Kansas City Chiefs

23 feliratkozó

több mint 10 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 904 — Chiefs fan
nah én még mindig csalódott vagyok
rohadt nyerhető meccs, rohadt nagy hibákkal
😊
DJ szerződésének örülök
flowers viszont kapja össze magát, a denver ellen újra bizonyíthat
bowe megint kulcsszituációban hibázott
áhh
nem sorolom
😊
mindegy, a csikókat mindenképpen verni kell
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 15 873 — Astartes
Derrick Johnson 5 évvel meghosszabította a szerződését.Höri
Hál' Istennek! Végre belátták év elején, hogy sokkal jobb, mint Williams. Meg is szolgálta a bizalmat. Már futás ellen is hatékony (vezeti a csapaton belüli tackle listát). Szóval most inkább az a fura helyzet állt elő, hogy a kiváló pass rusher manapság inkább IT, FF, meg tavkle számokban villog, és alig van pass rushban. Igazából persze érthető, mert ILB lett, én azért hiányolom, hogy beküldjük többet blitzre.

Persze Hali oldalán van többet, aki nem maradhat hátul zónában, és Belcher (SILB) sem, szal pont két olyan ember közt van, hogy neki maradni kell leginkább. De át szoktuk tenni másik oldalra, ahol Berry is átveheti a belső zónát, meg Vrabel is, ha mögötte biztosítanak (Berry, Flowers, McGraw, Lewis). DJ ugyanis tényleg piszokul érzi a pass rusht. A drafton attól volt előkelő prospect, hogy nagyon jó LB mindenre, de a pass rush a fő erőssége. Mára meg minden más az erőssége, és így mintha el is felejtették volna Haley-ék, hogy mennyire jó ebben. Érdekes.

Rover, wanderer, nomad, vagabond. Call me what you will
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Derrick Johnson 5 évvel meghosszabította a szerződését.

több mint 10 éve
http://www.nfl.com/videos/nfl-top-5-catches/09000d5d81bf1a77/Top-five-catches-of-Week-9?module=HP_video

TOP 5 catchben benne van a meccsről 3 elkapás is, az első két helyen. Második Tucker, első Ford, de csak mert két elkapás ért neki egyet. Bár szépen kapta el. A dobás roppant ostoba volt Campbelltől, az elkapás viszont szép Fordtól.

Campbell eléggé ilyeneket dobált a végén amúgy. Eleinte nem akkor szar is volt. A végén meg ez a túl vakmerő ész nélküli mindent eldobós barom playek. De bejött neki, ezzel nyertek. A jó hír az ,hogy ez senkinek nem jön be örökké, akkora pickeket fog dobni még, hogy öröm lesz nézni. Vagy ugye játszik átgondoltan akkor meg fos. Csak a lényeg, hogy majd a mi otthoni visszavágónkon is tegye ezt meg, amit tegnap, és legyen pár jó pick benne. Bár addigra sztem lecserélik, mert megteszi ezt másnak. Vannak ilyen irányítók, jó karral, kevés ésszel, rossz döntésekkel, ez be tud jönni, akkor hős vagy, de aztán leköpnek, és eltemetnek. 😊

Cassel például ez ellentettje. Ő mindig ugyanolyan, se nem pocsék teljesen, sem jó. A játéktól függ, hogy ez mire elég, de ő mindig ugyanazt nyújtja, ami nekünk kevés, de sztem egy megfelelő pass heavy csapatba back upnak tökéletes. Az ő hibája egész más.

