Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Mahomes onbizalam hatartalan, semmi meglepo. Azt mondta, o akar lenni az NFL legjobb iranyitoja. Ennyike.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Rivers gratulalt Mahomesnak a meccs vegen. Szte is jo iranyito lehet belole. Ettol meg Rivers jobban jatszott. Ha nem dropolnak annyit, nyerhetnek. Persze nincs ha. Black Mamba is elejtett az end zoneban egy konnyu passzt, Watkins is egy TD passzt, igy marad.

Amirol nem beszeltunk, es jo volt, a ST. Hill kell Toubnak PR poszton. Valahol igaza van, aki ennyite jo, az meccseket nyerhet. Ellenben, ha megserul, azzal tele lesz a sportsajto.
KRben Thomas megy egyelore, o sem rossz, es ott meg nagyobb a serulesveszely. A rugok tovabbra is kiralyok, ez mar nem is erdekes. De az egesz nagyon egyben volt. Perszo ott mindig konnyu es latvanyos hibazni.
ulpianus
Vigye már el Toubot vki HC-nak 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Rivers gratulalt Mahomesnak a meccs vegen. Szte is jo iranyito lehet belole. Ettol meg Rivers jobban jatszott. Ha nem dropolnak annyit, nyerhetnek. Persze nincs ha. Black Mamba is elejtett az end zoneban egy konnyu passzt, Watkins is egy TD passzt, igy marad.

Amirol nem beszeltunk, es jo volt, a ST. Hill kell Toubnak PR poszton. Valahol igaza van, aki ennyite jo, az meccseket nyerhet. Ellenben, ha megserul, azzal tele lesz a sportsajto.
KRben Thomas megy egyelore, o sem rossz, es ott meg nagyobb a serulesveszely. A rugok tovabbra is kiralyok, ez mar nem is erdekes. De az egesz nagyon egyben volt. Perszo ott mindig konnyu es latvanyos hibazni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Húúú, Dezt a bowlon szerintem ne emlegesd, én konkrétan fél éve mindenhol azt olvasom, hogy kőbuta a játékhoz és csak egy útvonalat tud. Most akkor mindenki téved itt? 😕
Wyatt
Azért Romoval ha minden igaz, akkor egy csomó option route dolgot futtatott az akkori Cowboys offense, szóval valami eszének csak kellett lennie a dologhoz.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Húúú, Dezt a bowlon szerintem ne emlegesd, én konkrétan fél éve mindenhol azt olvasom, hogy kőbuta a játékhoz és csak egy útvonalat tud. Most akkor mindenki téved itt? 😕
Wyatt
Nem egy eszleny, az biztos. 😊 Nem is mondtam, hogy mindenki teved. Dez jol fut, mas kerdes, hogy izombol akar megoldani olyat, amit nem kellene. Pedig tudna technikabol. Aki itt emlekszik Bowera, o volt ilyen. Akkor is tomegben vagy vedovel a hatan akart elkapni, amikor semmi nem indokolta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Húúú, Dezt a bowlon szerintem ne emlegesd, én konkrétan fél éve mindenhol azt olvasom, hogy kőbuta a játékhoz és csak egy útvonalat tud. Most akkor mindenki téved itt? 😕

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Nezopont kerdese persze. Mert ki a legjobb QB?

Mitol a legjobb roue runner valaki? Aki a teljes fat kifutja jo technikaval, vagy aki a legjobb a hiros seperation at target mutatoban (a te listadon ok vannak szvsz), vagy aki zona es emberezes ellen is jo, vagy aki megfutja a csucsformaban levo Revis ellen is (mint mondjuk Watkins), vagy satobbi. Vagy ezek kombinacioja.

De amit te irsz, hogy Diggs.
Julio, Green, Dez, es igen Watkins. Megeszem a kalapom, ha ezek nem MIND jobb route runnerek, mint Diggs. AB kiraly, Allen is, OBJ erdekes, o inkabb qva jol lat a palyan ,es alkalmazkodik. Osztonosen szakad el, nem mondanam, hogy technikailag elit route runner. De persze ha az elszakadas merteke amit keresunk, akkor igen.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Btw évi 16 milláért nem hozol valakit wr2 -nek.. viszont Watkins sosem volt elit route runner ez azért Riednél lehet, hogy baj lesz..
gordon
Mi a gond Watkins route futasaival?
En ahogy lattam, es barhol olvastam, Watkins konkretan az egyik legjobb a ligaban.

Azt tippelem, azzal kevered, hogy mivel gyors es robbanekony, kivalo gadget player, hasznaltak is erre. Es akit erre hasznalnak, azok tobbnyirevaloban nem a legkepzettebb route futok. (erre irtam ,hogy Watkins nem lassu, sot gyors, csak Hill a speedy itt). Peldaul Hill folyamatosan tanulja az utakat, de sosem lesz Watkins szintjen (ebben).
ulpianus
Bárhol nézem ezzel az 5 névvel találkozom:
AB, Allen, OBJ, Diggs, Hopkins. Watkins sehol sem említik , mondjuk ez nem jelenti azt, hogy nem jó de a Ramsnél tavaly is inkább Kupp-ot emelték ki nem őt.
Viszont sosem figyeltem meg meccsen és én nem olvasom a Chiefs beatwritereket, szóval hiszek neked 😊
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Btw évi 16 milláért nem hozol valakit wr2 -nek.. viszont Watkins sosem volt elit route runner ez azért Riednél lehet, hogy baj lesz..
gordon
Mi a gond Watkins route futasaival?
En ahogy lattam, es barhol olvastam, Watkins konkretan az egyik legjobb a ligaban.

