Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Itt a legújabb PFF OT táblázat. Albert elég jól áll (megosztott tizedik, pedig sérülten játszik mióta idén). És szintén nem meglepetés, Richardson a legrosszabbak közt (54.. megoszta 59ből).

http://www.profootballfocus.com/blog/2011/12/15/signature-stats-snapshot-offensive-tackle-pass-blocking-efficiency/ulpianus
A DET OT-k annyira rosszak,hogy fel sem kerültek a listára?
A tegnap parádézó Monroe meg 10. ?
Hm.Bazzani
A legjobb és legrosszabb 20 között még kb. ennyi OT maradt, akik nincsenek a listán. A cikk meg csütörtökön jelent meg, a Jags legutóbbi meccsét még nem tartalmazhatja.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Itt a legújabb PFF OT táblázat. Albert elég jól áll (megosztott tizedik, pedig sérülten játszik mióta idén). És szintén nem meglepetés, Richardson a legrosszabbak közt (54.. megoszta 59ből).

http://www.profootballfocus.com/blog/2011/12/15/signature-stats-snapshot-offensive-tackle-pass-blocking-efficiency/ulpianus
A DET OT-k annyira rosszak,hogy fel sem kerültek a listára?
A tegnap parádézó Monroe meg 10. ?
Hm.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
énicstenemjóicstenemrikistancikezdőlegyen.Áme


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Itt a legújabb PFF OT táblázat. Albert elég jól áll (megosztott tizedik, pedig sérülten játszik mióta idén). És szintén nem meglepetés, Richardson a legrosszabbak közt (54.. megoszta 59ből).

http://www.profootballfocus.com/blog/2011/12/15/signature-stats-snapshot-offensive-tackle-pass-blocking-efficiency/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Orton szabad ügynök lesz, tőlünk azért kérte a cutolását, h vhol játszhasson, h jövőre olyan csapatba kerülhessen, hogy küzdhessen a kezdő szerepért. Ez jelenleg a Chiefsben adott lenne, de ha húztok egy QB-t akkor nem biztos, h aláír. Mondjuk szvsz jelenleg nem túl nagy a kereslet iránta, főleg mint kezdőre...
Egyébként Orton kb ugyanaz, mint Cassel, legfeljebb olcsóbb...

Ha elüt majd minket a Playoffstól, akkor nem tudom mit csinálok...Black_Adder
Sztem rájött Orton, hogy csere lesz bárhová is megy.
De mit mondjon? Csere akarok lenni, jó nekem a padon. Dehogy is. Inkább ,hogy játszani akarok, edzek egyfolytában, csúcsformában vagyok. Aztán hátha kap egy back up szerződést még pár évre és jónapot.

Játszania kell, ez a Chiefs érdeke és az ő érdeke is. De kezdő csak akkor lesz, ha valaki hoppon marad a draft után. Vagy szezon közben (bármi okból). Akár itt, akár máshol. Mi azért hoztuk, mert vagy beválik, vagy ingyen kompenzációs picket ér, mindenképp megérte. Nem azért, mert ő fog majd kezdeni jövőre. Sztem. De back up is kell. Stanzi project rookie, egyelőre nulla játékidővel, ő és egy rookie QB elfogadhatatlan kockázat lenne egy szezonra. Palko FA lesz, mehet vissza CFLbe. Szóval egy QB draft esetén is kell még egy rutinos QB. És Orton olcsó.

Orton=Cassel ezt én két éve mondom nagyjából. Ebben egyetértünk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Orton szabad ügynök lesz, tőlünk azért kérte a cutolását, h vhol játszhasson, h jövőre olyan csapatba kerülhessen, hogy küzdhessen a kezdő szerepért. Ez jelenleg a Chiefsben adott lenne, de ha húztok egy QB-t akkor nem biztos, h aláír. Mondjuk szvsz jelenleg nem túl nagy a kereslet iránta, főleg mint kezdőre...
Egyébként Orton kb ugyanaz, mint Cassel, legfeljebb olcsóbb...

