Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Ne temessük még HHCD-t se. Senki nem küldte el még a csapattól. Ettől függetlenül a cap management áldozata lehet, de mivel nincs megfelelő olcsó helyettesítője, ezért nem hinném, hogy megvállnánk tőle. (sajnos Josh Jones idén nem ugrott egy szintet, sőt, mintha visszaesett volna). 2010-ben Rodgers igen baratságos évi 10 milliós szerződése is más lehetőségeket adott.
salsa99
JJ1.0-t én még nem temetném. Tekintve, hogy volt eddig idén 4db def snap-je. 😀
alatriste
Josh Jones tavaly nagyon jól indult, és volt kiugróan jó meccse is. Aztán "eltévedt" Capers-rendszer (meg persze a sérülések miatti kényszer) útveszőjében. Azt gondoltam, idén jön a kiugrás. Hát, erre esélye sincs, tekintve, hogy pályára sem engedik, ami torokszorító, látva Brice és Whitehead játékát... Nyáron még azt gondoltam, bemozgatják arra a posztra, amit most Burks nyert meg.
Azért is érthetetlen a mellőzése, mert a szakírók közül mindenki azt mondogatta, hogy nem létezik, h HaHa-nak megadjuk azt a 10 milliót, amiért már idén is kampányolt, és elkerülte a nem kötelező edzéseket. Elengedjük őt, ahogy Burnettet (aki annyit keres Steelersnél, mint HaHa GB-ben). De akkor kire építjük majd a jövő évi csapatot???
Remélem nem Brice-ra...
HaHa sem egy poszton játszott már GB-ben, ennek megfelelően hullámzik durván a teljesítménye. De félek tőle, hogy idegenben feltámad (ahogyan mások is...)
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ne temessük még HHCD-t se. Senki nem küldte el még a csapattól. Ettől függetlenül a cap management áldozata lehet, de mivel nincs megfelelő olcsó helyettesítője, ezért nem hinném, hogy megvállnánk tőle. (sajnos Josh Jones idén nem ugrott egy szintet, sőt, mintha visszaesett volna). 2010-ben Rodgers igen baratságos évi 10 milliós szerződése is más lehetőségeket adott.
salsa99
JJ1.0-t én még nem temetném. Tekintve, hogy volt eddig idén 4db def snap-je. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Ne temessük még HHCD-t se. Senki nem küldte el még a csapattól. Ettől függetlenül a cap management áldozata lehet, de mivel nincs megfelelő olcsó helyettesítője, ezért nem hinném, hogy megvállnánk tőle. (sajnos Josh Jones idén nem ugrott egy szintet, sőt, mintha visszaesett volna). 2010-ben Rodgers igen baratságos évi 10 milliós szerződése is más lehetőségeket adott.
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Imadom ezt hogy beert, tobbnyire bevalt jatekosoktol valunk meg/engedjuk el oket folyamatosan es sosem jon ossze egy jo brigad. Nezzuk mar meg a 2010es keretet meg ezt.
több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Errol mit gondoltok?

 cheeseheadtv.com/blog/clinton-dix-i-dont-think-im-going-to-be-here-next-year-300
casaubon
Meglepett, hogy a kinti kommentelők milyen szinten nem bírják, szerintem továbbra is a jobbak között van a secben (főleg Brice mellett 😀) most a fiatalok között vezér is lehet valamennyire. Hasonló szintű centerfieldert nem biztos, hogy tudunk csak úgy az utcáról hozni tavasszal (nem tudom kiknek jár le a szerződése ligaszinten).
Hülyék lennénk elengedni, én simán építenék rá még évekig, de ugye így voltunk Burnett-tel is...
aDDam
plusz elég sok labdát szerez, ami most úgy tűnik, hogy másokra nem igazán jellemző a secben, sajnos...
több mint 5 éve
aDDam Green Bay Packers 13
Errol mit gondoltok?

 cheeseheadtv.com/blog/clinton-dix-i-dont-think-im-going-to-be-here-next-year-300
casaubon
Meglepett, hogy a kinti kommentelők milyen szinten nem bírják, szerintem továbbra is a jobbak között van a secben (főleg Brice mellett 😀) most a fiatalok között vezér is lehet valamennyire. Hasonló szintű centerfieldert nem biztos, hogy tudunk csak úgy az utcáról hozni tavasszal (nem tudom kiknek jár le a szerződése ligaszinten).
Hülyék lennénk elengedni, én simán építenék rá még évekig, de ugye így voltunk Burnett-tel is...
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Errol mit gondoltok?

