Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Sztem jó döntés volt ez. Ha jön egy jó OC kemény csapat lesz ez.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Egyre inkább érdekel, ki lesz az új OC? Adva van akkor egy normális védelem, a HC elképzelései alapján.

Kell egy OT, és egy C csere is. Jamaal mögé egy HB. Esetleg egy-két kiegészítő ember ízlés szerint.
Ami viszont az OC (és Crennel) legfőbb feladata, hogy eldöntse, ki legyen a QB? És mi legyen a játékstílus? Futás vagy passz az alapjáték? A zone blocking marad-e?
Ezek meghatározzák azért, hogy hova akar majd igazolni. És hova milyen minőség a prioritás.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Várható volt.
Jó döntés

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 962 — Believelander
The Chiefs have hired Romeo Crennel as their permanent head coach.
Crennel's interim tag is gone as he has agreed to a three-year contract. Although the defensive-minded Crennel went 24-40 during four seasons in charge of the Browns from 2005-08, he earned the job with an impressive finish to this season following Todd Haley's dismissal. The Chiefs went 2-1 with Crennel in charge, beating the Packers and Broncos while narrowly losing to the Raiders. He's a favorite among the players, meaning fantasy owners are unlikely to see the questionable motivational and depth chart tactics that marked Haley's tenure.

sok sikert neki, én mondjuk nagyon utáltam amíg Clevelandben volt, a 2008-as csapat annyira szétesett, h. rossz volt nézni. Nálunk 4 év alatt nem tudott normális D#-t összerakni, mint HC, mondjuk ebben az akkori GM Savage keze is benne volt, 4-3-as játékosokkal nehéz... Pioli-val tuti jobb lesz az összhang.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Állítólag a DC posztra Crennel a jelenlegi LB edzőt, Gary Gibbset kérheti fel. Gibbs mielőtt ideérkezett volna 2009ben, a Saintsben volt DC két évig. Még előtte három szezonon át LB edző a Cowboysban. Valamint egyetemi DC (LSU, Georgia, azt megelőzően Oklahoma egyetemen minden volt).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
A HOF döntősök közt ott van Will Shields (RG) és Willie Roaf (LOT) is. 😊 Aki nem ismerné, a legendás Chiefs offensive line két legjobbja ők ketten. (Waters 2011ben ment a Patsbe. Illetve Weigmann játszott múlt héten is, de nyugdíjba vonul valószínű.) Roaf a Saintsben lett sztár, Shields sztem harmadik körös volt, mindig itt játszott.

Tavaly is volt arról cikk, hogy ha együtt vonulnának be a csarnokba idén, az szimbolikus lehetne.
Remélem sikerül a 15ből a 7ben is bent maradni, bár szokás szerint erős a mezőny. Azért valószínű, hogy mindketten bejutnak végül, ha nem is egyszerre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Egy kis kedvcsináló. Lezárták a szavazást, itt az első eredmény:
Kansas City Chiefs TOP 10 offensive plays.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Schefter szerint teljes idős HC lesz Crennel.
Locker room meg nagyon örül ennek.Deny
Vajon Mel Tuckert esetleg (vissza)csábítja Crennel DC-nek (Browns idők emlékére), ha a Jagsnél nem csinálnak belőle HC-t? Vagy a mostani stábból valaki előléptethető?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Ezek a sérülések elég komolyak. Jamaal is, Berry is most már edzeget, de azért ez nem csúcsforma. És van akit fejben is visszavet, óvatosabb lesz=rosszabb lesz. Moeaki meg egyelőre nálam nem megoldás TE poszton. És akkor nincs TE. Mert egy zseni a pali, de sokat sérült. Én hoznék TE-t, mivel úgysincs sok need. Az már úgy sokkal, de sokkal jobban nézne ki. Nem kell hasonló kiváló ember, csak tudjon elkapni, mert a sok jelenlegi blokkoló TE erre alkalmatlan. Nem mintha blokkban akkora ászok volnának, mint Moeaki akár.