Ha elüt majd minket a Playoffstól, akkor nem tudom mit csinálok...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Jól elvannak ezen az Orton ügyön. Megint kérdéses a játéka. (Pedig direkt vagy hatszor nem írtam be, amíg Crennel fixen ki nem jelentette, mi lesz. Amikor hét közben változott, hogy kezd, nem kezd, kezd, nem kezd ... ...)
Ahogy sutianap mondta, addig fog Isten jelet küldeni (konkrétan eltakarítani mindenkit az útból), míg Stanzi pályára nem lép. Orton helyében inkább innék egy üveg whiskyt, mielőtt belém csap a villám. Mindenki jobban jár.
Amellett, hogy én megnézném Ortont is a Chiefsben. 3 meccse van rá, miért ne? Az egy dolog, hogy új OC/HC=új QB, de back up is kell. Cassel fizetése ahhoz sok. Miért ne Orton? Legalábbis biztosabb alapokon lehet dönteni a sorsáról, mint ha egy percet sem játszott idén. Vagyis fél percet játszott már.

Belcher (ILB) kapott egy illegal hitre utólagos pénzbüntetést. 15k$ értékben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Orton már tudott edzeni rendesen. Tehát ő fog kezdeni vasárnap. Palkonál rosszabb nem tud lenni, meg egyébkét is ezen a meccsen sok vesztenivalónk nincs. Idén egyszer már kikapott Orton a Packerstől, most megteheti újra.

Az még nem dőlt el végleg, hogy Palko inaktív lesz-e, de a csere QB Stanzi, ahogy előre is mondta Crennel.

McGraw (S) talán megint pályára tud lépni. Bár mostanában hamar visszasérül és lemegy újfent. Azért erőltetik, mert tényleg nincs más.

A két megfázott ember, Baldwin és Arenas (akik a fertőzésveszély miatt nem edzettek a héten sokat), ma visszatért a csapathoz. Nem lesznek 100%os formában.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Két játékos van sérültlistán jelenleg.
Did not participate: S Jon McGraw (ankle)
Limited participation: QB Kyle Orton (right finger; expected to start)
Ortonnál ez azt jelenti, hogy kezdhet akár. Vagyis nem tudunk újat.

Pár playa azért biztos szomorú. Az jutott eszembe, hogy Cassel például ezzel kereshet valami munkaadót, mert nem hiszem hogy ha új OC lesz, kifizeti a nagy lóvéját.
Battle kezdőposztja ugrik de ő nem volt igazi kezdő sosem, csak jó időben volt jó helyen. Haley adott neki egy esélyt, élt vele, nincs azzal gond.
Richardson örülhet ha cserének marad, főleg, hogy (szvsz) Muir nem lesz OC sokáig.
Baldwinak biztos a helye. Neki kellett volna egy(-két) újabb év Haleyvel, hogy fejlődhessen. Remélem egy valamirevaló WR edzőt szerzünk. Bár igazából használható Baldwin, csak még mindig elég nyers. Egy szintig el fog jutni, de Bowe szintjére sztem Haley tudta volna feltolni.
Pope is Haley kedvence volt, blokkolni tud, talán építenek rá, de neki rezeg a léc.
Az olyan kiegészítő emberek, mint Becht, vagy Mims főleg aggódhatnak. Projectet mindenki a saját szájíze szerint hoz. Hacsak nem mutatnak rövid távon valamit.
Horne és a többi WR maradhat simán. Három ilyen jó elkapó mögött teljesen mindegy ki a csere. Tudják amit kell, olcsók, aztán ennyi.
________________________________________________________________________


Védelemben nem számít annyira, Crennel megvédi az embereit, ha leváltják HC posztról. Ha repül, akkor nyilván nem. Inkább akkor is a cserék közt lesz felfordulás, a kezdőink maradnak, senki nem hülye azért.

De akkor vagy 4-3 lesz, vagy nemtom kit hoznak. Egyébként nagyon könnyen kirakható a 4-3. Igazából még a sztárjaink is 4-3 prototípusok, akik alkalmazkodtak a 3-4-hez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
aztat írja Schefter hogy Orton lesz a kezdő. De akkor most Palkó megy az inaktívok közé?Höri
Crennel meg azt mondja, hogy HA egészséges, akkor Orton lesz. Hanem, akkor Stanzi. Palko biztos nem. Összevágtam az idevonatkozó részeket, ahogy tudtam. Nem fordítom le.

"CRENNEL: Then also, I told them we’re making a change at quarterback, that we’re changing the quarterback and that Tyler [Palko] would not be the starter this week. [Kyle] Orton or [Ricky] Stanzi will be the starter. Which one? I’m not exactly sure yet because Orton has a finger that he has got to work through, and we’ll have to see during the week how his finger is and how he comes along and if he can handle it with that finger. Stanzi is a rookie and if Orton is able to go and can do it, then Orton is going to be the quarterback. If Orton cannot do it, then Stanzi will be the quarterback, and I told the team that today.

