Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 099 — capitaine du château de Vienne 1487
nu, valami istenit tudhatnak a spórtévében?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 612 — Raiders fan
Képben vagyok azzal,h nem lenne sima 3-4 váltás nálunk...nem is támogatnám nagyon, de ha jön kell a jó DC...
Ha én kerülnék 😊 Chiefs HC posztba meg akarnám tartani Romeot, mert ahogy írtad majdnem kész a D és jó
Az, h Clevelandban HC volt és utána DC lett ez sima ügy, hiszen mint HC megbukott ott...valahol interim HC és szezon végén hoznak egy új HC ő meg visszalép DCnek sztem már más dolog, de ezért kérdeztem, mert ti jobban ismeritek...
Köszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Sztetek ha Crennel nem kapja meg a HC posztot visszatérne mint DC?
Én nem gondolnám, de ki tudja...

Ha váltanánk 3-4re őt is el tudnám képzelni DCnek...Rolni
Nézzük a jelent. Crennel már szinte kész a védelemmel. Ha Berry visszatér, kell egy NT és kész is, meg 2 max 3 cserejátékos. PAssz ellen már most TOP 10 Berry nélkül, meccsenként 80-100 yard SS poszton benyalt yarddal és 1-2 TD-al. A futásvédelem átlagos, néha jó néha rossz kilengéssel. NT hiányzik főleg.

Romero Oaklandben. Nem ismerik a rendszerét, Seymourt kivéve. Mire lenne valami, Sey nyugdíjba vonul. Egy év alatt nem lehet installálni ilyen váltást draft + komoly játékosmozgás nélkül. Ami ugye a Raidersben nem lesz, mert se normális draft pick se cap space nincs. Csak drága szerződések.
Crennel rendszere nagyjából mindenben az ellentéte a Raidersben megszokottnak. Nem csak a 3-4.

Végül. Crennel ha olyan lenne mint mondod, hogy HC után nem akar DC lenni, ide se jött volna. Mert HC volt Clevelandben. Tehát még ezt sem értem, miből vontad le? Most sem akart HC lenni, csak valakit ki akartak nevezni a szezon végére, és ő volt HC meg Zorn, a többiek sztem is alkalmatlanok. Zorn QB edző, ott már én is írtam, hogy kemény lett volna visszafokozni. A DC-ideiglenesHC-DC az sztem egyáltalán nem probléma.

Sztem tehát reálisabb feltenni a kérdést úgy:
1. Ha új HC lesz, neki megfelel-e Crennel és a védelme? Mert a Chiefs nagyon gyorsan visszaalakítható ütőképes 4-3ra. Igazából mindenki 4-3as sztár.
2. Az illető (és az ajánlata) megfelel-e Crennelnek?

A következőt gondolom, ha már kérdezted. Hacsak nem ragaszkodik valakihez az új HC, vagy nem utálja Crennelt vagy a 3-4-et, akkor marad Crennel. Mert így koncentrálhat a draft/FA piacon a támadókra. És stratégiai szempontból is egy hatalmas terhet Crennel levesz a válláról (egy magától (Crenneltől) működő védelem megnyugtató tud lenni, ha próbálkozó időszak van offenseben). A védőjátékosok meg annyira szeretik Crennelt, hogy a fél csapattal biztos nem lesz gond kapásból.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 612 — Raiders fan
Sztetek ha Crennel nem kapja meg a HC posztot visszatérne mint DC?
Én nem gondolnám, de ki tudja...

Ha váltanánk 3-4re őt is el tudnám képzelni DCnek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 099 — capitaine du château de Vienne 1487
Azt mondta Crennel, hogy Stanzi csak akkor lép pályára, ha Ortonnal valami történik.ulpianus
fog, muszály


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Azt mondta Crennel, hogy Stanzi csak akkor lép pályára, ha Ortonnal valami történik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 612 — Raiders fan
Weigmann visszavonulásával van egy rookie centerünk, aki guard.

ulpianus
Draft körül elég jó véleménnyel voltál Hudsonról mint C...sokan ugye Wiznél jobbnak mondták...
Láttál vmit tőle ami aggodalomra ad okot vele kapcsolatban?
Kicsit negatívnak tűnt az említés...Rolni
Nem. Sőt sztem kiváló játékos. Amit eddig mutatott (nagyjából ha összeadom 3-4 meccsre elegendő snap lehet), az mind jó. Nagyon jól blokkol. Ez legfőbb erénye. Mármint a kezei kiválóak. Gyors intelligens, hajtós gyerek, nagyon tetszik.
Passznál ez kiemelten látszik. Futásnál még kell egy kis erő, ha egy Nose a célpont, mert egyedül csak megtartani tudja, eltolni nem. De így is jobb, mint vártam e téren.

