Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent regen lehetne allasa, ugyanis a Chiefs es a Colts konkret szerzodessel kinalta meg korabban, de ugy tudom, tovabbi 2-3 csapat is tett neki ajanlatot, egyszeruen csak a Pantherstol nyaron kapott osszeget akarta most is, azert jart varosrol varosra.
Stez
Ehhez képest nálunk egy évre kap kb 1 milliót se...
James007
A Brownshoz valami 4 millioert sem irt ala egy evre. 8)
Tisztan latszik, hogy prove it egyeves offert akart most mar, olyan csapatnal, ahol van eselye sokat jatszani.

több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
de Mackre sokallották a pénzt/pickeket...mert a védelem annyira jó..😀😀
röhej lenne, amennyit Bell akar, annyit egy RB sem ér, ilyen fal mögött meg pláne vagy Guard-nak jönne? 😀
Pep71
Centerbol adja maganak a lasztit QB-ba majd valt RB-be

több mint 5 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
de Mackre sokallották a pénzt/pickeket...mert a védelem annyira jó..😀😀
röhej lenne, amennyit Bell akar, annyit egy RB sem ér, ilyen fal mögött meg pláne vagy Guard-nak jönne? 😀
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Én nem örülnék neki különösebben, sőt, sehogy sem.
Gergőbácsi
Sztem erre lenne legkevesbe szukseg ebben a helyzetben.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Én nem örülnék neki különösebben, sőt, sehogy sem.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Állítólag jó esély van Bell megszerzésére.
AaronRoberts
ez lehetne a Gutekunst által még tartogatott nagy move, amit említett itt valaki fórumon 😀

több mint 5 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Állítólag jó esély van Bell megszerzésére.
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Egyebkent regen lehetne allasa, ugyanis a Chiefs es a Colts konkret szerzodessel kinalta meg korabban, de ugy tudom, tovabbi 2-3 csapat is tett neki ajanlatot, egyszeruen csak a Pantherstol nyaron kapott osszeget akarta most is, azert jart varosrol varosra.
Stez
Ehhez képest nálunk egy évre kap kb 1 milliót se...
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Tortenelmi pillanat! Az index.hu cimlapon a "vezercikkben" es a cimlapfoton Matthews!!!!! (120yard cikk elore listazva).
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Egyre rovidul a kivansaglistam... Meg szeretnek Brice helyett egy S-t (Thomas v. Ried). O nem csak benyelt 2 meccsen 2 gyilkos nagyjatekot, de szerencsetlen modon elintezte Wilkersont is.
Es az O fal jobb oldalara erositest, h ne kelljen Sprigs miatt vernem a fejem a falba , es ne kelljen nezni, ahogy Arod fejet verik a foldbe.
Nem mintha Bell meggyozobb lenne...
TTul.kepp miert is nem maradt Jahri Evans?
több mint 5 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Breeland névvel a sajtfejeknél. Ebből valami jó fog kisülni. 😁
pecsi92
Akkor még egy pass rusher és egy safety rendel és meg is vagyunk. (remélhetőleg nem csak darabra)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
#Packers are signing CB Bashaud Breeland,
Breeland nyert...neki én is örültem volna Pittsburghben...de a lényeg, hogy végre van munkája..megérdemli.
Klaci79
Mar arra gondolsz, hogy valaki van akkora segghulye, hogy elmegy nyaralkazni, ott kis tulzassal levagja a labat, ami elfertozodik, aztan hetekig, honapokig kussban van a dologrol, fogja magat, bemegy a Panthershoz, ahol alair valami evi 7-8 millioert, de szolni nem szol, hogy a fel labfeje hianyzik, aztan abban bizik, hogy az orvosi vizsgalaton nem veszik eszre, hogy a fel laba hianyzik?

8D

Breeland teljesne korrekt jatekos, emiatt azt megerdemli, hogy legyen allasa, de olyan segghulye, hogy az mar faj.

Egyebkent regen lehetne allasa, ugyanis a Chiefs es a Colts konkret szerzodessel kinalta meg korabban, de ugy tudom, tovabbi 2-3 csapat is tett neki ajanlatot, egyszeruen csak a Pantherstol nyaron kapott osszeget akarta most is, azert jart varosrol varosra.

több mint 5 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Breeland névvel a sajtfejeknél. Ebből valami jó fog kisülni. 😁
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 342
#Packers are signing CB Bashaud Breeland,
Breeland nyert...neki én is örültem volna Pittsburghben...de a lényeg, hogy végre van munkája..megérdemli.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 143
Bashaaud Breeland es David Amerson is probajatekra erkezett. Elobbinel inkabb csak az kerdes, hogy teljesen egeszseges-e. House out? Esetleg King serulese komolyabb?
casaubon
Azt írják House megy IR-re (váll sérülés)
gamerkr
Pipkins is elerheto, elkuldte a Colts (ez mondjuk nem arra utal, hogy barmilyen szinten erositest jelentene)
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bashaaud Breeland es David Amerson is probajatekra erkezett. Elobbinel inkabb csak az kerdes, hogy teljesen egeszseges-e. House out? Esetleg King serulese komolyabb?
casaubon
Azt írják House megy IR-re (váll sérülés)

több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 143
Bashaaud Breeland es David Amerson is probajatekra erkezett. Elobbinel inkabb csak az kerdes, hogy teljesen egeszseges-e. House out? Esetleg King serulese komolyabb?
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Throwback mezben toljuk a Bills ellen!
woohooo

több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
CM-re pickelnek a birók vagy lemaradtam vmiről?
Janek
nem tetszik nekem sem ez a szabály, de a felháborodást nem értem, elég egyértelmű, amit bevezettek, éppen pont aaron rodgers miatt: nem lehet teljes testsúllyal a qb-ra esni. sztem is egy faszság, de cm-nek és a többieknek meg kell tanulniuk más szögből érkezni és karral földre rántani, ütni a qb-t, mert idén ezt mindig be fogják dobni. sztem gyorsan át fognak állni a védők az új technikákra, csak meg kell szokni. nyilván így többször szabadul ki majd a qb, de ez van.
gedam
Őőő, akkor ez most hogyan volt szabályos?