 cheeseheadtv.com/blog/clinton-dix-i-dont-think-im-going-to-be-here-next-year-300
több mint 5 éve
zolten Green Bay Packers 228
Srácok ne temessétek már ennyire a csapatot! Simán benn leszünk a playoffban. Áronka megint borít mindent november-decemberben.
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Reddit GreenBayPackers topicban találtam.

 imgur.com/n1I1FuR
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
 www.facebook.com/trollnflhu/photos/a.2150320255193283/2680162055542431/?type=3&theater
steelwolf
Jó poén, és ha nem zöld-sárga mezben lenne a rúgó én is jót nevetnék. Így csak só a friss sebre.😊
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Ahogy a meccs végén AR odament Masonhoz nem az jött le, hogy kirúgnánk.
Szép gesztus volt az utolsó perces szepítés és ahogy Rodgers odament vigasztalni.
Szeretem az öreget, remélem marad és bizonyit.
alatriste
Nem lehet ennek a jelenetnek a jelentőségét alábecsülni! Ez volt az a pont, amit fordulópontként fogunk számontartani az offense és talán az egész csapat idei szereplésében.
Én szóltam!😊
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 883 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.facebook.com/trollnflhu/photos/a.2150320255193283/2680162055542431/?type=3&theater
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Összegezve: Kínlódás. Az van. Még a 22-0-ás győzelmünk is csúnya volt. Kábé 0 ritmus van a játékunkban. Kiszámítható play hívások. Amatőr hibák a veterán játékosoktól. Közepes csapat, közepes eredmények. Ami a hatalmas szerencsénk, hogy a divíziónk sem világverő. A 2-2-1-gyel a Chicago mögött a második helyen állunk. Én azt mondom itt még bármi lehet, de 5 meccs múlva egy 4-5-1 nem lenne meglepő állás. sajnos...
[/quote]






Nagy +1 , kb mindent adok belőle .
Ami az elkövetkezendőt illeti , szerintem nagyon egyszerű van 5 nyerhető hazai meccsünk még :Sf- Maimi-Arizona-Atlanta-Detroit , ez bőven összehozható azért ..egyik csapat sem félelmetes idén .
Van egy idegenbeli a Jets amin jó esélyünk lehet ... es most jön a neheze 5 bitang idegenbeli meccs ..Rams-Patriots-Seatlel-Bears-Minesota..hát nem egyszerű ha bármit is akarunk ebből az 5ből 2 helyen nyerni kéne minimum , akkor esetleg egy 10-5-1 elég lehet , de nagyon vékony a jég nem fogadnék nagy pénzzel magunkra ... és nem azért mert nehinnék abban h az 5 hazait behuzzuk azt simán bele látom , de h az 5 idegenbelin hol fogunk nyerni ..nah az a talány nekem .

Szerkesztette: nando89
több mint 5 éve
GNG Green Bay Packers 241
Ha valaki azt mondja, hogy 5 meccs után olyan mérleggel állunk majd, mint a Vikings, azt látatlanba aláírom. Ha valaki azt mondja, hogy 5 meccs után úgy fogunk állni, mint a Browns, akkor sírva zárkózok be a szobámba. Na most mindkettő igaz. Hogy mennyire vagyok boldog? Ez hosszabb kifejtést igényel. Az előző hozzászólásomhoz hasonlóan csapategységenként megyek sorba.

GM: Gutekunst nagyot ment a nyáron, amire én A-t adtam a szezon előtt. A két legnagyobb FA move-jából az egyik (Wilkerson) egész biztos, hogy besült, míg a másik (Graham) mélyen elvárások alatt teljesít eddig. Viszont a draft class vállalható eredményeket hoz és Williams és Morrison sem olyan vészes (legalább stabilan játékra fogható). A sérülések helyére próbál pötyögni valamit (Breeland), de ennek még olyan sok hatását nem érzékelhettük. Egy kicsi perspektívával ez már inkább csak B+ nálam eddig. Ha Graham nem kapja össze magát, akkor lehet ez még rosszabb is.

