Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
Arra mennyi az esély h Crennel marad jövőre is? Csak azért mert Clevelandben azért ő is bukott mint HC.empty taxi
Annyi, hogy ha nem találnak mást. Sztem elsődlegesen keresni fognak valakit. Crennel kiváló DC de nem több. Csak ugye kit nevezzenek ki? Zornt ha kinevezik, utána már nehéz lesz visszatolni QB edzőnek. És ő sem bukott kisebbet. Muir meg a többiek nem olyanok, akiket Pioli kinevez. Most írtam pont, és erre is igaz, hogy Pioli nem szereti a bábukat. Határozott, önjáró embereket keres, és a helyettes HC meg a többi nálunk mind Haley olyan embere, akik ennek nem felelnek meg. Crennel maradt.
De nem fognak kapkodni, ezt leszögezte Pioli. Jól át fogja gondolni kit választ. Jellemző is rá. Biztosra veszem, hogy pár embert már meg is keresett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Arra mennyi az esély h Crennel marad jövőre is? Csak azért mert Clevelandben azért ő is bukott mint HC.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
Gabtsi.

Pioli nem szeret bábokat kinevezni maga alá. Akkor meg a Stanzi érv nem áll meg. Mert ha döntésképes edzőt nevez ki, akinek van saját véleménye, azt is jelenti ,hogy Stanzi akkor játszik ha ő úgy akarja. Pioli sosem szól bele a szakmai munkába. Ő a pénzügyeket tartja kézben, bár azt elég hatékonyan. Szereti a drágább játékosokat maga is megnézni személyesen (és ultra alaposan), mielőtt fizet, de ennyi. Esetleg szóvá teszi, hogy XY személyisége vagy bármi problémás vagy épp nagyon is jó arc. Stanzit is egy fél napon át nézte, interjúvolta stb. még a draft előtt. Pedig nem is volt TOP prospect. De ő ilyen alapos. Ez a max amiben HC munkát végez, vagy beleszól. Mondom a pénzügy az más, az az övé. De azt meg a HCk nem szokták úgysem intézni szívesen.

Sztem tehát most sem lesz bábú. Aztán hogy Crennel mit gondol Stanziről arról fogalmam sincs. Vagy Palkoról. De Palko Haley embere volt. Arizonába is ő vitte, onnan hozta magával (ahogy Pope vagy Breaston, stb is).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de miért ?
nem értem mibe bukott bele haley, amit mi láthatunk. az "eredmény" persze számon kérhető, de azért a körülmények se voltak ideálisak idén, és miért most, így ?gabtsi
ha láttad volna pár meccsünket és a vezetőedző alatt lévő muir-t , mint OC...nem kérdeznél ilyeneket...ez azért az ő felelőssége is
😊ehh
ezt én értem, elfogadom, de még meccset is láttam.
nekem csak az nem tiszta, hogy erre miért így és miért most. konkrétabban arra akartam célozni, hogy ez mennyire szakmai döntés _most_ és mennyire az, hogy talán nem ugyanazt az irányt álmodták Piolival, ez milyen konfliktusokat szült két nehéz ember között. találgatok, de az is megfordult a fejemben, hogy Stanzi játszatásán is lehettek nézetkülönbségek, mert mondjuk a GM megnézte volna még idén, még a draft előtt mit tud a szebben lévő arc, míg ezt a HC mondjuk nem akarta. mondom még egyszer találgatok, mert nekem a szakmai inkompetencia (ami sztem meg sem áll), kevésnek tűnik egy derült égből kirúgáshoz 3 héttel a vége előtt, egy tavalyi divízióbajnoknál.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
Ha minden igaz, akkor mindjárt (kilenckor) lesz itt egy sajtótájékoztató élőben (Pioli (GM) és Hunt (tulaj) fog beszényi a csöppet:
http://www.kcchiefs.com/chiefs-live.htmlulpianus
Az interjúban nem mondtak semmit. Kedvencem az rész, hogy "Inkonzisztens a cspat játéka. De mivel matematikai esélyünk van a rájátszásra, kell valaki, aki képes élni a lehetőséggel. És a most következő Green Bay elleni meccsen is már akár nyerni." Legalábbis így melékszem nagyjából ez a lényeg. Megnézem azt az edzőt, aki ezzel a Chiefs kerettel pár nap leforgása alatt üzembiztosan (nem inkonzisztensen) megveri a Packerst.

Kérdezték a kulcsemberek kiesését, mert így nehéz jó taktikát kiötölni.
A sérülések a játék részét képezik. Ha 3 ember kiesésével a csapat nullázódik, akkor az a HC hibája is. (hozzáteszem, mert vagy nincs semmi tartalék a csapatban, vagy nem elég jók, vagy nem tudja őket használni az edzői kar.)
Ezzel olyannyira egyetértek, hogy magam is írtam pár hete. Párhuzamot húzva a tavalyi bajnok Packers keretével, miszerint ők is sérültek, gyengültek is. De nem estek szét. Nem szűntek meg.

