Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 14 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Feltételezem semmi extra, csak bemutatják az új GM-et, aztán vagy Ő, vagy Irsay mesél a jövőbeni tervekről, és mondják majd a szépeket. Mert baromi sokat úgy sem fogunk megtudni. Talán még elmondják, Caldwell maradhat-e.Stez
Nem hiszem, hogy Caldwell sorsáról is lesz szó.
De ha mégis neked lesz igazad és esetleg azt jelentik be, hogy marad...
Nyilvános seppoku-t követek el az Oktogonon, melyre ezúton is meghívok minden topictársat :/

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Feltételezem semmi extra, csak bemutatják az új GM-et, aztán vagy Ő, vagy Irsay mesél a jövőbeni tervekről, és mondják majd a szépeket. Mert baromi sokat úgy sem fogunk megtudni. Talán még elmondják, Caldwell maradhat-e.

több mint 14 éve
wmitty Indianapolis Colts 731 — Colts fan
Irsay (Grigson) sajtókonferencia este 10-kor it: http://www.colts.com/Streaming.htmlszf61
Lécci, aki nézi és érti, majd meséljen!

Otthonom MisColts
több mint 14 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Irsay (Grigson) sajtókonferencia este 10-kor it: http://www.colts.com/Streaming.html

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
de a DeSean- Asante- vonalat nagyon gyorsan felejtse el mindenki mert róluk csak politikailag inkorrekt jelzőkkel tudok nyilatkozni.Höri
pl h gyapotszedo niggerek ? 😀
amugy epp irni akartam asantera h ebbe a semaba nem nagyon lenne nagyobb ongol mint egy szerelni keptelen cb
de aztan elgondolkodtam h ha peytonnak reszeltek akkor az mennyiben rajzolhatja ujra az egesz csapatot
defensestul mindenestul. es arra jutottam h "sajnos" amig nem jon el a rosterbonusz kiosztasanak napja
(marc. 2. ha jolemlekszem) addig errol sem fogunk tudni egy arva ertelmes nem szintisztan kepzelgesen alapulo sort sem irni.
több mint 14 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
akkor most kíváncsian várom az új HC-t

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
OL-be is befér, jöhet Diem helyére 😊

több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Grigson OL volt, nem DL.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Közben a liga megerősítette, így hivatalos a Grigson dolog. Ezzel van új DT csapatban, bár kitudja, lehet robbanékony, akkor megy szélre. Kezdetnek eldöntheti, akarja-e Peytont. De szerencsés a fickó, azon kevesek között lehet, akik a legtöbbet tudhatnak PM sérüléséről, felépüléséről.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sims nekem megfelel, rendes Florida State arc 😀 cserének bőven megfelel, rutinja van ha be kell ugrani.

de a DeSean- Asante- vonalat nagyon gyorsan felejtse el mindenki mert róluk csak politikailag inkorrekt jelzőkkel tudok nyilatkozni.

több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
addig jó míg csak a GM jön philadelphiából 😊Höri
Ahogy hallottad Escet Grigson méreteiről láthatod, hogy egy DT is jön 😊
Mondjuk én Samuelt szívesen látnám 1-2 évre, ha hozza azt, amit Phillyben is, de másra nincs szükség.
Deny: Ernie Simset max olcsóért tartjuk meg szerintem, egyáltalán semmi kiemelkedőt sem mutatott, sérülés miatt lett kezdő, de Ő is gyakran sérült.
Az LB sort kb. Hengerer hozta le egyedül. 😊Stez
Meg sem lepődöm, tavalyi rosterünkről őt utáltam a legjobban. Az egyetlen bánatom csak az volt, hogy nem közvetlen riválishoz ment, és őket szomorította.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
addig jó míg csak a GM jön philadelphiából 😊Höri
Ahogy hallottad Escet Grigson méreteiről láthatod, hogy egy DT is jön 😊
Mondjuk én Samuelt szívesen látnám 1-2 évre, ha hozza azt, amit Phillyben is, de másra nincs szükség.
Deny: Ernie Simset max olcsóért tartjuk meg szerintem, egyáltalán semmi kiemelkedőt sem mutatott, sérülés miatt lett kezdő, de Ő is gyakran sérült.
Az LB sort kb. Hengerer hozta le egyedül. 😊

több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
addig jó míg csak a GM jön philadelphiából 😊Höri
Ernie Simst megtartjátok? 😀
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
addig jó míg csak a GM jön philadelphiából 😊

több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Állítólag már csak a papírmunka van hátra, és Ryan Grigson az új Colts GM.

Nem tudom, hogy jó lesz-e, bár Irsay eddig elég sikeres döntéseket hozott. Annak viszont örülök, ha végre megoldódik ez a helyzet. Nem szerencsés egy ennyire fontos offseason alatt sokáig GM nélkül kóvályogni, főleg hogy ezalatt potenciális edzők kelnek el...

edit: most nézem, elég speciális GM paraméterekkel rendelkezik: 6'6, 290 lb. 😊

több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Schefter szerint már az ügyvédek dolgozzák csak ki a szerződés részleteit, megegyezett az Indy és Grigson.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
DeSean, na Ő mi a fasznak?
Csak és kizárólag a sebességéből él, az end zoneban kb. használhatatlan.
Gyors elkapónk meg van, ha Garcont megtartjuk. Már pedig Őt aztán olcsóbban marasztalni tudjuk majd, mint DeSeant, aki egész szezonban a pénzéért sírt, végig droppolt, ha meg nem, akkor éppen alibizgetett.
Neki nem látom értelmét. Jöjjön akkor már Holmes, azt csókolom. Ráadásul nálunk returnerként is kitörölhetné a seggét DeSean, mert a mi ST-nk csak arra jó, hogy összetöresse a visszahordóját.
Grigsonnal nem lenne bajom, de maximum akkor hozza ide Samuelt valami szaros pickért, hogy legalább CB-nk legyen még 1-2 évig, az úgy is nagy need nálunk.
Egyébként meg nyilván mindenki annyit költekezik, amennyit költekezhet. Fake már ezerszer mondta, hogy Polian sem azért zsidóskodott, mert lusta volt pénzt kidobni, egyszerűen csak baszottul nincs sok helyünk a sapka alatt. Ennyi.Ha Peyton visszavonul, ez a gondunk megszűnik, akkor aztán oda lehet baszni az FA-n és agresszívkodni. Ha Peyton marad, akkor idén is kukázni fogunk FA-n, mert orbitálisan nagy capet visz el.

több mint 14 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
És ki ez a Grigson? Ha abból indulok ki, hogy felelős az Eagles idei "kiköltekezésért", akkor nem ez tűnik a tipikus coltsos útnak.wmitty
Annyira nem írnak rosszakat róla itt...
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/33149/notes-on-colts-gm-candidate-grigson

Szerintem a "Dream Team" ötlete magasabb szinteken dőlt el nem az övén.
Bár ki tudja...

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 14 éve
wmitty Indianapolis Colts 731 — Colts fan
És ki ez a Grigson? Ha abból indulok ki, hogy felelős az Eagles idei "kiköltekezésért", akkor nem ez tűnik a tipikus coltsos útnak.

Otthonom MisColts
több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Glazer szerint közel a megegyezés Ryan Grigsonnal GM poszt ügyileg. Eagles insiderek meg ma pont arról irkáltak, hogy Grigson jó kapcsolatot ápol DeSeannal, és ha nem lesz megegyezés Eagles és D-Jax között, akkor simán benne van, hogy Grigson után próbál menni, aki megfizetheti majd. Persze, ebből semmit nem érdemes levonni.Deny
Na ez az eshetőség remélem nem fog megvalósulni. Ritka antipatikus gyerek D-Jax, és sem Peytonnak, sem Lucknak nem ilyen WR kéne (az áráról nem beszélve).