Mindenesetre hogy Tucker elkapott egy jót, az nagyjából semmit nem jelent. Aki nflben WR, az képes elkapni egy jót. Nem ez a kérdés. Meg volt már neki egy ilyenje. De ezek az elkapások ritkák, és továbbra sem képes elszakadni az őrzőjétől. Valamint ha kap labdát, nem üzembiztos eléggé. Szóval ,hogy most egyet sikerült behúzni, ne higgye senki, hogy megvan a mélységi célpont, aki nekünk kell. Bár őt szemeltük ki erre, de engem nem győzött meg. Egyelőre.

több mint 10 éve
Vesztettünk egy hullámzó meccsen. Voltak jó játékok mindkét oldalon meg óriási rövidzárlatok is. Hosszabbításban most az Oakland egy jó passzal helyzetbe hozta magát, aohgy az OTba is így értek el, legutolsó playnél. És megcsinálták. Jók voltak.

Az van ,hogy nincs semmi. vezetjük a csoportot, eltelt a szezon fele, 3 meccset buktunk, mind szoros volt. Minden nyerhettünk volna, de az nem lehet minden szoros meccsen az túlzás volna. De az Oaklandnek mint írtam, csak most kezdődik az esélye. Mert mi sztem nyerni fogunk párat most még, ők ha nem, akkor hiába nyertek ma. A Bolts még most is ugyanannyira veszélyes a PO esélyünkre mint a Raiders. Ha nyertünk volna az már álomszép.

Haley megint hívott őrült dolgokat, nem jöttek be. Bowe jó volt, egy dropja volt de kinek nem? Moeakinak is volt kulcs helyzetben. Meg minden elkapónak a pályán. A futást jól ölte a Raiders DL, inkább ez volt a gond. A védelemben is voltak hibák, de ez is belefér nálam. Izgalmas meccs volt, amit lerontott ,hogy a bírók elfogadhatatlan sokat dobáltak. Nem volt durva meccs, és szinte mindet elvileg be lehet dobni, de azért nem szokás. Sztem túlzás volt.

Bery már hátul is egyre jobb ,ez jó hír. És hogy Charles megsérült, de játszott tovább, az is végül is jó. Remélem nem bánjuk majd meg.

több mint 10 éve
Igen, elégedett vagyok 😉 . Most pedig megyek szurkolni a Houstonnak, a biztonság kedvéért 😀 .ender1112
az sajnos gyalázatos meccsnek néz ki a szempontukból, reméljük a legjobbakat pollardék hátsó alakzatától
😊
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 901 — Ví arrr dö cseempjönsz.
Igen, elégedett vagyok 😉 . Most pedig megyek szurkolni a Houstonnak, a biztonság kedvéért 😀 .
több mint 10 éve
Ha téged az én véleményem megnyugtat, akkor miért ne írhatnék?

Tehát kezdjük legesélytelenebbnek kinéző Denverrel. Ha a Denver a bye week után nem nyeri meg a két csoportmeccsét, akkor kiszálltak a PO raceből. Ha mind minket, mind a Boltsolt megütik, akkor a pályán vannak. Akkor is kellenek a csoportidegen győzelmek, de egy vagy főleg két vereség még a csoportban kinyírja őket végleg. Már az egy sem mindegy ki ellen lenne. Függ a megvert csapat további eredményeitől. Egyébként már egyik meccs elvesztése is halálos lehet, sztem csak a két győzelem a reális esély. Ehhez jó lenne nekik egy mai Raiders győzelem is.

A Raiders esélyeit nem ma kell megalapozni. Bármilyen fura ez. Ha nyernek, az jó a Bolts+Donkeysnak is, jó a Raidersnek, rossz a Chiefsnek, de a Chiefs simán túléli ezt. Nekik a nagy esély egy mai győzelmen túl a következő 3 meccsen lehet. A Steelers+Dolphins+Chargers lesz nekik utánunk. És a bye week után. És ez nem mindegy. A bye week sok csapatnak megvolt, a mérlegük egál, de 4 győzelem nem életbiztosítás, a Chiefs nem csak az 5 győzelme miatt áll jobban, hanem mert 2 veresége van, nem 4.
Aztán a bye, és utána akár 3 vereség is kinézhet. Tehát legrosszabb esetben ez akár 4-8 lehet. Sztem legjobb esetben (mai győzelem meg egy másik győzelemmel) is 6-6. És az már jó forgatókönyv! Utána is Jax-Colts egyik nyerhető max, sztem mindkettő nem.
És végül (közben) a megvert Denver és Chiefs elleni csoport meccseket akkor is valószínű hozni kell mindkettőt. De le fog-e feküdni a Denver még egyszer? És le lehet-e győzni a Chiefst otthon második meccsen (szezonzárón), ami akkor már, ha így alakul, a KCnek is élethalál meccs?
Meg lehet ezt csinálni, és ha így lesz, akkor a Raiders egy kiváló csapat. De ez sokkal keményebb, mint így leírni.