Azért azt többször hangoztatta a két bársonyszék, hogy a csapat magja erős. Ami ugyanezt jelenti. Vagyis van egy nagyon jó kezdősor. Ezt én annyiszor írtam ,hogy újdonság nektek ebben nincs. 😀 Azonban nincs depth. Sztem erről beszélnek, csak burkoltan. Ez igaz teljes mértékben. Akármelyik posztot mondhatom. Vegyük a sokat emlegetett sérülteket. Jamaal Charles helyén Jackie Battle. Moeaki helyén O'Connel. Berry helyén McGraw, Piscitelli. Túl nagy a visszaesés. Cassel helyén Palko és folytathatom. Alig van pár poszt, (LB, WR vagy DE) ahol minőségi ember a csere. Hiába vannak kiváló játékosok így miden poszton szinte. (Sztem kettőn nincs összesen QB+NT) Így pár sérülés garantáltan kinyírja a csapatot.
És ez már komoly indok.

Konkrét jelölt egyelőre nem lett megnevezve.
___________________________________________________________________________

Ötletek persze mindenhonnan érkeznek. Tony Dungytól kezdve (akitől láttam egyszer más csapat esetén kérdezték, eléggé elzárkózott) sok egyetemi szaki felbukkanásáig. (Én magam inkább ezt preferálom, igen jó neveket tudnék benyögni. Csak ugye kit érdekel Kansas Cityben ez. Vagyis irreleváns). Még várom, hogy Kiffin meg hasonló bukott angyalok mikor kerülnek szóba. És persze a logikus Weis, még mielőtt befészkeli magát a KU székébe. satöbbiek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
de miért ?
nem értem mibe bukott bele haley, amit mi láthatunk. az "eredmény" persze számon kérhető, de azért a körülmények se voltak ideálisak idén, és miért most, így ?gabtsi
ha láttad volna pár meccsünket és a vezetőedző alatt lévő muir-t , mint OC...nem kérdeznél ilyeneket...ez azért az ő felelőssége is
😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szerk.: lol g*ci. miután megirtam ezt a pos-ot, belenéztem a dolphions topikba.
íromány: "sparano-t is kirugták" 😕
nem gondoltma volna, hogy szezon közben...Ventura
De teljesen jogosan szerintem
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha már Kirk Ferentz neve felbukkant, akkor Pat Hill is érdekes opció lehet (ex Fresno State HC). Éppen most lett állásnélküli, van Pioli kapcsolat még a Brownstól, pozíciósedzőként OL múlttal.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
az szép. ehhez képest sparano akkor örülhet (2008 afc east champion, majd folyamatosan lefelé)

de azért vegyétek számításba, hogy velünk is meg kell mérközni a head coach ügyben. ross kijelentette, hogy megpróbálja megszerezni a lehető legjobbat.



szerk.: lol g*ci. miután megirtam ezt a pos-ot, belenéztem a dolphions topikba.
íromány: "sparano-t is kirugták" 😕
nem gondoltma volna, hogy szezon közben...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
Élő kép nem megy rádióadás van:

http://espn.go.com/espnradio/affPopup?s=whb-am


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
Ha minden igaz, akkor mindjárt (kilenckor) lesz itt egy sajtótájékoztató élőben (Pioli (GM) és Hunt (tulaj) fog beszényi a csöppet:
http://www.kcchiefs.com/chiefs-live.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hélit reptették mer képtelen volt a megvilágosodásra, ott voltak a jelek. Émmá most szoritanék, hogy Cowher hozzátok térjen vissza. Jól mondom?sutianap
Ez nekem is tetszene. Vagy Gruden ugye, csak ő bebetonozta magát a kommentátori székbe. Viszont Haleyt szívesen venném mint az Eagles új OC-ja.Shawn84
Gruden hozzánk jön. Amúgy már mondtam, hogy ha HC-nek megy akkor simán kiléphet a szerződésből.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ahh gondolkodtam is pedig hogy Cowher megnyerte e 95-ben az SB-t, de ha nem akkor tényleg csak egyel.

Ulpi, amikor mi először tárgyaltunk vele azt mondta a feltételei úgy kezdődnek hogy olyat GM akit vagy ő hoz vagy tudnak együtt dolgoz/ dolgoztak együtt és a játékos dolgokba nem szól bele.
Az tény hogy BB-vel is dolgozott együtt Scott, de ebbe a helyzetbe még elég zöldfülüként került.