Crennelt valóban féltem attól, hogy úgy jár, mint Haley. Nem bírja a védelmet vinni és a HC posztot. Főleg, ha új OC érkezik, új tervekkel.
Nem új neki a poszt, az sokat segíthet. A csapata a régi lesz, edzők, játékosok. Nagyjából 3-4 új játékost várok összesen, abból egy kezdőt (NT). Tehát nem új HC vagy DC lesz ismeretlen terepen.
Biztos, hogy bizonyítani akar, mint mindenki. Nem dől hátra. Ha igaz a hír, de gondolom az, napok óta pusmogják. Érdekelne már az OC is.

Én arra céloztam előbb, hogy így senki nem fog beleszólni a védelembe. Mert egy új HC mondhatta volna, hogy nem tetszik a cover 3, vagy a 3-4, vagy igazol pár neki tetsző védőt, vagy elad valakit, bármi lehetett volna.
A játékosok szeretik, és ismerik a rendszert, bíznak Crennelben, működik a dolog évek óta. Ha Romeo befejezi a D# építését, az tehát stabilizálja a dolgokat, ezt akartam mondani. Amire nagy szükség lesz az új offense esetén, ezt is hozzátettem egy másik hszben (vagy ugyanabban).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bár mondjuk ez lehet hátrány is a védelem szempontjából, ahogy mondtad korábban, hogy Crennelnek nem lesz annyi ideje a D#-re. De remélem nem lesz az, Berryt meg már nagyon várom vissza, gondolom egy ilyen év után extra motivációval tér majd vissza, reméljük sikeresen, sérülésmentesen.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Ha igaz, akkor O. Coord. kell.
A jó hír ebben az, hogy a védelem egy normális off seasonnel elég stabil lehet, akár javulhat is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Schefter szerint teljes idős HC lesz Crennel.
Locker room meg nagyon örül ennek.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Kösz!

Nekem Cory Greenwood titkos fegyverem. Másoknak lehet az agyára megyek ezzel. Sztem ha valaki végre kivenné (tavaly volt erről szó) a "kanadai=nem lehet kezdő" szerepből, akkor nagy játékos lehetne. Jobbak a képességei mint legtöbb harmadik körösnek.
Szokott játszani védelemben, nekem nagyon tetszik ott is.

Succopról majdnem jó volt a 2 millás évi fizu hír, csak nem garantáltan. Viszont az idei 2 millió pontos volt, amivel saccoltam az 2012es cap space-t.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mellette meg van Ryan Succop pénzének részletei is, 5 évre 14 millió, ebből 4 a garantált csak. Kapott 2 millió aláírási bónuszt, ami az 5 évre 400ezrenként van elosztva; jövőre 2 millió a garantáltja, utána következő években nem garantáltan kereshet 1.95 (2013), 1.95 (2014), 2.75 (2015) és 2.9 (2016) millió dollárokat. 2013-tól jár neki 50ezer workout bónusz is, és ha jól vettem ki, akkor salary cap emelkedése esetén a 14 millió lehet 14.1 is.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Cory Greenwood hosszabbított 4 évvel. Elvileg 2.75 millió dollárért, amiért simán megéri egy jó ST játékos. Kap még 25ezer aláírási bónuszt is, pénze meg így oszlik el 540ezer (2012), 630ezer (2013), 730ezer (2014), 745ezer (2015); és 20ezer workout bónuszt is kaphat évente.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Újabb HCoach jelöltként Jack Del Riot is meghallgatják Kansas Cityben. Aki nem ismerné, ő a volt a Jax vezetője évekig. Érdekességképpen a Chiefs linebackere is, csak az régebben. Én Jax Del Riot nem igazán értem, mit keresne itt?ulpianus
Nagyon érdekes lenne...sztem HCként megbukott ő eléggé...és 4-3D ember...furcsa lenne

Én magunkhoz DCnek elfogadnám, de HCnek én se örülnék a 4-3Dvel együtt sem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Újabb HCoach jelöltként Jack Del Riot is meghallgatják Kansas Cityben. Aki nem ismerné, ő a volt a Jax vezetője évekig. Érdekességképpen a Chiefs linebackere is, csak az régebben. Én Jax Del Riot nem igazán értem, mit keresne itt?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Pár érdekes statisztikai adat.
A két DE nálunk főleg a futásra koncentrál. Mivel nincs igazán jó NT, muszáj is. A PFF szerint Dorsey a liga második legjobb run stopper 3-4 DEje, ellenben az egyik legrosszabb pass rusher (29 a 32ből). Bár tavaly és előtte láttuk, hogy ez nem igaz. Futás ellen mindig is jobb volt, sőt ott igazán király sztem is, csak sokan valamiért nem látják őt. Passz ellen közepes szokott lenni (tavaly asszem 2 sackje volt, akkor is volt erről szó, hogy a 3, 4 az átlag, most nulla, de QB hit valamint hurry is kettő-kettő), idén viszont magam is mondtam, mintha T-Jax is jobb lenne, pedig aztán ő tényleg egysíkú run stopper.