Az a gond, hogy ettől még nem center valaki. Egyetemen is guard is volt. Míg Wiz ugye center. És valóban a draft előtt már 20 hellyel is Wiz elé tették értelmesebb listákon. Azt ugye a Raidersbe tudjuk miért Wiz ment, teljesen logikus. és sztem mint center egyenértékűnek látszottak. Hudsonban potenciál volt nagyobb. Wiz sem lett kezdő center. Az nem úgy megy. Ha valahol, ott kell a tapasztalat.

Mondok egy gyakorlati problémát. Vagyis a legfontosabb problémát. A kéz blokkjátéka center poszton.
A guard ugye áll, keze a teste előtt. Bemondják milyen típusú blokk, melyik play. Akkor snap és lehet tolni, vagy passzblokkolni.
Ha center vagy, ez nem így megy.
1. A QB bemondja playt, vagy áthívja. 1/b. bemondja hol lesz extra blokkoló, ahol blitzet sejt.
Ekkor a center ennek megfelelően rendezi (van 1-2 másodperce a dologra) az OL munkáját, elossza a blokkokat.
2. a snap. Egyik kézzel fel kell adni a snapet.Ráadásul Shot gun snap esetén látható volt egy rookie center a Denver Buffalo meccsen vagy 5x Fitz fejéhez dobta a labdát és háromszor a feje fölé. Úgy ugrott fel Fitz, hogy elérje, egyikből ami Hand off futás volt, lett is TFL mire eljuttatta az álldigáló HBhez.

De a center alatti átadásnál is a QB nem a labdára koncentrál, hanem olvassa a védőket és a támadókat EGYSZERRE, nem azt nézi hogy mi a tosz van a labdával. A kezébe kell adni pontosan.
Másik kézzel közben meg KELL tartani a DT-t. És közben minél hamarabb felállni (a centerek a snaphez szélesebb terpeszben vannak, mint egy Guard). De úgy felállni, hogy egy kézzel tartod a DT-t és az nem tol rá a QBre. Futás esetén meg kell indulni előre a Guarddal egyszerre. Mielőtt a power step eltol.
Ez alatt a rutinos DT persze a labdás kéz irányába próbál forgatni ,vagy swim, akármi move-al leütni az egyetlen blokkoló kezet. És mindezt egyszerre rövid idő alatt.

Hudson tehetséges sztem. De ez túl sok egy rookienak. Ezért nem is igazán játszott centert egyelőre. Egyetemen is sokat gyakorolta a snap feladását edzésen, és itt is. Az nem ugyanaz.

Amennyiben (sztem biztosan) Weigmann visszavonul valakinek kell a snapet feladni. Egy OT bemehet Guardnak meg fordítva. De centernek center mehet. Márpedig Waters volt a center tartalék, ő nincs. Weigmann nem lesz. Hudsont nem tudjuk. És én nem bízom álmokban, majd ha látom két meccsen jól játszani, akkor elhiszem, hogy jó center. És akkor sincs cseréje. Mi lesz, ha megsérül? Sztem egyértelmű, hogy egy rutinos center FA vagy stabil 3-4-5. körös center kell mögé. Nem egy világszám kell, de center, és nem egy újabb guard.ulpianus
Értem.
Köszi a részletes C leírást...tudtam, h sokkal összetettebb a C dolga, de jók ezek a kis szemléletes leírások.
Wiz esetében a nagy fegyvertény sztem az, h amikor meccs közben be kellett ugrania Satele helyére akkor nem volt hiba. Sőt igazából pozitív különbség volt, mert ő erősebb, jobban tol mint Samson. Mindenesetre örülök, h Gben tudott kezdeni, mert nem volt akkora a mélyvíz így...
Jövőre mi lesz nem tom...ha marad LG akkor sztem azért, mert úgy lesz a falunk összességében jobb, megoldani megtudja majd a posztot jól.
A depth az valóban nagy kérdés/gond. Nálunk is az lesz, mert mostmár kezd 1-2 értelmes fal emberünk lenni és megéreznénk a visszaesést egy fos cserével 😊
Addig jó amíg nem kell OTből Ct játszani 😊 tavaly Veldheert rendesen szopatta Kábel a C mutatvánnyal...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Weigmann visszavonulásával van egy rookie centerünk, aki guard.

