Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Közben az örökifjú Tramon járt viziten a csapatnál.


alatriste
King-nél nem lehet sokkal rosszabb 😁
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Közben az örökifjú Tramon járt viziten a csapatnál.



Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
"According to ESPN’s Rob Demovsky, the Packers offered Jones a contract extension that would have made him among the top-five highest-paid running backs in the NFL on an average annual basis.

By that metric, the contract would have given Jones an average of at least $12.5 million per season, per OverTheCap.

Jones’ representation ultimately declined Green Bay’s offer because “big guaranteed money” was missing, according to Demovsky. Subsequently, Jones parted ways with his former agent and has since hired Drew Rosenhaus."(Packerswire)
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
A Saints az első fordulóban otthon 34-23-ra nyert a Tampa ellen, a kilencedikben pedig 38-3-ra (!) idegenben. A PO-ban aztán nagyot fordult a kocka. Szóval: minden mellettünk szól!😊
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
A GOAT a Packers csapatát erősíti!
Suh-t majd intézi a fal...

Üdv mindenkinek a fórumon! 🧀💚💛
SGBP
Remek belépő!👍
Üdv a klubban!
több mint 3 éve
SGBP 241
A GOAT a Packers csapatát erősíti!
Suh-t majd intézi a fal...

Üdv mindenkinek a fórumon! 🧀💚💛
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Gyerekek, én egyre idegesebb vagyok. Az ellenfélnél is klasszisok támadásban, védekezésben, plusz a GOAT. Szinte tökéletes játékra lesz majd szükség ellenük, elejétől a végéig. Remélem Suh nem mászik bele Rodgers fejébe, sem képletesen, sem szó szerint.
Gergőbácsi
Egyszer már elmeséltem, konkrétan álmodtam arról, hogy a GB döntőt játszik a Peccel, és nagyon csúnyán kikapunk, TB szórja a TD-ket.
Nos: ez egyértelműen azt jelenti, hogy amennyiben a GB nem a SB-ban, hanem az NFC-döntőben találkozik egy olyan csapattal, amelyiknek ugyan TB a QB-je, de ez a csapat nem a New England, hanem a Tampa, akkor kétséget kizáróan Packers W születik.
(Az infó teljesen megbízható álomfejtőktől származik.)
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Gyerekek, én egyre idegesebb vagyok. Az ellenfélnél is klasszisok támadásban, védekezésben, plusz a GOAT. Szinte tökéletes játékra lesz majd szükség ellenük, elejétől a végéig. Remélem Suh nem mászik bele Rodgers fejébe, sem képletesen, sem szó szerint.
Gergőbácsi
Lehetőleg a lábára se másszon rá.
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Gyerekek, én egyre idegesebb vagyok. Az ellenfélnél is klasszisok támadásban, védekezésben, plusz a GOAT. Szinte tökéletes játékra lesz majd szükség ellenük, elejétől a végéig. Remélem Suh nem mászik bele Rodgers fejébe, sem képletesen, sem szó szerint.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Youtube-on szembe jött velem Aaron Rodgers 2005-ös Draft csúszása és ami a színfalak mögött zajlott. Főleg az volt érdekes kiben mi zajlott le a döntések miatt...

Aki esetleg nem látta, érdemes megnézni:
 www.youtube.com/watch?v=SaWu4eK71Pc&ab_channel=NFLFilms
Petila
Ezúton is szeretnénk megköszönni mindenkinek, aki döntésével lehetővé tette azt, hogy a 24. választásnál még bent legyen.
több mint 3 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
Youtube-on szembe jött velem Aaron Rodgers 2005-ös Draft csúszása és ami a színfalak mögött zajlott. Főleg az volt érdekes kiben mi zajlott le a döntések miatt...

Aki esetleg nem látta, érdemes megnézni:
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
 www.youtube.com/watch?v=p1repOMmawo
A McAfee lassan hivatalos média partnere lehetne a csapatnak.
Fontos_Vidra
OFF

McAfee-nek ezzel a névvel az egészségügyben kellene vírusirtóként dolgoznia

ON
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283

A McAfee lassan hivatalos média partnere lehetne a csapatnak.