 www.youtube.com/watch?v=qVGQgqFuWV8
Wyatt
Ez gyönyörű párhuzam, kösz.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Azért ne legyünk már annyira komolytalanok, hogy ezt a - jószándékkal hozott, de - totálisan elhibázott roughing the passer szabályt elkezdjük összemosni a Barr/Rodgers történettel.
Annak a lényege az volt, h bőőőőőven a labda eldobása után vetődött rá Barr, kifejezetten büntetni akarva. Amikor a labda egy méterre volt már Arod kezétől, Barr még el sem rugaszkodott. Tessék beírni a keresőbe, elképesztő fotók vannak fenn a már labda nélkül futó Arod-ról, és az őt másfél méterről üldöző Vikingről.
Nem konkrétan ide tartozik, és nem egy Suh, de Barr-nak már az egyetemen is voltak ilyen storyjai...

Ezt a mostani r. the p. szabályt szvsz egyszerűen nem lehet úgy megfogalmazni, leírni, elmagyarázni, hogy egységes legyen az esetek megítélése. Egy újabb, teljesen szubjektív complete/incomplete elkapási szabályhoz hasonlót sikerült létrehozni, ráadásul olyat, ami jelentősen befolyásolhatja egy-egy meccs kimenetelét.
És nekem hiába mondjak, hogy nem CM-t szívatják, ha ugyanazok a bírók egy meccsen belül máshogy ítélik meg ugyanazt az esetet.
Matthews jobban tenné, ha kevesebbet szövegelne a liga ellen, mert láttuk, hogyan nem kap munkát 1-1 nagy tehetség, ha "eldöntik", hogy többet nem játszhatnak (ld. Eric Reid - akire nagy szükségünk lenne).
Ennek a módosításnak a sorsát a közönség fogja eldönteni. Ha emiatt csökken a játék népszerűsége, akkor majd törlik/módosítják.
Véleményem szerint, ha a CM-féle gyakorlat terjed el, akkor át fog alakulni a védőmunka, felesleges lesz a QB támadása, a klasszikus pass rush megváltozik, csak ütésre vagy labdára lehet majd menni.
De az már nem ez a játék lesz (ld. a korábban valaki által már említett Clark "szerelést", amikor a játéknak meg kellett volna halnia, elengedte Cousinst-t, h ne legyen bünti, az meg elszaladt a labdával...)
Nem véletlen, hogy az ügy haszonélvezői, az irányítók sem értenek egyet vele, azért ez még nem a flag football.
több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 143
kérdés mennyire megy ez könnyen mikor kb 20 évig ezt tanulták,hogy ráugrasz az utolsó energiád is felemésztve...
Janek
mondjuk elszakitod a terdszalagod, ha evtizedek ota berogzult mozdulatsoron probalsz egyszer csak valtoztatni:

Miami Dolphins defensive end William Hayes will miss the remainder of the season after suffering a knee injury while attempting to comply with the NFL's controversial new tackling rules.
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Wilkerson-t megműtötték, maradt is DC-ben, --> IR
Perry - agyrázkódás
gamerkr
Idén 5 millió volt jövőre már ha akarjuk feléért is marad mert sajnos nem adta el magát ezen a 3 meccsen.. , jobbulást neki mindenképp .
MikeD is elég halovány eddig..sőt.
Dline-ból egyedül Kenny Clark akit eddig pozítivan ki lehet emelni , ez nagy csalódás számomra .
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 245 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Wilkerson-t megműtötték, maradt is DC-ben, --> IR
Perry - agyrázkódás

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
kérdés mennyire megy ez könnyen mikor kb 20 évig ezt tanulták,hogy ráugrasz az utolsó energiád is felemésztve...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
CM-re pickelnek a birók vagy lemaradtam vmiről?
Janek
nem tetszik nekem sem ez a szabály, de a felháborodást nem értem, elég egyértelmű, amit bevezettek, éppen pont aaron rodgers miatt: nem lehet teljes testsúllyal a qb-ra esni. sztem is egy faszság, de cm-nek és a többieknek meg kell tanulniuk más szögből érkezni és karral földre rántani, ütni a qb-t, mert idén ezt mindig be fogják dobni. sztem gyorsan át fognak állni a védők az új technikákra, csak meg kell szokni. nyilván így többször szabadul ki majd a qb, de ez van.
gedam
Őőő, akkor ez most hogyan volt szabályos?

 www.youtube.com/watch?v=qVGQgqFuWV8
Wyatt
nyilvánvaló sárga ez is sajnos. zavar van a rendszerben nem kérdés.
azért, ha nem nézik be, erre ezentúl 10-ből 8-szor zászlót fognak dobni, én a puffogás helyett erre próbálnám meg felhívni a játékosok figyelmét, ha edző lennék. deréktájékon kell támadni a qb-t, máshogy kell taklézni, mint eddig, majd belejönnek ebbe a játékosok is és a bírók is. de a hétvégén már ne így próbáljon meg zsákolni sztem.
gedam
Tehát akkor ez amúgy szabálytalan, de most nem fújták be. Na így fasza lesz akkor 😊