Q: If you don’t see points on the board fairly quickly, could all three of these guys end up being in the game this weekend?

CRENNEL: “Possibly. I never say never because you just never know in the NFL. Hey, what if Kyle hurts his finger on the first play and then Stanzi gets hurt? Then, I can’t play quarterback, so I’ve got to have Tyler, he’s got to be ready as well. It is what it is. You go forward and you make the best of us.”

Q: How much do you want to see Ricky Stanzi in game action?

CRENNEL: “Well it just depends on what else I have. Like I told you, [Kyle] Orton is going to play if Orton can play. If Orton cannot play then I want to see [Ricky] Stanzi to see what he can do. And if he’s able to handle it, and I know it’s a tough duty for him, it’ll be a tough duty for him going against the Packers but at some point he will have to go into the game and he will have to try to run the team. And if he can go in against the Packers and operate the team and run the team, that probably bodes well for him and probably bodes well for us as well.”
____________________________________________________________


És itt az Orton edzésére vonatkozó rész:

CRENNEL: “He’s been throwing a little bit with the trainers, and they said that for short passes, he’s been doing pretty good. Now, we’ll have to see how he does in practice. We might have to protect him a little bit from taking a snap, and we’ve got a plan in place to do that so that we can still operate the offense without him having to take a snap.”


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
aztat írja Schefter hogy Orton lesz a kezdő. De akkor most Palkó megy az inaktívok közé?

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Crennel azt nyilatkozta, hogy Orton edzett. De ez kimerült annyiban, hogy a segédedzőkkel dobáltak pár rövidet.
Stanzi volt a kezdőcsapattal tulajdonképpen végig. Kettejük közül kerül ki a kezdőjátékos továbbra is, más változás a keretben nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Egy dolog biztos, pont a Green Bay ellen nem tenném be Stanzit, ebből a meccsből nehéz lesz önbizalmat szerezni...somoskovig
Én mondtam előre (viccből), mikor Cassel lesérült és Palko lett a kezdő, hogy akkor teszik be, mikor a GBt ütni kell. Mert ha megverjük (vagy Tebowsan megveri) a Packerst, miért lenne nehéz önbizalmat szerezni? 😊
Egyébként Stanzinél a túlfejlett önbizalom születési rendellenesség.

Rookie, és a GB kemény. Ez jutott, ezt kell megpróbálni. Mivel a győzelem irreális elvárás, sztem a nyomás akár csökkenhet is. Ami engem inkább aggaszt , aza liga citromdíjas ROT Richardson kontra GB pass rush. És Albert is sérülten játszik egy ideje (LOT), de muszáj.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
No most jó esélye van kezdeni.

Ricky Stanzi - QB - Chiefs

Interim coach Romeo Crennel isn't ruling out starting Ricky Stanzi at quarterback against the Packers in Week 15.
It's quite possible that Todd Haley's insistence on sticking with an overmatched Tyler Palko contributed to his dismissal. Although Stanzi was believed to be "not ready," the Texans' success with their own fifth-round rookie may give the Chiefs a good reason to give Stanzi an audition. Kyle Orton (finger) could be an alternative, though his status for this week is still unknown.Delonso_
Pontokba szedte Crennel a QBket. fontosságiba rendezem.
1. Ha Orton egészsége (dobókezén a mutatóujja) engedi, akkor ő kezd.
2. Stanzi kap egy esélyt mindenképp. Ha Óratorony nem bír játszani akkor kezdhet is.
3. Palko ha edzésen olyat mutat, kaphat még esélyt. (Itt szó nincs kezdésről egyelőre).

Sztem most meg is teheti ,hogy Stanzit beveti, nem neki fogják felróni ,ha rossz. És a "nép" kedvében is jár. Mert azért Mr. Hunt, a tulaj döntéseivel nem igazán elégedettek a Chiefs szurkolók:
http://arrowheadaddict.com/2011/12/13/unhappy-chiefs-fan-builds-giant-sign/
Ez a tábla is mutatja, hogy a sok (pont most írtam erről másik topicba, vicces) elköltetlen money mellett miért Palkok dobálnak a Chiefsben? És Stanzi meg egy urban legend. Persze ez minden rosszul teljesítő csapatban így szok lenni.ulpianus
Egy dolog biztos, pont a Green Bay ellen nem tenném be Stanzit, ebből a meccsből nehéz lesz önbizalmat szerezni...somoskovig
Negatív vagy, így nehezen fog beindulni Őfelsége II. Tebow NFL-karrierje...

