Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 377
#Packers are signing CB Bashaud Breeland,
Breeland nyert...neki én is örültem volna Pittsburghben...de a lényeg, hogy végre van munkája..megérdemli.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Bashaaud Breeland es David Amerson is probajatekra erkezett. Elobbinel inkabb csak az kerdes, hogy teljesen egeszseges-e. House out? Esetleg King serulese komolyabb?
casaubon
Azt írják House megy IR-re (váll sérülés)
gamerkr
Pipkins is elerheto, elkuldte a Colts (ez mondjuk nem arra utal, hogy barmilyen szinten erositest jelentene)
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bashaaud Breeland es David Amerson is probajatekra erkezett. Elobbinel inkabb csak az kerdes, hogy teljesen egeszseges-e. House out? Esetleg King serulese komolyabb?
casaubon
Azt írják House megy IR-re (váll sérülés)

több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Bashaaud Breeland es David Amerson is probajatekra erkezett. Elobbinel inkabb csak az kerdes, hogy teljesen egeszseges-e. House out? Esetleg King serulese komolyabb?
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Throwback mezben toljuk a Bills ellen!
woohooo

több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
CM-re pickelnek a birók vagy lemaradtam vmiről?
Janek
nem tetszik nekem sem ez a szabály, de a felháborodást nem értem, elég egyértelmű, amit bevezettek, éppen pont aaron rodgers miatt: nem lehet teljes testsúllyal a qb-ra esni. sztem is egy faszság, de cm-nek és a többieknek meg kell tanulniuk más szögből érkezni és karral földre rántani, ütni a qb-t, mert idén ezt mindig be fogják dobni. sztem gyorsan át fognak állni a védők az új technikákra, csak meg kell szokni. nyilván így többször szabadul ki majd a qb, de ez van.
gedam
Őőő, akkor ez most hogyan volt szabályos?

 www.youtube.com/watch?v=qVGQgqFuWV8
Wyatt
Ez gyönyörű párhuzam, kösz.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Azért ne legyünk már annyira komolytalanok, hogy ezt a - jószándékkal hozott, de - totálisan elhibázott roughing the passer szabályt elkezdjük összemosni a Barr/Rodgers történettel.
Annak a lényege az volt, h bőőőőőven a labda eldobása után vetődött rá Barr, kifejezetten büntetni akarva. Amikor a labda egy méterre volt már Arod kezétől, Barr még el sem rugaszkodott. Tessék beírni a keresőbe, elképesztő fotók vannak fenn a már labda nélkül futó Arod-ról, és az őt másfél méterről üldöző Vikingről.
Nem konkrétan ide tartozik, és nem egy Suh, de Barr-nak már az egyetemen is voltak ilyen storyjai...

Ezt a mostani r. the p. szabályt szvsz egyszerűen nem lehet úgy megfogalmazni, leírni, elmagyarázni, hogy egységes legyen az esetek megítélése. Egy újabb, teljesen szubjektív complete/incomplete elkapási szabályhoz hasonlót sikerült létrehozni, ráadásul olyat, ami jelentősen befolyásolhatja egy-egy meccs kimenetelét.
És nekem hiába mondjak, hogy nem CM-t szívatják, ha ugyanazok a bírók egy meccsen belül máshogy ítélik meg ugyanazt az esetet.
Matthews jobban tenné, ha kevesebbet szövegelne a liga ellen, mert láttuk, hogyan nem kap munkát 1-1 nagy tehetség, ha "eldöntik", hogy többet nem játszhatnak (ld. Eric Reid - akire nagy szükségünk lenne).
Ennek a módosításnak a sorsát a közönség fogja eldönteni. Ha emiatt csökken a játék népszerűsége, akkor majd törlik/módosítják.
Véleményem szerint, ha a CM-féle gyakorlat terjed el, akkor át fog alakulni a védőmunka, felesleges lesz a QB támadása, a klasszikus pass rush megváltozik, csak ütésre vagy labdára lehet majd menni.
De az már nem ez a játék lesz (ld. a korábban valaki által már említett Clark "szerelést", amikor a játéknak meg kellett volna halnia, elengedte Cousinst-t, h ne legyen bünti, az meg elszaladt a labdával...)
Nem véletlen, hogy az ügy haszonélvezői, az irányítók sem értenek egyet vele, azért ez még nem a flag football.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
kérdés mennyire megy ez könnyen mikor kb 20 évig ezt tanulták,hogy ráugrasz az utolsó energiád is felemésztve...
Janek
mondjuk elszakitod a terdszalagod, ha evtizedek ota berogzult mozdulatsoron probalsz egyszer csak valtoztatni:

Miami Dolphins defensive end William Hayes will miss the remainder of the season after suffering a knee injury while attempting to comply with the NFL's controversial new tackling rules.
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Wilkerson-t megműtötték, maradt is DC-ben, --> IR
Perry - agyrázkódás
gamerkr
Idén 5 millió volt jövőre már ha akarjuk feléért is marad mert sajnos nem adta el magát ezen a 3 meccsen.. , jobbulást neki mindenképp .
MikeD is elég halovány eddig..sőt.
Dline-ból egyedül Kenny Clark akit eddig pozítivan ki lehet emelni , ez nagy csalódás számomra .
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Wilkerson-t megműtötték, maradt is DC-ben, --> IR
Perry - agyrázkódás

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
kérdés mennyire megy ez könnyen mikor kb 20 évig ezt tanulták,hogy ráugrasz az utolsó energiád is felemésztve...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
CM-re pickelnek a birók vagy lemaradtam vmiről?
Janek
nem tetszik nekem sem ez a szabály, de a felháborodást nem értem, elég egyértelmű, amit bevezettek, éppen pont aaron rodgers miatt: nem lehet teljes testsúllyal a qb-ra esni. sztem is egy faszság, de cm-nek és a többieknek meg kell tanulniuk más szögből érkezni és karral földre rántani, ütni a qb-t, mert idén ezt mindig be fogják dobni. sztem gyorsan át fognak állni a védők az új technikákra, csak meg kell szokni. nyilván így többször szabadul ki majd a qb, de ez van.
gedam
Őőő, akkor ez most hogyan volt szabályos?

 www.youtube.com/watch?v=qVGQgqFuWV8
Wyatt
nyilvánvaló sárga ez is sajnos. zavar van a rendszerben nem kérdés.
azért, ha nem nézik be, erre ezentúl 10-ből 8-szor zászlót fognak dobni, én a puffogás helyett erre próbálnám meg felhívni a játékosok figyelmét, ha edző lennék. deréktájékon kell támadni a qb-t, máshogy kell taklézni, mint eddig, majd belejönnek ebbe a játékosok is és a bírók is. de a hétvégén már ne így próbáljon meg zsákolni sztem.
gedam
Tehát akkor ez amúgy szabálytalan, de most nem fújták be. Na így fasza lesz akkor 😊

több mint 5 éve
gedam 5 702
CM-re pickelnek a birók vagy lemaradtam vmiről?
Janek
nem tetszik nekem sem ez a szabály, de a felháborodást nem értem, elég egyértelmű, amit bevezettek, éppen pont aaron rodgers miatt: nem lehet teljes testsúllyal a qb-ra esni. sztem is egy faszság, de cm-nek és a többieknek meg kell tanulniuk más szögből érkezni és karral földre rántani, ütni a qb-t, mert idén ezt mindig be fogják dobni. sztem gyorsan át fognak állni a védők az új technikákra, csak meg kell szokni. nyilván így többször szabadul ki majd a qb, de ez van.
gedam
Őőő, akkor ez most hogyan volt szabályos?

 www.youtube.com/watch?v=qVGQgqFuWV8
Wyatt
nyilvánvaló sárga ez is sajnos. zavar van a rendszerben nem kérdés.
azért, ha nem nézik be, erre ezentúl 10-ből 8-szor zászlót fognak dobni, én a puffogás helyett erre próbálnám meg felhívni a játékosok figyelmét, ha edző lennék. deréktájékon kell támadni a qb-t, máshogy kell taklézni, mint eddig, majd belejönnek ebbe a játékosok is és a bírók is. de a hétvégén már ne így próbáljon meg zsákolni sztem.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A birozason kivul emlitsuk meg a komplett elkaposor kritikan aluli produkciojat is...
JayB
kulcs szitukban nem segítették Aaron-t, akinek azért volt ideje többségében.
Az utolsó drive-okat már egy elég felforgatott fallal toltuk ha jól figyeltem, így az csalóka.

