NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Doyle-t egyebkent megmutottek, a csipojevel. Leghamarabb a TC-n terhet vissza, igy engem egyebkent az sem lepne meg, ha az elso harom kor valamelyikeben erkezne egy tight end, ha Ballardek valakibe nagyon beleszeretnenek. Eros a TE-class nagyon iden.
Stez
Akkor mar tenyleg az elsoben Hockensont ha bent lesz (egyik Coltsos mockolta is hozzank). O instant 1. szamu lehetne, es akkor a 2. helyre Doyle/Ebron, 3.ra meg MAC/Travis. De projektet pl nem hoznek, csak olyat,aki elkapni es blokkolni is tud. Doyle remeljuk fullosan ter vissza, akkor o siman No1 TE, 2.ra meg lehetne Travis/MAC blokkolasnal, Ebron meg elkapasokra.
Ha, es ez ugye nagy szo, egeszseges lenne mindenki a szezonra, akkor ide nem fogunk elol picket elloni, hiaba csipazza Ballard is oket meg Reich is.

DL/OL tuti lesz huzva, DL sztem az elejen, OL lehet csak kozepso korokben (egyebkent erdekes, hogy 2-3 honappal meg arrol volt szo, hogy ergya az OT Class, most nem 1 helyen olvasom, hogy az elmult 5 ev legjobbja lehet, a '16osnal is jobb). Clark sztem Basham-esen ki lesz baszva szezon elott, varok OT-t, v FA-n v drafton. Ha ki nem is rakjuk, akkor se orulnek, ha o meg Haeg lennenek a backupok Smith meg AC moge.

Nyilvan ha Desir megy akk a CB pick eselye picit megnohet 1.korre, van 1-2 zonaban kifejezetten jo arc, hatha vki csuszik.

De mivel BPA lesz, igy szinte eselytelen eltalalni, foleg, h nem is az eleje huzunk.

Christian Wilkins (Clemson DT) nevet felhoztak paran, Cainnek amikor off field problemai voltak egyetemen, Wilkins mondta h legyenek szobatarsak ,es majd odafigyel ra. Utana elv nem is volt balheja Cainnek.
Senior bowlon is volt, de Tyquannal ellentetben o DE-ben sztem nem lenne eleg gyors. Mondjuk Sheard, Hunt, sot, Jihad Ward is allt fent RDE-ben...
Lewisrol meg elmondta megint Ballard, h kozepen szeretnek tobbet jatszatni.
Jo lenne ha Turay elo tudna lepni. Elso szezonja utan sajna elegge csak szituacios pass rushernek tunt. Neha hatrebb lepett zonazni, de futas ellen sokat nem ert.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Doyle-t egyebkent megmutottek, a csipojevel. Leghamarabb a TC-n terhet vissza, igy engem egyebkent az sem lepne meg, ha az elso harom kor valamelyikeben erkezne egy tight end, ha Ballardek valakibe nagyon beleszeretnenek. Eros a TE-class nagyon iden.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/zkeefer/status/1100842771009716225

Hányok.
Tony Adams
Geathers allitolag biztosan teszteli a piacot, ami azt jelenti, hogy o tobbre taksalta magat, mint Ballard ot, ugyhogy megvarjuk, hogy a piac bearazza. De szepen ramutat, hogy abszolut nem erezzuk ot fontos jatekosnak.

Desirt meg szerintem azert hagyjuk, hogy a piac bearazza, mert brutalis idenye volt, nyilvan most az ugynoke valoszinuleg evi 9-10 millio dollarra is siman becsuli, viszont azert az nagyon fontos szempont, hogy Eberflus szinte allandoan zonaztatja a cornereket, keves az emberezes, ha pedig ezt folytatjuk is, akkor nem latom, hogy Ballard kifizessen 9-10 millat, vagy akar magasabb atlagot valakinek, foleg, hogy Desir azert nem 26 eves, ugyhogy nem a fiatalok koze tartozik.

Nekem a tippem az, hogy Ballard nala is azt varja, hogy tavaly Melvin szintjen koppanjanak picit a piacon, aztan pedig megprobalja alairatni harom evre 5-6, talan 7 millios atlaggal Desirt.