Coaching: Volt itt minden az eddigi öt meccsen, mint a cirkuszban. Az, hogy 5 meccsből 3 esetében jelentős hátrányban fordultunk a második félidőre nem egy SB esélyes csapat ismérve. Ahogy az sem, hogy 2.30-cal a meccs vége előtt előnyben, turnover után az ellenfél 30 yardosáról nem tudjuk lezárni a meccset. Meg mondjuk az sem, hogyha az ellenfél a Red Zoneba jut akkor szinte automatikusan be lehet írni neki a TD-t (77%-os hatékonyság az utolsó 3 meccsen  www.teamrankings.com/nfl/stat/opponent-red-zone-scoring-pct). Ez az edző stáb még nagyon messze van attól, hogy oktassa a ligát. Konkrétan, mikor a 3 éves lányommal már 77.-szer nézem meg a Nemo nyomában-t, akkor több meglepetés ér, mint a Packars playcallingtól. Attól meg nem esek hasra, hogy 10.-ek vagyunk offense-ben minden idők egyik legjobb irányítójával. C+

QB: Apropó irányítók... Kaptunk egy pár perc Kizer-t, ami bőven elég volt, hogy mindenki megköszönje szépen, de ne kérjen többet. Az összeomlás tökéletes vihara után Rodgers jött és csodát tett, de nincs Budán minden nap kutyavásár. A félig sérült Rodgers hosszútávon azért nem tud mindent megoldani. Ennek ellenére elképesztően erőlteti (saját maga is McCarthy-val karöltve). Ahogy látótávolságba kerül a TD zóna (kábé 30 yardtól) szinte kizárólag a TD passz kísérlet következik és legfeljebb B opció, hogy talán egy rövidebb játékkal mozgassuk a láncokat. Az meg aztán pláne vagy Z opció, hogy futással is lehetne próbálkozni... Fenemód várjuk a csodát Rodgers-től, de ez már átfordult kifejezetten károsba. Én itt egy teljes jegyet rontok. Ez eddig max B+. Amit látunk idén az messze nem MVP teljesítmény, hanem egy kétségbeesett one man show.

RB: Azért is fura, hogy szinte mindent egy sérült lapra tesz fel Mike McCarthy, mert van egy másik Aaron a csapatban, aki frenetikusan teljesít. Jones valami 6+ yardot átlagol futásonként, úgyhogy isten őrizz, hogy 10-nél több labda érintése legyen. Ellenben Jamal Williamset, az élő-lélegző krumpliszsákot "tömik" labdával. Annyiban mondjuk megtudom érteni, hogy Aaron Jones játékát nézve egy természeti csoda, hogy nem szed össze minden snapban egy bokasérülést. Én azt mondom, hogy a B- megállja a helyet most is, de magasabban van a plafon. Én nem tudom mikorra jegeljük Aaron Jones-t, de nem a decemberi pánik szezonban fogunk futkorászni az is biztos.

WR: Adams egyértelmű Nr.1. target. Vannak nagy elkapásai, de azért olyan is beugrik, amikor nagyon nehéz elkapásokat nem hozott össze. Szóval nem mondanám, hogy TOP3 elkapó lenne a ligában. Mögötte viszont szakadék tátong a depth charton. Cobb-on konkrétan meccs ment el. Az újoncok olyan zöldek, mint a mez amiben játszanak. Egyébként meg sérülés sérülés hátán. B-

TE: Graham-et nem a futásblokkolás miatt hoztuk, szóval az, hogy nincs még 4 TD-je az vérlázító. Én azt mondom, hogy hagyjunk még neki időt, mert annak idején Jarod Cook-nak is kellett egy fél év, míg megtalálta a ritmust Aaron-nal, a többi meg már történelem. Én még Grahamet sem írnám le, de c'mon man!!! Kendrops, meg... JESUS!!!. Én ettől a triótól (Jimmy Graham, Kedricks, Német prémium Lewis) azért többet vártam. Ennyit még a másik Rodgers is tudott. C

OL: Rodgers sérülten tolja végig a szezont és az életéért küzd. Az egyetlen pozitívum, hogy többé kevésbé stabilan ki tud állni ugyanaz az 5 ember, mert ha Jason Spriggs-nek pályára kell lépni, akkor jó ha kézközelben van egy rózsafűzér. C-

DL: Wilkerson sérülése egy japán gyorsvonat pontosságával érkezett. Vannak itt jobb pillanatok és Kenny Clark szerintem a jövő ikonikus játékosa lehet, de még van hova fejlődni. B

OLB: Én úgy mellélőttem azzal a jóslatommal, hogy Clay Matthews lesérül, mint ő a 2018-ban szabályos sack fogalmának. Egészséges, de hát nem is meglepő, ha puha irányító testeken landol állandóan. Perry-vel együtt van eddig 2 sack-jük. Zseniális! Leszámítva a Bills elleni meccset, azért sikerült minden irányítót naggyá tenni, aki felénk járt. Ha nem OLB-t húzunk első körben a következő drafton, akkor Gutekunst monnyon le!