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
No most jó esélye van kezdeni.

Ricky Stanzi - QB - Chiefs

Interim coach Romeo Crennel isn't ruling out starting Ricky Stanzi at quarterback against the Packers in Week 15.
It's quite possible that Todd Haley's insistence on sticking with an overmatched Tyler Palko contributed to his dismissal. Although Stanzi was believed to be "not ready," the Texans' success with their own fifth-round rookie may give the Chiefs a good reason to give Stanzi an audition. Kyle Orton (finger) could be an alternative, though his status for this week is still unknown.Delonso_
Pontokba szedte Crennel a QBket. fontosságiba rendezem.
1. Ha Orton egészsége (dobókezén a mutatóujja) engedi, akkor ő kezd.
2. Stanzi kap egy esélyt mindenképp. Ha Óratorony nem bír játszani akkor kezdhet is.
3. Palko ha edzésen olyat mutat, kaphat még esélyt. (Itt szó nincs kezdésről egyelőre).

Sztem most meg is teheti ,hogy Stanzit beveti, nem neki fogják felróni ,ha rossz. És a "nép" kedvében is jár. Mert azért Mr. Hunt, a tulaj döntéseivel nem igazán elégedettek a Chiefs szurkolók:
http://arrowheadaddict.com/2011/12/13/unhappy-chiefs-fan-builds-giant-sign/
Ez a tábla is mutatja, hogy a sok (pont most írtam erről másik topicba, vicces) elköltetlen money mellett miért Palkok dobálnak a Chiefsben? És Stanzi meg egy urban legend. Persze ez minden rosszul teljesítő csapatban így szok lenni.ulpianus
Egy dolog biztos, pont a Green Bay ellen nem tenném be Stanzit, ebből a meccsből nehéz lesz önbizalmat szerezni...

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Muirra térjünk vissza, mint egyik érv Haley kirúgásánál. Mármint szó szerint ezt sem (a depth helyzetet, sérülteket sem) írták le, mondták ki.

Szóval Muir mit tett, mint OC? Wies volt az OC, őt Pioli+Haley közösen vették fel. Azonban Haley beleszólt a playhívásba ritkábban, amit Weis nem bírt. Weis fiának nem adtak volna állást egyetemen, így ment egy évre Floridába. Ekkor Haley (és Pioli is talán) kinevezték Muirt szezon elején OCnak.

Azóta eltelt 13 mérkőzés. Sok szempontból meg lehet ítélni. Sztem ezt elég egyszerű. Megy a támadás, vagy nem megy? Tudom sokan nem szeretik a statokat, én sem mindig, de a szerzett pont elég kézenfekvő szempont. Én most ezt fogom elemezni mert ez zavar leginkább.

13 meccs alatt négyszer értünk el 21 pontot vagy többet. Egyik esetben sem értük el a 30 pontot. Soha idén még tehát.
A 4 következő meccsen:
Vikings ellen 22-17. (Azonban itt 5 FG és egyetlen TD van. Az is Bowe érdeme 52 yard szlalom)
Colts 28-24 (kiváló csapat a Colts, kiemelkedő védelemmel. Itt is Bowe és Breaston varázsol)
Raiders 28-0 (A Chiefs defense + a QB helyzet kinyírja őket. 6 Pick, 2 pick6, 14 támadópont)
Bolts 23-20 (ez igazából 20 pont, csak OT. És Baldwin oldja meg 39 yardért az egy TD-t.)

Ezen kívül egyetlen meccsen értünk el 17 pontot (SD ellen 20-17es vereség). A maradék 7 mérkőzésen azonban mindig 10 vagy kevesebb pont (10, 9, 7, és négyszer 3). Legalább nulla nincs, de ez nevetséges. Ha hozzáteszem, hogy 9=3FG, és a 10 valamint a 7 pontos találkozón mindkettő ordenáré mákos tripla coverage TD (egyik egy félpályás Hail mary), akkor mi marad?

Nem akarok most belemenni a futás és passz statisztikákba, mert felesleges. Rossz, higgyétek el és kész. 30th passzyard, 15th futott yard (Battle és McCluster érdeme, Thomas Jones mehet Muirral amerre lát).