Abban amugy nem vagyok biztos, hogy hamar draftolunk elkapot, par hete ugyanis keszult egy kimutatas, hogy olyan stab, amelyben Ballardnak nagy szava volt, akar scoutkent, akar mas szerepkorben, az elmult baromi sok evben a leghamarabb meg Chicagoban draftolt elkapot, az illeto akkor Jeffery volt a 2. korben. Ez meg azert erosen ramutat, hogy Ballard nem szeret erre a posztra korai cetlit aldozni. Nem mondom, hogy nincs igaza egyebkent, meg ha en szemely szerint hoznek is WR-t a masodik kor elejen.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/1100842771009716225

Hányok.
több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Szerintetek kiket kellene megtartani a fa-k közül? Szerintem Desir, Hunt Inman, Woods Hewitt jó lenne ha maradna. És kiket lenne érdemes (és van rá reális esély) elhozni a piacról?
Kóra Tibor

Inman nagyon szimpatikus srác, olcsón maradhat, de azt gondolom, hogy a draft első két körében meg lesz oldva Inman és Desir pótlása is.
(N'Keal Harry, D. K. Metcalf bármelyike jöhetne)

A piacról Collins leigazolásával lennék végtelen elégett, a többi csak jutalom. Töretlen a bizalmam Ballardban.

több mint 5 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
Szerintetek kiket kellene megtartani a fa-k közül? Szerintem Desir, Hunt Inman, Woods Hewitt jó lenne ha maradna. És kiket lenne érdemes (és van rá reális esély) elhozni a piacról?

Szerkesztette: Kóra Tibor

Kóra Tibor
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
Restructure? Oszt mégis minek? Rámegyünk a 200 milla cap space-re? 😀

Sheard szerintem biztos maradó, hacsak nem repülünk rá Flowersre, vagy egy hasonló alkatú/típusú első körös rookie-ra, A többiek csak akkor repülnek, ha naponta átússzák a csatornát. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sheard kirakasat mar az ideny vegen siman realisnak tartottam, noha nem volt szar, de hullamzo, Ballardbol kinezem, hogy a fiatalokat preferalja inkabb. Doyle-cutra viszont semmi eselyt nem latok, Ebronera es Autryera sem.

Ami pedig Luckot illeti, sajtohirek szerint a szakalla a megfelelo gyorsasaggal no, aggodalomra nincs ok, tovabbra is ugy nez ki, mint egy csoves.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1100423394087104512

na egyik kosaras helyere a masik, gyanus hogy Swoope-ot nem hozzuk vissza nyaron 😀

csak kerni kellett. remelem lassan Desir es Inman is alair.

Aprobb erdekessegkent, kvazi ingyen elkuldhetoek (nem mintha kellene a cap space):
Sheard - 8M felszabadithato, 0 DM-el
Doyle - 5.3M felszabadithato, 0 DM-el
Autry - 5M felszabadithato, 0 DM-el
Ebron - 7M felszabadithato, 0 DM-el

Ha Sheard + Doyle hajlandoak restructure-re, akk sztem maradnak majd. A masik ketto sztem amugy is.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Ez a jó fiúk csapata, nyári hír max abból lesz, ha Luck nem viszi vissza időben a könyvet a könyvtárba. 😊
több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Luck nem tartóztatta le magát? Valaki nem fürdött vèletlen egy szökőkútban? Kurva unalmas egy csapat..

Van valami hír a lejáró szerződèsű játekosok visszaigazolásáról?

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kaptunk egy plusz 4. koros kompenzacios picket.
Stez
Moncrief ezzel kb hasznosabb volt mint ha itt maradt volna 😀
raadasul elvitt 10 misit a Jags capspace-ebol es szar is volt

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kaptunk egy plusz 4. koros kompenzacios picket.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/TheHumble_21/status/1098315997839265792

gyere brada

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Allitolag Collins kipakolta az oltozoszekrenyet, elkoszont a tarsaktol, o mar nem szamol a New Yorkban maradassal, szamunkra ez azert erdekes, mert tobb Colts-beatwriter is arrol ir, hogy Ballard „elenk erdeklodest” mutat a safety utan.
Stez
évek óta itt lehetne, dehát Dorsett
JSanyo
Dorsett gyuruhoz segitette a csalokat!!!4444negy

több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Allitolag Collins kipakolta az oltozoszekrenyet, elkoszont a tarsaktol, o mar nem szamol a New Yorkban maradassal, szamunkra ez azert erdekes, mert tobb Colts-beatwriter is arrol ir, hogy Ballard „elenk erdeklodest” mutat a safety utan.
Stez
évek óta itt lehetne, dehát Dorsett