Eddig egy tökéletesen megfejthetetlen csapat benyomását keltjük, és ez nem igazán a playoff csapatok ismérve.
Sajnos/szerencsére a most szembejövő csapat is ilyen 😀

több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 658
A birozason kivul emlitsuk meg a komplett elkaposor kritikan aluli produkciojat is...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
CM-re pickelnek a birók vagy lemaradtam vmiről?
Janek
nem tetszik nekem sem ez a szabály, de a felháborodást nem értem, elég egyértelmű, amit bevezettek, éppen pont aaron rodgers miatt: nem lehet teljes testsúllyal a qb-ra esni. sztem is egy faszság, de cm-nek és a többieknek meg kell tanulniuk más szögből érkezni és karral földre rántani, ütni a qb-t, mert idén ezt mindig be fogják dobni. sztem gyorsan át fognak állni a védők az új technikákra, csak meg kell szokni. nyilván így többször szabadul ki majd a qb, de ez van.
gedam
Őőő, akkor ez most hogyan volt szabályos?

 www.youtube.com/watch?v=qVGQgqFuWV8

több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
CM-re pickelnek a birók vagy lemaradtam vmiről?
Janek
nem tetszik nekem sem ez a szabály, de a felháborodást nem értem, elég egyértelmű, amit bevezettek, éppen pont aaron rodgers miatt: nem lehet teljes testsúllyal a qb-ra esni. sztem is egy faszság, de cm-nek és a többieknek meg kell tanulniuk más szögből érkezni és karral földre rántani, ütni a qb-t, mert idén ezt mindig be fogják dobni. sztem gyorsan át fognak állni a védők az új technikákra, csak meg kell szokni. nyilván így többször szabadul ki majd a qb, de ez van.
gedam
Ezek nagyon szép gondolatok, nincs is ezzel baj kivéve, hogy 6-12 ugyan ilyen eset van egy meccsen, + azok, amik szemmel láthatóan később jönnek és nem jön rá zászló! Mikor Clark elkapta Cousinst meghalt elvileg a játék, de nem sípoltak a zebrák.., majd elengedte, ünnepelte magát, addig Kirk kapitány megfutotta.-ha födhöz bassza 15yds... Lehet kisasszony foci, tőlem lóghat szalag is a QB-ék bugyijából, amit ki kell húzni, de ne legyen már minden egyes meccs más felfogásban vezetve!
több mint 5 éve
gedam 5 702
CM-re pickelnek a birók vagy lemaradtam vmiről?
Janek
nem tetszik nekem sem ez a szabály, de a felháborodást nem értem, elég egyértelmű, amit bevezettek, éppen pont aaron rodgers miatt: nem lehet teljes testsúllyal a qb-ra esni. sztem is egy faszság, de cm-nek és a többieknek meg kell tanulniuk más szögből érkezni és karral földre rántani, ütni a qb-t, mert idén ezt mindig be fogják dobni. sztem gyorsan át fognak állni a védők az új technikákra, csak meg kell szokni. nyilván így többször szabadul ki majd a qb, de ez van.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
CM-re pickelnek a birók vagy lemaradtam vmiről?

több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Úgy állunk, mint a Browns... 😊
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 144
Erdekessegek a meccs utani gyorselemzesbol:

Cobb had one of his worst games in a Packers uniform. He turned 11 targets into four catches, 23 yards, one fumble and two drops.

Rookie Hunter Bradley had three or four terrible snaps. It wouldn’t be surprising if the Packers made a change this week.

The Packers defense is capped at nothing more than average until the safety position is fixed.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Spoiler alert: ARI - CHI
| és 0-14-ra vezet a Cards. Ahogy mindenki számolt vele. |
gamerkr
| 14–0-ra |

több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 623
Spoiler alert: ARI - CHI
| és 0-14-ra vezet a Cards. Ahogy mindenki számolt vele. |
gamerkr
Legalább a csoport is hozza magát ahogy mi ,ja nem 😀 Egyre komolyabban mondom éjszaka Lions fogja megmenteni a North becsületét 😀 , ugy h előzetesen a másik 3 csapat sima esélyes volt ...
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Spoiler alert: ARI - CHI
| és 0-14-ra vezet a Cards. Ahogy mindenki számolt vele. |

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
OFF: Nelson 173 yardot kapott el
ON: mi meg sok sárgát
Tactful Cactus
Kínaiakat dobáltak disznóbőr helyet?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018