A Bolts esélye az, hogy Rivers akárki ellen parádézik idén is. A Rechargers mindig gyengélkedik az elején, aztán feltámadnak. De idén nem akar elkezdődni a feljavulás. És most már kifutnak az időből lassan. Ők sem voltak még bye weeken, de nekik talán ha ma győznek tökéletes lehet a pihenő. És onnantól megindulnak sztem. Lesz egy Colts meccs, az meleg, de a többi mind nyerhető. Kétszer Denver, KC+Oakland bosszúmeccs egyszer-egyszer, nem hiszem hogy mákja lesz bármelyik gárdának megint. Cinci verhető, SanFr. pláne.
De ha akár csak egyik csoportmeccsüket benézik újra, az nem biztos, hogy belefér. Ha jók lesznek akkor is nehéz menet ez, főleg a sérültek meg a ST miatt. Jó csapat, de túl sok a hiba eddig, és ez nem azt jelzi, hogy majd nyerőszéria lesz hibák nélkül.

A Chiefs túljutott a nehezén. Két vállalható vereséggel. Ma meglátjuk mi lesz, de bukó meccs sztem kettő van idén, míg a most legfőbb rivális Oaklandnek 4et porgnosztizálok (Steelers, Miami, San Diego, Colts).
Nekünk egyik a SD elleni, másik a Titans elleni. Az összes többi nyerhető. Nem kell hozzá szerencse, csak ne legyen pech, és kész. A két Denveri meccsből egyiket kell hozni, másik lehet elmegy még. De ami marad az a Seattle, Arizona, Rams és két Radiers, azok mind nyerhetők. Nem így lesz, de nekünk elég ha párat bukunk is. Nem kell semmi extra. A csoport elsőség nem lesz 12-4 vagy ilyesmi, de nem is kell. Ez a lényeg. Mert a Denvert és a Raiderst is sztem legalább egyszer elkapjuk, és akkor 3-3 a csoport, de mi jól fogunk állni a csoportidegen meccseken, és viszlát többiek. Ez pedig már egy nem kedvező forgatókönyv.

Tehát nekünk innentől komoly lejtmenet kell, hogy még Wild card helyre se legyen elég a mérleg. És egyik gárdának pedig szép sorozatot kell kipattintani ehhez.
Ezért van az, hogy sok elemző oldalon az egész ligából a Chiefst tartják ez egyik (pár helyen konkrétan legnagyobb) PO esélyesnek ma még. Nem A POban való tündöklésről van szó! Ez két külön dolog. A rájátszásba történő bejutásról. Abban nagyon jól állunk most még.

Remélem ez elég optimista lett. 😊

több mint 10 éve
Bakker, olvasva ezeket a cikkeket Casselről, egyre pesszimistább leszek a PO-t illetően. Mert hiába jó a schedule, meg a futás, O-line stb. , ha passzjáték nem javul valamennyit, akkor nekünk annyi lesz. Fáradtság, sérülések, formahanyatlás, balszerencse... ezeket nem hiszem, hogy el tudnánk folyamatosan kerülni. A Raidersen kívül a Chargers is kezd felfele jönni, így az alapszakasz vége kész horror lesz.
Ulpianus, igazán írhatnál egy hosszabb elemzést arról, hogy a Chiefsnek van a legnagyobb esélye a csoport megnyerésére, hogy megnyugodjak kicsit 😊ender1112
egyelőre felesleges ilyesmivel foglalkozni
most a legfontosabb a raiders elleni meccs
több mint 10 éve
Legyen egy kis vidijózás, amíg várunk:
Bills-Chiefs hangulatos összefoglaló:
http://www.youtube.com/watch?v=cYn2VZjwSx8