Szerkesztette: Fontos_Vidra
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 342
Gondolataim vannak…😊 Az alapszakaszban úgy kaptunk ki 38-10-re a Tampától, hogy 10-0-ra még mi vezettünk, aztán az első negyed után egyetlen pontot se raktunk fel a táblára. Rodgers viszont dobott két INT-et. (Az egyik pick6, a másik majdnem az.)
Na, ilyen összeomlás még egyszer egész biztosan nem lesz. Pszichésen talán jobb is, hogy nem azok a Szentek jönnek, akiket a harmadik fordulóban már viszonylag simán legyőztünk. A Tampa ellen nincs meg annak a veszélye, hogy elbizakodottá válik a csapat.
Az alapszakaszban idegenben kaptunk ki, most pedig hazai pályán játszunk. Ezt még akkor is a pozitív előjelek közé sorolom, ha a Tampának vendégként idén jobb volt a mérlege, mint otthon.
Még valami: tavaly mintha a csapatot is meglepte volna, hogy NFC-döntőbe került. Most elég egyértelműnek látom – elég csak Tonyan írására gondolni –, hogy a Green Bay Packers SB-t akar nyerni. Úgy legyen!😊😊😊
nagylaza
Én az elmúlt hetekben főleg a TB-t szerettem volna elkerülni, de most valahogy jobb előérzetem van. Ebben közrejátszhat, hogy mi sikeresek voltunk a liga talán legjobb védelme ellen, a Tampa támadósora pedig nem tűnt annyira lehengerlőnek a NO ellen.
Most úgy gondolom, hogy pontos játékkal, eladott labdák nélkül nyerhetünk.
S erre képes lehet a csapat. Nem lesz könnyű, de lehetséges.
esz-ki-mo
Mondjuk azzal nem sokan számoltok itt, hogy azért a Packers védelme ellen nem biztos, hogy ugyanolyan számokat hoz a Buccaneers támadósora, mint a Saintsé ellen. Bár az a durva, hogy a 30 pont így is meglett megint, sorozatban az ötödik meccsen. Ami nekem félelmem, hogy a Bucs-védelem ellen kb mindenkinek lehet egy félpályás TD-passza, Rodgersnek meg ez eléggé luxus
Wyatt
A 30 pont felét gyakorlatilag a védelem kaparta össze, ugyanakkor azt mondják, hogy a Tampának kevésbé fekszik a Saint védelme. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan fog muzsikálni a Packers védelem egy sokkal összetettebb támadósor ellen, mint amivel az utóbbi hetekben találkozott.. Ugyanakkor a Packers O hogy tud majd menni a TB D ellen (azon a fronton meg hozzáértők szerint a múltkori meccshez képest sokat billent a mérleg nyelve a Packers felé).
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gondolataim vannak…😊 Az alapszakaszban úgy kaptunk ki 38-10-re a Tampától, hogy 10-0-ra még mi vezettünk, aztán az első negyed után egyetlen pontot se raktunk fel a táblára. Rodgers viszont dobott két INT-et. (Az egyik pick6, a másik majdnem az.)
Na, ilyen összeomlás még egyszer egész biztosan nem lesz. Pszichésen talán jobb is, hogy nem azok a Szentek jönnek, akiket a harmadik fordulóban már viszonylag simán legyőztünk. A Tampa ellen nincs meg annak a veszélye, hogy elbizakodottá válik a csapat.
Az alapszakaszban idegenben kaptunk ki, most pedig hazai pályán játszunk. Ezt még akkor is a pozitív előjelek közé sorolom, ha a Tampának vendégként idén jobb volt a mérlege, mint otthon.
Még valami: tavaly mintha a csapatot is meglepte volna, hogy NFC-döntőbe került. Most elég egyértelműnek látom – elég csak Tonyan írására gondolni –, hogy a Green Bay Packers SB-t akar nyerni. Úgy legyen!😊😊😊
nagylaza
Én az elmúlt hetekben főleg a TB-t szerettem volna elkerülni, de most valahogy jobb előérzetem van. Ebben közrejátszhat, hogy mi sikeresek voltunk a liga talán legjobb védelme ellen, a Tampa támadósora pedig nem tűnt annyira lehengerlőnek a NO ellen.
Most úgy gondolom, hogy pontos játékkal, eladott labdák nélkül nyerhetünk.
S erre képes lehet a csapat. Nem lesz könnyű, de lehetséges.
esz-ki-mo
Mondjuk azzal nem sokan számoltok itt, hogy azért a Packers védelme ellen nem biztos, hogy ugyanolyan számokat hoz a Buccaneers támadósora, mint a Saintsé ellen. Bár az a durva, hogy a 30 pont így is meglett megint, sorozatban az ötödik meccsen. Ami nekem félelmem, hogy a Bucs-védelem ellen kb mindenkinek lehet egy félpályás TD-passza, Rodgersnek meg ez eléggé luxus

több mint 3 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Vasárnap jó eséllyel egész nap havazni fog Green Bayben, érdekes lesz🙂 Tampában meg egész héten huszonfokok és napsütés😀
Rubens
Milyen ironikus, pont akkor vagytok hazai pályán, amikor egy olyan QB megy akinek a hó, és a hideg hazai pálya. Az összes többi évben ez mekkora előny lenne a "dóm QB"-al szemben.
Nomac
Nem is mi lennénk😀😀😀
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
Vasárnap jó eséllyel egész nap havazni fog Green Bayben, érdekes lesz🙂 Tampában meg egész héten huszonfokok és napsütés😀
Rubens
Milyen ironikus, pont akkor vagytok hazai pályán, amikor egy olyan QB megy akinek a hó, és a hideg hazai pálya. Az összes többi évben ez mekkora előny lenne a "dóm QB"-al szemben.
több mint 3 éve
Rubens Green Bay Packers 792
Vasárnap jó eséllyel egész nap havazni fog Green Bayben, érdekes lesz🙂 Tampában meg egész héten huszonfokok és napsütés😀
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Teljesen más meccs jön most mint az La volt , a vedelemnek is főleg a passzok megállítására kell törekedni majd , Tampa nem olyan futás orientált mint a rams, támadó oldalon pedig most passz játék irányába kell jobban elmozdulni , sztm folyamatosan blitzelni fognak ez volt az amivel nagyon megvertek az alapszakasz meccsen , de egy éles Aaron ezeket nagyon meg is tudja majd büntetni .