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Allitolag Collins kipakolta az oltozoszekrenyet, elkoszont a tarsaktol, o mar nem szamol a New Yorkban maradassal, szamunkra ez azert erdekes, mert tobb Colts-beatwriter is arrol ir, hogy Ballard „elenk erdeklodest” mutat a safety utan.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Williamsnek azért 2016-ban már volt 1000+ yardos szezonja, az meg azért nem megy mindenkinek.
Tény és való h ritka durva size/speed kombó, mondjuk Reich rendszerébe én annyira nem látom a helyét, ő arra jó legink h vertikálisan megnyújtsa a pályát, az meg nem része Reich rendszerének.
Max arra kellhet h keresztirányú route-okon helyzetbe hozzák, mert YAC-ben sem rossz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 552
Funchess nem olyan szörnyű mint amilyen éve volt. TE poszthoz semmi köze, csak a méretei miatt húzták ezt rá. Lehet belole még egy jó WR, egyszerűen inkonzisztens.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Funchess Colts-jatekos lesz, en visszavonulok. Meg Moncriefnel is rosszabb.

Tyrell Williams meg olyan, mint Inman, korrekt, harmadik szamunak tok oke, de kezdokent nem velem jobb es biztosabb megoldasnak, mint peldaul Grant volt. Persze kell valaki hasonlo, ha Inmant nem hozzuk vissza, de szerintem ez meg nagyon keves lenne, Williamsszel kb. Grantet potolnank, de igy akkor meg mindig lyuk lenne a tavozo Inman helyen, illetve egy igazi #2 Hilton masik oldalan ezzel egyutt sem lenne.

En az ideny utan extran vastagra huznam tenyleg ezt a WR-sort, szoval ha jonne egy Williams, Inmant mellette is visszahoznam, az elso ket korben pedig legalabb egy elkapot meg hoznek a draftrol. Es meg ezek mellett is elgondolkodnek Humphriesben vagy Beasleyben, akik csak slotban tudnak jatszani, de ott hatekonyan. A tobbieket lehet forgatni a palya szelen.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Funchess talan tobbet droppol mint Ebron, o nekem nem kellene.
Tyrell Williams mar erdekesebb, nem tul dragan el tudnam kepzelni egy 3 eves szerzodessel, keves garantalttal. Allen meg Mike Williams mogott csak 3.szamu WR volt tobbnyire, es nagyon hullamzo is volt a teljesitmenye. De nagyon jo meretei vannak, oldalvonal mellett es bent is hasznalhato, es sebessege is remek.
Inmanhez kepest sztem upgrade, Hilton tuloldalara el tudnam kepzelni.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Wr FA-k közül Funchess-hez mit szólnátok, még csak 24, és ha jól rémlik, ő TE/WR hibrid volt.
TE-ként nem tudnánk esetleg használni?
Tyrell Williams a Chargersnél dolgozott Reichhel? Ő is még csak 27, és Inman eléggé működött nálunk.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Garcon jó kis vetminért?
Célpontból sohasem elég, és ő csak a mi fiunk.
Tony Adams
Tegnap gondolkoztam rajta, miutan lattam, hogy nem hivjak le az opciojat, de o nekem nem kellene. Egyreszt oreg, Inman peldaul nala jobb. masreszt Garconnak mindig is rossz keze volt, o a sebessegebol elt, az meg igy elegge megkopott mostanra. En inkabb keresnek olyan jatekost, aki biztosabb kezzel rendelkezik es elkapja azokat a labdakat is, amik nehezebbek, emberrel a nyakan.

Viszont ez az idei WR-FA annyira engem nem nyugozott le. Szituacios jatekosnak el tudnam kepzelni olcson Tavon Austint, vagy slotba Beasleyt, utobbi nehez elkapasokat is rendre megcsinal, eleg biztoskezu, netan Humphries meg az, akiben lehetne racio.

De ha ezek kozul kettot hoznek, meg ugy is kevesnek ereznem, en a drafton tuti, hogy az elso vagy a masodik korben meg raboknek valakire, rendkivul megmelyitenem a posztot, egyreszt a serulesekre keszulve, masreszt a varacios lehetosegekre.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Garcon jó kis vetminért?
Célpontból sohasem elég, és ő csak a mi fiunk.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én a Giantses Collinst szeretném nagyon! Már a drafton is őt hoztam volna anno.
malloy
O szvsz eselytelen, hogy kijon a piacra. vagy tag, vagy hosszu tavu. Berrynel latom a realitasat ennek, raadasul Ballard jol ismeri, a KC-vonalon elkepzelheto a mozgolodas tole.