És a Rivalry:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=446250631556&ref=mf
http://www.youtube.com/watch?v=kNhCxlEDqTM&feature=player_embeddedulpianus
hehe
a bills elleni összeállítás végén a cassel különkiadás
😊
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 901 — Ví arrr dö cseempjönsz.
Bakker, olvasva ezeket a cikkeket Casselről, egyre pesszimistább leszek a PO-t illetően. Mert hiába jó a schedule, meg a futás, O-line stb. , ha passzjáték nem javul valamennyit, akkor nekünk annyi lesz. Fáradtság, sérülések, formahanyatlás, balszerencse... ezeket nem hiszem, hogy el tudnánk folyamatosan kerülni. A Raidersen kívül a Chargers is kezd felfele jönni, így az alapszakasz vége kész horror lesz.
Ulpianus, igazán írhatnál egy hosszabb elemzést arról, hogy a Chiefsnek van a legnagyobb esélye a csoport megnyerésére, hogy megnyugodjak kicsit 😊
több mint 10 éve
Legyen egy kis vidijózás, amíg várunk:
Bills-Chiefs hangulatos összefoglaló:
http://www.youtube.com/watch?v=cYn2VZjwSx8

És a Rivalry:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=446250631556&ref=mf
http://www.youtube.com/watch?v=kNhCxlEDqTM&feature=player_embedded

több mint 10 éve
Gilberry is kapott 7500$ büntit a late hit miatt. Ez most divat, nem gond. Ha ez előjele komolyabb büntiknek az már érdekesebb lehet, meglátjuk majd akkor. ÉN azt mondtam Harrison eseténél is, hogy inkább a gond az, hogy ha elkezdenek eltiltani embereket e miatt. Persze aki ezen is kiakad megértem, biztos a kedvence, de sztem ez röhejes dolog. Goodel ha azt gondolja ezzel bármiféle fegyelem elérhető, akkor bolond. Ő is rá fog erre jönni idővel, nem lesz más választása, ezt így nem lehet szabályozni.

A kérdés tehát az, hogy nyúl olyan eszközhöz, amivel lehet, és kockáztatja a csapatokkal történő újabb fronton nyíló háborút? Annak minden következményével ugye. Vagy visszalép, mert ez csak cukkolni jó másokat, amit ő akar, azt nem lehet így elérni. Sztem.

ulpianus
belefér
előfordul
van ilyen

mi meg nem vagyunk fronton ebben a harcban
😊
több mint 10 éve
Gilberry is kapott 7500$ büntit a late hit miatt. Ez most divat, nem gond. Ha ez előjele komolyabb büntiknek az már érdekesebb lehet, meglátjuk majd akkor. ÉN azt mondtam Harrison eseténél is, hogy inkább a gond az, hogy ha elkezdenek eltiltani embereket e miatt. Persze aki ezen is kiakad megértem, biztos a kedvence, de sztem ez röhejes dolog. Goodel ha azt gondolja ezzel bármiféle fegyelem elérhető, akkor bolond. Ő is rá fog erre jönni idővel, nem lesz más választása, ezt így nem lehet szabályozni.

A kérdés tehát az, hogy nyúl olyan eszközhöz, amivel lehet, és kockáztatja a csapatokkal történő újabb fronton nyíló háborút? Annak minden következményével ugye. Vagy visszalép, mert ez csak cukkolni jó másokat, amit ő akar, azt nem lehet így elérni. Sztem.

több mint 10 éve
Örömködhettek kicsit! Jamaal Charles lett a 8. hét legjobb RB-je a szavazatok alapján.

http://www.nfl.com/partner?partnerType=players-air-and-groundN-Drew
Kösz!
Bár már nem kicsit, hanem sokat örömködünk Jamaal Charles miatt tavaly év vége óta folyamatosan hozza az elképesztő számokat, kihagyás nélkül. És ez legalább akkora öröm, mint egy ilyen 177 yard és a hozzá járó díj. 😊 Most olvastam ,hogy ha továbbra is tudnának így futni, mint eddig (és a schedule szerint ez akár lehetséges), akkor minden idők legjobb tandemje lehetnek, asszem fejből Charles 1500 yard jönne ki, és Jones meg 1200 fölött. Ez persze játék a számokkal, de jópofa.

És akkor a szokásos F7 elemzés:
http://www.arrowheadpride.com/2010/11/5/1796845/kansas-city-chiefs-front-seven-evaluation-nfl-week-seven

több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Örömködhettek kicsit! Jamaal Charles lett a 8. hét legjobb RB-je a szavazatok alapján.

http://www.nfl.com/partner?partnerType=players-air-and-ground

több mint 10 éve
mirdal Kansas City Chiefs 507 — Chiefs fan
http://kan.scout.com/2/1018397.html

a cikk szépen összefoglalja eddigi véleményeinket a csodás irányítónkról
😊ehh
Jó kis írás ez.

Arra leszek kíváncsi, hogy a vezetés mit fog erre lépni? Mert ha mi látjuk a gyenge munkáját, akkor ők is.

Várom, hogy mi lesz ebből, de szerintem szezon közben semmi, ahogy az lenni szokott...
több mint 10 éve
http://kan.scout.com/2/1018397.html

a cikk szépen összefoglalja eddigi véleményeinket a csodás irányítónkról
😊
több mint 10 éve
Itt egy kis elemzés a Raiders támadásairól

több mint 10 éve
Lewis játszik, csak limitáltan. De most is szerzett egy force fumblet a Bills ellen az elsőt konkrétan. Szóval a listán van, sérült is, meg Washington (volt CB most már DB) is aktívon van már. De attól még játszott a Jax ellen is, meg most is fog sztem. Ezért mondtam ,hogy nagyon jól állunk a sérülésekkel eddig, ha a sérültjein száma 3, és abból kettő játszik a harmadik meg képes lenne, ha muszáj volna.

több mint 10 éve
lilja szerintem biztos kezd
amúgy lewis hetek óta sérült listán van (ha jól emlékszem)
hát
érdekes meccs lesz az biztos
emlékezzünk meg a tavalyi meccsek sok vicces jelenete közül a legviccesebbre:
http://www.youtube.com/watch?v=TFlcRrgcSlg
😊
több mint 10 éve
mccluster továbbra sem edz
feneehh
Igen, de ő meg Lilja, és Lewis (FS) aki sérült, meg a senkit nem érdeklő Langford. De igazából mindegyikük tudná vállalni az azonnali kezdőt is, csak mivel nincs idén igazán sérülés, így kivárhatjuk míg meggyógyulnak. De úgy tudom, hogy Lilja rendesen edz már (valószíínű játszik), Lewis továbbra is limitáltan játszik, és McCluster meg mindig is kímélő üzemmódban volt minden meccsen. Őt tudatosan nem játszatjuk túl sokat. Szóval jól állunk a sérülések terén.

Egyelőre az a legfontosabb, hogy a Raiders stadion ne legyen ennyire üres. Hol van ilyenkor a Raiders nation? És még jól is áll a csapatuk. Akár most pozitív mérleg is lehet évek óta először. Csoportelsőség ugyan nem, de nagyon közel lenne nekik. Bár sztem előbbi is rövid életű lesz. Nem genyóságból csak a Steelers+Miami+SD is elveri őket sztem. A csoportelsőségről is annyit, hogy nekünk lement a schedule nehezebbik része, nekik még annyira nem.
Ha ez otthon nem érdekli őket most, akkor ezentúl pláne mire fognak kimenni?
Tehát várunk.

több mint 10 éve
mirdal Kansas City Chiefs 507 — Chiefs fan
Én minden héten szavazok, ha van Chiefs playa!