több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Glazer szerint közel a megegyezés Ryan Grigsonnal GM poszt ügyileg. Eagles insiderek meg ma pont arról irkáltak, hogy Grigson jó kapcsolatot ápol DeSeannal, és ha nem lesz megegyezés Eagles és D-Jax között, akkor simán benne van, hogy Grigson után próbál menni, aki megfizetheti majd. Persze, ebből semmit nem érdemes levonni.
több mint 14 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Köszönöm a válaszokat Bonus ügyben, okosabb lettem ennyivel is 😊

Bár jobban belegondolva ha tényleg nagy rebuild lesz itt, akkor nem lesz nagy FA lerablás szerintem, GM-től függetlenül, csak maximum néhány kulcs poszton, ahol kell majd a tapasztalat. Mondjuk ilyen szempontból nem tudom, hogy a CB vagy a WR annyira nagy tapasztalatot ígényelne, mintsem tehetséget. Az SS az persze más tészta

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
http://nfltraderumors.co/2012-nfl-free-agents/

Hát nem tudom, engem valahogy nem igazán győzött meg ez a jövőbeli FA lista, hogy itt a need-jeinket (SS,CB,DE?,WR?) majd hűde nagyon megoldhatnánk

Bár ha le lehet adni a rendelést, akkor egy Mario Williams, Carl Nicks, DeSean Jackson, Carlos Rogers pakk nem lenne rossz..... 😊flzoli
haha
DeSean maradni fog Phillyben, Marioért csak a fél liga fog sorbanállni és licitálni, ugyanez Nicksért, de szerintem Ő simán marad a Saintsben..
S van egy rakat, akinek örülnék. Az a baj, hogy Landry egy büdös nagy állat, de kibaszott sérülékeny, Bobzillára üt ebből a szempontból. De még a sérülékenységével is kapni fog valami erős szerződést és nem tőlünk sanszosan..

több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
a signing bonus (aláíráspénz) nem számítHöri
Köszi, de akkor mégis mi akadályozta meg mondjuk az olyan pénzes csapatokat, mint mondjuk a Dallas, hogy All-Star csapatot hozzanak össze fű alatt? // Bár gondolom idén valami ilyesmi lehetett Phily-ben, láthattuk milyen eredménnyel......flzoli
Ha jól értem arra gondolsz, hogy "okosba" oldják meg aláírási pénzzel. Vagyis kapjon big moneyt előre, és aztán évekig elvan. Majd jövőre másik kettő, stb. Az le lett írva ,hogy a csapatnak ez miért nem megoldás. Mert ez is eloszlik, hiába a pénzt magát egy összegben kapta meg (ez nekem kicsit félreérthető is volt a magyarázatnál. Mintha az aláírási pénz maga oszlana el az évek során. Csak papíron húzódik el. Az aláírási pénz az aláírási pénz, aláíráskor jár.)

Na de akkor a játékosnak nem tök mindegy a könyvelés? Megkapja a nagy lóvét, és aláír. Na igen, aztán jövőre lelécel, a csapat meg pofára esik. Mert lóvé elköltve előre, de foglalja a helyet évekig, játékos meg sehol. Ezért senki nem fog ésszerűtlen bónuszokat kapni. Egyébként meg van roster bónusz vagy más.

Ha érdekel a téma gsnnek van egy kiváló blogja:
http://profootballbusiness.blogspot.com/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 945 — The only discipline that lasts, is self discipline
http://nfltraderumors.co/2012-nfl-free-agents/
Hát nem tudom, engem valahogy nem igazán győzött meg ez a jövőbeli FA lista, hogy itt a need-jeinket (SS,CB,DE?,WR?) majd hűde nagyon megoldhatnánkflzoli
OFF: Idén a Saints-nek se lesz egyszerű offseasonja. Brees megkapja a Manning/Brady méretű mega szerződését, és van jópár komoly FA-jük is...

Bár ha le lehet adni a rendelést, akkor egy Mario Williams, Carl Nicks, DeSean Jackson, Carlos Rogers pakk nem lenne rossz..... 😊flzoli
Nekem meg bilibe lóg a kezem. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)