ulpianus
Draft körül elég jó véleménnyel voltál Hudsonról mint C...sokan ugye Wiznél jobbnak mondták...
Láttál vmit tőle ami aggodalomra ad okot vele kapcsolatban?
Kicsit negatívnak tűnt az említés...Rolni
Nem. Sőt sztem kiváló játékos. Amit eddig mutatott (nagyjából ha összeadom 3-4 meccsre elegendő snap lehet), az mind jó. Nagyon jól blokkol. Ez legfőbb erénye. Mármint a kezei kiválóak. Gyors intelligens, hajtós gyerek, nagyon tetszik.
Passznál ez kiemelten látszik. Futásnál még kell egy kis erő, ha egy Nose a célpont, mert egyedül csak megtartani tudja, eltolni nem. De így is jobb, mint vártam e téren.

Az a gond, hogy ettől még nem center valaki. Egyetemen is guard is volt. Míg Wiz ugye center. És valóban a draft előtt már 20 hellyel is Wiz elé tették értelmesebb listákon. Azt ugye a Raidersbe tudjuk miért Wiz ment, teljesen logikus. és sztem mint center egyenértékűnek látszottak. Hudsonban potenciál volt nagyobb. Wiz sem lett kezdő center. Az nem úgy megy. Ha valahol, ott kell a tapasztalat.

Mondok egy gyakorlati problémát. Vagyis a legfontosabb problémát. A kéz blokkjátéka center poszton.
A guard ugye áll, keze a teste előtt. Bemondják milyen típusú blokk, melyik play. Akkor snap és lehet tolni, vagy passzblokkolni.
Ha center vagy, ez nem így megy.
1. A QB bemondja playt, vagy áthívja. 1/b. bemondja hol lesz extra blokkoló, ahol blitzet sejt.
Ekkor a center ennek megfelelően rendezi (van 1-2 másodperce a dologra) az OL munkáját, elossza a blokkokat.
2. a snap. Egyik kézzel fel kell adni a snapet.Ráadásul Shot gun snap esetén látható volt egy rookie center a Denver Buffalo meccsen vagy 5x Fitz fejéhez dobta a labdát és háromszor a feje fölé. Úgy ugrott fel Fitz, hogy elérje, egyikből ami Hand off futás volt, lett is TFL mire eljuttatta az álldigáló HBhez.

De a center alatti átadásnál is a QB nem a labdára koncentrál, hanem olvassa a védőket és a támadókat EGYSZERRE, nem azt nézi hogy mi a tosz van a labdával. A kezébe kell adni pontosan.
Másik kézzel közben meg KELL tartani a DT-t. És közben minél hamarabb felállni (a centerek a snaphez szélesebb terpeszben vannak, mint egy Guard). De úgy felállni, hogy egy kézzel tartod a DT-t és az nem tol rá a QBre. Futás esetén meg kell indulni előre a Guarddal egyszerre. Mielőtt a power step eltol.
Ez alatt a rutinos DT persze a labdás kéz irányába próbál forgatni ,vagy swim, akármi move-al leütni az egyetlen blokkoló kezet. És mindezt egyszerre rövid idő alatt.

Hudson tehetséges sztem. De ez túl sok egy rookienak. Ezért nem is igazán játszott centert egyelőre. Egyetemen is sokat gyakorolta a snap feladását edzésen, és itt is. Az nem ugyanaz.