SEC: Soha nem örülök egy játékos sérülésének, de House esetében az ő érdekében könnyebbültem meg. Szokták mondani, hogy az NFL-ben van olyan, hogy egy játékos teljesítménye sziklaugrás szerűen zuhan egyik pillanatról a másikra a karrierjük egy bizonyos pontján. Én ilyet élőben még nem láttam. House, ha nem is egy sztár, de elfogadható játékos volt. Amikor azonban már a kommentátor karikáz be, hogy már csak idő kérdése, hogy mikor dobnak majd rád egy büdös nagy TD-t, majd a meccs egy döntő pillanatában ez be is következik, akkor ideje szögre akasztani a cipőt. Ez egy csúnya dráma volt. Sok sikert kívánok az élet más területein Davon House-nak. Egyébként a fiatal utánpótlás nem rossz, de azért a shutdown jelzőtől mind távol van, mint Makó Jeruzsálemtől. B

SPEC: Ezt a részt kihagytam... B

Összegezve: Kínlódás. Az van. Még a 22-0-ás győzelmünk is csúnya volt. Kábé 0 ritmus van a játékunkban. Kiszámítható play hívások. Amatőr hibák a veterán játékosoktól. Közepes csapat, közepes eredmények. Ami a hatalmas szerencsénk, hogy a divíziónk sem világverő. A 2-2-1-gyel a Chicago mögött a második helyen állunk. Én azt mondom itt még bármi lehet, de 5 meccs múlva egy 4-5-1 nem lenne meglepő állás. sajnos...
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Crosbynak tavaly, es eddig iden is remek eve volt. Sokszor mentette meg a csapatot az ~50yardos golokkal. Most 1 meccsre osszerakta az osszes hibat (beirta magat ezzel a "rekorddal" is a kronikaba, nem is lesz konnyu megdonteni). Azert probalkozhatott ennyiszer, mert - jogosan -bizik benne a csapat. Habar, ha csak az eredmenyt nezzuk, rajta ment el a meccs, de aki latta, tudja, h az elso felidon mult, es sajnos nem erdemeltunk gyozelmet. Minden csapatresz termelte a vegzetes hibakat. Sztem most a S-sor a leggyengebb resze a csapatnak (meeeeg jooo, h nem igazoltuk le Reid-et, a szegyentelen mar megint terdelt... 😀 ), ha EZ a szegeny Brice a D snapek 98%-an bent van a palyan, az szomoru dolog.
De nem tudom lattatok-e, az O falban egyszer sem volt csere, mind az 5 az O-snapek 100%-aban palyan volt.
A masik nagy csalodas Graham, aki lassu, es ossze-vissza route-okat fut, meg a RZ-ban is hasznalhatatlan. Az milyen volt, amikor telibekapta es felboritotta Adams-t futtaban?
Sokan hibaztatjak a zoldfulu WR-eket, de szerintem 0 snappel a hatuk mogott (viszonylag nyilvan) jol jatszottak. Voltak problemaik azzal, h tiszta celpontot mutassanak, de akkor most visszaternek arra, h miert kell oket es raadasul dropKendrikset etetnunk, ha alig van olyan passzjatek, ami pl. Montyra, Jonesra , Lewisra menne. Nekem sokakkal ellentetben McC nagy ikon, de elment a sematikus jatekok, felallasok felett az ido. Nem akarnek azzal jonni, h Hill a NO-ban a mult meccsen jatszott a ST-ben, labdaval futott, es passzolt is...
De tenyleg, a GB jatekait elore olvassa minden ellenfel.
GO PACK, GO!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ahogy a meccs végén AR odament Masonhoz nem az jött le, hogy kirúgnánk.
Szép gesztus volt az utolsó perces szepítés és ahogy Rodgers odament vigasztalni.
Szeretem az öreget, remélem marad és bizonyit.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Srácok! néztem a meccseteket és azt kell mondjam tiszteletből jelesre vizsgáztatok!
durva volt a sok missed field goal,de a végén kellett az önbizalmának az az EGY és megadtátok neki... remélem nem rugjátok ki. mindenesetre küzdőszellem és tiszletből jeles volt a csapat. grat érte.
több mint 5 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Nem tudtam sajnos nézni, egy rövid összefoglalót tudna valaki írni? Masonnel mi a szar volt?
több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Ez egy nem csoport rivális vagy egy jól játszó csapat ellen is fájó lett volna...Rodgers szíve azért a helyén volt!
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Allison-nak 24 órája van, hogy kijöjjön a protocolból, Cobb biztos OUT.
Adams már edzett.