😊

Chambers bekaphatja, mert ez egy buzi, nem sportolóhoz méltó hozzáállás a részéről, arról nem is beszélve, hogy mekkora barom az ilyen ember, aki a saját karrierjét cseszi el a nyávogással. Menjen el innen, nem kell ide! Kezd ez a sztrájkolás egyre nagyobb teret kapni. Nem is értem, miért nem lép fel ez ellen a liga? Egyszerűen nem engedném az ilyeneket játszani. Van helyettük jópár fiatal, akik sokkal kevesebb pénzért, ezerszer lelkesebben játszanának helyettük! Anno már az is felháborított, amikor Eli kijelentette, hogy ő nem akar az őt draftoló csapatban játszani. Már akkor kidobtam volna a pi...ba a ligából. Ilyen nincs. Ha engem bármilyen profi csapat leigazolna, még vizesfiúnak is, eszembe nem jutna nyafogni, hogy nem a KC vitt el! 😊

Charles meg egy állat és kész! Az nfl.com-on a fantasy csapatomban természetesen bent van, gyönyörűen hozza a pontokat nekem! Azt kell hogy mondjam, kicsit sem hiányzik a szintén nyafogó LJ nekem!
több mint 10 éve
mccluster továbbra sem edz
fene
több mint 10 éve
Egyre több helyen olvasni hogy Moss (mert valóban kell egy WR 1) vagy Meriman (mert valóban kell egy OLB Varbel helyett) milyen jó lenne. Csúcsformában, normális hozzáállással simán jók lennének, de Moss hozzáállása botrányos, többet árt egy ilyen fiatal csapatban mint használ. Merriman a sérülése óta gyengébb, mint egy back up. Az meg van. Ha kell Studi is tud néha sackelni, meg megy Arenas is onnan blitzelni (SOLB pozícióból), csinált is már sacket mindkettő meg hurryt nem egyet. És Sheffield (rookie OLB) is felépül jövőre. Szóval én remélem nem igazolunk le senkit ,emrt nagy neve volt, nem állunk rosszul ugyanis. Év eleji terv az lehetett nagyjából ,hogy minimum 5-6 győzelem max 8, az már super. 5 már megvan. Csak lesz még egy, de akár még a 8 is meglehet. A csoport elsőség is. Az pedig nem hinném ,hogy terv lett volna, ha csak nem szívtak vmi erőset akkoriban a FOban. Most van esélyünk erre, de ez még képlékeny nagyon.

Jó hír, hogy Berryt jelölték a rookie of the week díjra. Mert volt pár 3&short run stopja (de honnan!), de inkább mert volt egy ITje (meg egy másik is, amit DL penalty miatt érvénytelenítettek, jogosan, de ő elkapta), és egy forced fumblet is összehozott kulcs szituációban. Szép munka!
Lehet még szavazni:
http://www.nfl.com/partner?partnerType=rookies
Rookie of the week:
Eric Berry
LeGarrette Blount
Sam Bradford
Devin McCourty
Ndamukong Suh

Továbbá Jamaal Charlest is jelölték a Ground player of the week díjra. Itt a futott 177 yard önmagáért beszél (tandemben ugye). Volt még bonuszként 4 elkapás 61 yardért. (És amellett kevesen figyelik, de Charles amellett hogy zseniális számokat produkál futásban, és kiválóan kap el, nagyszerű passz blokkoló is. Cassel persze ezt sem tudja kihasználni, de attól még tény.)

Lehet még szavazni:
http://www.nfl.com/partner?partnerType=players-air-and-ground
Ground Player of the Week:
Jamaal Charles
BenJarvus Green-Ellis
Frank Gore

Air Player of the Week:
Jason Campbell
Matthew Stafford
David Garrard