Én bizakadom hazai pályán ha nehezen is de behuzzuk 😊
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
Gondolataim vannak…😊 Az alapszakaszban úgy kaptunk ki 38-10-re a Tampától, hogy 10-0-ra még mi vezettünk, aztán az első negyed után egyetlen pontot se raktunk fel a táblára. Rodgers viszont dobott két INT-et. (Az egyik pick6, a másik majdnem az.)
Na, ilyen összeomlás még egyszer egész biztosan nem lesz. Pszichésen talán jobb is, hogy nem azok a Szentek jönnek, akiket a harmadik fordulóban már viszonylag simán legyőztünk. A Tampa ellen nincs meg annak a veszélye, hogy elbizakodottá válik a csapat.
Az alapszakaszban idegenben kaptunk ki, most pedig hazai pályán játszunk. Ezt még akkor is a pozitív előjelek közé sorolom, ha a Tampának vendégként idén jobb volt a mérlege, mint otthon.
Még valami: tavaly mintha a csapatot is meglepte volna, hogy NFC-döntőbe került. Most elég egyértelműnek látom – elég csak Tonyan írására gondolni –, hogy a Green Bay Packers SB-t akar nyerni. Úgy legyen!😊😊😊
nagylaza
Én az elmúlt hetekben főleg a TB-t szerettem volna elkerülni, de most valahogy jobb előérzetem van. Ebben közrejátszhat, hogy mi sikeresek voltunk a liga talán legjobb védelme ellen, a Tampa támadósora pedig nem tűnt annyira lehengerlőnek a NO ellen.
Most úgy gondolom, hogy pontos játékkal, eladott labdák nélkül nyerhetünk.
S erre képes lehet a csapat. Nem lesz könnyű, de lehetséges.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Gondolataim vannak…😊 Az alapszakaszban úgy kaptunk ki 38-10-re a Tampától, hogy 10-0-ra még mi vezettünk, aztán az első negyed után egyetlen pontot se raktunk fel a táblára. Rodgers viszont dobott két INT-et. (Az egyik pick6, a másik majdnem az.)
Na, ilyen összeomlás még egyszer egész biztosan nem lesz. Pszichésen talán jobb is, hogy nem azok a Szentek jönnek, akiket a harmadik fordulóban már viszonylag simán legyőztünk. A Tampa ellen nincs meg annak a veszélye, hogy elbizakodottá válik a csapat.
Az alapszakaszban idegenben kaptunk ki, most pedig hazai pályán játszunk. Ezt még akkor is a pozitív előjelek közé sorolom, ha a Tampának vendégként idén jobb volt a mérlege, mint otthon.
Még valami: tavaly mintha a csapatot is meglepte volna, hogy NFC-döntőbe került. Most elég egyértelműnek látom – elég csak Tonyan írására gondolni –, hogy a Green Bay Packers SB-t akar nyerni. Úgy legyen!😊😊😊
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Én már nyugodt vagyok (sajnos), de gondban lettem volna egy Arod-Brees konf döntőnél kiért szorítsak. Így most nincs probléma, fújjátok ki Brady orrát!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 415
Ha az SB nem is jött össze, de azért csak sor fog kerülni egy Rodgers-Brady playoff meccsre.
több mint 3 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Bejött a kevésbé várt forgatókönyv, de azért azt nem lehet mondani, hogy ez a Tampa verhetetlennek tűnik. Persze: az INT-ekkel nagyon kell vigyázni.
nagylaza
Szerencsere nem sok volt Rodgersnek iden, es nem most kell elkezdeni. 😉
Vrij6
A Tampa elleni alapszakasz meccsen akadt sajnos, és az hozta a fordulatot, pedig addig jól mentünk. Remélem tanult a csapat belőle, nem verhetetlen egység ez a Tampa, jó lenne Bradynek is odapörkölni.
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Bejött a kevésbé várt forgatókönyv, de azért azt nem lehet mondani, hogy ez a Tampa verhetetlennek tűnik. Persze: az INT-ekkel nagyon kell vigyázni.
nagylaza
Szerencsere nem sok volt Rodgersnek iden, es nem most kell elkezdeni. 😉

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv