéri-e.
Általános Doktor
Nagyon egyszerű kérdés

Wolfe
Sly Williams
Roby
Ray
Lynch
Holding
Chubb
Fant
Jeudy

Melyik párost adnád érte, melyiket nem, ha Stafford az idei Stafford, ők meg épp most kezdik NFL pályafutásukat?

Von Miller nincs a listában, ő 1/2 volt, akár Csabit is kihagyhatnám, 1/5ös érték sem fog gazdát cserélni, de őt bent hagyom mert eddig nem úgy játszik, mint egy 1/5től reméltük (felé ugye magasabb elvárások kellenek mit egy 1/10 vagy 1/20 felé...)

Közülük a legjobb eddig számomra egyértelműen Wolfe (aki amúgy nem 1. körös, de 1. körös pickkel tradeltünk hátra, btw ne feledjük hogy hiába konzisztens és jó, nem pro bowler, a listában Chubb az egyetlen Pro Bowler), úgyhogy elsősorban vele párosítva nézem a 2 első kört
Wolfeot nagyon szeretem, Caseyre lehet nem cseréltem volna, de az elmúlt évek QB kálváriája után
Wolfe+Sly: azonnal
Wolfe+Roby: Volt idő, amikor nemet mondtam volna, most igen
Wolfe+Ray: Azonnal
Wolfe+Lynch: Azonnal
Wolfe+Holding: Trükkös kérdés, volt idő amikor azt mondtam volna azonnal, most az mondom igen, pár év múlva lehet azt mondanám, hogy nem
Wolfe+Chubb: Amíg Choker az edző, mehet, legfeljebb jól járna vele a Lions
Wolfe+Fant: Itt ugye egyre több a kérdőjel a 2. nevet illetően, Fantnek talán a legígéretesebb fiatal, de egy QBért most bedobnám
Wolfe+Jeudy: Túl korai megítélni, de akkor is igent mondtam volna, amikor még Judit nem teljesített a várakozások alatt

Néhány további nehéz párosítás
Holding+Chubb: Hasonlóan nehéz mint a Wolfe+Holding vagy Wolfe+Chubb kérdés. De jelenleg semmit nem ér a védelmünk Chubbal sem, és semmit nem ér az O-line Holdinggal. Nem ideális falbontással hozni riányítót, de inkább irányító legyen, mint fal
Chubb+Fant: Hasonló okokból adnám őket párban
Fant+Jeudy: Az ultimate lottery. Simán lehet , hogy 2 future Pro Bowlerről beszélünk és rögtön megfosztanánk az irányítót 2 sokra tartott célponttól, de inkább a biztosat választanám a lottery helyett... Akkor is, ha Stafford csak 5 év.

És akkor ezek voltak a nehezek. Simán lehet hogy egy Sly+Lynch páros menne érte... És Chubb ugye 1/5 volt, most 1/9ünk van, akár őt is kihagyhattom volna a listából, mert Stafforddal se leszünk 1/5, vagy ha igen, akkor amiatt nem érné meg a trade...

Én egyébként szándékosan próbálok szigorú lenni a kerettel, de elmondom a szörnyű igazságot, még így is én is felülértékelem. Én voltam a negatív hullám tavaly azzal, hogy 6-10/7-9-et vártam, utólag nem pesszimista voltam, nem is realista, hanem túlzottan optimista. Akármilyen mélyre teszem a lécet, akármilyen szigorú vagyok, a valóság mélyebb és szigorúbb. Aligha van ez máshogy, amikor a fenti emberek értékét becslem.
Épp ezért hasznosabb info lehhet, hogy egy Lions drukker adná-e Staffordot valamelyik 2-ért rookie korában.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
kicsit fura, hogy Stafford nem klasszis, azok után hogy milyen nagyvonalúan dobálóztál a mi keretünk felé az elit, elitközeli, top5, top10 meg hasonló jelzőkkel a szezon előtt, de elfogadom, sokan lebecsülik Matthew 5K Staffordot, ezek szerint ott is, ahol 2014 óta soha senki nem passzolt 1 évben 20 TD-t vagy 4000 yardot hiába a hatalmas potenciállal bíró támadósor elit futó egységgel, elitközeli elkapókkal és már nem emlékszem a jelzőre elkapó TE-el, ahol a fal közepe elit a legjobb edző ever edzi és a csapat legjobbja az LT...

Jövőre nem lesz lehetőségünk Stafford képességű irányító megszerzésére. Tervezni semmi esetre se lehet vele.
Az ár majdnem mindegy, ha PFMért 2 első kört kellett volna adni, akkor Wolfe és Sly hiányzott volna a bajnok csapatból. Bár Wolfe-ot akkor is megszerezhettük volna legfeljebb feltrade-del, nem letrade-del. Olyat mint Sly bárhol találtunk volna. persze lehet pont Wolfe hiányzott volna a gyűrűhöz, de ha Tebownak adunk még 1 évet, aligha van az azt követő 4 div győzelem és 2 AFC bajnoki cím....
Stafford nem egy PM, és Lock sem egy Tebow, de nálam Staff van azon a szinten, hogy ha meg tudod szerezni, ne hezitálj. Hogy hol húzzuk meg a klasszis határát, az szubjektív, de eégszen biztosan közelebb van a klasszishoz nálam, mint daltonhoz....
Black_Adder
Most vagy direkt nem akarod megérteni az érvem, vagy nagyon sarkítasz.

Ha Stafford nálunk lenne elit közelinek mondanám, mert a szubjektívitásom torzítaná az értékítéletemet. Így h nincs érzelmi involválódás, így szvsz objektívebb az értékítéletem -tévedni persze tévedhetek-.

A kérdés valójában nem az h Stafford jobb-e mint bárki PM óta, mert szerintem is jobb. A kérdés az h milyen áron jönne, és h azon az áron megéri-e.

Ha felhúzunk egy skálát a Fr. irányítók között, az kb. PM és Dalton között mozogna.

Előbbi azért klasszis, mert nem kell köré jó keret, lehetsz szar GM, szar edző, akkor is PO-ba visz, csak max nem nyer annyit, mintha lenne mellette egy kompetens rendszer/francihse, de még szar elemekkel maga körül is PO meccseket nyer.

Utóbbi meg azért nem klasszis, mert önmagában szarra sem elég, de ha körülötte rendbe rakod a keretet, akkor képes PO-ba vinni, más kérdés h ott már kevés lesz.

Fr. irányítónak meg azért tartom őket, mert aki 8-10 évig egy franchise arca, az nálam már Fr.QB.

Lehet mondani h Stafford 5000 yardos irányító, mert majd tíz éve egyszer -majdnem kétszer- megcsinálta, de ha megnézed az elmúlt hét évét, akkor azok a statok közelebb lesznek Daltonhoz, mint gondolnád.
Ennélfogva a PM-Dalton tengelyen igencsak Daltonhoz van közelebb.

PM más szint, érte megéri feláldozni bármit, mert önmagában akkora upgrade h nem fog hiányozni az a két-három átlag feletti játékos sem. Jelenleg hozzá közelinek Rodgerst lehet mondani -aki nem lesz elérhető, meg Watsonra lehet ráfogni, hogy mutatott már annyit h elit teljesítményt várjunk tőle. Értük személy szerint én sem sajnálnék 2-3 első kört sem.

De Stafford az eddigi karrierje alatt nem azt bizonyította, hogy mindegy lenne körülötte a keret, ott igenis számítana ez. Ettől függetlenül sztem is instant upgrade lenne, mert igenis elitközeli potenciál van az O#-ben és sztem Stafford jobban használná ki őket mint a tavalyi Lock. De pont Stafford és Allen mutatta meg h az h valaki másodévesen még gyenge, attól még robbanthat később.

Ha Stafford kis ellenértékért (max egy első kör és új szerződés nélkül), akkor tudnám támogatni. Minden más esetben felesleges kockázatnak tartanám.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
kicsit fura, hogy Stafford nem klasszis, azok után hogy milyen nagyvonalúan dobálóztál a mi keretünk felé az elit, elitközeli, top5, top10 meg hasonló jelzőkkel a szezon előtt, de elfogadom, sokan lebecsülik Matthew 5K Staffordot, ezek szerint ott is, ahol 2014 óta soha senki nem passzolt 1 évben 20 TD-t vagy 4000 yardot hiába a hatalmas potenciállal bíró támadósor elit futó egységgel, elitközeli elkapókkal és már nem emlékszem a jelzőre elkapó TE-el, ahol a fal közepe elit a legjobb edző ever edzi és a csapat legjobbja az LT...

Jövőre nem lesz lehetőségünk Stafford képességű irányító megszerzésére. Tervezni semmi esetre se lehet vele.
Az ár majdnem mindegy, ha PFMért 2 első kört kellett volna adni, akkor Wolfe és Sly hiányzott volna a bajnok csapatból. Bár Wolfe-ot akkor is megszerezhettük volna legfeljebb feltrade-del, nem letrade-del. Olyat mint Sly bárhol találtunk volna. persze lehet pont Wolfe hiányzott volna a gyűrűhöz, de ha Tebownak adunk még 1 évet, aligha van az azt követő 4 div győzelem és 2 AFC bajnoki cím....
Stafford nem egy PM, és Lock sem egy Tebow, de nálam Staff van azon a szinten, hogy ha meg tudod szerezni, ne hezitálj. Hogy hol húzzuk meg a klasszis határát, az szubjektív, de eégszen biztosan közelebb van a klasszishoz nálam, mint daltonhoz....

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Watsonnál nem érdemes a médiára hallgatni esélyeket tekintve. A Broncos kapcsán is lehet olyan szempontokat találni, minthogy Miamiban süt a nap, New York, Los Angeles nagy piac. Például Manning volt a példaképe, Von Millerrel világi haverok, vagy itt méricskélhetné a farokméretét Mahomesszal egy évtizedig. Amíg nem kerül elő egy hiteles insider által kirakott lista, hogy hova menne hova nem, addig ez irreleváns.

Belegondolva Patonnak qvara nem éri meg Staffordért cserélni:
- vagy gurít egy nagyot Watsonnal | ami PM-hez mérhető csoda lenne | ,
- vagy hagyja a picsába a QB kérdést.
Teljesen felesleges egy Stafford féle játékossal meghosszabbítani a jelenlegi -nem általa választott- stáb életét.
Általános Doktor
Megértem a Stafforddal kapcsolatos aggályokat, akár a kora, akár a sérülékenysége, akár a statisztikáinak lejtmenete miatt. De szerintem erre semmilyen kihatása nincs annak, hogy ki most az edző, kinek nem kell időt adni. Ha lehetőséged van megtalálni a fr QB-dat, mármint akit annak gondolsz, akkor ez nem szempont, mert ez egy komoly csapat építésének alapja. És az régen rossz, ha azért nem csinál most semmit, hogy a saját neve tiszta legyen, nem azért, mert Lockban látja az fr QB potenciált. Nyerni jött ide, magát a liga legagresszívabb GM-eként beállítva. Tegyen érte. Talib is megmondta az 5 éves no fly zone jubileumi zoombulin, azért szar a Denver, mert a Sheriff óta nincs klasszis QB. Nagy vonalakban igaza van.

+ ha lesz váltás, a felcsere a legvalószínűbb, azt nem hagynám le 😀
Cruyffista
Nyilván ezt a véleményemet lehet vitatni, de Stafford sztem nem klasszis irányító, nekem vele kapcsolatban egy kicsit jobb Dalton utánérzetem van. Ezért is írtam h ha lehetőség van Watsonra, akkor nem kérdés h meg kell szerezni és nem kell taktikázni. De Stafford sztem nem az akiért megéri első köröket beáldozni, akkor inkább derüljön ki végre h Locknak mi a plafon.

Még egyszer mondom sztem Stafford nem szar, csak nem klasszis, aki miatt megéri feláldozni a kövi évek első köreit.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nagyon akartam choker menesztését, de elnézve az új HCk névsorát...
Saleh és Sirriani azok akik becsülettel kijárták az utat az NFLben a HC kinevezéshez. Ez semmit nem jelent, Choker is kijárta, de Campbell TE coachból lép elő, mégha assistant HC meg interim HC is volt is, Arthur Smith 2 év koordinátori tapasztalat, Staley 1 év, még pozíciós edzőként se sok. Urban Meyer egyszer már visszavonult egészségi okokra hivatkozva, kíváncsi vagyok meddig marad, tippre 2 év, mint Kubiak, David Culley? A Ravensnek volt passzjátéka???

1 évre bármelyikért odaadnám tremendous jobot, viszont az már más kérdés hogy kit nem akarnék kirúgatni 2 év után...
Vannak köztük jó koordinátorok, vannak köztük karizmatikus személyiségek, de a jó szaktudás nem mindig fordul át jó HC kvalitásokká, a karizma nem mindig elég, egyik név se hoz igazán lázba.
btw engem fangio se hozott annyira lázba, a korábbi koordinátori sikerek jmd óta legkisebb mértékben érdekelnek csak, a nem lesz death by inches-zel vett meg, és ennek teljes hiányával vesztett el.

Szóval ha jövőre jobb felhozatalból jobb HCt hozunk, akkor utólag talán megbocsájtom hogy így előre kidobtuk 2021-et...
Aztán persze ki tudja, attól hogy kb egyik névről sem gondoltam hogy idén HC lesz, még lehet hogy jók lesznek és elmulasztott lehetőségként ég be az emlékezetbe...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 831 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Közben én kerékpár görgőzés mellé elkezdtem visszanézni a szezon meccseit gamepassen (a 40 perces verziókat). Dupla élvezet. 😃
Már a Titans elleni találkozó tanulságos. Talán ha végzek az összes idei meccsünkkel előveszek valami régebbi, kellemesebb emlékű szezont. 😅
Gerichill
Ha jól tudom a PM érábol is vannak fent meccsek, lehet még Tebow győzelme is 😉 bár idegesen jobban teker az ember az is igaz.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz