Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 689
Az utolsó 12 percben - ami a Broncos meccs döntő periódusa volt - Mahomes 14-et passzolt zsebből és 4-et kimozogva (a visszafújt playekkel együtt). Az igaz, hogy a zsebből többnyire 1-3 lépéses gyors passzokat és screen-eket dobott és az is, hogy a nagy játékok a kimozgásokból jöttek, de azért ez megint egy váratlanabb fordulat volt.

Amúgy az eddigi meccsek közül PM most volt a legtöbbször bajban, sokszor eredményesen kergették és nagy nyomás alatt is játszott, de megoldotta.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Big Bent se tettek IRre elso szezonjaban. Pedig aztan o meg Mahomesnal is jobban beleall a tutiba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 689
Hunt jol jatszott, kellett is vki, aki eletben tartja a csapatot. Amig Mahomes ontudatra nem ebredt.

Mahomesnal azert lassan kezdik felismerni nemcsak a szakavatottak, hogy sokkal tobb, mint egy bivaly jobbkar. Szvsz vannak fontosabb es ot sokkal inkabb sikerre itelo kepessegei. Azert egyik bemelegitesen dobott egy 90+ yardos labdat poenbol. 😊
ulpianus
szeretném megnézni olyan védelem ellen, amelyik nem engedi ki a zsebből és fogja a pálya széli zónákat. 😊
Amadeus
lehet, hogy nem kell sokáig várni. jó kis matchup lesz, ez az egyik legjobban várt meccs számomra idén. (chiefs-jags most vasárnap)
winston
nja, várom én is. Mert eddig abból állt a KC offense, hogy Mahomes fut kifele a zsebből és van minimum 1 receiver a szélen out, slant roueton.
Amadeus
LOL

pont mint ahogy az alábbi videóban kivesézett első játék is... ja nem

 www.youtube.com/watch?v=867DeR27_JY
r.baggio
Gyönyörű magyarázat, az egyik hibája, hogy Tomlinék 2 szezon óta sosem embereztetnek redzone-ban sem, hanem ezt a szar Tampa2-t nyomatják. Soha! Szóval gondolom elég két videókocka rólunk, mert én 2mp után levettem, hogy eltolt zóna van, csak a gond az, hogy a saját embereink nem tudják, hogy mi a feladatuk, nemhogy a váltásokat. Ha megnézitek, Kelce simán lelép a zónahatáron a kisérőjétől és ezer yardra nincs senki! Mahomes ügyes gyerek, látszik, h a bliztet felismeri, mondjuk nehezítette volna a dolgát, ha Vinny Williams tudna is blitzelni és nem a saját DL-ünk seggébe futkorászna folyton. No homo...

Mahomes játékstílusa egyedi és a Reid rendszer tele van ilyen hibrid támadókkal, akik ellen tök szar lehet védekezni. Ha pl saját meccsünket nézem, akkor Hilltől féltünk, mint a tűztől, olyan 20 yardra álldogáltunk tőle, amivel a flat zónák folyton nyitva maradtak. Watkins be is mozgott rendszerint, persze Burns nem emberezett, áá, inkább adott neki 5 yard előnyt, amivel konstansan first downok voltak. Kelcenél detto: a LB-ink mögé ment, a safetyt leizmozta, oszt ennyi, ahelyett, h jammeltük volna megtörve a routejait.
(Szerintem a csapat legkomolyabb routefutója ő, bármilyen furán hangzik).

Kelce egy egyra nőtt WR, Hill egy speedster elkapó RB, Watkins egy Wr2-ként használt cula/possession WR, aki amúgy megintcsak szép útvonalakat tud, Conley és Harris is ilyen hibrid TE méretek és még Hunt is képes szerintem slot WR-ként is funkcionálni, annyira jó keze van. A gadget playerek, mint Mamba pedig plusz. Mahomes gunslinger stílusa ehhez a sok missmatchhez gyilkos.

Megjegyzem, hogy a szabályváltozások neki jól jöttek, mert régen ilyen utsó pillanatos eldobásoknál már James Harrison rég IR-re tette volna.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Máris Mahomes kedvenc ellenfelei vagyunk, de legalább már csak 30szor 40szer játszik ellenünk.
Black_Adder
erről jut eszembe, azt hiszem még nem volt

 twitter.com/jazayerli/status/1046965737036886018


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
nja, várom én is. Mert eddig abból állt a KC offense, hogy Mahomes fut kifele a zsebből és van minimum 1 receiver a szélen out, slant roueton.
Amadeus
Miert nem nezel Chiefs meccseket, mielott ilyeneket leirsz? Gondolod akik ide beneznek ok sem neztek meg Mahomes jatekat? Gondold at.

Raadasul a slant route nem szelen fut, kimondottan befele halad. 😊 De oke, ertem. Szted rolloutokat fut Mahomes, es harmadszandekbol, elrontott playekbol csinalja meg a checkdown passzokat. Legalabbis ennek igy van ertelme egyedul amit mondasz. Csak ez meg nem igaz. Egyaltalan nem igy jatszik.
Igazandibol valoban sok ures celpontra dob. Egyrsezt mert nagyon jol lat a palyan. Ebben sem egyformak a QBk, de o igen jo ebben. Ez van. Masreszt az utolso pillanatig var. Tenyleg nezd meg, ahogy sixo (Bolts szurker, csak nem fog o is felrevezetni teged) is celzott ra, mikor dob, a kovetkezo pillanatban foldre viszik., vagy megutik. Addig kepes varni, es megdobni pontosan a passzt. Ezzel is plusz idot ad az elszakadashoz. Harmadreszt kivalo celpontjai vannak. Az nem tilos, de valoban elony.
Abban igazad van, erzi, ha osszeroppan a zseb, es kifut, es meg futtaban is kepes 40 yardra eldobni, szal nem gond neki. De a legtobb passz nem ilyen.
ulpianus
hát, a meccsen külön ki is emelték a statjait zseben kívülről. tán egy QB se passzolt még annyit egy meccsen, mint ő hétfőn. nincs erőm akár az összefoglalót is megnézni - ezt most kérlek nézzétek el nekem, de javítsatok ki, ha rosszul emlékszem a dolgokra - de úgy rémlik az összes nagy playt úgy hozta össze hogy megkergettük, kimozgott a zsebből, életben tartotta a playt 2-3 másodpercig aztán talált egy tök üres elkapót és odalőtte a labdát.

ne értsd félre, kurva jó volt, főleg a negyedik negyedben. Az is az ő érdeme, hogy elmenekült a pass rush elől az is, hogy megtalálta a célpntot, az is hogy odadobta, az is hogy hogyan (egy megvert védő se zárkózik vissza amikor levegőben a labda). Az a bal kezes löbbölés 15-20 yardra ahhoz nem is tudom milyen cheatcode-ot használt, mert biztos vagyok benne hogy a valóságban kivitelezhetetlen.

De úgy én (is?) érzem a védelemnek a zsebben kellett volna tartani őt, akkor talán nem tudott volna annyi időt nyerni, és akkor talán lehet nem lettek volna meg a teljesen üres célpntjai 25-30 yardra. Nem akarok bele menni a mi lett volna ha dolgokba, de a felvetés, hogy lássuk egy olyan csapat ellen, ami nem engedi ki a zsebből, szerintem nem hülyeség.
Egy QB-t a zsebben tartani, az pedig fent lehet egy védelem TODO listáján.

Nekünk nem sikerült. Szánalmasan szarok voltunk. Nem Mahomes érdemeit akarom kisebbíteni, ha van tökéletes negyed, akkor amit tőle láttunk a negyedikben az az volt. Arról nem ő tehet, hogy egy nagyon szar védelem áll vele szemben.
Ha jó védelmek ellen is így tolja majd, akkor a határ a csillagos ég, csak a hétfőit senki ne keverje össze a 15-össel. És ezzel se azt akarom sugallni, hogy a 15ös ellen nem sikerült volna, hanem hogy az igazi teszt még hátra van. Nem azt mondom hogy azon elbukik, csak hogy hátra van. jöhéten NFL szintű védelem jön.

Kérdés persze, hogy ez sikerül-e valakinek a zsebben tartani és ha sikerült, akkor könnyebb lesz-e levédekezni.
Őszintén, a fenti "warningot" kicsit magamnak is írtam, mert nehéz most elképzelni hogy valaki megállítja őt a közeljövőben. Előbb kaptok ki 52-49-re mint 23-20-ra...

tl;dr: godlike módban játszott, de ennél jönnek majd még szembe jobb védelmek. Vagy csak jobb védelmek jönnek szembe. A jobbat lehet érteni úgy is, hogy tehetségesebb úgy is hogy felkészültebb vagy csak jobb tervvel mennek ki a pályára. Akkor kiderül hogy elit vagy "csak" verygood. Tartok tőle, hogy előbbi...

grat a győzelemhez btw, nagyon jól toltátok, nehéz megmondani, hogy így szarabb kikapni vagy ha egy 350 fontos falemberrel is TD-t dobattok ellenünk, vagy ha beállítjátok a csere QB-t hogy a végén élesben gyakorolhassátok a 2 minute drillt, de ilyen ez a böjti időszak. Tartok tőle, hogy a következő 15-20 évben lesz még alkalmunk bőven válogatni a kedvenc kínzási eszközökben... Máris Mahomes kedvenc ellenfelei vagyunk, de legalább már csak 30szor 40szer játszik ellenünk. Élmény lesz minden nemBronco fannak... de megkímélem a topicot a további egyéni szociális problémáimtól és megyek feledni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
nja, várom én is. Mert eddig abból állt a KC offense, hogy Mahomes fut kifele a zsebből és van minimum 1 receiver a szélen out, slant roueton.
Amadeus
Miert nem nezel Chiefs meccseket, mielott ilyeneket leirsz? Gondolod akik ide beneznek ok sem neztek meg Mahomes jatekat? Gondold at.

Raadasul a slant route nem szelen fut, kimondottan befele halad. 😊 De oke, ertem. Szted rolloutokat fut Mahomes, es harmadszandekbol, elrontott playekbol csinalja meg a checkdown passzokat. Legalabbis ennek igy van ertelme egyedul amit mondasz. Csak ez meg nem igaz. Egyaltalan nem igy jatszik.
Igazandibol valoban sok ures celpontra dob. Egyrsezt mert nagyon jol lat a palyan. Ebben sem egyformak a QBk, de o igen jo ebben. Ez van. Masreszt az utolso pillanatig var. Tenyleg nezd meg, ahogy sixo (Bolts szurker, csak nem fog o is felrevezetni teged) is celzott ra, mikor dob, a kovetkezo pillanatban foldre viszik., vagy megutik. Addig kepes varni, es megdobni pontosan a passzt. Ezzel is plusz idot ad az elszakadashoz. Harmadreszt kivalo celpontjai vannak. Az nem tilos, de valoban elony.
Abban igazad van, erzi, ha osszeroppan a zseb, es kifut, es meg futtaban is kepes 40 yardra eldobni, szal nem gond neki. De a legtobb passz nem ilyen.
ulpianus
Hatja bazzeg. Fel is baszott. Vagy 4 olyan passza volt, hogy a lábán lógott Miller Ray vagy valamelyik védőnk és mégis meglett a passz.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
lehet, hogy nem kell sokáig várni. jó kis matchup lesz, ez az egyik legjobban várt meccs számomra idén. (chiefs-jags most vasárnap)
winston
En is varom. Egyreszt Mahmoes miatt, mert ott aztan fel kell kotni a gatyat. Mara van rola eleg anyag elemezni.
Masreszt a vedelem dolga sem lesz konnyu. Nem ligaelit az offense ott sem, de nekik ez boven tul nagy kihivas lesz. Es akkor kevesebb ido marad Mahomesnak is. Nem hibazhat sokat, nem alduthatnak be megint.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
nja, várom én is. Mert eddig abból állt a KC offense, hogy Mahomes fut kifele a zsebből és van minimum 1 receiver a szélen out, slant roueton.
Amadeus
Miert nem nezel Chiefs meccseket, mielott ilyeneket leirsz? Gondolod akik ide beneznek ok sem neztek meg Mahomes jatekat? Gondold at.

Raadasul a slant route nem szelen fut, kimondottan befele halad. 😊 De oke, ertem. Szted rolloutokat fut Mahomes, es harmadszandekbol, elrontott playekbol csinalja meg a checkdown passzokat. Legalabbis ennek igy van ertelme egyedul amit mondasz. Csak ez meg nem igaz. Egyaltalan nem igy jatszik.
Igazandibol valoban sok ures celpontra dob. Egyrsezt mert nagyon jol lat a palyan. Ebben sem egyformak a QBk, de o igen jo ebben. Ez van. Masreszt az utolso pillanatig var. Tenyleg nezd meg, ahogy sixo (Bolts szurker, csak nem fog o is felrevezetni teged) is celzott ra, mikor dob, a kovetkezo pillanatban foldre viszik., vagy megutik. Addig kepes varni, es megdobni pontosan a passzt. Ezzel is plusz idot ad az elszakadashoz. Harmadreszt kivalo celpontjai vannak. Az nem tilos, de valoban elony.
Abban igazad van, erzi, ha osszeroppan a zseb, es kifut, es meg futtaban is kepes 40 yardra eldobni, szal nem gond neki. De a legtobb passz nem ilyen.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Hunt jol jatszott, kellett is vki, aki eletben tartja a csapatot. Amig Mahomes ontudatra nem ebredt.

Mahomesnal azert lassan kezdik felismerni nemcsak a szakavatottak, hogy sokkal tobb, mint egy bivaly jobbkar. Szvsz vannak fontosabb es ot sokkal inkabb sikerre itelo kepessegei. Azert egyik bemelegitesen dobott egy 90+ yardos labdat poenbol. 😊
ulpianus
szeretném megnézni olyan védelem ellen, amelyik nem engedi ki a zsebből és fogja a pálya széli zónákat. 😊
Amadeus
lehet, hogy nem kell sokáig várni. jó kis matchup lesz, ez az egyik legjobban várt meccs számomra idén. (chiefs-jags most vasárnap)
winston
nja, várom én is. Mert eddig abból állt a KC offense, hogy Mahomes fut kifele a zsebből és van minimum 1 receiver a szélen out, slant roueton.
Amadeus
LOL

pont mint ahogy az alábbi videóban kivesézett első játék is... ja nem



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Hunt jol jatszott, kellett is vki, aki eletben tartja a csapatot. Amig Mahomes ontudatra nem ebredt.

Mahomesnal azert lassan kezdik felismerni nemcsak a szakavatottak, hogy sokkal tobb, mint egy bivaly jobbkar. Szvsz vannak fontosabb es ot sokkal inkabb sikerre itelo kepessegei. Azert egyik bemelegitesen dobott egy 90+ yardos labdat poenbol. 😊
ulpianus
szeretném megnézni olyan védelem ellen, amelyik nem engedi ki a zsebből és fogja a pálya széli zónákat. 😊
Amadeus
lehet, hogy nem kell sokáig várni. jó kis matchup lesz, ez az egyik legjobban várt meccs számomra idén. (chiefs-jags most vasárnap)
winston
nja, várom én is. Mert eddig abból állt a KC offense, hogy Mahomes fut kifele a zsebből és van minimum 1 receiver a szélen out, slant roueton.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Hunt jol jatszott, kellett is vki, aki eletben tartja a csapatot. Amig Mahomes ontudatra nem ebredt.

Mahomesnal azert lassan kezdik felismerni nemcsak a szakavatottak, hogy sokkal tobb, mint egy bivaly jobbkar. Szvsz vannak fontosabb es ot sokkal inkabb sikerre itelo kepessegei. Azert egyik bemelegitesen dobott egy 90+ yardos labdat poenbol. 😊
ulpianus
szeretném megnézni olyan védelem ellen, amelyik nem engedi ki a zsebből és fogja a pálya széli zónákat. 😊
Amadeus
lehet, hogy nem kell sokáig várni. jó kis matchup lesz, ez az egyik legjobban várt meccs számomra idén. (chiefs-jags most vasárnap)
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Hunt jol jatszott, kellett is vki, aki eletben tartja a csapatot. Amig Mahomes ontudatra nem ebredt.

Mahomesnal azert lassan kezdik felismerni nemcsak a szakavatottak, hogy sokkal tobb, mint egy bivaly jobbkar. Szvsz vannak fontosabb es ot sokkal inkabb sikerre itelo kepessegei. Azert egyik bemelegitesen dobott egy 90+ yardos labdat poenbol. 😊
ulpianus
szeretném megnézni olyan védelem ellen, amelyik nem engedi ki a zsebből és fogja a pálya széli zónákat. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Hunt jol jatszott, kellett is vki, aki eletben tartja a csapatot. Amig Mahomes ontudatra nem ebredt.

Mahomesnal azert lassan kezdik felismerni nemcsak a szakavatottak, hogy sokkal tobb, mint egy bivaly jobbkar. Szvsz vannak fontosabb es ot sokkal inkabb sikerre itelo kepessegei. Azert egyik bemelegitesen dobott egy 90+ yardos labdat poenbol. 😊

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Nice...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szép győzelem volt végére, legalább a D is összekapta magát most az egyszer.
dande
hát ha ezt nevezzük "összekapásnak", akkor vérmes reményeket tényleg nem lehet fűzni a szezonhoz, bármekkora király is Mahomes...
r.baggio
Pedig sajnos ez a helyzet, és ez most már kb a 3. idény így....................................
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szép győzelem volt végére, legalább a D is összekapta magát most az egyszer.
dande
LOL, nekem az nfl.com mobile app 20-23-as Denver gyozelmet mutatott vegeredmenykent, ha nem latom a kommentedet, nem csekkolom le megegyszer 😀
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
Szép győzelem volt végére, legalább a D is összekapta magát most az egyszer.
dande
hát ha ezt nevezzük "összekapásnak", akkor vérmes reményeket tényleg nem lehet fűzni a szezonhoz, bármekkora király is Mahomes...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szép győzelem volt végére, legalább a D is összekapta magát most az egyszer.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
ET-nek nem örültem volna nàlatok.

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
En Berryvel nem is szamolok evek ota. Anno Poe es kozte is Poet tartottam volna meg. Azota is szarok vagyunk futas ellen. Nem az meglepo, hogy Berry nem jatszik, hanem hogy Houston igen. O is korhazi eset mara leginkabb. Elit jatekosok, nagy penzzel, de igazabol csoda ha kibirnak egy honapot. Nem egy szezont.

Ettol fuggetlenul a vedelmet ujra fel kellene epiteni, mert hogy kaptunk majdnem 100 pontot harom meccsen, az nem vicces.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
de egy kicsit sokaig huzodik mar a dolog. Eleg IR-gyanus.
Stez
Valaszolok magamnak: most olvastam, hogy Berry egy ugynevezett Haglund

Szivesen a valaszt, en, kedves! Like-olom is magam.


Stez
Már a kérdésben is megmondtad h IR-gyanus.
Ezt a gugli megmondta reszletesen,mi sem tudtunk volna mást mint kb ezt a linket kuldeni. de W2W injury+nagy kuss bevalt recept az IR-hez Colts módra, így a Chiefs-Colt-Ballard egyenlet vegen jo volt a szimpla dedukcio is. Es en is likeoltalak mert nemvartad meg h mi lustak linkeljunk, koszonjuk az ertekes infokat. 👌🏿👌🏿



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi a nudli van Berryvel? Honapok ota olvasom, hogy a sarkaval bibi van es emiatt nem edz, de egy kicsit sokaig huzodik mar a dolog. Eleg IR-gyanus.
Stez
Valaszolok magamnak: most olvastam, hogy Berry egy ugynevezett Haglund-elvaltozasban szenved az Achilleseben, ez valami csontzuzodas, ami megneheziti a jarast, es eleg szemet egy dolog.

Azt irjak, hogy elmeletileg egyebkent jatszhatna vele Berry, csak fajdalmas dolog. Illetve azt olvastam, hogy egyebkent egy egy siman mutheto dolog, viszont a felepules nyolc hetig tart.

Mivel Berry egy percet sem edzett meg a szezonban, igy szerintem nem is kerdes, hogy ebbol IR lesz, az idenyben nem is fog jatszani, attol tartok.

Szivesen a valaszt, en, kedves! Like-olom is magam.


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi a nudli van Berryvel? Honapok ota olvasom, hogy a sarkaval bibi van es emiatt nem edz, de egy kicsit sokaig huzodik mar a dolog. Eleg IR-gyanus.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Azt mondja Terez Paylor (eleg tuti bennfentes), a Chiefs GM szinte biztosra vette, hogy a Saints P. Mahomest fogja vinni a 11. picken, ha bent lesz. Ezert fel kell menni elejuk, ha akarjak. Bent volt 10. picknel, ezert aktivizaltak az elore megbeszelt felcseret.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
 www.arrowheadpride.com/2018/9/26/17886278/chiefs-stock-report-whose-stock-is-rising-or-falling-after-the-win-against-the-49ers


Állat vagyok, ami enni kér...