Olyannyira, hogy Tyson Jackson a liga hatodik legjobb run stoppere, illetve 26. pass rushere a posztjukon. Ez sztem kevésbé meglepő. Összesítve T-Jax jobb (a PFF szerint).



OLB poszton is volt egy sztem egyáltalán nem meglepő de érdekes számadat. Justin Houstonnál sokat hiányoltam a blitzeket. Az utolsó pár meccset kivéve, ahol jöttek is a sackek. Szóval Justin első lett abban, hogy melyik 304es OLB blitzel a legkevesebbet. 42.6%ban coverben volt Houston a többi a bltiz.
Hali 88.7%, és a top blitzerek többnyire 80-90% körüli blitz értéken mozognak, szóval 10-20%os cover aránnyal. De például a zone blitz miatt J. Harrison megközelíti Houston cover arány értékét (40.4%), mégis elért 9 sacket (11 meccsen). (Houston 5.5-öt, bár ő rookie és nem is volt kezdő egész szezonban).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Kendrick Lewis FS (sztem a leginkább underrated játékosunk) válla megsérült a Broncos elleni meccs közepe táján. Végigjátszotta a meccset, mert muszáj, nincs safety. Rendben lesz szezonnyitóra, ahogy a három kulcs IRen lévő (Moeaki, Berry, Charles) esetében is az elmúlt hónapban többször kijelentette a csapatvezetés, hogy teljes a rehabilitáció, minden nagyon fasza.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Bob Gretz írta most, hogy múlt héten Jeff Fishert hívták Kansas Citybe interjúra, de nemet mondott. Esetleg van más ajánlata, vagy miért, azt nem tudni. Lehet nem áll jól neki a piros.ulpianus
? http://www.examiner.com/nfl-in-national/tennessee-titans-coach-jeff-fisher-wears-colts-jersey-begs-to-be-fired 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Bob Gretz írta most, hogy múlt héten Jeff Fishert hívták Kansas Citybe interjúra, de nemet mondott. Esetleg van más ajánlata, vagy miért, azt nem tudni. Lehet nem áll jól neki a piros.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Skull!

Nemtom azt a videot. De a Tampa bay (csere QB) ellen volt az a nagy huff puff futása Powenak.
Az összes Chiefs video 98%-át Red Tribe Cinema gyártja. Kérdezd meg őt, vagy kutasd fel az archívumát:
http://www.facebook.com/RedTribeCinema

Top 11ből (ha pénzfeldobásnál nyerünk, különben 12) Top 3ba jutni nem olcsó mulatság. Ha bele is megy a Vikings. A harmadik körösért akármit adsz később, nem menne. Még a 2+3+4ért sem valószínű. Csak ha hozzádobjuk a jövő évi elsőt valamilyen konstrukcióban. Az a gond ezzel, hogy Pioli nem így gondolkozik. Az új főedző is több embert fog inkább hozni saját ízlése szerint, minthogy két elsőt+aprót feldobjon, így RG3 kezébe téve a megítélését.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Az edző kérdéshez, én örülnék Philbinnek és/vagy Caldwell-nek is. Együtt is jöhetnének, szerintem jó lenne 😊

A draftnál meg nekem van egy vágyam, ami nem reális de örülnék neki. Ami az lenne hogy feltradelünk a top3-5-be akár az összes páratlan draftcetliért, vagy az 1,3,7-ért és elhozzuk RG3-at, majd a 2. körbe egy jó OT-t draftolunk. Nekem ezzel egy álom draft lenne, még utána egy NT jöhet, de számomra csak backup-nak, mert én Powe-t akarom látni kezdőbe jövőre, nekem nagy kedvencem továbbra is. Futó meg első 2-3 körbe szerintem biztos nem kell.