Nem hiszek benne, hogy ide jön, de ha mégis, hatalmas fogás lehetne.
Én amúgy Romeot is bírom. Nagy egyéniség nagyon tisztelik és nagyon ismeri ezt a játékot.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Akkor legyen az, hogy Haley jön hozzánk OC-nek ti meg megkapjátok Marty Moornhinweget.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
Itt nem az a kérdés jobb lenne-e.
Ahogy a beírásom sem ezt sugallja. Hanem azt, hogy Cowher szabad kezet akar, nem dolgozna erős GM-mel, ezt Miamiban elmondta.
Nos, véleményes ez mennyire megfelelő Piolinak és vica versa.Delonso_
Haley is elég öntörvényű HC volt.ulpianus
De kezdő HC.
Cowher meg az egyik legnagyobb tekintélyű, fényes gyűrűkkel.Delonso_
Pioli a nem szólt bele soha a taktikába.
A játékosigazolásba már inkább, az igaz. De ott sem eset túlzásba, ahogy tudom. Szereti a legfőbb jelölteket maga is szemügyre venni.

Egyvalamiben dönthetett csak ő. A szerződések ügyében. Azt centre pontosan lejátszotta az tény. De az meg tipikusan egy HCt nem érdekel.

Mindenesetre nekem nem volna gondom Cowherrel sem. Csak nem hiszek benne igazán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Itt nem az a kérdés jobb lenne-e.
Ahogy a beírásom sem ezt sugallja. Hanem azt, hogy Cowher szabad kezet akar, nem dolgozna erős GM-mel, ezt Miamiban elmondta.
Nos, véleményes ez mennyire megfelelő Piolinak és vica versa.Delonso_
Haley is elég öntörvényű HC volt.ulpianus
De kezdő HC.
Cowher meg az egyik legnagyobb tekintélyű, fényes gyűrűkkel.Delonso_
Sajnos csak eggyel, de ettől még valóban az egyik legnagyobb tekintélyű.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Sőty az milyen lenne az öreg Martynak tisztelegve kivenné a kis Slotyit a rakettoktól és egybó után átadná a stafétát


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Itt nem az a kérdés jobb lenne-e.
Ahogy a beírásom sem ezt sugallja. Hanem azt, hogy Cowher szabad kezet akar, nem dolgozna erős GM-mel, ezt Miamiban elmondta.
Nos, véleményes ez mennyire megfelelő Piolinak és vica versa.Delonso_
Haley is elég öntörvényű HC volt.ulpianus
De kezdő HC.
Cowher meg az egyik legnagyobb tekintélyű, fényes gyűrűkkel.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 800 — SuperLOL
Itt nem az a kérdés jobb lenne-e.
Ahogy a beírásom sem ezt sugallja. Hanem azt, hogy Cowher szabad kezet akar, nem dolgozna erős GM-mel, ezt Miamiban elmondta.
Nos, véleményes ez mennyire megfelelő Piolinak és vica versa.Delonso_
Haley is elég öntörvényű HC volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem tudom az a manus mire lenne jó, épp OC-nek sem.
Annak hogy most valaki HC pozíciót kínál neki szvsz nagyon nagyon nagyon csekély.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Cowher és Pioli? Háőt... érdekes dolog.

Haley-t is ahogy az előző HC-teket sajnálom és elkapkodott döntésnek érzem.Delonso_
JMD jobb lenne?Shawn84
Itt nem az a kérdés jobb lenne-e.
Ahogy a beírásom sem ezt sugallja. Hanem azt, hogy Cowher szabad kezet akar, nem dolgozna erős GM-mel, ezt Miamiban elmondta.
Nos, véleményes ez mennyire megfelelő Piolinak és vica versa.Delonso_
Ezért kérdezem. Már dolgozott JMD-vel. Ismeri őt. Jobb lenne? Könnyebben tudná irányítani gondolom.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
és a hazai pálya mellettetek szól, nem ? Brownsba nem mén fix, hozzánk nemjön vissza fix.
bigBent is ő kapta elő a kalapból, szóval ellenne kikiRikivel is - de HaliTangával együtt guringatnák az Ofalakat a földi paradicsomban 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Cowher és Pioli? Háőt... érdekes dolog.

Haley-t is ahogy az előző HC-teket sajnálom és elkapkodott döntésnek érzem.Delonso_
JMD jobb lenne?Shawn84
Itt nem az a kérdés jobb lenne-e.
Ahogy a beírásom sem ezt sugallja. Hanem azt, hogy Cowher szabad kezet akar, nem dolgozna erős GM-mel, ezt Miamiban elmondta.
Nos, véleményes ez mennyire megfelelő Piolinak és vica versa.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Cowher és Pioli? Háőt... érdekes dolog.

Haley-t is ahogy az előző HC-teket sajnálom és elkapkodott döntésnek érzem.Delonso_
JMD jobb lenne?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Cowher és Pioli? Háőt... érdekes dolog.

Haley-t is ahogy az előző HC-teket sajnálom és elkapkodott döntésnek érzem.