Ehhez jött Haley ellen, az inkonzisztens játék érve is. De az sztem a védőkre igaz. A támadás sose volt jó. Amikor a védők jók voltak, meccsben voltunk. Hiába voltak többnyire 40 percet a pályán. Amikor például Palko+Cassel dobálta a tökéletes field pozíciókat az ellenfélnek (Pl. a Steelers meccset tudom ajánlani konkrétan a RZ elé dobálta a pickjeit Palko, azt védekezd le kapott pont nélkül), akkor volt hogy nem bírták tartani az ellenfelet, volt hogy igen.
Ehhez társul az év eleji túledzettség miatti két borzalom vereség. Ott senki nem volt formában. Haley túlhajtotta őket edzőtáborban. Mert Haley kőkeményen edz ,ami jó. De itt nem volt idő, és nem váltott. Lezavarta így is. Kétszer vertek el csúnyán miatta. Ráadásul több játékos vagy lesérült, vagy elhúzódó sérüléssel szenvedett (szenved azóta is).
De oké ez első két meccs elfogadható Muir soha előtte életében nem hívott playeket. Viszont 13 meccs nem elfogadható.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Itt egy jó kép a Browns fanek szerint kevésbé jó HC választottunkról:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
No most jó esélye van kezdeni.

Ricky Stanzi - QB - Chiefs

Interim coach Romeo Crennel isn't ruling out starting Ricky Stanzi at quarterback against the Packers in Week 15.
It's quite possible that Todd Haley's insistence on sticking with an overmatched Tyler Palko contributed to his dismissal. Although Stanzi was believed to be "not ready," the Texans' success with their own fifth-round rookie may give the Chiefs a good reason to give Stanzi an audition. Kyle Orton (finger) could be an alternative, though his status for this week is still unknown.Delonso_
Pontokba szedte Crennel a QBket. fontosságiba rendezem.
1. Ha Orton egészsége (dobókezén a mutatóujja) engedi, akkor ő kezd.
2. Stanzi kap egy esélyt mindenképp. Ha Óratorony nem bír játszani akkor kezdhet is.
3. Palko ha edzésen olyat mutat, kaphat még esélyt. (Itt szó nincs kezdésről egyelőre).

Sztem most meg is teheti ,hogy Stanzit beveti, nem neki fogják felróni ,ha rossz. És a "nép" kedvében is jár. Mert azért Mr. Hunt, a tulaj döntéseivel nem igazán elégedettek a Chiefs szurkolók:
http://arrowheadaddict.com/2011/12/13/unhappy-chiefs-fan-builds-giant-sign/
Ez a tábla is mutatja, hogy a sok (pont most írtam erről másik topicba, vicces) elköltetlen money mellett miért Palkok dobálnak a Chiefsben? És Stanzi meg egy urban legend. Persze ez minden rosszul teljesítő csapatban így szok lenni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No most jó esélye van kezdeni.

Ricky Stanzi - QB - Chiefs

Interim coach Romeo Crennel isn't ruling out starting Ricky Stanzi at quarterback against the Packers in Week 15.
It's quite possible that Todd Haley's insistence on sticking with an overmatched Tyler Palko contributed to his dismissal. Although Stanzi was believed to be "not ready," the Texans' success with their own fifth-round rookie may give the Chiefs a good reason to give Stanzi an audition. Kyle Orton (finger) could be an alternative, though his status for this week is still unknown.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
JMD egy név volt akit OC posztra neveztek meg. Ha akarták volna, akkor szabadon igazolható volt Weis távozása után. De nem akarták OCnek. HCnek most miért akarnák jobban? Valahogy nem hiszem, hogy ez lenne a válasz.

(Az más kérdés. hogy én speciel idiótának is tartom, ezt írtam Denver topicba nem egyszer mióta odakerült. Nekem a Cutler-Beast eset óta ez a véleményem, hogy teljesen alkalmatlan vezetői szerepre. Mert a saját pillanatnyi érzelmei befolyásolják a csapatot érintő hosszútávú döntéseit. Képtelen reálisan gondolkozni, ha megsértődik. Előbb nőjön fel, aztán irányítson dollár százmilliós vállalkozást. De ez csak szubjektív véleményem, ez nem érdekel odaát senkit sem.)