egy kicsit off, tavaly nyáron volt az videó Powe-ról, mikor visszafutva szerelt egy nagyat, a run to glory címe volt de jútyubon már nem lehet megnézni, vki nem tudja hol máshol tudnám megnézni?skullkill
ilyen draftot nagyon nem szeretnék látni
meg nem is nagyon tudnánk
1. szerintem semmi szükségünk róbertre
2. sokkal többet kellene adnunk érte
😊
a martin/reiff (értük pár 1-2 helyet akár trade) páros legyen az első kör, esetleg jones
jelen helyzet szerint legalább is
persze az utóbbi években mindig be volt harangozva az első (korai) körös OT draft, de sosem lett belőle semmi, szerintem pár hónap múlva is ködös tippek lesznek ezek
😊
powe ominózus esete valamelyik pre meccsen volt, szerintem az arrowheadpride-on fenn lesz az archívumban, idő kérdése amíg megtalálod
😊
több mint 12 éve
skullkill 40
Az edző kérdéshez, én örülnék Philbinnek és/vagy Caldwell-nek is. Együtt is jöhetnének, szerintem jó lenne 😊

A draftnál meg nekem van egy vágyam, ami nem reális de örülnék neki. Ami az lenne hogy feltradelünk a top3-5-be akár az összes páratlan draftcetliért, vagy az 1,3,7-ért és elhozzuk RG3-at, majd a 2. körbe egy jó OT-t draftolunk. Nekem ezzel egy álom draft lenne, még utána egy NT jöhet, de számomra csak backup-nak, mert én Powe-t akarom látni kezdőbe jövőre, nekem nagy kedvencem továbbra is. Futó meg első 2-3 körbe szerintem biztos nem kell.

egy kicsit off, tavaly nyáron volt az videó Powe-ról, mikor visszafutva szerelt egy nagyat, a run to glory címe volt de jútyubon már nem lehet megnézni, vki nem tudja hol máshol tudnám megnézni?

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Aztán mondhatod rám is, ha valami úgy volt. Bár én Höri cikke előtt írtam ezt le. Csak ugye hozzátettem, hogy egy Tomlinson vagy AP esetén ez nem áll, hogy nem éri meg elvinni valakit első körben. Mások ezt már nem tették hozzá. És úgy sztem nem igaz.

Az én gondom az volt (és most is az), hogy elit OL embert szinte lehetetlen találni nem első körben és QBt is. HBt meg pont ugyanakkora eséllyel találsz harmadik körben, mint elsőben. ÉS a HB 4-5 év alatt kaput. Az LOT+QB ha beválik akkor 10+ év.
És az első köröst (akkori régi CBA szerint) fossá kell fizetni bianco. Ha beválik sem igazán szolgálja ezt meg. Ahogy jelenleg Charles is aláírt normális pénzért. Ellenben az LOT, QB ha beválik, akárhol húztad=giga money.
Vagyis vannak kevésbé preferált posztok, mint a safety, de Berry estén megérte a korai pick. Mégsem húznék rajta kívül safetyt TOP10ben.
Vagy ahogy McClain a liga egyik legjobb FBje, mégis kevesebb mint 2 milkáért tolja nálunk, egy éves szerződéssel.
Ez a gondom a HB poszttal első körben, nekem az ár/várható érték arány csak akkor éri meg, ha elit HB lesz az illető, akiről te is beszélsz. De az ritka. És scoutolni is sztem pont a HBt az egyik legnehezebb, óriási visszaesések vannak. Akár második évtől is, ha első még el is sül.
De ez nem jelenti, hogy igazam van. ÉS sosem leszek GM meg edző, tehát mindegy is.ulpianus
ha úgy vesszük az egész draft egy nagy lutri az első kört is belértve, bármikor beüthet sérülés, mentális problémák (hehe), motivációs gondok (újabb hehe) és egyebek, persze a falember és a qb a legjobb ár/érték arányban (ha bevállik), éppen a tartóssági dolgok miatt, ők húzhatják 10+ évig a ligában, de ezek között is elég sok volt az első körös bukó vagy a jó-jó, de nem az igazi kategória, ami azért nem egy giga money, de vannak ilyenek, én mindig jókat derülök a draftokon. Azt meg hogy kiből lesz elit kategória...azt senki esetében sem tudod megmondani előre.