Azt tippelem, azzal kevered, hogy mivel gyors es robbanekony, kivalo gadget player, hasznaltak is erre. Es akit erre hasznalnak, azok tobbnyirevaloban nem a legkepzettebb route futok. (erre irtam ,hogy Watkins nem lassu, sot gyors, csak Hill a speedy itt). Peldaul Hill folyamatosan tanulja az utakat, de sosem lesz Watkins szintjen (ebben).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na nekem ennyi eleg is volt,h iden ti legyetek a 2.szamu kedvenceim (KC, Lions, Buccs, Bills, Cards 5ost birom meg nagyon a Coltson kivul).
Borbinho
Hosszú éved lesz 😊

Btw évi 16 milláért nem hozol valakit wr2 -nek.. viszont Watkins sosem volt elit route runner ez azért Riednél lehet, hogy baj lesz..
gordon
Pont ezen akadt meg nekem is a szemem, azt hittem, rosszul látok 😊

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na nekem ennyi eleg is volt,h iden ti legyetek a 2.szamu kedvenceim (KC, Lions, Buccs, Bills, Cards 5ost birom meg nagyon a Coltson kivul).
Borbinho
Hosszú éved lesz 😊

Btw évi 16 milláért nem hozol valakit wr2 -nek.. viszont Watkins sosem volt elit route runner ez azért Riednél lehet, hogy baj lesz..
gordon
Tobbnyire mar megszoktam, a regi online Madden palyafutasom + par jatekos miatt szerettem meg ezeket a csapatokat 😊 (kiveve a Buccs, oket a kalozhajo miatt 😀 )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
na nekem ennyi eleg is volt,h iden ti legyetek a 2.szamu kedvenceim (KC, Lions, Buccs, Bills, Cards 5ost birom meg nagyon a Coltson kivul).
Borbinho
Hosszú éved lesz 😊

Btw évi 16 milláért nem hozol valakit wr2 -nek.. viszont Watkins sosem volt elit route runner ez azért Riednél lehet, hogy baj lesz..
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
 twitter.com/NFL/status/1039191003947663366

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
J. Houston mikor jatszik, kiraly. Most holdingot dobtak ra parat, az is jo. Marmint yard veszteseg, jo jatek. Raadasul futas ellen nem sok jobb pass rusher van Houstonnal.
Csak a serulese tul komoly, sosem fog o mar 1000 snapet kibirni. Ford hozza amit kell (most volt 1 sackje). Mindenben kicsit gyengebb mint Houston. Vannak gyenge napjai is, es meg serulekenyebb. Szoval ezert lett elso kor hijjan B. Speaks draftolva. Ha o nem valik be, az problema. Kpassagnon ide vagy oda.

Sammy Watkins legitim WR1. Most epp nalunk ugy tunik, Hillre hegyeztek ki a jatekot. Ami leginkabb Mahomes miatt van. Aki messze szeret dobni, es kisebb is a pick veszely, mert Hillt tuldobja, es vagy Hill eri el, vagy senki. 😊 De erre nem lehet egy szezont epiteni. Meg ha Black Mamba is lathatoan jobban fekszik a mely utjaival Mahomesnak, mint Alexnek barmikor.
Viszont Watkins komplett jatekos. Es o sem lassu am. Black Mambanal gyorsabb, Hillnel nem. Inkabb szokas a speedy WRt WR2-kent hasznalni. Itt is ez lesz. Ellenben Watkins tanulja ezt a komplex offenset, Hill mar nem. De ha beindul, siman lehet tobb elkapasa, ha tobb yardja es TDje nem is feltetlen. Sammy lehet a lanchordo, ha Kelce epp nem az.
Hunt tulteljesitett tavaly, valakinek elo kell lepni, es az (a passzjatek) Watkins lehet. Ez az en velemenyem, de hiszek benne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na nekem ennyi eleg is volt,h iden ti legyetek a 2.szamu kedvenceim (KC, Lions, Buccs, Bills, Cards 5ost birom meg nagyon a Coltson kivul). Mahomes meg Hill egyutt valami nagyon beteg, ez a flip play a goal line-nal ilyen jatekosokkal kva sok gondot fok okozni a vedelmeknek...Es akkor Kelcerol meg nem is beszeltem, brutal szezonja lehet neki is. Watkins meg sztem atlag lesz, meccset nem fog nektek nyerni, de Reid rendszerenek nem nagyon kell elit no1 wr.
a vedelemre leszek kivancsi, mert az miatt szerretem meg a KC-t (meg Charles 😀) alapbol. Durva h mara Berry, Houston meg Colquitt maradt abbol a keretbol 😮
Mit mondtok, mire lehet jo ez a def?
Houston-nak lealdozott, v lehet benne meg par jo szezon? Ford full time birja/birni fogja helyette ha ugy alakul?
Azert szerencsere manapsag is van par igen jo nev a vedelemben, remelem Mahomes iranyitasaval sikeresebbek lesztek a PO-ban, mint Smithevel voltatok. (akit akkor nagyon sajnaltam, h elment, es h ugy ahogy).
Probalok minel tobb meccset megnezni majd iden, aztan remelem a PO-ban osszefutunk (lol).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Watkins sztem nem rossz volt, hanem ketarcu. Ket konnyu passzt nem kapott el, egyik TD lett volna valoban. De kettot meg igen, es egyik nem volt konnyu. De sokkal jobban futja az utakat, es jobban erzi a vedot, mint akik eddig WR2t jatszottak itt evekig. Ha Kelce es Mahomes osszerazodnak, es Hillen vedekeznek a safetyvel is hatul, eleg lesz Watkins tehetsege. Nala en a serulestol felek inkabb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Parkert elvitte a Falcons, csak kivagtak keretszukitesnel. Pedig sztem is hasznos jatekos.
Tisztan box safety, ex CBkent eleg jo TE covert tud, es imad utkozni. Ennyi, ami eleg az arahoz kepest.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
A meccs elején kiderült az igazság. Petya ( Mahomes) to Tetya (Hill) az új jelszó.
Védelemben a Ragland- Hitcsensz páros nagyon ígéretes, várható volt. A védőfal kevésbé. A sec még kevésbé. Nem reménytelen, de komoly hibák voltak.
ulpianus
ígéretes páros, volt pár szép megmozdulásuk, csak nagyon sok missed tackle is fűződik hozzájuk, néha rossz volt nézni az elcseszett szerelési kisérleteket. sec-ben kb. annak örülhetünk hogy parker-t senki nem vitte el és vissza tudtok hozni, kb. az egyetlen "solid" teljesítményt ő nyomta le. Mondjuk sok yard-ot kaptunk levegőből, de a 4. negyedben prevent def. nyomtunk bztos vezetés tudatában, onnan is baromi sok jött. watkins elejtett a hosszú elkapott hill td után egy olyan passzt amit előtte hill vitt be td-re, kelce is kapja össze magát, legközelebb ennyi nem lesz elég az elkapóktól. hunt felé meg nem is tudom, hogy szállt-e egyáltalán laszti.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
A meccs elején kiderült az igazság. Petya ( Mahomes) to Tetya (Hill) az új jelszó.
Védelemben a Ragland- Hitcsensz páros nagyon ígéretes, várható volt. A védőfal kevésbé. A sec még kevésbé. Nem reménytelen, de komoly hibák voltak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak a védelmet kéne legalább kicsit jobban rendbe rakni. RSban még elmegy de aztán....

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Mahomes a legnagyobb király, erről nincs is mást mondani. Amíg a Browns nem vált edzőt, addig van mondjuk nyitva a champ window az afc-ben, de 10+ év sikerkorszak következik, ráadásul Alex Smith is jó helyre került, win-win lett/lesz a szitu


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Vegre nezem az NFL morningot! HoHohohoooo, nagy horgasz! Szar musor, de akkor is ma MECCSNAP! Ma, most, nem majd, erted!!?!44!!
Jol kikapunk a Bolcoktol, de ma ez sem zavar.

Egyebirant Breeland Speaks lesz Zombo helyen. Masodik korben hoztuk el, kisebb (10 helyes asszem) felcserevel.Tapasztalata nyilvan nulla. Viszont Ford es/vagy Houston sajnos tuti leserul, lesz lehetosege. Van egyebkent mas titkos fegyver is, de egyelore o az elso.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
 www.chiefs.com/news/chiefs-roster-down-to-nfl-mandated-53

Frank Zombo elengedese egyedul ami meglepo. Egesz jo, megbizhato LB volt evekig.
ulpianus
az erős túlzás, hogy jó lett volna, egyszerűen csak nem volt jobb😊 most (remélhetőleg) lett
ehh
Kikre gondolsz?
Janek
lsd. dc😊
ehh
Csak az lsd-t az ellenfélnek adjuk, és a nagyanyám is mehet LB-be.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
 www.chiefs.com/news/chiefs-roster-down-to-nfl-mandated-53

Frank Zombo elengedese egyedul ami meglepo. Egesz jo, megbizhato LB volt evekig.
ulpianus
az erős túlzás, hogy jó lett volna, egyszerűen csak nem volt jobb😊 most (remélhetőleg) lett
ehh
Kikre gondolsz?
Janek
lsd. dc😊
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 561 — Apu ökölbeszorított keze
 www.chiefs.com/news/chiefs-roster-down-to-nfl-mandated-53

Frank Zombo elengedese egyedul ami meglepo. Egesz jo, megbizhato LB volt evekig.
ulpianus
az erős túlzás, hogy jó lett volna, egyszerűen csak nem volt jobb😊 most (remélhetőleg) lett
ehh
Kikre gondolsz?