A sérültekre meg külön válasz van. Ez ilyen sport sérülteket el kell tudni viselni. Ez volt egyik legfőbb kritika Haley ellen. Nincs depth, 3 ember után vége a szezonak. Az ő hibája, nem hihette, hogy senki nem sérül majd meg. És a cserék mind iszony szarok voltak több poszton. Ezért ez nemhogy kifogás, hanem fő érv lett.ulpianus
Jó így végülis érthető...mindent érdemes többször megvizsgálni...
Amíg nem egy poszt teljes állomány dől ki addig nem kéne valóban, h gond legyen, bár 3 kezdő hiányzása se kevés éppen...de kifogásnak valóban kevés

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
(Az más kérdés. hogy én speciel idiótának is tartom, ezt írtam Denver topicba nem egyszer mióta odakerült. Nekem a Cutler-Beast eset óta ez a véleményem, hogy teljesen alkalmatlan vezetői szerepre. Mert a saját pillanatnyi érzelmei befolyásolják a csapatot érintő hosszútávú döntéseit. Képtelen reálisan gondolkozni, ha megsértődik. Előbb nőjön fel, aztán irányítson dollár százmilliós vállalkozást. De ez csak szubjektív véleményem, ez nem érdekel odaát senkit sem.)
ulpianus
Nem csak te, sőt szvsz a világ egész, New Englanden kívüli, része...
Én spec az idiótánál erősebb kifejezést használtam volna...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
JMD egy név volt akit OC posztra neveztek meg. Ha akarták volna, akkor szabadon igazolható volt Weis távozása után. De nem akarták OCnek. HCnek most miért akarnák jobban? Valahogy nem hiszem, hogy ez lenne a válasz.

(Az más kérdés. hogy én speciel idiótának is tartom, ezt írtam Denver topicba nem egyszer mióta odakerült. Nekem a Cutler-Beast eset óta ez a véleményem, hogy teljesen alkalmatlan vezetői szerepre. Mert a saját pillanatnyi érzelmei befolyásolják a csapatot érintő hosszútávú döntéseit. Képtelen reálisan gondolkozni, ha megsértődik. Előbb nőjön fel, aztán irányítson dollár százmilliós vállalkozást. De ez csak szubjektív véleményem, ez nem érdekel odaát senkit sem.)

A sérültekre meg külön válasz van. Ez ilyen sport sérülteket el kell tudni viselni. Ez volt egyik legfőbb kritika Haley ellen. Nincs depth, 3 ember után vége a szezonak. Az ő hibája, nem hihette, hogy senki nem sérül majd meg. És a cserék mind iszony szarok voltak több poszton. Ezért ez nemhogy kifogás, hanem fő érv lett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Na most jutottam el addig, hogy kommentáljam a dolgot.

Én nagyon meglepődtem. És bár ez nem számít, de nem tartom jó ötletnek.
Tavaly elég jó volt a csapat és az idei szereplés inkább a sérültek miatt olyan amilyen sztem, de mi ugye nem látunk bele a dolgokba. Egy jövő évet még biztos vártam volna én ezzel a move-al. Ha jön JMD és szétver itt is sok mindent akkor azért már egyértelmű lesz, hogy Raiders vagy Chargers fan a srác 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Akkor legyen az, hogy Haley jön hozzánk OC-nek ti meg megkapjátok Marty Moornhinweget.Shawn84
Akkor már inkább jöjjön hozzánk vissza. Whizzel úgyis nagy haverok azóta is 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Arra mennyi az esély h Crennel marad jövőre is? Csak azért mert Clevelandben azért ő is bukott mint HC.empty taxi
Annyi, hogy ha nem találnak mást. Sztem elsődlegesen keresni fognak valakit. Crennel kiváló DC de nem több. Csak ugye kit nevezzenek ki? Zornt ha kinevezik, utána már nehéz lesz visszatolni QB edzőnek. És ő sem bukott kisebbet. Muir meg a többiek nem olyanok, akiket Pioli kinevez. Most írtam pont, és erre is igaz, hogy Pioli nem szereti a bábukat. Határozott, önjáró embereket keres, és a helyettes HC meg a többi nálunk mind Haley olyan embere, akik ennek nem felelnek meg. Crennel maradt.
De nem fognak kapkodni, ezt leszögezte Pioli. Jól át fogja gondolni kit választ. Jellemző is rá. Biztosra veszem, hogy pár embert már meg is keresett.


Állat vagyok, ami enni kér...