több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Bradynek is voltak ilyen ugyei ha jol emlekszem hogy baja volt a fogalmatlan elkapokkal. Azert hogy valaki droppol vagy nemtud elszakadni nem jogos, ez talent kerdes. Viszont ha valaki rosszul futja a routeot, megall a play felenel, konnyelmuen blokkol az mas kerdes, ezert jogos es jar is a lebaszas mert ez koncentracio es begyakorlas kerdese. New Englandban nem Brady erdemeit kissebitve mindig volt egy nagyon jo rendszer, nalunk is volt de mar evek ota a rendszer Rodgers maga es egyetlen offense beli egysegtol sem kap nemhogy pluszt de alapveto segitseget se. Igy nehez es ez biztosan frusztralja. Engem nagyon.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Mondanam, h nem gondoltuk, h az elso harom WR egyszerre esik ki, de az utobbi evekben egyikuk sem jatszotta vegig a szezont (sot!). Most fog igazan hianyozni Kumerow, akit nem ertettem, miert kellett IR-re szamuzni. Ugy tudom az unneplesnel szerzett serulese nem volt epp "halalos", inkabb amolyan UDFA sorsnak ereztem, h a frissen draftolt WR-eket akartak bent tartani a rosteren, de nem kockaztattak be, h Kumerowt lenyulja valaki. Tartok tole, h mire visszaterhet a csapathoz, addigra "kihul"...
Igy viszont maradnak az ujoncok, es a tavaly kirakott 2.eves Yancey. A 4bol egyedul MVS-nak van 3 db NFL kiserlete, abbol 2t csunyan elejtett, igaz a 3.-bol 38 yardos 3.kiserlet lett. Arod durvan ekezte ot is. De a tobnieknek osszesen 0db NFL snapje van. Nem ez a gond, hanem, h Arod csunyan lehuzta oket mar az edzotabor alatt is, tidjuk, h nem passzol olyannak, akiben nem bizik.
Titkon abban remenykedem, h elolep a TE-jatek, vegre kap labdat Lewis, es szivesebben latnam a droppkiraly Kendricks helyett Tonyan-t.
Nekem a tobbdeggel ellentetben nem nagyon szimpi Arod uj szokasa, h hol az edzoket, hol a tarsakat gatyazza a sajtonak."Conflict is good"- mondja, de ez marhasag...
Valaszthatta volna a Brady-formulat, h lemond par milliorol, cserebe beleszolhat, kikkel akar palyan lenni. O kezdetektol a "valahavoltlegjobbanfizetett" akart lenni, es ezt elerte. Nem karhoztatom erte, es nyilvanvaloan megerdemelte (imadom a palit!), de valahol meg kellett sporolni a beret. Tobbek kozt ezert nem jutott igazi nevekre az Ofalba sem (Bakh meghosszabbitasa TT vitathatatlanul legnagyobb huzasa volt)...
Ez az en maganvelemenyem, ne tessenek szettepni!
Go pack go!
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Amennyire megmaradt bennem, a Bills meccs utáni kritika éle leginkább játékhívás ellen volt kihegyezve. (visszaolvasva jó kis képzavar, de most már maradjon)
Anno a TC-ben a fiatal elkapók is kaptak egy nyílvánost lebaszást, hogy nem elég jók. Vasárnap megláthatjuk mennyit fejlődtek. Graham sem edzett tegnap.
SBL
Mára már Adams is kidőlt. A tegnapi edzésen szedett össze valamit. Ma a rehab grouppal lesz. Lehet, hogy a 3 rookie WR lesz a kezdő Detroitban.
SBL
Ez csak egyet jelenthet, KENDRICKS-time
gamerkr
És van egy Marcinak vagy Mercink is. Amúgy remélem kis idő múlva Adams és Allison mellett a kis triumvirátus felnő és nem kell Wr-t draftolni egy ideig.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Amennyire megmaradt bennem, a Bills meccs utáni kritika éle leginkább játékhívás ellen volt kihegyezve. (visszaolvasva jó kis képzavar, de most már maradjon)
Anno a TC-ben a fiatal elkapók is kaptak egy nyílvánost lebaszást, hogy nem elég jók. Vasárnap megláthatjuk mennyit fejlődtek. Graham sem edzett tegnap.
SBL
Mára már Adams is kidőlt. A tegnapi edzésen szedett össze valamit. Ma a rehab grouppal lesz. Lehet, hogy a 3 rookie WR lesz a kezdő Detroitban.
SBL
Ez csak egyet jelenthet, KENDRICKS-time

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így gondoltam én is