Amennyiben (sztem biztosan) Weigmann visszavonul valakinek kell a snapet feladni. Egy OT bemehet Guardnak meg fordítva. De centernek center mehet. Márpedig Waters volt a center tartalék, ő nincs. Weigmann nem lesz. Hudsont nem tudjuk. És én nem bízom álmokban, majd ha látom két meccsen jól játszani, akkor elhiszem, hogy jó center. És akkor sincs cseréje. Mi lesz, ha megsérül? Sztem egyértelmű, hogy egy rutinos center FA vagy stabil 3-4-5. körös center kell mögé. Nem egy világszám kell, de center, és nem egy újabb guard.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 612 — Raiders fan
Weigmann visszavonulásával van egy rookie centerünk, aki guard.

ulpianus
Draft körül elég jó véleménnyel voltál Hudsonról mint C...sokan ugye Wiznél jobbnak mondták...
Láttál vmit tőle ami aggodalomra ad okot vele kapcsolatban?
Kicsit negatívnak tűnt az említés...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Nem a komplett csapatra értettem az egy lyukat, hanem a védelemre. Ott sem telejsen igaz, hogy egy lyuk van, csak az egy akkora lyuk, hogy az űrből is tisztán kivehető vasárnaponként.

A Chiefs kezdő védelem sorában az NT lyuk kicsi, de van. És Berry nélkül az SS poszt egy vicckabaré. Piscitelli is, Langford is, Washington is játszotta, sírás-zokogás szintű. McGraw sem jó, és sérült, meg öreg, meg lassú, és félig inkább LB. És ő még legjobb.

Támadásban az ROT poszton kezdő Richardson a mi átkunk. Több különböző elemző site az NFL Top 2-7 legrosszabb OTjének hozta ki. Különböző szempontok és listák, de Richardson fixen a legszarabbak közt.
Aztán QB nincs. Sérülés miatt Moeaki helyén elkapó TE nincs egy sem. És Jamaal után all down futó sincs. Power back van (Battle) meg scat back (McCluster). Weigmann visszavonulásával van egy rookie centerünk, aki guard.

Cseresorban meg főleg vannak hiányosságok, az nagyobb gond. Idén látszott. Alig van minőségi cserével ellátott posztunk, csak ebben a játékban ez nem működik. Főleg nem egy egész szezonban.
Az könnyebben megoldható. Például most már kezdhetnénk lassan elkölteni a rahedli pénzünket. Igaz-e Mr. "nagy sóher" Hunt? Elsőre Bowe és Carr szerződése, de azért van egy szabály, év végéig kellene elkölteni a lóvettát. Eddig semmi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Jó hát nem mindig cover1-et játszunk. A Bills ellen én is cover1-et toltam volna (attól függetlenül is, h Dawknak a boxban jobb), írtam is a meccs előtt, rövid passzok és futások ellen az tűnik jónak laikusként. Ellenetek 3 WR-re kell felkészülni, nyilván más lesz a gameplan.

Elkapó TE-et gyakorlatilag nem használunk. Julius Thomas jött elvileg ezért, de egyfolytában inaktív. Fells a szezon elején szignifikáns szerepet kapott ugyan, de újabban alig használjuk, az nem lesz faktor. Egyetlen lyukas poszt meg nagyon kevés ha nekün van minimum, CB2, CB3, FS, TE, ROT, pontosabban back side OT. Ha Dawk nem lesz, akkor SS is, és az OL többi tagja se épp NFL elit, és akkor finoman fogalmaztam...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Nem fáradt a denver defense sztem. Rossz volt a taktika. Nyomatták a cover1-et. Vagyis egyetlen safety hátul, a többi emberfogás, meg egy-két LB zóba a DL sor mögött.
Volt egy nagy gond ezzel sztem. Ehhez két jó CB kell vagy inkább 3, ha a slot WR is jó. Márpedig Bailey lefogta Johnsont (kétszer nem, egyik lett TD asszem).
Ellenben a többi emberezés egy tragédia volt néha. ÉS mivel a safety nem ér oda, ezek könnyű labdák voltak, úgy a QB, mint a WR számára. nem kapták el mind, de az inkább a Bills kritikája, mint jó védekezés.
Értem én, Dawkinst előretolják, mert lassú hátul. És a fő fegyver pass rusht így nem gyengíti egyedül semmi. Úgy, hogy közben marad variációs lehetőség. De amint Red zone közelben váltottak zónákra, elég jól ment eleinte a dolog. Nem zónázni kell, de ilyen DB sorral ennyire tisztán emberezni egy intelligens és gyors QB ellen sztem öngyilkosság.

Na, ezt nem lehet a Chiefs ellen. Aki ezt megjátsza ezzel a DB sorral Bowe+Breaston+Baldwin ellen az idióta. Sztem nem is fogják. A pass rush marad, mert az nagyon jól megy. Nincs igazi alternatívája, annyira jól. TE nincs a chiefsben. De azért látható volt, hogy aGB le is cökkentette a TE védelmet, így pedig Pope élete legjobb meccsén két elkapásból majd egy komplett drive-nyit elkapott. És Becht is kapott üresben passzokat. Azért Orton nem Palko, ennyire nem lehet kihagyni a posztot. De valamennyire lehet "csalni" vele. Orton egyébként is tulajdonképpen 10 célponttal dolgozik jelenleg. Érdekes lesz.

Védelemben nekünk futás határeset, de nem jó. Viszont a TE defense és a SS területek a nulla szintjét alig haladják meg. Komolyan mondom, hogy ezzel buktunk idén 4 vagy 5 meccset. Meg a QB miatt, de ez botrány, ami ott folyik. A mostani meccsen kettő igazán jó passza volt Palmernek, mindkettő hatalmas strong safety hiba. Egyiknél Langford egyszerűen rossz helyre állt fel, nem volt elég mélyen. Rossz volt nézni. Itt vannak lehetőségek a facepalm játékra továbbra is. Nem is tudom mit mondok, ha Berry mögé nem hozunk valakit jövőre. Ennyire egyértelmű lyuk kevés védelemben van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 099 — capitaine du château de Vienne 1487
http://rothakelly.files.wordpress.com/2008/05/asssawtheangel.jpg


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 612 — Raiders fan
sztem kétesélyes a meccs nagyon, mert Ulpinak igaza van,h ha nincs dobás kényszer ponthátrány miatt akkor erős futással a végére egy szoros eredménybe bármi beleférhet.
Mi futásunkat fogni most nem volt nehéz, mert Bush már kurvára elfáradt az utóbbi meccseken, nincs váltótársa...Denver ellen nem lesz ez ilyen egyszerű vszeg...

Tebow sztem is fejlődik, de én még mindig szkeptikus vagyok kicsit vele kapcsolatban...

Denver D valóban elfáradni látszódik, de ha összekapják magukat komoly D csata lehet...

Engem igazából az érdekel majd főleg, hogy Tebowt a Chiefs D is leveszi-e és akkor alakul kicsit amit én vártam már,h a DCk rájönnek az ellenszerre...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Tebow sokáig tartja a labdát ez nem újdonság, azért is nem írtam. Az újdonság, h az eddig nagyon overrateelt falunkról bebizonyosodott, /*amit én már pár hete pedzegettem*/, h nagyon szarok. Pedig TT miatt pont h átlag fölött kéne lenniük, erre a liga legrosszabbjai között vannak... Így nem lehet. A milliárd flagről ami false start miatt, vagy teljesen felesleges holding miatt jön, arról nem TT tehet. A holdingról akár tehetne, de sokszor a playtől teljesen független helyen volt a holding, vagy rögötn 1mp után. Franklin egyébként nem képes 3mp-ig tartani a rusht, szóval akárkit tennél mögéjük sok sacket kapna, liga átlag fölött, ahogy Orton is sok sacket kapott.

Halinak sőt asszem lassan írhatom Houstont is, mindegy h Tebow vagy a fal hibájából tudja majd sackelni Tebow-t. A Broncosnak nem mindegy, számíth h mi a hiba, de a meccs kimenetele szempontjából csak az számít, h Tebow is gyenbébb nyomás alatt, ahogy mindenki, és nyomás alatt lesz.

Egyébként most a gameplan se tetszett legutóbb, de erről nem valószínű h itt akarnának olvasni, viszont mutatkozik némi esély arra, h ellenetek nem az lesz h első félidőben csak futunk ÉS a második félidőben csak deep passzok, amíg el nem dől a javatokra... De akármivel is készülünk, az OL nem tudja megfogni Halit és Houstont, ott az esély h lerázza a rusht és megindul, de újabban inkább sackelik. Az üres embereket nem veszi észre, 1-1-ben nem kapják el az elkapóink, és MileHighnon sok FG-t lehet lőni...

PS: Öröm olvasni az írásaid

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ulpi, ellenünk minden összejöhet.
Én is leírtam, mint Black, hogy Orton szív a Raiders-től, ellenünk meg élete meccsét játssza majd, elütve minket a PO-tól. Rossz ezt leírni, de ez a játék, amit mutattunk hétvégén, nagyon elkeserített. Összeomlott az OL, az ST, sőt, a fél edzői stáb is.
Már nem is merek írni a topikba.

Talán annyi szerencsénk van, hogy hazai pályán vívhatjuk ki a PO-t. Mindenesetre az egész vadló nemzet most maga alatt van...

De köszi a TT-s írásod, jó volt olvasni.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Fox és Tebow kapcsolata valóban érdekes számomra külön is. Igen jól járt ő Tebow fantasztikus sorozatával. Valahogy most úgy érzem, nem igazán tudja, hogy is kellene továbbfejleszteni ezt a játékstílust.

De azt akartam mondani az egésszel, hogy Haliéknak valóban kedvezhet, ha Tim nem dob időben. Houston sztem egyre jobb pass rusher. Még nincs Hali szintjén, de ki van? Hali sem volt Jared Allen szintjén rookieként, pedig Tamba első körös volt.
Sztem egyébként nem ezen fog múlni. A bölénysz ellen (a Denvernek) első félidőben kétszer annyi futás volt, mint passz, ahogy emlékszem, de lehet háromszor. Csak ahogy elhúztak, kellet passzolni, és ott jött ki ez a probléma négyzetesen.
Azonban a Chiefs pontképtelen, és ha nem húzunk el 14+ ponttal, akkor nem is kell dobálni Tebownak csak play actiont és screent meg amit szokott. És kész. Mi most asszem 2.8 as futóátlagon tartottuk a Raiderst, de ez ritka eset. Többnyire ez nem egy iylen jól. Első közös meccsen is azzal kaptunk ki. Ha azt megfogjuk, na akkor jön a KC nagy esélye, addig nem. Vagy ha csodák csodájára szerzünk egy meccsen két TDt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Landry Jones ha jól tévedek marad egyetemen.
Tim tényleg egyre jobb, viszont még kicsit lassú az a dobómozdulat. De ez már csak szőrszálhasogatás, egy nem túl erős csapat egyik legjobbja.Delonso_
Megint nem egyről beszélünk. Mindig ez a szőrszálhasogatás a kifogás. Ki beszélt a dobómozdulat lassúságáról?? Más kérdés, hogy lassú, de direkt írtam, hogy ő így fog dobni ahogy, és kész.

A gond az ,hogy eleve nem dob sehogy. Se lassú se gyors mozdulattal. Vár kimegy a zsebből, a WRek routejai lejárnak, fantáziákat futnak. Ő még vár vár vár, aztán amikor már a nyakán a védő, akkor dob. Ez két teljesen külön probléma. Felőlem aztán lehet Tebow a Broncos irányítója, nem zavar, legyen Isten. Csak azt mondom, hogy az OL statokban benne van Tebow játéka is.

Nem várom el, hogy Peyton Manning szinten gyors (2-3 másodperc is simán) és jó döntéseket hozzon. De a másik véglet biztos nem jó, és jelenleg túl sokat vár sztem. NEM a dobómozdulatáról beszélek.ulpianus
Nem is vitatkozásképp írtam, Karácsony van, csak kiegészítve azt, hisz dicsérted a spirálját és egyéb tényezőit amiben teljesen igazad van, ahogy a szar falában és a labdatartós stílusában is.
Én úgy érzem ez valahol egy Fox által erőltetett dolog is, vigyázni a labdára mindenáron.
És a WR-ek hibája is, mert igen sokszor nem jönnek rá arra, hogy nem nekik kell fogni a DB-t. Itt kitérnék arra is, hogy bár a Denver topicba jónak ítélik a elkapóikat én azonban gyengének látom azt a corpsot. És Tebow felelőssége is, lassan hoz döntést, de... sokszor mutatja a kamera mit cikázik a szeme az elkapókon és nincs normális célpontja. Lesz még hova draftolni náluk.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Landry Jones ha jól tévedek marad egyetemen.
Tim tényleg egyre jobb, viszont még kicsit lassú az a dobómozdulat. De ez már csak szőrszálhasogatás, egy nem túl erős csapat egyik legjobbja.Delonso_
Megint nem egyről beszélünk. Mindig ez a szőrszálhasogatás a kifogás. Ki beszélt a dobómozdulat lassúságáról?? Más kérdés, hogy lassú, de direkt írtam, hogy ő így fog dobni ahogy, és kész.

A gond az ,hogy eleve nem dob sehogy. Se lassú se gyors mozdulattal. Vár kimegy a zsebből, a WRek routejai lejárnak, fantáziákat futnak. Ő még vár vár vár, aztán amikor már a nyakán a védő, akkor dob. Ez két teljesen külön probléma. Felőlem aztán lehet Tebow a Broncos irányítója, nem zavar, legyen Isten. Csak azt mondom, hogy az OL statokban benne van Tebow játéka is.

Nem várom el, hogy Peyton Manning szinten gyors (2-3 másodperc is simán) és jó döntéseket hozzon. De a másik véglet biztos nem jó, és jelenleg túl sokat vár sztem. NEM a dobómozdulatáról beszélek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Landry Jones ha jól tévedek marad egyetemen.
Tim tényleg egyre jobb, viszont még kicsit lassú az a dobómozdulat. De ez már csak szőrszálhasogatás, egy nem túl erős csapat egyik legjobbja.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Orton most is eladta a labdát, elég rusnya módon ráadásul. Szóval, hogy mennyire vigyáz majd rá nemtom. RZban megvakul, azon nem tudom mi segítene? Bowe elejtett egy EZ passzt, meg elkapott egy sokkal nehezebb EZ passzt később. Nem csak Orton hibája tehát, de azért 80%ban sztem igen.

Tebow
Tebow is tehet ám arról, hogy ilyen rossz az OL stat.
Az a gond egyik forrása, hogy Tebow nem dob időben, ha úgy érzi nem tuti a dolog. Sok futása is azért van, mert annyit vár, hogy minden route kiég. A védők behátráltak a közeli zónákból. Olyankor szépeket fut.
Tehát vár vár vár, mozog jobbra-balra, mozog hátra (egyik sack a végén 20 yardos lett, feleslegesen). Oké, remekül kerülgeti a védőket nyílt terepen, de ezt akkor sem lehet. Tessék dobni. Zsebben egyrészt kevésbé kerülget jól, kevésbé érzi. Másrészt mindenáron játékba akarja hozni a bőrt. Van aki ezt szereti (Big Ben rajongók például), én nem. Tehát elfogult vagyok, nem szeretem az ilyet. Nekem jobb ha dob amikor kell, ne variálja túl. Casselnél is egyik fő hibának ezt tartom. Gyakran túljátssza a playt. Ha baj van, ki a pályáról vele, nem szégyen az. Én azt gondolom ez a jó játék, tudnék sok kiváló QBt mondani rá érvként.

Azonban ha már itt tartunk, dicsérhetjük is Timet. A dobómozdulata sokkal jobb, mint volt. Már nem csak hátsó lábról dob. A dobókar mozgása is szebb, jobb ponton is engedi el. Egyre többször beleáll a dobásba, még egy kicsit ezen dolgozni kell. Továbbra is vannak lecsúszott passzai, de a spirál egyre ritkábban esik szét. A pontatlanság megvan, a WRek küzdenek a labdákért (ha ledraftoljuk esetleg Landry Jonest, aki szintén nem tökéletes, na ő dob úgy, hogy öröm elkapni) de Tim ilyen és kész, sztem ilyen is marad.
Többször visszatér ahhoz, hogy karból dobjon. Sokan mondják. Ez inkább érthető számomra. Azért van, mert nem marad a zsebben. Erről az OL is tehet (mint írtam, Tebow is). Mozgás közben nyílt terepen nekem okés a karból dobás.

Másik. A fumble. Ezt már régebben mondtam Timről. Gyakori hasonlat, hogy úgy lóbálja a labdát, mintha egy kiló kenyeret vinne haza a boltból. Ez rendkívül fumble veszélyes. Még a képzetlenebb, lassabb pass rusherek is ilyet látva azonnal odaütnek. Lehet el sem érnék sackben. Tessék a mellye előtt tartani a lasztit két kézzel, ahogy a többiek. Futás közben is csinálja, de az QBknál gyakori. Ha már scrambler, akkor akár rámehetne a normális labdatartásra de ott kevésbé zavar.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Na az első okos már meg is írta, h Tebow ellen lassan alakulnak a védelmek...kiváncsi leszek, mert a Ti védelmetek aztán bőven jó lehet lecsukni őt, ha már van vmiféle recept Crennel előtt filmen...Rolni
Egy rakás fos az OL. A PFF osztályozása szerint a liga legrosszabb 5öse, Walton és Beadles nagyon negatívban (-24.7 ill. -19.1). Cladyre egy csomó büntetés jön, Franklinről egy csomó sack. Egy nagy rakás szerencsétlenség az egész.
"In the past three weeks, Tebow has been sacked 12 times out of 105 drop-backs -- a ratio of more than one sack per nine pass attempts."
Halinak nagy meccse lesz, és szarrá vernek minket. Ja Ortonnak is nagy meccse lesz szvsz, most meg akarja majd mutatni, h neki kellett volna kezdőnek maradni, stb, ahogy az lenni szokott. Ja igen mellé még az h a védelem teljesen elfáradt a szezon végére, mint minden évben, lehet a milehigh mégse akkora előny...
Broncos topicba írtam korábban, ha Orton megveri a Radierst, de kikap tőlünk, akkor még ha nem is ez volt a cél, de remek húzás volt, ha viszont a Raiderstől kikap, minket megver akkor epic fail. Hát az utóbbi lesz. Passzol 300+ yardot mint rendesen, de nem adja el a labdát, a sok FG-vel megvernek minket, Tebow meg többet lesz a seggén, mint a talpán. És mindössze ennyi kell a győzelemhez ellenünk...
Nem ez az alkalmas hely kifejtenem h mit érzek most 06 és 08 után, ide csak annyi tartozik, h torony magas favorit a chiefs, Broncos jelen formája ott van ahova szezon előtt várták/vártuk őket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 612 — Raiders fan
Na az első okos már meg is írta, h Tebow ellen lassan alakulnak a védelmek...kiváncsi leszek, mert a Ti védelmetek aztán bőven jó lehet lecsukni őt, ha már van vmiféle recept Crennel előtt filmen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Jut eszembe, Bowe elérte az 1000 yardot idén is. De kéne már (neki is) egy rendes QB. Tudom Stanzi, nekem jó, csak valaki legyen már, könyörgöm.ulpianus
Így, hogy a PO elúszott mennyi esélyt adsz annak, hogy Stanzi játsszon? Szvsz neki kéne kezdenie, hogy ha csak 1 meccsen is de megnézzék, hogy mit tud élesben.FViktor93
Nem tudom, majd biztos pár napon belül Crennel megmondja.

Crennelnek most speciális helyzete van. Nem ő a HC aki most akkor kipróbálhatja az általa hozott rookie project QBját. Neki az állását kell megtartani, biztos van ilyen ambíciója. Volt már HC, és egyébként is kinek ne lenne? Másrészről ő nem bukik, ha Stanzi bukik. Nem ő hozta. Ilyen kockázat valóban nincs.

Viszont ha új HC, az többnyire új QB. Főleg, ha a csapatnak két fő gondja van. 1. Kevés a passzolt yard és össz yard. 2. Nagyon kevés a TD. Jamaal Charlesszal futás még várható de passz nem. A védelem okés. QB kell ide.

Tehát ha Ortonnal lát esélyt egy győzelemre, akkor neki sokkal jobban jön ki 2-1 mint 1-2. Főleg mert a végső meccs mindig számít ilyen esetben.

Azt már inkább el tudom képzelni jelenleg, hogy egy félidőt kap Stanzi. Ha túl jól vagy épp túl rosszul alakul a meccs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Jut eszembe, Bowe elérte az 1000 yardot idén is. De kéne már (neki is) egy rendes QB. Tudom Stanzi, nekem jó, csak valaki legyen már, könyörgöm.ulpianus
Így, hogy a PO elúszott mennyi esélyt adsz annak, hogy Stanzi játsszon? Szvsz neki kéne kezdenie, hogy ha csak 1 meccsen is de megnézzék, hogy mit tud élesben.